Råskinnet 2011

.

30.04.11

Resultatliste RS Menn 22-39 år Løypelengde: 9,1 KMReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sylta,Øystein Vidar SK 43:27 + 00:00
2Østensen,Simen Team Xtra Personell 44:35 + 01:08
3Blom,Lasse Modum 45:44 + 02:17
4Holm,Martin Blomhoff SK Vidar 46:16 + 02:49
5Solhaug Næss,Harald SK Vidar 46:24 + 02:57
6Stenbrenden,Anders Mislukern / Nho 46:32 + 03:05
7Henriksen,Thomas Team United Bakeries 47:20 + 03:53
8Albertsen,Tom Skjalg 47:47 + 04:20
9Lohne,Asbjørn Sørlandske Langdistancesælskab 48:22 + 04:55
10Ruud,Jeppe Bækkelaget SK 49:06 + 05:39
11Stene,Per Øyvind Nydalens SK 49:32 + 06:05
12Deighan Hanssen,John Christian Asker SK 49:42 + 06:15
13Smith,Fredrik Team Tøff 49:47 + 06:20
14Følling,Ole-Jacob NOTEAM 49:48 + 06:21
15Hagen,Eirik M. Eide I.l 49:56 + 06:29
16Kjerkreit,Ole Petter Seb Enskilda 50:15 + 06:48
17Lysbakken,Lars Hydro Oslo Bil 50:18 + 06:51
18Østby,Geir Toppen Il 50:22 + 06:55
19Botnen,Tor Halvar Osi 50:26 + 06:59
20Ree,Andreas Milslukern Sport 50:28 + 07:01
21Hansen,Erik NOTEAM 50:36 + 07:09
22Storås,Simen Polar 50:37 + 07:10
22Andersen,Håkon Bama 50:37 + 07:10
24Martinussen,Andreas Norse Securities 50:47 + 07:20
25Haukland,Tore-Christian Newsec Sport 51:11 + 07:44
26Gallis,Jostein Rolfsbukta 51:25 + 07:58
27Molstad,Sjur NOTEAM 51:36 + 08:09
28Heggebø,Kristian Vindafjord Il 51:47 + 08:20
29Nermo,Magnus NOTEAM 51:55 + 08:28
30Verås,Bjørn Inge Sikfiskarlaget 51:59 + 08:32
31Arnslett,Hans Rambøll Norge 52:25 + 08:58
32Lundblad Næsheim,Håkon Lommedalens Il 52:53 + 09:26
33Aamodt,Stian NOTEAM 52:54 + 09:27
34Smørdal,Jan Martin Rent A Wreck 53:04 + 09:37
35Søberg,Lasse Høybråten Og Stovner Il 53:08 + 09:41
36Kristiansen,Martin Rpi 53:20 + 09:53
37Pettersen,Christian Budsberg Reeser Pettersens 53:29 + 10:02
37Basteskår,André Andersen Invest SK 53:29 + 10:02
39Bjørseth,Magnus Strømmen & Lillestrøm SK 53:37 + 10:10
40Tistel,Ørjan Ovrid Deloitte Bil 53:40 + 10:13
41Trøseid,Marius Svensenga Sportsklubb 53:48 + 10:21
41Løvhaug,Karl Rikard Oslo Economics 53:48 + 10:21
43Grønneberg,Skage Gamlebyen Dragoons 53:54 + 10:27
44Medle,Kjartan SK Rye 54:16 + 10:49
45Nybråten,Kjartan Bk-Ski 54:29 + 11:02
46Sletten,Simen Fik Ren-Eng 54:32 + 11:05
47Låg,Ørjan Bislett Turnforening 54:34 + 11:07
48Sjustøl,Morten Opil 54:35 + 11:08
49Ulvik,Kristian Rapp Il 54:47 + 11:20
50Amdal,Hallvar Odin 54:51 + 11:24
51Gjestrud,Erlend Sikfiskarlaget 55:03 + 11:36
52Haug,Anders Auster Sport As 55:12 + 11:45
53Valseth,Åsmund Sunde Rødt 55:13 + 11:46
54Losnegard,Gaute Team Gaute Og Tor 55:15 + 11:48
55Nævestad,Tor-Olav Team Gaute Og Tor 55:17 + 11:50
56Malmli,Patrick NOTEAM 55:18 + 11:51
57Jørgensen,Thomas Apil 55:20 + 11:53
58Arntzen,Christoffer Bekk Consulting 55:42 + 12:15
59Callaerts,Sven NOTEAM 55:44 + 12:17
60Vibekken,Ole Petter Glåmdal SK 55:52 + 12:25
61Omland,Morten Kjelsås Il 55:53 + 12:26
62Gollub,Glenn NOTEAM 55:59 + 12:32
63Semb,Jon Rent-A-Wreck 56:06 + 12:39
64Heggedal,Per Opil 56:10 + 12:43
65Hjelseth,Nicolai Kolbotn Il 56:35 + 13:08
66Grenan-Grimstad,Per Christian Annikas Birthday Party 56:40 + 13:13
67Skotheimsvik,Tarjei Hårballjtarinj Il 56:43 + 13:16
67Djupedal,Håvard Team Ringer 56:43 + 13:16
69Krekvik,Ola NOTEAM 56:44 + 13:17
70Holden,Olav Beach 2011 56:48 + 13:21
71Sollien,Thomas Ruud Lommedalens Il 57:00 + 13:33
71Larsen,Eirik Forvaltningshuset 57:00 + 13:33
71Vilnes,Bernt Norconsult Bil 57:00 + 13:33
74Galåen,Jan Magne Kjelsås 57:04 + 13:37
75Bjørke,Christian Nicolai Lk Langtavlei 57:05 + 13:38
76Skjelderup,Michael Englia 57:11 + 13:44
77Baunan,Eivind NOTEAM 57:13 + 13:46
78Kolverud,Fredrik NOTEAM 57:31 + 14:04
79Bjørsrud,Petter NOTEAM 57:42 + 14:15
80Hande,Erik Team Ringer 58:01 + 14:34
81Palm,Thomas Anders Nih 2bafki 58:04 + 14:37
82Skyrud,Tord Erik Osi 58:05 + 14:38
83Østberg,Nicolay Berg Tennisklubb 58:08 + 14:41
84Eide-Fredriksen,Øystein Baba Ganoush 58:09 + 14:42
85Gulseth,Oscar NOTEAM 58:10 + 14:43
86Husby,Roar Nkgs Bil 58:11 + 14:44
87Høgfeldt,Andreas Treningscamp 58:13 + 14:46
88Wiik,Guttorm NOTEAM 58:16 + 14:49
89Dahl,Anders Skiptvet Il 58:18 + 14:51
90Bjørgen Olsen,Bjarte Team Kjelsåslærerne 58:23 + 14:56
91Krogsveen,Even Accedo Bil 58:26 + 14:59
92Frogh,Einar NOTEAM 58:28 + 15:01
93Strand,Peder Bergens Skilag 58:29 + 15:02
93Næstby,Aleksander Moe Fk Piratene 58:29 + 15:02
95Branden,Espen Polar 58:30 + 15:03
96Negaard,Henrik Meisingset NOTEAM 58:31 + 15:04
97Tingulstad,Johan Brinken Fighters 58:33 + 15:06
98Puntervold Hammer,Anders NOTEAM 58:35 + 15:08
99Jacobsen,Jacob Team S&j 58:44 + 15:17
100Irgens,Haakon Baba Ganoush 59:04 + 15:37
101Johansen,Henry Dahl Sand Il Terrengsykkel 59:12 + 15:45
102Grimsby,Gjermund Brinken Fighters 59:14 + 15:47
103Mandfloen,Morten Movar 59:17 + 15:50
104Myhren,Tarjei Krigsskolen Il 59:29 + 16:02
105Eide,Christian Fa-Oslo 59:38 + 16:11
106Malmedal,Stig Arve Dnb Nor Bil 59:47 + 16:20
107Hoksnes,Geir André Team Ringer 59:51 + 16:24
108Holstrøm,Jarle Haavind Bil 59:53 + 16:26
109Lund,Ole Jacob Hakkeklubb 59:57 + 16:30
109Bolsønes,Ole Ingen 59:57 + 16:30
111Medhaug,Audun NOTEAM 1:00:04 + 16:37
112Næsheim,Eirik Lundblad Lommedalen Il 1:00:07 + 16:40
113Tufte,Stian Rye SK 1:00:14 + 16:47
114Sandal,Dag Rune Treenighetens Øl- Og Vin Klubb 1:00:22 + 16:55
115Horn,Kristian Pande NOTEAM 1:00:44 + 17:17
115Horn,Erik Pande Handelsbanken Markets 1:00:44 + 17:17
117Andersen-Gott,Christoffer Ready 1:00:55 + 17:28
118Valen,Rene NOTEAM 1:01:06 + 17:39
119Schia,Jørgen Bk-Ski 1:01:11 + 17:44
120Hansson,Dag Thomas Team Thommessen 1:01:20 + 17:53
121Niesen,Johannes Josef NOTEAM 1:01:22 + 17:55
122Dale-Åkerlund,Torstein NOTEAM 1:01:23 + 17:56
123Hegseth,Jens Petter Skøya Test Team 1:01:33 + 18:06
124Rakli,Kristian Dnk 1:01:40 + 18:13
125Skovli,Erling Skui Langdistanselauparlag 1:01:48 + 18:21
126Skavhaug,Ola NOTEAM 1:01:55 + 18:28
127Eid,Simen NOTEAM 1:01:59 + 18:32
128Brandeggen,Even Rye 1:02:00 + 18:33
129Røe,Øystein Domus Eiendom 1:02:08 + 18:41
129Irgens,Marcus Skotvedt Baba Ganoush 1:02:08 + 18:41
131Ruud,Hans Christian Bærum Kommune Bil 1:02:10 + 18:43
131Kristiansen,Chris NOTEAM 1:02:10 + 18:43
133Stokkan,Leif Olav Il Krigsskoeln 1:02:11 + 18:44
134Grandal,Christer NOTEAM 1:02:21 + 18:54
135Wiksaas,Pål-Vegard Team Wiksaas 1:02:22 + 18:55
136Thoresen,Steffen Polar 1:02:23 + 18:56
137Holten,Roger Mattilsynet 1:02:24 + 18:57
138Hagen,Vidar NOTEAM 1:02:25 + 18:58
139Blom,Andreas Team Xtra Personell 1:02:28 + 19:01
140Lundeby Kirkebak,Jakob Equipe Ganger-Rolv 1:02:29 + 19:02
141Andersen,Kjetil NOTEAM 1:02:32 + 19:05
142Lium,Frode NOTEAM 1:02:36 + 19:09
143Skaar,Johannes NOTEAM 1:02:38 + 19:11
144Borge,Jonas NOTEAM 1:02:52 + 19:25
145Madsen,Nils-Ole NMK Lier 1:02:53 + 19:26
146Blindheim,Jarle NOTEAM 1:02:56 + 19:29
146Finnseth,Bjørn Erland Forsvaret 1:02:56 + 19:29
148Torsen,Øyvind Privat 1:02:57 + 19:30
149Dahl,Rune Dbk 1:02:59 + 19:32
150Navestad,Tor Eilert Peab Bil 1:03:00 + 19:33
151Løland,Anders Fbi Norsk Regnesentral 1:03:01 + 19:34
152Alestrom,Andreas NOTEAM 1:03:03 + 19:36
153Mobekk,Ole Kristian Opil 1:03:05 + 19:38
154Strand,Kjetil Team Stredet 1:03:07 + 19:40
155Vikebak,Kristoffer NOTEAM 1:03:12 + 19:45
156Eriksson,Stig NOTEAM 1:03:22 + 19:55
157Haug,Thomas Blodsmak 1:03:23 + 19:56
158Naustdal,Anders Eid Odin Forvaltning 1:03:31 + 20:04
159Klevstul,Frode NOTEAM 1:03:34 + 20:07
160Haugnæss,Trygve Nes Innebandyklubb 1:03:42 + 20:15
161Strøm,Pål Statkraft Bil 1:03:53 + 20:26
161Grymyr,Frank Frida Il 1:03:53 + 20:26
163Sagen,Hallgrim Korsvoll Il 1:03:59 + 20:32
164Skirstad,Even Klp-Bil 1:04:07 + 20:40
165Johansen,Trond Hif 1:04:20 + 20:53
165Bremerthun,Inge Roar Forsvaret 1:04:20 + 20:53
167Høyen,Andreas Fa Oslo 1:04:21 + 20:54
168Sandaaker,Knut Opil 1:04:22 + 20:55
169Stellander,Andreas NOTEAM 1:04:23 + 20:56
170Bjørnsen,Petter Nordea 1:04:32 + 21:05
171Baardsgaard,Erik SK Rye/team Spinnvill 1:04:34 + 21:07
172Haugen,Geir Norconsult Nil 1:04:35 + 21:08
172Wennersten,Nicolai Walle * 1:04:35 + 21:08
174Pay,Robin NOTEAM 1:04:37 + 21:10
175Istad,Jan Anders Asker Skiklubb 1:04:39 + 21:12
176Dahl,Lasse NOTEAM 1:04:41 + 21:14
177Svendsen,Per Roger Skiptvet Il 1:04:44 + 21:17
178Haugen,Marius NOTEAM 1:04:53 + 21:26
178Bjørklund,Kent Rpger 2.bn 1:04:53 + 21:26
180Wig Sundvall,Eirik NOTEAM 1:05:03 + 21:36
181Mykland,Espen NOTEAM 1:05:16 + 21:49
182Hovland,Eirik NOTEAM 1:05:17 + 21:50
183Andersen,Morten Forsvaret Ini Ops 1:05:23 + 21:56
184Skogheim,Lars Skarnes 1:05:35 + 22:08
185De Freitas,Raymond NOTEAM 1:05:36 + 22:09
186Larsen,Karianne Reese Reeser Pettersens 1:05:39 + 22:12
187Lien,Fredrik NOTEAM 1:05:41 + 22:14
188Borlaug,Jan Sølve Borowing Events 1:05:44 + 22:17
188Ramstad,Joakim Trondheim Triatlonklubb 1:05:44 + 22:17
190Mathisen,Glenn NOTEAM 1:05:47 + 22:20
191Michaelsen,Stian Acando Buss 1:05:48 + 22:21
192Karlsen,Eirik Bøe NOTEAM 1:05:49 + 22:22
193Kreutz,Morten Norwegian Property Npro 1:05:52 + 22:25
194Kjølstad,Stein Vinghøg Bil 1:05:54 + 22:27
195Dahl,Jostein Skiptvet 1:05:59 + 22:32
196Flaate,Sigmund Treenighetens Øl- Og Vin Klubb 1:06:06 + 22:39
197Pedersen,Jarle Bonn Drammen 1:06:14 + 22:47
198Lyngstad,Knut Russedress 1:06:22 + 22:55
199Ågren,Rudi One Man, One Dream 1:06:29 + 23:02
200Nærdal,Stian NOTEAM 1:06:31 + 23:04
201Brevik,Vidar Ankeret 1:06:43 + 23:16
202Haug,Peter Michael Ready Bandy A-Lag 1:06:50 + 23:23
203Evrin,Rasmus NOTEAM 1:07:00 + 23:33
204Riddervold,Ståle NOTEAM 1:07:08 + 23:41
205Halvorsen,Martin NOTEAM 1:07:09 + 23:42
206Torp,Svein Team Driv 1:07:13 + 23:46
207Jordet,Steinar NOTEAM 1:07:18 + 23:51
208Gjerde,Geir Chuck Norris Il 1:07:30 + 24:03
209Nordheim,Kristoffer Equipe Ganger-Rolv 1:07:31 + 24:04
210Solem,Martin NOTEAM 1:07:32 + 24:05
211Aguirre,Ole Dsg 1:07:41 + 24:14
212Norberg,Stefan Team Hande 1:07:43 + 24:16
213Grønlie,Bjørn Gisle NOTEAM 1:07:44 + 24:17
214Bertholdson,Sebastian Polar 1:07:46 + 24:19
215Skjetne,Anders Tbs 1:07:55 + 24:28
216Leiren,Lars Jil Oslo S 1:07:56 + 24:29
217Myrstuen,Gulbrand Opil 1:07:59 + 24:32
218Sætrum,Kristoffer Privatmegleren Renomme 1:08:08 + 24:41
219Schartum-Hansen,Magnus Romerike Politiidrettslag 1:08:14 + 24:47
220Stevens,Clark NOTEAM 1:08:16 + 24:49
221Osvoll,Trond Åge Team Kjelsåslærerne 1:08:18 + 24:51
221Askvig,Knut Kpmg 1:08:18 + 24:51
223Myhrer,Inge NOTEAM 1:08:20 + 24:53
224Anonsen,Erik Krampe Il 1:08:22 + 24:55
225Følling,Magnus NOTEAM 1:08:25 + 24:58
226Torrissen,Tobias NOTEAM 1:08:39 + 25:12
227Valen-Sendstad,Magne Klp Bil 1:08:42 + 25:15
228Fjeldheim,Tommy Privatmegleren Renomme 1:08:44 + 25:17
229Steffensen,Christian Tv2 1:08:45 + 25:18
230Ek,Clas-Erik Bjerk-lind Bygg 1:08:48 + 25:21
231Bruaas,Tom Olav NOTEAM 1:08:50 + 25:23
232Hovsmo,Mats Jørgensen Ekeberg Skole 1:08:56 + 25:29
233Andersen,Tore Romerike Politiidrettslag 1:09:00 + 25:33
234Sørensen,Tessa Team Driv 1:09:01 + 25:34
235Henriksen,Petter Privat 1:09:05 + 25:38
236Øvreberg,Terje NOTEAM 1:09:13 + 25:46
237Oen,Tor NOTEAM 1:09:19 + 25:52
238Hellem,Rune SK Rye 1:09:22 + 25:55
238Christoffersen,Espen SK Rye/team Spinnvill 1:09:22 + 25:55
240Undem,Andreas NOTEAM 1:09:24 + 25:57
241Løverås,Christian Blodsmak 1:09:27 + 26:00
242Bogstrand,Marius NOTEAM 1:09:28 + 26:01
243Høen,Per Erlend Opil 1:09:39 + 26:12
244Furøy,Wictor Opil 1:09:45 + 26:18
245Ekvang,Espen NOTEAM 1:09:46 + 26:19
246Kristiansen,Thomas Gjensidige Sport 1:09:55 + 26:28
247Brendstuen,Anders Dønski Vgs 1:09:58 + 26:31
248Trandem,Geir Jonas NOTEAM 1:10:10 + 26:43
249Sandvik,Daniel Rent-A-Wreck 1:10:15 + 26:48
250Hesselbjerg,Kasper Team C-sport Running 1:10:20 + 26:53
251Johansen,Eirik NOTEAM 1:10:22 + 26:55
252Onshuus,Axel Kongsberg Politiidrettslag 1:10:26 + 26:59
252Paulsen Steinsvaag,Lasse NOTEAM 1:10:26 + 26:59
254Sandvig,Espen NOTEAM 1:10:30 + 27:03
255Aas,Terje Flaxvatn 1:10:33 + 27:06
256Øiamo,Preben Pulse Communications 1:10:34 + 27:07
257Tandberg,Hans-Olav Treenighetens Øl- Og Vin Klubb 1:10:35 + 27:08
258Langer,Christoph NOTEAM 1:10:36 + 27:09
259Rønning,Carsten NOTEAM 1:10:38 + 27:11
259Haarr,Erlend NOTEAM 1:10:38 + 27:11
261Skarholt,Eirik NOTEAM 1:10:39 + 27:12
262Netting,Lars Slatters If 1:10:40 + 27:13
263Kristoffersen,Magnus Bdo 1:10:43 + 27:16
264Aass,Thron NOTEAM 1:10:47 + 27:20
265Nilsen,Jørgen NOTEAM 1:10:50 + 27:23
266Hoelsengen,Per Ivar Hvam Il 1:10:52 + 27:25
267Gulbrandsen,Arvid NOTEAM 1:10:53 + 27:26
268Wahl,Pieter NOTEAM 1:10:55 + 27:28
269Rogne,Øyvind Crazy Wazabi Boys 1:11:05 + 27:38
270M. Olsen,Helge Strålfors As 1:11:17 + 27:50
271Jørgensen,Tor NOTEAM 1:11:19 + 27:52
272Ziller-Off,Eike NOTEAM 1:11:20 + 27:53
273Eriksen,Erik NOTEAM 1:11:22 + 27:55
274Bakke-Bjurgren,Aksel Bjørnehula 1:11:23 + 27:56
275Nicolaysen,Vegard Otra Il 1:11:24 + 27:57
276Hillestad,Erling Osi Overtrent 1:11:26 + 27:59
277Nesset,Mads Sofakroken Il 1:11:29 + 28:02
278Johansen,Ole Kristian Bærum Kommune 1:11:31 + 28:04
278Powell,Ben Kbn 1:11:31 + 28:04
280Åsberg,Andreas Gruner 1:11:32 + 28:05
281Pettersen,Henning Løpelandslaget 1:11:35 + 28:08
282Nanseth,Aslak NOTEAM 1:11:38 + 28:11
283Rönnmark,Christer Polar 1:11:41 + 28:14
284Müller,Kristian Baba Ganoush 1:11:45 + 28:18
285Stenshall,Vidar SK Vidar 1:11:49 + 28:22
286Nilsen-Moe,Philip Over Klassen Idrætsforening 1:11:54 + 28:27
287Nygaard,Lars Thomas NOTEAM 1:11:55 + 28:28
288Södergren,Dan Polar 1:12:01 + 28:34
289Dalan Willsgaard,Christopher NOTEAM 1:12:13 + 28:46
290Larsen,Øystein NOTEAM 1:12:24 + 28:57
290Bjerkely,Martin Ready Bandy 1:12:24 + 28:57
292Holmøy,Kenneth Nordea 1:12:25 + 28:58
293Bunzel,Daniel Team Taste Of Nature 1:12:27 + 29:00
294Scott Hennig,Aleksander Oslo Politiidrettsforening 1:12:31 + 29:04
295Sletten,Henrik Polar 1:12:32 + 29:05
296Butler Haugen,Johan NOTEAM 1:12:33 + 29:06
297Aarum,Fredrik Baba Ganouch 1:12:34 + 29:07
298Kobbenes,Haakon NOTEAM 1:12:36 + 29:09
299Andersson,Henrik Emmaboda Galaxy Troopers 1:12:45 + 29:18
300Lahlum,Emil NOTEAM 1:12:46 + 29:19
301Ramsdal,Morten Slatters If 1:12:48 + 29:21
302Skaug,Steinar NOTEAM 1:12:52 + 29:25
303Martinsen,Christoffer Slevk Il 1:12:54 + 29:27
304Bøhler,Stian Team Bøhler Pacing 1:12:57 + 29:30
305Schøyen,Thrond Erik NOTEAM 1:12:58 + 29:31
306Munch,Kilian NOTEAM 1:13:00 + 29:33
307Rønne,Jan Morten NOTEAM 1:13:02 + 29:35
308Løssfelt,Steffan NOTEAM 1:13:04 + 29:37
309Bai,Aleksander NOTEAM 1:13:07 + 29:40
310Amarp Halvorsen,Helge NOTEAM 1:13:09 + 29:42
311Løssfelt,Levin NOTEAM 1:13:20 + 29:53
311Wibye,Johan NOTEAM 1:13:20 + 29:53
313Bøhler,Espen Team Bøhler Pacing 1:13:38 + 30:11
314Rabben,Rune Opil 1:13:48 + 30:21
315Halvorsen,Anders Petterød Team Falk 1:13:49 + 30:22
316Evensen,Richard Ramirent 1:13:56 + 30:29
317Helverschou,Christian Team Myrstua 1:14:04 + 30:37
318Lundteigen,Steffen NOTEAM 1:14:05 + 30:38
319Nesje Jenssen,Marius NOTEAM 1:14:09 + 30:42
320Blaker,Frode NOTEAM 1:14:12 + 30:45
321Carlsen,Geir Vålerenga Ski 1:14:13 + 30:46
322Brandsdal,Per Øgrey NOTEAM 1:14:14 + 30:47
323Danielsen,Tore NOTEAM 1:14:16 + 30:49
324Løvøi,Einar Horten Roklubb 1:14:20 + 30:53
324Mjåvatn,Knut Einar Slatters If 1:14:20 + 30:53
326Veslum,Truls Team G-sport Asker 1:14:39 + 31:12
327Fjell,Thomas J Heming 1:14:40 + 31:13
328Myhrene,Sindre NOTEAM 1:14:41 + 31:14
329Mortensen,Mats NOTEAM 1:14:43 + 31:16
330Søland,Espen S Sporting Club De Bonneuil 1:14:52 + 31:25
331Fønhus,Jon Anders NOTEAM 1:14:57 + 31:30
332Haugli,Anders Levregjengen 1:15:08 + 31:41
333Hafsås,Joacim SK Langtur 1:15:19 + 31:52
334Hovden,Morten Steen Minegenklubb 1:15:24 + 31:57
335Erkmen,Øzkan NOTEAM 1:15:33 + 32:06
336Haglund,Niklas Sats 1:15:35 + 32:08
337Haugen,Gard Arneson NOTEAM 1:15:42 + 32:15
338Slettenes,Rune Boy Mol 1:15:45 + 32:18
338Mo,Alexander Slatters Il 1:15:45 + 32:18
340Wigen,Anders NOTEAM 1:15:48 + 32:21
341Lilleengen,Henrik Treenighetens Øl- Og Vin Klubb 1:16:21 + 32:54
342Jensen,Ole J. NOTEAM 1:16:30 + 33:03
343Ringnes,Tommy Hafjell Open 1:16:38 + 33:11
344Schatvet,Fredrik NOTEAM 1:16:41 + 33:14
344Elsebutangen,Christian NOTEAM 1:16:41 + 33:14
346Holm Glad,Harald NOTEAM 1:16:43 + 33:16
347Høyer,Jonas Klp Bil 1:16:46 + 33:19
348Naas,Gunnar Team Htv 53 1:16:59 + 33:32
349Vangsnes,Thomas NOTEAM 1:17:08 + 33:41
350Berg,Hallvard Rustad Il / Nexia Bil 1:17:11 + 33:44
351Urfjell,Morten Gjerstad Funk- Og Fiskarlag 1:17:12 + 33:45
352Nordberg,Lars NOTEAM 1:17:37 + 34:10
353Haugland,Atle Sofakroken Il 1:18:02 + 34:35
354Hauger,Andreas NOTEAM 1:18:08 + 34:41
355Lysaker,Bjørn Ove Sørumlia Racers 1:18:15 + 34:48
356Regbo,Jon NOTEAM 1:18:16 + 34:49
357Nordhuus,Capser Polar 1:18:17 + 34:50
358Knapskog,Henrik NOTEAM 1:18:30 + 35:03
359Gamal,Ramzi NOTEAM 1:18:33 + 35:06
360Langøien,Bernt Andreas Oslo Klatreklubb 1:18:46 + 35:19
361Martinsen,Kim-André Steria 1:18:52 + 35:25
362Borchsenius,Jo Nei 1:18:55 + 35:28
363Flenning,Øystein NOTEAM 1:19:16 + 35:49
364O'toole,Patrick NOTEAM 1:19:20 + 35:53
365Rognan,Arne NOTEAM 1:19:34 + 36:07
366Mørk-Lorenzen,Lars NOTEAM 1:19:36 + 36:09
367Sveen,Andrè NOTEAM 1:19:50 + 36:23
368Thunshelle,Ole Eirik Privatmegleren Renomme 1:19:53 + 36:26
369Bjercke,Alf Philipe NOTEAM 1:19:59 + 36:32
370Hellem,Bjørn Team Fsc 1:20:02 + 36:35
371Kolstad,Are Crazy Wasabi Boys 1:20:11 + 36:44
372Kleiv,Roy Otto NOTEAM 1:20:30 + 37:03
372Winsnes,Bjørn Arne NOTEAM 1:20:30 + 37:03
374Mjåvatn,Matias NOTEAM 1:20:31 + 37:04
375Kjeldsen,Simen Hagerup Norsk Radiografforbund/aron Sk 1:20:43 + 37:16
376Persson,Morten NOTEAM 1:21:06 + 37:39
377Aarnæs,Herman NOTEAM 1:21:30 + 38:03
378Hagen,Stian Nannestad Fk 1:22:12 + 38:45
379Tangstad,Jostein Rjukan 1:22:13 + 38:46
380Holzweiler,Andreas NOTEAM 1:23:31 + 40:04
381Haugen,Jo Jakop NOTEAM 1:23:39 + 40:12
382Eide,Bjørn Tommy NOTEAM 1:23:50 + 40:23
383Zimmermann,Simon NOTEAM 1:23:55 + 40:28
384Kristoffersen,Eivind Renek As 1:24:12 + 40:45
385Siegel,Ola Forvaltningshuset 1:24:22 + 40:55
386Drolsum,Erlend Hvorfor Ikke 1:24:43 + 41:16
387Thurmann-Nielsen,Henrik NOTEAM 1:24:49 + 41:22
388Skarnes,Frode Ek Eskoleia B.i.l. 1:25:13 + 41:46
389Haugstvedt,Håvard Oppsal 1:25:33 + 42:06
390Dagsgård,Christoffer NOTEAM 1:26:45 + 43:18
391Dalane,Jo Sølve NOTEAM 1:27:11 + 43:44
392Nilsen,Christian Asker 1:28:00 + 44:33
393Tho,Aadne Christian NOTEAM 1:28:37 + 45:10
394Senstad,Joakim NOTEAM 1:32:20 + 48:53
395Bakli Verket,Eirik Konsis 1:32:28 + 49:01
396Lilleaas,Øystein NOTEAM 1:33:42 + 50:15
397Thorstensen,Lars Gøy Hk 1:33:53 + 50:26
398Rørhus,Øystein NOTEAM 1:33:59 + 50:32
399Madsen,Stephan Dsg 1:35:00 + 51:33
400Lindberg,Lars Kristian NOTEAM 1:41:58 + 58:31

Kontakt e-post adresse: bjarte@emit.no

01.05.11 12:02:46 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit