Vikingtour etappe 1

Vikingtour.

23.07.11

Resultatliste per klasse

Tandem |  Menn 17 |  Menn 23-39 |  Menn 40-49 |  Menn 50-59 | 
Menn 60-69 |  Touring |  Kvinner 17-22 |  Kvinner 23-39 |  Kvinner 40-49 | 
kvinner 50-59 |  Stage 1 | 

Resultatliste TandemReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sandmann,Peter og Anette . 6:03:01,8 + 00:00,0
Resultatliste Menn 17Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Håland,Joel Fredrikshof CK 3:38:27,1 + 00:00,0
2Aaby Flatin,Knut Aaby CK 3:44:43,8 + 06:16,7
3Frederickx,Jens . 3:50:20,7 + 11:53,6
4De Baene,Tim Koninklijke Brugse Velosport 3:54:28,4 + 16:01,3
5Truyers,Jonathan . 3:54:28,6 + 16:01,5
6Astrup,Henrik . 3:56:59,4 + 18:32,3
7Bergheim,Roger Trollheimen SK 4:00:10,8 + 21:43,7
8Albjerk,Nils Aaby CK 4:06:43,7 + 28:16,6
9Nilsen,Morten Brumunddal SK 4:11:26,0 + 32:58,9
10Pedersen,Emil Randers Cykleklub af 1910 4:19:15,0 + 40:47,9
11Helgesen,Øystein . 4:38:39,1 +1:00:12,0
12Koninckx,Glenn . 4:50:11,8 +1:11:44,7
13Grøngaard,Anders Christian Randers Cykleklub af 1910 4:50:19,8 +1:11:52,7
14Oaland,Oddbjørn Bryne CK 5:05:16,8 +1:26:49,7
15Vlayen,Frederik . 5:42:52,5 +2:04:25,4
16Dahle,Julio Soon CK 5:47:16,7 +2:08:49,6
Resultatliste Menn 23-39Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1De Baets,Kristof Cycling Team the bananas 3:47:04,7 + 00:00,0
2Spysschaert,Anthony . 3:49:25,5 + 02:20,8
3Askautrud,kristoffer moss ck 3:49:56,7 + 02:52,0
4Van Londersele,h . 3:52:19,7 + 05:15,0
5Grøthe,Ståle Andebarkji TSK 3:54:52,8 + 07:48,1
6Söderlund,Martin Fredrikshof CK 3:56:59,3 + 09:54,6
7Gimre,Per Arvid SK Rye / Team Spinnvill 3:57:55,6 + 10:50,9
8Egeland,Erlend Aalgaard Sykkel & Spaserlaug 3:58:50,8 + 11:46,1
9Clifford,Eoghan Galway Bay CC 3:59:37,2 + 12:32,5
10Lehmann,Jens Team Certudo 4:00:16,5 + 13:11,8
11Ulberg,Stian CK Valdresexpressen 4:00:16,8 + 13:12,1
12Olsen,Øistein Skårer CK 4:05:24,3 + 18:19,6
13Holm,Truls Eirik Asker CK / Team Spinnvill 4:08:15,0 + 21:10,3
14Baardsgaard,Erik SK Rye/Team Spinnvill 4:08:15,2 + 21:10,5
15Nilsen,Kristian Brumunddal SK 4:11:26,0 + 24:21,3
16Eberle,Stefan . 4:12:04,0 + 24:59,3
17van Maanen,Gerco . 4:12:45,7 + 25:41,0
18Nordlie,Erik Amit Merida 4:15:16,5 + 28:11,8
19Skjelde,Kjell olav CK Haugaland 4:16:00,5 + 28:55,8
20Stijelja,Aleksander Team Kjekkas 4:16:31,4 + 29:26,7
21Eskildsen,Nicolay Team Kjekkas 4:16:31,4 + 29:26,7
22Nerli,Chris Kjekkas IF 4:16:31,4 + 29:26,7
23Melzwig,Nicholas . 4:17:04,7 + 30:00,0
24Horve,Svein Joar Bryne CK 4:22:11,9 + 35:07,2
25Aaby Flatin,Harald Aaby CK 4:24:13,7 + 37:09,0
26Askautrud,Marius Team Jæren 4:25:22,7 + 38:18,0
27Wanke,Marko . 4:28:44,4 + 41:39,7
28Haugen,Christian MapMyRide 4:28:44,7 + 41:40,0
29Egeland,Bjørnar . 4:42:39,1 + 55:34,4
30Hacour,Bert . 4:52:12,7 +1:05:08,0
31de Weijer,Ingmar . 4:55:31,4 +1:08:26,7
32Stokke,Kåre Åsane CK 4:59:22,4 +1:12:17,7
33Coolen,Jip Jip Coolen 5:03:22,9 +1:16:18,2
34Gjerde,Erlend . 5:08:22,6 +1:21:17,9
35Berg,Hans Soon CK 5:10:46,0 +1:23:41,3
36Schnekenburger,Thomas RSC Mering 5:14:30,1 +1:27:25,4
37Vinckx,Kevin . 5:15:45,8 +1:28:41,1
38Exelmans,Jeff . 5:32:41,6 +1:45:36,9
39Dalemans,Steve . 5:49:35,4 +2:02:30,7
40Skjæveland,Johnny aalgaard sykkel og spaserlaug 6:28:23,0 +2:41:18,3
41Lohne,Asbjørn Sørlandske LangdistanceSælskab 7:32:31,6 +3:45:26,9
42Rafaelsen,Håvard BAMA 7:32:31,6 +3:45:26,9
Resultatliste Menn 40-49Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Slevikmoen,Frank Norefjell CK 3:43:11,5 + 00:00,0
2Tjøtta,Erik Frikransen 3:46:36,6 + 03:25,1
3Kanski,Klaus . 3:50:03,4 + 06:51,9
4Van Korven,Ton GWC-Goirle 3:54:52,6 + 11:41,1
5Horn,Kjell Harald Senja CK 3:56:59,4 + 13:47,9
6Strömberg,Pål Lonewolf 3:58:11,8 + 15:00,3
7Nymoen,Ole Christian Andebarkji TSK 3:59:53,1 + 16:41,6
8Tønnesen,Odd Kåre Aalgaard Sykkel & Spaserlaug 4:00:22,8 + 17:11,3
9Bø,Hans Sandnes SK 4:17:53,4 + 34:41,9
10Solli,Leif-Åge Aalgard sykkel&spaserlaug 4:20:33,7 + 37:22,2
11Helgeland,Nils Ove Team Jæren 4:21:20,9 + 38:09,4
12Røren,Magnar EIKER CK 4:28:09,5 + 44:58,0
13Engen,Hans-Jørgen SK Ceres 4:32:12,6 + 49:01,1
14Scheflo,Erik SK Ceres 4:32:12,6 + 49:01,1
15Myklebust,Cato SK Ceres 4:39:01,3 + 55:49,8
16Linnert,Heiko . 4:41:31,4 + 58:19,9
17Lauritsen,Stener Lofoten SK 4:46:59,6 +1:03:48,1
18Lødøen,Steinar Hornindal IL 4:58:44,2 +1:15:32,7
19Lyford,Jørn SK Ceres 5:04:11,6 +1:21:00,1
20Forner,Marcel INEOS Köln 5:06:32,4 +1:23:20,9
21Lange,Burkhard RSC Niedenstein 5:12:51,7 +1:29:40,2
22Skurdal,Are . 5:13:25,8 +1:30:14,3
23Urban,Andreas . 5:19:51,3 +1:36:39,8
24Lunde,Øystein Tromsø Post BIL 5:24:00,0 +1:40:48,5
25Petersen,Claus Jes . 5:36:55,4 +1:53:43,9
26Behrens,Andree . 5:44:16,8 +2:01:05,3
27Oppegaard,Bjørn Ringerike Ishockey klubb 5:47:17,3 +2:04:05,8
28Grieg,John FANA IL 5:48:43,8 +2:05:32,3
29Andersson,Roger OK Gipen 5:48:48,7 +2:05:37,2
30Engelhardt,Dieter RSG-Würzburg 7:32:31,4 +3:49:19,9
31Svendsen,Trond Ove . 7:35:09,0 +3:51:57,5
Resultatliste Menn 50-59Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Rege,Hans Inge Aalgaard Sykkel & Spaserlaug 3:50:03,3 + 00:00,0
2Feist,Dittmar . 3:57:07,2 + 07:03,9
3Håland,Arne Fredrikshof CK 3:57:07,2 + 07:03,9
4vander Hamsvoord,Wil t Snelle Wiel 3:59:31,4 + 09:28,1
5Håndstad,Tore Arena Bø Cykleklubb 4:06:00,9 + 15:57,6
6Pernes,Ove . 4:22:12,0 + 32:08,7
7Botnehagen,Odd Arne . 4:43:50,8 + 53:47,5
8Damsgård,Leif Aalgaard Sykkel & Spaserlaug 4:45:41,6 + 55:38,3
9Alstad,Eivind . 5:13:20,5 +1:23:17,2
10Askautrud,Erik . 5:19:49,9 +1:29:46,6
11Telnes,Einar Glitre Offroad 5:24:07,2 +1:34:03,9
12Lie,Bernt Rustad IL 5:30:14,7 +1:40:11,4
13Reiners,Martin . 5:33:23,2 +1:43:19,9
14Stokke,Roger aalgaard sykkel og spaserlaug 5:34:30,8 +1:44:27,5
15Borgen,Stein Erik . 5:35:20,8 +1:45:17,5
Resultatliste Menn 60-69Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bering,Bjørn Moss Cykle Klubb 5:06:43,6 + 00:00,0
2Eber,Claus Veloclub Augsburg 5:20:42,8 + 13:59,2
Resultatliste TouringReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Refsnes,Per Trygve TREN Trenigssenter 4:50:08,5 + 00:00,0
2Megård,Finn Arve TREN Trenigssenter 4:50:08,7 + 00:00,2
3Olsen,Kim Steinmo BAMA 4:54:38,9 + 04:30,4
4Laahne,Alexander BAMA 4:54:39,2 + 04:30,7
5Luttenberg,Johan . 4:55:15,7 + 05:07,2
6Vannieuwenhuyze,Bram . 5:22:18,9 + 32:10,4
7Illichmann,Sebastian . 5:30:23,7 + 40:15,2
8Lehouck,Alexander . 5:32:40,1 + 42:31,6
9Wangler,Heiko Hildener AT 5:32:54,7 + 42:46,2
10Vonk,Edgar Edgar Vonk 5:34:21,9 + 44:13,4
11Wanke,Joachim . 5:36:29,0 + 46:20,5
12Keuler,Willi RSC Buchholz 5:39:41,8 + 49:33,3
13Bolduan,Birgit Hildener AT 5:42:34,3 + 52:25,8
14Keuler,Andrea RSC Buchholz 5:44:04,2 + 53:55,7
15Storgaard,Lasse . 5:45:29,7 + 55:21,2
16Beekhoven,Sidney . 5:48:37,6 + 58:29,1
17Jansen,Axel VC Les Tilleuls de Oisquercq 5:55:59,5 +1:05:51,0
18Eberhardt,Peter . 5:56:46,4 +1:06:37,9
19Garmann,Audun . 5:57:00,8 +1:06:52,3
20Hedegaard-Friis,Christian Hafrsfjord 5:57:43,7 +1:07:35,2
21henriksen,erik . 6:04:44,3 +1:14:35,8
22Goncalves,Antonio . 6:07:11,6 +1:17:03,1
23Tavernier,Wim . 6:20:05,0 +1:29:56,5
24Vanneste,Dieter . 6:24:08,9 +1:34:00,4
25Nore,Vegard Nordstrand Basketball Club 6:32:17,4 +1:42:08,9
26Lamken,Maren . 6:32:44,8 +1:42:36,3
27De Smet,Riet . 6:34:28,9 +1:44:20,4
28Deklerck,Pascal . 6:34:29,3 +1:44:20,8
29Koch,Julia . 6:38:22,8 +1:48:14,3
30Bang,Jørgen . 7:45:51,4 +2:55:42,9
Resultatliste Kvinner 17-22Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Larsgård,Camilla Soon CK 7:01:16,1 + 00:00,0
Resultatliste Kvinner 23-39Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Truyers,Annelies . 4:00:02,7 + 00:00,0
2Dygd Kvisgard,Anniken CK Valdresexpressen 4:27:29,9 + 27:27,2
3Verheije,Helene Het Stadion 4:51:07,2 + 51:04,5
4Maurset,Malin Aaby CK 5:06:54,8 +1:06:52,1
5Vormittag,Sibylle RSC Mering 5:08:22,6 +1:08:19,9
6Gjestvang,Anne Marthe JH-sykkel 5:22:13,0 +1:22:10,3
7Heide,Elisabeth . 5:22:13,5 +1:22:10,8
8Otterlei,Therese JH-sykkel 5:43:41,7 +1:43:39,0
Resultatliste Kvinner 40-49Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hoppe,Ulla . 4:59:03,3 + 00:00,0
2Senderud,Inger JH-sykkel 5:27:01,9 + 27:58,6
3von Heydebreck,Anja . 5:31:22,6 + 32:19,3
4Rossing,Bente Soon CK 7:01:16,2 +2:02:12,9
Resultatliste kvinner 50-59Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Opsahl Steen,Grete May . 4:28:09,6 + 00:00,0
2Mala,Berit Aalgaard Sykkel & Spaserlaug 5:55:59,3 +1:27:49,7
Resultatliste Stage 1Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sønderål,Halvar . 4:12:45,5 + 00:00,0
2Ruud,Jørgen Frikransen 4:27:36,8 + 14:51,3
3Frantzen,Daniel Åsane CK 5:00:58,2 + 48:12,7
4Moen,Einar . 5:23:18,6 +1:10:33,1

23.07.11 19:15:14 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Lødingen IL