GP Norefjell tur

Ringerike Sykkelklubb.

07.05.11

Resultatliste per klasse

Tur kvinner 30-39 |  Tur menn 17-19 |  Tur menn 20-24 |  Tur menn 25-29 |  Tur menn 30-39 | 
Tur menn 40-44 |  Tur menn 45-49 |  Tur menn 50-54 |  Tur menn 55-59 |  Trim Menn | 

Resultatliste Tur kvinner 30-39Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Andreassen,Tina Ringerike SK 3:19:21 + 00:00
2Axman,Lisa Christin Ringerike SK 3:30:23 + 11:02
DNSRøsler,Monica NOTEAM
DNSBergan,Elin Glade Hjul Hønefoss
Resultatliste Tur menn 17-19Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ulven,Tormod CK ValdresEkspressen 3:07:17 + 00:00
2Gørbitz,Peter Andreas Prydz Sportsklubben Rye 3:11:33 + 04:16
3Astrup,Henrik Bærum OCK 3:15:21 + 08:04
4Henriksen,Aleksander Bergby Sportsklubben Rye 3:15:37 + 08:20
5Christiansen,Vetle Sjåstad Geilo IL Sykkel 3:17:37 + 10:20
6Tangen *,Daniel Steensen Bærum OCK 3:20:41 + 13:24
7Fjellstad,Lars Jørgen G NOTEAM 3:31:32 + 24:15
8Nesheim,Christian Ruud Hønefoss SSL 3:34:12 + 26:55
9Haugård,Mii Erik IF Frøy 3:34:13 + 26:56
10Kroken *,Simen IF Frøy 3:41:06 + 33:49
11Germundson,Ole-Marius Holmenkollen Cykleklubb 3:49:02 + 41:45
12Helgesen,Øystein Bærum OCK 3:50:40 + 43:23
13Angelsen,Roy NOTEAM 3:54:28 + 47:11
14Beckhaug,Daniel NOTEAM 3:56:58 + 49:41
15Kyllingstad,Christoffer NOTEAM 4:50:02 +1:42:45
DNSForay,Maxim Gjerdalen Ringerike SK
Resultatliste Tur menn 20-24Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Røe,Åsmund Treu NOTEAM 3:09:27 + 00:00
2Flatin,Knut Aaby Aaby Cykleklubb 3:24:00 + 14:33
3Bringsrud,Morten Notodden SK 3:33:23 + 23:56
4Huse,Andreas Aalberg NOTEAM 3:42:43 + 33:16
5Ruistuen,Eirik Asker CK 3:47:48 + 38:21
6Falch,Fridtjof NOTEAM 3:49:07 + 39:40
7Smenes,Atle Procycling 3:51:46 + 42:19
8Landsnes *,Jon Andreas Bærum OCK 3:53:02 + 43:35
9Andersen,Sølve Eide Ringerike SK 4:16:24 +1:06:57
DNSBrenna,Trond Asker CK
DNSBringsrud,Morten Notodden SK sykkelgruppe
Resultatliste Tur menn 25-29Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Strøm,Henning Glade Hjul Hønefoss 3:09:01 + 00:00
2Engh,Sindre Oslostudentenes IK - Sykkel 3:10:03 + 01:02
3Liebe,Thomas NOTEAM 3:11:02 + 02:01
4Jogert,Espen Frogner SK 3:11:44 + 02:43
5Skjeggestad,Sjur Iversen Oslostudentenes IK - Sykkel 3:13:44 + 04:43
6Fiskå,Øystein Seth Oslostudentenes IK - Sykkel 3:13:57 + 04:56
7Madsen,Anders Rolland Ringerike SK 3:31:06 + 22:05
8Holm,Anders Eiker CK 3:34:03 + 25:02
9Eskildsen,Nicolay Olsen Kjekkas IF - Sykkel 3:41:55 + 32:54
10Rostrup,Øyvind Bærum OCK 3:42:15 + 33:14
11Settem,Kenneth Kjekkas IF - Sykkel 3:52:03 + 43:02
12Blix,Thomas Sandefjord SK 3:59:03 + 50:02
13øvrebø,stian NOTEAM 4:00:42 + 51:41
Resultatliste Tur menn 30-39Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kjær,Alexander Frogner SK 3:08:25 + 00:00
2Witt,Tron Bærum OCK 3:08:49 + 00:24
3Mørk,Per Christian IF Frøy 3:09:04 + 00:39
4Jemtegaard,Morten Kongsberg IF 3:10:32 + 02:07
5Schlytter,Jørgen CK ValdresEkspressen 3:11:00 + 02:35
6Myerscough,Christer Mark Oslostudentenes IK - Sykkel 3:11:53 + 03:28
7Dahlberg,Mattias Sagene IF - Sykkel 3:11:59 + 03:34
8Galka,Lukaz NOTEAM 3:12:22 + 03:57
9Hoel,Sven Ove Sportsklubben Rye 3:13:43 + 05:18
10Fredheim,Jarl CK Oslofjord 3:13:51 + 05:26
11Myrvold,Mikkel-Christopher Sime Kongsberg IF 3:14:25 + 06:00
12Jogert,Rune Frogner SK 3:15:27 + 07:02
13Ulset,Trygve Asker CK 3:16:17 + 07:52
14Chiodera,Even Frogner SK 3:17:04 + 08:39
15Aamodt,Helge Oslostudentenes IK - Sykkel 3:18:43 + 10:18
16Ripel,Øyvind IF Frøy 3:24:46 + 16:21
17Gagala-Martinez,Arthur Team Fuji Norge 3:25:26 + 17:01
18Holm,Truls Eirik Asker CK 3:27:16 + 18:51
19Hope,Knut Jørgen Drammen CK 3:28:25 + 20:00
20Tetlie,Christian Rune Team TriSport 3:30:28 + 22:03
21Fuglesang,Ole Andreas Vallhall Sykkelteam/SK Rye 3:31:31 + 23:06
22Vikøren,Gaute Kolbotn IL Sykkel 3:34:56 + 26:31
23Skorstad,Ketil Tigerstaden AS 3:36:44 + 28:19
24Mollestad,Terje Grimstad SK 3:40:39 + 32:14
25Strand,Bjørn-Olav Bærum OCK 3:54:57 + 46:32
26Hermansen,Jim Breistrand og Omeng CK 3:55:44 + 47:19
27Lindstad,Anders Kolbotn IL Sykkel 4:00:42 + 52:17
28Evensen,Christian NOTEAM 4:01:20 + 52:55
29Sand,Vegard Lyngvi Team TriSport 4:03:16 + 54:51
30Lilja,Thomas Erik Team Atea 4:52:18 +1:43:53
DNSEidevik,Per Christian Skårer CK
DNSChristensen,Jonas Sportsklubben Rye
DNSAllan,Ian John IF Frøy
DNSGrønnern,Thomas Sarpsborg SK
DNSSørfjord,Henning Team Atea
DNSAaberg,Andreas Aa. Team TriSport
DNSWatvedt,Magnus Team TriSport
DNSFuglesang,Ole Andreas NOTEAM
Resultatliste Tur menn 40-44Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Slevikmoen,Frank Norefjell Cykleklubb 3:10:35 + 00:00
2Cormier,Paul Sandefjord SK 3:17:31 + 06:56
3Helgesen,Vidar Notodden SK 3:25:09 + 14:34
4Engelstad,Hans Petter Tønsberg CK 3:26:32 + 15:57
5Skjemstad,Frode Eiker CK 3:26:37 + 16:02
6Engelstad,Kjetil Ringerike SK 3:29:05 + 18:30
7Granquist,Charles Carsten Follo SK 3:30:28 + 19:53
8Lyhus,Fred Anton Eiker CK 3:33:34 + 22:59
9Strømborg,Knut Jo Team Atea 3:46:18 + 35:43
10Berghagen,Lars Ringerike SK 3:49:31 + 38:56
11Dokset,Ketil Oslostudentenes IK - Sykkel 3:52:00 + 41:25
12Rosengren,Ole Fredrik NOTEAM 3:54:31 + 43:56
13Hybertsen,Martin Ringerike SK 3:57:29 + 46:54
14Prause,Christian Ringerike SK 4:00:15 + 49:40
15Fodstad,Åsmund O. Team Atea 4:14:44 +1:04:09
16Kringlebotn,Jan-Erik Team Atea 4:17:48 +1:07:13
DNSOlden,Håvard Fagervoll Oslo Politis IL Sykkel
Resultatliste Tur menn 45-49Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bisgård,Geir Fevik og omegn cykleklubb 3:06:17 + 00:00
2Løfsgaard,Fredrik CK Oslofjord 3:09:11 + 02:54
3Andersen,Iver Torgeir Tønsberg CK 3:09:27 + 03:10
4Tjøtta,Erik Naze Foreningen Frikransen 3:11:02 + 04:45
5Moen,Vidar Eiker CK 3:12:35 + 06:18
6Vasseng,Frank-Roe Molde CK 3:16:06 + 09:49
7Gjøg,Rene Lars CK ValdresEkspressen 3:18:07 + 11:50
8Blanc,Eric Jean Philippe NOTEAM 3:35:07 + 28:50
9Myhrvold,Helge Drammen CK 3:36:12 + 29:55
10Nielsen,Arild Drammen CK 3:38:12 + 31:55
11Harving,Jan CK Nittedal 4:19:50 +1:13:33
12Warp,Jan Rune Norefjell Cykleklubb 4:24:26 +1:18:09
13Rosåsen,Arild Vennesla og omegn CK 4:48:20 +1:42:03
Resultatliste Tur menn 50-54Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Evensen,Kristian Bærum OCK 3:11:37 + 00:00
2Bakke,Pål Kongsberg IF 3:12:47 + 01:10
3Aasgrav,Ole Morten IL Skarphedin 3:13:25 + 01:48
4Sørensen,Runar Notodden SK 3:14:00 + 02:23
5Sætre,Bjørn CK Oslofjord 3:14:12 + 02:35
6Gunnulfsen,Petter CK Oslofjord 3:14:42 + 03:05
7Sperre,Morten Tønsberg CK 3:21:10 + 09:33
8Larsson,Terje Eiker CK 3:24:19 + 12:42
9Aas,Svein Drammen CK 3:36:59 + 25:22
10Lyse,Tommy Andreas Sportsklubben Rye 3:48:57 + 37:20
11Nilsen,Pål Moss CK 3:52:46 + 41:09
12Fodstad,Dag Team Atea 4:05:03 + 53:26
Resultatliste Tur menn 55-59Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ludvigsen,Jon Erik Drammen CK 3:35:30 + 00:00
2Nerby,Ivar Marius Ringerike SK 4:49:52 +1:14:22
DNSBergan,Erik Glade Hjul Hønefoss
Resultatliste Trim MennReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Fosnæs,Eirik NOTEAM 3:30:18 + 00:00
2Bråten,Lars Ringerike SK 3:53:52 + 23:34
DNSRingheim *,Jo Kogstad Asker CK
DNSToft,Bjørn NOTEAM
DNSMeyer,Anders Fjeld NOTEAM

08.05.11 11:12:19 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit AS