Odlo-stafetten

Odlo-stafetten

Ål skiskytterlag. Liatoppen skisenter

17.04.09

Stafett Mix 13-16 år

Rank Navn Etappetid #Total tid#Strafferunder
1Dombås IL lag 1 (164) 37:07
Yngve Carlson Gråberg 11:151   11:151  (0-0)
Kristine Haugen Linderud 13:211   24:361  (0-0)
Øystein Ulekleiv 12:311   37:071  (0-1)
2Øvrebø IL lag 1 (163) 42:44
Martin Myrstad 12:294   12:294  (0-0)
Ingvild Sangesland 13:342   26:032  (0-0)
Glenn Kevin Storkås 16:4114   42:442  (2-0)
3Vingrom IL lag 1 (160) 42:54
Karianne Eggen Persson 12:013   12:013  (0-0)
Mathilde Guldvik 14:345   26:353  (2-0)
Ole Jørgen Haugen 16:1912   42:543  (1-2)
4Fana IL lag 1 (154) 43:05
Øystein Hellenes Grov 13:097   13:097  (1-0)
Oda Elisabeth Knudsen 15:117   28:205  (0-2)
Astrid Wathne Matthiessen 14:457   43:054  (0-1-x-x)
5Oslo Skiskytterlag lag 1 (153) 43:34
Sondre Liltved Tennfjord 11:282   11:282  (0-0)
Ina Piene Børstad 16:3015   27:584  (1-3)
Eivind Fålun 15:369   43:345  (2-5)
6Nittedal SSL lag 1 (162) 43:39
Johan Grundnes 13:5310   13:5310  (2-0)
Ingvild Bergseth 15:158   29:088  (0-1)
Sindre Pettersen 14:315   43:396  (0-0)
7Oslo Skiskytterlag lag 2 (169) 43:46
Petter Solberg 13:016   13:016  (0-1)
Kristina Liltved Tennfjord 16:4316   29:4410  (1-0)
Asbjørn Madsstuen 14:024   43:467  (0-0)
8Fet Skiklubb SSG lag 1 (151) 44:17
Andrea Boutera 14:5915   14:5915  (3-1)
Sverre Glomnes 15:379   30:3615  (1-1)
Fredrik Mette Myklebust 13:412   44:178  (1-0)
9Tingelstad SSK lag 1 (152) 44:27
Hans Ruud 13:519   13:519  (2-1)
Lars Martin Tingelstad 14:486   28:396  (0-0)
Nora Linset 15:4810   44:279  (0-1)
10Sandnes SSL lag 2 (172) 44:44
Sindre Jorde 15:4919   15:4919  (3-1)
Mari Ims Skåland 14:213   30:1013  (0-0)
Hans Rostrup 14:346   44:4410  (2-0)
11Drammen Strong lag 1 (158) 45:08
Johan Christian Rømcke 13:5812   13:5812  (4-1)
Astrid Bredde Vig 15:5811   29:5611  (3-2)
Jens Bredde Vig 15:128   45:0811  (1-0)
12Gjesdal SSL lag 1 (159) 45:40
Adrian Abrahamsen Karlsen 13:097   13:097  (0-0)
Therese Fossfjell 15:4710   28:567  (0-3)
Siri Vølstad Jensen 16:4415   45:4012  (1-0)
13Oslo Skiskytterlag lag 3 (173) 46:15
Ole-Marius Germundson 14:5614   14:5614  (3-3)
Celine Hauge Kalager 17:3518   32:3118  (1-2)
Lars Habostad 13:443   46:1513  (0-0)
14Izhevsk Biathlon School lag 1 (155) 46:32
Uliana Kaysheva 13:5511   13:5511  (1-1)
Alena Ivanova 16:0812   30:0312  (2-2)
Alexander Vasilyev 16:2913   46:3214  (3-3)
15Drammen Strong lag 2 (171) 46:43
Herman Lund-Kristensen 14:0713   14:0713  (1)
Nanna Warsla Meen 16:4817   30:5516  (0-1)
Simen Andre Horne 15:4810   46:4315  (0-0)
16Simostranda IL lag 1 (157) 48:30
Siri Kleiv 14:5915   14:5915  (0-1)
Vegard Skinnes 14:244   29:239  (0-0)
Åshild Tolvsrud 19:0721   48:3016  (3-3)
17Bærums Skiklub lag 1 (167) 48:50
Truls Nymoen 15:0117   15:0117  (1-1)
Gunhild Viljugrein Stølen 16:2714   31:2817  (0-0)
Espen Grotnes 17:2216   48:5017  (0-2)
18Bødalen IF lag 1 (165) 49:15
Anders Fjell 12:515   12:515  (2-0)
Anette Heldal 17:3619   30:2714  (0-0)
Vibeke Stubberud 18:4819   49:1518  (1-0)
19Odda IL lag 1 (161) 54:04
Rannveig Haug 17:0920   17:0920  (1-1)
Stine Mansåker 18:0220   35:1119  (4-3)
Oddmund Eide 18:5320   54:0419  (5-2)
20Øvrebø IL lag 2 (170) 54:05
Arild Sangesland 15:2018   15:2018  (3-4)
Eirin Sangesland 20:1421   35:3420  (3-2)
Espen Lie 18:3117   54:0520  (2-5)
21Sandnes SSL lag 1 (166) 54:39
Tonje Idsøe 19:4021   19:4021  (2-3)
Vebjørn Pettersen 16:1613   35:5621  (2-0)
Solveig Rostrup 18:4318   54:3921  (0-0)
DNFFyresdal SSL lag 1 (168) 34:51
Ådne S. Djuve 16:37   16:37  (1-0)
Vegard Taraldlien 18:14   34:51  (1-1)
Margrethe Lauvik Lyngdal 00:00   34:51  (5)DNF
DNSIl Ivrig lag 1 (156) 00:00
Ola Våge 00:00   00:00  ()DNS
Vilde Zimmermann Hana 00:00   00:00  ()DNS
Even Gjelsås 00:00   00:00  ()DNS
DNSVingrom IL lag 2 (174) 00:00
00:00   00:00  ()DNS
00:00   00:00  ()DNS
00:00   00:00  ()DNS

17.04.09 21:00:02 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: NSSF