Odlo-stafetten

Ål skiskytterlag. Liatoppen skisenter

17.04.09

Stafett Gutter 11-12 år

Rank Navn Etappetid #Total tid#Strafferunder
1Bjerke IL lag 1 (8) 23:48
Henrik Williams 07:113   07:113  (0)
Lars-Erik Aamodt 07:576   15:083  (0)
Øyvind Aalling Lio 08:403   23:481  (0)
2Bever'n lag 1 (6) 24:04
Sigurd Bonden Kjørsvik 06:531   06:531  (0)
Fredrik Korssjøen Storløkken 07:362   14:291  (0)
Knut Håvard Larsen 09:3516   24:042  (1)
3Simostranda IL lag 3 (29) 24:17
Oscar Lillemoen 06:542   06:542  (0)
Martin Bjørndalen Mathisen 07:533   14:472  (0)
Didrik Bekken 09:3014   24:173  (1)
4Simostranda IL lag 1 (5) 24:21
Dag Sander Bjørndalen 07:336   07:336  (0)
Eivind Solum 08:1511   15:486  (0)
Christian Skøyen 08:332   24:214  (0)
5Søndre Ål SPK lag 1 (4) 24:42
Anders Sønsteby Flaagen 08:1817   08:1817  (0)
Iver Olimb 07:351   15:538  (0)
Vebjørn Sørum 08:494   24:425  (1)
6Østre Toten lag 1 (15) 24:44
Martin Røste Omdahl 07:357   07:357  (2)
Trond Fodstad 08:1712   15:527  (1)
Sondre Rognstad Linnerud 08:527   24:446  (0)
7Simostranda IL lag 4 (30) 24:50
Niklas Gamst Sjerven 07:5312   07:5312  (0)
Sigurd Rønning 08:0810   16:019  (0)
Kenneth Ruud 08:494   24:507  (0)
8Bever'n lag 2 (24) 25:18
Einar Lund 07:4511   07:4511  (0)
Mathias Skogli 07:565   15:414  (0)
Trygve Heggedal 09:3718   25:188  (0)
9Hernes IL lag 1 (13) 25:22
Martin Steimler 07:448   07:448  (1)
Vetle Øversveen Mobekk 07:576   15:414  (2)
Tomas Sandberg 09:4119   25:229  (0)
10Fana IL lag 1 (20) 25:32
Trym Helge Carlsen 07:5613   07:5613  (0)
Ivar Svendal Aase 08:3515   16:3115  (0)
Fredrik Øverland Hatling 09:0110   25:3210  (0)
11Svene IL lag 1 (14) 25:41
Gjermund Strøm 07:448   07:448  (0)
Håkon Tveiten 08:4218   16:2613  (0)
Ola Skillberg Kolbotn 09:1511   25:4111  (0)
12Bever'n lag 3 (28) 25:47
Erlend Tveiten 07:448   07:448  (0)
Simen Sauro 08:4218   16:2613  (2)
Magnus Stifjeld 09:2112   25:4712  (0)
13Drammen Strong lag 1 (18) 26:19
Brage Reier Groven 08:5723   08:5723  (4)
Mathias Stampe 07:533   16:5016  (0)
Christian Magnus Hjelde 09:2913   26:1913  (0)
14Nittedal SSL lag 1 (22) 26:21
Henning Driveklepp 08:0115   08:0115  (0)
Edvin Grundnes 08:038   16:0410  (0)
Herman Mørkved Blom 10:1722   26:2114  (0)
14Fyresdal SSL lag 1 (7) 26:21
Sverre Lien 07:234   07:234  (0)
Torjus N. Fossli 08:5121   16:1411  (1)
Tov Midjås 10:0721   26:2114  (0)
16Bækkelagets SK lag 1 (10) 26:36
Tobias Myklebust 08:3622   08:3622  (2)
Johannes Dale 08:2514   17:0117  (0)
Haavard Lund 09:3516   26:3616  (0)
17Bødalen IF lag 2 (27) 27:27
Jonas Breivik 08:2919   08:2919  (0)
Andreas Torbergsen 09:2523   17:5422  (1)
Martin Bakaas Hansen 09:3315   27:2717  (0)
18Bærums Skiklub lag 1 (9) 27:33
Endre Amundsen 08:1918   08:1918  (2)
Jørgen Haugum 08:059   16:2412  (0)
Sturla Holm Lægreid 11:0928   27:3318  (2)
19Geilo IL lag 1 (12) 27:56
Øystein Markegård 08:3221   08:3221  (2)
Erlend Stegavik Rygg 08:4017   17:1218  (0)
Audun Ekse 10:4424   27:5619  (0)
20Lier IL lag 1 (1) 28:08
Kristoffer Strand Bergem 09:3126   09:3126  (3)
Lars Henrik Neverdal Hegg 08:4218   18:1324  (3)
Torstein Wiiger Opsahl 09:5520   28:0820  (2)
21Vik IL lag 1 (2) 28:30
Jermund Teigen Kvåle 08:2919   08:2919  (0)
Jarle Asheim Nummedal 11:3028   19:5927  (4)
Joar Tryti 08:311   28:3021  (0)
22Bever'n lag 4 (191) 28:49
Christian Hæreid 08:0014   08:0014  (0)
Emil André Breivik 09:5026   17:5020  (3)
Knut Olav Kragh 10:5925   28:4922  (0)
23Vingrom IL lag 1 (23) 28:51
Herman Guldvik 10:0528   10:0528  (3)
Gaute Owren 09:5026   19:5526  (0)
Ingvar Owren 08:568   28:5123  (0)
24Birkenes IL lag 1 (19) 28:57
Magnus Aamlid 08:1316   08:1316  (2)
Thor Arild Aas 09:3624   17:4919  (0)
Sander Foss Gjerald 11:0827   28:5724  (0)
24Simostranda IL lag 2 (26) 28:57
Even Grønnhovd Fossen 10:1229   10:1229  (4)
Rune Johansen 09:4725   19:5927  (2)
Erik Ramstad 08:589   28:5724  (0)
26Asker Skiklubb lag 1 (11) 29:26
Christian Bang 09:2225   09:2225  (0)
Ådne Øvstebø 08:5822   18:2025  (0)
Magnus Knoph 11:0626   29:2626  (0)
27Hernes IL lag 2 (25) 29:33
Sondre Estenstad Bjørsland 09:3327   09:3327  (4)
Kristian Eggen 08:2213   17:5523  (0)
Kristian Sandberg 11:3829   29:3327  (3)
28Hønefoss SSK lag 1 (3) 30:35
Andrè Dantonio 07:234   07:234  (0)
Lowa Elufimov 12:4530   20:0829  (2)
Magnus Rugroten 10:2723   30:3528  (0)
29Bødalen IF lag 1 (16) 31:02
Vetle Skinnarland 10:2830   10:2830  (2)
Kevin Larsen 11:4429   22:1230  (2)
Sivert Bakken 08:506   31:0229  (0)
30Il Ivrig lag 1 (21) 32:17
Markus Unneberg 09:1824   09:1824  (2)
Edvard Sletten 08:3515   17:5321  (0)
Haakon Foyn Moe 14:2430   32:1730  (3)
N/CTingelstad SSK/Oslo SSL lag 1 (17) 24:13
Sebastian Sundet Flaen 06:25   06:25  (0-x)
Yngve Sværd 08:35   15:00  (0)
Tore Ruud 09:13   24:13  (0)

17.04.09 21:00:01 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: NSSF