Norgescup Junior Fri teknikk

Lygna Skisenter. Lygna Skisenter

06.01.12

Resultatliste M 18 år 10 kmReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Turtveit,Vebjørn Voss IL HO 25:24,8 + 00:00,0
2Kvaale,Eivind Romberg Høydalsmo IL TV 25:30,0 + 00:05,2
3Haga,Magne Åsen IL AK 25:43,2 + 00:18,4
4Bakkum,Glenn Øyer-Tretten IF OP 25:53,3 + 00:28,5
5Reistad,Petter Bærums Verk IF AK 25:57,2 + 00:32,4
6Nymoen,Håvard NTG-L/ Tolga IL HE 26:00,6 + 00:35,8
7Stadaas,Kasper Heming, IL - Ski / Team Kollen OS 26:02,5 + 00:37,7
8Lilleberg,Severin Byåsen IL ST 26:07,0 + 00:42,2
9Hoel,Johan Åsen IL AK 26:09,3 + 00:44,5
10Tefre,Gjøran NTG-G/ Førde IL SF 26:15,5 + 00:50,7
11Vestli,Torstein Strandbygda IL HE 26:16,0 + 00:51,2
12Holen,Espen Honganvik Magnor UL HE 26:18,6 + 00:53,8
13Gifstad,Henrik NTG-G/ Oppegård IL AK 26:19,9 + 00:55,1
14Holm,Markus Emaus Lillehammer Skiklub OP 26:23,5 + 00:58,7
15Haugum,Marius Bærums Verk IF AK 26:23,9 + 00:59,1
16Molden,Andreas NTG-L/ Nes Ski AK 26:24,0 + 00:59,2
17Torvik,Truls MVS/ IL Varden NT 26:28,3 + 01:03,5
18Trefall,Einar Eksingedalen IL HO 26:30,0 + 01:05,2
19Holtklimpen,Amund Roterud IL OP 26:33,0 + 01:08,2
20Hippe,Even Sæteren Bagn IL / Team Valdres Ski OP 26:35,9 + 01:11,1
21Holth,Chrisander Skjønberg NTG-G/ Birkebeineren, IF BU 26:39,1 + 01:14,3
22Ramsrud,Sondre Lillehammer Skiklub OP 26:42,3 + 01:17,5
23Paule,Jørgen Dahl HSG/ Birkebeineren, IF BU 26:46,1 + 01:21,3
24Sugaren,Oliver Tolga IL HE 26:47,2 + 01:22,4
25Leirdal,Mats Bjørnar NTG-G/ IL Bjørn SF 26:53,7 + 01:28,9
26Aas-Eng,Per Buttingsrud Tolga IL HE 26:55,9 + 01:31,1
27Aalerud,Kristian Andre Bærums Verk IF AK 27:02,1 + 01:37,3
28Wang,Thorstein Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS 27:03,0 + 01:38,2
29Grønolen,Fredrik Lundberg Roterud IL OP 27:05,7 + 01:40,9
30Paulsen,Endre Hauge Gjesdal IL AR 27:06,6 + 01:41,8
31Munkvold,Oddne Håvardstun MVS/ Førde IL SF 27:07,7 + 01:42,9
32Madslien,Jørgen Haugen Kjelsås IL - ski OS 27:11,0 + 01:46,2
33Einarsson,Sturla Bjørn Tromsø SK - Langrenn TR 27:11,8 + 01:47,0
34Trøen,Remi Vang Skiløperforening HE 27:12,2 + 01:47,4
35Habostad,Lars Falsen Heming, IL - Ski / Team Kollen OS 27:16,4 + 01:51,6
36Maltun,Didrik Fossum IF AK 27:19,8 + 01:55,0
36Haugo,Olav Voss IL HO 27:19,8 + 01:55,0
38Pollen,Roger Øye Førde IL SF 27:20,7 + 01:55,9
39Ulvang,Jørgen Sæternes Sandnes IL FI 27:22,3 + 01:57,5
40Nævestad,Morten Lyn Ski / Team Kollen OS 27:22,4 + 01:57,6
41Grande,Lars Erik Sundgot Leksvik IL NT 27:24,6 + 01:59,8
42Fagerli,Gøran Bossmo og Ytteren IL NO 27:24,9 + 02:00,1
43Kjonerud,Kristian A Lillehammer Skiklub OP 27:27,6 + 02:02,8
44Hjeldnes,Joakim Alfsvåg Klæbu IL ST 27:32,3 + 02:07,5
45Andersen,Henrik Stokke IL TV 27:33,1 + 02:08,3
46Evjen,Vebjørn Lier IL BU 27:33,7 + 02:08,9
47Nordlunde,Kristoffer NTG-L/ Follebu SK OP 27:34,5 + 02:09,7
48Hagen,Eirik Ek HSG/ Driv IL AK 27:34,8 + 02:10,0
49Braathen,Marcus NTG-G/ Sjåstad/Vestre Lier IL BU 27:35,7 + 02:10,9
50Olsen,Andreas Sandnes Innstrandens IL NO 27:37,3 + 02:12,5
51Håkenrud,Anders Lie Asker SK / Team G-Sport Asker AK 27:39,5 + 02:14,7
52Gulbrandsen,Christian NTG-G/ Gran IL / Team Hadeland OP 27:39,6 + 02:14,8
53Svendsen,Johannes Leinstrand IL ST 27:40,8 + 02:16,0
54Thorstensen,Erik Lippestad Bærums Verk IF AK 27:42,2 + 02:17,4
55Syrstad,Torleif Lundamo IL ST 27:43,1 + 02:18,3
56Pedersen,Krister Aaen Sandnes IL FI 27:44,5 + 02:19,7
57Larsen,Øyvind Ranheim SK ST 27:48,0 + 02:23,2
58Møen,Lars Andre Voss IL HO 27:49,0 + 02:24,2
59Torgersen,Sebastian Lyn Ski / Team Kollen OS 27:49,7 + 02:24,9
60Juliussen,Vetle NTG-L/ Varteig IL ØF 27:53,7 + 02:28,9
61Berg,Stian Jømna/Heradsbygd Langrenn HE 27:55,7 + 02:30,9
62Navjord,André Johnsen Stormfjell IL NO 27:58,7 + 02:33,9
63Lund,Johannes Kaupanger IL SF 27:58,9 + 02:34,1
64Langseth,Mathias NNS/ Nordreisa IL TR 28:01,8 + 02:37,0
65Brodin,Hermann Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS 28:04,6 + 02:39,8
66Kjærnsli,Henrik Lillehammer Skiklub OP 28:06,0 + 02:41,2
67Erikstein,Knut Halvor Vinje IL AR 28:06,7 + 02:41,9
68Hølmo,Simen Tomrefjord IL MR 28:08,4 + 02:43,6
69Tjelle,Johan Nittedal IL AK 28:09,2 + 02:44,4
70Gausemel,Amund Iversen Roterud IL OP 28:12,9 + 02:48,1
71Antonsen,Vegard Ås IL AK 28:14,0 + 02:49,2
72Jacobsen,Tobias Thørnquist Innstrandens IL NO 28:14,2 + 02:49,4
73Lande,Georg MVS/ Terråk IL NT 28:16,4 + 02:51,6
74Ulsrud,Steffen Grue Åsen IL AK 28:17,2 + 02:52,4
75Nissen-Sollie,Petter Thomassen MVS/ Runar, IL TV 28:19,6 + 02:54,8
76Skrove,Ole Vinne Skilag NT 28:21,4 + 02:56,6
77Fjeld,Erlend MjøsSki HE 28:22,1 + 02:57,3
78Aamodt,Endre Bagn IL / Team Valdres Ski OP 28:23,9 + 02:59,1
79Strømmen,Kjetil Husevåg Førde IL SF 28:24,9 + 03:00,1
80Blindheim,Eivind Maurseth Bulken IL HO 28:25,4 + 03:00,6
81Valøy,Elias Tromsø SK - Langrenn TR 28:27,9 + 03:03,1
82Kjerstad,Vebjørn Ankenes SK NO 28:28,7 + 03:03,9
83Dahl,Kristian Botne SK TV 28:33,0 + 03:08,2
84Lilleeng,Fredrik Sverdrup Oddersjaa SSK AR 28:36,9 + 03:12,1
85Aasheim,Jarle Nordtveit Vindafjord IL AR 28:37,6 + 03:12,8
86Wilskog,Thomas Nittedal IL AK 28:38,8 + 03:14,0
87Brox,Jostein Skranes Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS 28:40,1 + 03:15,3
88Stiklestad,Sindre Steinkjer SK NT 28:42,0 + 03:17,2
89Midttun,Simen Byneset IL ST 28:43,0 + 03:18,2
90Barli,Sindre Fløtlien NTG-L/ Moelven IL HE 28:43,8 + 03:19,0
91Sandberg,Andreas Kjølstad Rustad IL / Team Kollen OS 28:44,7 + 03:19,9
92Eid,Ingebrigt Leik, IL ST 28:46,1 + 03:21,3
93Aspli,Hallgeir Frol IL NT 28:49,4 + 03:24,6
94Johannessen,Gunnar Ørn, IF / Team Grenland Ski TV 28:50,6 + 03:25,8
95Ramdal,Sture Leksvik IL NT 28:52,2 + 03:27,4
96Lie,Arne Laurits Rossebø Vaaler IF / Team Solør Ski HE 28:52,6 + 03:27,8
97Lundervold,Anders NTG-G/ Asker SK AK 28:54,9 + 03:30,1
98Habostad,Anders Falsen Heming, IL - Ski / Team Kollen OS 28:57,2 + 03:32,4
99Sætermo,Isak Storforshei IF NO 28:58,5 + 03:33,7
99Germundson,Ole-Marius Heming, IL - Ski / Team Kollen OS 28:58,5 + 03:33,7
101Gjevre,Jostein Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS 29:05,1 + 03:40,3
102Bekkevold,Vegar Grane IL NO 29:05,5 + 03:40,7
103Haugen,Halvard Kristoffer bolan Fossum IF AK 29:06,6 + 03:41,8
104Sveen,Øyvind Gjerdrum IL - Ski AK 29:07,4 + 03:42,6
105Grøstad,Sindre Nittedal IL AK 29:09,4 + 03:44,6
106Solberg,Petter Heming, IL - Ski / Team Kollen OS 29:09,9 + 03:45,1
107Hojem,Martin Kirkenes og Omegn SK FI 29:10,3 + 03:45,5
108Sjøli,Mattis Nes Ski AK 29:11,1 + 03:46,3
109Lie,Stian HSG/ Birkebeineren, IF BU 29:13,0 + 03:48,2
110Nordbakken,Karl Henrik Åsen IL AK 29:14,0 + 03:49,2
111Trøen,Jarand Lid Bergsdalen UL SF 29:14,6 + 03:49,8
112Tønseth,Gaute Aksnes Lyn Ski / Team Kollen OS 29:15,9 + 03:51,1
113Lid,Ole-Martin Tomrefjord IL MR 29:16,5 + 03:51,7
114Lønhaug,Patrick Vadsø SK FI 29:24,5 + 03:59,7
115Pettersen,Marius Strømmen og Lillestrøm SK AK 29:26,3 + 04:01,5
116Tormodset,Daniel Førde IL SF 29:28,5 + 04:03,7
117Aleksandersen,Markus Solvang Ankenes SK NO 29:30,6 + 04:05,8
118GRIMSGAARD,Jakob Tromsø SK - Langrenn TR 29:33,3 + 04:08,5
119Hulbak,Ole Sollien NTG-G/ Hemsedal IL BU 29:33,7 + 04:08,9
120Grundnes,Johan Gjelleråsen IF AK 29:37,3 + 04:12,5
121Isachsen,Erlend Asker SK AK 29:39,0 + 04:14,2
122Welinder,Mikael Team Hadeland / Team Hadeland OP 29:41,3 + 04:16,5
123Myklebost,Jonas Nittedal IL AK 29:46,1 + 04:21,3
124Vad,Trond-Marius Valldal IL MR 29:48,0 + 04:23,2
125Smebye,Jon Breivik Lyn Ski / Team Kollen OS 29:49,1 + 04:24,3
126Bjone,Jon Christen Brandbu IF / Team Hadeland OP 29:53,6 + 04:28,8
127Warlo,Sverre Gunnar Heming, IL - Ski OS 29:57,8 + 04:33,0
128Tronstad,Lars Kristian Leksvik IL NT 30:03,7 + 04:38,9
129Fossgård,Magnus Bækkelagets SK OS 30:13,4 + 04:48,6
130Rypdal,Simen Ringkollen SK BU 30:21,7 + 04:56,9
131Liland,Preben Helleland IL AR 30:24,0 + 04:59,2
132Hjerpås,Håkon MVS/ IL Varden NT 30:24,7 + 04:59,9
133Nysæter,Erlend Fana IL HO 30:25,4 + 05:00,6
134Dager,Håkon Høybråten og Stovner IL / Team Kollen OS 30:35,3 + 05:10,5
135Jansen,Ola Raaum MVS/ Spillum IL NT 30:40,5 + 05:15,7
136Asp,Simon MVS/ Hommelvik IL ST 30:41,8 + 05:17,0
137Solli,Tobias Ørn, IF / Team Grenland Ski TV 30:43,9 + 05:19,1
138Halvorsen,Lars Gellein Botne SK TV 30:50,1 + 05:25,3
139Nordtorp,Eirik Nittedal IL AK 30:56,0 + 05:31,2
140Bergsjø,Fredrik Søndre Høland Idretts- og Ungd AK 30:56,7 + 05:31,9
141Fuglerud,Vetle Sjåstad/Vestre Lier IL BU 31:00,9 + 05:36,1
142Lauglo,Anders Ingebrigt Leinstrand IL ST 31:02,1 + 05:37,3
143Leistad,Audun MVS/ Malvik IL ST 31:13,9 + 05:49,1
144Vikhagen,Håkon Steinkjer SK NT 31:24,6 + 05:59,8
145Oma,Steinar Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS 31:30,4 + 06:05,6
146Messel,Lars Bjørndal IF / Team Kollen OS 31:36,1 + 06:11,3
147Gimse,Håkon Heming, IL - Ski / Team Kollen OS 31:36,2 + 06:11,4
148Røkke,Christoffer Byåsen IL ST 31:36,8 + 06:12,0
149Hodne,Marius Oddersjaa SSK AR 32:26,8 + 07:02,0
150Børnick,Kristian Konnerud IL BU 33:15,0 + 07:50,2
DNFMæland,Kristian Bakøy Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS
DNSSletten,Henrik Snarvold Vaaler IF / Team Solør Ski HE
DNSØveraas,Henning Tomrefjord IL MR
DNSHeir,Marius Borge Fossum IF AK
DNSBråthen,Johan N Magnor UL HE
DNSKvisle,Ola Asker SK / Team G-Sport Asker AK
DNSWiig,Hallvard Agder og Rogaland Skikrets / Sirdal Ski Langrenn AR
DNSHeimdal,Eivind Krane Bardu IL TR
DNSSkjelstad,Emil Østre Toten Skilag OP
DNSFøll,Jan Petter MVS/ Fjellørnen IL ST
DNSVågen,Patrik Tyristubben, IF BU
DNSVangen,Martin Fjellørnen IL ST
DNSGurigard,Vemund Ravnsborg NTG-L/ Vingrom IL OP
DNSMyhren,Eirik Kilen Strandbygda IL HE
DNSHol,Espen Bardufoss og Omegn IF TR

06.01.12 15:17:01 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit