Raufossrennet 2012

.

28.01.12

Resultatliste per klasse

Menn senior 10 km fri felles |  M 19/20 år 10 km fri felles |  M 18 år 10 km fri felles |  M 17 år 10 km fri felles |  K 19/20 år 5 km fri felles | 
K 18 år 5 km fri felles |  K 17 år 5 km fri felles |  FH Kvinner junior stående 5 km f |  G 16 år 5 km fri felles |  G 15 år 5 km fri felles | 
J 16 år 5 km fri felles |  J 15 år 5 km fri felles |  G 10 år 1 km fri |  J 10 år 1 km fri |  G 9 år 1 km fri | 
J 9 år 1 km fri |  G 8 år 1 km fri |  J 8 år 1 km fri | 

Resultatliste Menn senior 10 km fri fellesReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kristinsson,Brynjar Leo island ski federation 27:04 + 00:00
2Nordaas,Svein Strandbygda IL 28:28 + 01:23
3Nordølum,Olav Andreas Tuterud Øyer-Tretten IF 29:21 + 02:16
4Birgisson,Sævar island ski federation 29:38 + 02:34
5Nannestad,Hans Høisveen MjøsSki 29:53 + 02:48
6Aspebakken,Odd Eilif Lillehammer Skiklub 30:40 + 03:36
DNSLunde,Daniel Skrautvål IL / Team Valdres Ski
Resultatliste M 19/20 år 10 km fri fellesReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hoffsbakken,Erik K Biri IL 25:59 + 00:00
2Frorud,Jonas Udjus HSG/ Skiptvet IL 26:00 + 00:00
3Hattestad,Ole Anders NTG-L/ Lillehammer Skiklub 26:00 + 00:01
4Nilsen,Gjermund Gran IL / Team Hadeland 26:22 + 00:23
5Granseth,Robert Lillehammer Skiklub 26:47 + 00:48
6Johansen,Teodor Strand Gjøvik SK 26:48 + 00:48
7Hamnes,Vegard Øyer-Tretten IF 27:03 + 01:04
8Jevnaker,Anders Bøe Raufoss IL / Gjøvik/Toten Langrenn 27:07 + 01:08
9Wangensteen,Ole Gunnar NTG-G/ Fjellblom IL 27:08 + 01:08
DNFFosheim,Eivind Knutsson Skrautvål IL / Team Valdres Ski
DNFSchiøtz,Øystein Oppen Svea Skilag / Team Hadeland
DNSSveen,Pål Bilit Vind IL / Gjøvik/Toten Langrenn
Resultatliste M 18 år 10 km fri fellesReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Vestli,Torstein Strandbygda IL 26:03 + 00:00
2Hippe,Even Sæteren Bagn IL / Team Valdres Ski 26:13 + 00:09
3Bakkum,Glenn Øyer-Tretten IF 26:26 + 00:22
4Kjonerud,Kristian A Lillehammer Skiklub 26:49 + 00:45
5Kjærnsli,Henrik Lillehammer Skiklub 27:13 + 01:09
6Ramsrud,Sondre Lillehammer Skiklub 27:16 + 01:12
7Holm,Markus Emaus Lillehammer Skiklub 27:25 + 01:21
8Richenberg,Eirik Bråten Lillehammer Skiklub 28:17 + 02:13
9Bjone,Jon Christen Brandbu IF / Team Hadeland 28:26 + 02:22
10Osvold,Vegard Strandbygda IL 28:46 + 02:42
Resultatliste M 17 år 10 km fri fellesReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Augdal,Eirik Sverdrup Haugsbygd IF 26:06 + 00:00
2Stikbakke,Tormod Østre Toten Skilag / Gjøvik/Toten Langrenn 26:40 + 00:34
3Skaarseth,Anders NTG-L/ Lillehammer Skiklub 26:54 + 00:48
4Dengerud,Erik Olsvik Kjelsås IL - ski / Team Kollen 27:06 + 01:00
5Hestetræet,Kristoffer Lillehammer Skiklub 27:32 + 01:26
6Hovland,Niklas Biri IL 27:50 + 01:44
7Thon,Martin NTG-L/ Skiptvet IL 27:52 + 01:46
8Andersen,Vegard Åslia Skilag 28:15 + 02:09
9Nannestad,Tord Høisveen MjøsSki 28:19 + 02:13
10Bjerke,Oddgeir Haukaas Lillehammer Skiklub 28:25 + 02:19
11Jevanord,Kristian Moelven IL 28:37 + 02:31
12Breivik,Sigmund Langedal Koll IL 28:41 + 02:35
13Øveråsen,Christian Lillehammer Skiklub 28:47 + 02:41
14Waage,Jens Gjøvik SK 28:56 + 02:50
14Tyrom,Kjetil Follebu SK 28:56 + 02:50
16Piippo,Kristian Svalestuen Ringkollen SK 30:09 + 04:03
Resultatliste K 19/20 år 5 km fri fellesReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Svendby,Kine Hagelund NTG-L/ MjøsSki 14:49 + 00:00
2Bjørnsgaard,Marthe Lillehammer Skiklub 14:53 + 00:04
3Måbø,Pia Sofie Stathelle og Omegn IL / Team Grenland Ski 14:56 + 00:06
4Thyli,Mathilde Raufoss IL 15:19 + 00:29
5Andersen,Tina Åslia Skilag 15:20 + 00:31
6Nordgården,Sigrid NTG-L/ Vestringen IL 15:39 + 00:50
7Sandnes,Sigrun Olsen Raufoss IL / Gjøvik/Toten Langrenn 15:40 + 00:50
8Vestre,Solveig Benum Bærums Verk IF 16:14 + 01:24
9Udnæs,Marhe Cecilie Roland Lillehammer Skiklub 16:29 + 01:39
10Snortheim,Ida Sofie Åsen IL 16:29 + 01:39
Resultatliste K 18 år 5 km fri fellesReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bø,Julie Vollum NTG-L/ Lillehammer Skiklub 14:47 + 00:00
2Murud,Thea Krokan NTG-L/ Roterud IL 14:47 + 00:00
3Jansson,Lena NTG-L/ Ringebu/Fåvang SK 14:52 + 00:05
4Sandsengen,Siri Rogne IL / Team Valdres Ski 15:18 + 00:31
5Kildal,Ingvild IL Jardar 15:54 + 01:07
6Udnæs,Eirin Christina Roland NTG-L/ Lillehammer Skiklub 15:54 + 01:07
7Skyttermoen,Nathalie Follebu SK 16:16 + 01:29
8Skjelsvik,Silje Lillehammer Skiklub 17:21 + 02:34
9Strømsvåg,Karoline Lillehammer Skiklub 17:52 + 03:05
Resultatliste K 17 år 5 km fri fellesReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Østensen,Siri NTG-L/ Østre Toten Skilag 15:50 + 00:00
2Snortheimsmoen,Hege Vestre Slidre IL / Team Valdres Ski 16:13 + 00:23
3Nerdrum,Oda Jevnaker Idrettsforening Ski / Team Hadeland 16:16 + 00:26
DNSSchonhowd,Stine NTG-L/ Svea Skilag / Team Hadeland
Resultatliste FH Kvinner junior stående 5 km fReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Olsen,Anne Karen MVS/ Svea Skilag / Team Hadeland 21:03 + 00:00
Resultatliste G 16 år 5 km fri fellesReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Slettom,Sjur Lom IL 14:00 + 00:00
2Holth,Aslak Gundersen Svea Skilag 14:02 + 00:02
3Aakre,Brage Lund Lom IL 14:03 + 00:03
4Stangjordet,Martin Raufoss IL 14:03 + 00:03
5Owren,Erling Nyborg Gjøvik SK 14:09 + 00:09
6Hanslien,Iver Andreas Svarstad Lillehammer Skiklub 14:09 + 00:09
7Jansson,Sander Ringebu/Fåvang SK 14:31 + 00:31
8Bratland,Øivind Vestringen IL 14:32 + 00:31
9Slåen,Anders Tormod Skilag 14:32 + 00:32
10Askelid,Brage Gjøvik SK 14:32 + 00:32
11Flaten,Håvard Brandbu IF 14:39 + 00:39
12Øverlier,Fredrik Brandbu IF 15:09 + 01:08
13Langedal,Børge Løvseth Gjøvik SK 15:09 + 01:09
14Skaug,Edvard Raddum Øyer-Tretten IF 15:42 + 01:42
15Jakobsen,Knut Einar Gjøvik SK 16:00 + 01:59
16Lie,Bjarte Aurdal IF Langrenn 16:55 + 02:55
DNSFurusethagen,Knut Andre Raufoss IL
Resultatliste G 15 år 5 km fri fellesReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stakston,Petter Søre Ål IL 13:49 + 00:00
2Øygard,Harald Rogne IL 13:50 + 00:01
3Saugstad,Lars MjøsSki 14:02 + 00:13
4Skinstad,Mårten Soleng Vind IL 14:12 + 00:23
5Skyttermoen,Christian Follebu SK 14:21 + 00:32
6Gravdahl,Magnus Raufoss IL 14:31 + 00:42
7Stikbakke,Eivind Østre Toten Skilag 14:32 + 00:43
8Staum,Erik Follebu SK 14:37 + 00:48
9Strandbråten,Jostein S Begna IL 14:37 + 00:48
10Thormodsen,Petter Svea Skilag 14:51 + 01:02
11Lomsdalen,Sivert Redalen IL 14:53 + 01:04
12Heggelund,Simen Eger Raufoss IL 14:54 + 01:05
13Kjonerud,Håkon A Roterud IL 14:54 + 01:05
14Brusveen,Torstein Furuseth Søre Ål IL 14:55 + 01:06
15Riksaasen,Bjørn Georg Vågå IL 14:59 + 01:10
16Rudland,Hans Kristian H. Kvam IL 14:59 + 01:10
17Kolsgaard,Even Vind IL 15:00 + 01:11
18Risdal,Torger Bjørnson Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL 15:00 + 01:11
19Røise,Kristian Kolbukameratene, IL 15:06 + 01:17
20Linnerud,Sondre Rognstad Gjøvik SK 15:07 + 01:18
21Brøste,Simen Eide Lillehammer Skiklub 15:12 + 01:23
22Aurmo,Erik Lom IL 15:13 + 01:24
23Omdahl,Martin Røste Østre Toten Skilag 15:22 + 01:33
24Lyckander,Vetle Gunnar Gran IL 15:26 + 01:37
25Snellingen,Ola Nygård Svea Skilag 15:29 + 01:40
26Rønn,Kjetil Harpefoss IL 15:48 + 01:59
27Strand,Martin Redalen IL 15:48 + 01:59
28Granseth,Henrik Roland Lillehammer Skiklub 15:59 + 02:10
29Nordaas,Øystein Strandbygda IL 16:01 + 02:12
30Kleiven,Petter Andre Gjøvik SK 16:02 + 02:13
31Bakkelund,Emil Kolbukameratene, IL 16:09 + 02:20
32Slaaen,Eivind Kampesæter Raufoss IL 16:09 + 02:20
33Sommerstad,Vetle Raufoss IL 16:42 + 02:53
34Nereng,Svein Harald Nordre Land IL 16:47 + 02:58
35Wøien Alhaug,Lars Svea Skilag 17:03 + 03:14
36Kjørven,Simen Svea Skilag 17:25 + 03:36
37Karlsen,Anders Strandbygda IL 17:30 + 03:41
38Staum,Simen Follebu SK 17:55 + 04:06
Resultatliste J 16 år 5 km fri fellesReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sørumshaugen,Ingrid Gjøvik SK 15:16 + 00:00
2Nordlunde,Marte Follebu SK 15:42 + 00:26
3Buraas,Marte Sofie Lillehammer Skiklub 16:16 + 01:00
4Brenden,Anne Marthe Redalen IL 16:27 + 01:11
5Tvenge,Synne Marie Skrautvål IL 16:28 + 01:12
6Bergehagen,Anna Lillehammer Skiklub 17:40 + 02:23
7Rønn,Ingrid Harpefoss IL 18:39 + 03:22
8Hamnes,Idunn Øyer-Tretten IF 20:10 + 04:54
Resultatliste J 15 år 5 km fri fellesReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Karsrud,Kristine Alm Raufoss IL 15:23 + 00:00
2Aaseth,Vilde Strandbygda IL 16:05 + 00:42
3Brenna,Inger Skrautvål IL 16:06 + 00:42
4Lindmoen,Marthe Raufoss IL 16:07 + 00:44
5Sagstuen,Susann Gjøvik SK 16:09 + 00:45
6Johansen,Marte Mæhlum Østre Toten Skilag 16:14 + 00:51
7Løkken,Eir Raufoss IL 16:44 + 01:21
8Lodgaard,Ane Raufoss IL 17:03 + 01:40
9Øren,Karoline Bye Lillehammer Skiklub 18:50 + 03:27
10Øyjordet,Lisell Lom IL 19:51 + 04:28
11Øistuen,Gina Flugstad Etnedal Skilag 19:53 + 04:29
12Nordølum,Hanne Berit Tuterud Øyer-Tretten IF 26:19 + 10:56
DNSThomte,Tina Andrea Vind IL
Resultatliste G 10 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Alm,Tobias Østre Toten Skilag 02:57
Asak,Torjus Vind IL 02:56
Bjerke,Sigve Vind IL 02:55
DNSBjertnæs,Bjarte Jevnaker Idrettsforening Ski
Evertsen,Birk Håkenstad Øystre Slidre IL 03:02
Fosse,Martin Strande Brandbu IF 03:45
Foss,Odin Enger Varde IL 02:59
Grønland Ninive,Magnus Raufoss IL 03:37
Hagen,Mads Brandbu IF 02:51
Johansen,Aleksander Frenning Raufoss IL 03:34
Klevenberg,Magnus Gjøvik SK 03:23
Kolkinn,Anton Støen Vestre Gran IL 03:18
Kvam,Erik Andrisson Fjellblom IL 03:50
Lystad Kristiansen,Sindre Raufoss IL 02:59
Nesheim-Hauge,Emil Østre Toten Skilag 03:14
DNSNordaas,Audun Strandbygda IL
Nyhagen,Jonas Rogne IL 03:26
Petterson,Jonas Østre Toten Skilag 03:04
Petterson,Magnus Østre Toten Skilag 03:11
Ragnhildsløkken,Oskar Lunde Vind IL 02:58
Ramsberg,Tobias Kolbukameratene, IL 03:03
Sivesind,Emil Bøverbru IL 03:24
Skibenes,André Raufoss IL 03:45
Spilsberg,Magnus Gjøvik SK 03:43
Stubbene,Krister Lund Gjøvik SK 03:41
Sveen,Christian Hermansen Åsen IL 03:01
Svendsen,Sigurd Mjølstad Varde IL 02:39
DNSThon,Vegard Etnedal Skilag
Ulsrud,Herman Byfuglien Vind IL 03:07
Øverstad,Simen B. Varde IL 03:08
Resultatliste J 10 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Andersen,Sara Bjørgum Raufoss IL 03:51
B Seierstad,Janne Raufoss IL 03:03
Bjørge,Malin Fuglerud Raufoss IL 03:40
Blakkestad,Nora Engum Varde IL 03:19
Breivik,Yngvild Langedal Koll IL 03:23
Flugstad,Andrine Fuglerud Gjøvik SK 03:19
Foss,Marthe Sofie L. Varde IL 02:58
Gravdahl,Ellen Raufoss IL 03:15
Hoem,Sigrid Straumsheim Raufoss IL 03:12
Johnsrud,Hannah Gran IL 03:39
Schiøtz,Maria Oppen Svea Skilag 03:48
Solum,Vibeke Møllerløkken Raufoss IL 04:26
Resultatliste G 9 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Dalby,Kristian Ødegård Raufoss IL 03:55
Engen,Tobias J. Raufoss IL 05:17
Gran,Martinius Kolbukameratene, IL 04:00
Grønnerud,Karsten K. Kolbukameratene, IL 03:54
Gulbrandsen,Øyvind Tallhaug Øystre Slidre IL 03:09
Hagen,Halvor Reinsvoll IL 03:41
Haugli,Sander Raufoss IL 03:43
Jevanord,Henrik Moelven IL 03:12
Katnosa,Mathias Olsen Svea Skilag 03:33
Lindmoen,Eirik Raufoss IL 03:08
Lundby,Jakob Østre Toten Skilag 03:10
Nordseth,Peder Elias Snertingdal IF Ski 03:21
Overen,Sindre Kolbukameratene, IL 03:37
Strand,Benjamin Raufoss IL 03:26
Valle,Sondre Røyne Gjøvik SK 03:13
Øygard,Sigurd Rogne IL 03:11
Resultatliste J 9 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Aspelien Klevengen,Tuva Raufoss IL 03:31
Berge,Andreas Heggheim Kolbukameratene, IL 06:06
Berntsen,Mia Emilie Vind IL 03:17
Dragerengen,Ingrid Raufoss IL 03:54
Grøntjernet,Nina Svea Skilag 03:42
Hole-Stenerud,Amalie Tingelstad IF 04:17
Langedal,Sigrid Raufoss IL 04:45
DNSMeli,Oline Svea Skilag
Simenstad,Marte Kraby Vind IL 03:20
Strand,Mie Raufoss IL 04:11
Resultatliste G 8 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Almsbakken,Elias Østre Toten Skilag 06:20
Bjørge,Mathias Fuglerud Raufoss IL 03:54
Borgen,Sivert Østre Toten Skilag 03:20
Hager,Johannes Bøverbru IL 03:38
Markestad,Joakim Vind IL 03:25
Midthun,Jonas Raufoss IL 04:59
Nikkerud,Kristoffer Kolbukameratene, IL 04:47
DNSNordaas,Sigurd Strandbygda IL
Nyborg,Sander Raufoss IL 04:12
Sandsengen,Bo Martin Raufoss IL 04:51
Snuggerud,Ole Edvard Redalen IL 04:09
Strandbakken,Even Granberg Bøverbru IL 03:24
Tolfsen,Jesper Leistra Østre Toten Skilag 03:25
DNSTosterud,Håvard Østre Toten Skilag
Resultatliste J 8 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Berge,Maria Heggheim Kolbukameratene, IL 05:35
Børresen Bollingmo,Synne Raufoss IL 03:34
Fodstad,Ragna Østre Toten Skilag 03:37
Fredrikstad,Mari Raufoss IL 05:25
DNFGulbrandsen,Tiril Christine Hov Moen Sportsklubb
Henriette,Nettum Reinsvoll IL 05:53
Jøranli,Lene Nordre Land IL 04:52
Klevenberg,Emma Gjøvik SK 05:47
Midteng,Vilde Raufoss IL 05:46
Nyhagen,Hedda Rogne IL 04:12
Røstøen,Karoline Kolbukameratene, IL 04:57
Stubbene,Solveig Lund Gjøvik SK 06:31
Ulsrud,Selma Byfuglien Vind IL 04:27

28.01.12 12:48:13 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit AS