Klassisk Fellestart NNM Lørdag

.

24.03.12

Resultatliste per klasse

G 14 år 4 km Fellesstart |  FH Senior Menn |  G 13 år 4 km Fellesstart |  J 14 år 4 km Fellesstart |  J 13 år 4 km Fellesstart | 
J 15 år 5 km klassisk felles |  G 16 år 7,5 km klassisk felles |  G 15 år 7,5 km klassisk felles |  J 16 år 7,5 km klassisk felles |  K 18 år 10 km klassisk felles | 
K 17 år 10 km klassisk felles |  M 18 år 15 km klassisk felles |  M 17 år 15 km klassisk felles |  K 19/20 år 15 km klassisk felles |  Veteran kvinner 10 km klassisk f | 
Kvinner senior 15 km klassisk fe |  Menn senior 30 km klassisk felle |  M 19/20 år 20 km klassisk Felles |  Veteran menn 20 km klassisk Fell |  Gjesteklasse senior 30 km | 

Resultatliste G 14 år 4 km FellesstartReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Andreasen,Jesper Halsøy IL Ski NO 12:41,8 + 00:00,0
2Kristiansen,Joakim Støre Siso, IL NO 12:42,4 + 00:00,6
3Johnsgård,Markus Senja Ski TR 12:49,6 + 00:07,8
4Simonsen,Viljar Pioner Ski, IL TR 13:02,8 + 00:21,0
5Benonisen,Robin Johan Tromsø SK - Langrenn TR 13:10,9 + 00:29,1
6Moen,Sivert Mellembygd IL TR 13:11,0 + 00:29,2
7Moen,Vebjørn Tverlandet IL NO 13:15,6 + 00:33,8
8Nyborg,Tobias Ørnar IL / Vossalangrenn HO 13:25,2 + 00:43,4
9Haughom,Mathias Alsvåg IL NO 13:26,3 + 00:44,5
10Andreassen,Einar Mikal Fjell Skilag TR 13:31,0 + 00:49,2
11Aspmo,Eirik Lind Innstrandens IL NO 13:31,1 + 00:49,3
12Ingdal,Mats Jørgen Nordmo Mellembygd IL TR 13:34,8 + 00:53,0
13Thomassen,Tor Magne Alta IF FI 13:35,2 + 00:53,4
14Engen,Sigurd Arne Brones Kvaløysletta Skilag TR 13:38,4 + 00:56,6
15Krudtå,Bendik Bardufoss og Omegn IF TR 13:38,8 + 00:57,0
16Melseth,William Nymo Mellembygd IL TR 13:39,2 + 00:57,4
17Kristoffersen,Paul Andre Storforshei IF NO 13:49,5 + 01:07,7
18Ryvoll,Adrian Øwre Medkila SL TR 13:49,7 + 01:07,9
19Slydahl,Aleksander Halsøy IL Ski NO 13:55,9 + 01:14,1
20Hammer,Johannes Bjørnhaug Kvaløysletta Skilag TR 13:56,7 + 01:14,9
21Steien,Ole Kristian Bardu IL Nor 13:59,7 + 01:17,9
22Sørensen,Jonas Stokmarknes IL NO 14:07,1 + 01:25,3
23Schultz,Sigurd Hoseth Kirkenes & Omegn SK FI 14:07,8 + 01:26,0
24Lillevoll,Adrian Sandnes Valnesfjord IL NO 14:13,6 + 01:31,8
25Amundsen,Kim-Andre Fjell Skilag TR 14:18,9 + 01:37,1
26Storvoll,Endre Medkila SL TR 14:20,1 + 01:38,3
27Dahler,Eirik Skoglund Bossekop UL FI 14:38,3 + 01:56,5
28Østberg,Martin Medkila SL TR 14:52,6 + 02:10,8
29Arntsen,Eskil Sortland og Omegn SK - Ski NO 15:05,7 + 02:23,9
30Nystadbakk,Øyvind Fauske IL Ski NO 15:06,0 + 02:24,2
31Lyngstad,Severin Bossekop UL FI 15:14,0 + 02:32,2
32Willumsen,Eivind Fauske IL Allianseidrettslag NO 15:15,7 + 02:33,9
33Utland,Martin Utskarpen IL NO 15:39,4 + 02:57,6
34Thomassen,Leykun Alta IF FI 16:05,8 + 03:24,0
35Bekkevold,Sander Grane IL NO 16:06,0 + 03:24,2
36Andreassen,Adrian Rotsundelv IL TR 16:57,4 + 04:15,6
37Sørnes,Vegard Johan Innstrandens IL NO 17:18,6 + 04:36,8
38Biendl,Mikal Ellingsen Lyngen/Karnes IL TR 17:19,6 + 04:37,8
39Svartvatn,Mikael Grane IL NO 17:59,1 + 05:17,3
40Johansen,Fredrik Bossekop UL FI 18:00,2 + 05:18,4
DNFSæbø,Vebjørn Skjelmo Tromsø SK - Langrenn TR
DNSForsberg,Ruben Alta IF FI
DNSHauan,Bernt Erik Drevja IL NO
Resultatliste FH Senior MennReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Johnsen,Rolf Olav Melbo IL 07:05,7 + 00:00,0
2Ryeng,Dag Sibbern Sandnes IL FI 28:00,2 + 20:54,5
Resultatliste G 13 år 4 km FellesstartReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Lundamo,Simen Nordmo Bardufoss og Omegn IF TR 13:19,1 + 00:00,0
2Espnes,Egil Senja Ski TR 13:19,2 + 00:00,1
3Johnsgård,Henrik Senja Ski TR 13:30,0 + 00:10,9
4Godal,Amund Kleist Innstrandens IL NO 13:31,0 + 00:11,9
5Karlsen,Tobias Skjervøy IK TR 13:34,4 + 00:15,3
6Myhr,Gard Edvard Tromsø SK - Langrenn TR 13:40,0 + 00:20,9
7Reinås,Jan Arthur Fjell Skilag TR 13:57,5 + 00:38,4
8Novstad,Sigve Bornø Medkila SL TR 13:59,8 + 00:40,7
9Daleng,Sander Oddnar Seipäjärvi Salangen IF-Ski TR 14:03,4 + 00:44,3
10Isaksen,Vebjørn Lyngen/Karnes IL TR 14:07,1 + 00:48,0
11Rege,Lars Olav Senja Ski Nor 14:18,4 + 00:59,3
12Paulsen,Trym Bossmo og Ytteren IL NO 14:19,1 + 01:00,0
13Joks,Henrik Arntzen Forsøk, IL FI 14:26,4 + 01:07,3
14Johansen,Sindre Rognmo Sandnes IL AR 14:28,5 + 01:09,4
15Pedersen,Henrik Ulnes Melbo IL NO 14:33,8 + 01:14,7
16Finstad,Marius Ekrem Innstrandens IL NO 14:38,4 + 01:19,3
17Andersen,Tor Håkon Netland Bardu IL TR 14:39,0 + 01:19,9
18Jørgensen,Ole Marius Vadsø SK FI 14:41,9 + 01:22,8
19Hagenes,Marcus Valnesfjord IL NO 14:42,5 + 01:23,4
20hjørnerød,mikkel Mosjøen IL NO 14:44,4 + 01:25,3
21Kaspersen,Even-Johan Bossmo og Ytteren IL NO 14:45,5 + 01:26,4
22Witte,Mathias Alta IF FI 14:47,5 + 01:28,4
23Frantzen,Edvard Berg Salangen IF-Ski TR 14:50,1 + 01:31,0
24Aarthun,Sigurd Åga IL NO 14:51,2 + 01:32,1
25Spissøy,Ola Pioner Ski, IL TR 14:59,2 + 01:40,1
26Rosanoff,Sander Vadsø SK FI 15:01,1 + 01:42,0
27Nyvold,Henrik Innstrandens IL NO 15:02,9 + 01:43,8
28Løvhaug,Simon Salangen IF-Ski TR 15:17,0 + 01:57,9
29Kleven,Brage Kirkenes & Omegn SK FI 15:18,6 + 01:59,5
30Øvernes,William Stormfjell IL NO 15:24,0 + 02:04,9
31Arntsen,Martin Andreas Ballangen Ski TR 15:44,0 + 02:24,9
32Floer Kulseng,Sander Medkila SL TR 15:46,0 + 02:26,9
33Sandnes,Kristian Splint, IL NO 15:46,6 + 02:27,5
34Hansen,Andreas Strøm Medkila SL TR 15:53,0 + 02:33,9
35Hemminghytt,Torbjørn Nordfjorden IL NO 15:56,8 + 02:37,7
36Hoff,Andre Gartland Salangen IF-Ski TR 16:17,1 + 02:58,0
37Olsen,Niklas Andre Tromsø SK - Langrenn TR 16:23,8 + 03:04,7
37Myhre,Johan Kjeldsen Innstrandens IL NO 16:23,8 + 03:04,7
39Olsen,Jørgen Kabelvåg SK NO 16:23,9 + 03:04,8
40Breivik,Armand Splint, IL NO 16:25,8 + 03:06,7
41Rottem,Jørgen Bardu IL TR 16:27,6 + 03:08,5
42Kristoffersen,Esben Alta IF FI 16:32,6 + 03:13,5
43Astad,Carl-Fredrik Tromsø SK - Langrenn TR 16:37,5 + 03:18,4
44Leknessund,Andreas Tromsø SK - Langrenn TR 16:43,7 + 03:24,6
45Nylund,John Eivind Bjerkvik IF TR 17:09,1 + 03:50,0
46Schønsee,Kristoffer Melbo IL NO 17:10,0 + 03:50,9
47Alsen,Markus L Bossekop UL FI 17:14,8 + 03:55,7
48Riel-Saua,Sebastian Forsøk, IL FI 17:20,8 + 04:01,7
49Mentyjervi,Martin Vangen Sandnes IL Nor 17:32,1 + 04:13,0
50Skjemstad Larsen,Simon Lyngen/Karnes IL TR 17:32,5 + 04:13,4
51Karolius,Benjamin Bjerkvik IF TR 17:35,1 + 04:16,0
52Dyrstad,Håkon Sellevoll Nordreisa IL TR 17:40,1 + 04:21,0
53Bjørnå,Robert Borch Bjerkvik IF TR 17:43,7 + 04:24,6
54Halse,Martin Holmgren Pioner Ski, IL TR 17:45,1 + 04:26,0
55Sagerup,Iver Walør Salangen IF-Ski TR 17:49,1 + 04:30,0
56Sivertsen,Anders Leiknes Pioner Ski, IL TR 17:56,7 + 04:37,6
57Bendiktsen,Snorre Salangen IF-Ski TR 19:26,7 + 06:07,6
58Breivik,Markus Elias Tromsø SK - Langrenn TR 20:35,5 + 07:16,4
DNSNordås,Martin Mosjøen IL NO
DNSEidem Jensen,Jørgen Innstrandens IL NO
DNSFinvåg,Sindre Innstrandens IL NO
Resultatliste J 14 år 4 km FellesstartReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Arnesen,Synne Senja Ski TR 14:26,9 + 00:00,0
2Langseth,Marie Henriksen Nordreisa IL TR 14:56,3 + 00:29,4
3Heimdal,Johanne Bardu IL TR 15:04,9 + 00:38,0
4Ofstad,Ingvild Margrete Bardu IL TR 15:08,8 + 00:41,9
5Strøm,Anna Odine Alta IF FI 15:24,0 + 00:57,1
6Walle,Emma Kjerstine Martinsen Bardu IL TR 15:28,9 + 01:02,0
7Nystu,Pia Nordreisa IL TR 15:29,2 + 01:02,3
8Henriksen,Agnethe Pioner Ski, IL TR 15:48,1 + 01:21,2
9Nilsen,Lina Konstanse Einebakke Lyngen/Karnes IL TR 15:54,2 + 01:27,3
10Hoel,Marie Ling Pioner Ski, IL TR 16:08,2 + 01:41,3
11Larsen,Synnøve Lyngen/Karnes IL TR 16:16,8 + 01:49,9
12Johannesen,Synne Øien Stokmarknes IL NO 16:31,7 + 02:04,8
13Aune,Lone Innstrandens IL NO 16:40,9 + 02:14,0
14Kristiansen,Hannah Harila Polarstjernen, IL FI 16:43,9 + 02:17,0
15Jensen,Juni Vangberg Innstrandens IL NO 16:47,3 + 02:20,4
16Sørslett,Marte Liengen Ballangen Ski TR 17:01,0 + 02:34,1
17Nygård,Birgitte Senja Ski TR 17:19,6 + 02:52,7
DNFPleym,Kathrine Vadsø SK FI
DNSKarlsen,Julie Melbo IL NO
DNSGravrok Jørgensen,Stine Kvaløysletta Skilag TR
Resultatliste J 13 år 4 km FellesstartReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Waltenberg,Julie Lyngen/Karnes IL TR 15:15,4 + 00:00,0
2Holsbø,Johanne Alta IF FI 15:26,0 + 00:10,6
3Kroken,Hanne Kristine Kvaløysletta Skilag TR 15:35,6 + 00:20,2
4Johansen,Marthe Kråkstad Bossmo og Ytteren IL NO 15:46,2 + 00:30,8
5Pedersen,Sara Tromsø SK - Langrenn TR 16:01,5 + 00:46,1
6Jensen,Amalie Storaa Bardu IL TR 16:02,7 + 00:47,3
7Samuelsen,Lise Lyngen/Karnes IL TR 16:03,8 + 00:48,4
8Leikvam,Hanna Bjerkvik IF TR 16:03,9 + 00:48,5
9Persen,Vibeke Forsøk, IL FI 16:05,9 + 00:50,5
10Holmstrøm,Andrea Karoline Fauske IL Allianseidrettslag NO 16:06,0 + 00:50,6
11Vang,Amalie Triumf Nordreisa IL TR 16:35,8 + 01:20,4
12Tovås,Amalie Storjord Fjell Skilag TR 16:35,9 + 01:20,5
13Darell,Amanda Hammerfest SK FI 16:37,1 + 01:21,7
14Hågensen,Tora Tromsø SK - Langrenn TR 16:37,2 + 01:21,8
15Lillegård,Oda Alta IF FI 16:37,3 + 01:21,9
16Åsli,Aylin Fjell Skilag TR 17:22,0 + 02:06,6
17Texmo Limstrand,Eiril Innstrandens IL NO 17:41,0 + 02:25,6
18Sjøblom,Madelene Skjervøy IK TR 17:42,1 + 02:26,7
19alstad-larsen,Maja Fauske IL Allianseidrettslag NO 17:42,3 + 02:26,9
20Martnes,Silje Sofie Medkila SL TR 18:09,5 + 02:54,1
21Nilsen,Emilie Angelika Sortland og Omegn SK - Ski NO 18:12,7 + 02:57,3
22Thomassen,Martine Vangen Innstrandens IL NO 18:14,2 + 02:58,8
23Pettersen,Cecilie Furfjord Innstrandens IL NO 18:38,2 + 03:22,8
24Johannessen,Erika Alta IF FI 18:39,4 + 03:24,0
25Agersborg Skånhaug,Trine Fjell Skilag TR 19:16,4 + 04:01,0
26Holst,Linn Maria Hansen Lyngen/Karnes IL TR 19:26,2 + 04:10,8
27Rutad,Natalie Løvold Salangen IF-Ski TR 19:48,6 + 04:33,2
28Agersborg Skånhaug,Marte Fjell Skilag TR 19:50,1 + 04:34,7
DNSGrimsgaard,Regine Deraas Tromsø SK - Langrenn TR
DNSSiljebråten,Amalie Bardu IL TR
Resultatliste J 15 år 5 km klassisk fellesReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Karlsen,Marthe Melbo IL NO 16:31,1 + 00:00,0
2Karlsen,Ingrid Ingebrigtsen Medkila SL TR 17:16,2 + 00:45,1
3Strand,Sirin Elisabeth Alta IF FI 17:24,9 + 00:53,8
4Dørmænen,Birgitte Vadsø SK FI 17:32,3 + 01:01,2
5Helskog,Emilie Fauske IL Allianseidrettslag NO 17:45,2 + 01:14,1
6Stornes,Hennie Barstrand Fauske IL Allianseidrettslag NO 17:47,1 + 01:16,0
7Sandbakken,Anna Bardufoss og Omegn IF TR 17:50,6 + 01:19,5
8Wivesoll,Siren Myhre Kirkenes & Omegn SK FI 17:53,8 + 01:22,7
9Schei,Pernille Sortland og Omegn SK - Ski NO 17:57,2 + 01:26,1
10Vorren,Kaja Seim Polarstjernen, IL FI 18:02,6 + 01:31,5
11Eilertsen,Lisa Helene Medkila SL TR 18:03,0 + 01:31,9
12Skallebø,Åshild Skjervøy IK TR 18:04,4 + 01:33,3
13Pareli,Emilie Sortland og Omegn SK - Ski NO 18:30,8 + 01:59,7
14Njuolla,Linn Birgitte Forsøk, IL Nor 18:34,4 + 02:03,3
15Hillestad,Maiken Senja Ski TR 18:35,1 + 02:04,0
16Hauahei,Melanie Bossmo og Ytteren IL Nor 18:35,5 + 02:04,4
17Horn,Katrin B Senja Ski Nor 18:43,1 + 02:12,0
18Skogan,Martha Kalvig Valnesfjord IL NO 20:32,8 + 04:01,7
19Mikkelsen,Lene Alta IF FI 20:55,5 + 04:24,4
20Pettersen,Kristine Furfjord Innstrandens IL NO 20:57,2 + 04:26,1
21Dyrstad,Ragnhild Sellevoll Nordreisa IL TR 21:17,3 + 04:46,2
22Hemminghytt,Johanna Emilie Nordfjorden IL NO 22:14,1 + 05:43,0
DNSJoks,Martine Arntzen Forsøk, IL FI
DNSLøvlien,Guro Kirkenes & Omegn SK FI
DNSKaasen,Agnethe Nordreisa IL TR
Resultatliste G 16 år 7,5 km klassisk fellesReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Valnes,Erik Bardufoss og Omegn IF Nor 19:54,8 + 00:00,0
2Vik,David Dong-Hee Alta IF FI 20:01,1 + 00:06,3
3Godal,Ask Kleist Innstrandens IL NO 20:13,6 + 00:18,8
4Irgens,Håvard Innstrandens IL NO 20:17,5 + 00:22,7
5Olsen,Erik Bardu IL TR 20:22,1 + 00:27,3
6Horrigmoe,Markus Ankenes SK TR 20:36,3 + 00:41,5
7Simonsen,Sondre Stenvold Bardu IL TR 21:00,2 + 01:05,4
8Svendsen,Markus A. Bardu IL TR 21:01,4 + 01:06,6
9Vangen,Martin Tromsø SK - Langrenn TR 21:05,0 + 01:10,2
10Winther,Arnt Gunnar Kabelvåg SK NO 21:08,2 + 01:13,4
11Eilertsen,Eirik Renna Kirkenes & Omegn SK FI 21:25,7 + 01:30,9
12Mikkelsen,Alexander Kirkenes & Omegn SK FI 21:29,1 + 01:34,3
13Mikkelsen,Vebjørn Heitmann Alta IF FI 21:30,4 + 01:35,6
14Bogfjellmo,Ole Magnus Grane IL NO 21:37,0 + 01:42,2
15Torbergsen,Sindre Andre Winther Medkila SL TR 22:01,1 + 02:06,3
16Jørgensen,Roar Vadsø SK FI 22:19,1 + 02:24,3
17Johansen,Mikkel L. Kirkenes & Omegn SK FI 22:19,2 + 02:24,4
18Storvik,Tobias Drevja IL NO 22:28,5 + 02:33,7
19Svendsen,Vebjørn Medkila SL TR 22:34,4 + 02:39,6
20Hanssen,Mathias Gyllan Ankenes SK TR 22:39,2 + 02:44,4
21Dyrstad,Sigurd Sellevoll Nordreisa IL TR 22:51,6 + 02:56,8
22Kleven,Jakob Kirkenes & Omegn SK FI 22:51,8 + 02:57,0
23Thorsen,Thor Andreas Tromsdalen UIL NOR 22:54,5 + 02:59,7
24Sandelin,Nils Martin Nordreisa IL TR 22:54,9 + 03:00,1
25Olufsen,Sindre Østli Fjell Skilag TR 22:57,2 + 03:02,4
26Sveli,Håkon Halsøy IL Ski NO 23:04,3 + 03:09,5
27Strøm,Fredrik Andre Alta IF FI 23:04,7 + 03:09,9
28Hellstrøm,Christoffer Nyborg Ankenes SK TR 23:25,1 + 03:30,3
29Bellika,Jens Alta IF FI 23:44,1 + 03:49,3
30Bjørnå,Håkon Borch Bjerkvik IF TR 23:50,4 + 03:55,6
31Andersen,Jon Kristian Netland Bardu IL TR 25:25,2 + 05:30,4
32Witte,Marius Alta IF FI 25:43,9 + 05:49,1
33Kaspersen,Ole-Kristian Bossmo og Ytteren IL NO 27:05,4 + 07:10,6
34Anfinsen,Torstein Tromsø SK - Langrenn TR 27:56,6 + 08:01,8
35Bonnier,Mathias Meltzer Medkila SL TR 27:56,9 + 08:02,1
36Thomassen,Eirik Strøm Alta IF FI 27:59,3 + 08:04,5
DNFJakola,Jørgen Innstrandens IL NO
DNFOlsen,Anders Johan Kabelvåg SK NO
DNFKjelstrup,Erlend Elveos Innstrandens IL NO
DNSNess,Christian de Raad Lødingen IL NO
DNSHaukland,Tobias Alta IF FI
Resultatliste G 15 år 7,5 km klassisk fellesReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Bentzen,Martin Kvaløysletta Skilag TR 22:17,3 + 00:00,0
2Esjeholm,Magne Svendsen Alta IF FI 22:18,1 + 00:00,8
3Murbræch,Sander Tverlandet IL NO 22:18,2 + 00:00,9
4Loraas,Sebastian Valnesfjord IL NO 22:26,9 + 00:09,6
5Edøy,Sigbjørn Tromsø SK - Langrenn TR 22:38,6 + 00:21,3
6Bjørkli,Tage Alta IF FI 22:44,5 + 00:27,2
7Nesvold,Andreas Myre Ballangen Ski TR 22:46,3 + 00:29,0
8Sandnes,Magnus Splint, IL NO 22:46,5 + 00:29,2
9Lorentsen,Sondre Senja Ski TR 23:01,1 + 00:43,8
10Siljebråten,Amund Bardu IL TR 23:15,7 + 00:58,4
11Monsen,Thor Eirik Skaret Alta IF FI 23:46,1 + 01:28,8
12Pleym,Johannes Jonassen Vadsø SK FI 23:49,8 + 01:32,5
13Hoe,Marius Lyngen/Karnes IL TR 23:54,1 + 01:36,8
14Holmstrøm,Brian Nymo Fauske IL Allianseidrettslag NO 23:55,6 + 01:38,3
15Gamst,Sindre Kalstad Tromsø SK - Langrenn TR 24:08,3 + 01:51,0
16Henriksen,Jørgen Sortland og Omegn SK - Ski NO 24:49,6 + 02:32,3
17Berg,Mathias Ankenes SK TR 24:56,4 + 02:39,1
18Johansen,Eirik Bossekop UL FI 24:59,9 + 02:42,6
19Storteig,Henrik Tverlandet IL NO 25:09,0 + 02:51,7
20Sundheim,August Aasmo Tromsø SK - Langrenn TR 25:09,4 + 02:52,1
21Pedersen,Martin Storforshei IF NO 25:28,0 + 03:10,7
22Lange,Hans Henrik Sortland og Omegn SK - Ski NO 25:43,2 + 03:25,9
23Burchardt,Erik Eilertsen Stålbrott IL NO 27:18,7 + 05:01,4
24Martnes,Jonas Medkila SL TR 27:44,3 + 05:27,0
25Olsen,Kristian Harvey Kvaløysletta Skilag TR 28:54,7 + 06:37,4
26Høgseth,Jørgen Valberg Bossmo og Ytteren IL NO 29:54,1 + 07:36,8
27Jørgensen,Vegar André Bossekop UL FI 30:12,4 + 07:55,1
28Hansen,Erling Mikal Ballangen Ski TR 34:17,3 + 12:00,0
DNSSvendsen,Gustav Kvaløysletta Skilag TR
Resultatliste J 16 år 7,5 km klassisk fellesReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Mathisen,Ingrid Fauske IL Allianseidrettslag NO 23:48,5 + 00:00,0
2Arnesen,Vilde Senja Ski TR 23:56,0 + 00:07,5
3Brandt Nilsen,Tiril Bossmo og Ytteren IL NO 25:33,9 + 01:45,4
4Eidem Jensen,Oda Innstrandens IL NO 25:49,5 + 02:01,0
5Hansen,Ingvild Engenes Tromsø SK - Langrenn TR 25:55,4 + 02:06,9
6Rørvik,Sofie Mack Bardufoss og Omegn IF TR 26:19,3 + 02:30,8
7Bjørnenak,Amanda Bardu IL TR 26:27,7 + 02:39,2
8Eidissen,Malin Senja Ski Nor 27:49,7 + 04:01,2
9Sørmo,Frida Bossmo og Ytteren IL NO 28:48,1 + 04:59,6
10Pedersen,Ane Kristine Øines Alta IF FI 31:23,0 + 07:34,5
DNFEliseussen,Agnethe Sandnes IL AR
DNSMyhr,Synnøve Tromsø SK - Langrenn TR
DNSReisænen,Katrine Polarstjernen, IL FI
DNSStrømstad,Marie Grane IL NO
DNSCelius,Ida Traa Sandnes IL AR
DNSLarsen,Johanne Lyngen/Karnes IL TR
Resultatliste K 18 år 10 km klassisk fellesReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Theodorsen,Silje Kvaløysletta Skilag TR 31:08,9 + 00:00,0
2Løvlien,Ine Kirkenes & Omegn SK FI 33:05,2 + 01:56,3
3Espnes,Hilde Senja Ski TR 33:13,7 + 02:04,8
4Mikkelsen,Henriette Heitmann Alta IF / Team Nordlysbyen Ski FI 33:28,2 + 02:19,3
5Eriksen,Ida Marie Strømseng Tromsø SK - Langrenn TR 34:17,2 + 03:08,3
6Sollid,Susanne Bardu IL TR 35:44,4 + 04:35,5
7Kjellbergvik,Anette Lødingen IL NO 35:45,5 + 04:36,6
8Fors,Naia Nordlys, IL Nor 39:33,4 + 08:24,5
9Hellstrøm,Camilla Nyborg Ankenes SK TR 41:06,8 + 09:57,9
DNSHanssen,Ellen Gyllan Ankenes SK TR
DNSSollid,Charlotte Bardu IL TR
DNSOlsen,Erica Josefine Tromsø SK - Langrenn TR
Resultatliste K 17 år 10 km klassisk fellesReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Heimdal,Lovise NNS/ Bardu IL TR 33:52,7 + 00:00,0
2Winther,Sara Innstrandens IL NO 34:07,1 + 00:14,4
3Sønstelien,Trine Innstrandens IL NO 34:17,8 + 00:25,1
4Rolandsen,Christina Fauske IL Allianseidrettslag NO 34:23,4 + 00:30,7
5Thomassen,Ida Kristine Alta IF / Team Nordlysbyen Ski FI 34:47,9 + 00:55,2
6Kristoffersen,Julie Storforshei IF NO 36:52,4 + 02:59,7
7Wivesoll,Susanne Myhre Kirkenes & Omegn SK FI 37:43,3 + 03:50,6
8Blix,Runa Simonsen Kvaløysletta Skilag TR 37:44,6 + 03:51,9
9Sveen,Mette Bjune Innstrandens IL NO 37:54,1 + 04:01,4
10Eriksen,Torun Risdal Skjervøy IK TR 38:19,7 + 04:27,0
DNSLarsen,Karianne Marie Alta IF / Team Nordlysbyen Ski FI
DNSBiti,Silje NNS/ Forsøk, IL FI
DNSFoldvik,Åsta Eikeland Alta IF / Team Nordlysbyen Ski FI
Resultatliste M 18 år 15 km klassisk fellesReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Jacobsen,Tobias Thørnquist Innstrandens IL NO 42:49,0 + 00:00,0
2Kjerstad,Vebjørn Ankenes SK TR 43:27,1 + 00:38,1
3Einarsson,Sturla Bjørn Tromsø SK - Langrenn TR 43:27,4 + 00:38,4
4Pedersen,Krister Aaem Sandnes IL Nor 43:52,1 + 01:03,1
5Sætermo,Isak Storforshei IF NO 43:52,3 + 01:03,3
6Rennemo,Stian Balto Tromsø SK - Langrenn Nor 43:57,9 + 01:08,9
7Lønhaug,Patrick Vadsø SK FI 44:04,4 + 01:15,4
8Olsen,Andreas Sandnes Innstrandens IL NO 44:07,9 + 01:18,9
9Navjord,André Johnsen Stormfjell IL NO 44:09,5 + 01:20,5
10Johnsen,Henning Kabelvåg SK NO 45:02,0 + 02:13,0
11Ulvang,Jørgen Sæternes Sandnes IL FI 45:25,6 + 02:36,6
12Grimsgaard,Jakob Deraas Tromsø SK - Langrenn TR 46:02,0 + 03:13,0
13Hojem,Martin Kirkenes & Omegn SK FI 47:56,8 + 05:07,8
14Fagerheim,Ottar Kvaløysletta Skilag TR 48:23,3 + 05:34,3
15Curzio,Samuele Alta IF FI 50:32,9 + 07:43,9
DNFBerg,Daniel Ankenes SK TR
DNSHeimdal,Eivind Krane Bardu IL TR
DNSFagerli,Gøran Bossmo og Ytteren IL NO
DNSValøy,Elias Tromsø SK - Langrenn TR
DNSLangseth,Mathias NNS/ Nordreisa IL TR
DNSHansen,Eirik Jarl Utskarpen IL NO
Resultatliste M 17 år 15 km klassisk fellesReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Hovland,Torgeir Sulen Medkila SL TR 41:35,9 + 00:00,0
2Erikstad,Audun Vadsø SK FI 41:36,4 + 00:00,5
3Thomassen,Joakim Vangen Innstrandens IL NO 41:38,1 + 00:02,2
4Mikkelsen,Eirik MVS/ Medkila SL TR 41:49,5 + 00:13,6
5Bekkevoll,Simen Bjerkvik IF TR 41:52,2 + 00:16,3
6Gundersen,Sigurd J. Vadsø SK FI 42:27,4 + 00:51,5
7Nyhus,Erlend Bardu IL Nor 42:42,2 + 01:06,3
8Frost,Edvin Tromsø SK - Langrenn TR 42:48,9 + 01:13,0
9Johnsen,Marcus Sortland og Omegn SK - Ski NO 43:20,4 + 01:44,5
10Jensen,Johan Vangberg Innstrandens IL NO 43:28,1 + 01:52,2
11Staurbakk,Christian Innstrandens IL NO 43:32,5 + 01:56,6
12Helgesen,Benjamin NNS/ Medkila SL TR 43:38,7 + 02:02,8
13Trosten,Daniel NNS/ Forsøk, IL FI 44:16,1 + 02:40,2
14Johnsen,Vegard NNS/ Ankenes SK TR 44:56,4 + 03:20,5
15Jensen,Isak Nordeng Sortland og Omegn SK - Ski NO 45:06,8 + 03:30,9
16Svineng,Jonas Boberg Nordlys, IL FI 45:30,2 + 03:54,3
17Erichsen,Morten Ilar, IL FI 45:33,0 + 03:57,1
18Nordeng,August Sortland og Omegn SK - Ski NO 46:10,2 + 04:34,3
19Ryvoll,Nikolai Øwre Medkila SL TR 46:20,6 + 04:44,7
20Munkebye,Martin Bruhn Forsøk, IL FI 46:38,3 + 05:02,4
21Snekkevik,Sindre Kloster Tromsø SK - Langrenn TR 48:27,6 + 06:51,7
22Jensen,Rolf Martin Skonseng IL 48:49,3 + 07:13,4
23Skarheim,Peter MVS/ Vinger IL NO 49:43,8 + 08:07,9
24Johansen,Glenn Tommy Vadsø SK FI 49:46,1 + 08:10,2
25Bjørkli,Tobias Vesterfjell og Omegn IL TR 52:31,9 + 10:56,0
DNFNesvold,Ole Martin Myre NNS/ Ballangen Ski TR
DNFGrødahl,Torbjørn Ingebrigtsen Tromsø SK - Langrenn TR
DNSBie,Maximilian NNS/ Bardufoss og Omegn IF TR
DNSArntsen,Mikkel Sortland og Omegn SK - Ski NO
DNSEngen,Mats Tromsø SK - Langrenn TR
DNSRavna,Ole Viktor NNS/ Tromsø SK - Langrenn TR
Resultatliste K 19/20 år 15 km klassisk fellesReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Robertsen,Marit Kvaløysletta Skilag TR 47:49,7 + 00:00,0
2Kvernmo,Kathrine Kvaløysletta Skilag TR 48:10,0 + 00:20,3
3Wilsgård,Elisabeth NNS/ Forsøk, IL FI 48:21,2 + 00:31,5
4Myrseth,Merete MVS/ Øverbygd IL TR 48:28,5 + 00:38,8
5Grape,Lovise Tromsø SK - Langrenn TR 53:04,0 + 05:14,3
6Olsen,Emilie Ness Siso, IL NO 54:26,6 + 06:36,9
7Sørmo,Marte Johanne Bossmo og Ytteren IL NO 54:36,3 + 06:46,6
8Pedersen,Marte Innstrandens IL NO 55:33,7 + 07:44,0
9Bergkvist,Tine Valnesfjord IL NO 57:00,0 + 09:10,3
10Hansen,Gunilla MVS/ IL Varden NT 1:00:44,0 + 12:54,3
DNSHeimdal,Eline NNS/ Bardu IL TR
DNSAndersen,Tine Dahl Forsøk, IL FI
DNSEvjenth,Marie Hansen Siso, IL NO
DNSVangen,Ida Marie Tromsø SK - Langrenn TR
DNSHaugland,Gunn-Sissel Kvaløysletta Skilag TR
DNSReinås,Anne Henriette MVS/ Fjell Skilag TR
Resultatliste Veteran kvinner 10 km klassisk fReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Nilsen,Elin Bossmo og Ytteren IL NO 32:12,5 + 00:00,0
2Rognmo,June Sandnes IL AR 34:27,6 + 02:15,1
3Kaspersen,Doris Stien Bossmo og Ytteren IL NO 38:07,6 + 05:55,1
4Pedersen,Rita Tromsø SK - Langrenn Nor 38:50,2 + 06:37,7
5Siljebråten,Brita Martinsen Bardu IL TR 40:23,9 + 08:11,4
Resultatliste Kvinner senior 15 km klassisk feReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Svendsen,Anna Tromsø SK - Langrenn TR 47:21,6 + 00:00,0
2Andreassen,Solveig Wiggen Kvaløysletta Skilag TR 47:22,3 + 00:00,7
3Kristoffersen,Emilie Alta IF FI 47:26,0 + 00:04,4
4Fredriksen,Marit Liland Stokmarknes IL NO 47:27,0 + 00:05,4
5Heimdal,Ingrid Elise Krane Bardu IL TR 48:50,1 + 01:28,5
6Pedersen,Oda Hammernes Alta IF FI 48:57,1 + 01:35,5
7Heimdal,Line Elise Bardu IL TR 50:04,5 + 02:42,9
8Amundsen,Vilde Fauske IL Allianseidrettslag NO 51:44,8 + 04:23,2
9Goodwin,Liza Nordreisa IL TR 52:10,2 + 04:48,6
10Strømholt,Stine-Kathrin Tromsø SK - Langrenn TR 58:06,9 + 10:45,3
11Kvammen,Vilde Tverrelvdalen IL FI 1:00:49,7 + 13:28,1
DNSGrønvoll,Maria Nysted Furuflaten IL TR
DNSLiland Fredriksen,Anniken Stokmarknes IL NO
Resultatliste Menn senior 30 km klassisk felleReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Mikalsen,Håkon Nordreisa IL TR 1:24:10,4 + 00:00,0
2Nygaard,Andreas Burfjord IL TR 1:24:10,5 + 00:00,1
3Pettersen,Morten Harjo Vadsø SK / Team NTNU FI 1:24:10,8 + 00:00,4
4Jensen,Rolf Einar Bossmo og Ytteren IL NO 1:24:11,9 + 00:01,5
5Einarsson,Snorri Tromsø SK - Langrenn TR 1:24:12,0 + 00:01,6
6Krogh,Finn Hågen Tverrelvdalen IL / Team Nordlysbyen Ski FI 1:24:12,4 + 00:02,0
7Sætre,Erlend Skippervik Forsøk, IL FI 1:24:12,7 + 00:02,3
8Ofstad,Henning Andre Bardu IL TR 1:24:13,6 + 00:03,2
9Nygård,Bjørn Thomas Alta IF Nor 1:24:15,3 + 00:04,9
10Hoff,Erlend Medkila SL TR 1:24:19,0 + 00:08,6
11Kristiansen,Kjell-Arne Medkila SL TR 1:24:48,6 + 00:38,2
12Bugge,Christian Tvedt Kvaløysletta Skilag TR 1:29:03,0 + 04:52,6
13Skjønsfjell,Daniel Carløy Nordreisa IL TR 1:29:04,2 + 04:53,8
14Pedersen,Christoffer Nordreisa IL TR 1:29:06,3 + 04:55,9
15Mikkelsen,Espen Vadsø SK NOR 1:29:27,9 + 05:17,5
16Bergan,Håvard Hegg Lødingen IL NO 1:36:34,2 + 12:23,8
17Skjei,Jørund Kvaløysletta Skilag TR 1:36:34,8 + 12:24,4
18Vatshaug,Martin Drevja IL NO 1:36:37,3 + 12:26,9
19Bohinen,Ørjan Lødingen IL NO 1:40:45,2 + 16:34,8
20Larsen,Tom-Emil Stormfjell IL NO 1:40:45,9 + 16:35,5
21Rasmussen,Christian Jørgen Stormfjell IL NO 2:05:06,9 + 40:56,5
DNFSorsell,Andreas Storforshei IF NO
DNFKirkhaug,Joakim Rydningen Kabelvåg SK NO
Resultatliste M 19/20 år 20 km klassisk FellesReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Suhr,Bjørn Vidar Alta IF / Team Nordlysbyen Ski FI 55:48,5 + 00:00,0
2Stock,Daniel Vadsø SK FI 55:56,3 + 00:07,8
3Nilsen,Markus Norum Sortland og Omegn SK - Ski NO 56:34,8 + 00:46,3
4Mikkelsen,Martin MVS/ Medkila SL TR 56:43,2 + 00:54,7
5Andersen,Peter Kirkenes & Omegn SK FI 57:07,6 + 01:19,1
6Solvang,Eirik Innstrandens IL NO 57:07,7 + 01:19,2
7Henriksen,Magne Alta IF Nor 58:51,1 + 03:02,6
8Strømholt,Rune NNS/ Tromsø SK - Langrenn TR 58:51,2 + 03:02,7
9Skardal,Tore Polarstjernen, IL FI 59:16,7 + 03:28,2
10Remmen,Torbjørn NNS/ Nordreisa IL TR 1:01:57,5 + 06:09,0
11Tobiassen,Piera Niillas Forsøk, IL FI 1:01:59,0 + 06:10,5
12Eikeland,Odin Foldvik Alta IF / Team Nordlysbyen Ski FI 1:03:21,7 + 07:33,2
13Gundersen,Simon Fredrik Medkila SL TR 1:04:38,0 + 08:49,5
14Engstad,Jørn Mikael Alta IF / Team Nordlysbyen Ski FI 1:06:45,9 + 10:57,4
15Sivertsen,Arnfinn Fosse Tromsø SK - Langrenn TR 1:08:54,2 + 13:05,7
DNFSorsell,Emil Myrvang Storforshei IF NO
DNFRolandsen,Ruben Fauske IL Allianseidrettslag NO
DNSTeksnes,Morten Innstrandens IL NO
DNSEikrem,Daniel Tromsø SK - Langrenn TR
DNSWaltenberg,Marius NNS/ Lyngen/Karnes IL TR
DNSSiljebråten,Mikal NNS/ Bardu IL TR
DNSSkogan,Jakob Kalvig Valnesfjord IL NO
DNSHillestad,Olav Johan Senja Ski TR
DNSJohannessen,Christian Øien Stokmarknes IL NO
Resultatliste Veteran menn 20 km klassisk FellReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Bekkevoll,Arnulf Dølaski TR 1:00:34,4 + 00:00,0
2Svendsen,Torstein Medkila SL TR 1:00:58,0 + 00:23,6
3Kristoffersen,Sten Frode Storforshei IF NO 1:06:09,0 + 05:34,6
4Rødli,Brigt Melbo IL NO 1:06:12,5 + 05:38,1
5Deraas,Trygve Sigvart Tromsø SK - Langrenn TR 1:06:14,4 + 05:40,0
6Olsen,Gøran Siso, IL NO 1:07:01,8 + 06:27,4
7Eilertsen,Tor Christian Medkila SL TR 1:07:03,4 + 06:29,0
8Haagensen,Karl Helge Grytting IL NO 1:09:40,7 + 09:06,3
9Simonsen,Roger Bardu IL TR 1:13:03,8 + 12:29,4
10Erikstad,Odd-Georg Lødingen IL NO 1:16:49,7 + 16:15,3
11Ødegaard,Rolf Kabelvåg SK Nor 1:20:56,7 + 20:22,3
12Larssen,Ulf Stokmarknes IL NO 1:20:56,8 + 20:22,4
DNFLundamo,Rolf Dølaski TR
DNSOlsen,Tore Viddelaget
DNSLorentsen,Odd-Ivan Senja Ski TR
DNSIvarjord,Johnny Ankenes SK TR
DNSJohansen,Ulf-Eirik Mellembygd IL TR
DNSMelseth,Håkon Arild Mellembygd IL TR
Resultatliste Gjesteklasse senior 30 kmReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Båtnes,Pål-Severin Tromsø SK - Langrenn TR 1:35:42,6 + 00:00,0
2Karlsen,John Eirik Melbo IL NO 1:36:39,9 + 00:57,3

24.03.12 20:13:37 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Melbo IL