SpareBank1 cup/KM fellesstart

Svene IL / IL Bevern. Stevningsmogen

28.01.12

Resultatliste per klasse

NyBeg J11, under |  NyBeg J11, over |  NyBeg G11, under |  NyBeg G11, over |  Gutter 11 år | 
Gutter 12 år |  Jenter 12 år |  Jenter 11 år |  Jenter 14 år |  Jenter 16 år | 
Jenter 13 år |  Jenter 15 år |  Gutter 14 år |  Gutter 15 år |  Gutter 13 år | 
Gutter 16 år |  Menn 17 år |  Kvinner 17 år | 

Resultatliste NyBeg J11, underReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
DNSBjønnes,Lisa Bærums Skiklub
Bottolfs,Mina Grundvåg Svene IL 17:46 (0-2)
Braathen,Elisabeth Hartz Simostranda IL 12:49 (0-1)
Ebner,Cora Svene IL 13:37 (1-0)
Eizenberger,Kaisa Marie Simostranda IL 11:52 (0-0)
Gravir,Anna Øfsthus Asker SK 12:29 (0-0)
Hjerpaasen,Guro Asker SK 14:01 (1-1)
Haavengen,Åsne Bevern IL 12:08 (1-0)
Johannessen,Sunniva Simostranda IL 12:07 (0-0)
Lynnebakken,Hedda Asker SK 12:32 (0-0)
Næss,Ingrid Ullensaker Skiklubb 16:14 (1-1)
Rønning,Christina Gunnerud Bødalen IF 12:42 (0-1-x)
Tveiten,Kristine Skarseth Heddal IL 15:45 (0-1)
Tveito,Tonje Ål SSL 16:06 (2-0)
Aaserud,Nora Svene IL 17:47 (1-1)
Resultatliste NyBeg J11, overReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Solli,Karoline Hønefoss SSK 11:33 + 00:00 (0-1)
2Kristoffersen,Kamilla Solli Hønefoss SSK 13:35 + 02:02 (0-0)
3Aaserud,Maren Svene IL 13:52 + 02:19 (0-0)
4Fløtaker,Oda Svene IL 14:46 + 03:13 (1-1)
Resultatliste NyBeg G11, underReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Arnekleiv,Bror Asker SK 13:09 (1-0)
Berget,Odin Dokken Svene IL 11:28 (0-0)
Bjørndalen,Sivert Simostranda IL 12:24 (1-0)
Bolstad,Asbjørn Thoresen Simostranda IL 13:20 (0-1)
Drage,Vetle Bevern IL 13:03 (2-2)
Erke,Marcus Weidemann Lier IL 11:14 (0-1)
Hallingstad,Per Olav Hagen Ål SSL 13:26 (0-0)
Iversen,Ole Stornes Asker SK 12:12 (0-0)
Johnsrud,Eivind Hønefoss SSK 12:52 (1-0-x)
Jonrud,Håvard Svene IL 12:14 (3-2)
Kirsch,Anton Aulie Simostranda IL 11:58 (0-0)
Kjørsvik,Peder Bonden Bevern IL 11:07 (0-0)
Kragh,Vemund Bevern IL 12:12 (0-1)
Kristoffersen,Anders Solli Hønefoss SSK 16:30 (3-3)
Lie,Petter Lier IL 09:59 (0-0)
Neggen,Herman Simostranda IL 13:17 (2-0)
Ramstad,Magnus K Simostranda IL 16:23 (2-0)
Ree-Trandum,Erlend Lier IL 13:57 (1-1)
Rosenlund,Marius Simostranda IL 13:15 (0-1)
Rødland,Tarald Fossum IF 10:05 (0-0)
Slettemoen,Sondre Søndrål Geilo IL 11:19 (1-0)
Solli,Daniel Hønefoss SSK 13:08 (1-0)
Sørnes,Mathias Lier IL 09:19 (0-0)
Tandberg,Sondre Simostranda IL 13:28 (0-0)
Torp,Tideman Holter Hønefoss SSK 13:23 (1-3)
Trøim,Ole Teodor Kvelde IL 12:52 (0-0)
DNSAabakken Berget,Gard Svene IL
Aasbø,Jakob Bevern IL 12:20 (0-0)
Resultatliste NyBeg G11, overReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Heimdal,Aslak Drammen Strong 10:09 + 00:00 (0-0)
2Barlindhaug,Magnus Svene IL 10:27 + 00:18 (0-0)
3Mortensen,Edvard Drammen Strong 10:36 + 00:27 (0-0)
4Hørthe,Ole Amund Bonden Lier IL 10:58 + 00:49 (1-0)
5Hammernes Leopold,Lars Asker SK 11:38 + 01:29 (0-0)
6Tolpinrud,Sander Hønefoss SSK 11:44 + 01:35 (1-1)
7Birkeland,Teodor Asker SK 11:46 + 01:37 (0-1)
8Dombestein,Aksel Bærums Skiklub 12:05 + 01:56 (2-1)
9Haugan,Christian Heddal IL 12:08 + 01:59 (0-1)
10Ullern,Torjus Asker SK 12:28 + 02:19 (0-0)
10Fjellhaug,Sindre Bødalen IF 12:28 + 02:19 (1-0)
12Torp,Herman Holter Hønefoss SSK 12:50 + 02:41 (1-0)
13Bottolfs,Andreas Grundvåg Svene IL 12:51 + 02:42 (0-0)
14Myhrene,Sander Lier IL 14:10 + 04:01 (3-0)
DNSAamodt,August Tærud Simostranda IL
Resultatliste Gutter 11 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bergsrud,Simen Simostranda IL 10:41 + 00:00 (1-0)
2Schiellerup,Rasmus August Geilo IL 10:46 + 00:05 (2-1)
3Lysåker,Lars Geilo IL 11:24 + 00:43 (2-1)
4Langerud,Sivert Hønefoss SSK 11:25 + 00:44 (2-1)
5Solheim,Peder Svene IL 11:27 + 00:46 (2-1)
6Steinmoen,Sander Heddal IL 11:31 + 00:50 (2-1)
7Kjenaas,Martin Svene IL 12:16 + 01:35 (4-1)
8Antonsen,Sebastian Stolen Bevern IL 12:19 + 01:38 (2-2)
9Sletten,Olav Ivrig IL 12:29 + 01:48 (2-3)
10Lien Grøtberg,Erlend Bevern IL 12:34 + 01:53 (4-1)
11Uhlin-Engstu,Even Heddal IL 13:03 + 02:22 (2-2)
12Besseberg,Andreas Bevern IL 13:04 + 02:23 (2-2)
12Lillemoen,Sander Brevik Simostranda IL 13:04 + 02:23 (3-2)
14Suhrke,Ole Tafjord Ivrig IL 13:49 + 03:08 (4-4)
15Holemark,Sigurd Hønefoss SSK 14:13 + 03:32 (4-3)
16Andersen,Magnus Simostranda IL 15:20 + 04:39 (2-4)
17Rekdal,Henrik Simostranda IL 15:29 + 04:48 (4-4)
18Kimerud Haave,Mathias Heddal IL 17:04 + 06:23 (4-4)
19Kanstad,Egil Bevern IL 22:37 + 11:56 (5-5)
DNSJohnsrud,Erik Bjerke IL Ski
DNSBakken,Torjus Bødalen IF
Resultatliste Gutter 12 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Haugen,Magnus Leander Boland Fossum IF 09:29 + 00:00 (1-1)
2Sundby,Ole Marius Bjerke IL Ski 09:49 + 00:20 (0-0)
3Drage,Sølve Bevern IL 09:56 + 00:27 (0-1)
4Øverby,Mats Lier IL 10:01 + 00:32 (0-1)
5Moe,Morten Bevern IL 10:11 + 00:42 (0-1)
6Bucher-Johannessen,Christian Fossum IF 10:12 + 00:43 (2-0)
7Evjen,Andreas Lier IL 10:14 + 00:45 (2-0)
8Hallingstad,Andreas Bevern IL 10:21 + 00:52 (1-3)
9Paulsen,Vetle Rype Lier IL 10:24 + 00:55 (2-2)
9Lien,Martin Simostranda IL 10:24 + 00:55 (0-2)
11Øverli Berg,Vegard Svene IL 10:36 + 01:07 (0-0)
12Kleven,Marius Braathen Drammen Strong 11:32 + 02:03 (5-0)
13Solum,Eskild Simostranda IL 11:33 + 02:04 (3-2)
14Olafsbye,Ola Simostranda IL 11:55 + 02:26 (2-3)
15Aabakken Berget,Jonar Svene IL 11:56 + 02:27 (3-2)
16Hordvei,Mathias Heddal IL 12:02 + 02:33 (2-2)
17Wingestad,Torstein Svene IL 12:23 + 02:54 (1-1)
17Storløkken,Eirik Korssjøen Bevern IL 12:23 + 02:54 (4-1)
19Bergskås,Mathias Heddal IL 12:28 + 02:59 (2-2)
20Jonsson,Max Oliver Bærums Skiklub 12:35 + 03:06 (3-5)
21Hillestad Pedersen,Ole Jakob Bevern IL 13:06 + 03:37 (2-2)
22Barlindhaug,Håvard Svene IL 13:21 + 03:52 (4-0)
23Heiret,Bror Eskil Bevern IL 13:41 + 04:12 (2-3)
24Lauvlid,Ola Dokken Svene IL 13:57 + 04:28 (2-0)
25Knappskog,Hermann Bevern IL 14:38 + 05:09 (2-3)
26Melheim,Oscar Drammen Strong 15:04 + 05:35 (5-4)
27Røhmen,Ingvar Lier IL 15:13 + 05:44 (4-3)
28Marøy,Elias Fossum IF 15:45 + 06:16 (4-3)
DNSArnekleiv,August Asker SK
DNSTangerud Viken,Emil Simostranda IL
DNSTørseth,Martin Bevern IL
DNSBielawski,Richard Asker SK
DNSStangstuen,Vetle Grønnevik Hønefoss SSK
DNSWiker,Victor Bevern IL
Resultatliste Jenter 12 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skrede,Åsne Geilo IL 10:13 + 00:00 (3-2)
2Neraas,Lisa Fossum IF 10:14 + 00:01 (0-3)
3Lindmo Kvanneberg,Mari Ål SSL 10:19 + 00:06 (0-0)
4Andersen, Bevern IL 11:22 + 01:09 (1-2)
5Haavengen,Marlin Bevern IL 11:49 + 01:36 (0-3)
6Næss,Marie Bjerke IL Ski 12:04 + 01:51 (2-2-x)
7Tveiten,Hedda Svene IL 12:20 + 02:07 (2-2)
8Berget,Nora Dokken Svene IL 13:02 + 02:49 (3-1)
9Rustand,Tonje Svene IL 13:12 + 02:59 (1-1)
10Hefte,Arnhild Ål SSL 13:39 + 03:26 (2-3)
11Grun,Helene Nordrum Hønefoss SSK 14:36 + 04:23 (4-2)
12Rustand,Ina Svene IL 16:16 + 06:03 (3-4)
DNSBerg,Cathrine Bjelland Lier IL
Resultatliste Jenter 11 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Strømsnes,Emma Aasen Lier IL 10:05 + 00:00 (0-1)
1Randby,Gro Ivrig IL 10:05 + 00:00 (0-1)
3Vråle,Carolina Hernandez Drammen Strong 10:49 + 00:44 (0-1)
4Bolstad,Hedda Thoresen Simostranda IL 10:57 + 00:52 (1-4)
5Dokken,Frida Tormodsgard Svene IL 11:46 + 01:41 (2-0)
6Varsla,Stina Reistad Simostranda IL 12:05 + 02:00 (1-0)
7Bergem,Karianne Strand Lier IL 12:41 + 02:36 (2-1)
8Tveiten Vatnebryn,Mari Svene IL 12:51 + 02:46 (1-1)
9Wetterhus,Nora Svene IL 12:57 + 02:52 (2-1)
10Larsen,Marte Karine Bevern IL 13:00 + 02:55 (2-2)
11Larsen,Lena Beier Bødalen IF 13:30 + 03:25 (2-1)
12Bueie,Marte Lier IL 13:46 + 03:41 (4-2)
13Hordvei,Aasne Jonstang Heddal IL 14:32 + 04:27 (3-2)
14Skinnarland,Tuva Bødalen IF 14:37 + 04:32 (2-3)
15Sørbøen,Sara Marie Ål SSL 22:32 + 12:27 (5-3)
DNSSkaaheim,Tuva Haukedal Skoppum IL
DNSHolm,Karoline Simostranda IL
Resultatliste Jenter 14 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Holm,Kristiane Simostranda IL 12:32 + 00:00 (0-1)
2Johannessen,Silje Simostranda IL 12:43 + 00:11 (0-1)
3Bendiksby,Live Simostranda IL 12:57 + 00:25 (0-3)
3Andersen,Ida Martine Lier IL 12:57 + 00:25 (2-0)
5Wetterhus,Mari Svene IL 13:10 + 00:38 (2-2)
6Baugerød,Ane Einbu Bevern IL 13:43 + 01:11 (1-3)
7Løken,Marie Benedicte Drammen Strong 14:53 + 02:21 (5-3)
8Haavengen,Idunn Bevern IL 16:12 + 03:40 (2-1)
9Steinmoen,Vilde Heddal IL 18:18 + 05:46 (3-4)
DNSRuud,Pernille Lintho Fet SK
Resultatliste Jenter 16 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hustoft,Mathilde Asker SK 14:23 + 00:00 (1-0)
2Bøygard,Mari Ål SSL 15:02 + 00:39 (0-1)
3Gravir,Selma Øfsthus Asker SK 15:14 + 00:51 (3-1)
4Vognild,Anitra Bjerke IL Ski 15:29 + 01:06 (3-2)
5Heldal,Anette Bødalen IF 16:10 + 01:47 (3-1)
6Voje Bjørnstad,Katja Sha Oslo SSL 16:20 + 01:57 (4-0)
7Ruud-Nesheim,Kine Hønefoss SSK 16:25 + 02:02 (2-0)
8Hensema,Vilde Eriksen Bødalen IF 16:29 + 02:06 (0-2)
9Bang,Cathrine Asker SK 17:27 + 03:04 (1-3)
DNSGrønhovd,Anette Simostranda IL
DNSTjøm,Anne Sophie Fossum IF
DNSOtnes,Hanne Sofie Fossum IF
DNSTollefsen,Martine Oslo SSL
Resultatliste Jenter 13 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sørheim,Sunniva Idrettslaget Dyre Vaa 12:46 + 00:00 (1)
2Rønning,Ragnhild Simostranda IL 12:59 + 00:13 (2-2)
3Hensema,Marte Eriksen Bødalen IF 13:00 + 00:14 (1-3)
4Winnes,Amalie Drammen Strong 13:05 + 00:19 (1-3)
5Vig,Sigrid Bredde Drammen Strong 13:32 + 00:46 (1-2)
6Dovland,Erle Syrdalen Fossum IF 13:35 + 00:49 (1-1)
7Brurberg,Kornelia Lønning Lier IL 13:52 + 01:06 (3-1)
8Friis,Vilde Hagen Ål SSL 13:54 + 01:08 (2-2)
9Vråle,Solveig Hernandez Drammen Strong 13:59 + 01:13 (2-3)
10Sørbøen,Tuva Eilevsdotter Ål SSL 15:28 + 02:42 (2-2)
11Larsen,Rikke Hjelseth Bevern IL 15:29 + 02:43 (3-3)
12Otnes,Frida Margrethe Fossum IF 16:01 + 03:15 (3-4)
13Tveito,Marte Trones Ål SSL 16:11 + 03:25 (3-3)
14Erlandsen,Mari Skjevling Hønefoss SSK 16:32 + 03:46 (4-1)
DNSBolstad,Anna Thoresen Simostranda IL
DNSEvensen,Frida Bjerke IL Ski
DNSTrones Tveito,Marte Ål SSL
DNSLægreid,Sara Holm Bærums Skiklub
Resultatliste Jenter 15 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kleiv,Liv Simostranda IL 14:51 + 00:00 (0-1)
2Vee,Marie Kvistad Simostranda IL 14:57 + 00:06 (1-2)
3Andersen,Hanna E. Simostranda IL 15:50 + 00:59 (0-1)
4Moholth,Siri Bevern IL 17:54 + 03:03 (2-4)
5Eriksen,Eirin Øen Hønefoss SSK 18:25 + 03:34 (1-3)
6Rilvaag,Maren Tveiten Bevern IL 21:07 + 06:16 (5-2)
DNSNesse,Synne Fet SK
Resultatliste Gutter 14 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skaaheim,Benjamin H. Skoppum IL 10:55 + 00:00 (1-0)
2Skøien,Christian Simostranda IL 11:10 + 00:15 (1-1)
3DAntoni,Andre Hønefoss SSK 11:13 + 00:18 (2-1)
4Lio,Øyvind Aalling Bjerke IL Ski 11:14 + 00:19 (2-1)
5Bucher-Johannessen,Fredrik Try, ILet 11:15 + 00:20 (2-2)
5Bang,Christian Asker SK 11:15 + 00:20 (0-0-x)
7Markegård,Øystein Geilo IL 11:34 + 00:39 (1-2)
8Unneberg,Markus Maurtvedt Ivrig IL 11:53 + 00:58 (0-3)
9Kleven,Lars Simostranda IL 11:58 + 01:03 (0-1)
9Skrede,Mathias Geilo IL 11:58 + 01:03 (3-3)
11Sletten,Edvard Ivrig IL 12:01 + 01:06 (2-0)
12Nordal,Jonas Hønefoss SSK 12:05 + 01:10 (1-0)
13Rybråten,Håkon Fet SK 12:08 + 01:13 (2-3)
14Hjerpaasen,Gaute Asker SK 12:09 + 01:14 (2-1)
15Berget,Niri Aabakken Svene IL 12:12 + 01:17 (0-3)
16Kirkhus,Marthin Asker SK 12:19 + 01:24 (4-0)
17Solum,Eivind Simostranda IL 12:25 + 01:30 (3-0)
17Andresen,Sindre Christoffer Tyl Lier IL 12:25 + 01:30 (2-3)
19Bjørndalen,Dag Sander Simostranda IL 12:27 + 01:32 (3-3)
20Bueie,Jonas Lier IL 12:28 + 01:33 (4-3)
20Skinnarland,Vetle Bødalen IF 12:28 + 01:33 (2-1)
22Holst,Henning Fet SK 12:44 + 01:49 (1-1)
23Slydal,Jørgen Oslo SSL 12:45 + 01:50 (0-3)
24Eide Borchgrevink,Sondre Try, ILet 12:46 + 01:51 (2-2)
25Johansen,Rune Simostranda IL 12:51 + 01:56 (1-3)
26Hansen,Olav Bødalen IF 13:03 + 02:08 (3-3-x)
26Moen,Håkon Hønefoss SSK 13:03 + 02:08 (2-0)
28Ramstad,Erik Simostranda IL 13:04 + 02:09 (4-3)
29Brenaas,Lars Christian Bækkelagets SK 13:13 + 02:18 (2-2)
30Frydenlund,Sturla Drammen Strong 13:16 + 02:21 (4-1)
31Kaupang,Olav Drønen Geilo IL 13:40 + 02:45 (3-1)
32Larsen,Kevin Alexander Beier Bødalen IF 13:42 + 02:47 (3-1)
33Heggelund,Vegard Lørenskog SK 13:51 + 02:56 (4-3)
34Ekern,Joakim Lørenskog SK 14:29 + 03:34 (3-3)
35Røhmen,Vemund Lier IL 14:30 + 03:35 (4-3)
36Lunde,Trygve Lørenskog SK 14:37 + 03:42 (4-2)
37Barca,Rolf Aksel Wedde Bækkelagets SK 14:44 + 03:49 (2-2)
38Berg-Jacobsen,Sindre Øfsti Asker SK 14:51 + 03:56 (3-5)
39Aslesen,Kristian Fet SK 15:06 + 04:11 (3-4)
40Tveiten,Håkon Svene IL 15:25 + 04:30 (1-3)
41Kjeserud,Simen Asplund Fet SK 16:37 + 05:42 (5-3)
42Tveiten,Halvor Skarseth Heddal IL 17:01 + 06:06 (4-4)
DNSNordby,Fredrik Fet SK
DNSStrømsnes,Fredrik Aasen Lier IL
DNSBirkeland,Magnus Asker SK
DNSKnoph,Simen Asker SK
DNSBakken,Sivert Bødalen IF
DNSLysne,Torfinn Sommerfeldt Asker SK
Resultatliste Gutter 15 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Fjeld Andersen,Aleksander Geilo IL 14:55 + 00:00 (2-1)
2Mathisen,Martin Bjørndalen Simostranda IL 14:58 + 00:03 (1-1)
3Opsahl,Torstein Wiiger Lier IL 14:59 + 00:04 (2-0)
4Borge,Herman Dramdal Svene IL 15:10 + 00:15 (1-1)
5Lægreid,Sturla Holm Bærums Skiklub 15:15 + 00:20 (1-1)
6Knoph,Magnus Asker SK 15:21 + 00:26 (1-1)
7Rønning,Sigurd Simostranda IL 15:32 + 00:37 (1-3)
8Lillemoen,Oscar Brevik Simostranda IL 15:36 + 00:41 (3-0)
9Haugum,Jørgen Bærums Skiklub 15:37 + 00:42 (2-3)
10Lund,Einar Bevern IL 16:13 + 01:18 (3-2)
10Storløkken,Fredrik Korssjøen Bevern IL 16:13 + 01:18 (2-1)
12Stampe,Mathias Drammen Strong 16:18 + 01:23 (3-2)
13Dovland,Eivind Syrdalen Fossum IF 16:37 + 01:42 (1-2)
14Sauro,Simen Bevern IL 16:58 + 02:03 (1-4)
15Bjørnstad Koppang,Aksel Bærums Skiklub 17:08 + 02:13 (1-3)
16Heimdal,Audun Drammen Strong 17:30 + 02:35 (4-3)
17Kjørsvik,Sigurd Bonden Bevern IL 17:38 + 02:43 (1-4)
18Brobakk,Per Olav Bækkelagets SK 17:43 + 02:48 (3-4)
19Bjørnstad,Tobias Lier IL 17:49 + 02:54 (4-1)
20Flage,Eirik Geilo IL 17:53 + 02:58 (3-4)
21Rilvaag,Torjus Tveiten Bevern IL 18:34 + 03:39 (2-3)
22Bergem,Kristoffer Strand Lier IL 18:40 + 03:45 (3-4)
23Hokholt,Erlend Bækkelagets SK 18:43 + 03:48 (3-5)
DNSMastrup,Anders Geilo IL
DNSWinsvold,Bendik Lier IL
DNSDale,Johannes Fet SK
DNSJonsson,Oscar Fossum IF
Resultatliste Gutter 13 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Tjøntveit,Halvor Taalesen Svene IL 11:55 + 00:00 (1-2)
2Juel,Jonas Slettemark Fossum IF 12:05 + 00:10 (1-2)
3Hansen Aanerud,Oscar Lier IL 12:17 + 00:22 (1-2)
4Trømborg,Sigurd Bevern IL 12:23 + 00:28 (3-1)
5Solum,Kristoffer Simostranda IL 12:26 + 00:31 (2-1)
6Andersen,Filip Fjeld Geilo IL 12:28 + 00:33 (2-2)
7Groven,Gard Reier Drammen Strong 12:37 + 00:42 (1-2)
8Breivik,Emil Andre Bevern IL 12:39 + 00:44 (2-3)
9Larsen,Henrik André Bevern IL 12:46 + 00:51 (2-2)
10Nyvoll,Daniel O. Fossum IF 13:11 + 01:16 (4-3)
11Pettersen,Ruben Chr. Svene IL 13:16 + 01:21 (1-3)
12Suhrke,Tobias Tafjord Ivrig IL 13:25 + 01:30 (4-0)
13Nodland,Sverre Wedøe Asker SK 13:28 + 01:33 (3-3)
14Hillesøy,Thorvald Bærums Skiklub 13:29 + 01:34 (3-5)
15Lund,Håkon Bevern IL 13:31 + 01:36 (1-4)
15Grusd,Fredrik Fossum IF 13:31 + 01:36 (4-3)
17Sørnes,Kristoffer Lier IL 14:08 + 02:13 (3-2)
18Drolsum,Martin Molberg Simostranda IL 14:09 + 02:14 (3-4)
19Grøthe,Asle Ål SSL 14:20 + 02:25 (2-1)
20Engebretsen,Alexander Drammen Strong 14:25 + 02:30 (5-5)
21Jomaas,Frederik Fossum IF 14:34 + 02:39 (1-1)
22Landmark,Ola Jåvold Fossum IF 15:02 + 03:07 (3-5)
23Aag,Henrik Fossum IF 15:17 + 03:22 (3-3)
24Langerud,Lars Ola Hønefoss SSK 15:36 + 03:41 (3-2)
25Jonrud,Morten Svene IL 15:50 + 03:55 (4-2)
26Torbergsen,Martin Bødalen IF 16:05 + 04:10 (2-3)
27Hansen Aanerud,August Lier IL 16:12 + 04:17 (5-4)
28Riber,Herman Bødalen IF 16:20 + 04:25 (4-4)
29Trøim,Tinius Kvelde IL 16:26 + 04:31 (3-3)
30Krivokapic,Mihajlo Bevern IL 16:43 + 04:48 (4-5)
31Eizenberger,Erik-Andre Simostranda IL 17:17 + 05:22 (4-1)
32Hafrom,Tobias Bødalen IF 17:31 + 05:36 (5-4)
33Hole,Ådne Skoppum IL 20:35 + 08:40 (4-5)
DNSStokke,Magnus Lier IL
DNSJore,Nils Asker SK
DNSWingestad,Ola Martinius Svene IL
DNSJohnsrud,Ole Christian Bjerke IL Ski
Resultatliste Gutter 16 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Monstad,Brage Malm Lier IL 14:44 + 00:00 (0-2)
2Kleven,Simen Simostranda IL 14:51 + 00:07 (2-1-x)
3Nyhus,Vebjørn Søderberg Simostranda IL 15:04 + 00:20 (1-1)
4Schiellerup,Anders Emil Geilo IL 15:14 + 00:30 (1-1)
5Karlsen,Aleksander Morsund Lier IL 15:30 + 00:46 (2-3)
6Johannessen,Sondre Simostranda IL 15:49 + 01:05 (1-3)
7Neby,Emil Fossum IF 15:50 + 01:06 (1-4)
8Smeby,Even Sagosen Bevern IL 15:52 + 01:08 (3-1)
9Slydal,Anders Oslo SSL 15:55 + 01:11 (4-1)
10Tanbergmoen,Trym Ødegaard Hønefoss SSK 15:57 + 01:13 (1-4)
11Neraas,Bendik Fossum IF 15:58 + 01:14 (1-2)
12Rugroten,Mads Olstad Hønefoss SSK 16:00 + 01:16 (3-1)
12Sandven,Magnus Heddal IL 16:00 + 01:16 (2-0)
14Klevar,Sindre Heddal IL 16:03 + 01:19 (2-1)
15Koppergård,Andreas Lier IL 16:15 + 01:31 (2-2)
16Berg,Andreas Bjelland Lier IL 16:23 + 01:39 (4-2)
17Brittmark,Øystein Kleppe Lier IL 16:26 + 01:42 (2-4)
18Koppergård,Vetle A Lier IL 16:39 + 01:55 (0-2)
19Lilaas,Håvard Skoppum IL 16:49 + 02:05 (3-1)
20Rødland,Ole Martin Fossum IF 16:50 + 02:06 (3-1)
21Eiken,Torstein Fossum IF 16:52 + 02:08 (1-3)
22Solli,Sigurd Jacobsen Lørenskog SK 17:48 + 03:04 (4-3)
23Skråmestø,Olav Ål SSL 18:01 + 03:17 (2-3)
24Østensen,Herman Fossum IF 18:04 + 03:20 (4-5)
25Hallingstad,Gaute Hagen Ål SSL 18:06 + 03:22 (3-1)
25Aalvik,Hermann Kvelde IL 18:06 + 03:22 (3-1)
27Lysne,Øistein Sommerfeldt Asker SK 18:13 + 03:29 (2-5)
DNSLarsen,Daniel Hønefoss SSK
DNSHaug,Mattis Fet SK
DNSGlomnes,Sverre Ryland Fet SK
Resultatliste Menn 17 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Berg,Kristoffer Heddal IL 34:46 + 00:00 (1-3-3-4)
2Salthammer,Vebjørn Kjørholt Heddal IL 37:21 + 02:35 (2-1-5-2)
Resultatliste Kvinner 17 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Breivik,Tonje Elisabeth Bevern IL 31:34 + 00:00 (3-3-1-4)
DNSLilleland,Victoria Hønefoss SSK

28.01.12 17:15:10 eSkiskyting versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Svene IL