Romjulsrennet 2011

.

30.12.11

Resultatliste per klasse

K 31-35 år |  M 15- 16 år |  M 17-18 år |  M 21-25 år |  M 31-35 år | 
K 15- 16 år |  K 19-20 år |  K 21-25 år |  K 41-45 år |  K 46-50 år | 
Ledig |  M 19-20 år |  M 41-45 år |  M 46-50 år |  M 51-55 år | 
K 17-18 år |  K 26-30 år |  K 51-55 år |  K 56-60 år |  M 26-30 år | 
M 36-40 år |  M 61-65 år |  M 66-70 år |  K 36-40 år |  M 56-60 år | 

Resultatliste K 31-35 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ouren,Borghild Vingrom Il 1:33:09 + 00:00
2Foss,Line Team United Bakeries 1:39:11 + 06:02
3Wingstedt,Anja Halden Skiklubb 2:17:43 + 44:34
DNFHansson,Sandra Strindheim Il/team Moelven
Resultatliste M 15- 16 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stakston,Petter Søre Ål Il 1:12:51 + 00:00
2Hansen,Torjus Bern Kjelsås Il - Ski 1:13:27 + 00:36
3Hegg Gundersen,Lars Team Fossum 1:17:10 + 04:19
4Bredvold,Per Ola Flaten Brøttum Il/team Sjusjøen 1:17:51 + 05:00
5Svendsby,Marius Tistedalen Fl-Ski 1:22:55 + 10:04
6Korsvold,Håkon Longva Roterud Il 1:24:51 + 12:00
7Brusveen,Torstein Furuseth Søre Ål Il 1:25:07 + 12:16
8Vollan,Erling Pettersen Høybråten Og Stovner 1:27:21 + 14:30
9Haga,Anders Åsen Il 1:30:52 + 18:01
10Bjugstad,Andrè Brøttum Il 1:31:18 + 18:27
11Korpberget,Erle Rustad Il 1:47:31 + 34:40
Resultatliste M 17-18 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Haga,Magne Åsen Il 1:05:57 + 00:00
2Skar,Kristian Ring I.l/ Team Sjusjøen 1:11:35 + 05:38
3Bollum,Sondre Ntg-l/gjøvik Skiklubb 1:12:10 + 06:13
4Madslien,Jørgen Kjelsås Il - Ski 1:12:32 + 06:35
5Fjeld,Erlend Mjøsski 1:16:01 + 10:04
6Messel,Lars Bjørndal If 1:16:21 + 10:24
7Syversen,Marcus Tistedalen Fl-Ski 1:16:41 + 10:44
8Hulbak,Ole Ntg-g/hemsedal Il 1:16:47 + 10:50
9Dager,Håkon Høybråten Og Stovner 1:17:12 + 11:15
10Owren,Amund Vingrom Il/ntg-L 1:17:13 + 11:16
11Warlo,Sverre Gunnar Heming Il 1:18:19 + 12:22
12Dahl,Even Brøndbo Hamar Skiklubb 1:19:51 + 13:54
13Bakken,Jonas Madslien Kjelsås Il - Ski 1:20:35 + 14:38
14Andresen,Eirik Osberg Heming Il 1:20:59 + 15:02
15Ulven,Sverre Sveen Moelven Il 1:21:02 + 15:05
16Sandnes,Henrik Mjøsski 1:21:47 + 15:50
17Kulset,Kristian Noteam 1:23:44 + 17:47
18Skåttun,Markus Høybråten Og Stovner 1:26:34 + 20:37
19Hulbak,Sigurd Hemsedal Il 1:27:36 + 21:39
20Stonor,Eirik Lillehammer Skiklub 1:28:59 + 23:02
21Flaget,Trym Hemsedal Il 1:32:28 + 26:31
DNSBjerkevoll,Erik Gjellan Bækkelaget Sportsklub
Resultatliste M 21-25 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nydal,Hallvard Mojan Njård 1:03:49 + 00:00
2Eide Pedersen,Morten Lillehammer Skiklub- Team Birk 1:04:40 + 00:51
2Nordby,Sindre Wiig Noteam 1:04:40 + 00:51
4Fjeld,Øyvind Moen Kjelsås Il/team Ntnu 1:05:07 + 01:18
5Bjøntegaard,Erlend Øvereng Il Bever'n 1:06:06 + 02:17
6Sæle,Eirik Dimmen Lillehammer Skiklub 1:06:20 + 02:31
7Berg,Even Langseth Grue Il/ Team Solør Ski 1:06:26 + 02:37
8Gurigard,Vetle Ravnsborg Søre Ål Il 1:06:27 + 02:38
9Edin,Johan Ifk Mora/sverige 1:09:08 + 05:19
10Fosnæs,Eirik A Fossum If 1:10:08 + 06:19
11Bleken,Magnus Team Sport1 Lillehammer 1:10:09 + 06:20
12Indby,Ivar Hesselberg Nordbygda/løten Ski 1:10:39 + 06:50
13Osvold,Marius Strandbygda Il 1:11:13 + 07:24
14Aalberg,Jonas Njård 1:11:38 + 07:49
15Skjeldnes,Torgeir Brøttum Il/forsvarets Ingeniør 1:12:33 + 08:44
16Andersen,Niclas S. Drøbak Frogn Il Ski 1:12:42 + 08:53
17Johansen,Kjell Arne Bangen Tynset If/team Npro 1:12:52 + 09:03
18Hellerud,Kristian Myhre Lillehammer Skiklub 1:13:18 + 09:29
19Skaare,Rasmus K. Ntnui 1:13:26 + 09:37
20Olsen,Erik Ntnui 1:13:59 + 10:10
21Hagehaugen,Anders Gausdal Skilag 1:14:10 + 10:21
22Grønvold,Christian Lillomarka Skiklubb 1:14:22 + 10:33
23Gullhav,Anders Nordby Ntnui 1:15:04 + 11:15
24Odsæter,Morten Lillehammer Skiklub 1:15:10 + 11:21
25Johannesson,Pontus Bengtsfors Bois 1:16:06 + 12:17
26Edstrøm,Jan Andreas Lillomarka 1:16:20 + 12:31
27Vister,Joakim Skirbekk Bækkelaget Sportsklub 1:16:24 + 12:35
28Vike,Ingar Lismarka Skilag 1:16:42 + 12:53
29Øie,Marius Ntnui - Langrenn 1:17:33 + 13:44
30Sørlie,Espen Aleksander Il Trysilgutten 1:17:39 + 13:50
31Nordnes,Ørjan Lørdalen Spk. 1:17:41 + 13:52
32Nygaard,Hans Thorvald Vestringen Il 1:30:17 + 26:28
33Høium Hurlen,Magnus Passgang Il 2:19:35 +1:15:46
34Engedal,Kristian Noteam 2:28:12 +1:24:23
34Berge,Øystein Noteam 2:28:12 +1:24:23
DNFPrestsæter,Sjur Lillehammer Skiklub
DNSGolberg,Pål Gol Il
DNSHagen,Carl Fredrik Rustad Il
Resultatliste M 31-35 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Åsen,Tommy Hamar Skiklubb 1:02:50 + 00:00
2Henriksen,Thomas Fossum If/team United Bakeries 1:03:13 + 00:23
3Sinnes,Svein Tore Tonstad Il 1:05:55 + 03:05
4Torgersrud,Per-christian Lysake E-co BIL 1:06:36 + 03:46
5Hofstad,Tore Ruud Lillehammer Skiklub-team Birke 1:08:53 + 06:03
6Almlid,Espen Team Kpmg/hamar SK 1:11:42 + 08:52
7Jakobsen,Jarle Næroset Il/g-Team 1:14:04 + 11:14
8Hårstadhaugen,Tor Einar Veidekke Bil 1:14:57 + 12:07
9Navestad,Tor Eilert Peab Bil 1:16:50 + 14:00
10Brattlie,Gaute Ulvehagan Vel 1:20:17 + 17:27
11Sollie,Roar Noteam 1:22:19 + 19:29
12Øiseth,Karl Mats Asker Skiklubb 1:26:44 + 23:54
13Nøkleby,Gorm Rustad Il 1:27:20 + 24:30
14Holmestad,Thomas Toten Sparebank 1:32:38 + 29:48
15Engen,Haakon Søre Ål Il 1:38:58 + 36:08
16Benno,Bjørn Team Upp And Cumming 1:41:53 + 39:03
DNSGjertveit,Christian Il Driv
DNSBjerke,Espen Harald Lillehammer Skiklub/team Birke
DNSMaast,Tom Erik Skiforeningen
Resultatliste K 15- 16 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jensen,Anna Kjelsås Il - Ski 1:30:28 + 00:00
2Johansen,Marte Mæhlum Østre Toten Skilag 1:30:35 + 00:07
3Rypdal,Olivia Ragna Isfjorden Il 1:37:02 + 06:34
4Lægran,Johanne Kjelsås Il - Ski 1:39:25 + 08:57
5Freng,Andrea Brøttum Il 1:51:05 + 20:37
Resultatliste K 19-20 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hannestad,Ingrid Gjerdrum Il Ski 1:19:10 + 00:00
2Breen,Trine Gjerdrum Il Ski 1:23:43 + 04:33
3Udnæs,Marthe Roland Lillehammer Skiklub 1:26:16 + 07:06
4Byfuglien,Marianne Mjøsski 1:26:53 + 07:43
5Madsen,Marianne Heming Il 1:27:33 + 08:23
6Moi,Vilde Høybråten Og Stovner 1:29:45 + 10:35
7Baarlid,Linn Hsil/team Kollen 1:30:55 + 11:45
8Halvorsen,Marte Helene Bjørndal If 1:32:25 + 13:15
9Andresen,Hannah Osberg Heming Il 1:34:23 + 15:13
DNSHaugen,Berit Kvernstad Ringebu-fåvang SK
Resultatliste K 21-25 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Falla,Maiken Caspersen Gjerdrum Il Ski 1:10:50 + 00:00
2Storslett,Anne Moelven Il/g-Team 1:27:20 + 16:30
3Lund,Annette Christin G-Team 1:35:44 + 24:54
4Melstrøm,Kaja Slåstad Il 1:40:40 + 29:50
Resultatliste K 41-45 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Vika,Kari Mette Mjøsski 1:23:22 + 00:00
2Offigstad,Anne Rindal Øyer/tretten If 1:27:24 + 04:02
3Skaug,Heidi Isfjorden Il 1:35:00 + 11:38
4Flugstad,Berit Team Ludviksen 1:41:29 + 18:07
Resultatliste K 46-50 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Krüger,Inger Hegstad Lyn Ski 1:20:23 + 00:00
2Larsen,Tone Kristin Spkl Rye 1:28:52 + 08:29
3Tryggestad,Irene Rustad Il 1:30:28 + 10:05
4Grumstad,Marit Svea Skilag 1:30:54 + 10:31
5Jørstad,Aud Skiforeningen 1:32:11 + 11:48
6Myhr,Anne Kjelsås Il - Ski 1:36:36 + 16:13
Resultatliste LedigReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
DNSStartnr,Ledig Noteam
Resultatliste M 19-20 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Krüger,Simen Hegstad Lyn Ski 1:05:45 + 00:00
2Haga,Håvard Åsen Il 1:07:56 + 02:11
3Frorud,Jonas Udjus Hsg/skiptvet Il 1:08:15 + 02:30
4Oldereid Andersen,Fredrik Ole Lyn Ski 1:08:17 + 02:32
5Danielsen,Eirik Gjerdrum Il Ski 1:10:43 + 04:58
6Benestad,Sindre Fossum 1:11:11 + 05:26
7Hopen,Didrik Konnerud Il 1:11:46 + 06:01
8Fagerås,Sondre Strømmen & Lillestrøm SK 1:11:48 + 06:03
9Mauer,Jostein Sollihagen Lyn Ski 1:11:56 + 06:11
10Øie,Vegard Nordbygda/løten Ski 1:13:48 + 08:03
11Hustvedt,Arnkjell Rustad/team Kollen 1:14:24 + 08:39
12Tosterud,Ola Kristoffer Nes Ski 1:14:44 + 08:59
13Bjerklund,Fredrik Øyer/tretten If 1:14:47 + 09:02
14Grøvdal,Fredrik Lyn Ski 1:14:59 + 09:14
15Baarlid,Kennet Noteam 1:15:05 + 09:20
16Vik,Morten Nordahl Strømmen & Lillestrøm SK 1:16:12 + 10:27
17Hattestad,Petter Vingrom Il 1:21:00 + 15:15
DNSTvenge Granerud,Lars Jørgen Nes Ski
Resultatliste M 41-45 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Viken,Knut Ole Team Sport 1 Lilleh/dfi 1:07:08 + 00:00
2Viken,Øyvind Åsmarka Il 1:07:09 + 00:01
3Brandsdal,Helge Skedsmo Kommune 1:10:38 + 03:30
4Hemma,Jørn Team Sport 1 Lillehammer /brøt 1:11:23 + 04:15
5Berg,Nils Rustad Il 1:12:38 + 05:30
6Larsen,Svein Erik Mjøsski 1:12:58 + 05:50
7Engesveen,Øystein Roterud Il 1:13:41 + 06:33
8Elverum,Tor Helge Team89/bearingpoint/try 1:13:47 + 06:39
9Strandenæs,Tallak Noteam 1:14:16 + 07:08
10Galåen,Jan Magne Kjelsås Il - Ski 1:15:03 + 07:55
11Evensen,Torfinn Rustad Il 1:15:11 + 08:03
12Karfjell,Eivind Team Npro 2/sport 1 Storgata 1:15:38 + 08:30
13Dalby,Morten Noteam 1:16:54 + 09:46
14David-Andersen,Carl Artur Milslukern Sport 1:17:53 + 10:45
15Degnes,Per Magne Team Kpmg 1:18:21 + 11:13
16Johnsen,Trond Noteam 1:18:23 + 11:15
17Gundersen,Eivind Green Machines 1:18:33 + 11:25
18Hansen,Tord Bern Spkl Rye 1:19:46 + 12:38
19Nereng,Gjermund Fluberg SK 1:19:52 + 12:44
20Kulset,Vegar Noteam 1:20:12 + 13:04
21Løvseth,Haagen Noteam 1:20:23 + 13:15
22Inglingstad,Bjørn Ole Rustad Il 1:20:53 + 13:45
23Næss,Kjetil Hletorp Veidekke Bil/team Tertitten 1:21:41 + 14:33
24Fløtlien,Asgeir Brøttum Il 1:21:49 + 14:41
25Vestgård,Tore Opil 1:23:41 + 16:33
26Brekke,Svein Tif Viking 1:24:02 + 16:54
27Jomaas,Christian Sjusjøen Skiforening 1:24:48 + 17:40
28Skjold,Bjørn Erik Noteam 1:26:52 + 19:44
29Martinsen,Kai M Moelven Il 1:27:10 + 20:02
30Sjølie,Eddie Noteam 1:27:31 + 20:23
31Stensrud,Geir Drøbak Frogn Il Ski 1:33:56 + 26:48
32Hisdal,Jonny Noteam 1:34:22 + 27:14
33Rolid,Gard Tekrø Redalen Il 1:37:04 + 29:56
34Solberg,Karl Bjarne Brøttum Il 1:38:01 + 30:53
35Ring,Erik Magnus Noteam 1:40:24 + 33:16
36Harby,Svend Jostein Brøttum Il 1:41:26 + 34:18
37Lørken,Dirk Skeikampen Resort 1:42:25 + 35:17
38Silihagen,Lars Jostein Noteam 1:46:16 + 39:08
39Kullsveen,Per Erik Noteam 1:50:11 + 43:03
40Sætre,Magnar Nav Hedmark Bil 2:28:37 +1:21:29
41Torskangerpoll,Idar Noteam 2:31:22 +1:24:14
Resultatliste M 46-50 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Strandbakke,Geir Team Sport 1 Lillehammer 1:08:18 + 00:00
2Beitmyren,Jan Olav Gjøvik Ck 1:08:19 + 00:01
3Nyborg,Arnt Team Sport1 Lillehammer 1:10:56 + 02:38
4Hansen,Odd Werner Noteam 1:12:54 + 04:36
5Sveen,Helge Strandbygda Il 1:13:03 + 04:45
6Johansen,Thor Anders Team Sport 1 Lillehammer/roter 1:14:25 + 06:07
7Messel,Thor-Erik Bjørndal If 1:16:22 + 08:04
8Hanestad,Jon Gausdal Skilag 1:17:02 + 08:44
9Kjonerud,Ola Team Sport 1 Lillehammer/roter 1:17:14 + 08:56
10Jensen,Tore Rikshospitalet/kjelsås-Ski 1:17:54 + 09:36
11Grønvold,Frank Lillomarka Skiklubb 1:18:01 + 09:43
12Røysheim,Eirik Team Sport1 Lhmr / Søre Ål Il 1:18:41 + 10:23
13Hemma,Johs Brøttum/team Sport 1 Lillehamm 1:19:05 + 10:47
14Hamnes,Ståle Team Sport1 Lillehammer/norcon 1:19:58 + 11:40
15Toresen,Frank-Tore Bækkelaget Sportsklub 1:21:22 + 13:04
16Bonkerud,Torbjørn Mjøsski 1:22:27 + 14:09
17Hoff,Morten E Team Sport1 Lillehammer 1:23:05 + 14:47
18Rørdam,Jon Hsil 1:23:07 + 14:49
19Hasselstrøm,Per Lillomarka Skiklubb 1:23:35 + 15:17
20Fæste,Kristian Team Xtra Personell 1:23:48 + 15:30
21Andresen,Sverre Heming Il 1:24:33 + 16:15
22Morken,Jens Arne Norges Banks Il 1:26:14 + 17:56
23Ulven,Jørn Næroset Il 1:27:09 + 18:51
24Søbye,Kjell Lillehammer Skiklub 1:30:55 + 22:37
25Johansson,Ulf Brøttum Il 1:32:59 + 24:41
26Christiansen,Bent Herman Rustad Il 1:34:09 + 25:51
27Jensen,Pål Kjelsås Il - Ski 1:34:10 + 25:52
28Karlsen,Andreas Noteam 1:34:58 + 26:40
29Roswe,Martin Leeds City Ac 1:35:40 + 27:22
30Sandnes,Arne-Henrik Mjøsski 1:36:13 + 27:55
31Berge,Gunnar Rustad Il 1:38:06 + 29:48
32Henriksen,Svein Øvrevoll Hosle Il 1:48:10 + 39:52
33Welle,Harald Statoil BILOslo 1:50:39 + 42:21
34Ditlefsen,Ketil Sportsklubben Rye 1:51:17 + 42:59
35Håland,Jørgen Team Skiglede 1:55:35 + 47:17
DNSGullikstad,Lars Søre Ål Il
DNSAarseth,Frode Bjerke Il Ski
Resultatliste M 51-55 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bækken,Aadne Handelsbanken Bil 1:14:04 + 00:00
2Kristiansen,Espen Rusta Il 1:15:07 + 01:03
3Atterås,Gunnar E-co BIL 1:18:03 + 03:59
4Sveum,Olav Gjøvik Skiklubb 1:19:03 + 04:59
5Haakenstuen,Dag Team Aktiv Bygg 1:19:08 + 05:04
6Henninen,Rune Mjøndalen If - Ski 1:19:58 + 05:54
7Østberg,Håkon Gjøvik Skiklubb 1:20:17 + 06:13
8Offigstad,Bjørn Øyer/tretten If 1:20:21 + 06:17
9Bakken,Jan Erik Lillehammer Skiklub 1:20:25 + 06:21
10Sveen,Ole Petter Camping Skiklubb 1:20:31 + 06:27
11Dahl,Edvard Hamar Skiklubb 1:21:23 + 07:19
12Bakken,Rolf Noteam 1:22:28 + 08:24
13Korsvold,Geir Roterud Il 1:23:12 + 09:08
14Benestad,Stig Overtoppen 1:23:26 + 09:22
15Håkonsen,Håvard Noteam 1:23:38 + 09:34
16Olsen,Kjell Arne Mjøsski 1:26:01 + 11:57
17Schia,Sigmund Bk-Ski 1:26:58 + 12:54
18Olsen,Ivar Nikolai Skiforeningen 1:28:21 + 14:17
19Bratteng,Bjørn Gjelleråsen If 1:32:00 + 17:56
20Berntsen,Thore Vågå Il 1:32:14 + 18:10
21Ødegård,Rune Strand Brøttum Il 1:33:01 + 18:57
22Vister,Terje Bækkelaget Sportsklub 1:33:11 + 19:07
23Kval,Morten Team Sport 1 Lillehammer/rinna 1:35:45 + 21:41
24Warlo,Hans J. Heming Il 1:37:08 + 23:04
25Skjønvoll,Helge If Sturla 1:39:42 + 25:38
26Nilsen,Edgar Telenor Bil 1:43:15 + 29:11
DNSMurdoch,Kent Axcs/usa
DNSBakken,Jan Erik Lillehammer Skiklub
DNSEgedius,Frode Vind Il
DNSBerger,Andreas Move/hsil
Resultatliste K 17-18 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Morken,Kaja Norheim Kjelsås Il / Team Kollen 1:22:59 + 00:00
2Bø,Kristiane Vollum Lillehammer Skiklub 1:30:48 + 07:49
3Melby,Ingeborg Ellegaard Vang Skiløperforening 1:34:20 + 11:21
4Korpberget,Nora Rustad Il 1:35:22 + 12:23
5Larsen,Anne Mjøsski 1:38:39 + 15:40
6Bratteng,Julie Gjelleråsen If 1:44:19 + 21:20
7Tønsberg,Malene Høsflot Lørenskog Skiklubb 1:49:49 + 26:50
8Tosterud,Sigrid Nes Ski 1:58:53 + 35:54
Resultatliste K 26-30 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Melstrøm,Rikke Slåstad Il 1:36:53 + 00:00
2Breda,Tille Marie Haavind Bil/team United Bakeri 1:40:07 + 03:14
3Alme,Nina Noteam 1:50:37 + 13:44
4Paugard,Christine Noteam 2:09:04 + 32:11
5Hurlen,Ane-Berit Noteam 2:30:17 + 53:24
Resultatliste K 51-55 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Natvig,Kari Nittedal Il 1:39:48 + 00:00
2Båsen,Live Vikersund If 1:39:54 + 00:06
3Jacobsen,Marita Søre Ål Il 2:13:08 + 33:20
Resultatliste K 56-60 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Klonteig,Hjørdis Fossum If 1:35:50 + 00:00
2Klose,Carina Noteam 2:12:10 + 36:20
Resultatliste M 26-30 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kjølhamar,Vegard Fossum 1:04:51 + 00:00
2Toftegaard,Lars Amund Brøttum Il/team Sjusjøen 1:05:43 + 00:52
3Dammen,Kjetil Hagtvedt Rustad Il/team Xtra Personell 1:06:29 + 01:38
4Christiansen,Erling Koll 1:07:10 + 02:19
5Paulsen,Steffen Sæterhagen Rustad Il 1:07:44 + 02:53
6Østlien,Espen Raufoss Il Langrenn 1:08:14 + 03:23
7Borger,Marius Spydeberg 1:11:15 + 06:24
8Moland,Stig Andebu Il 1:11:20 + 06:29
9Hattestad Jensen,Vegar Ørje Il 1:11:34 + 06:43
10Leistad,Petter Vaaler If 1:12:15 + 07:24
11Krogsveen,Tore Strindheim Ski 1:12:21 + 07:30
12Onsrud,Tor Jonas Gjøvik Skiklubb 1:12:56 + 08:05
13Mæhlum,Nils Einar Brøttum Il 1:13:04 + 08:13
14Wærenskjold,Nicolas Noteam 1:13:07 + 08:16
15Kvam,Asgeir Risheim Asker SK / Team Npro2 1:14:25 + 09:34
16Krogsveen,Arne Ringebu-fåvang SK 1:15:31 + 10:40
17Aarnes,Hans Christian Nittedal Il 1:16:09 + 11:18
18Sørensen,Sverre Spydeberg Il/team Star 1:16:45 + 11:54
19Natvig,Henrik Nittedal Il 1:20:11 + 15:20
20Heiberg,Jon Skiforeningen 1:21:19 + 16:28
21Kjellberg,Espen Lyn Ski 1:21:21 + 16:30
22Ødemark,Vegard Åsen Il/team Drittjerndalen 1:22:09 + 17:18
23Hemsett,Lars Åsen Il 1:22:27 + 17:36
24Myckland,Johannes Noteam 1:23:24 + 18:33
25Kullmann,Thomas Overtenning Sk/ernst & Young B 1:23:28 + 18:37
26Danielsen,Sven Norsk Energi 1:24:57 + 20:06
27Olsen,Helge M. Strålfors 1:25:23 + 20:32
28Hermansen,Torgeir Noteam 1:26:16 + 21:25
29Mæhlum,Sverre Skiforeningen 1:26:44 + 21:53
30Schia,Jørgen Bk-Ski 1:28:17 + 23:26
31Kultorp,Stian Noteam 1:30:00 + 25:09
32Smedsrud,Trond Atle Pwc 1:33:25 + 28:34
33Foyn,Ola Nittedal Il 1:40:40 + 35:49
34Nygaard,Johannes Vestringen 1:41:00 + 36:09
DNSNielsen,Jonas Lørenskog Skiklubb
Resultatliste M 36-40 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ouren,Geir Ludvig Aasen Oddersjaa/team Npro 1:03:05 + 00:00
2Hansen,Håvard Strindheim 1:04:28 + 01:23
3Igeltjorn,Vidar Hamar Skiklubb 1:10:09 + 07:04
4Chiodera,Even Avinor B.i.l 1:10:45 + 07:40
5Øiseth,Klaus Team G-sport Asker/hafslund 1:10:46 + 07:41
6Amdahl,Sondre Il Trysilgutten 1:13:10 + 10:05
7Pettersen,Per Christian Moss Skiklubb 1:14:01 + 10:56
8Gavoll-Hansen,Kenneth Team Oslo Sportslager - Bouvet 1:14:03 + 10:58
9Authen,Paul Aksel Team Kpmg 1:14:22 + 11:17
10Nerigård,Odd Arne Noteam 1:15:02 + 11:57
11Bakkestuen,Roger Brøttum Il 1:16:37 + 13:32
12Inglingstad,Bent Tollernes Il 1:16:38 + 13:33
13Strand,Ulf Erik Strandbygda Il 1:17:20 + 14:15
14Haugen,Erik Næroset Il / G-Team 1:18:27 + 15:22
15Eriksen,Ole Marius Noteam 1:20:04 + 16:59
16Hansen,Rune Snertingdal If Ski 1:20:05 + 17:00
17Ødegaard,Knut Strandbygda Il 1:20:09 + 17:04
18Brobakken,Atle Noteam 1:21:17 + 18:12
19Barstad,Christian Årvoll Il 1:21:19 + 18:14
20Nygaard,Fredrik Team Aker 1:23:23 + 20:18
21Baalerud,Per-Ola Team Aker 1:23:58 + 20:53
22Sand,Trond Harald Nannestad Skiklubb 1:24:17 + 21:12
23Skorstad,Ketil Noteam 1:24:25 + 21:20
24Sandstad,Håkon Leer Ma-Løp 1:24:46 + 21:41
25Ellevold,Arne Gunnar Bjerke Il Ski 1:24:56 + 21:51
26Jevne,Dag Jcdecaux 1:25:01 + 21:56
27Parthaugen,Morten Torpa Ski 1:25:06 + 22:01
28Høntorp,Karl-Olaf Experian 1:25:33 + 22:28
29Tennstrand,Bernt Mesnali 1:26:04 + 22:59
30Nisi,Harald Gransherad Il 1:26:36 + 23:31
31Bakken,Thomas Vestre Trysil Il 1:27:21 + 24:16
32Myrmel,Frode Spydeberg 1:28:59 + 25:54
33Lunna,Roar Brøttum Il 1:29:34 + 26:29
34Keller,Erich Ikomm Bil. 1:33:30 + 30:25
35Madsen,Andreas Madsen Noteam 1:33:43 + 30:38
36Laugen,Frank Tore Hamar Skiklubb 1:35:12 + 32:07
37Joner,Andreas Finstad Fortløpende 1:35:46 + 32:41
38Stamstad,Kjetil Åsmarka Il 1:38:00 + 34:55
39Johansen,Bjørn-Erik Skiforeningen 1:38:50 + 35:45
40Skjæret,Sture Health Angels 1:45:24 + 42:19
41Flatebø,Dag Ernst & Young 1:49:11 + 46:06
42Pettersen,Lars Arne Movar Bil 1:55:28 + 52:23
42Thurvaldsen,Ronald Movar Bil 1:55:28 + 52:23
DNSLien,Øyvind Gjøvik Skiklubb
DNSEvensen,Tom Noteam
DNSKristiansen,Espen Noteam
Resultatliste M 61-65 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Pedersen,Olaf Team Sport 1 Lillehammer 1:20:02 + 00:00
2Lansbergen,Leo Slt Nederland 1:26:58 + 06:56
3Hagen,Morten Høybråten Og Stovner 1:27:32 + 07:30
4Kristiansen,Tom Morten Statnett 1:28:16 + 08:14
5Karlsen,Terje G.sport/næroset 1:32:20 + 12:18
6Skråstad,Tor Vang Skiløperforening 1:39:33 + 19:31
7Paugard,Finn Noteam 1:44:59 + 24:57
Resultatliste M 66-70 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skjemstad,Kjell Ivar Svea Skilag 1:28:07 + 00:00
2Bergstrøm,Hasse Tyrving 1:42:35 + 14:28
3Krosby,Anders Johan Fredrikstad Skiklubb 1:42:59 + 14:52
4Øiseth,Kai Asker Skiklubb 1:43:45 + 15:38
Resultatliste K 36-40 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Aaen,Bjørg Sissel Noteam 1:31:49 + 00:00
2Helland,Linda Team 2 United Bakeries 1:32:26 + 00:37
3Hiller,Monica Diana Oppegård Il 1:39:36 + 07:47
4Nisi,Anne Skaug Gransherad Il 1:59:08 + 27:19
DNFEllevold,Mari Elisabeth Bjerke Il Ski
DNSScheve,Ingeborg Rendalen Il/xc Oregon
DNSSogn,Janne Raufoss Il Langrenn
Resultatliste M 56-60 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hopen,Stein Roar Statoil BIL/ Il Ros 1:23:06 + 00:00
2Nygaard,Per Ole Vestringen 1:23:08 + 00:02
3Bjerke,Pål Bjerke Il Ski 1:23:09 + 00:03
4Stretteberg,Arne Vikersund If 1:24:06 + 01:00
5Krogsveen,Øyvind Ringebu/fåvang Skiklubb 1:25:11 + 02:05
6Ihle,Johnny Ceres 1:26:04 + 02:58
7Hulbak,Nils-Erik Hemsedal Il 1:28:33 + 05:27
8Moen,Ole Kristian Vikersund If 1:30:00 + 06:54
9Natvig,Bård Nittedal Il 1:37:17 + 14:11
10Sjaastad,Geir Skiforeningen 1:39:03 + 15:57
11Stonor,Arne Søre Ål Il 1:44:07 + 21:01
12Toftegaard,Lars Skarnes 1:48:32 + 25:26

30.12.11 15:30:56 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit AS