Junior NM Klassisk

Kjelsås Langrenn. Holmenkollen

16.03.12

Resultatliste per klasse

Guest W17 |  Guest M17 |  Guest M18 |  Guest M1920 |  K 17 år 7,5 km klassisk | 
K 18 år 10 km klassisk |  K 19/20 år 15 km klassisk |  M 17 år 10 km klassisk |  M 18 år 15 km klassisk |  M 19/20 år 20 km klassisk | 

Resultatliste Guest W17Return
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Halvorsen,Heidi Green Mountain Valley US 23:30,8 + 00:00,0
Resultatliste Guest M17Return
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Moore,Ian Cambridge sports union US 34:33,7 + 00:00,0
Resultatliste Guest M18Return
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Hegman,John Burke Mountain US 46:12,8 + 00:00,0
2Rabon,Thomas Burke Mountain US 46:43,9 + 00:31,1
Resultatliste Guest M1920Return
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Saxton,Ben Central US 1:04:11,7 + 00:00,0
2Bolger,Kevin Sun Valley Ski Team US 1:04:54,2 + 00:42,5
DNFSteele,Jack Sun Valley Ski Team US
Resultatliste K 17 år 7,5 km klassiskReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Heimdal,Lovise NNS/ Bardu IL TR 20:19,5 + 00:00,0
2Syversen,Mille Bøhm NTG-G/ Bækkelagets SK OS 20:20,1 + 00:00,6
3Bonden,Inger Sande Sportsklubb TV 20:34,2 + 00:14,7
4Kant,Anna Emilie NTG-L/ Hernes IL HE 20:37,6 + 00:18,1
5Kvamme,Lisa NTG-L/ Vegårshei IL AR 20:48,6 + 00:29,1
6Wollan,Karoline Byåsen IL ST 20:57,9 + 00:38,4
7Ahlsand,Selma Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS 21:07,6 + 00:48,1
8Øye,Ingvild Hovdebygda IL MR 21:13,7 + 00:54,2
9Krüger,Solveig Hegstad Lyn Ski / Team Kollen OS 21:24,2 + 01:04,7
10Isum,Signe Lindstad Øyer-Tretten IF OP 21:28,4 + 01:08,9
11Johnsen,Ane Blomseth Ås IL AK 21:32,7 + 01:13,2
12Smedås,Magni MVS/ Nansen, IL HE 21:35,0 + 01:15,5
13Benjaminsen,Andrine Lillomarka SK / Team Kollen OS 21:35,7 + 01:16,2
14Rolandsen,Christina Fauske IL Allianseidrettslag NO 21:42,0 + 01:22,5
15Vatnedalen,Anne HSG/ Bykle IL AR 21:49,6 + 01:30,1
16Morken,Kaja Norheim Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS 21:57,5 + 01:38,0
17Tryti,Anja Asker SK / Team G-Sport Asker AK 22:03,8 + 01:44,3
18Eian,Ingeborg Steinkjer SK NT 22:06,3 + 01:46,8
19Snortheimsmoen,Hege Vestre Slidre IL / Team Valdres Ski OP 22:11,8 + 01:52,3
20Svensen,Kristine Bruland MVS/ Trøsken IL ØF 22:13,6 + 01:54,1
21Langkaas,Elise Bærums Verk IF AK 22:15,8 + 01:56,3
21Fredriksen,Ingerid Stokke IL TV 22:15,8 + 01:56,3
23Drabløs,Elise Røer NTG-G/ Nesodden IF - Ski AK 22:17,8 + 01:58,3
24Amundsen,Amalie Næss Stathelle og Omegn IL / Team Grenland Ski TV 22:21,5 + 02:02,0
25Jegteberg,Ingunn HSG/ Bykle IL AR 22:22,0 + 02:02,5
26Berge,Ingrid HSG/ Askim IF ØF 22:23,0 + 02:03,5
27Nyeng,Maria Ringebu/Fåvang SK OP 22:25,1 + 02:05,6
28Rolke,Maria Cathrine Berg Oddersjaa SSK AR 22:25,9 + 02:06,4
29Østensen,Siri NTG-L/ Østre Toten Skilag OP 22:32,9 + 02:13,4
30Winther,Sara Innstrandens IL NO 22:34,6 + 02:15,1
31Roaldstveit,Tonje Vang Skiløperforening HE 22:35,8 + 02:16,3
32Hodt,Ane Bakken Konnerud IL BU 22:39,7 + 02:20,2
33Sjøvold,Pauline Røros IL ST 22:40,3 + 02:20,8
34Bergsvand,Rikke Heming, IL - Ski / Team Kollen OS 22:40,7 + 02:21,2
35Skaug,Marte Stokke IL TV 22:42,5 + 02:23,0
36Clem,Inger Fossum IF AK 22:45,8 + 02:26,3
36Fleten,Thea NTG-G/ Gol IL BU 22:45,8 + 02:26,3
38Fagerbekk,Oda Sokna IL ST 22:49,0 + 02:29,5
39Leren,Anne Tolga IL HE 22:50,6 + 02:31,1
40Jagland,Marie Rokke NTG-G/ Lier IL BU 22:55,0 + 02:35,5
41Ugland,Nora Nittedal IL AK 23:01,7 + 02:42,2
42Skarpsno,Ellen Merethe Schjelde Alvdal IL HE 23:08,5 + 02:49,0
43Narbuvoll,Ida Meli Os IL HE 23:09,9 + 02:50,4
44Erfjord,Marte Hafslo IL SF 23:10,1 + 02:50,6
45Larsen,Karianne Marie Alta IF / Team Nordlysbyen Ski FI 23:11,0 + 02:51,5
46Kristiansen,Larisa Stathelle og Omegn IL / Team Grenland Ski TV 23:16,1 + 02:56,6
47Ziesler,Caroline Sandnes IL AR 23:26,4 + 03:06,9
48Schonhowd,Stine NTG-L/ Svea Skilag / Team Hadeland OP 23:28,4 + 03:08,9
49Thomassen,Ida Kristine Alta IF / Team Nordlysbyen Ski FI 23:33,8 + 03:14,3
50Skarpenes,Pernille NTG-L/ Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS 23:34,0 + 03:14,5
51Berg,Kristina Hovland Bærums Verk IF AK 23:34,4 + 03:14,9
52Sønstelien,Trine Innstrandens IL NO 23:43,5 + 03:24,0
53Wivesoll,Susanne Myhre Kirkenes & Omegn SK FI 23:48,6 + 03:29,1
54Madsen,Caroline Konnerud IL BU 23:50,7 + 03:31,2
55Hodt,June Bakken Konnerud IL BU 24:13,8 + 03:54,3
56Kjærnet,Marte Gjerdrum IL - Ski AK 24:16,9 + 03:57,4
57Aalberg,Martine Follafoss IL NT 24:20,9 + 04:01,4
58Mossefin,Anniken Oppegård IL AK 24:21,0 + 04:01,5
59Sonflå,Ida MVS/ IL Varden NT 24:22,5 + 04:03,0
60Bø,Kristiane Vollum Lillehammer Skiklub OP 24:27,4 + 04:07,9
61Eriksen,Torun Risdal Skjervøy IK TR 24:30,4 + 04:10,9
62Asdøl,Nikoline IL Jardar AK 24:38,1 + 04:18,6
63Øyen,Karin Assev Heming, IL - Ski OS 24:38,9 + 04:19,4
64Hilleren,Nikoline Stakston Lillehammer Skiklub OP 24:41,9 + 04:22,4
65Haugland,Ingebjørg Uskedalen IL HO 24:42,2 + 04:22,7
66Sørum,Ingrid Gjelleråsen IF AK 24:43,2 + 04:23,7
67Foldvik,Åsta Eikeland Alta IF / Team Nordlysbyen Ski FI 24:47,4 + 04:27,9
68Bakkhaug,Vilde Schei Mosvik IL NT 24:52,3 + 04:32,8
69Melby,Ingeborg Ellegaard Vang Skiløperforening HE 25:17,5 + 04:58,0
70Kristoffersen,Julie Storforshei IF NO 25:27,1 + 05:07,6
71Paule,Mina Dahl Birkebeineren, IF BU 25:40,0 + 05:20,5
72Tønsberg,Malene Høsflot Lørenskog SK - Ski AK 27:13,3 + 06:53,8
73Olsen,Anne Karen MVS/ Svea Skilag / Team Hadeland OP 28:29,5 + 08:10,0
DNFKnipenberg,Kaja MVS/ Markabygda IL NT
DNFRønning,Mathilde Vikersund IF - Ski BU
DNFRingstad,Tina MVS/ Skogn IL NT
DNFSveen,Mette Bjune Innstrandens IL NO
DNFKlausen,Hanne NTG-L/ Birkebeineren, IF BU
DNFTufte,Kristine Ringsjø Stathelle og Omegn IL / Team Grenland Ski TV
DNFStenseth,Ane Appelkvist Grong IL NT
DNSLien,Marie Byåsen IL ST
DNSSvindland,Ida Helèn Strandbygda IL HE
DNSBenum,Mari Dahl Byåsen IL ST
DNSMoengen,Marthe Lørenskog SK - Ski AK
DNSNerdrum,Oda Jevnaker Idrettsforening Ski / Team Hadeland OP
DNSVannebo,Ida Karoline Spillum IL NT
Resultatliste K 18 år 10 km klassiskReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Eriksen,Linn Heming, IL - Ski OS 28:59,8 + 00:00,0
2Theodorsen,Silje Kvaløysletta Skilag TR 29:28,5 + 00:28,7
3Udnæs,Eirin Christina Roland NTG-L/ Lillehammer Skiklub OP 30:01,9 + 01:02,1
4Murud,Thea Krokan NTG-L/ Roterud IL OP 30:21,6 + 01:21,8
5Jensen,Marte HSG/ Runar, IL TV 30:38,9 + 01:39,1
6Løvlien,Ine Kirkenes & Omegn SK FI 30:50,2 + 01:50,4
7Nakstad,Ingeranne Strøm Byaasen Skiklub ST 31:08,4 + 02:08,6
8Langmo,Hege Ålen IL ST 31:18,8 + 02:19,0
9Gomnes,Emilie Slåtto Holeværingen, IL Ski BU 31:24,3 + 02:24,5
10Alnæs,Anikken Gjerde NTG-L/ Gjerdrum IL - Ski AK 31:28,6 + 02:28,8
11Kongsten,Emilie Skimt AK 31:48,6 + 02:48,8
12Mikkelsen,Henriette Heitmann Alta IF / Team Nordlysbyen Ski FI 31:50,1 + 02:50,3
13Sandsengen,Siri Rogne IL / Team Valdres Ski OP 31:52,4 + 02:52,6
14Eriksen,Kristin Faye Fossum IF AK 32:01,0 + 03:01,2
15Brautaset,Camilla Heming, IL - Ski / Team Kollen OS 32:01,8 + 03:02,0
16Jansson,Lena NTG-L/ Ringebu/Fåvang SK OP 32:10,9 + 03:11,1
17Hengebøl,Camilla Fossum IF AK 32:11,7 + 03:11,9
18Djukastein,Hege Bulken IL / Vossalangrenn HO 32:14,5 + 03:14,7
19HOLUM,Madelene Wanvik Strindheim IL ST 32:25,1 + 03:25,3
20Espnes,Hilde Senja Ski TR 32:30,1 + 03:30,3
21Bø,Julie Vollum NTG-L/ Lillehammer Skiklub OP 32:43,6 + 03:43,8
22Kjellbergvik,Anette Lødingen IL NO 32:45,1 + 03:45,3
23Eriksen,Ida Marie Strømseng Tromsø SK - Langrenn TR 32:48,8 + 03:49,0
24Haugland,Kristin Strindheim IL ST 33:07,7 + 04:07,9
25Nestås,Annvor Teigen Bulken IL / Vossalangrenn HO 33:18,2 + 04:18,4
26Vestre,Solveig Benum Bærums Verk IF AK 33:31,3 + 04:31,5
27Mestvedthagen,Marte Hemsedal IL BU 33:37,5 + 04:37,7
28Ryen,Vilde Asker SK / Team G-Sport Asker AK 33:43,8 + 04:44,0
29Normann,Ida Uvsløkk Børsa IL ST 33:44,6 + 04:44,8
30Wik,Mari Stenvold Røros IL ST 33:49,5 + 04:49,7
31Næss,Karoline Bjerke IL Ski AK 33:51,5 + 04:51,7
32Kildal,Ingvild IL Jardar AK 33:55,0 + 04:55,2
33Håland,Åsne Salte Kverneland Ski AR 33:56,9 + 04:57,1
34Tjetland,Renate Bergset Gjesdal IL / Sirdal Ski Langrenn AR 33:57,7 + 04:57,9
35Berg,Marthe MVS/ Krokstadøra IL ST 34:05,3 + 05:05,5
35Riksaasen,Anniken Sofie Vågå IL OP 34:05,3 + 05:05,5
37Hovd,Kathrine Gjørv Spillum IL NT 34:08,1 + 05:08,3
38Iversen,Pia Skyttersæter Heming, IL - Ski / Team Kollen OS 34:09,6 + 05:09,8
39Holstad,Agnes Vind IL / Gjøvik/Toten Langrenn OP 34:10,2 + 05:10,4
40Torsvik,Solveig Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl HO 34:10,8 + 05:11,0
41Skyttermoen,Nathalie Follebu SK OP 34:23,1 + 05:23,3
42Sollid,Susanne Bardu IL TR 34:24,6 + 05:24,8
43Håland,Helene Salte Kverneland Ski AR 34:41,5 + 05:41,7
44Sollid,Charlotte Bardu IL TR 34:46,3 + 05:46,5
45Aksnes,Ingvild Leksdal IL NT 34:54,0 + 05:54,2
46Skjelsvik,Silje Lillehammer Skiklub OP 35:08,2 + 06:08,4
47Østnor,Hilde Lierne IL NT 35:10,2 + 06:10,4
48Hanssen,Ellen Gyllan Ankenes SK TR 35:13,7 + 06:13,9
49Govasmark,Mia Steinkjer SK NT 35:30,0 + 06:30,2
50Solberg,Kristin Stordal IL MR 35:36,8 + 06:37,0
51Sundsvik,Line MVS/ Frol IL NT 35:58,3 + 06:58,5
52Heiberg,Madeleine Heming, IL - Ski / Team Kollen OS 36:01,1 + 07:01,3
53Syvertsen,Christine Øiestad HSG/ Rygene IL AR 36:07,5 + 07:07,7
54Myhre,Synne Lyn Ski / Team Kollen OS 36:24,2 + 07:24,4
55Dahlen,Helene Albertsen MVS/ IL Varden NT 36:29,4 + 07:29,6
55Gresseth,Guro MVS/ IL Varden NT 36:29,4 + 07:29,6
57Kvemo,Karen Anna Lierne IL NT 36:37,7 + 07:37,9
58Zomlot,Sara Amalie Leksvik IL NT 36:43,2 + 07:43,4
59Strømsvåg,Karoline Lillehammer Skiklub OP 36:47,6 + 07:47,8
60Myhre,Charlotte MVS/ IL Varden NT 36:53,1 + 07:53,3
61Øksnes,Ingebjørg Steinkjer SK NT 37:40,1 + 08:40,3
62Byggland,Sigrid Lid HSG/ Høydalsmo IL TV 38:23,7 + 09:23,9
DNFAlbertsen,Tatjana MVS/ IL Varden NT
DNFFinne,Vilde Kolvereid IL NT
DNFHjelstuen,Kristin Lyn Ski / Team Kollen OS
DNFBørset,Elisabeth Sokna IL ST
DNSAndersen,Aurora Solbakk Asker SK / Team G-Sport Asker AK
DNSGangsø,Marie Renee Sørum NTG-G/ Svea Skilag / Team Hadeland OP
DNSSelheim,Signe Lussand Viljar, IL / Vossalangrenn HO
DNSOlsen,Erica Josefine Tromsø SK - Langrenn TR
DNSSkansen,Marie Jakola Vadsø SK FI
Resultatliste K 19/20 år 15 km klassiskReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Fornes,Trude Nonstad Ranheim SK ST 45:29,3 + 00:00,0
2Markset,Anne-Tine Bul IL OS 46:05,5 + 00:36,2
3Fleten,Emilie Gol IL BU 46:12,0 + 00:42,7
4Landheim,Hilde Losgård Tynset IF HE 46:19,7 + 00:50,4
5Kalvå,Anne Kjersti Lundamo IL ST 46:49,9 + 01:20,6
6Granrud,Britt Thorshaug Rendalen IL HE 47:35,2 + 02:05,9
7Myrseth,Merete MVS/ Øverbygd IL TR 47:39,6 + 02:10,3
8Nordgården,Sigrid NTG-L/ Vestringen IL OP 47:51,9 + 02:22,6
9Robertsen,Marit Kvaløysletta Skilag TR 48:08,7 + 02:39,4
10Nordskar,Sylvia Thorson NTG-L/ Bærums Verk IF AK 48:14,3 + 02:45,0
11Andersen,Rikke Hald Asker SK AK 48:23,7 + 02:54,4
12Karlseng,Agnes Lyn Ski / Team Kollen OS 48:26,4 + 02:57,1
13Kyte,Karoline Holsen Førde IL SF 48:30,0 + 03:00,7
14Lehn,Martine Ranum Byaasen Skiklub ST 48:41,0 + 03:11,7
15Hannestad,Ingrid Gjerdrum IL - Ski AK 48:47,9 + 03:18,6
16Karset,Ragnhild Hafsahl Vang Skiløperforening HE 48:50,3 + 03:21,0
17Torgersen,Kristine K Vind IL / Gjøvik/Toten Langrenn OP 49:02,8 + 03:33,5
18Grubbmo,Anne Lise Lierne IL NT 49:23,0 + 03:53,7
19Røe,Ingeborg Treu Fossum IF AK 49:24,0 + 03:54,7
20Hagen,Elise Rivenes Høybråten og Stovner IL / Team Kollen OS 49:28,1 + 03:58,8
21Breen,Trine Gjerdrum IL - Ski AK 49:38,2 + 04:08,9
22Pettersen,Fredrikke Molde og Omegn IF - Ski MR 49:38,5 + 04:09,2
23Måbø,Pia Sofie Stathelle og Omegn IL / Team Grenland Ski TV 49:45,2 + 04:15,9
24Grape,Lovise Tromsø SK - Langrenn TR 50:15,6 + 04:46,3
25Paulsen,Pia Helene Rustad IL OS 50:15,8 + 04:46,5
26Bjørnsgaard,Marthe Lillehammer Skiklub OP 50:33,7 + 05:04,4
27Sandholt,Sina Lillehammer Skiklub OP 50:40,9 + 05:11,6
28Snortheim,Ida Sofie Åsen IL AK 50:41,1 + 05:11,8
29Aasheim,Maren Ringkollen SK BU 50:47,6 + 05:18,3
30Udnæs,Marhe Cecilie Roland Lillehammer Skiklub OP 50:50,3 + 05:21,0
31Kvåle,Barbro Brandbu IF OP 50:50,5 + 05:21,2
32Kant,Marte Kristin Hernes IL HE 51:19,6 + 05:50,3
33Jevne,Karianne Heming, IL - Ski / Team Kollen OS 51:35,7 + 06:06,4
34Moen,Kristine Klægstad Eiker-Kvikk, IF BU 51:42,1 + 06:12,8
35Wilsgård,Elisabeth NNS/ Forsøk, IL FI 51:52,9 + 06:23,6
36Skaarseth,Stine NTG-L/ Lillehammer Skiklub OP 51:56,9 + 06:27,6
37Kvernmo,Kathrine Kvaløysletta Skilag TR 51:58,7 + 06:29,4
38Hyttehaug,Heidi Budal IL ST 52:09,2 + 06:39,9
39Buhrkall,Vilde Haugan MVS/ Mosvik IL NT 52:19,1 + 06:49,8
40Ulvensøen,Marta Skoppum IL TV 52:40,9 + 07:11,6
41Sørnes,Elise Øien Høybråten og Stovner IL / Team Kollen OS 52:45,6 + 07:16,3
42Baarlid,Linn Høybråten og Stovner IL / Team Kollen OS 52:52,6 + 07:23,3
43Jørgensen,Anniken Inderøy IL NT 53:00,2 + 07:30,9
44Sugaren,Sigrid Tolga IL HE 53:05,0 + 07:35,7
45Blystad,Oda Hovelstuen Hamar SK HE 53:07,2 + 07:37,9
46Byfuglien,Marianne NTG-L/ MjøsSki HE 53:11,9 + 07:42,6
47Moi,Vilde Naja Høybråten og Stovner IL / Team Kollen OS 53:42,0 + 08:12,7
48Nilssen,Tonje Lerfald Grong IL NT 53:48,3 + 08:19,0
49Bøgseth,Hanne Henning Skilag NT 53:53,7 + 08:24,4
50Løseth,Hanne Buvik IL ST 53:55,9 + 08:26,6
51Halvorsen,Marte Helene Bjørndal IF / Team Kollen OS 54:34,4 + 09:05,1
52Solvoll,Oda Rustad IL OS 55:07,5 + 09:38,2
53Sørmo,Marte Johanne Bossmo og Ytteren IL NO 55:18,4 + 09:49,1
54Sandnes,Berit Røros IL ST 55:25,6 + 09:56,3
55Bergkvist,Tine Valnesfjord IL NO 56:07,4 + 10:38,1
56Sommer,Sylvi S. Njård OS 56:24,3 + 10:55,0
57Andresen,Hannah Osberg Heming, IL - Ski / Team Kollen OS 57:06,0 + 11:36,7
58Stenseth,Marianne Vang Skiløperforening HE 58:58,9 + 13:29,6
59Kristoffersen,Elise MVS/ Skjelstadmark IL NT 59:05,0 + 13:35,7
60Haugen,Berit Kvernstad Ringebu/Fåvang SK OP 1:02:25,6 + 16:56,3
DNFOlsen,Emilie Ness Siso, IL NO
DNFEvjenth,Marie Hansen Siso, IL NO
DNFTveito,Randi Voss IL / Vossalangrenn HO
DNFPedersen,Marte Innstrandens IL NO
DNFAndersen,Tine Dahl Forsøk, IL FI
DNSHaugen,Tonje Uvsløkk Børsa IL ST
DNSSvendby,Kine Hagelund NTG-L/ MjøsSki HE
DNSNordli,Marte Vang Skiløperforening HE
DNSSandnes,Sigrun Olsen Raufoss IL / Gjøvik/Toten Langrenn OP
DNSAndreassen,Ragnhild Flåten NNS/ Nordreisa IL TR
DNSKlaesson,Thea Håvelsrud Rustad IL / Team Kollen OS
DNSNilsen,Josefine Oddersjaa SSK AR
DNSUlvensøen,Anna Skoppum IL TV
DNSHengebøl,Cathrine Fossum IF AK
Resultatliste M 17 år 10 km klassiskReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Rosenvinge,Aksel Oseberg Skilag TV 26:33,0 + 00:00,0
2Kvåle,Gaute HSG/ Røldal IL HO 26:34,0 + 00:01,0
3Augdal,Eirik Sverdrup Haugsbygd IF BU 26:39,0 + 00:06,0
4Hovland,Torgeir Sulen Medkila SL TR 26:41,0 + 00:08,0
5Græsli,Kristian Hamar SK HE 26:58,2 + 00:25,2
6Mikkelsen,Eirik MVS/ Medkila SL TR 27:18,6 + 00:45,6
7Skjevdal,Lars Gunnar Røros IL ST 27:20,0 + 00:47,0
8Bruvoll,Ole Jørgen Lierne IL NT 27:23,8 + 00:50,8
9Aarrestad,Magnus Lian HSG/ Sandnes IL AR 27:28,2 + 00:55,2
10Erikstad,Audun Vadsø SK FI 27:29,2 + 00:56,2
11Riseth,Fredrik Byåsen IL ST 27:35,8 + 01:02,8
12Bie,Maximilian NNS/ Bardufoss og Omegn IF TR 27:42,9 + 01:09,9
13Gustavsson,Carl Theodor Heming, IL - Ski / Team Kollen OS 27:43,1 + 01:10,1
14Thon,Martin NTG-L/ Skiptvet IL ØF 27:43,4 + 01:10,4
15Bu,Torstein MVS/ Førde IL SF 27:53,4 + 01:20,4
16NYENGET,Fredrik Loewstoem NTG-L/ Siggerud IL - Ski AK 27:58,1 + 01:25,1
17Hovin,Martin Byåsen IL ST 28:00,5 + 01:27,5
18Folkvord,Sindre HSG/ Sandnes IL AR 28:02,4 + 01:29,4
19Northug,Even MVS/ Strindheim IL ST 28:03,1 + 01:30,1
20Tungesvik,Sindre NTG-L/ IL Jardar AK 28:03,8 + 01:30,8
21Dengerud,Erik Olsvik Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS 28:04,3 + 01:31,3
22Røer,Sigurd Lund NTG-G/ Bækkelagets SK OS 28:08,7 + 01:35,7
23Ekren,Thomas NTG-L/ Melhus IL ST 28:15,6 + 01:42,6
24Staff,Ørjan NTG-G/ Brandbu IF OP 28:15,7 + 01:42,7
25Wright,Harald Bergwitz-Larsen Njård / Team Kollen OS 28:29,5 + 01:56,5
26Svaland,Lars Aasheim Birkenes IL AR 28:33,7 + 02:00,7
27Skaarseth,Anders NTG-L/ Lillehammer Skiklub OP 28:43,6 + 02:10,6
28Thomassen,Joakim Vangen Innstrandens IL NO 28:45,6 + 02:12,6
29Bergan,Sivert Halfdan Larvik Ski TV 28:48,4 + 02:15,4
30Nicolaisen,Ole Løkken IF ST 28:55,2 + 02:22,2
31Berteig,Håvard Fossum IF AK 28:59,9 + 02:26,9
32Aune,Martin MVS/ Skogn IL NT 29:05,4 + 02:32,4
33Eriksen,Sivert Grøtan Byåsen IL ST 29:10,8 + 02:37,8
34Tveita,Jørgen Rustad IL / Team Kollen OS 29:12,0 + 02:39,0
35Fosnæs,Sverre Austgulen Fossum IF AK 29:14,8 + 02:41,8
36Tofte,Erling Lillehammer Skiklub OP 29:15,1 + 02:42,1
37Frost,Edvin Tromsø SK - Langrenn TR 29:18,2 + 02:45,2
38Borgersen,Jørgen J Hokksund IL BU 29:20,4 + 02:47,4
39Tollan,Inge Brennmoen Tolga IL HE 29:22,1 + 02:49,1
40Engen,Mats Tromsø SK - Langrenn TR 29:23,2 + 02:50,2
41Mannsåker,Ådne HSG/ Sandnes IL AR 29:28,5 + 02:55,5
42Bjerke,Oddgeir Haukaas Lillehammer Skiklub OP 29:29,8 + 02:56,8
43Hestetræet,Kristoffer Lillehammer Skiklub OP 29:31,1 + 02:58,1
44Bekkevoll,Simen Bjerkvik IF TR 29:31,9 + 02:58,9
45Skarpnord,Henrik MjøsSki HE 29:32,7 + 02:59,7
46Andersen,Frikk Hald Asker SK AK 29:36,5 + 03:03,5
47Moe,Torgeir Høybråten og Stovner IL / Team Kollen OS 29:39,1 + 03:06,1
48Mjelde,Øyvind Brakvatne NTG-G/ Osterøy IL HO 29:39,7 + 03:06,7
49Grønflaten,Sindre Fjellørnen IL ST 29:51,2 + 03:18,2
50Marcussen,Øyvind Øilo Oseberg Skilag TV 29:56,7 + 03:23,7
51Nyhus,Erlend Bardu IL TR 29:56,8 + 03:23,8
52Rishoff,Øyvind Ringkollen SK BU 30:01,1 + 03:28,1
53Moe,Kjell Kristoffer Watne Vegårshei IL AR 30:02,0 + 03:29,0
54Nesvold,Ole Martin Myre NNS/ Ballangen Ski TR 30:02,2 + 03:29,2
55Breivik,Sigmund Langedal Koll IL OS 30:04,9 + 03:31,9
56Stikbakke,Tormod Østre Toten Skilag / Gjøvik/Toten Langrenn OP 30:05,8 + 03:32,8
57Flataker,Erling Engesvold MVS/ Hommelvik IL ST 30:07,1 + 03:34,1
58Bruland,Eirik NTG-L/ Bærums Skiklub AK 30:07,3 + 03:34,3
59Dagestad,Torstein Haaker Bulken IL / Vossalangrenn HO 30:14,4 + 03:41,4
60Fjeldheim,Marcus Konnerud IL BU 30:16,3 + 03:43,3
61Waage,Jens Gjøvik SK OP 30:18,9 + 03:45,9
62Bergendahl,Lars Lyn Ski / Team Kollen OS 30:23,1 + 03:50,1
63Myhre,Vegard Vegårshei IL AR 30:25,5 + 03:52,5
64Helgemo,Ruben Lundamo IL ST 30:28,7 + 03:55,7
65Baksjøberget,Sander Vang Skiløperforening HE 30:32,7 + 03:59,7
66Karbø,Helge Kvam Sunnylven IL MR 30:33,6 + 04:00,6
67Flaen,Carl Jørgen Sundet Heming, IL - Ski / Team Kollen OS 30:35,3 + 04:02,3
68Løvseth,Elias Gjerdrum IL - Ski AK 30:35,4 + 04:02,4
69Elisenberg,Jørgen Hamar SK HE 30:36,1 + 04:03,1
70Syversen,Marcus Tistedalen FL ØF 30:38,2 + 04:05,2
71Sauge,Andreas Andersen Nes Ski AK 30:40,1 + 04:07,1
72Westgård,Thomas Hjalmar Steinkjer SK NT 30:40,6 + 04:07,6
73Gundersen,Sigurd J Vadsø SK FI 30:42,1 + 04:09,1
74Hoås,John Gunnar MVS/ Lånke IL NT 30:42,4 + 04:09,4
75Furunes,Eivind Haugen MVS/ Stjørdals-Blink, IL NT 30:43,0 + 04:10,0
76Hetland,Thomas Helleland IL AR 30:44,5 + 04:11,5
77Hovland,Eirik Årdalstangen IL SF 30:44,6 + 04:11,6
78Almenningen,Mathias Botne SK TV 30:45,1 + 04:12,1
79Høydal,Eivind Lyn Ski / Team Kollen OS 30:45,6 + 04:12,6
80Arntsen,Mikkel Sortland og Omegn SK - Ski NO 30:47,5 + 04:14,5
81Færø,Magnus-Johan NTG-G/ Eikanger IL HO 30:47,7 + 04:14,7
82Øie,Jo IL Hållingen NT 30:51,0 + 04:18,0
83Sandberg,Anders Johan Skogn IL NT 30:52,9 + 04:19,9
84Haugan,Sindre Øwre MVS/ Hommelvik IL ST 30:53,2 + 04:20,2
85Trøen,Jon Kristian Ålen IL ST 30:57,2 + 04:24,2
86Madsstuen,Asbjørn Njård / Team Kollen OS 30:57,9 + 04:24,9
87Myrmo,Håkon Rennebu IL ST 31:01,2 + 04:28,2
88Riseth,Aleksander Byåsen IL ST 31:02,3 + 04:29,3
89Drivenes,Magnus Bærums Skiklub AK 31:06,7 + 04:33,7
89Jevanord,Kristian Moelven IL HE 31:06,7 + 04:33,7
91Netteland,Henrik Nordbygda/Løten Ski HE 31:06,8 + 04:33,8
92Asphaug,Thomas Strindheim IL ST 31:10,0 + 04:37,0
93Bjørkli,Sondre MVS/ Hommelvik IL ST 31:10,2 + 04:37,2
94Jutkvam,Martin Thorland Bækkelagets SK / Team Kollen OS 31:12,2 + 04:39,2
95Grimsbø,Bendik Førde IL SF 31:14,4 + 04:41,4
96Verdal,Sondre Hægebostad IL AR 31:15,0 + 04:42,0
97Wilhelmsen,Tommy Richard NTG-G/ IL Bevern - Ski BU 31:16,9 + 04:43,9
98Nordlund,Einar Furnes Skiløperforening HE 31:17,2 + 04:44,2
99Piippo,Kristian Svalestuen Ringkollen SK BU 31:18,2 + 04:45,2
100Elverhøi,Stian MVS/ Nes Ski AK 31:18,5 + 04:45,5
101Oftebro,Markus Lien Bærums Skiklub AK 31:19,4 + 04:46,4
102Helgesen,Benjamin NNS/ Medkila SL TR 31:20,7 + 04:47,7
103Ravndal,Tor Jøran Gjesdal IL AR 31:21,8 + 04:48,8
104Nordeng,August Sortland og Omegn SK - Ski NO 31:24,0 + 04:51,0
105Jensen,Johan Vangberg Innstrandens IL NO 31:24,4 + 04:51,4
106Dæhli,Sivert MjøsSki HE 31:25,3 + 04:52,3
107Johnsen,Vegard NNS/ Ankenes SK TR 31:32,7 + 04:59,7
108Vig,Jens Bredde Drammen Strong BU 31:37,4 + 05:04,4
109Nordby,Mads Bentstuen HSG/ Nes Ski AK 31:38,0 + 05:05,0
110Aune,Truls Trøan MVS/ Steinkjer SK NT 31:38,6 + 05:05,6
111Teien,Henrik Sande Sportsklubb TV 31:40,4 + 05:07,4
112Forberg,Sigmund Andres Kvammen Skarphedin, IL TV 31:41,6 + 05:08,6
113Nordsletten,Even Wiborg Koll IL / Team Kollen OS 31:43,0 + 05:10,0
114Øverås,Sindre Mælum IL / Team Grenland Ski TV 31:43,8 + 05:10,8
115Staurbakk,Christian Innstrandens IL NO 31:44,2 + 05:11,2
116Sliper,Sivert Lillehammer Skiklub OP 31:45,2 + 05:12,2
117Husebråten,Ole Edvard MVS/ Ørje IL ØF 31:45,3 + 05:12,3
118Stensvand,Ola Fjelltun ROS, IL BU 31:48,6 + 05:15,6
119Grastveit,Stian Helleland IL AR 31:48,9 + 05:15,9
120Vatnar,Kristoffer Skarphedin, IL TV 31:49,2 + 05:16,2
121Bordal,Simen MjøsSki HE 31:54,1 + 05:21,1
122Johnsen,Marcus Sortland og Omegn SK - Ski NO 31:58,9 + 05:25,9
123Johansen,Eirik Skoppum IL TV 32:01,0 + 05:28,0
124Bjørnsgaard,Hans Lillehammer Skiklub OP 32:03,7 + 05:30,7
125Baksjøberget,Ulrik Leinan Vang Skiløperforening HE 32:05,9 + 05:32,9
126Øveråsen,Christian Lillehammer Skiklub OP 32:16,3 + 05:43,3
127Lundby,Ole Anders Ek Drøbak-Frogn IL AK 32:19,4 + 05:46,4
128Stormo,Sondre MVS/ Hommelvik IL ST 32:21,7 + 05:48,7
129Treekrem,Lars Ås IL AK 32:23,4 + 05:50,4
130Jenssen,Einar Nicolai Njård / Team Kollen OS 32:31,3 + 05:58,3
131Næss,Thomas Dowling Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS 32:43,5 + 06:10,5
132Skåttun,Markus Høybråten og Stovner IL / Team Kollen OS 32:46,5 + 06:13,5
133Jensen,Isak Nordeng Sortland og Omegn SK - Ski NO 32:47,0 + 06:14,0
134Mikaelsen,Simon Larsen Byåsen IL ST 32:50,2 + 06:17,2
135Øvre-Helland,Sondre Viking, TIF HO 32:53,4 + 06:20,4
136Lund,Ådne Vinne Skilag NT 32:59,7 + 06:26,7
137Andersen,Vegard Åslia Skilag / Team Trysil HE 33:01,4 + 06:28,4
138Nygaard,Trym Granerud Bærums Skiklub AK 33:02,9 + 06:29,9
139Nerbøberg,Pål Molde og Omegn IF - Ski MR 33:07,1 + 06:34,1
140Pettersen,Didrik MVS/ Spillum IL NT 33:12,5 + 06:39,5
141Berg,Jonas Byåsen IL ST 33:14,1 + 06:41,1
142Barnholt Bjerke,Vemund MVS/ Trøsken IL ØF 33:18,7 + 06:45,7
143Aagenæs,Ferdinand Bærums Skiklub AK 33:22,5 + 06:49,5
144Riksaasen,Steinar Vågå IL OP 33:26,7 + 06:53,7
145Hjelmevoll,Leif Malvin Ulvik IL HO 33:27,6 + 06:54,6
146Jensen,Rolf Martin Skonseng UL NO 33:31,0 + 06:58,0
147Hesle,Henrik Dybevold Lyn Ski OS 33:46,0 + 07:13,0
148Bjørkli,Tobias Vesterfjell og Omegn IL TR 33:46,6 + 07:13,6
149Tyrom,Kjetil Follebu SK OP 33:47,1 + 07:14,1
150Aastvedt,Eirik Tvedt Osterøy IL HO 33:51,9 + 07:18,9
151Thorsen,Adrian Elvalandet IL NT 33:52,0 + 07:19,0
152Fredriksen,Simen Fredrik Brunva Botne SK TV 34:03,0 + 07:30,0
153Bye,Eirik Oppegård IL AK 34:09,1 + 07:36,1
154Aagnes,Sebastian Bærums Skiklub AK 34:18,4 + 07:45,4
155Reichborn-Bjørneklett,Ludvig Koll IL OS 34:23,5 + 07:50,5
156Bredalen,Lars Hakadal IL AK 34:29,1 + 07:56,1
157Engseth,Alexander Jensen Drøbak-Frogn IL AK 34:30,9 + 07:57,9
158Skarheim,Peter MVS/ Vinger IL NO 34:32,4 + 07:59,4
159Myroldhaug,Espen Bærums Verk IF AK 35:04,5 + 08:31,5
160Bergsholm,Aasmund Stokke IL TV 35:05,5 + 08:32,5
161Johansen,Glenn Tommy Vadsø SK FI 35:12,0 + 08:39,0
162Aagård,John Marius MVS/ Overhalla IL NT 35:12,8 + 08:39,8
163Hedstrøm,Even Kjellmyra IL HE 35:19,9 + 08:46,9
164Nilsen,Arnt Inge Hommelvik IL ST 35:47,3 + 09:14,3
165Bøe,Hans-Petter Ingerø MVS/ Varteig IL ØF 36:15,1 + 09:42,1
166Holth,Martin Gadderud Aurskog/Finstadbru SK AK 36:52,3 + 10:19,3
167Herfindal,Ådne Hope Bulken IL HO 37:41,3 + 11:08,3
168Brandt,Matias Gjestvang MVS/ Lørenskog SK - Ski AK 37:44,6 + 11:11,6
169Solli,Åsmund Vetle Fossum IF AK 39:51,9 + 13:18,9
170Ekrem,Ole Eirik Fuglehaug Lillehammer Skiklub OP 41:31,3 + 14:58,3
DNFRenå,Tomas MVS/ Hommelvik IL ST
DNFNelson,Arvid MVS/ Svarstad IL / Team Grenland Ski TV
DNFVik,Erik Sirdal Skilag AR
DNFMoe,Bjørn Sundset Byaasen Skiklub ST
DNFMadsen,Ådne Tverfjell Koll IL / Team Kollen OS
DNFLandsverk,Halvor Dagssøn Ørn, IF / Team Grenland Ski TV
DNFGrue,Kristian Fet SK AK
DNSRivenes,Andreas NTG-L/ Vaaler IF / Team Solør Ski HE
DNSBjerkevoll,Erik Gjellan Bækkelagets SK OS
DNSKnigge,Kristoffer Lier IL BU
DNSNikolaisen,Ragnvald MVS/ Hilstad IL NO
DNSRuud,Hans Geilo IL BU
DNSKaasen,Kristoffer Henden Bærums Skiklub AK
DNSAsplin,Elling Fossheim Lillehammer Skiklub OP
DNSBårtveit,Martin Geilo IL BU
DNSKristiansen,Martin ROS, IL BU
DNSBollum,Sondre Gjøvik SK OP
DNSArnesen,Harald Astrup Heming, IL - Ski / Team Kollen OS
DNSBakken,Jonas Madslien Kjelsås IL - ski OS
DNSKvåle,Bjørnar NTG-G/ Brandbu IF OP
DNSResell,Anders Aamodt Koll IL / Team Kollen OS
DNSAa,Syver Rykhus Dombås IL OP
DNSStonor,Eirik Lillehammer Skiklub OP
DNSClaussen,Aleksander Bærums Skiklub AK
DNSPettersen,Magnus Hannevig Birkebeineren, IF BU
DNSNilsen,Anders Brekke IL Bevern - Ski BU
DNSBlomseth,Eirik Jonas Lillomarka SK / Team Kollen OS
DNSGjørven,Lars Midthjell Markane IL SF
Resultatliste M 18 år 15 km klassiskReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Reistad,Petter Bærums Verk IF AK 40:37,7 + 00:00,0
2Turtveit,Vebjørn Voss IL / Vossalangrenn HO 40:56,2 + 00:18,5
3Melsom,Borger Christopher Fossum IF AK 40:58,8 + 00:21,1
4Holth,Chrisander Skjønberg NTG-G/ Birkebeineren, IF BU 41:15,2 + 00:37,5
5Tefre,Gjøran NTG-G/ Førde IL SF 41:15,8 + 00:38,1
6Heimdal,Eivind Krane Bardu IL TR 41:47,0 + 01:09,3
7Hjeldnes,Joakim Alfsvåg Klæbu IL ST 42:12,6 + 01:34,9
8Kvaale,Eivind Romberg Høydalsmo IL TV 42:25,7 + 01:48,0
9Hoel,Johan Åsen IL AK 42:35,1 + 01:57,4
10Leirdal,Mats Bjørnar NTG-G/ IL Bjørn SF 42:36,5 + 01:58,8
11Vestli,Torstein Strandbygda IL / Team Trysil HE 43:05,0 + 02:27,3
12Holtklimpen,Amund Roterud IL OP 43:06,7 + 02:29,0
13Lilleberg,Severin Byåsen IL ST 43:15,0 + 02:37,3
14Trefall,Einar Eksingedalen IL / Vossalangrenn HO 43:20,7 + 02:43,0
15Veerpalu,Andreas MVS/ IL Varden NT 43:22,1 + 02:44,4
16Haga,Magne Åsen IL AK 43:24,0 + 02:46,3
17Stadaas,Kasper Heming, IL - Ski / Team Kollen OS 43:31,3 + 02:53,6
18Håkenrud,Anders Lie Asker SK / Team G-Sport Asker AK 43:38,6 + 03:00,9
19Pollen,Roger Øye Førde IL SF 43:46,9 + 03:09,2
20Heir,Marius Borge Fossum IF AK 43:50,4 + 03:12,7
21Smeby,Henrik Sagosen IL Bevern - Ski BU 43:51,1 + 03:13,4
22Braathen,Marcus NTG-G/ Sjåstad/Vestre Lier IL BU 43:56,4 + 03:18,7
23Juliussen,Vetle NTG-L/ Varteig IL ØF 43:57,1 + 03:19,4
24Sugaren,Oliver Tolga IL HE 44:03,3 + 03:25,6
25Einarsson,Sturla Bjørn Tromsø SK - Langrenn TR 44:15,8 + 03:38,1
26Madslien,Jørgen Haugen Kjelsås IL - ski OS 44:21,0 + 03:43,3
27Thorstensen,Erik Lippestad Bærums Verk IF AK 44:24,5 + 03:46,8
28Ulvang,Jørgen Sæternes Sandnes IL FI 44:25,0 + 03:47,3
29Nævestad,Morten Lyn Ski / Team Kollen OS 44:29,4 + 03:51,7
30Berg,Stian Jømna/Heradsbygd Langrenn / Team Trysil HE 44:36,5 + 03:58,8
31Hippe,Even Sæteren Bagn IL / Team Valdres Ski OP 44:37,8 + 04:00,1
32Antonsen,Vegard Ås IL AK 44:47,6 + 04:09,9
33Hagen,Eirik Ek HSG/ Driv IL - Ski AK 44:54,1 + 04:16,4
34Michler,Sondre Stenersen Ziel Byåsen IL ST 44:54,4 + 04:16,7
35Tjelle,Johan Nittedal IL AK 44:59,4 + 04:21,7
36Aalerud,Kristian Andre Bærums Verk IF AK 44:59,6 + 04:21,9
37Haugen,Hallvard Kristoffer Bola Fossum IF AK 44:59,9 + 04:22,2
38Trøen,Jarand Lid Bergsdalen UL / Vossalangrenn HO 45:09,1 + 04:31,4
39Ramsrud,Sondre Lillehammer Skiklub OP 45:11,8 + 04:34,1
40Larsen,Øyvind Ranheim SK ST 45:11,9 + 04:34,2
41Paulsen,Endre Hauge Gjesdal IL AR 45:16,0 + 04:38,3
42Johannessen,Gunnar Ørn, IF / Team Grenland Ski TV 45:18,2 + 04:40,5
43Kjonerud,Kristian A Lillehammer Skiklub OP 45:18,7 + 04:41,0
44Paule,Jørgen Dahl HSG/ Birkebeineren, IF BU 45:20,0 + 04:42,3
45Aspli,Hallgeir Frol IL NT 45:26,1 + 04:48,4
46Molden,Andreas NTG-L/ Nes Ski AK 45:26,4 + 04:48,7
47Lund,Johannes Kaupanger IL SF 45:27,6 + 04:49,9
48Talihärm,Johan IL Varden NT 45:33,5 + 04:55,8
49Holen,Espen Honganvik Magnor UL HE 45:40,5 + 05:02,8
50Furuli,Oliver Bræin Lillehammer Skiklub OP 45:41,2 + 05:03,5
51Aamodt,Endre Bagn IL / Team Valdres Ski OP 45:43,8 + 05:06,1
52Sveen,Øyvind Gjerdrum IL - Ski AK 45:45,9 + 05:08,2
53Skogsholm,Vinjar Åslia Skilag / Team Trysil HE 45:49,4 + 05:11,7
54Jacobsen,Tobias Thørnquist Innstrandens IL NO 45:55,2 + 05:17,5
55Sandberg,Andreas Kjølstad Rustad IL / Team Kollen OS 45:57,6 + 05:19,9
56Kjerstad,Vebjørn Ankenes SK TR 46:01,8 + 05:24,1
57Eid,Ingebrigt Leik, IL ST 46:03,8 + 05:26,1
58Syrstad,Torleif Lundamo IL ST 46:05,6 + 05:27,9
59Gjevre,Jostein Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS 46:07,0 + 05:29,3
60Gulbrandsen,Christian NTG-G/ Gran IL / Team Hadeland OP 46:08,4 + 05:30,7
61Wilskog,Thomas Nittedal IL AK 46:09,1 + 05:31,4
62Munkvold,Oddne Håvardstun MVS/ Førde IL SF 46:09,8 + 05:32,1
63Haugo,Olav Voss IL HO 46:12,6 + 05:34,9
64Vad,Trond-Marius Valldal IL MR 46:13,0 + 05:35,3
65Wang,Thorstein Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS 46:13,8 + 05:36,1
66Nissen-Sollie,Petter Thomassen MVS/ Runar, IL TV 46:21,0 + 05:43,3
67Valøy,Elias Tromsø SK - Langrenn TR 46:24,3 + 05:46,6
68Barli,Sindre Fløtlien NTG-L/ Moelven IL HE 46:44,1 + 06:06,4
69Sjøli,Mattis Nes Ski AK 46:44,6 + 06:06,9
70Solberg,Petter Langaard Heming, IL - Ski / Team Kollen OS 46:49,7 + 06:12,0
71Grøstad,Sindre Nittedal IL AK 46:52,0 + 06:14,3
72Blindheim,Eivind Maurseth Bulken IL / Vossalangrenn HO 46:52,3 + 06:14,6
73Haugum,Marius Bærums Verk IF AK 46:54,3 + 06:16,6
74Myhren,Eirik Kilen Strandbygda IL / Team Trysil HE 46:54,7 + 06:17,0
75Bakkum,Glenn Øyer-Tretten IF OP 46:55,4 + 06:17,7
76Pettersen,Marius Strømmen og Lillestrøm SK AK 46:55,8 + 06:18,1
77Bye,Eystein Kristvik Fana IL HO 46:57,8 + 06:20,1
78Habostad,Anders Falsen Heming, IL - Ski / Team Kollen OS 46:59,0 + 06:21,3
79Stiklestad,Sindre Steinkjer SK NT 47:00,2 + 06:22,5
80Trøen,Remi Vang Skiløperforening HE 47:03,2 + 06:25,5
81Dager,Håkon Høybråten og Stovner IL / Team Kollen OS 47:06,3 + 06:28,6
82Osvold,Vegard Strandbygda IL / Team Trysil HE 47:09,3 + 06:31,6
83Nysæter,Erlend Fana IL HO 47:10,1 + 06:32,4
84Torgersen,Sebastian Lyn Ski / Team Kollen OS 47:13,3 + 06:35,6
85Sætermo,Isak Storforshei IF NO 47:14,7 + 06:37,0
86Bråthen,Johan N Magnor UL HE 47:21,1 + 06:43,4
87Lande,Georg MVS/ Terråk IL NT 47:23,2 + 06:45,5
88Bergsjø,Fredrik Søndre Høland Idretts- og Ungd AK 47:31,5 + 06:53,8
89Ramdal,Sture Leksvik IL NT 47:32,4 + 06:54,7
90Tronstad,Lars Kristian Leksvik IL NT 47:33,3 + 06:55,6
91Brodin,Hermann Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS 47:34,7 + 06:57,0
92Erikstein,Knut Halvor Vinje IL TV 47:35,3 + 06:57,6
93Lilleeng,Fredrik Sverdrup Oddersjaa SSK AR 47:36,8 + 06:59,1
94Husby,Petter Lunde Malm IL NT 47:40,2 + 07:02,5
95Åsheim,Jarle Nordtveit Vindafjord IL AR 47:42,8 + 07:05,1
96Lie,Arne Laurits Rossebø Vaaler IF / Team Solør Ski HE 47:44,8 + 07:07,1
97Jansen,Ola Raaum MVS/ Spillum IL NT 47:51,7 + 07:14,0
98Kjærnsli,Henrik Lillehammer Skiklub OP 47:52,4 + 07:14,7
99Svendsen,Johannes Leinstrand IL ST 47:56,0 + 07:18,3
100Lie,Stian HSG/ Birkebeineren, IF BU 48:03,2 + 07:25,5
101Welinder,Mikael Jaren IL / Team Hadeland OP 48:07,0 + 07:29,3
102Smebye,Jon Breivik Lyn Ski / Team Kollen OS 48:10,1 + 07:32,4
103Breilid,Vetle Bjelland IL AR 48:16,2 + 07:38,5
104Navjord,André Johnsen Stormfjell IL NO 48:18,4 + 07:40,7
105Torvik,Truls MVS/ IL Varden NT 48:23,1 + 07:45,4
106Grimsgaard,Jakob Deraas Tromsø SK - Langrenn TR 48:28,1 + 07:50,4
107Møen,Lars Andre Voss IL / Vossalangrenn HO 48:28,6 + 07:50,9
108Tønseth,Gaute Aksnes Lyn Ski / Team Kollen OS 48:30,3 + 07:52,6
109Haverstad,Andreas Sjåstad/Vestre Lier IL BU 48:41,9 + 08:04,2
110Midttun,Simen Byneset IL ST 48:42,9 + 08:05,2
111Strømmen,Kjetil Husevåg Førde IL SF 48:44,9 + 08:07,2
112Isachsen,Erlend Asker SK / Team G-Sport Asker AK 48:48,9 + 08:11,2
113Brembu,Tor Gunnar Furnes IL Hållingen NT 49:03,3 + 08:25,6
114Lid,Ole-Martin Tomrefjord IL MR 49:05,7 + 08:28,0
115Messel,Lars Bjørndal IF / Team Kollen OS 49:09,5 + 08:31,8
116Liland,Preben Helleland IL AR 49:10,3 + 08:32,6
117Nordtorp,Eirik Nittedal IL AK 49:28,1 + 08:50,4
118Lønhaug,Patrick Vadsø SK FI 49:37,5 + 08:59,8
119Bjone,Jon Christen Brandbu IF / Team Hadeland OP 49:46,3 + 09:08,6
120Solstad,Eirik Kolvereid IL NT 49:48,5 + 09:10,8
121Myklebost,Jonas Nittedal IL AK 49:53,1 + 09:15,4
122Børnick,Kristian Konnerud IL BU 49:58,5 + 09:20,8
123Leistad,Audun MVS/ Malvik IL ST 50:15,4 + 09:37,7
124Mæland,Kristian Bakøy Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS 50:23,1 + 09:45,4
125Ulsrud,Steffen Grue Åsen IL AK 50:25,1 + 09:47,4
126Oma,Steinar Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS 50:32,0 + 09:54,3
127Warlo,Sverre Gunnar Heming, IL - Ski OS 50:56,0 + 10:18,3
128Martin,Glen Bjelland IL AR 52:09,7 + 11:32,0
129Rypdal,Simen Ringkollen SK BU 52:13,2 + 11:35,5
130Brox,Jostein Skranes Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS 52:37,8 + 12:00,1
131Vikhagen,Håkon Steinkjer SK NT 52:53,7 + 12:16,0
132Hodne,Marius Oddersjaa SSK AR 52:54,4 + 12:16,7
133Aas,John Sindre Lyn Ski OS 53:43,1 + 13:05,4
DNFFuglerud,Vetle Sjåstad/Vestre Lier IL BU
DNFOlsen,Andreas Sandnes Innstrandens IL NO
DNFValstadsve,Vegard Rønning Skatval Skilag - ski NT
DNFGimse,Håkon Heming, IL - Ski / Team Kollen OS
DNFLundervold,Anders NTG-G/ Asker SK AK
DNFTveito,Lars Voss IL / Vossalangrenn HO
DNFHabostad,Lars Falsen Heming, IL - Ski / Team Kollen OS
DNFFagerli,Gøran Bossmo og Ytteren IL NO
DNFLivik,Håkon IL Varden NT
DNFGrande,Lars Erik Sundgot Leksvik IL NT
DNFHulbak,Ole Sollien NTG-G/ Hemsedal IL BU
DNFDahl,Kristian Botne SK TV
DNFSteinsland,Daniel Øvrebø IL AR
DNFHalvorsen,Lars Gellein Botne SK TV
DNFFjeld,Erlend MjøsSki HE
DNSAndersen,Henrik Stokke IL TV
DNSHolm,Markus Emaus Lillehammer Skiklub OP
DNSAsp,Simon MVS/ Hommelvik IL ST
DNSLauglo,Anders Ingebrigt Leinstrand IL ST
DNSGermundson,Ole-Marius Heming, IL - Ski / Team Kollen OS
DNSHjerpås,Håkon MVS/ IL Varden NT
DNSHølmo,Simen Tomrefjord IL MR
DNSSletten,Henrik Snarvold Vaaler IF / Team Solør Ski HE
DNSMaltun,Didrik Fossum IF AK
DNSRiseth,Jonas Spillum IL NT
DNSPedersen,Krister Aaen Sandnes IL FI
DNSGifstad,Henrik NTG-G/ Oppegård IL AK
DNSRøkke,Christoffer Byåsen IL ST
DNSHansen,Eirik Jarl Utskarpen IL NO
Resultatliste M 19/20 år 20 km klassiskReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Taugbøl,Håvard Solås Lillehammer Skiklub / Team Birken OP 54:37,7 + 00:00,0
2Nydal,Erlend Moian Njård / Team Kollen OS 55:27,2 + 00:49,5
3Christiansen,Vetle Sjåstad Geilo IL BU 55:43,2 + 01:05,5
4Hattestad,Ole Anders NTG-L/ Lillehammer Skiklub OP 56:07,0 + 01:29,3
5Høgset,Sindre HSG/ Vinje IL TV 56:51,4 + 02:13,7
6Engan,Sondre Strindheim IL ST 56:51,5 + 02:13,8
7Young,Andrew NTG-G/ Geilo IL BU 57:03,2 + 02:25,5
8Schwencke,Fredrik Lyn Ski / Team Kollen OS 57:11,8 + 02:34,1
9Grav,Jørgen Heming, IL - Ski / Team Kollen OS 57:16,8 + 02:39,1
10Aune,Pål Trøan MVS/ Steinkjer SK NT 57:17,7 + 02:40,0
11Krüger,Simen Hegstad Lyn Ski / Team Kollen OS 57:21,0 + 02:43,3
12Mysen,Eirik Oseberg Skilag TV 57:22,4 + 02:44,7
13Bø,Johannes Thingnes Markane IL SF 57:34,2 + 02:56,5
14Borgnes,Mathias Heming, IL - Ski / Team Kollen OS 57:35,9 + 02:58,2
15Hjelstuen,Håkon Lyn Ski / Team Kollen OS 57:45,6 + 03:07,9
16Løfald,Hallvard MVS/ Rindals-Troll, IK ST 57:53,2 + 03:15,5
17Gunnulfsen,Mikael Hei, IL - Ski / Team Grenland Ski TV 57:57,5 + 03:19,8
18Johaug jr.,Karstein Nansen, IL HE 57:57,7 + 03:20,0
19Hol,Marius NTG-L/ Bardufoss og Omegn IF TR 58:13,3 + 03:35,6
20Hammerlund,Sindre Sætre Asker SK / Team G-Sport Asker AK 58:19,6 + 03:41,9
21Vik,Lars Hagelsteen Holeværingen, IL Ski BU 58:25,1 + 03:47,4
22Farstad,Eirik NNS/ Burfjord IL TR 58:27,8 + 03:50,1
23Øverland,Petter Rinde Sannidal IL TV 58:31,6 + 03:53,9
24Eriksrud,Ole Vidar Konnerud IL BU 58:38,9 + 04:01,2
25Wold,Jonas Inderøy IL NT 58:40,8 + 04:03,1
26Trollebø,Dag Frode Njård / Team Kollen OS 58:41,8 + 04:04,1
27Vaksdal,Fridtjof Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS 58:43,7 + 04:06,0
28Nilsen,Markus Norum Sortland og Omegn SK - Ski NO 58:44,9 + 04:07,2
29Andersen,Peter Kirkenes & Omegn SK FI 58:45,6 + 04:07,9
30Døble,Andreas Oddersjaa SSK AR 58:48,0 + 04:10,3
31Andersen,Fredrik Ole Oldereid Lyn Ski / Team Kollen OS 58:52,7 + 04:15,0
32Moholt,Even Ålen IL ST 59:02,0 + 04:24,3
33Riseth,Martin Byåsen IL ST 59:12,7 + 04:35,0
34Bjerkrheim,Kjetil André Nesbyen IL BU 59:14,1 + 04:36,4
35Gjendahl,Tony Vang Skiløperforening HE 59:16,0 + 04:38,3
36Strømholt,Rune NNS/ Tromsø SK - Langrenn TR 59:21,9 + 04:44,2
37Erdal,Ole Martin Førde IL SF 59:23,3 + 04:45,6
38Aunli,Lars Ove MVS/ Kyrksæterøra IL ST 59:28,7 + 04:51,0
39Hamnes,Vegard Øyer-Tretten IF OP 59:28,8 + 04:51,1
40Hanevik,Nikolai Bulken IL HO 59:37,1 + 04:59,4
41Fjell,Anders Konnerud IL BU 59:38,4 + 05:00,7
42Svaland,Håkon Birkenes IL AR 59:43,5 + 05:05,8
43Stensås,Anders Lundamo IL ST 59:43,6 + 05:05,9
44Palm,Sindre Odberg Spydeberg IL ØF 59:47,3 + 05:09,6
45Bakke,Henrik Bul IL / Team Synnfjell OS 59:48,9 + 05:11,2
46Solvang,Eirik Innstrandens IL NO 59:52,6 + 05:14,9
47Skogstad,Tor Håkon Lundamo IL ST 59:54,4 + 05:16,7
48Frorud,Jonas Udjus HSG/ Skiptvet IL ØF 59:54,6 + 05:16,9
49Fjone,Hallvard Riseth Steinkjer SK NT 59:54,9 + 05:17,2
50Hermanrud,Rolf Christian Njård / Team Kollen OS 59:56,5 + 05:18,8
51Holthe,Fredrik Sverdrup Byåsen IL ST 59:57,7 + 05:20,0
52Grønvold,Sondre Lyn Ski / Team Kollen OS 59:59,9 + 05:22,2
53Leren,Tore Tolga IL HE 1:00:01,7 + 05:24,0
54Waltenberg,Marius NNS/ Lyngen/Karnes IL TR 1:00:09,7 + 05:32,0
55Lippert,Henrik NTG-G/ Trøsken IL ØF 1:00:11,1 + 05:33,4
56Mathisen,Runar Skaug HSG/ Vinje IL TV 1:00:12,8 + 05:35,1
57Haugrud,Hans Yngvar Furnes Skiløperforening HE 1:00:16,4 + 05:38,7
58Løfald,Gjermund MVS/ Rindals-Troll, IK ST 1:00:20,1 + 05:42,4
59Fosheim,Eivind Knutsson Skrautvål IL / Team Valdres Ski OP 1:00:26,2 + 05:48,5
60Nilsen,Vegard Bjerkreim NTG-L/ Lillehammer Skiklub OP 1:00:28,0 + 05:50,3
61Amundsen,Jonas Nes Ski AK 1:00:30,4 + 05:52,7
62Eikeland,Odin Foldvik Alta IF / Team Nordlysbyen Ski FI 1:00:32,2 + 05:54,5
63Haga,Håvard Åsen IL AK 1:00:33,6 + 05:55,9
64Simonsen,Erik MVS/ Fjellørnen IL ST 1:00:35,3 + 05:57,6
65Granseth,Robert Lillehammer Skiklub OP 1:00:39,5 + 06:01,8
66Nilsen,Gjermund Gran IL / Team Hadeland OP 1:00:46,7 + 06:09,0
67Hoffsbakken,Erik K Biri IL OP 1:00:48,8 + 06:11,1
68Jevnaker,Anders Bøe Raufoss IL / Gjøvik/Toten Langrenn OP 1:00:51,1 + 06:13,4
69Skogstad,Per Harald Lundamo IL ST 1:00:52,6 + 06:14,9
70Erikstein,Kjell Einar HSG/ Vinje IL TV 1:00:55,4 + 06:17,7
71Tosterud,Ola Kristoffer Nes Ski AK 1:00:55,8 + 06:18,1
72Hopen,Didrik Konnerud IL BU 1:00:57,5 + 06:19,8
73Sveen,Pål Bilit Vind IL / Gjøvik/Toten Langrenn OP 1:01:05,8 + 06:28,1
74Westgaard,Markus Johansen Trøsken IL ØF 1:01:06,1 + 06:28,4
75Folkvord,Ingvar HSG/ Sandnes IL AR 1:01:19,4 + 06:41,7
76Sorsell,Emil Myrvang Storforshei IF NO 1:01:24,9 + 06:47,2
77Skardal,Tore Polarstjernen, IL FI 1:01:25,0 + 06:47,3
78Bøgseth,Ludvig Østerås Steinkjer SK NT 1:01:29,1 + 06:51,4
79Tysseland,Sondre Samnanger IL / Vossalangrenn HO 1:01:29,5 + 06:51,8
79Vetrhus,Jon-Inge Suldal IL AR 1:01:29,5 + 06:51,8
81Suhr,Bjørn Vidar Alta IF / Team Nordlysbyen Ski FI 1:01:36,8 + 06:59,1
82Berg,Odd Erlend Hansen Grue IL / Team Solør Ski HE 1:01:37,3 + 06:59,6
83Holbæk,Ole Vindbjart, IL AR 1:01:38,5 + 07:00,8
84Sundsvik,Espen MVS/ Frol IL NT 1:01:41,8 + 07:04,1
85Tungesvik,Hans Christian IL Jardar AK 1:01:51,3 + 07:13,6
86Hasle,Martin NTG-G/ Nesodden IF - Ski AK 1:01:53,4 + 07:15,7
87Schiøtz,Øystein Oppen Svea Skilag / Team Hadeland OP 1:01:53,7 + 07:16,0
88Iversen,Mats MVS/ IL Varden NT 1:01:59,0 + 07:21,3
89Remmen,Torbjørn NNS/ Nordreisa IL TR 1:02:05,0 + 07:27,3
90Ulset,Øyvind Helleland IL AR 1:02:08,8 + 07:31,1
91Lundanes,Bjørn Emblem IL MR 1:02:10,5 + 07:32,8
92Henriksen,Magne Alta IF / Team Nordlysbyen Ski FI 1:02:15,1 + 07:37,4
93Håland,Endre Nyberg Sandnes IL / Sirdal Ski Langrenn AR 1:02:16,4 + 07:38,7
94Storsveen,Stian Jømna/Heradsbygd Langrenn HE 1:02:16,9 + 07:39,2
95Sveinsson,Jørgen Andersen Njård OS 1:02:24,7 + 07:47,0
96Nilsen,Håkon Abrahamsen Alta IF / Team Nordlysbyen Ski FI 1:02:30,0 + 07:52,3
97Hoem,Vegard MVS/ Skogn IL NT 1:02:34,1 + 07:56,4
98Hagerup,Johannes Sørli Lyn Ski / Team Kollen OS 1:02:37,4 + 07:59,7
99Grut,Ingebrigt Rennebu IL ST 1:02:39,6 + 08:01,9
100Nesvold,Ola Ålen IL ST 1:02:44,0 + 08:06,3
101Amundsen,Tarjei Samnøy Viking, TIF HO 1:02:56,0 + 08:18,3
102Stokke,Eivind Rosseland HSG/ Åseral IL AR 1:02:56,6 + 08:18,9
103Bonden,Hans Kristian Sande Sportsklubb TV 1:02:56,9 + 08:19,2
104Mauer,Jostein Sollihagen Lyn Ski / Team Kollen OS 1:03:02,6 + 08:24,9
105Seim,Øyvind Hol IL BU 1:03:02,8 + 08:25,1
106Hustvedt,Arnkjell Sørhus Rustad IL / Team Kollen OS 1:03:04,8 + 08:27,1
107Sætherø,Anders MVS/ Stjørdals-Blink, IL NT 1:03:10,3 + 08:32,6
108Bratvedt,Øyvind Asker SK / Team G-Sport Asker AK 1:03:13,3 + 08:35,6
109Grepperud,Halvor Rustad IL / Team Kollen OS 1:03:17,3 + 08:39,6
110Andersen,Kristian Tobias Konnerud IL BU 1:03:25,6 + 08:47,9
111Kjelland-Mørdre,Einar Lyn Ski / Team Kollen OS 1:03:30,6 + 08:52,9
112Ringen,Anton Killi MVS/ Selbu IL ST 1:03:31,3 + 08:53,6
113Reitan,Sondre MVS/ Stjørdals-Blink, IL NT 1:03:33,6 + 08:55,9
114Tobiassen,Piera Niillas Forsøk, IL FI 1:03:55,0 + 09:17,3
115Fagerås,Sondre Jakobsen Strømmen og Lillestrøm SK AK 1:03:57,0 + 09:19,3
116Johansen,Vegard Mandal Heimdal Ski ST 1:03:59,6 + 09:21,9
117Handeland,Sondre Sauda IL AR 1:04:00,1 + 09:22,4
118Bakken,Tarjei Strindheim IL ST 1:04:00,3 + 09:22,6
119Eikrem,Daniel Tromsø SK - Langrenn TR 1:04:02,9 + 09:25,2
120Grøvdal,Fredrik Lyn Ski / Team Kollen OS 1:04:03,9 + 09:26,2
121Kregnes,Olav MVS/ TrønderLyn Ski ST 1:04:04,6 + 09:26,9
122Marthinsen,Vegard Bø HSG/ Heddal IL TV 1:04:09,5 + 09:31,8
123Mjelde,Eirik Osterøy IL HO 1:04:09,7 + 09:32,0
124Liberg,Anders Magnus Wichstrøm Asker SK / Team G-Sport Asker AK 1:04:13,7 + 09:36,0
125Bø,Gaute Hovde Lom IL OP 1:04:28,2 + 09:50,5
126Lamøy,Kristoffer Åsen IL AK 1:04:30,4 + 09:52,7
127Sandsnes,Svein Erik Oppegård IL AK 1:04:33,2 + 09:55,5
128Sulland,Martin Holeværingen, IL Ski BU 1:04:33,9 + 09:56,2
129Strandvik,Frode Aas Steinkjer SK NT 1:04:34,8 + 09:57,1
130von Essen,Thomas Andre NTG-G/ Spydeberg IL ØF 1:04:38,0 + 10:00,3
131Pettersen,Martin MVS/ Malvik IL ST 1:04:50,7 + 10:13,0
132Ludvigsen,Petter Sturla Konnerud IL BU 1:04:56,2 + 10:18,5
133Steinsland,Gjermund HSG/ Vindbjart, IL AR 1:05:19,5 + 10:41,8
134Sandvold,Sverre Turter Lyn Ski / Team Kollen OS 1:05:22,4 + 10:44,7
135Uppstad,Thor Andre Froland IL AR 1:05:22,5 + 10:44,8
136Gjørven,Jarle Midthjell Markane IL SF 1:05:28,2 + 10:50,5
137Sommerseth,Martin Lysø Byåsen IL ST 1:05:28,7 + 10:51,0
137Øren,Henrik Bye Lillehammer Skiklub OP 1:05:28,7 + 10:51,0
139Gabrielsen,Sjur Obrestad Sandnes IL AR 1:05:37,2 + 10:59,5
140Rokkerud,Espen Strømmen og Lillestrøm SK AK 1:05:41,8 + 11:04,1
141Blindheim,Petter Maurseth Bulken IL / Vossalangrenn HO 1:05:49,8 + 11:12,1
142Kalager,Harald Asker SK / Team G-Sport Asker AK 1:05:51,2 + 11:13,5
143Skaug,Joakim Granlund Stokke IL TV 1:05:52,3 + 11:14,6
144Benonisen,Sebastian Steinkjer SK NT 1:06:08,2 + 11:30,5
145Lie,Fredrik Stokke IL TV 1:06:17,3 + 11:39,6
146Langdal,Preben Oppegård IL AK 1:06:38,3 + 12:00,6
147Aune,Stian Byåsen IL ST 1:06:50,0 + 12:12,3
148Helgemo,Andreas Byåsen IL ST 1:06:54,2 + 12:16,5
149Hosøy,Emil Osterøy IL HO 1:07:07,7 + 12:30,0
150Hennig,Erlend Widerøe Hjelmeland IL AR 1:07:09,7 + 12:32,0
151Hugsted,Sondre Bergan Bærums Verk IF AK 1:07:12,4 + 12:34,7
152Holmøy,Torgeir Lyn Ski / Team Kollen OS 1:07:21,8 + 12:44,1
153Gravningen,Hans Gunnar Sande Sportsklubb TV 1:07:22,7 + 12:45,0
154Christensen,Ola Kornerud Konnerud IL BU 1:07:42,1 + 13:04,4
155Kampenhøy,Anders Furnes Skiløperforening HE 1:07:53,9 + 13:16,2
156Voreland,Thomas Ringkollen SK BU 1:08:03,6 + 13:25,9
157Sangesland,Arild Øvrebø IL AR 1:08:23,9 + 13:46,2
158Rindalsholt,Martin Andreas Grøn Strindheim IL ST 1:08:37,0 + 13:59,3
159Larsen,Simen Kringsjå Furnes Skiløperforening HE 1:09:17,5 + 14:39,8
159Ravnås,Inge Fjeldstad Mjøndalen IF BU 1:09:17,5 + 14:39,8
161Reigstad,Ola Braathen Osterøy IL HO 1:09:47,4 + 15:09,7
162Sørensen,Terje Magnus B. Byåsen IL ST 1:10:02,1 + 15:24,4
163Sivertsen,Arnfinn Fosse Tromsø SK - Langrenn TR 1:10:06,0 + 15:28,3
164Kristiansen,Brian Otterdal MVS/ Runar, IL TV 1:12:41,8 + 18:04,1
DNFTorgersen,Jens Gunnar Asker SK / Team G-Sport Asker AK
DNFStensås,Magnus Lundamo IL ST
DNFNordby,Gaute Wiig Njård / Team Kollen OS
DNFVedvik,Emil MVS/ Ranheim SK ST
DNFVister,Fredrik Skirbekk NTG-G/ Bækkelagets SK / Team Kollen OS
DNFSørum,Jørgen Stange Bærums Verk IF AK
DNFGundersen,Simon Fredrik Medkila SL TR
DNFHustad,Jørgen NTG-L/ Åsen IL AK
DNFEk,Aleksander Dyrberg Bærums Verk IF AK
DNFBigelow,Magnus Walker Voss IL HO
DNFHaughem,Stian Runar, IL TV
DNFGulbrandsen,Einar Fossøy Jevnaker Idrettsforening Ski / Team Hadeland OP
DNFWangensteen,Ole Gunnar NTG-G/ Fjellblom IL OP
DNFDrivenes,Håvard Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl HO
DNFKvam,Vegard MVS/ Fjellørnen IL ST
DNFEvjestad,Hallvard IL Bjørn SF
DNFSollund,Kent Ivar Bjørnsen Botne SK TV
DNFLie,Sturla Viking, TIF HO
DNSStock,Daniel Vadsø SK FI
DNSSkar,Sindre Bjørnestad Bærums Verk IF AK
DNSNyenget,Martin Løwstrøm Siggerud IL - Ski AK
DNSFossli,Sondre Turvoll Hokksund IL BU
DNSVik,Morten Nordahl Strømmen og Lillestrøm SK AK
DNSSiljebråten,Mikal NNS/ Bardu IL TR
DNSElieson,Markus Horn HSG/ Oddersjaa SSK AR
DNSLie,Håkon HSG/ Åmdal IL TV
DNSKjeldsen,Kasper NTG-G/ Fjellblom IL DAN
DNSFinne,Eirik Viking, TIF HO
DNSBenestad,Sindre Lysne Fossum IF AK
DNSMikkelsen,Martin MVS/ Medkila SL TR
DNSSolheim,Espen Frøseth Asker SK / Team G-Sport Asker AK
DNSEngstad,Jørn Mikael Alta IF / Team Nordlysbyen Ski FI
DNSJohansen,Teodor Strand Gjøvik SK / Gjøvik/Toten Langrenn OP
DNSStav,Ole Kristian Flå IL ST
DNSMeløy,Jakob Hafslo IL SF
DNSStøten,Sindre Rustad IL OS
DNSBang Pedersen,Bendik Kjelsås IL - ski OS
DNSMuren,Lars Maukon Njård / Team Kollen OS
DNSDanielsen,Eirik Gjerdrum IL - Ski AK
DNSSandvik,Jo-Inge Svorkmo N.O.I. ST
DNSMikayelyan,Sergey Armenian Ski Federation ARM

Kontakt e-post adresse: Dag.T.Wang@gmail.com

24.03.12 10:05:05 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Kjelsås IL