Hovedløp SkiO 2011

.

15.01.11

Resultatliste per klasse

D 10-12 |  D 13-16 B |  D 14 |  D 15 |  D 16 | 
D 17-20 |  D 17 K |  D 21 |  D 40 |  H 10-12 | 
H 13-16 B |  H 14 |  H 15 |  H 16 |  H 17-20 | 
H 17 K |  H 21 |  H 40 | 

Resultatliste D 10-12Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Ahlsand,Ingvil Nydalens SK 25:12
Bakken,Marte Madslien Nydalens SK 37:10
Brurberg,Kornelia L. Sturla, IF 29:34
Jørgensen,Signe Bredholt Sandefjord OK 29:39
Madslien,Ingrid Nydalens SK 32:30
Smeby,Henriette Nydalens SK 21:37
DNSStrand,Synne Lierbygda O-lag
Sønsterudbråten,Mathilde Raumar Orientering 29:45
Vassend,Hanne Porsgrunn OL 38:20
Resultatliste D 13-16 BReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Berge,Ingeborg Fallbakken Løten O-Lag 22:48 + 00:00
2Styrvold,Astrid Porsgrunn OL 24:59 + 02:11
3Christensen,Ingvild Asker SK 26:57 + 04:09
4Woxholt,Nora Synnøve Asker SK 31:52 + 09:04
5Westin,Emilie Porsgrunn OL 34:07 + 11:19
DSQFrydenlund,Magnhild Sturla, IF
DNSJauhojärvi,Fanni Asker SK
Resultatliste D 14Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bakken,Stine Madslien Nydalens SK 29:43 + 00:00
2Bråten,Tiril Ruud Raumar Orientering 30:08 + 00:25
3Narum,Dorte Vallset/Stange, OL 32:05 + 02:22
4Blindheim,Kristin Lillomarka OL 37:02 + 07:19
DSQGranstedt,Gina Halden SK
DNSBrekke,Kristin Lillomarka OL
Resultatliste D 15Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ahlsand,Anine Nydalens SK 30:41 + 00:00
2Blomseth,Natalie Kristina Lillomarka OL 34:13 + 03:32
3Hjermstad,Ragnhild Fossum IF 34:33 + 03:52
4Tandrevold,Ingrid Landmark Fossum IF 34:44 + 04:03
5Øftshus Gravir,Selma Asker SK 36:54 + 06:13
6Sæther,Frida Freidig, SPK 37:44 + 07:03
7Vassend,Tonje Porsgrunn OL 38:44 + 08:03
8Mølnvik,Gina Freidig, SPK 38:52 + 08:11
8Sønsterudbråten,Karoline Raumar Orientering 38:52 + 08:11
10Norderud,Nanna Tyrving, IL 39:38 + 08:57
11Westli Andersen,Evine Løten O-Lag 39:48 + 09:07
12Bjergaard,Karen Nydalens SK 41:04 + 10:23
13Aarrestad,Anniken Nydalens SK 42:20 + 11:39
14Wang,Ingvild Lillomarka OL 43:02 + 12:21
15Fremstad,Lovise Larvik OK 43:14 + 12:33
16Vári,Ingunn Egeberg Sturla, IF 43:47 + 13:06
17Torgersen,Ingvild Halden SK 45:47 + 15:06
18Jørgensen,Vilde Bredholt Sandefjord OK 53:15 + 22:34
19Bakke,Sara Angell Lillomarka OL 56:42 + 26:01
DSQJensen,Gyda Alexandria Indre Østfold OK
DSQBirkeland,Nina Asheim Halden SK
Resultatliste D 16Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Benjaminsen,Andrine Lillomarka OL 34:47 + 00:00
2Ottestad Hansen,Sigrid Gimle IF 39:21 + 04:34
3Bråten,Synnøve Vegårshei IL 41:35 + 06:48
4Krüger,Solveig Hegstad Nydalens SK 41:53 + 07:06
5Brekke,Ingvild Lillomarka OL 42:44 + 07:57
6Kinneberg,Vilde Raumar Orientering 44:46 + 09:59
7Gulbrandsen,Ingrid Asker SK 45:02 + 10:15
8Fossøy,Eirin Mari Notodden OL 45:14 + 10:27
9Brurberg,Katinka Jussie L. Sturla, IF 52:53 + 18:06
10Myrland,Lene Therese Notodden OL 56:29 + 21:42
11Løvli,Ragnhild Asker SK 58:51 + 24:04
DSQNarum,Eldbjørg Vallset/Stange, OL
Resultatliste D 17-20Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Rognstad,Audhild Bakken Lillehammer OK 31:50 + 00:00
2Haverstad,Maren Jansson Lierbygda O-lag 31:57 + 00:07
3Rundhaug,Mathilde Tønsberg og omegn, OL 33:56 + 02:06
4Ulvensøen,Marta Tønsberg og omegn, OL 34:25 + 02:35
5Baklid,Synne Konnerud IL 36:20 + 04:30
6Berge,Marte Fallbakken Løten O-Lag 38:32 + 06:42
7Myhre,Ingjerd Kongsberg OL 38:34 + 06:44
8Vassend,Guro Porsgrunn OL 38:36 + 06:46
9Bredesen,Marianne Opsahl Fossum IF 38:50 + 07:00
10Fremstad,Runa Larvik OK 39:26 + 07:36
11Bjørgum,Benedicte Hald Kristiansand OK 40:27 + 08:37
12Lima,Berit-Kristine Ålgård Orientering 40:29 + 08:39
13Blindheim,Solveig Lillomarka OL 44:17 + 12:27
14Bjørgum,Anneke Hald Kristiansand OK 44:19 + 12:29
15Størmer,Julie Fossum IF 44:36 + 12:46
16Jørgensen,Live Bredholt Sandefjord OK 45:22 + 13:32
17Birkeland,Malena Asheim Halden SK 46:10 + 14:20
18Granstedt,Gry Halden SK 46:24 + 14:34
19Åstebøl,Hedvig Oppsal IF 46:56 + 15:06
20Vig,Astrid Bredde Sturla, IF 47:21 + 15:31
21Berglia,Kristine Eiker OL 47:50 + 16:00
22Gustavsen,Ingeborg Halden SK 49:01 + 17:11
23Styrvold,Marie Porsgrunn OL 49:02 + 17:12
24Westin,Kjersti Porsgrunn OL 50:24 + 18:34
25Opsahl,Pernille Sturla, IF 54:19 + 22:29
DSQUlvensøen,Anna Tønsberg og omegn, OL
Resultatliste D 17 KReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nybø,Synnøve Konnerud IL 33:25 + 00:00
2Arnesen,Marianne Asker SK 35:32 + 02:07
3Arntzen,Stine Sandefjord OK 36:28 + 03:03
4Solberg,Veslemøy Konnerud IL 36:59 + 03:34
5Fjeldheim,Monique Anne Konnerud IL 38:00 + 04:35
6Torp,Lill-Ann Sandefjord OK 43:04 + 09:39
7Andreassen,Anne Lise Sandefjord OK 46:08 + 12:43
8Halvorsen,Taran Konnerud IL 54:19 + 20:54
DNSMohagen Hansen,Stine Konnerud IL
Resultatliste D 21Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kirkevik,Stine Olsen Asker SK 35:53 + 00:00
2Reenaas,Marte Wing OK 36:27 + 00:34
3Tonna,Hannele Hankasalmen Hanka 37:39 + 01:46
4Larsen,Marianne Mellbye Asker SK 41:04 + 05:11
5Asprusten,Marie Sandefjord OK 41:35 + 05:42
6Gilså,Kjersti Reenaas Lillehammer OK 43:18 + 07:25
7Fey,Zsuzsa Asker SK 43:59 + 08:06
8Andersen,Marianne Konnerud IL 45:02 + 09:09
9Janson,Una Glende Kristiansand OK 48:54 + 13:01
10Stokseth,Heidi Halden SK 50:07 + 14:14
11Brochmann,Lone Eiker OL 58:19 + 22:26
12Johansson,Emma NTNUI 1:04:36 + 28:43
DSQFranzen,Åsa Tyrving, IL
Resultatliste D 40Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Arnesen,Signe Astrup Heming/Njård OL 29:54 + 00:00
2Bordal,Anne Marit Ringsaker Orienteringklubb 30:16 + 00:22
3Madslien,Kari Nydalens SK 33:48 + 03:54
4Bråten,Arnhild Vegårshei IL 35:31 + 05:37
5Madslien,Anne Nydalens SK 36:20 + 06:26
6Lofthus,Anne Lillehammer OK 36:21 + 06:27
7Bråten,Trine Ruud Raumar Orientering 37:10 + 07:16
7Narum,Kjersti Vallset/Stange, OL 37:10 + 07:16
9Persson,Maria Asker SK 37:54 + 08:00
10Hjermstad,Grete Asker SK 39:13 + 09:19
11Kvåle,Hanne Hadeland OL 40:59 + 11:05
12Vikhamar,Gunnhild Lillomarka OL 41:20 + 11:26
13Rye,Unni Asker SK 49:06 + 19:12
14Berge,Randi Fallbakken Løten O-Lag 50:31 + 20:37
15Heiberg,Hege Hadeland OL 50:42 + 20:48
Resultatliste H 10-12Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Edvardsen,Einar Sandvik Asker SK 28:25
Heimdal,Aslak Konnerud IL 24:16
Hjermstad,Erling Fossum IF 20:42
Hjermstad,Håvard Fossum IF 23:16
Hjermstad,Øyvind Fossum IF 23:00
Hoveid,Axel Asker SK 25:03
Jonsson,Elias Nydalens SK 20:15
Løvli,Vegard Asker SK 24:48
DNSStørmer,Emil Fossum IF
Ulvensøen,Hermund Tønsberg og omegn, OL 24:07
Aas,Henrik Asker SK 33:23
Resultatliste H 13-16 BReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Øftshus Gravir,Eivind Asker SK 18:57 + 00:00
2Foss,Hallvard Arntzen Sandefjord OK 19:20 + 00:23
3Brende,Ola Fossum IF 20:16 + 01:19
4Løvli,Bjørnar Asker SK 20:58 + 02:01
5Frydenlund,Sturla Sturla, IF 21:24 + 02:27
6Swensen,Eilif Tandberg Asker SK 22:47 + 03:50
7Vikhamar,Oskar Lillomarka OL 29:22 + 10:25
DSQMoe,Fredrik Sandefjord OK
DSQMølnvik,Kjetil Freidig, SPK
DSQNersten,Ragnar Fossum IF
DNSLøset,Anders Ringerike OL
DNSGulbrandsen,Vegard Asker SK
DNSSkeppland Hole,Alexander Nydalens SK
Resultatliste H 14Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Arnesen,Ulrik Astrup Heming/Njård OL 31:18 + 00:00
2Heimdal,Audun Konnerud IL 31:50 + 00:32
3Bjørlo,Håkon Raadal Halden SK 33:55 + 02:37
4Jørum,Brage Byåsen IL 35:44 + 04:26
5Norheim Morken,Ask Nydalens SK 37:05 + 05:47
Resultatliste H 15Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mølnvik,Elias T. Fossum IF 30:42 + 00:00
2Øystein Tallhaug,Engelstad Ringsaker Orienteringklubb 31:51 + 01:09
3Madslien,Aksel Nydalens SK 32:22 + 01:40
4Wiggen,Øyvind Byåsen IL 35:14 + 04:32
5Vollset,Tarjei Heming/Njård OL 38:28 + 07:46
6Nygårdseter,Are Smeland Vegårshei IL 38:58 + 08:16
7Lofthus,Einar Lillehammer OK 40:02 + 09:20
8Størmer,Oskar Fossum IF 40:41 + 09:59
9Wigaard,Endre Oppsal IF 43:54 + 13:12
10Fossheim Asplin,Peder Gjø-Vard OL 45:13 + 14:31
11Berge,Vebjørn Fallbakken Løten O-Lag 45:24 + 14:42
12Styrvold,Børge Porsgrunn OL 1:09:12 + 38:30
DSQFremstad,Karl Larvik OK
DSQVikhamar,Rasmus Lillomarka OL
DNSLillevold,Olai Stensland Ås-UMB Orientering
Resultatliste H 16Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kvåle,Bjørnar Hadeland OL 39:10 + 00:00
2Bakken,Jonas Madslien Nydalens SK 39:23 + 00:13
3Sølberg,Andreas Leik, IL 39:34 + 00:24
4Nilsen,Jon Vegårshei IL 41:24 + 02:14
5Aasheim,Lars Harald Oppsal IF 42:15 + 03:05
6Arnesen,Harald Astrup Heming/Njård OL 43:48 + 04:38
7Bordal,Simen Ringsaker Orienteringklubb 47:06 + 07:56
8Isaksætre,ådne Grue IL 48:28 + 09:18
9Bergum,Anders Gjø-Vard OL 48:40 + 09:30
10Myhre,Håvard Kongsberg OL 49:05 + 09:55
11Treekrem,Lars Ås IL 49:13 + 10:03
12Moe,Petter Sandefjord OK 52:27 + 13:17
13Jutulstad,Magne Bækkelagets SK 52:46 + 13:36
14Remme,Paul Martin Porsgrunn OL 58:16 + 19:06
15Kindem,Håkon Gimle IF 1:02:19 + 23:09
DSQHeggedal,Sigur Kongsberg OL
DSQFossheim Asplin,Elling Gjø-Vard OL
DSQJuveli,Anders Sommerstad Lillomarka OL
Resultatliste H 17-20Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kinneberg,Eskil Raumar Orientering 32:11 + 00:00
2Lofthus,Dag Lillehammer OK 35:04 + 02:53
3Wang,Thorstein Lillomarka OL 35:48 + 03:37
4Madslien,Jørgen Nydalens SK 36:01 + 03:50
5Bråten,Sondre Ruud Raumar Orientering 36:03 + 03:52
6Ahlbeck,Emil Fossum IF 37:38 + 05:27
7Gabrielsen,Sjur Obrestad Vaulen OK 39:12 + 07:01
8Vestøl,Olav Vegårshei IL 40:56 + 08:45
9Emilsson,Anders Oppsal IF 42:13 + 10:02
10Kalager,Harald Asker SK 42:44 + 10:33
11Storsveen,Øystein Løten O-Lag 44:11 + 12:00
12Nygårdseter,Bjørnar Smeland Vegårshei IL 44:37 + 12:26
13Nielsen,Simen Eid Nydalens SK 44:48 + 12:37
14Aamodt,Simen Sandnes IL 47:00 + 14:49
15Thon,Lars Henrik Verde Sturla, IF 59:18 + 27:07
DSQDrage,Mathias Kongsberg OL
DNSLillevold,Mathias Stensland Ås-UMB Orientering
DNSLund Kristensen,Herman Sturla, IF
Resultatliste H 17 KReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kindem,Per Øyvind Gimle IF 40:05 + 00:00
2Eikeland,Per Jarle Tønsberg og omegn, OL 41:05 + 01:00
3Frydenlund,Snorre Sturla, IF 41:08 + 01:03
4Ilseth,Jan Hamar OK 55:50 + 15:45
DSQVári,Tibor Sturla, IF
DSQThon,Bjørn Verde Sturla, IF
Resultatliste H 21Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Moholdt,Lars Hol Wing OK 40:30 + 00:00
2Kvåle,Hans Jørgen Hadeland OL 40:39 + 00:09
3Hohl,Christian Wing OK 41:49 + 01:19
3Watterdal,Øyvind Tønsberg og omegn, OL 41:49 + 01:19
5Sætra,Ove Asker SK 42:18 + 01:48
6|tonna,Eivind Lillomarka OL 42:32 + 02:02
7Watterdal,Eirik Tønsberg og omegn, OL 43:27 + 02:57
8Lund,Øyvind Raumar Orientering 43:29 + 02:59
9Sagberg,Torbjørn Asker SK 45:22 + 04:52
10Juveli,Jonas Lillomarka OL 48:53 + 08:23
11Skaare,Rasmus Korvald Lillomarka OL 49:46 + 09:16
12Hovind,Eirik Kamstrup Raumar Orientering 49:52 + 09:22
13Olsen,Tommy Vang OL 49:57 + 09:27
14Hauge,Anders Asker SK 52:10 + 11:40
15Rognstad,Asgeir Bakken NTNUI 55:31 + 15:01
16Hynne,Sigurd Ås-UMB Orientering 55:37 + 15:07
17Haverstad,Eirik Jansson Lierbygda O-lag 59:49 + 19:19
18Spjelkavik,Henning Tyrving, IL 1:01:20 + 20:50
19Kornmo,Thore Porsgrunn OL 1:01:42 + 21:12
20Kjernsmo,Kjetil Asker SK 1:24:33 + 44:03
Resultatliste H 40Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bjørgum,Jon Kristiansand OK 31:34 + 00:00
2Arnesen,Lasse Heming/Njård OL 32:42 + 01:08
3Juveli,Ole-Arthur Lillomarka OL 32:58 + 01:24
4Bjørlo,Kjetil Halden SK 33:25 + 01:51
5Baklid,Lars Konnerud IL 33:28 + 01:54
6Fossum,Jon Arvid Asker SK 33:34 + 02:00
7Bakken,Jon Iver Nydalens SK 33:58 + 02:24
8Fremstad,Lars Larvik OK 34:12 + 02:38
8Sæther,Sturla Freidig, SPK 34:12 + 02:38
10Gravir,Gjermund Asker SK 34:35 + 03:01
11Kazimieraitis,Romualdas Lillomarka OL 34:39 + 03:05
12Wigaard,Espen Oppsal IF 35:08 + 03:34
13Haugen,Ole Petter Nydalens SK 35:15 + 03:41
14Krüger,Lars Nydalens SK 35:35 + 04:01
15Myhre,Øivind Kongsberg OL 36:05 + 04:31
16Mølnvik,Arvid Freidig, SPK 36:16 + 04:42
17Hallan,Endre Lillomarka OL 36:23 + 04:49
18Brurberg,Nils Inge Sturla, IF 36:38 + 05:04
19Gustavsen,Knut Halden SK 37:15 + 05:41
20Larsen,Per Erik Sandefjord OK 37:50 + 06:16
21Watterdal,Tore Tønsberg og omegn, OL 38:03 + 06:29
22Fossøy,Anders Notodden OL 38:19 + 06:45
23Berge,Harald Løten O-Lag 39:05 + 07:31
24Jørgensen,Arne Håkon Sandefjord OK 40:03 + 08:29
25Bråten,Geir Vegårshei IL 40:22 + 08:48
26Kalager,Kristian Asker SK 40:36 + 09:02
27Åstebøl,Ketil Oppsal IF 41:48 + 10:14
28Bergum,Hans Jørgen Gjø-Vard OL 41:54 + 10:20
29Storsveen,Kristian Løten O-Lag 42:02 + 10:28
30Halvorsen,Håvard Konnerud IL 42:20 + 10:46
31Holm Gundersen,Geir Sturla, IF 42:29 + 10:55
32Sætra,Hans-Ingar Asker SK 46:33 + 14:59
33Wiggen,Øystein Byåsen IL 46:50 + 15:16
DSQDrage,Øyvind Kongsberg OL
DNSThon,Harald Sturla, IF
DNSKazimieraitis,Romualdas IOSK Budakalnis
DNSLystad,Lars Sandefjord OK

15.01.11 15:54:19 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit AS