Mellomtider N3 Sykkel

Løype: 70 km Menn
NrNavn SpurtStart utforSlutt utforStart bakkeSlutt bakkeNorefjellv.Mål
1 Lars Ragnar Manengen
Lillehammer SK
06:46(2) 31:46(1)
25:00(1)
35:19(1)
03:33(1)
57:35(1)
22:16(2)
1:08:44(1)
11:09(3)
2:32:49(1)
1:24:05(1)
2:49:16 +00:00
16:27(3)
2 Greg Saw
Pf Abax
06:45(1) 32:38(2)
25:53(7)
36:29(2)
03:51(8)
58:41(2)
22:12(1)
1:09:38(2)
10:57(2)
2:39:15(2)
1:29:37(3)
2:55:55 +06:39
16:40(4)
3 Carl Fredrik Hagen
Team Oslo Sportslager
07:03(4) 32:42(4)
25:39(5)
36:44(4)
04:02(15)
1:00:14(5)
23:30(7)
1:11:52(3)
11:38(4)
2:40:13(3)
1:28:21(2)
2:56:32 +07:16
16:19(2)
4 Øivind Bjerkseth
Hard Rocx Racing Team
07:03(4) 32:41(3)
25:38(3)
36:46(5)
04:05(18)
1:00:15(7)
23:29(6)
1:11:54(4)
11:39(5)
2:41:45(4)
1:29:51(4)
2:59:16 +10:00
17:31(9)
5 Geir Ludvig Aasen Ouren
Team Npro
07:16(12) 32:55(7)
25:39(5)
36:48(7)
03:53(11)
1:00:14(5)
23:26(4)
1:12:20(6)
12:06(9)
2:43:23(5)
1:31:03(5)
3:00:29 +11:13
17:06(8)
6 Tor-Atle Fuglerud
Team Hardrocx
07:08(11) 32:43(6)
25:35(2)
36:47(6)
04:04(17)
1:00:13(4)
23:26(4)
1:11:55(5)
11:42(6)
2:43:25(6)
1:31:30(7)
3:01:52 +12:36
18:27(11)
7 Jon Kristian Svaland
Proteinfabrikken-Abax
07:04(6) 33:08(8)
26:04(8)
36:59(8)
03:51(8)
1:01:01(8)
24:02(13)
1:13:30(8)
12:29(10)
2:44:45(7)
1:31:15(6)
3:04:27 +15:11
19:42(17)
8 Jon Flydal
If Frøy
07:34(17) 34:13(11)
26:39(10)
38:03(11)
03:50(6)
1:01:59(10)
23:56(11)
1:14:52(9)
12:53(13)
2:50:33(9)
1:35:41(8)
3:08:40 +19:24
18:07(10)
9 Askild Vatnbakk Larsen
Team Oslo Sportslager
07:04(6) 32:42(4)
25:38(3)
36:30(3)
03:48(5)
59:53(3)
23:23(3)
1:13:18(7)
13:25(20)
2:50:02(8)
1:36:44(10)
3:09:06 +19:50
19:04(15)
10 Anders Aukland
Team Xtra Personell/nakamura
07:07(10) 34:42(15)
27:35(15)
39:10(15)
04:28(39)
1:04:23(15)
25:13(20)
1:16:19(15)
11:56(7)
2:54:17(12)
1:37:58(14)
3:11:19 +22:03
17:02(6)
11 Petter Gustavsen
Team Nagamura
07:05(8) 34:14(12)
27:09(14)
38:06(12)
03:52(10)
1:01:59(10)
23:53(10)
1:14:53(11)
12:54(14)
2:51:38(10)
1:36:45(11)
3:11:42 +22:26
20:04(19)
12 Hans Ivar Festad
Team Fredensborg
07:30(15) 34:14(12)
26:44(12)
38:09(13)
03:55(12)
1:02:00(12)
23:51(9)
1:14:55(14)
12:55(17)
2:52:15(11)
1:37:20(12)
3:12:20 +23:04
20:05(20)
13 Frank Slevikmoen
Norefjell Ck
07:32(16) 34:12(10)
26:40(11)
37:58(9)
03:46(4)
1:02:01(14)
24:03(14)
1:14:53(11)
12:52(12)
2:54:54(14)
1:40:01(17)
3:13:52 +24:36
18:58(13)
14 Ole-Morten Munz
SK Rye
07:26(14) 34:11(9)
26:45(13)
38:01(10)
03:50(6)
1:01:58(9)
23:57(12)
1:14:52(9)
12:54(14)
2:54:52(13)
1:40:00(16)
3:13:55 +24:39
19:03(14)
15 Jens Arne Svartedal
Team Xtra Personell/nakamura
07:44(22) 35:48(18)
28:04(16)
39:56(17)
04:08(20)
1:04:23(15)
24:27(15)
1:17:46(16)
13:23(19)
2:56:43(15)
1:38:57(15)
3:15:38 +26:22
18:55(12)
16 Mattias Dahlberg
Sagene If Sykkel
07:36(18) 35:46(16)
28:10(18)
40:19(18)
04:33(42)
1:05:29(18)
25:10(19)
1:18:34(17)
13:05(18)
3:00:37(16)
1:42:03(19)
3:22:05 +32:49
21:28(31)
17 Thomas M. Knutsen
Oslo Sportslager/hard Rocx
07:06(9) 47:00(97)
39:54(110)
51:20(86)
04:20(26)
1:15:49(56)
24:29(16)
1:27:49(42)
12:00(8)
3:05:30(19)
1:37:41(13)
3:22:23 +33:07
16:53(5)
18 Jonas Guddal
Slependen
07:36(18) 34:14(12)
26:38(9)
38:10(14)
03:56(13)
1:02:00(12)
23:50(8)
1:14:54(13)
12:54(14)
3:02:07(17)
1:47:13(25)
3:23:01 +33:45
20:54(24)
19 Harald K Hanssen
Rye
07:25(13) 36:22(19)
28:57(23)
41:06(22)
04:44(55)
1:07:47(24)
26:41(35)
1:20:35(19)
12:48(11)
3:05:01(18)
1:44:26(20)
3:24:33 +35:17
19:32(16)
20 Tor Halvor Bjørnstad
Pf Abax
06:54(3) 54:43(121)
47:49(121)
58:20(114)
03:37(3)
1:23:03(86)
24:43(17)
1:33:48(57)
10:45(1)
3:10:04(25)
1:36:16(9)
3:27:09 +37:53
17:05(7)
21 Vegar Tveten
Drammen Ck
07:55(23) 36:33(21)
28:38(21)
40:56(20)
04:23(29)
1:06:49(19)
25:53(24)
1:21:21(22)
14:32(25)
3:07:35(21)
1:46:14(22)
3:27:30 +38:14
19:55(18)
22 Ståle Grøthe
Andebarkji Tsk
08:00(25) 37:03(23)
29:03(24)
41:20(24)
04:17(25)
1:07:37(23)
26:17(30)
1:22:14(23)
14:37(26)
3:07:35(21)
1:45:21(21)
3:28:12 +38:56
20:37(23)
23 Kjetil Meinseth
Ibk
08:01(27) 36:33(21)
28:32(20)
40:58(21)
04:25(33)
1:06:50(21)
25:52(23)
1:21:18(20)
14:28(23)
3:07:34(20)
1:46:16(23)
3:29:01 +39:45
21:27(30)
24 Rolf Eriksrud
Gardsgutta.com
07:43(21) 35:47(17)
28:04(16)
39:54(16)
04:07(19)
1:05:21(17)
25:27(21)
1:19:39(18)
14:18(22)
3:08:25(23)
1:48:46(27)
3:29:28 +40:12
21:03(27)
25 Marius Bjørnstad
Drøbak Sykkelklubb
08:17(30) 37:29(27)
29:12(26)
42:06(26)
04:37(47)
1:08:08(25)
26:02(27)
1:23:08(24)
15:00(30)
3:10:04(25)
1:46:56(24)
3:30:39 +41:23
20:35(22)
26 Terje Larsson
Eiker Ck.
08:01(27) 36:32(20)
28:31(19)
40:55(19)
04:23(29)
1:06:49(19)
25:54(25)
1:21:18(20)
14:29(24)
3:09:37(24)
1:48:19(26)
3:31:46 +42:30
22:09(38)
27 Petter Stiland
If Frøy
08:21(33) 38:18(30)
29:57(32)
42:57(33)
04:39(49)
1:10:42(35)
27:45(47)
1:25:43(33)
15:01(31)
3:15:21(28)
1:49:38(28)
3:36:21 +47:05
21:00(26)
28 Fredrik Stormo
Team Oslo Sportslager
07:36(18) 54:42(120)
47:06(120)
58:15(113)
03:33(1)
1:23:03(86)
24:48(18)
1:36:32(70)
13:29(21)
3:16:56(31)
1:40:24(18)
3:37:23 +48:07
20:27(21)
29 Henning Dybendal
Bjørn Myhre Sport
08:38(42) 39:19(39)
30:41(40)
43:46(39)
04:27(37)
1:09:42(31)
25:56(26)
1:25:33(32)
15:51(41)
3:16:44(30)
1:51:11(31)
3:37:41 +48:25
20:57(25)
30 Evensen Torfinn
Rustad Il
08:23(35) 38:24(31)
30:01(33)
43:06(34)
04:42(51)
1:10:06(33)
27:00(40)
1:24:55(27)
14:49(27)
3:15:50(29)
1:50:55(30)
3:37:46 +48:30
21:56(35)
31 Knut-Erik Kristiansen
Lillehammer Ck
08:08(29) 38:34(34)
30:26(38)
42:56(32)
04:22(27)
1:09:17(28)
26:21(31)
1:25:12(31)
15:55(43)
3:15:16(27)
1:50:04(29)
3:38:03 +48:47
22:47(42)
32 Nikolai Batov
Fmc Technologies
08:23(35) 38:08(29)
29:45(30)
42:51(29)
04:43(53)
1:09:32(30)
26:41(35)
1:25:01(30)
15:29(36)
3:18:26(32)
1:53:25(34)
3:41:04 +51:48
22:38(41)
33 Magne Ådna
If Frøy
08:24(38) 38:40(38)
30:16(35)
43:45(38)
05:05(69)
1:10:43(38)
26:58(39)
1:25:54(34)
15:11(33)
3:19:42(34)
1:53:48(35)
3:41:48 +52:32
22:06(37)
34 Truls Paulsen
Boc
07:57(24) 37:07(25)
29:10(25)
42:30(28)
05:23(85)
1:10:05(32)
27:35(45)
1:24:55(27)
14:50(28)
3:19:18(33)
1:54:23(37)
3:41:50 +52:34
22:32(39)
35 Asbjørn Hansen
Team United Bakeries 2
08:00(25) 37:27(26)
29:27(27)
41:38(25)
04:11(21)
1:12:19(46)
30:41(80)
1:27:48(41)
15:29(36)
3:20:26(35)
1:52:38(32)
3:42:04 +52:48
21:38(33)
36 Morten Jørve
Boc
08:40(43) 39:58(43)
31:18(51)
43:59(40)
04:01(14)
1:10:43(38)
26:44(37)
1:27:40(40)
16:57(59)
3:21:03(36)
1:53:23(33)
3:43:55 +54:39
22:52(43)
37 Geir Andre Hoksnes
Team Bolt
09:12(64) 39:58(43)
30:46(41)
44:11(42)
04:13(23)
1:10:42(35)
26:31(34)
1:27:00(39)
16:18(47)
3:21:43(38)
1:54:43(38)
3:44:18 +55:02
22:35(40)
38 Vegard Fluge Samuelsen
Statoil Bil
08:18(31) 38:38(36)
30:20(37)
43:28(36)
04:50(58)
1:10:40(34)
27:12(41)
1:25:55(36)
15:15(35)
3:21:12(37)
1:55:17(39)
3:44:42 +55:26
23:30(47)
39 Erik Trøen
Sjåstad/vestre Lier Il
08:54(55) 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 3:46:00 +56:44
3:46:00(124)
40 Pål Saga
If Frøy
08:21(33) 37:04(24)
28:43(22)
41:16(23)
04:12(22)
1:07:23(22)
26:07(28)
1:23:13(25)
15:50(39)
3:22:16(39)
1:59:03(45)
3:46:08 +56:52
23:52(50)
41 Morten Storli
If Frøy / Oslofjord Tri
08:37(41) 40:55(55)
32:18(59)
46:11(58)
05:16(77)
1:14:48(52)
28:37(56)
1:31:11(52)
16:23(51)
3:25:32(42)
1:54:21(36)
3:46:48 +57:32
21:16(28)
42 Trond Helge Myrvang
Team Audi / If Frøy
08:40(43) 39:44(42)
31:04(47)
44:39(49)
04:55(62)
1:12:15(42)
27:36(46)
1:28:23(43)
16:08(44)
3:25:59(43)
1:57:36(43)
3:47:17 +58:01
21:18(29)
43 Andreas Hvattum
Rye
09:12(64) 39:59(45)
30:47(42)
44:33(48)
04:34(45)
1:12:20(48)
27:47(48)
1:28:43(45)
16:23(51)
3:26:10(45)
1:57:27(42)
3:48:10 +58:54
22:00(36)
44 Eirik Bjerregaard
Norefjell Ck
08:40(43) 39:40(41)
31:00(46)
44:13(44)
04:33(42)
1:10:43(38)
26:30(33)
1:26:59(38)
16:16(46)
3:23:54(40)
1:56:55(41)
3:48:29 +59:13
24:35(58)
45 Atle Stubberud
Soon Ck
08:32(40) 38:26(33)
29:54(31)
42:52(30)
04:26(35)
1:08:37(27)
25:45(22)
1:24:56(29)
16:19(49)
3:25:26(41)
2:00:30(49)
3:49:27 +1:00:11
24:01(53)
46 Erik Hagbø
Terratec
08:19(32) 38:38(36)
30:19(36)
43:30(37)
04:52(60)
1:10:42(35)
27:12(41)
1:25:54(34)
15:12(34)
3:26:08(44)
2:00:14(48)
3:52:35 +1:03:19
26:27(72)
47 Terje Gomo
If Frøy/oslobrannsikring
08:53(54) 40:01(48)
31:08(48)
44:25(46)
04:24(32)
1:12:16(43)
27:51(49)
1:29:19(47)
17:03(60)
3:28:35(46)
1:59:16(46)
3:52:50 +1:03:34
24:15(57)
48 Kjetil Westgaard
Smaalenene SK
08:43(48) 40:24(53)
31:41(53)
44:46(51)
04:22(27)
1:11:40(41)
26:54(38)
1:28:57(46)
17:17(63)
3:29:00(47)
2:00:03(47)
3:53:12 +1:03:56
24:12(56)
49 Thor Aage Dragsten
Dnb Nor
08:52(52) 40:21(52)
31:29(52)
44:47(52)
04:26(35)
1:12:18(45)
27:31(43)
1:30:14(49)
17:56(73)
3:33:40(48)
2:03:26(52)
3:57:37 +1:08:21
23:57(52)
50 Erik Hande
Team Ringer
09:11(62) 39:59(45)
30:48(44)
44:13(44)
04:14(24)
1:19:18(70)
35:05(109)
1:35:47(67)
16:29(54)
3:34:42(52)
1:58:55(44)
3:58:34 +1:09:18
23:52(50)
51 Christian Amdahl
Sig
08:24(38) 37:55(28)
29:31(28)
42:22(27)
04:27(37)
1:08:34(26)
26:12(29)
1:23:37(26)
15:03(32)
3:33:40(48)
2:10:03(62)
4:00:48 +1:11:32
27:08(83)
52 John Arne Holtop
Ceres
08:50(50) 40:03(51)
31:13(50)
44:45(50)
04:42(51)
1:12:19(46)
27:34(44)
1:29:44(48)
17:25(66)
3:34:06(50)
2:04:22(53)
4:01:11 +1:11:55
27:05(81)
53 Lars Erik Gradert
Audi
08:56(57) 41:03(56)
32:07(56)
45:28(54)
04:25(33)
1:13:52(51)
28:24(55)
1:31:11(52)
17:19(65)
3:34:09(51)
2:02:58(51)
4:02:22 +1:13:06
28:13(96)
54 Helge Hella
Ceres
09:09(60) 40:01(48)
30:52(45)
44:32(47)
04:31(41)
1:22:00(83)
37:28(115)
1:38:18(74)
16:18(47)
3:39:22(53)
2:01:04(50)
4:03:03 +1:13:47
23:41(48)
55 Christian Bækkevold
Opil
09:14(68) 42:22(60)
33:08(61)
47:20(60)
04:58(68)
1:16:02(57)
28:42(59)
1:33:20(56)
17:18(64)
3:39:41(54)
2:06:21(55)
4:03:05 +1:13:49
23:24(46)
56 Svein Grande
Røa Il
09:31(75) 42:59(65)
33:28(65)
48:44(68)
05:45(99)
1:18:32(65)
29:48(71)
1:35:08(62)
16:36(57)
3:41:12(57)
2:06:04(54)
4:04:18 +1:15:02
23:06(45)
57 Jon Ringdal
Skjeberg Ck
09:11(62) 43:08(68)
33:57(75)
48:23(65)
05:15(76)
1:16:44(58)
28:21(54)
1:34:43(60)
17:59(75)
3:41:11(56)
2:06:28(56)
4:05:18 +1:16:02
24:07(55)
58 Dag Kolberg
Flo Kolsås Bil
09:40(78) 43:22(74)
33:42(69)
49:12(73)
05:50(101)
1:18:35(67)
29:23(65)
1:35:06(61)
16:31(55)
3:41:59(60)
2:06:53(57)
4:05:40 +1:16:24
23:41(48)
59 Sverre Chruickshank
Holmestrand Sk. - Ikm Service
08:50(50) 40:02(50)
31:12(49)
44:59(53)
04:57(63)
1:12:54(49)
27:55(50)
1:30:59(50)
18:05(77)
3:40:42(55)
2:09:43(60)
4:05:55 +1:16:39
25:13(63)
60 Henrik Kirkeby
If Frøy
09:10(61) 41:22(59)
32:12(57)
45:45(55)
04:23(29)
1:13:49(50)
28:04(51)
1:31:14(54)
17:25(66)
3:41:15(58)
2:10:01(61)
4:05:57 +1:16:41
24:42(59)
61 Anders Holmen
Gardsgutta.com
09:07(58) 41:08(58)
32:01(55)
46:05(57)
04:57(63)
1:14:49(53)
28:44(60)
1:31:10(51)
16:21(50)
3:41:26(59)
2:10:16(64)
4:06:29 +1:17:13
25:03(61)
62 Tor Einar Hulløen
Eggedal Auto
08:55(56) 39:35(40)
30:40(39)
44:12(43)
04:37(47)
1:12:16(43)
28:04(51)
1:28:24(44)
16:08(44)
3:42:43(61)
2:14:19(73)
4:09:22 +1:20:06
26:39(74)
63 Pål Andresen
Drammen Ck
08:52(52) 41:04(57)
32:12(57)
46:20(59)
05:16(77)
1:15:36(55)
29:16(64)
1:34:06(58)
18:30(83)
3:45:48(62)
2:11:42(67)
4:12:57 +1:23:41
27:09(84)
64 Robert Birkevaag
Lunex
09:24(72) 43:16(69)
33:52(73)
48:46(70)
05:30(94)
1:19:33(71)
30:47(83)
1:37:09(73)
17:36(69)
3:51:56(69)
2:14:47(76)
4:13:33 +1:24:17
21:37(32)
65 Øystein Aasheim
Skagerrak Sportsklubb
09:08(59) 42:57(63)
33:49(72)
48:08(63)
05:11(74)
1:16:45(60)
28:37(56)
1:34:42(59)
17:57(74)
3:46:57(63)
2:12:15(71)
4:14:45 +1:25:29
27:48(92)
66 Finn Lasse Thorstensen
Team Fredensborg
08:23(35) 38:37(35)
30:14(34)
43:10(35)
04:33(42)
1:09:31(29)
26:21(31)
1:25:57(37)
16:26(53)
3:51:57(70)
2:26:00(101)
4:16:03 +1:26:47
24:06(54)
67 Tomas Jonsson
NOTEAM
10:00(87) 44:32(76)
34:32(78)
49:23(75)
04:51(59)
1:17:40(61)
28:17(53)
1:35:17(66)
17:37(70)
3:50:13(66)
2:14:56(77)
4:16:19 +1:27:03
26:06(68)
68 Knut Ole Råen
Fox / Koll
09:52(81) 43:21(73)
33:29(66)
48:48(72)
05:27(88)
1:17:41(63)
28:53(61)
1:36:31(69)
18:50(89)
3:50:56(67)
2:14:25(74)
4:17:47 +1:28:31
26:51(79)
69 Christoffer Serck-Hanssen
Veritas Bil
09:32(76) 42:56(62)
33:24(64)
48:03(62)
05:07(70)
1:16:44(58)
28:41(58)
1:35:14(63)
18:30(83)
3:49:44(65)
2:14:30(75)
4:17:58 +1:28:42
28:14(97)
70 Kohn Erling Håndstad
Asker Ck
09:12(64) 50:49(112)
41:37(115)
56:41(109)
05:52(102)
1:26:06(96)
29:25(66)
1:42:41(90)
16:35(56)
3:51:35(68)
2:08:54(58)
4:18:18 +1:29:02
26:43(75)
71 Håvard Bolstad
Konnerud Il
10:50(109) 45:07(81)
34:17(77)
49:54(79)
04:47(56)
1:20:56(77)
31:02(88)
1:40:47(84)
19:51(100)
3:52:39(71)
2:11:52(68)
4:19:28 +1:30:12
26:49(77)
72 Jan Harald Scholtz
Boc
10:08(93) 46:48(92)
36:40(95)
53:18(95)
06:30(113)
1:23:53(91)
30:35(78)
1:42:03(87)
18:10(79)
3:53:59(73)
2:11:56(69)
4:19:37 +1:30:21
25:38(67)
73 Maciej Borowski
Ingen/privat
09:14(68) 42:57(63)
33:43(70)
58:47(117)
15:50(123)
1:30:07(109)
31:20(92)
1:45:57(99)
15:50(39)
3:55:23(78)
2:09:26(59)
4:20:37 +1:31:21
25:14(64)
74 Sander Tufte
If Frøy
09:27(73) 43:04(67)
33:37(68)
48:25(66)
05:21(82)
1:18:36(68)
30:11(74)
1:36:47(71)
18:11(81)
3:54:05(74)
2:17:18(83)
4:21:09 +1:31:53
27:04(80)
75 Anders Asp
Team Ringer
10:15(98) 45:55(84)
35:40(84)
51:29(87)
05:34(96)
1:21:58(80)
30:29(76)
1:39:43(80)
17:45(71)
3:52:41(72)
2:12:58(72)
4:21:15 +1:31:59
28:34(100)
76 Svein Skandfer Hanssen
SK Rye
10:09(94) 50:07(109)
39:58(111)
56:09(108)
06:02(106)
1:29:50(107)
33:41(106)
1:45:43(98)
15:53(42)
3:55:55(80)
2:10:12(63)
4:22:31 +1:33:15
26:36(73)
77 Per Anders Ifarness
SK Rye
10:11(96) 44:58(79)
34:47(80)
49:38(78)
04:40(50)
1:18:37(69)
28:59(63)
1:36:47(71)
18:10(79)
3:55:20(77)
2:18:33(86)
4:22:31 +1:33:15
27:11(85)
78 Tommy Seim
Sirma Il
09:57(83) 43:19(71)
33:22(62)
48:42(67)
05:23(85)
1:19:35(73)
30:53(86)
1:38:37(76)
19:02(91)
3:55:17(75)
2:16:40(81)
4:22:36 +1:33:20
27:19(87)
79 Karl Erik Navestad
Höegh Eiendom As
09:23(71) 43:17(70)
33:54(74)
48:45(69)
05:28(91)
1:19:34(72)
30:49(85)
1:38:36(75)
19:02(91)
3:56:29(81)
2:17:53(85)
4:22:46 +1:33:30
26:17(70)
80 Erlend Sande
NOTEAM
10:02(88) 45:47(82)
35:45(88)
50:39(81)
04:52(60)
1:21:09(78)
30:30(77)
1:40:10(81)
19:01(90)
3:55:41(79)
2:15:31(79)
4:24:00 +1:34:44
28:19(98)
81 Vidar Jensen
Handelsbanken
09:58(85) 43:20(72)
33:22(62)
48:47(71)
05:27(88)
1:19:35(73)
30:48(84)
1:38:37(76)
19:02(91)
3:55:18(76)
2:16:41(82)
4:24:12 +1:34:56
28:54(103)
82 Tommy Øvrum
Schjøths Ski & Sykkel
09:17(70) 43:02(66)
33:45(71)
48:09(64)
05:07(70)
1:17:40(61)
29:31(68)
1:35:15(64)
17:35(68)
3:58:43(83)
2:23:28(95)
4:25:28 +1:36:12
26:45(76)
83 Tore Kaugerud
Eggedal Il
09:47(80) 45:05(80)
35:18(82)
50:26(80)
05:21(82)
1:20:47(76)
30:21(75)
1:38:39(79)
17:52(72)
3:56:30(82)
2:17:51(84)
4:25:43 +1:36:27
29:13(105)
84 Morten Helbø
Nes Sk-Timberteam
09:56(82) 44:33(77)
34:37(79)
49:30(76)
04:57(63)
1:19:36(75)
30:06(73)
1:38:38(78)
19:02(91)
3:59:09(84)
2:20:31(91)
4:26:57 +1:37:41
27:48(92)
85 Øystein Hjelm
If Frøy
10:07(92) 45:51(83)
35:44(86)
51:49(91)
05:58(105)
1:23:06(88)
31:17(91)
1:41:07(85)
18:01(76)
4:01:39(88)
2:20:32(92)
4:27:11 +1:37:55
25:32(66)
86 Norrby Fredrik
Team Life
09:40(78) 43:55(75)
34:15(76)
49:13(74)
05:18(79)
1:31:43(111)
42:30(119)
1:49:52(110)
18:09(78)
4:00:09(86)
2:10:17(65)
4:27:45 +1:38:29
27:36(89)
87 Øystein A. Tronvik
Gardsgutta.com
11:37(117) 48:19(101)
36:42(96)
53:39(98)
05:20(80)
1:24:54(94)
31:15(90)
1:45:22(97)
20:28(105)
4:00:26(87)
2:15:04(78)
4:28:04 +1:38:48
27:38(90)
88 Trond Iversen
Norwegian Logistics
10:47(107) 46:23(90)
35:36(83)
51:31(88)
05:08(72)
1:23:09(89)
31:38(94)
1:42:50(91)
19:41(99)
4:03:13(89)
2:20:23(90)
4:29:22 +1:40:06
26:09(69)
89 Myhre Kjetil
Dn Aktiv
10:47(107) 46:49(93)
36:02(91)
53:33(97)
06:44(117)
1:26:08(97)
32:35(98)
1:44:52(95)
18:44(88)
4:04:28(93)
2:19:36(88)
4:29:34 +1:40:18
25:06(62)
90 Knut Augstad
Konnerud Il
11:11(116) 44:40(78)
33:29(66)
49:37(77)
04:57(63)
1:18:32(65)
28:55(62)
1:35:16(65)
16:44(58)
3:59:30(85)
2:24:14(99)
4:29:58 +1:40:42
30:28(115)
91 Arild Frode Hansen
Bærum Ock
10:59(110) 47:24(98)
36:25(94)
53:06(93)
05:42(98)
1:23:52(90)
30:46(81)
1:44:08(92)
20:16(104)
4:03:13(89)
2:19:05(87)
4:30:29 +1:41:13
27:16(86)
92 Joachim Haug
Team Ise
10:19(99) 46:05(87)
35:46(89)
51:19(85)
05:14(75)
1:21:59(81)
30:40(79)
1:40:42(82)
18:43(85)
4:04:22(91)
2:23:40(96)
4:33:14 +1:43:58
28:52(101)
93 Michael Haug
Team Ise
10:20(100) 46:04(86)
35:44(86)
51:13(84)
05:09(73)
1:21:59(81)
30:46(81)
1:40:42(82)
18:43(85)
4:04:22(91)
2:23:40(96)
4:33:14 +1:43:58
28:52(101)
94 Jarle Nordby
Norefjell Ck
10:34(105) 46:33(91)
35:59(90)
51:09(83)
04:36(46)
1:21:09(78)
30:00(72)
1:42:22(88)
21:13(115)
4:05:30(95)
2:23:08(94)
4:33:18 +1:44:02
27:48(92)
95 Carl Joachim Leegård
G-Sport
10:02(88) 46:51(95)
36:49(98)
51:40(90)
04:49(57)
1:24:14(93)
32:34(96)
1:44:59(96)
20:45(109)
4:09:10(97)
2:24:11(98)
4:34:27 +1:45:11
25:17(65)
96 Knut Magne Flatner
Sand Il Terrengsykkel
08:41(46) 40:26(54)
31:45(54)
45:48(56)
05:22(84)
1:15:35(54)
29:47(70)
1:32:42(55)
17:07(61)
3:49:06(64)
2:16:24(80)
4:34:33 +1:45:17
45:27(123)
97 Thor Steinar (totto) Solvang
Team Life
10:03(90) 46:13(89)
36:10(93)
53:17(94)
07:04(119)
1:25:52(95)
32:35(98)
1:44:35(94)
18:43(85)
4:06:17(96)
2:21:42(93)
4:35:27 +1:46:11
29:10(104)
98 Øyvind Haug
Moss Ck
08:42(47) 54:03(117)
45:21(119)
59:49(119)
05:46(100)
1:47:08(122)
47:19(120)
2:02:40(120)
15:32(38)
4:14:41(101)
2:12:01(70)
4:36:27 +1:47:11
21:46(34)
99 Stian Lie Hansen
Andebarkji Tsk
09:12(64) 39:59(45)
30:47(42)
44:01(41)
04:02(15)
1:44:48(119)
1:00:47(122)
2:02:04(118)
17:16(62)
4:12:30(99)
2:10:26(66)
4:37:19 +1:48:03
24:49(60)
100 Trond-Inge Wearherup
Drammen Ck
11:42(121) 46:50(94)
35:08(81)
52:20(92)
05:30(94)
1:23:53(91)
31:33(93)
1:44:27(93)
20:34(107)
4:04:29(94)
2:20:02(89)
4:37:39 +1:48:23
33:10(119)
101 Øystein Lilleland
Team Pay/ Statkraft Bil
09:36(77) 42:40(61)
33:04(60)
48:00(61)
05:20(80)
1:17:42(64)
29:42(69)
1:36:03(68)
18:21(82)
4:16:00(103)
2:39:57(119)
4:43:05 +1:53:49
27:05(81)
102 Steinar Holthe
Dnb Nor
11:02(112) 48:21(103)
37:19(101)
54:01(102)
05:40(97)
1:27:13(104)
33:12(105)
1:47:55(104)
20:42(108)
4:13:31(100)
2:25:36(100)
4:43:38 +1:54:22
30:07(111)
103 Petter Wilhelmsen
Skjeberg Ck
10:20(100) 46:03(85)
35:43(85)
51:00(82)
04:57(63)
1:22:00(83)
31:00(87)
1:41:11(86)
19:11(95)
4:12:09(98)
2:30:58(108)
4:43:47 +1:54:31
31:38(117)
104 Bjørn T. Støa
Ingen
10:03(90) 46:06(88)
36:03(92)
51:33(89)
05:27(88)
1:22:39(85)
31:06(89)
1:42:30(89)
19:51(100)
4:14:57(102)
2:32:27(111)
4:44:20 +1:55:04
29:23(106)
105 Håkon Hansen
Sandefjord SK
10:09(94) 50:08(110)
39:59(112)
56:47(110)
06:39(116)
1:29:51(108)
33:04(103)
1:49:14(107)
19:23(97)
4:18:20(105)
2:29:06(103)
4:45:10 +1:55:54
26:50(78)
106 Bjørn Erik Herregården
Eiker Ck
10:37(106) 49:30(108)
38:53(107)
55:22(107)
05:52(102)
1:27:13(104)
31:51(95)
1:49:17(108)
22:04(119)
4:18:54(106)
2:29:37(104)
4:46:22 +1:57:06
27:28(88)
107 Thomas Nordtorp
If Frøy
10:28(102) 48:16(100)
37:48(104)
53:44(99)
05:28(91)
1:26:38(101)
32:54(102)
1:48:26(106)
21:48(117)
4:20:08(109)
2:31:42(109)
4:47:48 +1:58:32
27:40(91)
108 Nie Sørensen
Drammen Ck
11:41(120) 48:37(107)
36:56(100)
54:29(104)
05:52(102)
1:27:12(103)
32:43(101)
1:49:41(109)
22:29(122)
4:20:07(108)
2:30:26(105)
4:48:11 +1:58:55
28:04(95)
109 Bjørnar Schau
Edb Ergogroup
11:02(112) 48:22(104)
37:20(102)
53:51(101)
05:29(93)
1:26:31(99)
32:40(100)
1:47:20(102)
20:49(111)
4:17:51(104)
2:30:31(106)
4:48:13 +1:58:57
30:22(113)
110 Erik Aasen
Audi
09:59(86) 46:53(96)
36:54(99)
53:22(96)
06:29(112)
1:27:09(102)
33:47(107)
1:47:09(101)
20:00(102)
4:22:26(111)
2:35:17(116)
4:48:51 +1:59:35
26:25(71)
111 Geir Stensrud
Drøbak Frogn Il
11:38(119) 48:20(102)
36:42(96)
53:45(100)
05:25(87)
1:26:19(98)
32:34(96)
1:47:04(100)
20:45(109)
4:19:17(107)
2:32:13(110)
4:49:24 +2:00:08
30:07(111)
112 Borgar Hestad
Tempel Il
10:14(97) 47:45(99)
37:31(103)
54:21(103)
06:36(114)
1:35:19(114)
40:58(118)
1:54:39(112)
19:20(96)
4:21:38(110)
2:26:59(102)
4:51:11 +2:01:55
29:33(107)
113 Ivar Tollefsen
Team Fredensborg
08:43(48) 38:25(32)
29:42(29)
42:53(31)
04:28(39)
2:19:10(123)
1:36:17(123)
2:34:06(123)
14:56(29)
4:30:49(116)
1:56:43(40)
4:53:49 +2:04:33
23:00(44)
114 Rune Nilsson
Xpo SK
11:37(117) 51:27(114)
39:50(109)
58:27(115)
07:00(118)
1:33:50(112)
35:23(110)
1:55:38(113)
21:48(117)
4:26:33(113)
2:30:55(107)
4:56:55 +2:07:39
30:22(113)
115 Runar Sagerud
Kolboten Sykkelklubb
11:04(114) 50:47(111)
39:43(108)
56:53(111)
06:06(108)
1:31:12(110)
34:19(108)
1:52:25(111)
21:13(115)
4:29:15(114)
2:36:50(117)
4:57:45 +2:08:29
28:30(99)
116 Morten Aaserud
Nes SK
09:57(83) 48:29(105)
38:32(106)
54:37(105)
06:08(110)
1:27:48(106)
33:11(104)
1:47:59(105)
20:11(103)
4:26:31(112)
2:38:32(118)
4:58:37 +2:09:21
32:06(118)
117 Tor Tokerud
Color Cargo Oslo
10:29(103) 51:03(113)
40:34(113)
58:46(116)
07:43(122)
1:35:07(113)
36:21(114)
1:55:39(114)
20:32(106)
4:30:31(115)
2:34:52(114)
5:00:35 +2:11:19
30:04(110)
118 Aksel Gresvig
Accenture
10:29(103) 48:35(106)
38:06(105)
54:38(106)
06:03(107)
1:43:04(118)
48:26(121)
2:02:34(119)
19:30(98)
4:37:37(118)
2:35:03(115)
5:08:14 +2:18:58
30:37(116)
119 Lars Skoje
Notodden SK
09:27(73) 52:19(115)
42:52(118)
57:02(112)
04:43(53)
1:26:32(100)
29:30(67)
1:47:43(103)
21:11(112)
4:34:46(117)
2:47:03(122)
5:10:40 +2:21:24
35:54(122)
120 Elling Tuft
Sokna Ski & Friluft
11:00(111) 1:03:05(123)
52:05(123)
1:10:20(123)
07:15(121)
1:45:47(121)
35:27(111)
2:06:58(121)
21:11(112)
4:41:07(119)
2:34:09(112)
5:11:00 +2:21:44
29:53(108)
121 Kjetil Strømsodd
Sokna Ski Og Friluft
11:06(115) 1:03:02(122)
51:56(122)
1:10:10(122)
07:08(120)
1:45:46(120)
35:36(112)
2:06:58(121)
21:12(114)
4:41:08(120)
2:34:10(113)
5:11:01 +2:21:45
29:53(108)
122 Kjetil Samuel Dale
Høgås
12:22(124) 54:20(118)
41:58(116)
1:00:46(120)
06:26(111)
1:38:46(116)
38:00(117)
2:01:07(116)
22:21(120)
4:45:43(121)
2:44:36(120)
5:20:32 +2:31:16
34:49(121)
123 Frode Hagen
Ingen
12:21(123) 54:22(119)
42:01(117)
1:00:58(121)
06:36(114)
1:38:46(116)
37:48(116)
2:01:08(117)
22:22(121)
4:45:44(122)
2:44:36(120)
5:20:32 +2:31:16
34:48(120)
124 Mathias Garm
Edb Ergogroup
11:50(122) 52:57(116)
41:07(114)
59:04(118)
06:07(109)
1:35:20(115)
36:16(113)
1:59:39(115)
24:19(123)
5:14:01(123)
3:14:22(123)
5:25:15 +2:35:59
11:14(1)

Kontakt e-post adresse: bjarte@emit.no

04.07.11 10:18:43 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit