Odlo-stafetten

Odlo-stafetten

Ål skiskytterlag. Liatoppen skisenter

17.04.09

Stafett Gutter 13-16 år

Rank Navn Etappetid #Total tid#Strafferunder
1Vingrom IL lag 1 (72) 37:25
Fredrik Grønolen 12:1515   12:1515  (0-0)
Amund Gausemel 12:384   24:538  (2-0)
Vemund Ravnsborg Gurigard 12:322   37:251  (0-0)
2Østre Toten lag 1 (66) 37:26
Petterson Håvard 11:467   11:467  (1-0)
Simen Sønsteby 12:435   24:293  (3-0)
Emil Skjelstad 12:575   37:262  (0-0)
3Markane IL lag 1 (61) 37:51
Jarle Midthjell Gjørven 11:509   11:509  (2-0)
Lars Midthjell Gjørven 12:597   24:494  (2-0)
Johan Eirik Meland 13:026   37:513  (1-0)
4Oslo Skiskytterlag lag 1 (68) 38:15
Marius Andersen 11:5510   11:5510  (2-0)
Carl Jørgen Sundet Flaen 12:303   24:252  (0-1)
Henrik Gifstad 13:5013   38:154  (2-0)
5Birkenes IL lag 1 (87) 38:34
Lars Aasheim Svaland 12:4821   12:4821  (2-1)
Håkon Svaland 10:291   23:171  (0-0)
Christian Aabel 15:1730   38:345  (0-0)
6Ål SSL lag 1 (67) 38:57
Håkon Sørbøen Larsen 11:425   11:425  (0-0)
Vebjørn Hagen Friis 13:089   24:506  (0-0)
Magnar Kolbjørnsgard 14:0716   38:576  (0-0)
7Lier IL lag 1 (70) 39:20
Vebjørn Evjen 11:404   11:404  (0-0)
Marcus Fjeldheim 13:1110   24:517  (1-0)
Anders Øverby 14:2921   39:207  (0-3)
8Hålandsdal IL lag 1 (73) 39:21
Martin Femsteinevik 12:0513   12:0513  (0-0)
Thomas Netland 13:3714   25:4211  (2-0)
Vegard Berget 13:3910   39:218  (0-0)
9Hernes IL lag 1 (69) 39:51
Håkon Steimler 12:3418   12:3418  (2-2)
Andreas Eggen 14:3226   27:0620  (4-0)
Magnus Estenstad Bjørsland 12:453   39:519  (0-0)
10Bødalen IF lag 1 (71) 39:52
Sondre Eriksen Hensema 11:172   11:172  (1-0)
Markus Tømmerås 14:2322   25:4010  (2-2)
Anders Heldal 14:1219   39:5210  (1-2)
11Fyresdal SSL lag 1 (64) 40:03
Eirik Aas Levang 11:467   11:467  (0-0)
Aslak Seltveit 13:038   24:494  (1-0)
Even Nordbø 15:1428   40:0311  (1-3)
12Bjerke IL lag 1 (62) 40:33
Haakon Fossum Holden 11:091   11:091  (0-0)
Øyvind Lajord Oppegård 15:2735   26:3617  (2-0)
Mathias Undheim Vestgård 13:5714   40:3312  (0-3)
13Bø SSL lag 1 (78) 40:38
Magnus Håkonsen 13:1930   13:1930  (0-2)
Sigmund Andres Kvammen Forberg 13:1411   26:3316  (0-1)
Aslak Nenseter 14:0515   40:3813  (1-0)
14Hønefoss SSK lag 1 (65) 40:39
Kristian Johansen 12:4520   12:4520  (1-3)
Sondre Brennhovd Nævdal 15:0130   27:4626  (3-1)
Patrik Vågen 12:534   40:3914  (0-0)
15Østre Toten lag 2 (99) 40:44
Fladsrud Eskil 12:1515   12:1515  (0-0)
Sondre Bollum 13:4215   25:5712  (2-3)
Pål Flattum 14:4724   40:4415  (0-1)
16Vingrom IL lag 2 (107) 41:09
Amund Owren 13:1128   13:1128  (1-0)
Petter Tofte 12:172   25:289  (0-1)
Erling Tofte 15:4137   41:0916  (0-3)
17Rennebu IL lag 1 (85) 41:11
Sindre Smestu Holm 12:5825   12:5825  (0-2)
Ole Andreas Flotten 13:3413   26:3215  (1-3)
Ola Staveli 14:3922   41:1117  (0-0)
18Birkenes IL lag 2 (97) 41:30
Sondre Retterholt Olsen 14:3542   14:3542  (1-2)
Trond Olav Aabel 13:4516   28:2030  (0-0)
Håvard Toft Larsen 13:108   41:3018  (0-0)
19Asker Skiklubb lag 1 (76) 41:31
Frikk Hald Andersen 12:4821   12:4821  (1-0)
Jakob Hanserud 13:5618   26:4418  (0-0)
Esten Nicolai Wøien 14:4724   41:3119  (0-0)
20Øvrebø IL lag 1 (89) 41:32
John Olav Steinsland 11:5612   11:5612  (0-1)
Harald Langeland 15:2836   27:2422  (0-1)
Daniel Steinsland 14:0817   41:3220  (0-0)
21Odda IL lag 1 (192) 41:40
Herman Eide 11:456   11:456  (0-0)
Eirik Haug 14:2423   26:0913  (4-0)
Knut Gunnar Opedal 15:3135   41:4021  (1-1)
22Bærums Skiklub lag 1 (77) 41:58
Henrik Myreng Hauge 13:3834   13:3834  (1-1)
Elias Raphael 13:5517   27:3324  (3-0)
Kristian Aalerud 14:2520   41:5822  (0-1)
23Bjerke IL lag 2 (93) 42:15
Georg Fossum Holden 12:4923   12:4923  (2-0)
Henrik Næss 15:3737   28:2631  (2-2)
Henrik Evensen 13:4912   42:1523  (0-0)
23Stårheim IL lag 1 (88) 42:15
Vebjørn Hjelle 13:2031   13:2031  (0-1)
Jørn Smørdal Botn 15:2634   28:4633  (1-1)
Isak Flo Bødal 13:299   42:1523  (0-0)
25Simostranda IL lag 1 (74) 42:20
Gaute Kvistad Vee 13:0426   13:0426  (1-0)
Håkon Skinnes 14:3327   27:3725  (1-1)
Thomas Ruud 14:4323   42:2025  (4-0)
26Bødalen IF lag 2 (98) 42:59
Didrik Hopen 11:5510   11:5510  (2-0)
Trond Anved Lillegraven 16:5352   28:4834  (5-2)
Kristian Sørli 14:1118   42:5926  (0-0)
27Voss SSL lag 1 (81) 43:14
Sondre Elvebakk 11:323   11:323  (0-0)
Sivert Fenne 15:4038   27:1221  (3-4)
Arild Fosse 16:0238   43:1427  (0-1)
28Vik IL lag 1 (82) 43:19
Anders Bjørk 12:5724   12:5724  (2-2)
Joar Turvoll 15:0432   28:0127  (2-3)
Endre Wold 15:1831   43:1928  (0-1)
29Lier IL lag 2 (95) 43:30
Kristoffer Knigge 13:4735   13:4735  (0-2)
Brage Malm Monstad 14:2725   28:1429  (0-0)
Kristian Killingberg 15:1629   43:3029  (1-0)
30Østre Toten lag 3 (115) 44:00
Lars Øivind Owren 13:5836   13:5836  (2-0)
Arne Markus Vinger 13:2912   27:2723  (0-0)
Emil Bakken 16:3341   44:0030  (2-1)
31Lier IL lag 3 (114) 44:02
Emil Øverby 14:3241   14:3241  (0-0)
Andreas Koppergård 14:2423   28:5635  (0-0)
Aleksander Morsund Karlsen 15:0626   44:0231  (0-0)
32Fet Skiklubb SSG lag 1 (86) 44:29
Jacob Boutera 15:0747   15:0747  (2-2)
Pål Marius Nesse 14:0119   29:0836  (0-1)
Mattis Haug 15:2132   44:2932  (3-0)
33Skrautvål IL lag 1 (80) 44:43
Torger Warberg Vestheim 12:2117   12:2117  (0-1)
Kristoffer Strand 15:4239   28:0328  (3-0)
Stian Bakkene 16:4042   44:4333  (3-0)
34Hønefoss SSK lag 2 (105) 44:50
Erlend Ragnhildstveit 14:0938   14:0938  (1-1)
Håvard Berggård Larsen 20:3856   34:4755  (0-0)
Philip Lewis 10:031   44:5034  (4-0)
35Hernes IL lag 2 (100) 44:51
Magnus Sørlie 13:2932   13:2932  (1-1)
Johan Køhl Berg 15:4740   29:1637  (2-0)
John Henrik Aas 15:3536   44:5135  (2-2)
36Åsnes SSL lag 2 (104) 45:00
Ruben Kristiansen 15:2050   15:2050  (3-2)
Anton Kristiansen 16:0044   31:2047  (3-0)
Rene Fjeldberg 13:4011   45:0036  (0-0)
37Bærums Skiklub lag 2 (106) 45:16
Kristian Kongelf Jensen 14:3140   14:3140  (1-1)
Kristian Granberg 14:0321   28:3432  (1-0)
Mattis Jørgen Torp Steinberg 16:4243   45:1637  (1-1)
38Åsnes SSL lag 1 (75) 45:23
Espen Isaksætre 14:1139   14:1139  (0-1)
Magnus Kokkin 15:4841   29:5942  (2-5)
Ben Philip Gundersen 15:2433   45:2338  (2-0)
39Sandnes SSL lag 1 (90) 45:24
Fredrik Øye 15:1648   15:1648  (2-0)
Andre Finnerud 15:0231   30:1843  (0-0)
Jon Nikolai Skåland 15:0626   45:2439  (0-0)
40Kvam LSK lag 1 (83) 45:27
Ådne Vare Vik 15:1849   15:1849  (1-0)
Brynjar Berge Mo 14:4028   29:5841  (3-1)
Per Gunnar Brekke Kolltveit 15:2934   45:2740  (1-1)
41Ål SSL lag 2 (94) 45:37
Åsmund Jordet 14:0137   14:0137  (3-3)
Ola Engebret Lofthus 15:2233   29:2338  (3-2)
Håvar Sørbøen 16:1439   45:3741  (0-2)
42Ål SSL lag 3 (112) 45:54
Sander Dalseide 12:0914   12:0914  (0-0)
Torjus Erlendsson Urke 14:5329   27:0219  (0-0)
Gaute Hagen Hallingstad 18:5253   45:5442  (3-3)
43Gjesdal SSL lag 1 (79) 46:35
Andreas Fossfjell 13:1729   13:1729  (0-1)
Roald Vølstad Jenssen 12:566   26:1314  (0-1)
Sindre Abrahamsen Karlsen 20:2256   46:3543  (4-4)
44Hønefoss SSK lag 3 (110) 47:46
Mads Olstad Rugroten 13:1027   13:1027  (0-0)
Emil Westmo Strømsodd 16:4550   29:5540  (3-2)
Daniel Larsen 17:5148   47:4644  (3-3)
44Østre Toten lag 4 (120) 47:46
Ola Sandbæk 14:4443   14:4443  (2-0)
Kristian Sundhaugen 16:3848   31:2248  (3-1)
Tormod Stikbakke 16:2440   47:4644  (3-2)
46Simostranda IL lag 2 (102) 47:48
Sondre Johannessen 16:5755   16:5755  (4-4)
Vebjørn Nyhus 14:0119   30:5845  (1-2)
Jonas Holdt Karlsen 16:5044   47:4846  (0-0)
47Stårheim IL lag 2 (96) 47:59
Erik Raknes Forthun 14:5445   14:5445  (0-0)
Erlend Solhaug Myklebust 16:0845   31:0246  (0-1)
Fredrik Munch Starheim 16:5745   47:5947  (2-2)
48Asker Skiklubb lag 2 (101) 48:22
Daniel Stenseth Eide 13:3733   13:3733  (0-0)
Johan Stamer Ekerholt 16:1246   29:4939  (0-1)
Håkon Lynnebakken 18:3352   48:2248  (2-0)
49Vik IL lag 2 (103) 48:44
Joakim Hove 14:5445   14:5445  (0-2)
Øystein Bjørk 15:5242   30:4644  (2-2)
Sindre Fosse 17:5850   48:4449  (2-2)
50Ullensaker SK lag 1 (92) 49:22
Petter Dammen 15:4151   15:4151  (2-0)
Sveinung W Aas 16:3949   32:2052  (3-1)
Henrik Jørgensen 17:0246   49:2250  (0-3)
51Lier IL lag 4 (119) 49:35
Andreas Bjelland Berg 14:4744   14:4744  (2-2)
Vetle Koppergård 16:5251   31:3949  (1-2)
Øystein Brittmark 17:5649   49:3551  (3-3)
52Nittedal SSL lag 1 (91) 50:38
Borgar Aas-Thorkildsen 15:4852   15:4852  (3-2)
Simen Bratt Grøtterød 16:2547   32:1351  (0-3)
Trym Grande 18:2551   50:3852  (2-0)
53Fossum IF lag 1 (63) 52:13
Bendik Neraas 16:0253   16:0253  (3-3)
Herman Østensen 15:5943   32:0150  (1-1)
Ole Martin Rødland 20:1255   52:1353  (4-5)
54Ål SSL lag 4 (118) 52:26
Håkon Magan 12:4219   12:4219  (0-0)
Vemund Hvitsand 19:4855   32:3053  (4-0)
Olav Skråmestø 19:5654   52:2654  (0-2)
55Bjerke IL/Ullensaker SK lag 1 (116) 53:05
Håkon Falldalen 17:3356   17:3356  (2-3)
Vebjørn Løvås 17:5854   35:3156  (3-0)
Bjarte Strøm 17:3447   53:0555  (1-4)
56Birkenes IL lag 3 (113) 53:09
Magnar Sivertsen 17:3356   17:3356  (4-3)
Espen Uldal 22:2757   40:0057  (2-3)
Håkon Martinsen 13:097   53:0956  (0-1)
57Birkenes IL lag 4 (117) 54:43
Aanund Aamlid 16:0954   16:0954  (3-0)
Lars Reiten 16:5553   33:0454  (2-2)
Magnus Toft Larsen 21:3957   54:4357  (5-0)
DNSVingrom IL lag 3 (109) 00:00
00:00   00:00  ()DNS
00:00   00:00  ()DNS
00:00   00:00  ()DNS
N/CBø SSL/IF Ørn lag 1 (108) 47:17
Halvor Dagssøn Landsverk 14:06   14:06  (0-3)
Ådne Brandtzæg 14:25   28:31  (0-1)
Kristoffer Vatnar 18:46   47:17  (2-2)
N/CBever'n IL/Geilo IL lag 1 (84) 38:32
Henrik Smeby 12:24   12:24  (0-0)
Martin Bårtveit 12:01   24:25  (0-0)
Anders B. Nilsen 14:07   38:32  (2-0)

17.04.09 21:00:01 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: NSSF