Spar Cup junior Liatoppen

Fjellet IL /Liatoppen skisente. Liatoppen skisenter

07.01.11

Resultatliste M 17 år 10 km fri Løypelengde: 5,283 KMReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Molden,Andreas NTG-L/ Nes Ski AK 26:43,3 + 00:00,0
2Haga,Magne Åsen IL AK 26:48,1 + 00:04,8
3Nymoen,Håvard NTG-L/ Tolga IL HE 27:00,1 + 00:16,8
4Turtveit,Vebjørn Voss IL HO 27:15,7 + 00:32,4
5Lilleberg,Severin Byåsen IL ST 27:21,1 + 00:37,8
6Vestli,Torstein Strandbygda IL HE 27:22,1 + 00:38,8
7Heimdal,Eivind Krane Bardu IL TR 27:22,6 + 00:39,3
8Kvaale,Eivind Romberg Høydalsmo IL TV 27:24,2 + 00:40,9
9Østvang,Bård Tolga IL HE 27:31,0 + 00:47,7
10Holm,Markus Emaus Lillehammer Skiklub OP 27:34,9 + 00:51,6
11Holth,Chrisander Skjønberg NTG-G/ Birkebeineren, IF BU 27:39,2 + 00:55,9
12Aalerud,Kristian Andre Bærums Verk IF AK 27:47,8 + 01:04,5
13Reistad,Petter Bærums Verk IF AK 27:56,8 + 01:13,5
14Holen,Espen Honganvik Magnor UL HE 27:59,7 + 01:16,4
15Pollen,Roger Øye Førde IL SF 27:59,9 + 01:16,6
16Granrud,Anders Thorshaug Rendalen IL HE 28:09,0 + 01:25,7
17Habostad,Lars Falsen Heming, IL - Ski OS 28:12,8 + 01:29,5
18Bakkum,Glenn Øyer-Tretten IF OP 28:14,7 + 01:31,4
19Richenberg,Eirik Bråten Lillehammer Skiklub OP 28:20,9 + 01:37,6
20Wiig,Hallvard Gjesdal IL AR 28:22,1 + 01:38,8
21Kjonerud,Kristian A Lillehammer Skiklub OP 28:23,3 + 01:40,0
22Andersen,Henrik NTG-L/ Stokke IL TV 28:23,4 + 01:40,1
23Sugaren,Oliver Tolga IL HE 28:24,6 + 01:41,3
24Wang,Thorstein Kjelsås IL - ski OS 28:26,2 + 01:42,9
25Leirdal,Mats Bjørnar NTG-G/ IL Bjørn SF 28:34,7 + 01:51,4
26Holtklimpen,Amund Roterud IL OP 28:37,9 + 01:54,6
27Hippe,Even Sæteren Bagn IL / Team Valdres Ski OP 28:39,0 + 01:55,7
28Hoel,Johan Åsen IL AK 28:39,6 + 01:56,3
29Gifstad,Henrik Oppegård IL AK 28:40,0 + 01:56,7
30Nævestad,Morten Lyn Ski OS 28:45,5 + 02:02,2
31Wilskog,Thomas Nittedal IL AK 28:56,8 + 02:13,5
32Hjeldnes,Joakim Alfsvåg Klæbu IL ST 28:57,2 + 02:13,9
33Heir,Marius Borge Fossum IF AK 28:59,5 + 02:16,2
34Barli,Sindre Fløtlien NTG-L/ Moelven IL HE 29:05,4 + 02:22,1
35Møen,Lars Andre Voss IL HO 29:08,8 + 02:25,5
36Skogheim,Espen Hansen Tromsø SK Langrenn TR 29:11,9 + 02:28,6
37Fagerli,Gøran Bossmo og Ytteren IL NO 29:12,8 + 02:29,5
38Berg,Stian Jømna/Heradsbygd Langrenn HE 29:14,3 + 02:31,0
39Nordlunde,Kristoffer NTG-L/ Follebu SK OP 29:14,4 + 02:31,1
40Einarsson,Sturla Bjørn Tromsø SK Langrenn TR 29:16,2 + 02:32,9
41Haugo,Olav Voss IL HO 29:25,0 + 02:41,7
42Trøen,Remi Vang Skiløperforening HE 29:25,3 + 02:42,0
43Gråberg,Yngve Carlson Dombås IL OP 29:28,9 + 02:45,6
44Kjærnsli,Henrik Lillehammer Skiklub OP 29:31,0 + 02:47,7
45Smeby,Henrik Sagosen Bever'n, IL BU 29:35,6 + 02:52,3
46Paule,Jørgen Dahl HSG / Birkebeineren, IF BU 29:38,3 + 02:55,0
47Maltun,Didrik Fossum IF AK 29:38,4 + 02:55,1
48Lie Håkenrud,Anders Asker SK AK 29:40,3 + 02:57,0
49Ramdal,Sture Leksvik IL NT 29:40,6 + 02:57,3
50Braathen,Marcus NTG-G/ Sjåstad/Vestre Lier IL BU 29:41,4 + 02:58,1
51Heir,Åsmund Lyn Ski OS 29:41,7 + 02:58,4
52Melsom,Borger Christopher Fossum IF AK 29:45,2 + 03:01,9
53Pedersli,Trond Einar Moen Leinstrand IL ST 29:48,2 + 03:04,9
54Trefall,Einar Eksingedalen-Modalen IL HO 29:51,8 + 03:08,5
55Brodin,Hermann Kjelsås IL - ski OS 29:56,8 + 03:13,5
56Stiklestad,Sindre Steinkjer SK NT 29:57,9 + 03:14,6
57Hagen,Eirik Ek HSG / Driv IL AK 30:01,7 + 03:18,4
58Osvold,Vegard Strandbygda IL HE 30:03,8 + 03:20,5
59Bye,Eystein Kristvik Fana IL HO 30:09,1 + 03:25,8
60Valøy,Elias Tromsø SK Langrenn TR 30:13,3 + 03:30,0
61Hojem,Martin Kirkenes & Omegn SK FI 30:14,3 + 03:31,0
62Larsen,Øyvind Ranheim SK ST 30:19,0 + 03:35,7
63Myhren,Eirik Kilen Strandbygda IL HE 30:19,7 + 03:36,4
64Solberg,Petter Langaard Heming, IL - Ski OS 30:20,5 + 03:37,2
65Pedersen,Krister Aaen Sandnes IL FI 30:27,0 + 03:43,7
66Tjelle,Johan Nittedal IL AK 30:27,2 + 03:43,9
67Brox,Jostein Skranes Kjelsås IL - ski OS 30:27,6 + 03:44,3
68Nissen-Sollie,Petter Thomassen MVS / Runar, IL TV 30:29,4 + 03:46,1
69Lie,Stian HSG / Birkebeineren, IF BU 30:30,6 + 03:47,3
70Tronstad,Lars Kristian Leksvik IL NT 30:30,7 + 03:47,4
71Jacobsen,Tobias Thørnquist Innstrandens IL NO 30:30,8 + 03:47,5
72Aamodt,Endre Bagn IL / Team Valdres Ski OP 30:31,1 + 03:47,8
73Lund,Johannes Kaupanger IL SF 30:32,7 + 03:49,4
74Johannessen,Gunnar Ørn, IF / Team Grenland Ski TV 30:33,0 + 03:49,7
75Gjevre,Jostein Kjelsås IL - ski OS 30:35,8 + 03:52,5
76Olsen,Andreas Sandnes Innstrandens IL NO 30:39,7 + 03:56,4
77Habostad,Anders Falsen Heming, IL - Ski OS 30:43,4 + 04:00,1
78Sandberg,Andreas Rustad IL OS 30:48,5 + 04:05,2
79Ulvang,Jørgen Sæternes Sandnes IL FI 30:51,9 + 04:08,6
80Åsheim,Jarle Nordtveit Vindafjord IL AR 30:52,7 + 04:09,4
81Dager,Håkon Høybråten og Stovner IL OS 30:53,9 + 04:10,6
82Vågen,Patrik Tyristubben, IF BU 30:57,1 + 04:13,8
83Håvardstun Munkvold,Oddne MVS / MVS/Førde IL SF 31:01,6 + 04:18,3
84Paulsen,Endre Hauge Gjesdal IL AR 31:01,8 + 04:18,5
85Welinder,Mikael Jaren IL / Team Hadeland OP 31:02,7 + 04:19,4
86Vangen,Martin Fjellørnen IL ST 31:03,9 + 04:20,6
87Newman,Ruaridh GBR 31:05,5 + 04:22,2
88Juliussen,Vetle NTG-L/ Varteig IL ØF 31:06,5 + 04:23,2
89Bråthen,Johan N Magnor UL HE 31:10,9 + 04:27,6
90Blindheim,Eivind Maurseth Bulken IL HO 31:13,5 + 04:30,2
91Hulbak,Ole Sollien NTG-G/ Hemsedal IL BU 31:14,2 + 04:30,9
92Aas,Sindre Lyn Ski 31:14,9 + 04:31,6
93Lande,Georg MVS / Terråk IL NT 31:17,5 + 04:34,2
94Germundson,Ole-Marius Heming, IL - Ski OS 31:17,6 + 04:34,3
95Husby,Petter Lunde Malm IL NT 31:25,8 + 04:42,5
96Ulsrud,Steffen Grue Åsen IL AK 31:27,3 + 04:44,0
97Øren,Jostein Huseby Bærums Verk IF AK 31:27,4 + 04:44,1
98Vad,Trond-Marius Valldal IL MR 31:28,7 + 04:45,4
99Hølmo,Simen Tomrefjord IL MR 31:30,8 + 04:47,5
100Haugen,Hallvard Fossum IF AK 31:33,0 + 04:49,7
101Aleksandersen,Markus Solvang Ankenes SK TR 31:38,9 + 04:55,6
102Lønhaug,Patrick Vadsø SK FI 31:44,0 + 05:00,7
103Grøstad,Sindre Nittedal IL AK 31:44,9 + 05:01,6
104Gimse,Håkon Heming, IL - Ski OS 31:45,5 + 05:02,2
105Myklebost,Jonas Nittedal IL AK 31:47,4 + 05:04,1
106Haverstad,Andreas Sjåstad/Vestre Lier IL BU 31:48,0 + 05:04,7
107Bjone,Jon Christen Brandbu IF/Team Hadeland 31:50,0 + 05:06,7
108Fuglerud,Vetle Sjåstad/Vestre Lier IL BU 31:51,9 + 05:08,6
109Breilid,Vetle Bjelland IL AR 31:55,9 + 05:12,6
110Kvisle,Ola Asker SK / Team G-Sport Asker AK 32:00,2 + 05:16,9
111Tønseth,Gaute Aksnes Lyn Ski OS 32:02,7 + 05:19,4
112Lilleeng,Fredrik Sverdrup Oddersjaa SSK AR 32:07,6 + 05:24,3
113Føll,Jan Petter MVS / Fjellørnen IL ST 32:09,0 + 05:25,7
114Trøen,Jarand Lid Bergsdalen UL HO 32:11,9 + 05:28,6
115Jansen,Thomas Brattebø Sandnes IL AR 32:12,2 + 05:28,9
116Messel,Lars Bjørndal IF OS 32:14,4 + 05:31,1
117Liland,Preben Helleland IL AR 32:16,4 + 05:33,1
118Sjøli,Mattis Nes Ski AK 32:21,2 + 05:37,9
119Heldal,Anders ROS, IL BU 32:29,3 + 05:46,0
120Midttun,Simen Byneset IL ST 32:29,9 + 05:46,6
121Pettersen,Marius Strømmen og Lillestrøm SK AK 32:31,8 + 05:48,5
122Furnes Brembu,Tor Gunnar IL Hållingen NT 32:32,4 + 05:49,1
123Nilsen Mork,Jon Anders Sør-Fron IL OP 32:37,1 + 05:53,8
124Warlo,Sverre Gunnar Heming, IL - Ski OS 32:42,2 + 05:58,9
125Sætermo,Isak Storforshei IF NO 32:45,1 + 06:01,8
126Jansen,Ola Raaum MVS / Spillum IL NT 32:49,4 + 06:06,1
127Solstad,Eirik Kolvereid IL NT 33:00,1 + 06:16,8
128Vikhagen,Håkon Spillum IL NT 33:00,7 + 06:17,4
129Lundervold,Anders NTG-G/ Asker SK AK 33:01,0 + 06:17,7
130Leistad,Audun MVS / Malvik IL ST 33:01,1 + 06:17,8
131Navjord,André Johnsen Stormfjell IL NO 33:03,5 + 06:20,2
132Lauglo,Anders Ingebrigt Leinstrand IL ST 33:25,2 + 06:41,9
133Smebye,Jon Lyn Ski OS 33:36,6 + 06:53,3
134Andresen,Markus Kjelsås IL - ski OS 33:39,5 + 06:56,2
135Nordtorp,Eirik Nittedal IL AK 33:42,8 + 06:59,5
136Aamodt,Lennart Oddersjaa SSK AR 33:48,5 + 07:05,2
137Isachsen,Erlend Asker SK / Team G-Sport Asker AK 33:51,3 + 07:08,0
138Johansen,Martin MVS / Overhalla IL NT 33:54,7 + 07:11,4
139Knutsen,Kjetil Leinhardt Leinstrand IL ST 34:10,7 + 07:27,4
140Asp,Simon MVS / Hommelvik IL ST 34:24,6 + 07:41,3
141Halvorsen,Lars Gellein Botne SK TV 34:43,2 + 07:59,9
142Solli,Tobias Ørn, IF / Team Grenland Ski TV 35:14,1 + 08:30,8
143Martin,Glen Bjelland IL AR 35:41,1 + 08:57,8
144Øverby,Ørjan MVS / Konnerud IL BU 36:49,9 + 10:06,6
DNFMæland,Kristian Bakøy Kjelsås IL - ski OS
DNFTveito,Lars Voss IL HO
DNFSyrstad,Torleif Lundamo IL ST
DNSMyrmo,Magne Rennebu IL ST
DNSTefre,Gjøran NTG-G/ Førde IL SF
DNSAntonsen,Vegard Ås IL AK
DNSStrømmen,Kjetil Husevåg Førde IL SF
DNSStadaas,Kasper Heming, IL - Ski OS
DNSSletten,Henrik Snarvold Vaaler IF / Team Solør Ski HE
DNSThorstensen,Erik Lippestad Bærums Verk IF AK
DNSThoner,Bjarne Korbøl Slåstad IL / Team Odal HE
DNSRamsrud Skogli,Sondre Lillehammer Skiklub OP
DNSJohnsen,Henning Kabelvåg SK NO
DNSNormannseth,Henrik Oppegård IL AK
DNSSvendsen,Johannes Leinstrand IL ST
DNSGurigard,Vemund Ravnsborg Søre Ål IL OP
DNSFuruli,Oliver Bræin Lillehammer Skiklub OP
DNSKjerstad,Vebjørn Ankenes SK TR
DNSJohnsen,Eirik Lingås MVS / Ranheim SK ST

07.01.11 14:22:15 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Liatoppen skisenter