Adidas Skåla rett opp

.

15.08.09

Resultatliste Kvinner Løype: 1Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1 Confortola,Antonella Italian National Team 1:26:35 +00:00
2 Milesova,Iva Psk Olymp Praha 1:27:00 +00:25
3 Flatekval,Guro Oppsal 1:27:05 +00:30
4 Buer,May Britt Harding Il 1:27:50 +01:15
5 Toftdal,Tuva Staver Heming Il 1:31:42 +05:07
6 Helgheim,Merete Gloppen Friidrettslag 1:33:49 +07:14
7 Sjursen,Therese Bfg 1:34:52 +08:17
8 Stavø,Norunn Florøtif 1:38:39 +12:04
9 Pemmer,Helene Il Fri 1:39:00 +12:25
10 Hildenes,Elisabeth Eid Il 1:39:43 +13:08
11 Tazzioli,Martina Atletica Camaiore 1:41:52 +15:17
12 Lystad,Line NOTEAM 1:45:25 +18:50
13 Reiten,Elise NOTEAM 1:45:44 +19:09
14 Aasheim,Hilde Osterøy IL 1:46:25 +19:50
15 Ristebråten,Annie NOTEAM 1:46:39 +20:04
16 Haukøy,Malene Il Høyang 1:48:25 +21:50
17 Sommer,Nancy Varegg 1:48:31 +21:56
18 Sætre,Åse Iren Ørsta Idrettslag 1:49:46 +23:11
19 Eimhjellen,Trude NOTEAM 1:50:04 +23:29
20 Hole,Elisabeth Overvoll Stranda IL 1:51:54 +25:19
21 Bruflot,Mari Tambarskjelvar IL 1:52:32 +25:57
22 Skaar,Anne Sogndal IL 1:52:51 +26:16
23 Lindvik,Anne Kristin Ekornes Bil 1:53:34 +26:59
24 Røegh,Jorunn Norconsult BIL 1:53:39 +27:04
25 Rørvik,Lene Gti - Stavanger 1:53:59 +27:24
26 Reigstad,Vigdis G. Il Fri 1:54:11 +27:36
27 Nødset,Bente Bakke NOTEAM 1:54:53 +28:18
28 Bugge,Gunnhild NOTEAM 1:55:05 +28:30
29 Lynum,Margot Bolstad Byåsen 1:55:16 +28:41
30 Brusdal,Ruth Norengros 1:57:53 +31:18
31 Almenning,Hanne Sofie NOTEAM 1:58:33 +31:58
32 Høyvik,Berit Lillehammmer Sykehus BIL 1:58:44 +32:09
33 Ansnes,Mette Jersin Sportsklubben Rye 1:58:50 +32:15
34 Haugen,Malene NOTEAM 1:58:57 +32:22
35 Aksnes,Mari NOTEAM 1:59:31 +32:56
36 Molland,Sigrun Aks 77 1:59:55 +33:20
37 Hansen,Åsta NOTEAM 2:00:11 +33:36
38 Jellestad,Eva NOTEAM 2:00:15 +33:40
39 Haukeland,Irene Flø Statoil Hydro 2:00:17 +33:42
40 Ramstad,Anne Grete Kaupanger IL 2:00:41 +34:06
41 Seiler,Alexandra Statoilhydro 2:00:51 +34:16
42 Wæhle,Lin NOTEAM 2:00:53 +34:18
43 Solberg,Kristin Stordal Il-Ski 2:01:23 +34:48
44 Holund,Rikke Lill NOTEAM 2:01:57 +35:22
45 Svarstad,Mona Bakke Måløy Idrettslag 2:02:32 +35:57
46 Håland,Elin Storum Dale 2:02:54 +36:19
47 Ådland,Marianne Nesbø Norengros 2:03:31 +36:56
48 Sunde,Terese NOTEAM 2:03:32 +36:57
49 Vestad,Ragnhild NOTEAM 2:04:23 +37:48
50 Grinde,Maria Tunset NOTEAM 2:04:29 +37:54
51 Tangen,Ingelinn Il Fri 2:04:48 +38:13
52 Årøen,Bente Ormseth NOTEAM 2:05:00 +38:25
53 Øygard,Frida Jølster IL 2:05:32 +38:57
54 Strand,Therese Sæbøe Måløy Idrettslag 2:05:47 +39:12
55 Rohde,Anne Kristine NOTEAM 2:05:53 +39:18
56 Sommer,Ann-Mette Varegg 2:06:28 +39:53
57 Gausdal,Elisabeth NOTEAM 2:06:58 +40:23
58 Kolltveit,Berit Haukeland B.i.l. 2:07:53 +41:18
59 Leikvoll,Edna Bfg Fana 2:08:36 +42:01
60 Hofstad,Anita NOTEAM 2:09:00 +42:25
61 Havre,Berit Brusdal Norengros 2:10:51 +44:16
62 Terkelsen,Irene NOTEAM 2:11:38 +45:03
63 Brekke,Hege Kristin Fil Aks 77 2:11:39 +45:04
64 Sandbakk,Inger Lise Stryn 2:12:12 +45:37
65 Von Der Ohe,Maja Nei Bil 2:12:25 +45:50
66 Stenset,Wibeke NOTEAM 2:12:41 +46:06
67 Berge,Liv Åheim IL 2:12:52 +46:17
68 Breivik,Lillian NOTEAM 2:13:12 +46:37
69 Svardal,Solveig Arnhild NOTEAM 2:14:10 +47:35
70 Giskeødegård,Guro NOTEAM 2:15:40 +49:05
71 Tessem,Bodil Vågstranda IL 2:16:22 +49:47
Sandal,Marit NOTEAM 2:16:22 +49:47
73 Nedrebø,Aslaug Skjold Skileikarlaug 2:16:47 +50:12
74 Morvik,Bente NOTEAM 2:17:40 +51:05
75 Peters,Gesine Phönix Lübeck 2:17:56 +51:21
76 Storum,Merete NOTEAM 2:18:21 +51:46
77 Flo,Gunvor Team Jafs 2:20:53 +54:18
78 Nagell-Dahl,Halldis T.i.f.viking 2:21:09 +54:34
79 Hamre,Grete Domstein 2:21:32 +54:57
80 Bakke,Elin Lom IL 2:21:57 +55:22
81 Villumsen,Rie Moos Vejle IF 2:23:06 +56:31
82 Tveit,Irene Hallvard Lerøy 2:23:26 +56:51
83 Grenan,Kristin Norconsult BIL 2:27:14 +1:00:39
84 Lipniacka,Anna UIB 2:27:58 +1:01:23
85 Groven,Sissel NOTEAM 2:28:13 +1:01:38
86 Dregelid,Hilde NOTEAM 2:28:49 +1:02:14
87 Lid,Oddbjørg SK Rye 2:29:08 +1:02:33
88 Vamraak,Randi Ringerike Kommune 2:29:24 +1:02:49
89 Larsen,Linda Hallvard Lerøy 2:32:17 +1:05:42
90 Jaasund,Elise Sola Vgs 2:34:43 +1:08:08
91 Olsen,Anne-Grete NOTEAM 2:38:05 +1:11:30
92 Mæland,Signe Berit Sola Vgs 2:40:57 +1:14:22
93 Grunnaleite,Silje Elin Hallvard Lerøy 2:41:52 +1:15:17
94 Heiberg,Hege NOTEAM 2:44:41 +1:18:06
95 Hunder,Marita NOTEAM 2:45:46 +1:19:11
96 Wevik,Heidi NOTEAM 2:48:35 +1:22:00
97 Stangeland,Iselin Sola Vgs 2:52:05 +1:25:30
98 Erstad,Johanne-Marie Øil Øystese 3:06:25 +1:39:50
99 Bakken,Lene Sola Vgs 3:09:16 +1:42:41
100 Thomassen,Turid NOTEAM 3:31:07 +2:04:32
DNF Hagen,Annette Arentz Team Åsane
DNF Kvenseth,Hanne Marie Villa Organic
DNF Lid,Turid Øystese
DNS Helset,Angelique NOTEAM
DNS Aa,Benedikte Hyen
DNS Pedersen,Bjørg Liseth NOTEAM
DNS Fjeldvær,Elisabeth Sprettrumpeklubb
DNS Grindheim,Gandrubakken NOTEAM
DNS Vagstad,Hege Dale
DNS Simonsen,Heid June NOTEAM
DNS Edgar,Helen Trångsvikens IF
DNS Skeie,Helene Fossum
DNS Pakosz,Irena Technik Komorno
DNS De La Cour,J. Sonja American Airlines
DNS Fonn,Linda Marie Stykkjebynight
DNS Øvrebø,Linn NOTEAM
DNS Tvedt,Monica Beate NOTEAM
DNS Solheimsnes,Oddfrid Anne Førde Ck
DNS Aarvik,Signe Mjøsdalen I.l
DNS Grasdalsmoen,Siv Astrid Statoilhydro Bil
DNS Nilsen,Solveig Berg NOTEAM
DNS Humlen,Synnøve NOTEAM

Kontakt e-post adresse: frode.groedahl@gmail.com

18.08.09 18:55:10 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: TDR