Lygnarennet 2011

Jubileumsrenn. Lygna skisenter

17.12.11

Resultatliste per klasse

G 10 år 1 km fri |  G 9 år 1 km fri |  G 8 år 1 km fri |  J 10 år 1 km fri |  J 9 år 1 km fri | 
J 8 år 1 km fri |  G 12 år 2 km fri |  G 11 år 2 km fri |  J 12 år 2 km fri |  J 11 år 2 km fri | 
G 14 år 2,5 km fri |  G 13 år 2,5 km fri |  J 14 år 2,5 km fri |  J 13 år 2,5 km fri |  G 16 år 5 km fri | 
G 15 år 5 km fri |  J 16 år 5 km fri |  J 15 år 5 km fri |  Kvinner senior 5 km fri  |  K 19/20 år 5 km fri | 
K 18 år 5 km fri |  K 17 år 5 km fri |  Menn senior 10 km fri |  M 19/20 år 10 km fri |  M 18 år 10 km fri | 
M 17 år 10 km fri | 

Resultatliste G 10 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Alm,Tobias Østre Toten Skilag 05:30
Asak,Torjus S. Vind IL 04:54
Bjertnæs,Bjarte Jevnaker Idrettsforening Ski 04:30
Bratteng,Simen Gjelleråsen IF 05:38
Fosse,Martin Strande Brandbu IF 06:49
Fritzner,Simen Gjelleråsen IF 04:59
Hagen,Jonas Gjerdrum IL - Ski 05:46
Holm,Henrik Emaus Lillehammer Skiklub 05:12
Haakonsen,Jesper Andreas Strømmen og Lillestrøm SK 05:47
Kolkinn,Anton Støen Vestre Gran IL 05:32
Lund,Magnus Nittedal IL 06:35
Molden Stenbro,Sindre Søndre Ål Sportsklubb 05:15
Molden,Even Hjelmås Gran IL 06:58
Nesheim-Hauge,Emil Østre Toten Skilag 05:46
DNSNyhagen,Jonas Rogne IL
Petterson,Jonas Østre Toten Skilag 05:19
Petterson,Magnus Østre Toten Skilag 05:41
Ragnhildsløkken,Oskar Lunde Vind IL 05:13
Ramsberg,Tobias Kolbukameratene, IL 05:05
Ruud,Christian Bjune Jevnaker Idrettsforening Ski 06:14
Slettum,Johan Kolbukameratene, IL 05:57
DNSStubrud,Bjørn Lindvik Søre Ål IL
Svendsen,Sigurd Mjølstad Varde IL 04:56
Ulsrud,Herman Byfuglien Vind IL 05:27
Øverstad,Simen B. Varde IL 06:29
Resultatliste G 9 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Bakke,Herman Drøbak-Frogn IL 07:49
Berge,Sivert Laderud Svea Skilag 07:04
Bjeglerud,William Strømmen og Lillestrøm SK 04:30
Dalby,Kristian Ødegård Raufoss IL 06:51
Dynna,Helge Vestre Gran IL 07:12
Granlund Egge,Ole Anders Moen Sportsklubb 06:17
Gran,Martinius Kolbukameratene, IL 08:46
Grønnerud,Karsten K. Kolbukameratene, IL 07:17
Hemstad,Fredrik Aasen Skedsmo SK 05:52
DNSHolmboe,Ole Hakadal IL
Katnosa,Mathias Olsen Svea Skilag 05:45
Kostøl,Sigve Skeime Gjelleråsen IF 06:20
Lindmoen,Eirik Raufoss IL 05:01
Maurtvedt,Anders Gran IL 06:49
Nordseth,Peder Elias Snertingdal IF Ski 05:47
Nygaard,Andreas Kolbukameratene, IL 08:45
Overen,Sindre Kolbukameratene, IL 08:04
Røthe Glover,Simon Strømmen og Lillestrøm SK 05:56
Strand,Benjamin Raufoss IL 05:42
Utkvitne,Anders Strømmen og Lillestrøm SK 07:07
Volla,Håkon Holen Skedsmo SK 05:47
Resultatliste G 8 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Bjørnerød,Alfred Moss SK 07:10
DNSKrueger,Keano Lee Redalen IL
Lie,Dennis Oppegård IL 05:15
Markestad,Joakim Vind IL 06:27
Molden,Ola Hjelmås Gran IL 08:13
Nikkerud,Kristoffer Kolbukameratene, IL 09:13
Steinset,Elias Moen Sportsklubb 10:26
Tolfsen,Jesper Leistra Østre Toten Skilag 06:15
Resultatliste J 10 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Bergum,Live Lerfald Øyer-Tretten IF 05:42
Dalby,Nora Nordre Eidsvoll IL 09:16
Flugstad,Andrine Fuglerud Gjøvik SK 05:43
Foss,Marthe Sofie L. Varde IL 05:11
Gravdahl,Ellen Raufoss IL 05:51
Heggen,Anna Harestua IL 05:45
Johnsrud,Hannah Gran IL 05:55
Molden,Ingrid Gran IL 06:28
Mürer,Selma Mio Ellingsæter Gjelleråsen IF 07:02
Norland,Julie Dahl Lyn Ski 06:31
Schiøtz,Maria Oppen Svea Skilag 06:27
Seierstad,Janne B Raufoss IL 05:32
Slåen,Marie Tormod Skilag 05:28
Resultatliste J 9 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Alm,Karen Elise Gran IL 09:26
Dragerengen,Ingrid Raufoss IL 07:10
Kristiansen,Line Hakadal IL 05:49
Kvamme,Kristine Vegårshei IL 04:56
Løkken,Nora Hakadal IL 06:16
Meli,Oline Svea Skilag 05:34
Petersbakken,Linn Camilla Brandbu IF 06:43
Simenstad,Marte Kraby Vind IL 06:12
DNSSteinset,Hedda Sofie Moen Sportsklubb
Sørlien,Lisa F. Hakadal IL 07:48
Ulven,Hilde Kristine Flenes Eina Sportsklubb 06:33
Resultatliste J 8 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Fastbø,Julia Nes Ski 09:07
Gulbrandsen,Tiril Hovde Moen Sportsklubb 07:31
Jarbeaux,Johanne Gjelleråsen IF 07:08
Kvam,Thea Øyer-Tretten IF 06:50
Lundberg,Nora Kvam Strømmen og Lillestrøm SK 10:21
Røstøen,Karoline Kolbukameratene, IL 08:40
Slettum,Anna Kolbukameratene, IL 11:04
Resultatliste G 12 år 2 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lindmoen,Petter Raufoss IL 05:28 + 00:00
2Evensen,Ansgar Vind IL 05:29 + 00:01
3Sørumshaugen,Arngrim Gjøvik SK 05:31 + 00:03
4Karsrud,Kristoffer Alm Raufoss IL 05:32 + 00:04
5Tandsether,Jørgen Gjøvik SK 05:40 + 00:12
6Flaten,Lars Kristian Jaren IL 05:54 + 00:26
7Harefallet,Sander Østre Toten Skilag 05:55 + 00:27
8Bjeglerud,Ole Christian Strømmen og Lillestrøm SK 05:56 + 00:28
9Haugnes,Mathias Raufoss IL 05:59 + 00:31
10Møllerhagen,Amund Kolbukameratene, IL 06:03 + 00:35
11Sveen,Håvard Gjerdrum IL - Ski 06:05 + 00:37
12Tuv Myhre,Magnus Jevnaker Idrettsforening Ski 06:06 + 00:38
13Lund,Anders Tobias Nittedal IL 06:07 + 00:39
13Frey,Anders Skedsmo SK 06:07 + 00:39
15Fossheim,Tobias Raufoss IL 06:09 + 00:41
16Hognestad,Even Nordre Eidsvoll IL 06:10 + 00:42
17Nyhagen,Håkon Rogne IL 06:17 + 00:49
18Løkken,Vinjar Raufoss IL 06:18 + 00:50
19Elvsveen,Henrik Raufoss IL 06:21 + 00:53
19Knoph,Ole-Jørgen Strømmen og Lillestrøm SK 06:21 + 00:53
21Gulbrandsen,Kjetil Hovde Moen Sportsklubb 06:22 + 00:54
22Seeberg Rommetveit,Simen Strømmen og Lillestrøm SK 06:23 + 00:55
23Strand,Kristoffer Raufoss IL 06:25 + 00:57
23Ruud Barland,Lars Mysen IF 06:25 + 00:57
25Markestad,Henrik Vind IL 06:27 + 00:59
26Skara,Marius Hakadal IL 06:29 + 01:01
27Westgaard,Einar Lund Rustad IL 06:30 + 01:02
28Trøen,Kim Vang Skiløperforening 06:33 + 01:05
29Pedersen,Sondre B. Nes Ski 06:35 + 01:07
30Wuttudal,Kristian Marius Nordre Eidsvoll IL 06:37 + 01:09
31Sandbu,Albin Littorin Lyn Ski 06:39 + 01:11
32Granvold,Simen Varde IL 06:40 + 01:12
33Auråen,Torgeir Kolbukameratene, IL 06:41 + 01:13
34Rønning,Samuel H. Harestua IL 06:45 + 01:17
35Ringen,Harald Kolbukameratene, IL 06:47 + 01:19
36Holme,Kristian Strømmen og Lillestrøm SK 06:54 + 01:26
37Skiaker,Emil Øhre Gran IL 07:00 + 01:32
38Bjørnstad,Eskil Hoel Østre Toten Skilag 07:03 + 01:35
39Corneliussen,Christian Jøtun Skedsmo SK 07:14 + 01:46
40Solhaug,Steffen Østre Toten Skilag 07:24 + 01:56
41Hansen,Robert Melby Nordre Eidsvoll IL 07:31 + 02:03
42Sagadalen,Johan Brandbu IF 07:37 + 02:09
43Johansen,Christoffer Skedsmo SK 07:42 + 02:14
44Dynna,Gudbrand Wirstad Vestre Gran IL 08:28 + 03:00
DNSTinholt,Nicolai Holte Nittedal IL
Resultatliste G 11 år 2 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kvam,Håvard Kolbukameratene, IL 06:22 + 00:00
2Bakkelund,Sivert Tallerud Kolbukameratene, IL 06:25 + 00:03
3Jarbeaux,August Gjelleråsen IF 06:34 + 00:12
3Hemstad,Martin Aasen Skedsmo SK 06:34 + 00:12
5Pettersen,Jørgen Ninive Raufoss IL 06:38 + 00:16
6Pedersen,Marius B. Nes Ski 06:40 + 00:18
7Dragerengen,Ivar Raufoss IL 06:45 + 00:23
8Østbye,Sondre Hakadal IL 06:46 + 00:24
9Berger,Hans Skedsmo SK 06:51 + 00:29
10Stensrud,Arne Molden Vestre Gran IL 06:53 + 00:31
11Kjos,Oskar Ullensaker SK 06:55 + 00:33
12Villanger,Ludvik Raufoss IL 06:57 + 00:35
13Johansen,Eirik Stiklestad Ullensaker SK 06:58 + 00:36
14Hurum,Lars Skedsmo SK 07:01 + 00:39
15Jakobsen,Simen Nordre Land IL 07:05 + 00:43
16Opheim,Petter Fineide Skedsmo SK 07:09 + 00:47
17Kostøl,Vemund Skeime Gjelleråsen IF 07:12 + 00:50
18Holm,Ole Emaus Lillehammer Skiklub 07:22 + 01:00
19Hoff,Henrik Ekera Moen Sportsklubb 07:28 + 01:06
20Herbrandsen,Jonas Rustad IL 07:38 + 01:16
21Midtvold,Elias Skedsmo SK 07:40 + 01:18
22Hoel,Aksel Østre Toten Skilag 07:42 + 01:20
23Faraasengen,Henning Kolbukameratene, IL 07:48 + 01:26
24Blakstad,Tollef Sørum IL 07:54 + 01:32
25Nicolaysen,Sigurd Gjelleråsen IF 08:11 + 01:49
26Ellertson,Julius Gjelleråsen IF 08:21 + 01:59
27Sedeniussen,Magnus Gjelleråsen IF 08:22 + 02:00
28Dalby,Jørgen Ødegård Raufoss IL 08:54 + 02:32
DNSSethne,Simen Kolbukameratene, IL
DNSDrøyer,Benjamin Lyn Ski
DNSWangen,Erling Lillehammer Skiklub
DNSVasveen,Emil Olsen Østre Toten Skilag
DNSRudiløkken,Torjus Ullensaker SK
DNSFjellheim,HenrikTeslo Brandbu IF
Resultatliste J 12 år 2 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bakken,Pernille Vind IL 06:16 + 00:00
2Slåen,Anna Tormod Skilag 06:20 + 00:04
2Stubrud,Hege Lindvik Søre Ål IL 06:20 + 00:04
4Rønn,Kristine Harpefoss IL 06:21 + 00:05
5Gullikstad,Pernille Søre Ål IL 06:29 + 00:13
6Kolkinn,Oda Støen Vestre Gran IL 06:33 + 00:17
7Sørum,Thea Gjelleråsen IF 06:35 + 00:19
8Kure,Marianne Ås IL 06:36 + 00:20
9Korslund,Andrine Roterud IL 06:39 + 00:23
10Morken,Maria Norheim Kjelsås IL - ski 06:41 + 00:25
11Kvam,Eline Øyer-Tretten IF 06:44 + 00:28
12Bergum,Sigri Øyer-Tretten IF 06:45 + 00:29
13Gulbrandsen,Kristine Bekken Brandbu IF 06:46 + 00:30
14Kolstadbakken,Elin Rogne IL 06:48 + 00:32
15Ulvang,Silje Marie Gjelleråsen IF 06:49 + 00:33
16Svendsen,Anna Mjølstad Varde IL 06:50 + 00:34
17Harstvedt,Marie Rustad IL 06:52 + 00:36
18Lund,Tiril Bergitte Holmen IF 06:56 + 00:40
18Hagen,Helle Brandbu IF 06:56 + 00:40
20Bakke,Nora Kolbukameratene, IL 06:57 + 00:41
21Johnsrud,Andrea Gran IL 06:59 + 00:43
22Stensrud,Lise Molden Vestre Gran IL 07:02 + 00:46
23Sandbu,Anna Littorin Lyn Ski 07:05 + 00:49
24Bratteng,Angelica Gjelleråsen IF 07:09 + 00:53
25Nordseth,Karen Amalie Snertingdal IF Ski 07:11 + 00:55
25Milli,Silje Nordre Eidsvoll IL 07:11 + 00:55
27Fastbø,Karla Nes Ski 07:15 + 00:59
27Aaserud,Marthe Vestre Gran IL 07:15 + 00:59
29Frisinger,Hanna Raufoss IL 07:20 + 01:04
30Norland,Johanne Dahl Lyn Ski 07:24 + 01:08
31Lønstad,Stine Emilie Åmodt Vind IL 07:26 + 01:10
32Hoel,Jorid Kolbukameratene, IL 07:28 + 01:12
33Eckhoff,Hanna Gjelleråsen IF 07:32 + 01:16
34Nerland,Emily Rustad IL 07:37 + 01:21
35Schumann,Johanne Brandbu IF 07:46 + 01:30
35Alm,Anne Sigrid Gran IL 07:46 + 01:30
37Kvamme,Miriam Gjøvik SK 07:51 + 01:35
38Foss,Thea Helene L. Varde IL 07:52 + 01:36
39Ragnhildsløkken,Johanne Lunde Vind IL 07:56 + 01:40
40Kvamme,Rakel Gjøvik SK 08:00 + 01:44
41Kinstad,Nora Svea Skilag 08:21 + 02:05
42Sunde,Kamomilla Brandbu IF 08:48 + 02:32
43Eikemo,Christina Marie Heming, IL - Ski 10:19 + 04:03
DNSHolmboe,Marie Hakadal IL
DNSNæss,Marie Ullensaker SK
Resultatliste J 11 år 2 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Magnussen,Maria Nittedal IL 06:49 + 00:00
2Norland,Øydis Gjøvik SK 06:50 + 00:01
2Lindmoen,Anita Raufoss IL 06:50 + 00:01
4Meli,Nora Svea Skilag 07:10 + 00:21
5Bergquist,Kristina Rømskog IL 07:19 + 00:30
6Ramstad,Ida Nittedal IL 07:25 + 00:36
7Gjerdingen,Hanna Søndre Ål Sportsklubb 07:31 + 00:42
8Kristiansen,Hedda Hakadal IL 07:32 + 00:43
9Flaterud,Josefine Bark Raufoss IL 07:33 + 00:44
10Rudsengen,Pia Lyng Svea Skilag 07:39 + 00:50
11Grønvold,Nora Marie Storvik Hakadal IL 07:40 + 00:51
12Hansen,Hanna Sandholt Bjerke IL Ski 07:52 + 01:03
12Aas,Pernille Rolid Redalen IL 07:52 + 01:03
14Moholt,Kristine Jevnaker Idrettsforening Ski 07:57 + 01:08
15Brenna,Maria Skrautvål IL 08:00 + 01:11
16Dahl,Helle Strømmen og Lillestrøm SK 08:06 + 01:17
17Snuggerud,Ingvild Redalen IL 08:11 + 01:22
18Tolfsen,Mirthe Leistra Østre Toten Skilag 08:30 + 01:41
19Maurtvedt,Ingrid Gran IL 08:33 + 01:44
20Grude,Hannah Elisabeth Rustad IL 08:35 + 01:46
21Kletthagen,Tuva Redalen IL 08:40 + 01:51
22Rognstad,Ingeborg Moen Sportsklubb 08:41 + 01:52
23Bjørnerød,Karoline Moss SK 09:04 + 02:15
24Schumann,Maren Brandbu IF 09:05 + 02:16
25Petersbakken,Kate Malin Brandbu IF 09:18 + 02:29
26Utkvitne,Hege Strømmen og Lillestrøm SK 09:30 + 02:41
27Bergsten,Sara Hakadal IL 12:51 + 06:02
Resultatliste G 14 år 2,5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bjertnæs,Johannes Jevnaker Idrettsforening Ski 06:09 + 00:00
2Magnussen,Andreas Finni Nittedal IL 06:10 + 00:01
3Engebråten,Thomas Nes Ski 06:21 + 00:12
3Skaarseth,Iver Lillehammer Skiklub 06:21 + 00:12
5Bergquist,Daniel Rømskog IL 06:22 + 00:13
6Seeberg,Even Nittedal IL 06:23 + 00:14
7Arnesen,Marcus Høland IL 06:25 + 00:16
8Hvalbye,Per Helge Redalen IL 06:29 + 00:20
8Hægeland,Tor Olav Rustad IL 06:29 + 00:20
10Flaagen,Anders Sønsteby Søndre Ål Sportsklubb 06:35 + 00:26
11Sørensen,Lars Rustad IL 06:36 + 00:27
12Jensen,Trym Moeng Kjelsås IL - ski 06:38 + 00:29
12Haga,Anders Åsen IL 06:38 + 00:29
14Moholt,Fredrik Jevnaker Idrettsforening Ski 06:40 + 00:31
15Nicolaysen,Njål Gunnar P. Gjelleråsen IF 06:42 + 00:33
15Henningsen,Christoffer Lillehammer Skiklub 06:42 + 00:33
17Wold,Aleksander Høybråten og Stovner IL 06:47 + 00:38
18Slettum,Martin Gjøvik SK 06:48 + 00:39
19Dalby,Jonas Gjøvik SK 06:49 + 00:40
19Gulbrandsen,Marius Hovde Moen Sportsklubb 06:49 + 00:40
21Herbrandsen,Joakim Rustad IL 06:50 + 00:41
22Wilson,Angus Olav Hamar SK 06:52 + 00:43
23Jakobsen,Kristian Gjøvik SK 06:59 + 00:50
23Glover,Ruben Røthe Strømmen og Lillestrøm SK 06:59 + 00:50
23Norland,Åsmund Gjøvik SK 06:59 + 00:50
26Hansen,Sebastian Vind IL 07:04 + 00:55
27Vågen,Lauritz Rokne Koll IL 07:05 + 00:56
28Harstveit,Magnus Rustad IL 07:08 + 00:59
29Kleven,Sander Rustad IL 07:20 + 01:11
30Hestnes,Henrik Gjelleråsen IF 07:23 + 01:14
31Simenstad,Martin Kraby Vind IL 07:24 + 01:15
32Strøm,Tobias Rustad IL 07:31 + 01:22
33Kristensen,Mikkel Nordre Land IL 07:38 + 01:29
34Moe,Edvin Rustad IL 07:39 + 01:30
35Eikemo,Oscar Alexander Heming, IL - Ski 07:58 + 01:49
36Flock,Kristian Gjelleråsen IF 08:21 + 02:12
DNSOlimb,Iver Gjestvang Jevnaker Idrettsforening Ski
DNSElvevoll,Magnus Gran IL
DNSSørum,Vebjørn Svea Skilag
DNSBergmann,Petter Konnerud IL
DNSHalvorsen,Erik Gellein Botne SK
DNSFagerholm,Tor Håkon Østre Toten Skilag
DNSKjelland-Mørdre,Håkon Koll IL
DNSDrøyer,Sebastian Lyn Ski
DNSPettersen,Eirik Nittedal IL
DNSLae,Ole Kristian Mjøndalen IF
Resultatliste G 13 år 2,5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Aas,Oscar Rolid Redalen IL 06:27 + 00:00
2Borgli,Even Skjaker Jaren IL 06:30 + 00:03
3Kjorstad,Asmund Harpefoss IL 06:35 + 00:08
4Jakobsen,Åsmund Nordre Land IL 06:37 + 00:10
4Kolstadbakken,Anders Rogne IL 06:37 + 00:10
6Løvstad,Øyvind Fredrik Sørum IL 06:40 + 00:13
7Ramsberg,Kristoffer Kolbukameratene, IL 06:42 + 00:15
8Moseby,Håvard Kjelsås IL - ski 06:44 + 00:17
9Wangen,Sigurd Lillehammer Skiklub 06:50 + 00:23
10Simenstad,Gard Vind IL 06:53 + 00:26
11Bjørnsgaard,Lars Lillehammer Skiklub 06:59 + 00:32
12Ranger,Lars Mogstad Gjerdrum IL - Ski 07:06 + 00:39
12Holen,Erik Honganvik Magnor UL 07:06 + 00:39
14Kristiansen,Jonas Gjelleråsen IF 07:08 + 00:41
15Grusd,Fredrik Fossum IF 07:11 + 00:44
16Stangjordet,Thomas Raufoss IL 07:13 + 00:46
17Flugstad,Fredrik Fuglerud Gjøvik SK 07:16 + 00:49
17Sørberg,Kasper Frogner IL 07:16 + 00:49
19Bjørndalen,Bård Eskil Magnor UL 07:17 + 00:50
20Ringstad,Marius Buskenes Roterud IL 07:21 + 00:54
20Gjerdingen,Sigurd Søndre Ål Sportsklubb 07:21 + 00:54
22Brenna,Vidar Skrautvål IL 07:22 + 00:55
23Grønlie,Nils Petter Aamodt Røa IL 07:24 + 00:57
23Hesselberg,Fredrik Hakadal IL 07:24 + 00:57
25Borgaard,Ole Einar Gjerdrum IL - Ski 07:28 + 01:01
26Gigernes,Ådne Holter Nes Ski 07:31 + 01:04
26Herredsvela,Christoffer Sørum IL 07:31 + 01:04
28Stø,Øivind Wøien Lillehammer Skiklub 07:32 + 01:05
28Bøe,Jacob Skogan Svea Skilag 07:32 + 01:05
30Straume,Audun Jaren IL 07:33 + 01:06
30Mürer,Morten Ellingsæter Gjelleråsen IF 07:33 + 01:06
32Gunstad,Hans Holthe Kolbukameratene, IL 07:34 + 01:07
32Aurstad,Haavard Nordre Eidsvoll IL 07:34 + 01:07
34Blakstad,Bjørn Olav Sørum IL 07:35 + 01:08
35Hoel,Elias Østre Toten Skilag 07:37 + 01:10
36Ødegården,Even Gjeldsnes Rustad IL 07:38 + 01:11
37Sandvold,Carl-Martin Raufoss IL 07:39 + 01:12
38Pettersen,Vegard Raufoss IL 07:41 + 01:14
39Ulven,John Arne Flenes Eina Sportsklubb 07:47 + 01:20
40Villanger,Halvor Raufoss IL 07:49 + 01:22
41Tærud,Jostein Øverhagen Strømmen og Lillestrøm SK 08:01 + 01:34
42Foss,Herman Strømmen og Lillestrøm SK 08:05 + 01:38
43Grude,Håkon Jørgen Rustad IL 08:15 + 01:48
44Vesterås,Marius Varde IL 08:16 + 01:49
45Lundberg,Erling Kvam Strømmen og Lillestrøm SK 08:36 + 02:09
46Sparboe,Fabian Aleksander Røa IL 08:55 + 02:28
47Bjørndal,Simen Nordre Eidsvoll IL 09:29 + 03:02
DNSRingen,Pål Kolbukameratene, IL
DNSRogne,Anders Johan Hakadal IL
DNSSkogvold,Kristian E Skedsmo SK
DNSSchiøtz,Henrik Oppen Svea Skilag
Resultatliste J 14 år 2,5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Myhrvold,Mathilde Vind IL 06:25 + 00:00
2Nordlunde,Mari Follebu SK 06:50 + 00:25
3Korslund,Martine Roterud IL 06:55 + 00:30
4Fuglu,Sara Pettersen Nes Ski 07:08 + 00:43
5Maurtvedt,Thea Slitu IF 07:13 + 00:48
6Tuv Myhre,Kristine Jevnaker Idrettsforening Ski 07:19 + 00:54
7Furu,Henriette Gjerdrum IL - Ski 07:22 + 00:57
8Eriksrud,Synne Jevnaker Idrettsforening Ski 07:25 + 01:00
9Linvollen,Inger Marit Roterud IL 07:26 + 01:01
10Vaadal,Hanne Mo Roterud IL 07:36 + 01:11
11Høie,Ina Rustad IL 07:42 + 01:17
12Auestad,Emilie Nittedal IL 07:50 + 01:25
13Heimdahl,Stine Rustad IL 07:54 + 01:29
14Karlsen,Anniken E. Rustad IL 08:07 + 01:42
15Haugen,Marte Konstanse Hakadal IL 09:29 + 03:04
DNSSandbæk,Kristin Østre Toten Skilag
Resultatliste J 13 år 2,5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stakston,Sigrid Søre Ål IL 06:47 + 00:00
2Grønvold,Eline Storvik Hakadal IL 07:15 + 00:28
2Seierstad,Dorthe B Raufoss IL 07:15 + 00:28
4Johnsen,Thea Mabel Forbord Gjelleråsen IF 07:24 + 00:37
5Bark Flaterud,Johanne Raufoss IL 07:27 + 00:40
6Bratteng,Stine Gjelleråsen IF 07:28 + 00:41
6Dahl,Pia Strømmen og Lillestrøm SK 07:28 + 00:41
8Ahlsand,Ingvil Kjelsås IL - ski 07:34 + 00:47
9Helgesen,Elisabeth Hagen Lørenskog SK - Ski 07:37 + 00:50
10Tolfsen,Maiken Leistra Østre Toten Skilag 07:53 + 01:06
11Rud,Eline Søre Ål IL 07:59 + 01:12
12Skyttermoen,Silje Therese Follebu SK 08:16 + 01:29
13Sethne,Ingrid Kolbukameratene, IL 08:26 + 01:39
14Sedeniussen,Sandra Gjelleråsen IF 08:50 + 02:03
15Brevik,Lina Gran IL 09:04 + 02:17
16Østbye,Frida Hakadal IL 09:21 + 02:34
DNSBredalen,Ingrid Hakadal IL
Resultatliste G 16 år 5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nordhagen,Simen Strandbygda IL 11:50 + 00:00
1Engelstad,Øystein Tallhaug MjøsSki 11:50 + 00:00
3Stenshagen,Mattis Follebu SK 11:58 + 00:08
4Mobakken,Jonas Uglem Lillomarka SK 12:04 + 00:14
5Aaslund,Bjørn André Fet SK 12:06 + 00:16
6Holth,Aslak Gundersen Svea Skilag 12:15 + 00:25
7Holen,Alexander Enerud Nes Ski 12:29 + 00:39
8Heimdahl,Simen Rustad IL 12:31 + 00:41
9Ramstad,Simen Vind IL 12:35 + 00:45
10Hanslien,Iver Andreas Svarstad Lillehammer Skiklub 12:36 + 00:46
11Jordheim,Ola Hemsedal IL 12:37 + 00:47
12Stangjordet,Martin Raufoss IL 12:39 + 00:49
13Flaten,Håvard Brandbu IF 12:40 + 00:50
14Slåen,Anders Tormod Skilag 12:44 + 00:54
15Wigaard,Endre Rustad IL 12:46 + 00:56
16Jakobsen,Sindre Bergan Roterud IL 12:47 + 00:57
17Digerud,Lars Lillomarka SK 12:48 + 00:58
17Owren,Erling Nyborg Gjøvik SK 12:48 + 00:58
19Øverlier,Fredrik Brandbu IF 12:50 + 01:00
20Finstad,Vebjørn Leander Lillomarka SK 12:57 + 01:07
21Bratland,Øivind Vestringen IL 12:59 + 01:09
22Jansson,Sander Ringebu/Fåvang SK 13:04 + 01:14
23Tønsberg,Even Kristian Fet SK 13:05 + 01:15
24Nygaard,Nikolaos Lillomarka SK 13:11 + 01:21
25Vollan,Erling Pettersen Høybråten og Stovner IL 13:16 + 01:26
26Vaadal,Håvard Mo Roterud IL 13:23 + 01:33
27Furu,Henrik Gjerdrum IL - Ski 13:32 + 01:42
28Lundsvoll,Ola Lillomarka SK 13:34 + 01:44
28Eidsvig,Jens Erik Rustad IL 13:34 + 01:44
30Langedal,Børge Løvseth Gjøvik SK 13:40 + 01:50
31Moe,Herman Fet SK 13:41 + 01:51
32Grepperud,Audun Rustad IL 13:42 + 01:52
33Stubrud,Håkon Lindvik Søre Ål IL 13:47 + 01:57
34Grønlund,Lars Haugsbygd IF 13:59 + 02:09
35Vågen,Magnus Rokne Koll IL 14:00 + 02:10
36Lie,Bjarte Aurdal IF Langrenn 14:06 + 02:16
37Jakobsen,Knut Einar Gjøvik SK 14:16 + 02:26
38Gamme,Ole Gran IL 14:22 + 02:32
39Svensen,Mads Engeflaen Rustad IL 14:52 + 03:02
40Eikemo,Jens Christian Heming, IL - Ski 16:53 + 05:03
DNSSørensen,Anders Bjørndal IF
DNSRuud,Sivert Strande Nes Ski
DNSBøe,Erik Njård
Resultatliste G 15 år 5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stakston,Petter Søre Ål IL 11:55 + 00:00
2Lund,Jonas Kolderup Rustad IL 12:06 + 00:11
3Martens Meyer,Herman Frogner IL 12:14 + 00:19
4Ryttervold,Ivar Andre Frogner IL 12:20 + 00:25
5Brukvangen,Ole - Einar Vang Skiløperforening 12:21 + 00:26
6Sætren,Torbjørn Frogner IL 12:25 + 00:30
6Kvamme,Kristian Vegårshei IL 12:25 + 00:30
8Høiseth,Ingar Sørum IL 12:34 + 00:39
9Staum,Erik Follebu SK 12:37 + 00:42
10Skyttermoen,Christian Follebu SK 12:43 + 00:48
11Forbord Johnsen,John Birk Gjelleråsen IF 12:54 + 00:59
12Hoel,Amund Frogner IL 13:00 + 01:05
13Kjonerud,Håkon A Roterud IL 13:03 + 01:08
14Kletthagen,Vetle Redalen IL 13:04 + 01:09
14Strandbråten,Jostein S Begna IL 13:04 + 01:09
16Lyckander,Vetle Gunnar Gran IL 13:05 + 01:10
17Olsen,Sondre Gjelleråsen IF 13:07 + 01:12
18Risdal,Torger Bjørnson Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL 13:11 + 01:16
19Nordal,Elias Vang Skiløperforening 13:12 + 01:17
20Thormodsen,Petter Svea Skilag 13:14 + 01:19
21Berg-Pedersen,Håkon Fet SK 13:16 + 01:21
22Gravdahl,Magnus Raufoss IL 13:19 + 01:24
23Røise,Kristian Kolbukameratene, IL 13:20 + 01:25
24Brusveen,Torstein Furuseth Søre Ål IL 13:22 + 01:27
25Lomsdalen,Sivert Redalen IL 13:26 + 01:31
26Heggelund,Simen Eger Raufoss IL 13:29 + 01:34
27Rønn,Kjetil Harpefoss IL 13:35 + 01:40
28Flaget,Vetle Hemsedal IL 13:36 + 01:41
29Nilsen,Viktor Rømskog IL 13:40 + 01:45
30Snellingen,Ola Nygård Svea Skilag 13:46 + 01:51
31Moseby,Erling Kjelsås IL - ski 13:49 + 01:54
32Strand,Martin Redalen IL 13:55 + 02:00
33Grundnes,Edvin Gjelleråsen IF 14:04 + 02:09
33Kostøl,Vetle Skeime Gjelleråsen IF 14:04 + 02:09
35Petersen,Fredrik Haugen Rustad IL 14:05 + 02:10
35Blystad,Truls H. Hamar SK 14:05 + 02:10
37Jødahl,Åsmund Arnås Vang Skiløperforening 14:10 + 02:15
38Kleiven,Petter Andre Gjøvik SK 14:13 + 02:18
39Bakke,Kristoffer Drøbak-Frogn IL 14:34 + 02:39
39Dahlen,Kristen Hagen Søre Ål IL 14:34 + 02:39
39Strøm,Herman Hove Rustad IL 14:34 + 02:39
42Slaaen,Eivind Kampesæter Raufoss IL 14:46 + 02:51
43Bergli,Jonas Redalen IL 14:49 + 02:54
44Sagadalen,Karl Andreas Brandbu IF 15:10 + 03:15
45Staum,Simen Follebu SK 15:37 + 03:42
46Bakkelund,Emil Kolbukameratene, IL 15:44 + 03:49
DNFYtterlid Pettersen,Elias Strømmen og Lillestrøm SK
DNSLundberg,Einar Kvam Strømmen og Lillestrøm SK
DNSHaugeto,Sebastian Holeværingen, IL Ski
Resultatliste J 16 år 5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Weng,Tiril Udnes Nes Ski 12:41 + 00:00
2Weng,Lotta Udnes Nes Ski 12:42 + 00:01
3Sørumshaugen,Ingrid Gjøvik SK 13:14 + 00:33
4Ous,Amalie Håkonsen Nes Ski 13:19 + 00:38
5Ahlsand,Anine Kjelsås IL - ski 13:38 + 00:57
6Wilson,Silje Hamar SK 13:39 + 00:58
7Jordheim,Guro Hemsedal IL 13:42 + 01:01
8Hustad,Sofie Nordsveen Nes Ski 14:00 + 01:19
9Nordlunde,Marte Follebu SK 14:11 + 01:30
10Jensen,Anna Kjelsås IL - ski 14:21 + 01:40
11Buraas,Marte Sofie Lillehammer Skiklub 14:28 + 01:47
12Barland,Hanna Ruud Mysen IF 14:39 + 01:58
13Tærud,Therese Strømmen og Lillestrøm SK 14:50 + 02:09
14Sveen,Marit Gjerdrum IL - Ski 15:20 + 02:39
15Korsbrekke,Guro Apold Rustad IL 16:09 + 03:28
16Skistad,Synne Skøien Rustad IL 17:33 + 04:52
17Wang,Ingvild Kjelsås IL - ski 17:56 + 05:15
DNSBørstad,Ina Piene Heming, IL - Ski
DNSBrenden,Anne Marthe Redalen IL
DNSJensen,Alexandria Ørje IL
Resultatliste J 15 år 5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Karsrud,Kristine Alm Raufoss IL 13:30 + 00:00
2Aaseth,Vilde Strandbygda IL 13:59 + 00:29
3Lindmoen,Marthe Raufoss IL 14:10 + 00:40
4Moe,Karianne Høybråten og Stovner IL 14:17 + 00:47
5Narum,Dorte Hamar SK 14:29 + 00:59
6Brenna,Inger Skrautvål IL 14:35 + 01:05
7Sagstuen,Susann Gjøvik SK 14:47 + 01:17
8Løkken,Eir Raufoss IL 14:48 + 01:18
9Lodgaard,Ane Raufoss IL 15:18 + 01:48
10Hansen,Vilde E. Mysen IF 15:19 + 01:49
11Nerland,Mia Audrey Rustad IL 15:48 + 02:18
12Øren,Karoline Bye Lillehammer Skiklub 16:00 + 02:30
13Solvoll,Thea Rustad IL 16:01 + 02:31
14Hagen,Emilie Johanne Gjerdrum IL - Ski 16:11 + 02:41
15Helland,Malin Bjørkelo Strømmen og Lillestrøm SK 16:33 + 03:03
16Korpberget,Erle Rustad IL 17:02 + 03:32
Resultatliste Kvinner senior 5 km fri Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Wangensteen,Maren Øystre Slidre IL 12:23 + 00:00
2Eide,Mari Øystre Slidre IL 12:26 + 00:03
3Stensæter,Trude Harestua IL 13:54 + 01:31
DNSBøhler,Heidi Maria Nittedal IL
DNSBraathen,Solfrid Høybråten og Stovner IL / Team Bolig
Resultatliste K 19/20 år 5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kvåle,Barbro Brandbu IF 12:08 + 00:00
2Svendby,Kine Hagelund NTG-L/ MjøsSki 12:49 + 00:41
3Karset,Ragnhild Hafsahl Vang Skiløperforening 12:56 + 00:48
4Markset,Anne-Tine Bul IL 12:58 + 00:50
5Breen,Trine Gjerdrum IL - Ski 13:04 + 00:56
6Nordskar,Sylvia Bærums Verk IF 13:08 + 01:00
6Thyli,Mathilde Raufoss IL 13:08 + 01:00
8Paulsen,Pia Helene Rustad IL 13:20 + 01:12
9Nordgården,Sigrid Vestringen IL 13:21 + 01:13
10Solbakken,Maja NTG-L/ Engerdal SP.kl. 13:22 + 01:14
11Snortheim,Ida Sofie Åsen IL 13:25 + 01:17
12Sandnes,Sigrun Olsen Raufoss IL / Gjøvik/Toten Langrenn 13:28 + 01:20
13Blystad,Oda Hovelstuen Hamar SK 13:31 + 01:23
14Bjørnsgaard,Marthe Lillehammer Skiklub 13:33 + 01:25
15Hannestad,Ingrid Gjerdrum IL - Ski 13:56 + 01:48
15Sørnes,Elise Øien Høybråten og Stovner IL / Team Kollen 13:56 + 01:48
17Baarlid,Linn Høybråten og Stovner IL / Team Kollen 14:01 + 01:53
18Karlseng,Agnes Lyn Ski / Team Kollen 14:12 + 02:04
19Byfuglien,Marianne NTG-L/ MjøsSki 14:13 + 02:05
20Klaesson,Thea Håvelsrud Rustad IL / Team Kollen 14:24 + 02:16
21Nordli,Marte Vang Skiløperforening 14:32 + 02:24
22Udnæs,Marhe Cecilie Roland Lillehammer Skiklub 14:42 + 02:34
23Solvoll,Oda Rustad IL 14:46 + 02:38
24Skaarseth,Stine NTG-L/ Lillehammer Skiklub 15:09 + 03:01
25Berge,Marte Fallbakken Nordbygda/Løten Ski 15:43 + 03:35
DNSAndersen,Tina Åslia Skilag
Resultatliste K 18 år 5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Murud,Thea Krokan NTG-L/ Roterud IL 12:23 + 00:00
2Alnæs,Anikken Gjerde NTG-L/ Gjerdrum IL - Ski 12:51 + 00:28
3Sandsengen,Siri Rogne IL / Team Valdres Ski 13:05 + 00:42
4Jansson,Lena NTG-L/ Ringebu/Fåvang SK 13:11 + 00:48
5Udnæs,Eirin Christina Roland NTG-L/ Lillehammer Skiklub 13:37 + 01:14
6Bø,Julie Vollum NTG-L/ Lillehammer Skiklub 13:40 + 01:17
7Mestvedthagen,Marte Hemsedal IL 13:56 + 01:33
8Skyttermoen,Nathalie Follebu SK 14:15 + 01:52
9Boutera,Andrea Fet SK 14:25 + 02:02
10Vestre,Solveig Benum Bærums Verk IF 14:53 + 02:30
11Skjelsvik,Silje Lillehammer Skiklub 15:00 + 02:37
DNSNæss,Karoline Bjerke IL Ski
DNSAndersen,Aurora Solbakk Asker SK / Team G-Sport Asker
Resultatliste K 17 år 5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kant,Anna Emilie NTG-L/ Hernes IL 13:02 + 00:00
2Kvamme,Lisa NTG-L/ Vegårshei IL 13:07 + 00:05
3Ahlsand,Selma Kjelsås IL - ski / Team Kollen 13:22 + 00:20
4Johnsen,Ane Blomseth Ås IL 13:29 + 00:27
5Benjaminsen,Andrine Lillomarka SK / Team Kollen 13:48 + 00:46
6Morken,Kaja Norheim Kjelsås IL - ski / Team Kollen 14:01 + 00:59
7Narum,Eldbjørg Hamar SK 14:03 + 01:01
8Langkaas,Elise Bærums Verk IF 14:10 + 01:08
8Berg,Kristina Hovland Bærums Verk IF 14:10 + 01:08
10Skarpenes,Pernille NTG-L/ Kjelsås IL - ski / Team Kollen 14:32 + 01:30
11Nerdrum,Oda Jevnaker Idrettsforening Ski / Team Hadeland 14:34 + 01:32
12Bø,Kristiane Vollum Lillehammer Skiklub 14:47 + 01:45
13Kjærnet,Marte Gjerdrum IL - Ski 15:15 + 02:13
14Hilleren,Nikoline Stakston Lillehammer Skiklub 15:22 + 02:20
15Isum,Signe Lindstad Øyer-Tretten IF 15:46 + 02:44
DNSAmundsen,Amalie Næss Stathelle og Omegn IL / Team Grenland Ski
DNSKristiansen,Larisa Stathelle og Omegn IL / Team Grenland Ski
DNSSnortheimsmoen,Hege Vestre Slidre IL
Resultatliste Menn senior 10 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Frorud,Espen Udjus HSG/ Skiptvet IL / Team Hovden 22:14 + 00:00
2Pedersen,Morten Eide Lillehammer Skiklub / Team Birken 22:16 + 00:02
3Ramstad,Håkon Gjøvik SK / Team Norgeshus 22:22 + 00:08
4Holund,Hans Christer Nittedal IL 22:25 + 00:11
5Gurigard,Vetle Ravnsborg Søre Ål IL 22:26 + 00:12
6Nyeng,Emil Ringebu/Fåvang SK 22:33 + 00:19
7Thoner,Halvor Korbøl Slåstad IL / Team Odal 22:39 + 00:25
8Sæten,Christian Hakadal IL 22:40 + 00:26
9Eieland,Sondre Flaa Birkenes IL 22:43 + 00:29
10Braathen,Kristian Høybråten og Stovner IL 23:04 + 00:50
11Markset,Trygve Koll IL 23:13 + 00:59
12Falla,Marius Caspersen Gjerdrum IL - Ski 23:15 + 01:01
12Bakken,Timo Andre Hokksund IL 23:15 + 01:01
12Resaland,Mats Rudin IL Bevern - Ski / Team Synnfjell 23:15 + 01:01
15Berg,Even Langseth Grue IL / Team Solør 23:40 + 01:26
16Langmoen,Torgeir Kjellmyra IL 23:59 + 01:45
17Hansen,Magne Lund Høybråten og Stovner IL 24:10 + 01:56
18Egge,Vegard Kjøs Lillehammer Skiklub 24:18 + 02:04
19Breivik,Terje Ulvik IL 24:20 + 02:06
20Karlstad,Håkon Gjerdrum IL - Ski 24:37 + 02:23
21Øwre,Jørn Andor Kjellmyra IL 24:49 + 02:35
22Nordgård,Rune Hurdal IL 25:04 + 02:50
23Søberg,Lasse Høybråten og Stovner IL 26:41 + 04:27
24Aspebakken,Odd Eilif Lillehammer Skiklub 27:53 + 05:39
DNSKjerneth,Marius Sørskogbygda IL
DNSKlemoen,Anders Bjeglerud Torpa Ski / Team Synnfjell
DNSSvingheim,Magnus Jevnaker Idrettsforening Ski / Team Hadeland
DNSHofstad,Tore Ruud Lillehammer Skiklub / Team Birken
Resultatliste M 19/20 år 10 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Taugbøl,Håvard Solås Lillehammer Skiklub / Team Birken 22:28 + 00:00
2Christiansen,Vetle Sjåstad Geilo IL 22:33 + 00:05
3Nilsen,Gjermund Gran IL / Team Hadeland 23:18 + 00:50
4Palm,Sindre Odberg Spydeberg IL 23:25 + 00:57
5Hoffsbakken,Erik K Biri IL 23:32 + 01:04
6Haga,Håvard Åsen IL 23:36 + 01:08
6Johansen,Teodor Strand Gjøvik SK / Gjøvik/Toten Langrenn 23:36 + 01:08
8Frorud,Jonas Udjus HSG/ Skiptvet IL 23:47 + 01:19
9Sveen,Pål Bilit Vind IL / Gjøvik/Toten Langrenn 24:01 + 01:33
10Vaksdal,Fridtjof Kjelsås IL - ski / Team Kollen 24:16 + 01:48
11Jevnaker,Anders Bøe Raufoss IL / Gjøvik/Toten Langrenn 24:20 + 01:52
12Kampenhøy,Anders Furnes Skiløperforening 24:25 + 01:57
13Berg,Odd Erlend Hansen Grue IL / Team Solør Ski 24:33 + 02:05
14Ek,Aleksander Dyrberg Bærums Verk IF 24:34 + 02:06
15Vister,Fredrik Skirbekk NTG-G/ Bækkelagets SK / Team Kollen 24:47 + 02:19
16Winger,Martin Gultvedt Nittedal IL 24:51 + 02:23
17Langdal,Preben Oppegård IL 25:37 + 03:09
18Lamøy,Kristoffer Åsen IL 25:38 + 03:10
19Bjerklund,Fredrik Stensvold Øyer-Tretten IF 25:54 + 03:26
20Sandsnes,Svein Erik Oppegård IL 26:08 + 03:40
20Celius,Brage Driv IL / Team Synnfjell 26:08 + 03:40
22Støten,Sindre Rustad IL 26:15 + 03:47
23Bø,Gaute Hovde Lom IL 26:30 + 04:02
24Øren,Henrik Bye Lillehammer Skiklub 26:38 + 04:10
25Olsson,Sondre Gjerdrum IL - Ski 26:56 + 04:28
26Vik,Morten Nordahl Strømmen og Lillestrøm SK 27:05 + 04:37
27Hustvedt,Arnkjell Sørhus Rustad IL / Team Kollen 27:11 + 04:43
28Grepperud,Halvor Rustad IL 27:26 + 04:58
29Nordtorp,Håkon Nittedal IL 29:03 + 06:35
DNSFjellstad,Lars Jørgen G. Fossum IF
DNSHattestad,Ole Anders NTG-L/ Lillehammer Skiklub
DNSFagerås,Sondre Jakobsen Strømmen og Lillestrøm SK
DNSJohansen,Aleksander Gjerdrum IL - Ski
DNSFossli,Sondre Turvoll Hokksund IL
DNSStubbe,Erland Vedeler Njård / Team Kollen
Resultatliste M 18 år 10 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Haga,Magne Åsen IL 22:50 + 00:00
2Reistad,Petter Bærums Verk IF 23:06 + 00:16
3Hippe,Even Sæteren Bagn IL / Team Valdres Ski 23:18 + 00:28
4Hoel,Johan Åsen IL 23:23 + 00:33
5Bakkum,Glenn Øyer-Tretten IF 23:24 + 00:34
6Kjonerud,Kristian A Lillehammer Skiklub 23:49 + 00:59
7Trøen,Remi Vang Skiløperforening 24:07 + 01:17
8Nordlunde,Kristoffer NTG-L/ Follebu SK 24:08 + 01:18
9Holtklimpen,Amund Roterud IL 24:11 + 01:21
10Holm,Markus Emaus Lillehammer Skiklub 24:29 + 01:39
11Thorstensen,Erik Lippestad Bærums Verk IF 24:41 + 01:51
12Ramsrud,Sondre Lillehammer Skiklub 24:50 + 02:00
13Heir,Marius Borge Fossum IF 24:54 + 02:04
13Antonsen,Vegard Ås IL 24:54 + 02:04
15Kjærnsli,Henrik Lillehammer Skiklub 25:12 + 02:22
16Tjelle,Johan Nittedal IL 25:15 + 02:25
17Grundnes,Johan Gjelleråsen IF 25:18 + 02:28
18Wang,Thorstein Kjelsås IL - ski / Team Kollen 25:24 + 02:34
19Ulsrud,Steffen Grue Åsen IL 25:32 + 02:42
20Haugen,Hallvard Kristoffer Bola Fossum IF 25:59 + 03:09
21Grøstad,Sindre Nittedal IL 26:00 + 03:10
22Gjevre,Jostein Kjelsås IL - ski / Team Kollen 26:02 + 03:12
23Welinder,Mikael Jaren IL / Team Hadeland 26:04 + 03:14
24Aamodt,Endre Bagn IL / Team Valdres Ski 26:09 + 03:19
25Sveen,Øyvind Gjerdrum IL - Ski 26:10 + 03:20
26Lie,Arne Laurits R. Vaaler IF / Team Solør 26:27 + 03:37
26Bjone,Jon Christen Brandbu IF / Team Hadeland 26:27 + 03:37
28Myklebost,Jonas Nittedal IL 26:41 + 03:51
29Pettersen,Marius Strømmen og Lillestrøm SK 26:57 + 04:07
29Sandberg,Andreas Kjølstad Rustad IL / Team Kollen 26:57 + 04:07
31Nordtorp,Eirik Nittedal IL 27:25 + 04:35
32Sletten,Henrik Snarvold Vaaler IF / Team Solør Ski 27:59 + 05:09
33Halvorsen,Lars Gellein Botne SK 28:04 + 05:14
34Oma,Steinar Kjelsås IL - ski / Team Kollen 28:30 + 05:40
DNFBrox,Jostein Skranes Kjelsås IL - ski / Team Kollen
DNSSjøli,Mattis Nes Ski
DNSDahl,Kristian Botne SK
DNSJuliussen,Vetle NTG-L/ Varteig IL
DNSBråthen,Johan N Magnor UL
DNSHåkenrud,Anders Lie Asker SK / Team G-Sport Asker
Resultatliste M 17 år 10 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Græsli,Kristian Hamar SK 23:21 + 00:00
2Aaseth,Vebjørn NTG-L/ Strandbygda IL 24:11 + 00:50
3Rivenes,Andreas NTG-L/ Vaaler IF / Team Solør 24:26 + 01:05
4Christiansen,Vetle Åsen IL 24:34 + 01:13
5Skaarseth,Anders NTG-L/ Lillehammer Skiklub 24:37 + 01:16
6Staff,Ørjan NTG-G/ Brandbu IF 24:58 + 01:37
7Nannestad,Tord Høisveen MjøsSki 25:12 + 01:51
8Dengerud,Erik Olsvik Kjelsås IL - ski / Team Kollen 25:16 + 01:55
9Hestetræet,Kristoffer Lillehammer Skiklub 25:30 + 02:09
10Jevanord,Kristian Moelven IL 25:35 + 02:14
11Tofte,Erling Lillehammer Skiklub 25:40 + 02:19
12Baksjøberget,Ulrik Leinan Vang Skiløperforening 25:47 + 02:26
13Berteig,Håvard Fossum IF 25:48 + 02:27
14Bjerke,Oddgeir Haukaas Lillehammer Skiklub 26:02 + 02:41
15Oftebro,Markus Lien Bærums Skiklub 26:05 + 02:44
16Skarpnord,Henrik MjøsSki 26:06 + 02:45
16Baksjøberget,Sander Vang Skiløperforening 26:06 + 02:45
18Kulset,Kristian Fossum IF 26:20 + 02:59
19Løvseth,Elias Gjerdrum IL - Ski 26:24 + 03:03
20Øveråsen,Christian Lillehammer Skiklub 26:35 + 03:14
21Waage,Jens Gjøvik SK 26:38 + 03:17
22Sliper,Sivert Lillehammer Skiklub 26:45 + 03:24
23Resell,Anders Aamodt Koll IL / Team Kollen 26:49 + 03:28
24Moe,Torgeir Høybråten og Stovner IL / Team Kollen 26:59 + 03:38
25Englund,Jonas Bertil Bærums Verk IF 27:00 + 03:39
26Tyrom,Kjetil Follebu SK 27:04 + 03:43
27Breivik,Sigmund Langedal Koll IL 27:10 + 03:49
28Dowling Næss,Thomas Kjelsås IL - ski / Team Kollen 27:18 + 03:57
29Netteland,Henrik Nordbygda/Løten Ski 27:21 + 04:00
30Nordsletten,Even Wiborg Koll IL / Team Kollen 27:34 + 04:13
31Bjørnsgaard,Hans Lillehammer Skiklub 28:19 + 04:58
32Ekrem,Ole Eirik Fuglehaug Lillehammer Skiklub 34:14 + 10:53
DNSHaflan,Tord Einarsønn Kjelsås IL - ski / Team Kollen
DNSNyenget,Fredrik Løwstrøm NTG-L/ Siggerud IL - Ski
DNSHovland,Niklas Biri IL
DNSBakken,Emil Østre Toten Skilag
DNSGustavsson,Carl Theodor Heming, IL - Ski / Team Kollen
DNSAndersen,Vegard Åslia Skilag
DNSSkjæggestad,Trygve Fossum IF
DNSAndersen,Frikk Hald Asker SK
DNSAagnes,Sebastian Bærums Skiklub

17.12.11 16:21:35 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Lygna