Budalsrennet 8.1.2011

.

08.01.11

Resultatliste per klasse

G 10 år 1 km fri |  J 10 år 1 km fri |  G 9 år 1 km fri |  J 9 år 1 km fri |  G 8 år 1 km fri |  J 8 år 1 km fri | 
G 12 år 2 km fri |  G 11 år 2 km fri |  J 12 år 2 km fri |  J 11 år 2 km fri |  G 14 år 3 km fri |  G 13 år 3 km fri | 
J 14 år 3 km fri |  J 13 år 3 km fri |  G 16 år 5 km fri |  G 15 år 5 km fri |  K 18 år 5 km fri |  K 17 år 5 km fri | 
J 16 år 5 km fri |  J 15 år 5 km fri |  Menn senior 10 km fri |  M 19/20 år 10 km fri |  M 17 år 10 km fri |  Kvinner senior 5 km fri | 
K 19/20 år 5 km fri | 

Resultatliste G 10 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Granøien,Martin Bråten Støren Sportsklubb 04:46
Haugbjørg,Kristian Blåsmo Melhus IL 05:31
Klæbo,Ola Høsflot Byåsen IL 04:48
Storseth,Sigurd Knutsen Singsås IL 05:22
Unsgård,Odin Leik, IL 04:49
Vingen Ekren,Jørgen Melhus IL 05:24
Aas,Jørgen Ålen IL 06:56
Resultatliste J 10 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Arvidsson,Tuva Jeanette Støren Sportsklubb 06:16
Buseth Folstad,Nora Singsås IL 05:20
Eid,Elise Leik, IL 05:49
Fløttum,Helene Sokna IL 05:58
Forodden,Anne Budal IL 07:53
Hagen,Ine Tonette Heimdal Ski 07:35
Haugen,Ive Amalie Melhus IL 06:50
Johansen,Vilde Mandal Heimdal Ski 05:51
Kolstad,Ida Budal IL 06:40
Lund,Ann Kristin Lundamo IL 06:20
Munkhaugen,Sandra Heimdal Ski 08:59
Solem,Siril Budal IL 08:41
Aasen,Ingeborg Ålen IL 07:04
Resultatliste G 9 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Bjørnbeth,Matias Melhus IL 06:20
Eggen,Daniel Folde Flå IL 05:37
Enodd,Jon Budal IL 06:31
Garli,Sivert Sokna IL 05:57
Kvam,Sigurd Melhus IL 06:05
Langørgen,Svein Aage Melhus IL 06:41
Solem,Esten Budal IL 07:51
Troøyen,Jens Strindheim IL 06:56
Øie,Ole Henrik Rennebu IL 07:49
Resultatliste J 9 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
DNSEvenås Sørdal,Ina Ålen IL
Fløttum,Ane Sokna IL 06:59
Mylius,Eline Ålen IL 06:13
Resultatliste G 8 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
DNSArvidsson,trym joel Støren Sportsklubb
Bjørnbeth,Anders Melhus IL 06:57
eggen,ruben Lundamo IL 06:28
Fløttum,Ørjan Sokna IL 12:55
Granøien,Amund Bråten Støren Sportsklubb 07:47
Kolstad,Martin Budal IL 16:44
Lillebudal,Stian Leik, IL 05:29
Riddervold,David Mølmann Røros IL 09:15
sivertsgård,Niklas Ålen IL 08:33
Stølan,Edvard Sjetne IL 08:30
Resultatliste J 8 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Klæbo,Ane Høsflot Byåsen IL 06:48
knudsen,ada løkken Støren Sportsklubb 11:23
Ree,Vilde Fjorden Støren Sportsklubb 07:27
Tronsaune,Maren Grytbakk Røros IL 08:40
Resultatliste G 12 år 2 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Langørgen,Lasse Melhus IL 06:56 + 00:00
2Krognes,Håkon Melhus IL 07:06 + 00:10
3Norland,Gaute Snøhetta IL 07:12 + 00:16
4Garli,Odin Sokna IL 07:18 + 00:22
5Undlien,Atle Melhus IL 07:22 + 00:26
6Hammer,Johan Tøndel Børsa IL 07:28 + 00:32
7Storseth,Erlend K Singsås IL 07:34 + 00:38
8Bruvoll,Simen Undlien Melhus IL 07:54 + 00:58
9Fagerbekk,Thomas Sokna IL 07:56 + 01:00
10Stølan,Oskar Sjetne IL 08:28 + 01:32
11Johanson,Remi Sokna IL 08:42 + 01:46
12Myrmo,Andreas Rennebu IL 08:43 + 01:47
Resultatliste G 11 år 2 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ree,Andreas Fjorden Støren Sportsklubb 07:19 + 00:00
2Unsgård,Even Kjøsen Leik, IL 07:22 + 00:03
3Enodd,Simen Sokna IL 07:42 + 00:23
3Lillebudal,Sander Leik, IL 07:42 + 00:23
5Vestermo-Reitan,Bjørn Leik, IL 07:44 + 00:25
6Halvorsen,Håkon Gorseth Støren Sportsklubb 07:57 + 00:38
7Sundli,Arnt Tomas Sokna IL 08:40 + 01:21
8Sivertsgård,Andreas Ålen IL 08:59 + 01:40
9Heggvold,Simen Mathias Melhus IL 09:16 + 01:57
10Hansen,Emil Kattem IL 09:34 + 02:15
11Kvam,Simon Melhus IL 09:50 + 02:31
12Johansen,Thobias Langørgen Melhus IL 10:02 + 02:43
13Ramberg,Nataniel Budal IL 11:29 + 04:10
DNFBjerkaker,Even Melhus IL
Resultatliste J 12 år 2 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Eggen,Ane Kristine Trønder-Lyn IL 07:10 + 00:00
2Børseth,Siri Sokna IL 07:42 + 00:32
3Johanson,Anya Sokna IL 08:58 + 01:48
4Bøgeberg Esp,Heidi Buvik IL 10:36 + 03:26
DNSKregnes,Ingrid Trønder-Lyn IL
Resultatliste J 11 år 2 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Riddervold,Marit Røros IL 07:48 + 00:00
2Fagerbæk,Elise Sokna IL 08:08 + 00:20
3Solli,Anna Lovise Røros IL 08:30 + 00:42
4Lillebudal,Emma Leik, IL 09:08 + 01:20
5Solberg,Mari Sokna IL 09:12 + 01:24
6Hovin,Jenny Aftret Lundamo IL 09:16 + 01:28
7Hammer,Maia Tøndel Børsa IL 10:00 + 02:12
8sivertsgård,julie Ålen IL 10:51 + 03:03
9Gjære,Elin Ålen IL 11:20 + 03:32
10skjervold,siren Budal IL 12:15 + 04:27
11Forodden,Elise Budal IL 13:01 + 05:13
12Løvseth,Oda Nordløkken Budal IL 17:23 + 09:35
DNSHalland,Eirin Sokna IL
Resultatliste G 14 år 3 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stav,Vegard Flå IL 09:22 + 00:00
2Riddervold,Edvard Røros IL 09:35 + 00:13
3Fløttum,Adrian Sokna IL 09:41 + 00:19
4Aune,Jørgen Sokna IL 09:43 + 00:21
5Ekren,Filip Melhus IL 09:49 + 00:27
6Helgemo,Daniel Lundamo IL 10:05 + 00:43
7Berdal,Tore Kyrksæterøra IL 10:24 + 01:02
8Hovin,Freddy Aftret Lundamo IL 10:33 + 01:11
9Syrstad,Thomas Bø Melhus IL 10:36 + 01:14
10Havdal,Eskil Johannes Melhus IL 10:47 + 01:25
11Stjern,Lars Bakk Melhus IL 11:01 + 01:39
12Storli,Daniel Budal IL 11:28 + 02:06
12Breen,Sivert Greni Ålen IL 11:28 + 02:06
Resultatliste G 13 år 3 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Unsgård,Jonas Leik, IL 10:05 + 00:00
2Sivertsgård,Vegard Ålen IL 10:06 + 00:01
3Tronsaune,Herman Grytbakk Røros IL 10:40 + 00:35
4Åsrønning,Lars Trønder-Lyn IL 10:43 + 00:38
5Bjerkaker,Morten Melhus IL 10:56 + 00:51
6Forsetløkken,John Ivar Trønder-Lyn IL 11:43 + 01:38
7Moholdt,Eivind Ålen IL 11:49 + 01:44
8Enodd,Nils Budal IL 12:28 + 02:23
9Bjørkøy,John Inge Nor, IL 12:34 + 02:29
10Troøyen,Jørn Strindheim IL 13:00 + 02:55
11Hovin,Ove Løvseth Trønder-Lyn IL 13:13 + 03:08
12Broen,Henrik Budal IL 15:29 + 05:24
DNSHavdal,Mathias Melhus IL
Resultatliste J 14 år 3 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Reitan,Synne Støren Sportsklubb 10:17 + 00:00
2Hermo,Kristine Wennevik Røros IL 10:43 + 00:26
3Unsgård,Maren Leik, IL 10:57 + 00:40
4Vestermo-Reitan,Helga Leik, IL 11:53 + 01:36
5Trøen,Oda Ålen IL 12:08 + 01:51
6Sundli,Lise Sokna IL 12:44 + 02:27
7Kongsvik,Ingeborg Broen Budal IL 14:20 + 04:03
Resultatliste J 13 år 3 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Murvold,Emma Stor-Elvdal SK 11:24 + 00:00
2Solbergløkk,Siri Beate Sokna IL 11:28 + 00:04
3Myren,Anne Sokna IL 11:56 + 00:32
4Haugen,Une Adeline Melhus IL 12:03 + 00:39
5Ekren,Birgit Vingen Melhus IL 12:08 + 00:44
DNSJohansen,Lone Melhus IL
DNSFagerbæk,Ellen S. Sokna IL
Resultatliste G 16 år 5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ekren,Thomas Melhus IL 12:31 + 00:00
2Hovin,Martin Melhus IL 13:00 + 00:29
3Nicolaisen,Ole Løkken IF 13:27 + 00:56
4Myrmo,Håkon Rennebu IL 14:09 + 01:38
5Trøen,Jon Kristian Ålen IL 14:11 + 01:40
6Norland,Ådne Snøhetta IL 14:26 + 01:55
7Reitan,Anders Ålen IL 14:35 + 02:04
8Reitan,Kåre Ålen IL 14:45 + 02:14
9Ulseth,Per Morten Klæbu IL 14:53 + 02:22
10Helgemo,Ruben Lundamo IL 15:35 + 03:04
Resultatliste G 15 år 5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Telebond,Magnus Klæbu IL 13:06 + 00:00
2Vollset,Kristoffer By Klæbu IL 13:14 + 00:08
3Steinsvoll,André Leik, IL 13:54 + 00:48
4Klæbo,Johannes Høsflot Byåsen IL 14:17 + 01:11
5Nordby Kjelsberg,Petter Leik, IL 14:53 + 01:47
DNSStorrø,Even Klæbu IL
Resultatliste K 18 år 5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hansen,Gunilla MVS / Tromsø SK Langrenn 16:39 + 00:00
2Kristoffersen,Elise MVS / Skjelstadmark IL 16:50 + 00:11
Resultatliste K 17 år 5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Holum,Madelène Wanvik Melhus IL 16:23 + 00:00
DNSGrinde,Kari Lundamo IL
Resultatliste J 16 år 5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Wollan,Karoline Byåsen IL 15:17 + 00:00
2Fagerbekk,Oda Sokna IL 17:12 + 01:55
DNSBenum,Mari Dahl Byåsen IL
Resultatliste J 15 år 5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Spets,Julie Stendahl Melhus IL 14:44 + 00:00
2Enodd,Jenny Budal IL 16:34 + 01:50
3Opphaug,Hanne Orkdal IL 18:16 + 03:32
4Enodd,Sara Budal IL 18:35 + 03:51
DNSSolem,Marit Budal IL
DNSEvjen,Marie Strømsvik Orkdal IL
Resultatliste Menn senior 10 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Brobakk,Odd Egil Støren Sportsklubb 27:18 + 00:00
2Aunøien,Øivind Strindheim IL 27:19 + 00:01
3Flønes,Runar Orkanger IF 27:21 + 00:03
4Moholdt,Arne Ålen IL 28:04 + 00:46
Resultatliste M 19/20 år 10 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kilskar,Johan Saur Strindheim IL 26:00 + 00:00
2Mandal Johansen,Vegard Byåsen IL 26:53 + 00:53
DNSGarmo,Trygve MVS / Garmo IL
Resultatliste M 17 år 10 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Michler,Sondre Stenersen Ziel Byåsen IL 27:59 + 00:00
2Åsrønning,Kristian Melhus IL 28:46 + 00:47
3Holseth,Martin Orkanger IF 29:46 + 01:47
DNSEid,Ingebrigt Leik, IL
Resultatliste Kvinner senior 5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
DNSBø,Kjersti Strindheim IL / Team Trøndelag
Resultatliste K 19/20 år 5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Fossum,Åshild Birgitte Orkdal IL 16:49 + 00:00

08.01.11 15:36:21 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: BUDAL IL