Norgescup Junior Klassisk

Lygna Skisenter. Lygna Skisenter

08.01.12

Resultatliste M 18 år 10 km klassiskReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Hoel,Johan Åsen IL AK 27:08,9 + 00:00,0
2Turtveit,Vebjørn Voss IL HO 27:10,7 + 00:01,8
3Holth,Chrisander Skjønberg NTG-G/ Birkebeineren, IF BU 27:15,8 + 00:06,9
4Holtklimpen,Amund Roterud IL OP 27:32,7 + 00:23,8
5Bakkum,Glenn Øyer-Tretten IF OP 27:33,6 + 00:24,7
6Melsom,Borger Christopher Fossum IF AK 27:33,9 + 00:25,0
7Tefre,Gjøran NTG-G/ Førde IL SF 27:34,4 + 00:25,5
8Lilleberg,Severin Byåsen IL ST 27:40,8 + 00:31,9
9Haga,Magne Åsen IL AK 27:45,6 + 00:36,7
10Heimdal,Eivind Krane Bardu IL TR 27:51,5 + 00:42,6
11Holm,Markus Emaus Lillehammer Skiklub OP 27:52,3 + 00:43,4
12Reistad,Petter Bærums Verk IF AK 27:58,8 + 00:49,9
13Hippe,Even Sæteren Bagn IL/ Team Valdres Ski OP 28:07,5 + 00:58,6
14Braathen,Marcus NTG-G/ Sjåstad/Vestre Lier IL BU 28:08,1 + 00:59,2
15Thorstensen,Erik Lippestad Bærums Verk IF AK 28:10,7 + 01:01,8
16Syrstad,Torleif Lundamo IL ST 28:14,1 + 01:05,2
17Leirdal,Mats Bjørnar NTG-G/ IL Bjørn SF 28:18,6 + 01:09,7
18Wang,Thorstein Kjelsås IL - ski/ Team Kollen OS 28:19,5 + 01:10,6
19Kjonerud,Kristian A Lillehammer Skiklub OP 28:20,0 + 01:11,1
20Antonsen,Vegard Ås IL AK 28:22,5 + 01:13,6
21Holen,Espen Honganvik Magnor UL HE 28:23,6 + 01:14,7
22Sugaren,Oliver Tolga IL HE 28:25,9 + 01:17,0
23Vestli,Torstein Strandbygda IL HE 28:26,5 + 01:17,6
24Trefall,Einar Eksingedalen IL 28:29,9 + 01:21,0
25Stadaas,Kasper Heming, IL - Ski/ Team Kollen OS 28:33,3 + 01:24,4
26Söderlund,Erik SK Bore SWE 28:35,4 + 01:26,5
27Ulvang,Jørgen Sæternes Sandnes IL FI 28:36,3 + 01:27,4
28Juliussen,Vetle NTG-L/ Varteig IL ØF 28:36,5 + 01:27,6
29Johannessen,Gunnar Ørn, IF/ Team Grenland Ski TV 28:48,2 + 01:39,3
30Pedersen,Krister Aaen Sandnes IL FI 28:49,9 + 01:41,0
31Hjeldnes,Joakim Alfsvåg Klæbu IL ST 28:50,6 + 01:41,7
32Molden,Andreas NTG-L/ Nes Ski AK 28:51,8 + 01:42,9
33Grøstad,Sindre Nittedal IL AK 28:51,9 + 01:43,0
34Lande,Georg MVS/ Terråk IL NT 28:53,0 + 01:44,1
35Torvik,Truls MVS/ IL Varden NT 28:54,4 + 01:45,5
36Kjærnsli,Henrik Lillehammer Skiklub OP 28:56,4 + 01:47,5
37Aalerud,Kristian Andre Bærums Verk IF AK 28:57,3 + 01:48,4
38Andersen,Henrik Stokke IL TV 29:00,7 + 01:51,8
39Habostad,Lars Falsen Heming, IL - Ski/ Team Kollen OS 29:01,4 + 01:52,5
40Madslien,Jørgen Haugen Kjelsås IL - ski OS 29:05,5 + 01:56,6
41Håkenrud,Anders Lie Asker SK/ Team G-Sport Asker AK 29:06,8 + 01:57,9
42Paule,Jørgen Dahl HSG/ Birkebeineren, IF BU 29:07,5 + 01:58,6
43Einarsson,Sturla Bjørn Tromsø SK - Langrenn TR 29:10,1 + 02:01,2
44Munkvold,Oddne Håvardstun MVS/ Førde IL SF 29:12,7 + 02:03,8
45Midttun,Simen Byneset IL ST 29:13,0 + 02:04,1
46Jacobsen,Tobias Thørnquist Innstrandens IL NO 29:14,2 + 02:05,3
47Aspli,Hallgeir Frol IL NT 29:15,3 + 02:06,4
48Gulbrandsen,Christian NTG-G/ Gran IL/ Team Hadeland OP 29:15,8 + 02:06,9
49Nordlunde,Kristoffer NTG-L/ Follebu SK OP 29:19,0 + 02:10,1
49Trøen,Remi Vang Skiløperforening HE 29:19,0 + 02:10,1
51Haugo,Olav Voss IL Nor 29:19,1 + 02:10,2
52Torgersen,Sebastian Lyn Ski/ Team Kollen OS 29:25,6 + 02:16,7
53Sandberg,Andreas Kjølstad Rustad IL/ Team Kollen OS 29:26,0 + 02:17,1
54Evjen,Vebjørn Lier IL BU 29:26,1 + 02:17,2
55Aamodt,Endre Bagn IL/ Team Valdres Ski OP 29:26,2 + 02:17,3
56Lilleeng,Fredrik Sverdrup Oddersjaa SSK AR 29:30,7 + 02:21,8
57Nævestad,Morten Lyn Ski/ Team Kollen OS 29:31,0 + 02:22,1
58Vad,Trond-Marius Valldal IL MR 29:32,5 + 02:23,6
59Blindheim,Eivind Maurseth Bulken IL Nor 29:34,5 + 02:25,6
60Pollen,Roger Øye Førde IL SF 29:37,9 + 02:29,0
61Berg,Stian Jømna/Heradsbygd Langrenn HE 29:38,9 + 02:30,0
62Hagen,Eirik Ek HSG/ Driv IL AK 29:41,7 + 02:32,8
63Habostad,Anders Falsen Heming, IL - Ski/ Team Kollen OS 29:43,3 + 02:34,4
64Paulsen,Endre Hauge Gjesdal IL AR 29:43,6 + 02:34,7
65Valøy,Elias Tromsø SK - Langrenn TR 29:44,0 + 02:35,1
66Ramdal,Sture Leksvik IL NT 29:45,8 + 02:36,9
67Svendsen,Johannes Leinstrand IL ST 29:46,0 + 02:37,1
67Skar,Kristian Hoffsbakken Ring IL /Team Sjusjøen 29:46,0 + 02:37,1
69Larsen,Øyvind Ranheim SK ST 29:46,4 + 02:37,5
70Møen,Lars Andre Voss IL HO 29:48,9 + 02:40,0
71Tronstad,Lars Kristian Leksvik IL NT 29:50,7 + 02:41,8
72Hølmo,Simen Tomrefjord IL MR 29:51,9 + 02:43,0
73Eid,Ingebrigt Leik, IL ST 29:57,2 + 02:48,3
74Skogsholm,Vinjar NOTEAM 29:58,2 + 02:49,3
75Aasheim,Jarle Nordtveit Vindafjord IL 29:59,8 + 02:50,9
76Myhren,Eirik Kilen Strandbygda IL HE 30:02,1 + 02:53,2
77Stiklestad,Sindre Steinkjer SK NT 30:03,3 + 02:54,4
78Myklebost,Jonas Nittedal IL AK 30:03,5 + 02:54,6
79Sætermo,Isak Storforshei IF NO 30:04,4 + 02:55,5
80Fagerli,Gøran Bossmo og Ytteren IL NO 30:04,6 + 02:55,7
81Gjevre,Jostein Kjelsås IL - ski/ Team Kollen OS 30:06,2 + 02:57,3
82Ulsrud,Steffen Grue Åsen IL AK 30:06,5 + 02:57,6
83Nissen-Sollie,Petter Thomassen MVS/ Runar, IL TV 30:07,0 + 02:58,1
84Sveen,Øyvind Gjerdrum IL - Ski AK 30:09,5 + 03:00,6
85Hojem,Martin Kirkenes & Omegn SK FI 30:11,8 + 03:02,9
86Tjelle,Johan Nittedal IL AK 30:14,5 + 03:05,6
87Lie,Stian HSG/ Birkebeineren, IF BU 30:17,2 + 03:08,3
88Haugen,Hallvard Kristoffer bola Fossum IF Nor 30:19,0 + 03:10,1
89Wilskog,Thomas Nittedal IL AK 30:21,2 + 03:12,3
90Asp,Simon MVS/ Hommelvik IL ST 30:24,7 + 03:15,8
91Bjone,Jon Christen Brandbu IF/ Team Hadeland OP 30:24,9 + 03:16,0
92Germundson,Ole-Marius Heming, IL - Ski/ Team Kollen OS 30:25,3 + 03:16,4
93Kjerstad,Vebjørn Ankenes SK TR 30:26,1 + 03:17,2
94Fuglerud,Vetle Sjåstad/Vestre Lier IL BU 30:29,7 + 03:20,8
95Barli,Sindre Fløtlien NTG-L/ Moelven IL HE 30:31,2 + 03:22,3
95Welinder,Mikael Team Hadeland/ Team Hadeland NOR 30:31,2 + 03:22,3
97Heir,Marius Borge Fossum IF AK 30:31,8 + 03:22,9
98Fjeld,Erlend MjøsSki HE 30:33,5 + 03:24,6
99Solberg,Petter Heming, IL - Ski/ Team Kollen OS 30:34,7 + 03:25,8
100GRIMSGAARD,Jakob Tromsø SK - Langrenn TR 30:38,5 + 03:29,6
101Nordbakken,Karl Henrik Åsen IL AK 30:44,9 + 03:36,0
102Nysæter,Erlend Fana IL HO 30:48,2 + 03:39,3
103Langseth,Mathias NNS/ Nordreisa IL TR 30:50,0 + 03:41,1
104Lid,Ole-Martin Tomrefjord IL MR 30:51,8 + 03:42,9
105Olsen,Andreas Sandnes Innstrandens IL NO 30:53,4 + 03:44,5
106Isachsen,Erlend Asker SK Nor 30:57,3 + 03:48,4
107Bergsjø,Fredrik Søndre Høland Idretts- og Ungd AK 30:59,4 + 03:50,5
108Dager,Håkon Høybråten og Stovner IL/ Team Kollen OS 30:59,9 + 03:51,0
109Lie,Arne Laurits Rossebø Vaaler IF/ Team Solør Ski HE 31:00,3 + 03:51,4
110Hulbak,Ole Sollien NTG-G/ Hemsedal IL BU 31:01,3 + 03:52,4
111Dahl,Kristian Botne SK TV 31:02,2 + 03:53,3
112Navjord,André Johnsen Stormfjell IL NO 31:02,3 + 03:53,4
113Sjøli,Mattis Nes Ski AK 31:08,7 + 03:59,8
114Erikstein,Knut Halvor Vinje IL TV 31:09,8 + 04:00,9
115Smebye,Jon Breivik Lyn Ski/ Team Kollen OS 31:13,7 + 04:04,8
116Tønseth,Gaute Aksnes Lyn Ski/ Team Kollen OS 31:18,5 + 04:09,6
116Nordtorp,Eirik Nittedal IL AK 31:18,5 + 04:09,6
118Liland,Preben Helleland IL AR 31:26,0 + 04:17,1
119Røkke,Christoffer Byåsen IL ST 31:30,3 + 04:21,4
120Jansen,Ola Raaum MVS/ Spillum IL NT 31:31,3 + 04:22,4
121Warlo,Sverre Gunnar Heming, IL - Ski OS 31:31,9 + 04:23,0
122Halvorsen,Lars Gellein Botne SK TV 31:35,0 + 04:26,1
123Hjerpås,Håkon MVS/ IL Varden NT 31:37,7 + 04:28,8
124Rypdal,Simen Ringkollen SK BU 31:41,0 + 04:32,1
125Messel,Lars Bjørndal IF/ Team Kollen OS 31:43,6 + 04:34,7
126Lønhaug,Patrick Vadsø SK FI 31:48,7 + 04:39,8
127Leistad,Audun MVS/ Malvik IL ST 31:50,2 + 04:41,3
128Brox,Jostein Skranes Kjelsås IL - ski/ Team Kollen OS 31:53,0 + 04:44,1
129Pettersen,Marius Strømmen og Lillestrøm SK AK 31:55,5 + 04:46,6
130Grindhaug,Nikolai Christopherse Heming, IL - Ski OS 31:56,5 + 04:47,6
131Tomasgaard,Hermann Sogn Drøbak-Frogn IL AK 31:56,6 + 04:47,7
132Mæland,Kristian Bakøy Kjelsås IL - ski/ Team Kollen OS 32:09,0 + 05:00,1
133Gimse,Håkon Heming, IL - Ski/ Team Kollen OS 32:27,1 + 05:18,2
134Lauglo,Anders Ingebrigt Leinstrand IL ST 32:32,3 + 05:23,4
135Kristiansen,Simen Nittedal IL AK 32:35,5 + 05:26,6
136Fålun,Eivind Oppegård IL AK 32:37,7 + 05:28,8
137Vikhagen,Håkon Steinkjer SK NT 32:52,7 + 05:43,8
138Solli,Tobias Ørn, IF/ Team Grenland Ski TV 32:56,1 + 05:47,2
139Børnick,Kristian Konnerud IL BU 33:21,3 + 06:12,4
140Hodne,Marius Oddersjaa SSK AR 33:25,1 + 06:16,2
DNFLundervold,Anders NTG-G/ Asker SK AK
DNFKvaale,Eivind Romberg Høydalsmo IL TV
DNSWiig,Hallvard Agder og Rogaland Skikrets/ Sirdal Ski Langrenn NOR
DNSTrøen,Jarand Lid Bergsdalen UL HO
DNSSkjelstad,Emil Østre Toten Skilag OP
DNSFøll,Jan Petter MVS/ Fjellørnen IL ST
DNSGrande,Lars Erik Sundgot Leksvik IL NT
DNSKvisle,Ola Asker SK/ Team G-Sport Asker AK
DNSBrodin,Hermann Kjelsås IL - ski/ Team Kollen OS
DNSSletten,Henrik Snarvold Vaaler IF/ Team Solør Ski HE
DNSRamsrud,Sondre Lillehammer Skiklub OP
DNSBråthen,Johan N Magnor UL HE
DNSFuruli,Oliver Bræin Lillehammer Skiklub OP
DNSStrømmen,Kjetil Husevåg Førde IL SF
DNSHaverstad,Andreas Sjåstad/Vestre Lier IL BU
DNSTormodset,Daniel Førde IL SF
DNSNymoen,Håvard NTG-L/ Tolga IL HE
DNSOma,Steinar Kjelsås IL - ski/ Team Kollen OS
DNSBergane,Marius Konnerud IL BU
DNSLund,Johannes Kaupanger IL SF
DNSSkrove,Ole Vinne Skilag NT
DNSAleksandersen,Markus Solvang Ankenes SK TR
DNSVangen,Martin Fjellørnen IL ST
DNSBekkevold,Vegar Grane IL NO
DNSØveraas,Henning Tomrefjord IL MR

08.01.12 12:29:56 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit