Sparebank1_cup_Normal

.

29.01.12

Resultatliste per klasse

NyBeg G11, over |  NyBeg G11, under |  NyBeg J11, over |  NyBeg J11, under |  Gutter 11 år | 
Gutter 12 år |  Jenter 11 år |  Jenter 12 år |  Kvinner 17 år |  Menn 18 år t.o.m. senior | 
Gutter 13 år |  Gutter 14 år |  Jenter 13 år |  Jenter 14 år |  Gutter 15 år | 
Gutter 16 år |  Jenter 15 år |  Jenter 16 år | 

Resultatliste NyBeg G11, overReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bolland,Truls Christoffersen Try, ILet 10:10 + 00:00 (0-0)
2Barlindhaug,Magnus Svene IL 11:29 + 01:19 (0-0)
3Fjærli,Erik Asker SK 11:35 + 01:25 (0-0)
4Hørthe,Ole Amund Bonden Lier IL 11:51 + 01:41 (0-0)
4Hammernes Leopold,Lars Asker SK 11:51 + 01:41 (0-0)
6Mortensen,Edvard Drammen Strong 12:12 + 02:02 (1-0)
7Foray,Emeric Gjerdalen Hønefoss SSK 13:05 + 02:55 (0-1)
8Ullern,Torjus Asker SK 14:29 + 04:19 (1-0)
9Bottolfs,Andreas Grundvåg Svene IL 15:13 + 05:03 (0-2)
DNSAamodt,August Tærud Simostranda IL
DNSTorp,Herman Holter Hønefoss SSK
DNSFjellhaug,Sindre Bødalen IF
Resultatliste NyBeg G11, underReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Bakkerud-Halland,Torjus Svene IL 14:14 (0-0)
Berget,Odin Dokken Svene IL 10:28 (0-0)
Bjørndalen,Sivert Simostranda IL 11:35 (0-0)
Bolstad,Asbjørn Thoresen Simostranda IL 13:20 (1-0)
Drage,Vetle Bevern IL 11:11 (0-0)
Halvorsen,Bjørnar Kjønstad Svene IL 13:27 (1-1)
Jonrud,Håvard Svene IL 10:44 (0-1)
Kirsch,Anton Aulie Simostranda IL 12:44 (1-0)
Kjørsvik,Peder Bonden Bevern IL 11:01 (0-0)
Kragh,Vemund Bevern IL 11:44 (1-0)
Neggen,Herman Simostranda IL 12:53 (0-2)
Rosenlund,Marius Simostranda IL 12:51 (1-0)
Rødland,Tarald Fossum IF 09:56 (0-0)
Slettemoen,Sondre Søndrål Geilo IL 12:19 (1-2)
DNSStampe,Magnus Drammen Strong
Sørnes,Mathias Lier IL 09:14 (0-0)
Tandberg,Sondre Simostranda IL 14:08 (1-1)
DNSTorp,Tideman Holter Hønefoss SSK
Trøim,Ole Teodor Kvelde IL 13:24 (1-0)
DNSAabakken Berget,Gard Svene IL
Aasbø,Jakob Bevern IL 13:10 (1-1)
Resultatliste NyBeg J11, overReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Svingen,Nora Landerud Svene IL 12:43 + 00:00 (0-0)
2Aaserud,Maren Svene IL 17:03 + 04:20 (1-1)
3Fløtaker,Oda Svene IL 18:02 + 05:19 (2-2)
DNSKristoffersen,Thea A. Lier IL
Resultatliste NyBeg J11, underReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
DNSBottolfs,Mina Grundvåg Svene IL
Braathen,Elisabeth Hartz Simostranda IL 12:52 (0-0)
Ebner,Cora Svene IL 12:27 (0-0)
Eizenberger,Kaisa Marie Simostranda IL 12:20 (1-0)
Hjerpaasen,Guro Asker SK 13:25 (1-0)
Haavengen,Åsne Bevern IL 12:01 (0-1)
Rønning,Christina Gunnerud Bødalen IF 13:23 (0-2)
Tveito,Tonje Ål SSL 16:02 (1-1)
DNSAaserud,Nora Svene IL
Resultatliste Gutter 11 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kjenaas,Martin Svene IL 12:21 + 00:00 (1-0)
2Langerud,Sivert Hønefoss SSK 13:27 + 01:06 (2-0)
3Lysåker,Lars Geilo IL 13:43 + 01:22 (0-4)
4Holemark,Sigurd Hønefoss SSK 13:59 + 01:38 (3-0)
5Bergsrud,Simen Simostranda IL 14:47 + 02:26 (3-2)
6Besseberg,Andreas Bevern IL 15:36 + 03:15 (2-3)
7Antonsen,Sebastian Stolen Bevern IL 16:29 + 04:08 (3-3)
8Solheim,Peder Svene IL 16:47 + 04:26 (4-4)
9Kanstad,Egil Bevern IL 17:32 + 05:11 (4-3)
10Lillemoen,Sander Brevik Simostranda IL 17:43 + 05:22 (5-5)
DNSNygaard Østreng,Even Gjerdrum IL
DNSRekdal,Henrik Simostranda IL
DNSBakken,Torjus Bødalen IF
Resultatliste Gutter 12 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kleven,Marius Braathen Drammen Strong 11:19 + 00:00 (0-0)
2Paulsen,Vetle Rype Lier IL 11:34 + 00:15 (1-1)
3Haugen,Magnus Leander Boland Fossum IF 11:45 + 00:26 (2-1)
4Lien,Martin Simostranda IL 12:24 + 01:05 (3-0)
5Selstad,Knut Fossum IF 12:28 + 01:09 (2-1)
6Drage,Sølve Bevern IL 13:15 + 01:56 (1-2)
6Melheim,Oscar Drammen Strong 13:15 + 01:56 (1-2)
8Olafsbye,Ola Simostranda IL 13:26 + 02:07 (1-2)
9Øverli Berg,Vegard Svene IL 13:29 + 02:10 (2-1)
10Moe,Morten Bevern IL 13:43 + 02:24 (1-3)
11Solum,Eskild Simostranda IL 13:50 + 02:31 (3-2)
12Heiret,Bror Eskil Bevern IL 14:15 + 02:56 (1-1)
13Knappskog,Hermann Bevern IL 14:16 + 02:57 (2-0)
14Røhmen,Ingvar Lier IL 14:21 + 03:02 (0-2)
15Aabakken Berget,Jonar Svene IL 14:28 + 03:09 (1-3)
16Hallingstad,Andreas Bevern IL 14:35 + 03:16 (4-3)
17Tørseth,Martin Bevern IL 15:05 + 03:46 (1-1)
18Storløkken,Eirik Korssjøen Bevern IL 15:10 + 03:51 (2-3)
19Hillestad Pedersen,Ole Jakob Bevern IL 15:41 + 04:22 (2-2)
20Barlindhaug,Håvard Svene IL 16:29 + 05:10 (3-2)
21Marøy,Elias Maximus Fossum IF 16:37 + 05:18 (2-4)
22Tangerud Viken,Emil Simostranda IL 17:13 + 05:54 (3-3)
23Harbitz,Georg Prahl Fossum IF 18:00 + 06:41 (4-4)
DNSEvjen,Andreas Lier IL
DNSSkøien,Henrik Simostranda IL
DNSØverby,Mats Lier IL
DNSWingestad,Torstein Svene IL
DNSStangstuen,Vetle Grønnevik Hønefoss SSK
DNSWiker,Victor Bevern IL
Resultatliste Jenter 11 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Strømsnes,Emma Aasen Lier IL 12:08 + 00:00 (0-1)
2Bolstad,Hedda Thoresen Simostranda IL 12:18 + 00:10 (2-1)
3Holm,Karoline Simostranda IL 12:49 + 00:41 (1-0)
4Dokken,Frida Tormodsgard Svene IL 13:44 + 01:36 (1-1)
5Larsen,Marte Karine Bevern IL 14:26 + 02:18 (0-1)
6Bergem,Karianne Strand Lier IL 14:29 + 02:21 (2-0)
7Tveiten Vatnebryn,Mari Svene IL 14:35 + 02:27 (0-2)
8Skinnarland,Tuva Bødalen IF 14:45 + 02:37 (2-0)
9Varsla,Stina Reistad Simostranda IL 14:48 + 02:40 (1-2)
10Vråle,Carolina Hernandez Drammen Strong 15:38 + 03:30 (4-2)
11Larsen,Lena Beier Bødalen IF 16:18 + 04:10 (2-3)
12Bueie,Marte Lier IL 17:21 + 05:13 (3-5)
13Sørbøen,Sara Marie Ål SSL 21:21 + 09:13 (5-3)
DNSWetterhus,Nora Svene IL
Resultatliste Jenter 12 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skrede,Åsne Geilo IL 10:54 + 00:00 (1-1)
2Haavengen,Marlin Bevern IL 12:45 + 01:51 (0-0)
3Lindmo Kvanneberg,Mari Ål SSL 13:07 + 02:13 (0-2)
4Hefte,Arnhild Ål SSL 13:50 + 02:56 (2-1)
5Tveiten,Hedda Svene IL 14:09 + 03:15 (2-1)
6Rustand,Tonje Svene IL 14:12 + 03:18 (1-0)
7Berget,Nora Dokken Svene IL 16:08 + 05:14 (2-4)
8Grun,Helene Nordrum Hønefoss SSK 16:13 + 05:19 (3-3)
9Rustand,Ina Svene IL 17:23 + 06:29 (2-4)
DNSBerg,Cathrine Bjelland Lier IL
DNSAndersen,Ingvild Tronstad Bevern IL
Resultatliste Kvinner 17 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Breivik,Tonje Elisabeth Bevern IL 40:29 + 00:00 (3-2-0-2)
Resultatliste Menn 18 år t.o.m. seniorReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Fossum,Jon Arvid Asker SK 42:59 + 00:00 (1-0-0-0)
2Trømborg,Torjus Bevern IL 43:36 + 00:37 (1-2-0-2)
Resultatliste Gutter 13 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Tjøntveit,Halvor Taalesen Svene IL 13:07 + 00:00 (1-0)
2Solum,Kristoffer Simostranda IL 13:51 + 00:44 (0-2)
3Sørnes,Kristoffer Lier IL 14:53 + 01:46 (2-2)
4Pettersen,Ruben Chr. Svene IL 15:02 + 01:55 (1-3)
5Trømborg,Sigurd Bevern IL 15:03 + 01:56 (2-2)
6Aanerud,Oscar Hansen Lier IL 15:04 + 01:57 (1-3)
7Larsen,Henrik André Bevern IL 15:17 + 02:10 (3-1)
8Andersen,Filip Fjeld Geilo IL 15:54 + 02:47 (3-3)
9Breivik,Emil Andre Bevern IL 16:10 + 03:03 (3-3)
10Groven,Gard Reier Drammen Strong 16:24 + 03:17 (4-1)
11Lund,Håkon Bevern IL 16:38 + 03:31 (2-4)
12Grusd,Fredrik Fossum IF 16:47 + 03:40 (3-4)
12Trøim,Tinius Kvelde IL 16:47 + 03:40 (1-2)
14Aanerud,August Hansen Lier IL 16:58 + 03:51 (2-3)
15Engebretsen,Alexander Drammen Strong 17:15 + 04:08 (3-5)
16Hafrom,Tobias Bødalen IF 17:31 + 04:24 (1-3)
17Riber,Herman Bødalen IF 18:03 + 04:56 (4-1)
18Landmark,Ola Jåvold Fossum IF 18:08 + 05:01 (5-4)
19Aag,Henrik Fossum IF 18:10 + 05:03 (2-3)
20Jonrud,Morten Svene IL 18:15 + 05:08 (3-5)
21Langerud,Lars Ola Hønefoss SSK 18:47 + 05:40 (3-3)
22Jomaas,Frederik August Fossum IF 19:18 + 06:11 (5-5)
23Torbergsen,Martin Bødalen IF 19:29 + 06:22 (5-4)
24Eizenberger,Erik-Andre Simostranda IL 20:57 + 07:50 (4-5)
25Hole,Ådne Skoppum IL 21:46 + 08:39 (5-4)
DNSJuel,Jonas Slettemark Fossum IF
DNSStokke,Magnus Lier IL
DNSMørk,Magnus Ivrig IL
DNSWingestad,Ola Martinius Svene IL
Resultatliste Gutter 14 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Markegård,Øystein Geilo IL 11:53 + 00:00 (0-0)
2Skøien,Christian Simostranda IL 12:47 + 00:54 (0-2)
3Rybråten,Håkon Fet SK 12:50 + 00:57 (1-0)
4DAntoni,Andre Hønefoss SSK 13:08 + 01:15 (1-2)
5Kirkhus,Marthin Asker SK 13:25 + 01:32 (1-1)
6Berget,Niri Aabakken Svene IL 13:35 + 01:42 (0-2)
7Bang,Christian Asker SK 13:51 + 01:58 (2-0)
8Hjerpaasen,Gaute Asker SK 13:53 + 02:00 (1-1)
9Larsen,Kevin Alexander Beier Bødalen IF 14:28 + 02:35 (1-0)
10Eide Borchgrevink,Sondre Try, ILet 14:30 + 02:37 (2-1)
11Nordal,Jonas Hønefoss SSK 14:31 + 02:38 (2-1)
12Bjørndalen,Dag Sander Simostranda IL 14:32 + 02:39 (3-2)
13Skinnarland,Vetle Bødalen IF 14:56 + 03:03 (1-3)
14Andresen,Sindre Christoffer Tyl Lier IL 14:59 + 03:06 (3-1)
15Skrede,Mathias Geilo IL 15:16 + 03:23 (4-3)
16Holst,Henning Fet SK 15:22 + 03:29 (1-1)
17Berg-Jacobsen,Sindre Øfsti Asker SK 15:34 + 03:41 (1-3)
18Solum,Eivind Simostranda IL 15:45 + 03:52 (2-3)
19Kleven,Lars Simostranda IL 15:48 + 03:55 (3-2)
20Bueie,Jonas Lier IL 16:04 + 04:11 (3-4)
21Røhmen,Vemund Lier IL 16:31 + 04:38 (3-2)
22Slydal,Jørgen Oslo SSL 16:44 + 04:51 (4-2)
23Selstad,Hermann Fossum IF 16:50 + 04:57 (2-4)
24Skaaheim,Benjamin H. Skoppum IL 17:01 + 05:08 (4-5)
25Aslesen,Kristian Fet SK 17:28 + 05:35 (2-4)
26Rugroten,Magnus Hønefoss SSK 17:40 + 05:47 (2-4)
27Moen,Håkon Hønefoss SSK 17:42 + 05:49 (4-2)
28Kaupang,Olav Drønen Geilo IL 18:55 + 07:02 (4-5)
29Kjeserud,Simen Asplund Fet SK 19:00 + 07:07 (5-3)
30Johansen,Rune Simostranda IL 19:29 + 07:36 (4-4)
31Larsen,Eirik Berggaard Hønefoss SSK 20:52 + 08:59 (5-2)
DNSRamstad,Erik Simostranda IL
DNSNordby,Fredrik Fet SK
DNSStrømsnes,Fredrik Aasen Lier IL
DNSTveiten,Håkon Svene IL
DNSElufimov,Lova Hønefoss SSK
DNSHansen,Olav Bødalen IF
DNSWedde Barca,Rolf Aksel Bækkelagets SK
DNSBarca,Rolf Aksel Wedde Bækkelagets SK
DNSBakken,Sivert Bødalen IF
DNSLysne,Torfinn Sommerfeldt Asker SK
Resultatliste Jenter 13 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hensema,Marte Eriksen Bødalen IF 15:05 + 00:00 (1-3)
2Friis,Vilde Hagen Ål SSL 15:39 + 00:34 (2-1)
3Sørheim,Sunniva Idrettslaget Dyre Vaa 15:44 + 00:39 (0-3)
4Vråle,Solveig Hernandez Drammen Strong 16:19 + 01:14 (3-2)
5Vig,Sigrid Bredde Drammen Strong 16:23 + 01:18 (2-1)
6Evensen,Frida Bjerke IL Ski 16:26 + 01:21 (3-1)
7Brurberg,Kornelia Lønning Lier IL 16:53 + 01:48 (3-2)
8Otnes,Frida Margrethe Fossum IF 17:12 + 02:07 (2-3)
9Winnes,Amalie Drammen Strong 17:17 + 02:12 (3-4)
10Blindheim,Therese Bjerke IL Ski 17:42 + 02:37 (3-4)
11Trones Tveito,Marte Ål SSL 18:01 + 02:56 (3-1)
12Sørbøen,Tuva Eilevsdotter Ål SSL 19:05 + 04:00 (4-3)
13Fredriksen,Stefania Bjerke IL Ski 19:06 + 04:01 (3-3)
14Larsen,Rikke Hjelseth Bevern IL 19:37 + 04:32 (5-4)
DNSBolstad,Anna Thoresen Simostranda IL
Resultatliste Jenter 14 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Seim,Katrine Geilo IL 13:45 + 00:00 (3-1)
2Bendiksby,Live Simostranda IL 14:46 + 01:01 (1-2)
3Holm,Kristiane Simostranda IL 14:51 + 01:06 (1-1)
4Wetterhus,Mari Svene IL 14:58 + 01:13 (1-2)
5Andersen,Ida Martine Lier IL 15:47 + 02:02 (2-2)
6Ebner,Inka Svene IL 17:02 + 03:17 (3-2)
7Baugerød,Ane Einbu Bevern IL 18:15 + 04:30 (4-4)
DNSRuud,Pernille Lintho Fet SK
Resultatliste Gutter 15 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mathisen,Martin Bjørndalen Simostranda IL 19:10 + 00:00 (0-0)
2Opsahl,Torstein Wiiger Lier IL 19:14 + 00:04 (0-0)
3Lillemoen,Oscar Brevik Simostranda IL 20:53 + 01:43 (1-1)
4Winsvold,Bendik Lier IL 21:34 + 02:24 (1-2)
5Borge,Herman Dramdal Svene IL 21:47 + 02:37 (2-3)
6Lund,Einar Bevern IL 22:55 + 03:45 (3-4)
7Bergem,Kristoffer Strand Lier IL 23:36 + 04:26 (1-3)
8Flage,Eirik Geilo IL 23:52 + 04:42 (4-1)
9Storløkken,Fredrik Korssjøen Bevern IL 24:00 + 04:50 (5-2)
10Bjørnstad,Tobias Lier IL 24:10 + 05:00 (3-2)
11Kjørsvik,Sigurd Bonden Bevern IL 24:17 + 05:07 (1-5)
12Sauro,Simen Bevern IL 24:31 + 05:21 (4-4)
13Rilvaag,Torjus Tveiten Bevern IL 26:05 + 06:55 (4-3)
14Schjerven,Niklas Gamst Simostranda IL 27:41 + 08:31 (4-2)
DNSFjeld Andersen,Aleksander Geilo IL
DNSMastrup,Anders Geilo IL
DNSDale,Johannes Fet SK
DNSKnoph,Magnus Asker SK
DNSStampe,Mathias Drammen Strong
Resultatliste Gutter 16 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Slydal,Anders Oslo SSL 19:34 + 00:00 (1-0)
2Tanbergmoen,Trym Ødegaard Hønefoss SSK 19:49 + 00:15 (0-1)
3Smeby,Even Sagosen Bevern IL 20:04 + 00:30 (2-0)
4Kleven,Simen Simostranda IL 20:48 + 01:14 (3-1)
5Sandven,Magnus Heddal IL 21:39 + 02:05 (2-0)
6Karlsen,Aleksander Morsund Lier IL 21:41 + 02:07 (1-3)
7Aalvik,Hermann Kvelde IL 22:20 + 02:46 (1-0)
8Eiken,Torstein Fossum IF 22:33 + 02:59 (1-3)
9Rødland,Ole Martin Fossum IF 22:37 + 03:03 (2-1)
10Brittmark,Øystein Kleppe Lier IL 22:39 + 03:05 (2-4)
10Klevar,Sindre Heddal IL 22:39 + 03:05 (2-3)
12Koppergård,Vetle A Lier IL 22:56 + 03:22 (2-1)
13Koppergård,Andreas Lier IL 23:07 + 03:33 (2-3)
13Østensen,Herman Fossum IF 23:07 + 03:33 (2-4)
15Skråmestø,Olav Ål SSL 23:31 + 03:57 (2-1)
16Lysne,Øistein Sommerfeldt Asker SK 23:48 + 04:14 (2-2)
DNSBerg,Andreas Bjelland Lier IL
DNSMonstad,Brage Malm Lier IL
DNSLarsen,Daniel Hønefoss SSK
DNSGlomnes,Sverre Ryland Fet SK
Resultatliste Jenter 15 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Rye,Elin Fossum Asker SK 17:05 + 00:00 (1-0)
2Kleiv,Liv Simostranda IL 18:01 + 00:56 (3-1)
3Vee,Marie Kvistad Simostranda IL 18:11 + 01:06 (2-2)
4Andersen,Hanna E. Simostranda IL 18:15 + 01:10 (2-0)
5Moholth,Siri Bevern IL 18:40 + 01:35 (1-2)
6Nesse,Synne Fet SK 19:42 + 02:37 (1-1)
7Eriksen,Eirin Øen Hønefoss SSK 20:09 + 03:04 (0-3)
8Velstad,Kari Simostranda IL 21:07 + 04:02 (2-3)
9Rilvaag,Maren Tveiten Bevern IL 25:04 + 07:59 (5-5)
DNSSørensen,Margit Fet SK
Resultatliste Jenter 16 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Vognild,Anitra Bjerke IL Ski 17:05 + 00:00 (1-2)
2Heldal,Anette Bødalen IF 18:29 + 01:24 (3-1)
3Otnes,Hanne Sofie Fossum IF 21:40 + 04:35 (2-4)
DNSTjøm,Anne Sophie Fossum IF
DNSRuud-Nesheim,Kine Hønefoss SSK
DNSTollefsen,Martine Oslo SSL
DNSHustoft,Mathilde Asker SK

29.01.12 15:36:41 eSkiskyting versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Svene IL