Tønsberg 4-dagers

Tønsberg CK.

Resultatliste Aktiv menn Junior 115,0 KM / 40,22 KM/hReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1ANDERSON Emil Mölndal CK 2:51:52 + 0:00:00
2RØINÅS Fridtjof Grimstad Sykleklubb 2:51:52 + 0:00:00
3RENHAGE Daniel Mölndal CK 2:51:52 + 0:00:00
4WESTGAARD Kristoffer Ylven Bærum OCK 2:51:52 + 0:00:00
5DUKEFOSS Henrik Lillehammer CK 2:51:52 + 0:00:00
6BERNTZEN Hans Petter Smette Bærum OCK 2:51:52 + 0:00:00
7ENGER Sondre Holst Glåmdal SK 2:51:52 + 0:00:00
8FANDREM Sivert Lillehammer CK 2:51:52 + 0:00:00
9EVENSEN Henrik Eidsvoll SK 2:51:52 + 0:00:00
10DAHL Øyvind Hasund Lillehammer CK 2:51:52 + 0:00:00
11JACOBSEN Tormod Hausken Stavanger SK 2:51:52 + 0:00:00
12HOELGAARD Markus Sandnes SK 2:51:52 + 0:00:00
13JOHANSSON Kristian Myrestøl Grimstad Sykleklubb 2:51:52 + 0:00:00
14EIDSLI Andreas Gauldal SK 2:51:52 + 0:00:00
15DAHL Herman Kristiansands CK 2:51:52 + 0:00:00
16HAVERSTAD Andreas Asker CK 2:51:52 + 0:00:00
17HØISETH Vegard Gauldal SK 2:51:52 + 0:00:00
18EIKING Odd Christian Bergen CK 2:51:52 + 0:00:00
19SUNDSTRØM Erlend Bodø CK 2:51:52 + 0:00:00
20LANDA Oscar Stavanger SK 2:51:52 + 0:00:00
21HÅKENRUD Anders Lie Asker CK 2:51:52 + 0:00:00
22GABRILS Emil Team Cykelcity 2:51:52 + 0:00:00
23TRØNNES Leif Ottadalen SK 2:51:52 + 0:00:00
24HENRIKSEN Aleksander Bergby Sportsklubben Rye 2:51:52 + 0:00:00
25OLSEN Håvard Brathovde Ringerike SK 2:51:52 + 0:00:00
26SCHMIDT Petter Glåmdal SK 2:51:52 + 0:00:00
27TRONDSEN Trond Håkon Ullensaker CK Sykkel 2:51:52 + 0:00:00
28KLEIVEN Njål Eivind Lillehammer CK 2:51:52 + 0:00:00
29SKJERPING Kristoffer Morlandstø Glåmdal SK 2:51:52 + 0:00:00
30PERSSON Marcus Team Rose- Cyclesport.se 2:51:52 + 0:00:00
31KRISTOFFERSEN Anders Glåmdal SK 2:51:52 + 0:00:00
32BRÅTHEN Markus Eidsvoll SK 2:51:52 + 0:00:00
33FJELDHEIM Dag Erik Sandnes SK 2:51:52 + 0:00:00
34TØNSAGER Magnus Jømna/Heradsbygd Sykkelgruppe 2:51:52 + 0:00:00
35TAUGBØL Eivind Nilsen Bærum OCK 2:51:52 + 0:00:00
36JOHANSEN William Brekke Bærum OCK 2:51:52 + 0:00:00
37KOLSUNG Erik Borg TVK 2:51:52 + 0:00:00
38LUND Thomas Sandholt Eidsvoll SK 2:51:52 + 0:00:00
39HARRING Per Mölndal CK 2:51:52 + 0:00:00
40LUNKE Sindre Skjøstad TVK 2:51:52 + 0:00:00
41ANDREASSEN Kjartan Moi Sandnes SK 2:51:52 + 0:00:00
42JÆGERSBORG Morten Bjerke Ringerike SK 2:51:52 + 0:00:00
43RØE Anders Norderhus TVK 2:51:52 + 0:00:00
44DAHLING Aleksander Jømna/Heradsbygd Sykkelgruppe 2:51:52 + 0:00:00
45SVENDSEN Oskar Nikolai Birger Lillehammer CK 2:51:52 + 0:00:00
46ZIESLER Christian Sandnes SK 2:51:52 + 0:00:00
47LUKKEDAL Øivind Bærum OCK 2:51:52 + 0:00:00
48HALLGREN Adrian Flemming IF Frøy 2:51:52 + 0:00:00
49JANSEN Amund Grøndahl Grimstad Sykleklubb 2:51:52 + 0:00:00
50HILLMANN Asbjørn IF Frøy 2:52:22 + 0:00:30
51ÅSRØNNING Kristian Gauldal SK 2:52:24 + 0:00:32
52ALNÆS Ole Glåmdal SK 2:54:08 + 0:02:16
53OLSEN Mats Røtterud Glåmdal SK 2:54:34 + 0:02:42
54KAAVIK Sondre Ekkje Sandnes SK 2:55:49 + 0:03:57
55INGEBRIGTSEN Tobias Asker CK 2:55:49 + 0:03:57
56CARLS Fredrik Team Rose- Cyclesport.se 2:56:19 + 0:04:27
57LUNDER Nikolai Tefre Bærum OCK 2:56:19 + 0:04:27
58HERMANSEN Sindre Eid Glåmdal SK 2:58:00 + 0:06:08
59UTBY Tobias Jømna/Heradsbygd Sykkelgruppe 3:00:40 + 0:08:48
60UNNESTAD Sigurd Eidsvoll SK 3:11:30 + 0:19:38
61OTTOSSON Marcus Team Rose- Cyclesport.se 3:16:07 + 0:24:15
62KNUTSEN Eirik Ulstein og Omegn SK 3:24:38 + 0:32:46
63ASDØL Eirik Jardar IL 3:24:38 + 0:32:46
64GROV Magnus Austlid Ringerike SK 3:24:39 + 0:32:47
DNFHJORTH Jonas Asker CK
DNFKVISLE Ola Asker CK
DNFWILSKOG Kenneth CK Nittedal
DNFEIKELAND Ken-Levi Glåmdal SK
DNFSØRLIE Erik Glåmdal SK
DNFPEDERSEN Espen Holter Grimstad Sykleklubb
DNFLARSEN Thomas Grimstad Sykleklubb
DNFBECH Tobias IF Frøy
DNFHANSTAD Nicklas Jømna/Heradsbygd Sykkelgruppe
DNFHALVORSEN Niklas Kristiansands CK
DNFUDØ Tom Christian Kristiansands CK
DNFSTRØMSHOVED Kristian Arnesen Lillehammer CK
DNFBRATT Frederik Lillehammer CK
DNFØYEN Kjell-Arne Nanset IF Sykkel
DNFODDLI Anders Orkla CK
DNFBRAHUSHI Thomas Nesset Ringerike SK
DNFFORAY Maxim Gjerdalen Ringerike SK
DNFESPELUND Jarl Ringerike SK
DNFNIELSEN Marius Wæge Råholt Cykleklubb
DNFHANSEN Ole Kristian Bergsland Sandnes SK
DNFLINDMAN Michael Fjell Smaalenene SK
DNFTOBIASSEN Henrik Smaalenene SK
DNFGØRBITZ Peter Andreas Prydz Sportsklubben Rye
DNFHOVLAND Bjørn Alexander Stavanger SK
DNFMOE Per Berge Stavanger SK
DNFHUNDHAMMER Anders Stavanger SK
DNFSTRAND Bjørn William Stavanger SK
DNFNILSSON Jonatan Team Rose- Cyclesport.se
DNFSTOOR Joakim Team Rose- Cyclesport.se
DNFKNUTSEN Odin TVK
DNFKOROMA Kevin Tønsberg CK
DNFBJERTNES Henrik Ullensaker CK Sykkel
Komunike
Startnr: 278 - T.o.m. plass 49 Korr pga velt innen siste km. (KR)
Startnr: 279 RSB §19.2 100 i bot. 200 i bot til sjåfør Bærum ock
Startnr: 305 j

Epost bjarte@emit.no

05.08.11 22:22:59 eSykkel Versjon 4.0 Emit as

Lisensinnehaver Emit