Odlo-stafetten

Odlo-stafetten

Ål skiskytterlag. Liatoppen skisenter

17.04.09

Stafett Jenter 13-16 år

Rank Navn Etappetid #Total tid#Strafferunder
1Bjerke IL lag 1 (121) 40:59
Berit Aamodt 12:311   12:311  (0-0)
Anitra Vognild 14:096   26:401  (3-0)
Karoline Næss 14:192   40:591  (2-0)
2Hålandsdal IL lag 1 (122) 41:51
Ragnhild Femsteinevik 12:582   12:582  (0-0)
Ingvild Berlandstveit 13:525   26:502  (1-0)
Kristine Hovland 15:014   41:512  (0-0)
3Drangedal IL lag 1 (126) 42:49
Christina Fossen 14:2811   14:2811  (1-1)
Ida Emilie Herfoss 13:412   28:095  (0-0)
Lina Heldal 14:403   42:493  (0-0)
4Hornindal IL lag 1 (125) 43:07
Anja Bertine Tomasgård 15:1812   15:1812  (3-2)
Emilie Houm Otterdal 13:433   29:016  (0-0)
Helene Støve Otterdal 14:061   43:074  (0-0)
5Fet Skiklubb SSG lag 1 (128) 43:12
Guro Lintho Ruud 13:374   13:374  (0-0)
Vilde Cathrine Nesse 13:221   26:593  (0-0)
Heidi Myrberg Landrø 16:1311   43:125  (3-1)
6Søndre Ål SPK lag 1 (123) 45:11
Julie Sønsteby Flaagen 14:008   14:008  (0-1)
Karoline Gisleberg 13:464   27:464  (1-0)
Stine Schonhovd 17:2513   45:116  (2-3)
7Kvam LSK lag 1 (130) 45:46
Karoline Linga 13:415   13:415  (0-0)
Birgit Lilletveit Kvåle 16:0510   29:468  (1-2)
Elise Aalvik Kvåle 16:009   45:467  (0-1)
8Bø SSL lag 1 (141) 46:01
Maren Nenseter 13:447   13:447  (0-0)
Marie Roko Kaldager 16:3512   30:1910  (0-0)
Hedda Lundeberg Aas 15:425   46:018  (1-0)
9Bjerke IL lag 2 (145) 48:02
Kristine Vognild 13:263   13:263  (0-2)
Elisabeth Olsen Nordby 15:479   29:137  (0-3)
Mariann Hellne Rasen 18:4922   48:029  (2-2)
10Vik IL lag 2 (148) 48:16
Marielle Årevik 15:2213   15:2213  (0-0)
Hilde Turvoll 15:188   30:4011  (0-0)
Fredrikke Fosse 17:3616   48:1610  (2-1)
11Vik IL lag 1 (142) 48:17
Eirinn Teigen Kvåle 13:426   13:426  (0-0)
Seline Voll 16:1111   29:539  (0-2)
Silja Fjærestad Hønsi 18:2421   48:1711  (2-3)
12Stårheim IL lag 1 (138) 48:47
Heidi Flo Bødal 14:2710   14:2710  (0-1)
Julie Munch Starheim 18:0919   32:3613  (2-3)
Andrea Skeide Bakke 16:1110   48:4712  (1-0)
13Åsnes SSL lag 2 (147) 49:30
Anne Marit Bredalen 15:3314   15:3314  (0-3)
Silje Marie Øvre 18:0018   33:3315  (1-1)
Guro Osgjelten 15:578   49:3013  (0-0)
14Fyresdal SSL lag 1 (133) 49:40
Sigrid Lauvik Lyngdal 16:1818   16:1818  (1-3)
Silje Andrea Kyrkjebø 15:057   31:2312  (0-1)
Trine A. Vik Aslestad 18:1720   49:4014  (0-4)
15Izhesk School 76 lag 1 (124) 50:16
Ekaterina Voronina 15:3715   15:3715  (0-2)
Aleksandr Mosunova 17:1316   32:5014  (5-1)
Alina Kotkina 17:2614   50:1615  (1-3)
16Ål SSL lag 1 (135) 50:35
Tora Amalie Killingberg 16:4720   16:4720  (5-1)
Ingri Sørbøen 17:5417   34:4120  (3-0)
Mari Bøygard 15:547   50:3516  (0-0)
17Åsnes SSL lag 1 (131) 51:29
Katarina Berg 14:099   14:099  (1-0)
Tonje Malen Fjeldberg 19:4824   33:5717  (4-4)
Kine Bekkemoen 17:3215   51:2917  (1-2)
18Fyresdal SSL lag 2 (149) 51:52
Mari Sandvik Seltveit 15:4416   15:4416  (0-0)
Anne Greivstad 18:1620   34:0018  (3-2)
Marit Emilie Husstøyl 17:5218   51:5218  (0-0)
19Birkenes IL lag 1 (139) 53:14
Silje Aabel 16:2619   16:2619  (2-0)
Nina R.B.Kleveland 18:5722   35:2322  (2-0)
Elisabet Mjåland 17:5117   53:1419  (1-1)
20Kvam LSK lag 2 (146) 53:20
Tina Skjelvik 18:0925   18:0925  (2-4)
Martine Aalvik Kvåle 17:1214   35:2121  (2-1)
Helene Lunde Aalvik 17:5919   53:2020  (3-0)
21Lier IL lag 1 (137) 53:54
Katinka Jussie Lønning Brurberg 16:0017   16:0017  (0-1)
Jannicke Wichstad Haugen 20:3426   36:3423  (0-3)
Pernille Wiiger Opsahl 17:2012   53:5421  (1-0)
22Fossum IF lag 1 (127) 54:03
Inga K. Gåsbakk 17:0121   17:0121  (1-2)
Anne Sophie Tjøm 17:1214   34:1319  (2-2)
Hanne Otnes 19:5023   54:0322  (0-2)
23Østre Toten lag 1 (136) 54:15
Helene Bakken 19:4126   19:4126  (1-3)
Johanna Hilde Disserud 18:4421   38:2526  (2-1)
Line Lenvik Sjåheim 15:506   54:1523  (0-4)
24Rennebu IL lag 1 (144) 55:48
Oda Kristine Smestu Holm 17:1123   17:1123  (2-2)
Synne Flotten 16:3713   33:4816  (1-0)
Oda Kristine Smestu Holm 22:0025   55:4824  (0-0)
25Bødalen IF lag 1 (140) 57:50
Vilde Eriksen Hensema 17:0722   17:0722  (1-2)
Gunhild Johansen 20:2725   37:3425  (3-2)
Ingrid Grim 20:1624   57:5025  (2-1)
26Asker Skiklubb lag 1 (143) 59:44
Mathilde Hustoft 17:4524   17:4524  (3-4)
Amalie Lundervold 19:1823   37:0324  (3-4)
Cathrine Bang 22:4126   59:4426  (3-5)
DSQNittedal SSL lag 1 (134) 1:01:14
Nora Rydland Fjøsne 17:44   17:44  (1-2)DSQ
Malin Ihlen Andersen 24:16   42:00  (5-1)
Dina Mørkved Blom 19:14   1:01:14  (1-0)
DNSNOTEAM lag 1 (150) 00:00
00:00   00:00  ()DNS
00:00   00:00  ()DNS
00:00   00:00  ()DNS
N/CHønefoss SSK/Ål skiskytterlag lag 1 (132)54:02
Victoria Lilleland 17:02   17:02  (1-3)
Kine Rud Nesheim 16:56   33:58  (1-0)
Tuva Sørlie Fjellhøi 20:04   54:02  (2-2)

17.04.09 21:00:02 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: NSSF