Junior NM Fristil

Kjelsås Langrenn.

17.03.12

Resultatliste M 18 år 10 km fri Løypelengde: 10 KMReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Turtveit,Vebjørn Voss IL / Vossalangrenn HO 25:19,0 + 00:00,0
2Haga,Magne Åsen IL AK 25:19,9 + 00:00,9
3Heimdal,Eivind Krane Bardu IL TR 25:22,6 + 00:03,6
4Hoel,Johan Åsen IL AK 25:28,4 + 00:09,4
5Tefre,Gjøran NTG-G/ Førde IL SF 25:31,4 + 00:12,4
6Reistad,Petter Bærums Verk IF AK 25:35,4 + 00:16,4
7Lilleberg,Severin Byåsen IL ST 25:49,2 + 00:30,2
8Kvaale,Eivind Romberg Høydalsmo IL TV 25:54,2 + 00:35,2
9Veerpalu,Andreas MVS/ IL Varden EST 25:59,1 + 00:40,1
10Vestli,Torstein Strandbygda IL / Team Trysil HE 25:59,5 + 00:40,5
11Stadaas,Kasper Heming, IL - Ski / Team Kollen OS 26:02,7 + 00:43,7
12Melsom,Borger Christopher Fossum IF AK 26:02,8 + 00:43,8
13Leirdal,Mats Bjørnar NTG-G/ IL Bjørn SF 26:11,8 + 00:52,8
14Hippe,Even Sæteren Bagn IL / Team Valdres Ski OP 26:17,0 + 00:58,0
15Nymoen,Håvard NTG-L/ Tolga IL HE 26:20,1 + 01:01,1
16Trefall,Einar Eksingedalen IL / Vossalangrenn HO 26:29,3 + 01:10,3
17Holth,Chrisander Skjønberg NTG-G/ Birkebeineren, IF BU 26:30,2 + 01:11,2
18Hjeldnes,Joakim Alfsvåg Klæbu IL ST 26:34,0 + 01:15,0
19Pollen,Roger Øye Førde IL SF 26:36,0 + 01:17,0
20Heir,Marius Borge Fossum IF AK 26:38,7 + 01:19,7
21Møen,Lars Andre Voss IL / Vossalangrenn HO 26:50,5 + 01:31,5
22Sugaren,Oliver Tolga IL HE 26:53,8 + 01:34,8
23Syrstad,Torleif Lundamo IL ST 26:54,1 + 01:35,1
24Einarsson,Sturla Bjørn Tromsø SK - Langrenn TR 27:06,4 + 01:47,4
25Berg,Stian Jømna/Heradsbygd Langrenn / Team Trysil HE 27:11,1 + 01:52,1
26Holtklimpen,Amund Roterud IL OP 27:11,5 + 01:52,5
27Habostad,Lars Falsen Heming, IL - Ski / Team Kollen OS 27:11,8 + 01:52,8
28Wang,Thorstein Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS 27:12,9 + 01:53,9
29Bergsjø,Fredrik Søndre Høland Idretts- og Ungd AK 27:16,4 + 01:57,4
30Kjonerud,Kristian A Lillehammer Skiklub OP 27:23,5 + 02:04,5
31Juliussen,Vetle NTG-L/ Varteig IL ØF 27:24,2 + 02:05,2
32Holen,Espen Honganvik Magnor UL HE 27:32,0 + 02:13,0
33Femsteinevik,Martin Hålandsdal IL HO 27:33,1 + 02:14,1
34Paule,Jørgen Dahl HSG/ Birkebeineren, IF BU 27:35,9 + 02:16,9
35Svendsen,Johannes Leinstrand IL ST 27:36,0 + 02:17,0
36Bakkum,Glenn Øyer-Tretten IF OP 27:36,5 + 02:17,5
37Holm,Markus Emaus Lillehammer Skiklub OP 27:37,7 + 02:18,7
38Gulbrandsen,Christian NTG-G/ Gran IL / Team Hadeland OP 27:40,3 + 02:21,3
38Eid,Ingebrigt Leik, IL ST 27:40,3 + 02:21,3
40Nævestad,Morten Lyn Ski / Team Kollen OS 27:44,0 + 02:25,0
41Ramsrud,Sondre Lillehammer Skiklub OP 27:46,7 + 02:27,7
42Talihärm,Johan IL Varden EST 27:48,2 + 02:29,2
43Aalerud,Kristian Andre Bærums Verk IF AK 27:49,1 + 02:30,1
43Gifstad,Henrik NTG-G/ Oppegård IL AK 27:49,1 + 02:30,1
45Smeby,Henrik Sagosen IL Bevern - Ski BU 27:50,3 + 02:31,3
46Haugo,Olav Voss IL HO 27:51,9 + 02:32,9
47Olsen,Andreas Sandnes Innstrandens IL NO 27:54,4 + 02:35,4
48Aamodt,Endre Bagn IL / Team Valdres Ski OP 27:54,6 + 02:35,6
49Trøen,Remi Vang Skiløperforening HE 27:56,4 + 02:37,4
50Antonsen,Vegard Ås IL AK 28:07,6 + 02:48,6
51Rørvik,Fredrik Mack Bardufoss og Omegn IF TR 28:08,5 + 02:49,5
52Braathen,Marcus NTG-G/ Sjåstad/Vestre Lier IL BU 28:08,6 + 02:49,6
53Ulvang,Jørgen Sæternes Sandnes IL FI 28:10,8 + 02:51,8
54Blikra,Endre Strindheim IL ST 28:14,3 + 02:55,3
55Jacobsen,Tobias Thørnquist Innstrandens IL NO 28:14,5 + 02:55,5
56Nenseter,Aslak Skarphedin, IL TV 28:16,8 + 02:57,8
57Madslien,Jørgen Haugen Kjelsås IL - ski OS 28:19,9 + 03:00,9
58Strømmen,Kjetil Husevåg Førde IL SF 28:20,2 + 03:01,2
59Åsheim,Jarle Nordtveit Vindafjord IL AR 28:20,9 + 03:01,9
60Haugen,Hallvar Kristoffer Bolan Fossum IF AK 28:23,6 + 03:04,6
61Solberg,Petter Heming, IL - Ski / Team Kollen OS 28:25,0 + 03:06,0
62Haugum,Marius Bærums Verk IF AK 28:27,2 + 03:08,2
63Thorstensen,Erik Lippestad Bærums Verk IF AK 28:28,1 + 03:09,1
64Lund,Johannes Kaupanger IL SF 28:28,5 + 03:09,5
65Sonflå,Espen MVS/ IL Varden NT 28:29,5 + 03:10,5
66Gjevre,Jostein Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS 28:32,5 + 03:13,5
67Tjelle,Johan Nittedal IL AK 28:36,4 + 03:17,4
68Kjerstad,Vebjørn Ankenes SK TR 28:37,0 + 03:18,0
69Paulsen,Endre Hauge Gjesdal IL AR 28:42,5 + 03:23,5
70Sjøli,Mattis Nes Ski AK 28:47,0 + 03:28,0
71Vad,Trond-Marius Valldal IL MR 28:48,3 + 03:29,3
72Aas-Eng,Per Buttingsrud Tolga IL HE 28:50,5 + 03:31,5
73Larsen,Øyvind Ranheim SK ST 28:51,7 + 03:32,7
74Torgersen,Sebastian Lyn Ski / Team Kollen OS 28:52,2 + 03:33,2
75Lande,Georg MVS/ Terråk IL NT 28:53,3 + 03:34,3
75Aspli,Hallgeir Frol IL NT 28:53,3 + 03:34,3
77Nissen-Sollie,Petter Thomassen MVS/ Runar, IL TV 28:55,4 + 03:36,4
78Hagen,Eirik Ek HSG/ Driv IL - Ski AK 29:00,7 + 03:41,7
79Grønolen,Fredrik Lundberg Roterud IL OP 29:04,6 + 03:45,6
80Sveen,Øyvind Gjerdrum IL - Ski AK 29:06,8 + 03:47,8
81Wilskog,Thomas Nittedal IL AK 29:08,8 + 03:49,8
82Evjen,Vebjørn Lier IL BU 29:09,2 + 03:50,2
83Sætermo,Isak Storforshei IF NO 29:10,6 + 03:51,6
84Kjærnsli,Henrik Lillehammer Skiklub OP 29:12,6 + 03:53,6
85Erikstein,Knut Halvor Vinje IL TV 29:14,2 + 03:55,2
86Tronstad,Lars Kristian Leksvik IL NT 29:15,6 + 03:56,6
87Heldal,Anders ROS, IL BU 29:15,7 + 03:56,7
88Torvik,Truls MVS/ IL Varden NT 29:16,0 + 03:57,0
89Maltun,Didrik Fossum IF AK 29:17,9 + 03:58,9
90Stiklestad,Sindre Steinkjer SK NT 29:20,9 + 04:01,9
91Tønseth,Gaute Aksnes Lyn Ski / Team Kollen OS 29:25,0 + 04:06,0
92Midttun,Simen Byneset IL ST 29:28,0 + 04:09,0
93Johannessen,Gunnar Ørn, IF / Team Grenland Ski TV 29:29,3 + 04:10,3
94Grande,Lars Erik Sundgot Leksvik IL NT 29:30,3 + 04:11,3
95Fjeld,Erlend MjøsSki HE 29:32,4 + 04:13,4
96Lilleeng,Fredrik Sverdrup Oddersjaa SSK AR 29:34,2 + 04:15,2
97Jansen,Ola Raaum MVS/ Spillum IL NT 29:35,8 + 04:16,8
98Smebye,Jon Breivik Lyn Ski / Team Kollen OS 29:37,0 + 04:18,0
99Blindheim,Eivind Maurseth Bulken IL / Vossalangrenn HO 29:38,8 + 04:19,8
100Ulsrud,Steffen Grue Åsen IL AK 29:39,3 + 04:20,3
101Dahl,Kristian Botne SK TV 29:40,1 + 04:21,1
102Nysæter,Erlend Fana IL HO 29:40,4 + 04:21,4
103Habostad,Anders Falsen Heming, IL - Ski / Team Kollen OS 29:41,6 + 04:22,6
104Lie,Stian HSG/ Birkebeineren, IF BU 29:41,7 + 04:22,7
105Munkvold,Oddne Håvardstun MVS/ Førde IL SF 29:43,2 + 04:24,2
106Dager,Håkon Høybråten og Stovner IL / Team Kollen OS 29:47,2 + 04:28,2
107Osvold,Vegard Strandbygda IL / Team Trysil HE 29:48,1 + 04:29,1
108Ramdal,Sture Leksvik IL NT 29:52,1 + 04:33,1
109Welinder,Mikael Jaren IL / Team Hadeland OP 29:56,1 + 04:37,1
110Håkenrud,Anders Lie Asker SK / Team G-Sport Asker AK 30:01,2 + 04:42,2
111Lundervold,Anders NTG-G/ Asker SK AK 30:03,9 + 04:44,9
112Husby,Petter Lunde Malm IL NT 30:05,7 + 04:46,7
113Hulbak,Ole Sollien NTG-G/ Hemsedal IL BU 30:08,9 + 04:49,9
114Sandberg,Andreas Kjølstad Rustad IL / Team Kollen OS 30:09,0 + 04:50,0
115Bråthen,Johan N Magnor UL HE 30:09,3 + 04:50,3
116Skare,Torkel Gjelleråsen IF AK 30:09,6 + 04:50,6
117Bjone,Jon Christen Brandbu IF / Team Hadeland OP 30:10,5 + 04:51,5
118Lid,Ole-Martin Tomrefjord IL MR 30:10,7 + 04:51,7
119Skrove,Ole Vinne Skilag NT 30:10,9 + 04:51,9
120Lønhaug,Patrick Vadsø SK FI 30:12,7 + 04:53,7
121Livik,Håkon IL Varden NT 30:15,3 + 04:56,3
122Liland,Preben Helleland IL AR 30:15,4 + 04:56,4
123Navjord,Andre Johnsen Stormfjell IL NO 30:16,8 + 04:57,8
124Messel,Lars Bjørndal IF / Team Kollen OS 30:21,7 + 05:02,7
125Lie,Arne Laurits Rossebø Vaaler IF / Team Solør Ski HE 30:26,3 + 05:07,3
126Lillestu,Mikal Engerdal SP.kl. / Team Trysil HE 30:32,0 + 05:13,0
127Fuglerud,Vetle Sjåstad/Vestre Lier IL BU 30:37,8 + 05:18,8
128Grundnes,Johan Gjelleråsen IF AK 30:38,8 + 05:19,8
129Myklebost,Jonas Nittedal IL AK 30:44,2 + 05:25,2
130Pedersen,Krister Aaen Sandnes IL FI 30:50,5 + 05:31,5
131Warlo,Sverre Gunnar Heming, IL - Ski OS 30:58,7 + 05:39,7
132Steinsland,Daniel Øvrebø IL AR 31:05,1 + 05:46,1
133Breilid,Vetle Bjelland IL AR 31:05,2 + 05:46,2
134Pettersen,Marius Strømmen og Lillestrøm SK AK 31:05,5 + 05:46,5
135Grøstad,Sindre Nittedal IL AK 31:10,2 + 05:51,2
136Martin,Glen Bjelland IL AR 31:12,5 + 05:53,5
137Grimsgaard,Jakob Tromsø SK - Langrenn TR 31:31,4 + 06:12,4
138Valøy,Elias Tromsø SK - Langrenn TR 31:34,3 + 06:15,3
139Aas,John Sindre Lyn Ski OS 31:38,5 + 06:19,5
140Hodne,Marius Oddersjaa SSK AR 31:40,9 + 06:21,9
141Valstadsve,Vegard Rønning Skatval Skilag - ski NT 32:01,1 + 06:42,1
142Mæland,Kristian Bakøy Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS 32:07,5 + 06:48,5
143Leistad,Audun MVS/ Malvik IL ST 32:08,2 + 06:49,2
144Riseth,Jonas Spillum IL NT 32:10,8 + 06:51,8
145Rypdal,Simen Ringkollen SK BU 32:14,2 + 06:55,2
146Børnick,Kristian Konnerud IL BU 32:18,7 + 06:59,7
147Isachsen,Erlend Asker SK / Team G-Sport Asker AK 32:24,0 + 07:05,0
148Thoner,Bjarne Korbøl Slåstad IL / Team Odal HE 32:47,0 + 07:28,0
149Vikhagen,Håkon Steinkjer SK NT 32:55,6 + 07:36,6
150Solstad,Eirik Kolvereid IL NT 32:57,4 + 07:38,4
151Oma,Steinar Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS 33:05,2 + 07:46,2
152Tveito,Lars Voss IL / Vossalangrenn HO 33:07,7 + 07:48,7
153Molden,Andreas NTG-L/ Nes Ski AK 48:25,3 + 23:06,3
DNFNordtorp,Eirik Nittedal IL AK
DNFBrembu,Tor Gunnar Furnes IL Hållingen NT
DNFBrox,Jostein Skranes Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS
DNFBye,Eystein Kristvik Fana IL HO
DNFBrodin,Hermann Kjelsås IL - ski / Team Kollen OS
DNSAndersen,Henrik Stokke IL TV
DNSGermundson,Ole-Marius Heming, IL - Ski / Team Kollen OS
DNSTrøen,Jarand Lid Bergsdalen UL / Vossalangrenn HO
DNSSolli,Tobias Ørn, IF / Team Grenland Ski TV
DNSMeland,Johan Eirik Markane IL SF
DNSGimse,Håkon Heming, IL - Ski / Team Kollen OS
DNSAsp,Simon MVS/ Hommelvik IL ST
DNSFagerli,Gøran Bossmo og Ytteren IL NO
DNSLauglo,Anders Ingebrigt Leinstrand IL ST
DNSSletten,Henrik Snarvold Vaaler IF / Team Solør Ski HE
DNSRøkke,Christoffer Byåsen IL ST
DNSHjerpås,Håkon MVS/ IL Varden NT
DNSFossgård,Magnus Bækkelagets SK OS
DNSHalvorsen,Lars Gellein Botne SK TV
DNSHansen,Eirik Jarl Utskarpen IL NO
DNSHølmo,Simen Tomrefjord IL MR
DNSLarsen,Håkon Sørbøen Ål IL BU
DNSStrender,Jørgen Kjelsås IL - ski OS

Kontakt e-post adresse: Dag.T.Wang@gmail.com

24.03.12 10:18:55 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Kjelsås IL