Junior NM Klassisk

Kjelsås Langrenn. Holmenkollen

16.03.12

Resultatliste M 18 år 15 km klassisk Løypelengde: 15 KMReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Reistad,Petter Bærums Verk IF AK 40:37,7 + 00:00,0
2Turtveit,Vebjørn Voss IL / Vossalangrenn HO 40:56,2 + 00:18,5
3Melsom,Borger Christopher Fossum IF AK 40:58,8 + 00:21,1
4Holth,Chrisander Skjønberg NTG-G/ Birkebeineren, IF BU 41:15,2 + 00:37,5
5Tefre,Gjøran NTG-G/ Førde IL SF 41:15,8 + 00:38,1
6Heimdal,Eivind Krane Bardu IL TR 41:47,0 + 01:09,3
7Hjeldnes,Joakim Alfsvåg Klæbu IL ST 42:12,6 + 01:34,9
8Kvaale,Eivind Romberg Høydalsmo IL TV 42:25,7 + 01:48,0
9Hoel,Johan Åsen IL AK 42:35,1 + 01:57,4
10Leirdal,Mats Bjørnar NTG-G/ IL Bjørn SF 42:36,5 + 01:58,8
11Vestli,Torstein Strandbygda IL / Team Trysil HE 43:05,0 + 02:27,3
12Holtklimpen,Amund Roterud IL OP 43:06,7 + 02:29,0
13Lilleberg,Severin Byåsen IL ST 43:15,0 + 02:37,3
14Trefall,Einar Eksingedalen IL / Vossalangrenn HO 43:20,7 + 02:43,0
15Veerpalu,Andreas MVS/ IL Varden NT 43:22,1 + 02:44,4
16Haga,Magne Åsen IL AK 43:24,0 + 02:46,3
17Stadaas,Kasper Heming, IL - Ski / Team Kollen OS 43:31,3 + 02:53,6
18Håkenrud,Anders Lie Asker SK / Team G-Sport Asker AK 43:38,6 + 03:00,9
19Pollen,Roger Øye Førde IL SF 43:46,9 + 03:09,2
20Heir,Marius Borge Fossum IF AK 43:50,4 + 03:12,7
21Smeby,Henrik Sagosen IL Bevern - Ski BU 43:51,1 + 03:13,4
22Braathen,Marcus NTG-G/ Sjåstad/Vestre Lier IL BU 43:56,4 + 03:18,7
23Juliussen,Vetle NTG-L/ Varteig IL ØF 43:57,1 + 03:19,4
24Sugaren,Oliver Tolga IL HE 44:03,3 + 03:25,6
25Einarsson,Sturla Bjørn Tromsø SK - Langrenn TR 44:15,8 + 03:38,1
26Madslien,Jørgen Haugen Kjelsås IL - ski OS 44:21,0 + 03:43,3
27Thorstensen,Erik Lippestad Bærums Verk IF AK 44:24,5 + 03:46,8
28Ulvang,Jørgen Sæternes Sandnes IL FI 44:25,0 + 03:47,3
29Nævestad,Morten Lyn Ski / Team Kollen OS 44:29,4 + 03:51,7
30Berg,Stian Jømna/Heradsbygd Langrenn / Team Trysil HE 44:36,5 + 03:58,8
31Hippe,Even Sæteren Bagn IL / Team Valdres Ski OP 44:37,8 + 04:00,1
32Antonsen,Vegard Ås IL AK 44:47,6 + 04:09,9
33Hagen,Eirik Ek HSG/ Driv IL - Ski AK 44:54,1 + 04:16,4
34Michler,Sondre Stenersen Ziel Byåsen IL ST 44:54,4 + 04:16,7
35Tjelle,Johan Nittedal IL AK 44:59,4 + 04:21,7
36Aalerud,Kristian Andre Bærums Verk IF AK 44:59,6 + 04:21,9
37Haugen,Hallvard Kristoffer Bola Fossum IF AK 44:59,9 + 04:22,2
38Trøen,Jarand Lid Bergsdalen UL / Vossalangrenn HO 45:09,1 + 04:31,4
39Ramsrud,Sondre Lillehammer Skiklub OP 45:11,8 + 04:34,1
40Larsen,Øyvind Ranheim SK ST 45:11,9 + 04:34,2
41Paulsen,Endre Hauge Gjesdal IL AR 45:16,0 + 04:38,3
42Johannessen,Gunnar Ørn, IF / Team Grenland Ski TV 45:18,2 + 04:40,5
43Kjonerud,Kristian A Lillehammer Skiklub OP 45:18,7 + 04:41,0
44Paule,Jørgen Dahl HSG/ Birkebeineren, IF BU 45:20,0 + 04:42,3
45Aspli,Hallgeir Frol IL NT 45:26,1 + 04:48,4
46Molden,Andreas NTG-L/ Nes Ski AK 45:26,4 + 04:48,7
47Lund,Johannes Kaupanger IL SF 45:27,6 + 04:49,9
48Talihärm,Johan IL Varden NT 45:33,5 + 04:55,8
49Holen,Espen Honganvik Magnor UL HE 45:40,5 + 05:02,8
50Furuli,Oliver Bræin Lillehammer Skiklub OP 45:41,2 + 05:03,5
51Aamodt,Endre Bagn IL / Team Valdres Ski OP 45:43,8 + 05:06,1
52Sveen,Øyvind Gjerdrum IL - Ski AK 45:45,9 + 05:08,2
53Skogsholm,Vinjar Åslia Skilag / Team Trysil HE 45:49,4 + 05:11,7
54Jacobsen,Tobias Thørnquist Innstrandens IL NO 45:55,2 + 05:17,5
55Sandberg,Andreas Kjølstad Rustad IL / Team Kollen OS 45:57,6 + 05:19,9
56Kjerstad,Vebjørn Ankenes SK TR 46:01,8 + 05:24,1
57Eid,Ingebrigt Leik, IL ST 46:03,8 + 05:26,1
58Syrstad,Torleif Lundamo IL ST 46:05,6 + 05:27,9
59Gjevre,Jostein Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS 46:07,0 + 05:29,3
60Gulbrandsen,Christian NTG-G/ Gran IL / Team Hadeland OP 46:08,4 + 05:30,7
61Wilskog,Thomas Nittedal IL AK 46:09,1 + 05:31,4
62Munkvold,Oddne Håvardstun MVS/ Førde IL SF 46:09,8 + 05:32,1
63Haugo,Olav Voss IL HO 46:12,6 + 05:34,9
64Vad,Trond-Marius Valldal IL MR 46:13,0 + 05:35,3
65Wang,Thorstein Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS 46:13,8 + 05:36,1
66Nissen-Sollie,Petter Thomassen MVS/ Runar, IL TV 46:21,0 + 05:43,3
67Valøy,Elias Tromsø SK - Langrenn TR 46:24,3 + 05:46,6
68Barli,Sindre Fløtlien NTG-L/ Moelven IL HE 46:44,1 + 06:06,4
69Sjøli,Mattis Nes Ski AK 46:44,6 + 06:06,9
70Solberg,Petter Langaard Heming, IL - Ski / Team Kollen OS 46:49,7 + 06:12,0
71Grøstad,Sindre Nittedal IL AK 46:52,0 + 06:14,3
72Blindheim,Eivind Maurseth Bulken IL / Vossalangrenn HO 46:52,3 + 06:14,6
73Haugum,Marius Bærums Verk IF AK 46:54,3 + 06:16,6
74Myhren,Eirik Kilen Strandbygda IL / Team Trysil HE 46:54,7 + 06:17,0
75Bakkum,Glenn Øyer-Tretten IF OP 46:55,4 + 06:17,7
76Pettersen,Marius Strømmen og Lillestrøm SK AK 46:55,8 + 06:18,1
77Bye,Eystein Kristvik Fana IL HO 46:57,8 + 06:20,1
78Habostad,Anders Falsen Heming, IL - Ski / Team Kollen OS 46:59,0 + 06:21,3
79Stiklestad,Sindre Steinkjer SK NT 47:00,2 + 06:22,5
80Trøen,Remi Vang Skiløperforening HE 47:03,2 + 06:25,5
81Dager,Håkon Høybråten og Stovner IL / Team Kollen OS 47:06,3 + 06:28,6
82Osvold,Vegard Strandbygda IL / Team Trysil HE 47:09,3 + 06:31,6
83Nysæter,Erlend Fana IL HO 47:10,1 + 06:32,4
84Torgersen,Sebastian Lyn Ski / Team Kollen OS 47:13,3 + 06:35,6
85Sætermo,Isak Storforshei IF NO 47:14,7 + 06:37,0
86Bråthen,Johan N Magnor UL HE 47:21,1 + 06:43,4
87Lande,Georg MVS/ Terråk IL NT 47:23,2 + 06:45,5
88Bergsjø,Fredrik Søndre Høland Idretts- og Ungd AK 47:31,5 + 06:53,8
89Ramdal,Sture Leksvik IL NT 47:32,4 + 06:54,7
90Tronstad,Lars Kristian Leksvik IL NT 47:33,3 + 06:55,6
91Brodin,Hermann Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS 47:34,7 + 06:57,0
92Erikstein,Knut Halvor Vinje IL TV 47:35,3 + 06:57,6
93Lilleeng,Fredrik Sverdrup Oddersjaa SSK AR 47:36,8 + 06:59,1
94Husby,Petter Lunde Malm IL NT 47:40,2 + 07:02,5
95Åsheim,Jarle Nordtveit Vindafjord IL AR 47:42,8 + 07:05,1
96Lie,Arne Laurits Rossebø Vaaler IF / Team Solør Ski HE 47:44,8 + 07:07,1
97Jansen,Ola Raaum MVS/ Spillum IL NT 47:51,7 + 07:14,0
98Kjærnsli,Henrik Lillehammer Skiklub OP 47:52,4 + 07:14,7
99Svendsen,Johannes Leinstrand IL ST 47:56,0 + 07:18,3
100Lie,Stian HSG/ Birkebeineren, IF BU 48:03,2 + 07:25,5
101Welinder,Mikael Jaren IL / Team Hadeland OP 48:07,0 + 07:29,3
102Smebye,Jon Breivik Lyn Ski / Team Kollen OS 48:10,1 + 07:32,4
103Breilid,Vetle Bjelland IL AR 48:16,2 + 07:38,5
104Navjord,André Johnsen Stormfjell IL NO 48:18,4 + 07:40,7
105Torvik,Truls MVS/ IL Varden NT 48:23,1 + 07:45,4
106Grimsgaard,Jakob Deraas Tromsø SK - Langrenn TR 48:28,1 + 07:50,4
107Møen,Lars Andre Voss IL / Vossalangrenn HO 48:28,6 + 07:50,9
108Tønseth,Gaute Aksnes Lyn Ski / Team Kollen OS 48:30,3 + 07:52,6
109Haverstad,Andreas Sjåstad/Vestre Lier IL BU 48:41,9 + 08:04,2
110Midttun,Simen Byneset IL ST 48:42,9 + 08:05,2
111Strømmen,Kjetil Husevåg Førde IL SF 48:44,9 + 08:07,2
112Isachsen,Erlend Asker SK / Team G-Sport Asker AK 48:48,9 + 08:11,2
113Brembu,Tor Gunnar Furnes IL Hållingen NT 49:03,3 + 08:25,6
114Lid,Ole-Martin Tomrefjord IL MR 49:05,7 + 08:28,0
115Messel,Lars Bjørndal IF / Team Kollen OS 49:09,5 + 08:31,8
116Liland,Preben Helleland IL AR 49:10,3 + 08:32,6
117Nordtorp,Eirik Nittedal IL AK 49:28,1 + 08:50,4
118Lønhaug,Patrick Vadsø SK FI 49:37,5 + 08:59,8
119Bjone,Jon Christen Brandbu IF / Team Hadeland OP 49:46,3 + 09:08,6
120Solstad,Eirik Kolvereid IL NT 49:48,5 + 09:10,8
121Myklebost,Jonas Nittedal IL AK 49:53,1 + 09:15,4
122Børnick,Kristian Konnerud IL BU 49:58,5 + 09:20,8
123Leistad,Audun MVS/ Malvik IL ST 50:15,4 + 09:37,7
124Mæland,Kristian Bakøy Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS 50:23,1 + 09:45,4
125Ulsrud,Steffen Grue Åsen IL AK 50:25,1 + 09:47,4
126Oma,Steinar Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS 50:32,0 + 09:54,3
127Warlo,Sverre Gunnar Heming, IL - Ski OS 50:56,0 + 10:18,3
128Martin,Glen Bjelland IL AR 52:09,7 + 11:32,0
129Rypdal,Simen Ringkollen SK BU 52:13,2 + 11:35,5
130Brox,Jostein Skranes Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS 52:37,8 + 12:00,1
131Vikhagen,Håkon Steinkjer SK NT 52:53,7 + 12:16,0
132Hodne,Marius Oddersjaa SSK AR 52:54,4 + 12:16,7
133Aas,John Sindre Lyn Ski OS 53:43,1 + 13:05,4
DNFFuglerud,Vetle Sjåstad/Vestre Lier IL BU
DNFOlsen,Andreas Sandnes Innstrandens IL NO
DNFValstadsve,Vegard Rønning Skatval Skilag - ski NT
DNFGimse,Håkon Heming, IL - Ski / Team Kollen OS
DNFLundervold,Anders NTG-G/ Asker SK AK
DNFTveito,Lars Voss IL / Vossalangrenn HO
DNFHabostad,Lars Falsen Heming, IL - Ski / Team Kollen OS
DNFFagerli,Gøran Bossmo og Ytteren IL NO
DNFLivik,Håkon IL Varden NT
DNFGrande,Lars Erik Sundgot Leksvik IL NT
DNFHulbak,Ole Sollien NTG-G/ Hemsedal IL BU
DNFDahl,Kristian Botne SK TV
DNFSteinsland,Daniel Øvrebø IL AR
DNFHalvorsen,Lars Gellein Botne SK TV
DNFFjeld,Erlend MjøsSki HE
DNSAndersen,Henrik Stokke IL TV
DNSHolm,Markus Emaus Lillehammer Skiklub OP
DNSAsp,Simon MVS/ Hommelvik IL ST
DNSLauglo,Anders Ingebrigt Leinstrand IL ST
DNSGermundson,Ole-Marius Heming, IL - Ski / Team Kollen OS
DNSHjerpås,Håkon MVS/ IL Varden NT
DNSHølmo,Simen Tomrefjord IL MR
DNSSletten,Henrik Snarvold Vaaler IF / Team Solør Ski HE
DNSMaltun,Didrik Fossum IF AK
DNSRiseth,Jonas Spillum IL NT
DNSPedersen,Krister Aaen Sandnes IL FI
DNSGifstad,Henrik NTG-G/ Oppegård IL AK
DNSRøkke,Christoffer Byåsen IL ST
DNSHansen,Eirik Jarl Utskarpen IL NO

Kontakt e-post adresse: Dag.T.Wang@gmail.com

24.03.12 10:05:06 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Kjelsås IL