Tour de Lax

Laksvatn Ski & Skiskytterlag.

22.05.10

Resultatliste per klasse

Menn 20-29 52 km |  Menn 50-59 104 |  Junior Kvinner 15-17 52 km |  Kvinner 30-39 52 km |  Kvinner 50-59 52 km |  Menn Offroad 52 km | 
Trimklasse |  Junior Menn 15-17 52 km |  Kvinner 40-49 52 km |  Menn 17-20 52 km |  Menn 30-39 52 km |  Menn 40-49 52 km | 
Menn 50-59 52 km |  Menn 60-69 104 |  Kvinner 30-39 104 km |  Menn 17-19 104 km |  Menn 20-29 104 km |  Menn 30-39 104 km | 
Menn 40-49 104 km | 

Resultatliste Menn 20-29 52 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kaspersen,Jim Tromsø CK 1:24:07,37 + 00:00,00
2Dias,Anders Skibotn Il 1:24:52,66 + 00:45,29
Resultatliste Menn 50-59 104Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Johansen,Knut - Harald Nordreisa SK 2:54:03,78 + 00:00,00
Resultatliste Junior Kvinner 15-17 52 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Knotten,Karoline Vestre Målselv SSL 1:32:51,33 + 00:00,00
2Solvang,Line Birgitte Storsteinnes Il 1:45:26,29 + 12:34,96
Resultatliste Kvinner 30-39 52 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jæger,Merete Tromsø CK 1:32:52,36 + 00:00,00
Resultatliste Kvinner 50-59 52 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Landbakk,Gunn-Edel Laksvatn CK 1:32:52,31 + 00:00,00
Resultatliste Menn Offroad 52 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kristoffersen,Ola-Morten Wild Hogs 1:32:34,25 + 00:00,00
2Tzatchev,Marius Wild Hogs 1:32:52,89 + 00:18,64
3Bjarnesen,Jan Ludvih Team SCA 1:51:21,71 + 18:47,46
Resultatliste TrimklasseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Grønn,Håkon Laksvatn CK 1:56:28,32
Heim,Evind Storsteinnes Il 1:55:22,83
Johansen,Kjetil Andre Laksvatn CK 1:41:26,43
Larsen,Lise Laksvatn CK 2:33:42,16
Osen,Gunnar Nordkjosbotn IL 2:09:52,48
Seljely,Ole H. Laksvatn CK 2:46:25,56
Resultatliste Junior Menn 15-17 52 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skogheim,Espen Tromsø CK 1:24:08,45 + 00:00,00
2Helmersen,Isak Henry Harstad CK 1:25:28,00 + 01:19,55
3Ramsvik,Audun Tromsø CK 1:25:28,59 + 01:20,14
4Hol,Espen BOIF Ski 1:25:36,57 + 01:28,12
5Larsen,Anders Tromsø CK 1:28:08,68 + 04:00,23
6Hansen,Jonas Senja Il 1:32:47,20 + 08:38,75
7Ryvoll,Nikolai Harstad CK 1:32:47,99 + 08:39,54
DNFMeland,Marius Breist.OCK
Resultatliste Kvinner 40-49 52 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jensen,Karin Tromsø CK 1:36:54,28 + 00:00,00
2Fredriksen,Lill-Tove Laksvatn CK 1:41:38,53 + 04:44,25
3Rygh,Bjørg Lyngen/Karnes IL 1:45:27,60 + 08:33,32
4Ramsvik,Monica Tromsø CK 1:52:49,05 + 15:54,77
5Sandvik,Marit Sofa Elite 1:52:50,28 + 15:56,00
Resultatliste Menn 17-20 52 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jakobsen,William Breist.OCK 1:22:14,77 + 00:00,00
Resultatliste Menn 30-39 52 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Iversen,Einar Nordreisa SK 1:24:40,85 + 00:00,00
2Olsen,Frode NOTEAM 1:24:41,02 + 00:00,17
3Vik,Henning Tromsø CK 1:24:41,31 + 00:00,46
4Wangberg,Lasse Tromsø CK 1:25:25,31 + 00:44,46
5Slåtto,Magnar Tromsø CK 1:25:25,82 + 00:44,97
6Mortensen,Torkild Tromsø CK 1:25:26,09 + 00:45,24
7Nyland,Kurt Jøran Røkla Nord 1:30:02,14 + 05:21,29
8Larsen,Kent-Ole Klar Media 1:32:49,20 + 08:08,35
9Reite,Knut Røkla Nord 1:38:01,43 + 13:20,58
Resultatliste Menn 40-49 52 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Gundersen,Dagfinn Tromsø CK 1:25:26,23 + 00:00,00
2Jensen,Jack Tromsø CK 1:25:26,87 + 00:00,64
3Nybakken,Bjørn-Erik Kongsbakken Il 1:25:27,70 + 00:01,47
4Aakre,Svein Tromsø Sk Langrenn 1:25:28,03 + 00:01,80
5Vonheim,Alf-Rune Sas 1:25:29,60 + 00:03,37
6Alvik,Ricard Tromsø CK 1:28:07,25 + 02:41,02
7Segelsten,Ronald Ytre Andørja IL 1:28:12,22 + 02:45,99
8Hansen,Per-Steinar Laksvatn CK 1:30:12,26 + 04:46,03
9Dale,Viggo Jørn Vadmyra Il 1:32:47,23 + 07:21,00
10Gamst,Per-ivar Tromsø CK 1:32:47,97 + 07:21,74
11Mortensen,Stein-Arne Tromsø CK 1:32:53,00 + 07:26,77
12Allertsen,Per Arne Laksvatn CK 1:32:54,34 + 07:28,11
13Kristoffersen,Ronny Skanska Aktiv 1:36:53,91 + 11:27,68
Resultatliste Menn 50-59 52 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jacobsen,Gunnar Narvik CK 1:25:28,60 + 00:00,00
2Larsen,Odd-Egil Laksvatn CK 1:28:09,69 + 02:41,09
3Landbakk,Dagfinn Laksvatn CK 1:28:11,05 + 02:42,45
4Amundsen,Tron Tromsø CK 1:28:11,64 + 02:43,04
5Sørensen,Roy Tromsø CK 1:30:12,04 + 04:43,44
6Sørsand,Arild Lyngen/Karnes IL 1:32:36,28 + 07:07,68
7Fyhn,Jan Lyngen/Karnes IL 1:32:44,09 + 07:15,49
8Dahl,Steinar Sofa Elite 1:32:50,57 + 07:21,97
9Grønn,Oddleif Laksvatn CK 1:32:51,38 + 07:22,78
10Vaeng,Odd Eivind Senja CK 1:36:55,08 + 11:26,48
11Moe,Pål Tromsø CK 1:42:40,62 + 17:12,02
12Marvik,Randulf Nordkjosbotn IL 1:45:26,17 + 19:57,57
13Damsgård,Rolf Sofa Elite 1:52:45,65 + 27:17,05
14Andreassen,Tor Erling Sofa Elite 1:52:50,99 + 27:22,39
15Hillesøy,Rolf Sofa Elite 1:58:26,87 + 32:58,27
16Eide,Egil Sparebank1 2:00:49,11 + 35:20,51
Resultatliste Menn 60-69 104Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Waksvik,Reidulf Senja CK 3:06:11,75 + 00:00,00
Resultatliste Kvinner 30-39 104 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bunde,Anette Tromsø CK 2:51:23,06 + 00:00,00
Resultatliste Menn 17-19 104 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sundstrøm,Erlend Tromsø CK 2:45:24,53 + 00:00,00
2Eikrem,Daniel Tromsø CK 2:45:27,43 + 00:02,90
3Henriksen,Anders Tromsø CK 2:54:01,65 + 08:37,12
4Larsen,Kris-Andre Tromsø CK 2:54:04,13 + 08:39,60
Resultatliste Menn 20-29 104 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Amundsen,Espen T. Tromsø CK 2:45:23,96 + 00:00,00
2Juliussen,Helljar K. Tromsø CK 2:50:37,36 + 05:13,40
3Johansen,Espen Jowa Sykkelteam 2:51:23,87 + 05:59,91
4Svanstrøm,Trobjørn Tromsø CK 2:54:03,48 + 08:39,52
DNFIversen,Fredrik N. Kabelvåg SK
DNFSivertsen,Jøran H. NOTEAM
Resultatliste Menn 30-39 104 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Albrigsten,Rune Tromsø CK 2:45:24,83 + 00:00,00
2Johansen,Rune Morten Laksvatn CK 2:45:29,06 + 00:04,23
3Soleng,Trond Tromsø CK 2:46:03,25 + 00:38,42
4Hjuring,Lars Statoil/ Habil 2:46:05,98 + 00:41,15
5Evang,Are Tromsø CK 2:54:04,31 + 08:39,48
6Hakestad,Atle Barsk 3:06:03,88 + 20:39,05
7Bjaaland,Eivind Arne Tromsø CK 3:11:50,10 + 26:25,27
DNFØrnebakk,Lasse Burfjord IL
DNFKroken,Øystein Laksvatn CK
DSQJohansen,Ulf-Eirik Lofoten Ck
Resultatliste Menn 40-49 104 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Fagerheim,Roger Tromsø CK 2:45:24,06 + 00:00,00
2Ryvoll,Johnny Ivar Nordreisa SK 2:45:24,90 + 00:00,84
3Hansen,Bengt - Frode Tromsø CK 2:45:26,46 + 00:02,40
4Jensen,Inge Tromsø CK 2:46:02,26 + 00:38,20
5Lund,Jan Tromsø CK 2:46:02,46 + 00:38,40
6Ryvoll,Bjarne Harstad CK 2:50:38,11 + 05:14,05
7Hansen,Charles Harstad CK 2:50:39,39 + 05:15,33
8Vis,Svein Arild Tromsø CK 2:54:03,49 + 08:39,43
9Sollien,Paal Harstad CK 2:57:32,25 + 12:08,19
DNFHeimdal,Toralf Bardu Il
DSQSollid,Snorre Tromsø CK

Kontakt e-post adresse: ove.asheim@gmail.com

24.05.10 12:46:31 eTiming versjon 3.5 Emit as

Lisensen tilhører: Emit