Siddisløpet 2012

IL Skjalg.

28.04.12

Resultatliste per klasse

G13-14 |  G15-16 |  G17-19 |  J13-14 |  J15-16 | 
J17-19 |  K20 |  K35 |  K40 |  K45 | 
K50 |  K55 |  K60 |  KE |  M20 | 
M35 |  M40 |  M45 |  M50 |  M55 | 
M60 |  M65 |  M70 |  ME |  K70 | 

Resultatliste G13-14Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ingebrigtsen,Jakob Sandnes friidrett 27:38 + 00:00
2Midthassel,Øivind Inka Skjalg il 30:04 + 02:26
3Borge Harbo,August Skjalg il 32:57 + 05:19
4Fischer Holm,Tobias Skjalg il 33:04 + 05:26
5Mannsåker,Håvard Sandes IL Langrenn 33:33 + 05:55
6M. Larsen,Jan Magnus Viking Hockey U13 33:52 + 06:14
7Enge,Adrian Oftebro Hinna Fotball 34:33 + 06:55
8Shulkin,Mickey ISS 34:52 + 07:14
9Bjordal,Martin Havørn Friidrett 35:49 + 08:11
10Olson,Potor ISS 36:40 + 09:02
11Hammer,Daniel Skjalg il 37:18 + 09:40
12Dirdal,Bjørn Halliburton 37:57 + 10:19
13Gade,Kasper Halliburton 38:03 + 10:25
14Røed,Olav Rysstad Statoil 38:32 + 10:54
15Utne Øxnevad,Jon Skjalg il 38:45 + 11:07
16Skribeland,Halvor Skjalg il 39:25 + 11:47
17Nysæther,Torje Steinsland Gosen u.skole 39:44 + 12:06
18Dreyer,Erik NOTEAM 43:02 + 15:24
19Ulsnes,Trygve Sundby Grannes Aktivitetslag 43:21 + 15:43
20Mc Cafferty,Dotinic ISS 43:33 + 15:55
21Rennic,Harry ISS 45:13 + 17:35
22Davidson,Ben ISS 45:24 + 17:46
23Steinsland,Ådne Barratt Madlavoll skole 45:45 + 18:07
24Eie,Amund NOTEAM 45:48 + 18:10
25Ronæss,Endre ISS 48:09 + 20:31
26Haagensen,Fredrik Vaage Skjalg il 50:22 + 22:44
27Rodriguez,Roman NOTEAM 1:09:09 + 41:31
DNSEnge,Eskil Oftebro Hinna Fotball
Resultatliste G15-16Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Borge Harbo,Markus Skjalg il 26:42 + 00:00
2Benz,Lasse Philipp Skjalg il 28:36 + 01:54
3Nordbotten,Øystein Sola friidrett 30:57 + 04:15
4Wiig,Sivert Gjesdal IL 31:37 + 04:55
5Tekle,Muruts NOTEAM 31:50 + 05:08
6Minsaas,Thomas NOTEAM 32:29 + 05:47
7Årsvoll Undheim,Vetle Figgjo IL skiskyting 33:16 + 06:34
8Wærness,Tarald NOTEAM 34:00 + 07:18
9Hutson,James NOTEAM 35:06 + 08:24
10Grøsvik,Sebastian NOTEAM 36:49 + 10:07
11Øxsnevad,Håvard Utne Skjalg il 38:03 + 11:21
12Kårstad,Jon Arnt Frøyland IL 38:45 + 12:03
13Wilcocic,Kieran ISS 40:22 + 13:40
14Follesøy,Morten Sola friidrett 40:38 + 13:56
DNSSolbakk,Thomas Gustav Halliburton
DNSPedersen,Thomas NOTEAM
DNSWilson,Andrew ISS
Resultatliste G17-19Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Albertsen,Espen Skjalg il 27:35 + 00:00
2Kirknes,Martin Skjalg il 27:36 + 00:01
3Børresen,Ørjan Skjalg il 29:16 + 01:41
4Dahl,Helge Skjalg il 29:37 + 02:02
5Berge Galtvik,Ola Andreas VARHAUG IDRETTSLAG 32:51 + 05:16
5Totland,Kristian Skjalg il 32:51 + 05:16
7Haugland,Endre Holstad Statoil 33:14 + 05:39
7Eike,Cato Vaulen OK 33:14 + 05:39
9Årsvoll Undheim,Aslak Figgjo IL skiskyting 33:20 + 05:45
10Kro,Ruben Bryne videregående skole 34:27 + 06:52
11Seljeskog,Petter Spredel IL 34:30 + 06:55
12Losnedal,Vemund St. Olav VGS. 34:44 + 07:09
13Skretting,Svein Atle VARHAUG IDRETTSLAG 34:48 + 07:13
14Behné Ramsnes,Andreas NOTEAM 35:16 + 07:41
15Hagenes Bøe,Hans St.Olav VGS 35:20 + 07:45
16Skretting,Magne-André VARHAUG IDRETTSLAG 35:37 + 08:02
17Tarakhel,Masood NOTEAM 35:43 + 08:08
18Bekken,Sondre Seglem st.olav 36:11 + 08:36
19Høyland,Erlend NOTEAM 36:20 + 08:45
20Refvem,Lars Sola vgs 39:19 + 11:44
21Berge-Skillingstad,Marius St. Olav VGS 41:20 + 13:45
22Balasubramaniam,Kevinth NOTEAM 41:24 + 13:49
23Bengtsson,Jan Eivind Godalen vgs 41:29 + 13:54
24Zetlitz Nessler,Simon NOTEAM 42:52 + 15:17
25Torkelsen,Mikal Godalen vgs 42:53 + 15:18
26Hoff,Erlend R. NOTEAM 44:05 + 16:30
27Kristiansen,Kristian Servan Godalen vgs 44:59 + 17:24
28Stokkeland,Artur Bryne FIK 45:01 + 17:26
29Skandsen,Leif Helge Godalen vgs 50:31 + 22:56
DNSVadla,Eirik st.olav
Resultatliste J13-14Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mannsåker,Live Sandes IL Langrenn 37:58 + 00:00
2Mc Cafferty,Lucia ISS 38:22 + 00:24
3Alsaker,Mari Maaløy Sandved IL 38:28 + 00:30
4Roalkvam,Marie Eide Skjalg il 38:41 + 00:43
5Rage Gundersen,Rebecca Øyane il 39:46 + 01:48
6Urdahl,Eivor Havørn Friidrett 43:04 + 05:06
7Haagensen,Anna Vaage Skjalg il 45:16 + 07:18
8Dreyer,Helene NOTEAM 46:01 + 08:03
9Bachmann,Marion ISS 48:01 + 10:03
10Henderson,Rachol ISS 48:09 + 10:11
11Masham,Claudia ISS 48:10 + 10:12
12Wilhelmsen Melaa,Katrine Austrått volleyball 49:02 + 11:04
13Todnen,Ruth-Helen NOTEAM 49:15 + 11:17
14Tørneng,Emma S. Skjalg il 55:03 + 17:05
Resultatliste J15-16Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Benz,Britta Skjalg il 34:02 + 00:00
2Eriksen,Ida Elise Skjalg il 35:52 + 01:50
3Larsen,Hanne NOTEAM 39:43 + 05:41
4Peikli,Ingrid Sandnes I.L. 40:18 + 06:16
5Hemnes,Susanne Sandnes SSL 40:24 + 06:22
6Svendsen,Thea Margrete NOTEAM 43:11 + 09:09
7Ulsnes,Sigrid Sundby Grannes Aktivitetslag 43:32 + 09:30
8Haugland,Marita Holstad Sola friidrett 44:37 + 10:35
9Dirsyte,Brigita NOTEAM 45:38 + 11:36
10Muleisen,Maria SUT A/S 49:19 + 15:17
Resultatliste J17-19Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Roalsø,Kristine Helene Skjalg il 35:09 + 00:00
2Dahl-Michelsen,Elisabeth Sola friidrett 35:40 + 00:31
3Eie,Lise NOTEAM 37:35 + 02:26
4Baugstø,Helena St. Olav Videregående 39:32 + 04:23
5Førre,Silje Randøy IL 40:37 + 05:28
6Fuglestad,Hanne NOTEAM 45:00 + 09:51
7Mohn,Agnes Marie NOTEAM 45:41 + 10:32
8Skagestad,Ingvild NOTEAM 45:42 + 10:33
9Roaldsøy,Eline NOTEAM 46:22 + 11:13
10Bådsvik,Julia NOTEAM 46:46 + 11:37
Resultatliste K20Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Rugland Thulin,Anne Kristine NOTEAM 35:27 + 00:00
2Allen,Ashley SiS sportssenter AS 35:40 + 00:13
3Harestad,Silje Skjalg il 36:17 + 00:50
4Skåra,Christina Sandnes IL 37:17 + 01:50
5Ravndal,Birgitte Sport 1 37:25 + 01:58
6Høie,Silje Rogaland Politi Idrettslag 38:24 + 02:57
7Vareberg Voll,Hege NOTEAM 38:40 + 03:13
8Bjørnsen,Anita NOTEAM 38:45 + 03:18
9Müller,Møyfrid NOTEAM 38:56 + 03:29
10Husås,Ranveig Statoil 39:14 + 03:47
11Stav,Anne NOTEAM 39:19 + 03:52
12Whalen,Rachel NOTEAM 39:27 + 04:00
13Pedersen,Janne IRIS-BIL 39:45 + 04:18
14Slåtten,Martine NOTEAM 39:51 + 04:24
15Svendsen,Marta NOTEAM 39:55 + 04:28
16Helland,Anja Loug BI builders 40:01 + 04:34
17Kjølleberg,Åse Leivdal GLU idrett 40:06 + 04:39
18Aanesen,Rebekka NOTEAM 40:13 + 04:46
19Schlöpke,Svenja NOTEAM 40:20 + 04:53
20Wiig,Brit Kristine NOTEAM 40:22 + 04:55
21Fløtre,Kristine NOTEAM 40:25 + 04:58
22Ekeland,Irene Siemens 40:29 + 05:02
23Skaar,Siw-Jane Rpil 40:38 + 05:11
24Rosvold,Karianne Statoil BIL 40:39 + 05:12
25Jensen,Ingrid VNG Norge AS 40:53 + 05:26
26Medhus,Kristin NOTEAM 40:54 + 05:27
27Karlson,Bente NOTEAM 41:21 + 05:54
28Wærholm,Susanne NOTEAM 41:30 + 06:03
29Lillkåla,Charlotta NOTEAM 41:35 + 06:08
30Trettenes,Christine NOTEAM 41:48 + 06:21
31Reinhardt,Line Seabrokers Group 42:08 + 06:41
32Rullestad,Ida YiT 42:11 + 06:44
33Forus,Lena NOTEAM 42:22 + 06:55
34Knudsen,Henrikke NOTEAM 42:28 + 07:01
35Grimsland,Elin NOTEAM 42:34 + 07:07
36Harnesk,Caroline NOTEAM 42:37 + 07:10
36Larsen,Eirin NRK Rogaland 42:37 + 07:10
38Hammer,Anja NOTEAM 42:48 + 07:21
39Vestad,Ida Charlotte NOTEAM 42:52 + 07:25
40Strålin,Anna NOTEAM 43:08 + 07:41
41Birkeland,Thea NOTEAM 43:21 + 07:54
42Søreide,Elin NOTEAM 43:28 + 08:01
43Schiefloe,Ellen Halliburton 43:32 + 08:05
43Fjetland,Marie NOTEAM 43:32 + 08:05
45Olsen,Katrin NOTEAM 43:37 + 08:10
46Karlsen,Tonje NOTEAM 43:49 + 08:22
47Møgedal,Tone Elisabeth NOTEAM 43:58 + 08:31
48Lærdal,Anne CREME 44:06 + 08:39
49Verlo,Signe Berg PetrOl B.I.L. 44:21 + 08:54
50Slagstad,Inger-Lise Sandnes Sparebank 44:51 + 09:24
51Wiig,Mona NOTEAM 45:01 + 09:34
52Lund,Else NOTEAM 45:05 + 09:38
53Johansen,Lena Vaage NOTEAM 45:17 + 09:50
54Kivle,Veslemøy Granhøy NOTEAM 45:41 + 10:14
54Svensen,Annette NOTEAM 45:41 + 10:14
56Barkved,Åshild Arnevik NOTEAM 45:43 + 10:16
57Aasberg,Eva Halliburton 45:50 + 10:23
58Særheim,Janne Mari NOTEAM 46:05 + 10:38
59Aasberg,Lena Halliburton 46:11 + 10:44
60Johnsen,Tina NOTEAM 46:23 + 10:56
61Furenes,Cathrine NOTEAM 46:30 + 11:03
62Botnen,Helle Augdal NOTEAM 46:42 + 11:15
63Pettersen,Eva Westgaard Statens vegvesen BIL 46:57 + 11:30
63Langeland,Hege NOTEAM 46:57 + 11:30
65Gjelsvik,Margunn NOTEAM 47:06 + 11:39
66Miller,Maren ISS 47:14 + 11:47
67Kleppa,Hilde Kallhovd NOTEAM 47:15 + 11:48
68Ringdal,Ingrid Stavanger kommune 47:27 + 12:00
69Norekvål,Katrine G-Max 47:38 + 12:11
70Keirung,Tonje NOTEAM 47:47 + 12:20
71Blakely,Gry Strand SUS bil 48:33 + 13:06
72Svindland,Silje CREME 49:04 + 13:37
73Nilsen,Christina NOTEAM 49:11 + 13:44
74Tesdal,Marit Peanuts AS 49:21 + 13:54
75Radford,Monica Eriksen IVAR IKS 50:18 + 14:51
75Rønneberg,Janne NOTEAM 50:18 + 14:51
77Salte,Monica NOTEAM 50:20 + 14:53
78Sele,Ingvild NOTEAM 50:26 + 14:59
79Pettersen,Linn NOTEAM 51:43 + 16:16
80Tisløv,Catrine Larsen NOTEAM 51:59 + 16:32
81Valaas,Silje Heradstveit G-max Forus 52:25 + 16:58
82Ødegård,Alice Halliburton 52:38 + 17:11
83Kleggetveit,Kaja Team Kaja 52:58 + 17:31
84Kristoffersen,Hilde NOTEAM 53:02 + 17:35
85Apeland,Bjørg Helen NOTEAM 53:53 + 18:26
86Fossheim,Beate NOTEAM 55:07 + 19:40
87Werness,Nina SR-Finans 57:08 + 21:41
88Solstad,Hilde Bristow 1:02:43 + 27:16
89Nærland,Mariann G-Max 1:04:32 + 29:05
DNSLærdal,Cecilie CREME
DNSPettersen,Vigdis Halliburton
DNSVikøren Strøm,Vendel Halliburton
DNSEkeland,Jeanett NOTEAM
DNSHeggland,Susanna NOTEAM
DNSJoakimsen,Kine NOTEAM
DNSSavage,Nicola NOTEAM
Resultatliste K35Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hamb,Siv Hilde GTI 35:33 + 00:00
2Dalaker,Turi Olene NOTEAM 37:11 + 01:38
3Østhus,Anna M. Statoil 38:26 + 02:53
4Undheim,Ann Iren Undheim IL 38:37 + 03:04
5Byklum,Lillian NOTEAM 38:48 + 03:15
6Madsen,Ida Cathrine Nygaard NOTEAM 39:05 + 03:32
7Svendsen,Else Kristin Randaberg VGS 39:18 + 03:45
8Grøsvik,Kristin NOTEAM 40:12 + 04:39
9Sandvold,Gro NOTEAM 40:15 + 04:42
10Løhr,Iren SUS 40:23 + 04:50
11Ueland,Sonja B. NOTEAM 40:58 + 05:25
12Eggen,Hilde Camilla Elit1 42:19 + 06:46
13Meinich-Bache,Siv Tove SUT A/S 43:03 + 07:30
14Tveit,Ingunn Langvik SUS 43:11 + 07:38
15Vasshus,Ine NOTEAM 43:31 + 07:58
16Riska,Solveig Hodne NOTEAM 43:47 + 08:14
17Knutsvik,Anne Nina Sandnes Sparebank. 43:58 + 08:25
18Sandal,Gry Iren ConocoPhillips 45:20 + 09:47
19Braeuning,Britt Anita Warvik NOTEAM 45:38 + 10:05
20Friisenfeldt,Lisbeth Sola Trykkeri & Kopi AS 46:10 + 10:37
21Bucki,Carrie NOTEAM 47:05 + 11:32
22Hauge,Åshild Helgeland Girls just wanna run 47:14 + 11:41
23Egelandsdal,Iren Halliburton 47:38 + 12:05
24Bjørnestad,Åse Kristin Bergen Group Rosenberg 47:55 + 12:22
25Myhrene,Guro Mattilsynet 48:56 + 13:23
26Næss,Brita Mauritzen NOTEAM 49:35 + 14:02
27Fosse,Hilde NOTEAM 50:02 + 14:29
28Skiftun,Jill NOTEAM 50:28 + 14:55
29Udemba,Uzomaka Statoil 51:05 + 15:32
29Kindingland,Elin NOTEAM 51:05 + 15:32
31Haugsgjerd,Siv NOTEAM 51:20 + 15:47
32Halvorsen,Siv Mari Elit1 53:39 + 18:06
32Larsen,Lene Beate Elit1 53:39 + 18:06
34Grønstad,Ekram NOTEAM 55:38 + 20:05
35Håland,Merete NOTEAM 1:01:19 + 25:46
DNSSæbbø,Wenche M. AIBEL AS
DNSValen,Brit Kristin Atea AS
DNSOlsen,Elin Girls just wanna run
DNSEliassen,Cathrine Wintershall Norge
DNSStorleer,Stine NOTEAM
DNSTungland,Kjersti NOTEAM
Resultatliste K40Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Frafjord,Anne Østbø GTI 32:57 + 00:00
2M. Larsen,Kristin GTI 34:17 + 01:20
3Urdahl,Elisabeth S. NOTEAM 34:23 + 01:26
4Stømer,Une SUS 35:17 + 02:20
5Enge,Yngvil Oftebro TOTAL 35:56 + 02:59
6Todnemn,Laila NOTEAM 36:16 + 03:19
7Fougner,Angelina Statoil 36:30 + 03:33
8Puxley,Julia NOTEAM 36:33 + 03:36
9Henrichsen,Lise Sentralskattekontoret 37:24 + 04:27
10Natvik,Kirsti Stavanger kommune 38:28 + 05:31
11Nilsen,Line Hoff Statoil 38:32 + 05:35
12Norheim,Beate NOTEAM 38:41 + 05:44
13Aitken,Elizabeth National Oilwell Varco 39:22 + 06:25
14Bernhoff,Eva SUS 39:38 + 06:41
15Rage,Julie Kropp & Sjel 39:57 + 07:00
16Capelle,Jean-Yves NOTEAM 40:49 + 07:52
17Helgesen,Malin E Flor NOTEAM 40:54 + 07:57
17Olsen,Kari NOTEAM 40:54 + 07:57
19Karlsen,Hege NOTEAM 40:55 + 07:58
20Sørvåg,Tove Karin ISS 41:12 + 08:15
21Harestad,Monja Atea AS 41:27 + 08:30
22Ramponi,Silvia Firecom 41:36 + 08:39
23Ottesen,Eli NOTEAM 42:22 + 09:25
24Underbakke,Lena NOTEAM 42:39 + 09:42
25Sæther Romuld,Trine NOTEAM 43:28 + 10:31
26Eikeland,Solbjørg Elit1 43:29 + 10:32
27Haugland,Marit Elise Elit1 43:38 + 10:41
28Halseth,Janne Statens vegvesen BIL 43:42 + 10:45
29Larsen,Bente Karin Norsea 44:48 + 11:51
30Johannesen,Linda Kjellsdotter NOTEAM 45:01 + 12:04
31Sembsmoen,Kristin NOTEAM 45:15 + 12:18
32Bateson,Berit Elit 1 45:30 + 12:33
33Gabrielsen,Trude ConocoPhillips 45:52 + 12:55
34Furholt,Arnfrid Gjedrem Elit 1 45:57 + 13:00
35Jensen,Laila Bardal NOTEAM 45:58 + 13:01
36Lilleland,Monica NOTEAM 46:07 + 13:10
37Ingebrigtsen,Tone Eva Sandnes friidrett 46:45 + 13:48
38Skretting,Siv NOTEAM 47:27 + 14:30
39Skibnes,Anne Birgitte Mattilsynet 48:56 + 15:59
40Bradley,Jennifer NOTEAM 49:03 + 16:06
41Bartlett,Mariannne Fuglestad NOTEAM 49:17 + 16:20
42Clausen,Kristine Marie NOTEAM 49:36 + 16:39
42Scott,Britt Ellinor NOTEAM 49:36 + 16:39
44Solbakk,Isabell Halliburton 52:26 + 19:29
45Hauge,Ingunn H. Uforberedt 56:34 + 23:37
46Melaa,Brit G-max Forus 1:12:56 + 39:59
DNSØstnes,Hilde-Karin Petrol
DNSLeivestad,Lise NOTEAM
Resultatliste K45Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Karlsen,Johanne L.J. Skjalg il 34:12 + 00:00
2Edvardsen,Randi GTI Stavanger 37:51 + 03:39
3Aunan,Siv Tove Glatrimmen 38:24 + 04:12
4Møkster,Anne Jorunn Sola HK 41:25 + 07:13
5Rullestad,Tove NOTEAM 41:56 + 07:44
6Nilsen,Ann Mari NOTEAM 42:46 + 08:34
7Evensen,Kate Torild NOTEAM 43:46 + 09:34
8Wilhelmsen,Kate Elin Sentralskattekontoret 45:32 + 11:20
9Brown,Liv Bente Siemens AS 46:02 + 11:50
10Røed,Gudrun Rysstad Statoil 46:31 + 12:19
11Frøiland,Anette NOTEAM 46:34 + 12:22
12Papatzacos,Hilde NOTEAM 47:01 + 12:49
13Andreassen,Inger Løvmo Sentralskattekontoret 48:32 + 14:20
14Berge,Margaret ESS Mobile Offshore Units 48:33 + 14:21
15Johannessen,Sissel Klepp kommune 50:43 + 16:31
16Lenes,Kristin Halliburton 53:20 + 19:08
17Byrkja Baldersheim,Torunn NOTEAM 55:31 + 21:19
DNSNielsen,Bärbel Bergen Group Rosenberg
DNSGjertsen,Anne-Siv ConocoPhillips
DNSMartens,Åshild Sandnes kommune
DNSEikeland,Astrid NOTEAM
Resultatliste K50Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Høivik,Else Team Høivik 40:06 + 00:00
2Støkken,Eva NOTEAM 41:15 + 01:09
3Pedersen,Rita Mariann NOTEAM 41:32 + 01:26
4Laugaland,Jorunn YiT 41:37 + 01:31
5Svihus,Turid NorSea as 43:31 + 03:25
6Rydning,Bjørg Vervik SUS bil 44:38 + 04:32
7Felker,Ellen SUS bil 49:41 + 09:35
DNSMyklebust,Tone NOTEAM
DNSNesbø,Kari NOTEAM
Resultatliste K55Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kristiansen,Ingrid NOTEAM 34:08 + 00:00
2Hettema,Rianne ISS 56:13 + 22:05
3Brokstad,Hilde May Sentralskattekontoret 56:37 + 22:29
4Haugvaldstad,Gunbjørg Statoil BIL Sokkel 1:00:59 + 26:51
Resultatliste K60Return
Plass Navn Klubb                 Tid
DNSSivertsen,Rannveig Intertek West Lab
Resultatliste KEReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hodne,Anne Jorunn GTI 30:18 + 00:00
2Dahle,Vienna Skjalg il 31:15 + 00:57
3Opsahl,Elise Hay GTI /E.ON 31:25 + 01:07
4Veen Billingstad,Karia-Anne GTI 31:31 + 01:13
5Novik,Maryna Vindafjord IL 31:56 + 01:38
Resultatliste M20Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Wardman,Tom NOTEAM 28:23 + 00:00
2Drastik,Pavel Team MOFO 28:28 + 00:05
3Brekken,Carlo Undheim IL 28:30 + 00:07
4Engunn,Erlend A GTI 28:34 + 00:11
5Loftheim,Stig Magne GTI 29:28 + 01:05
6Abicht,Daniel Statoil 30:04 + 01:41
7Eggebø Valvik,Svein Arne NOTEAM 30:05 + 01:42
8Gunnarsson,Vidar GTI 30:10 + 01:47
9Bethuelsen,Per Sigurd Røyneberg skole 30:30 + 02:07
10Heldal,Anton Drangedal IL - skiskyting 30:32 + 02:09
11Simm,Kalle Stavanger Triathlon Klubb 30:33 + 02:10
12Pedersen,Torbjørn Sentralskattekontoret 30:35 + 02:12
13Todnem,Frode NOTEAM 30:36 + 02:13
14Bertov,Aleksandr Norsk Veritas 30:54 + 02:31
15Todnem,Harald Stavanger Triathlon Klubb 31:03 + 02:40
16Vigeland,Eirik NOTEAM 31:09 + 02:46
17Roalsø,Fredrik Skjalg il 31:44 + 03:21
18Downham,Simon G-Max 31:51 + 03:28
19Haugerø,Kim Ståle Bristow norway A/S 32:07 + 03:44
20Norland,Kenneth Bring Cargo 32:14 + 03:51
21Carlsen Kjørslevik,Trygve NOTEAM 32:17 + 03:54
22Skaale,Eirik YNWA 32:18 + 03:55
23Fiveland,Daniel Sauda IL 32:21 + 03:58
24Sølvberg,Fredrik Halliburton 32:25 + 04:02
25Højvig,Kaspar PricewaterhouseCooper AS 32:37 + 04:14
26Amundsen,Gustav Anders Team Kaja 32:38 + 04:15
27Terrade,Julien TOTAL 32:41 + 04:18
28Kvinnesland,Erlend Stavanger Triathlonklubb 32:47 + 04:24
29Ra,Jan-Morten Stavanger Triathlonklubb 32:49 + 04:26
30Egedahl,Erik Finingen IL 32:53 + 04:30
31Line,Matias G-max Forus 32:57 + 04:34
32Morken,Daniel NOTEAM 33:02 + 04:39
33Lambrigtsen,Helge Klinikk for alle 33:21 + 04:58
34Husvæg,Christer Spb1 SR-Markets 33:25 + 05:02
35Fløtre,Sigbjørn Subsea 7 33:28 + 05:05
35Sætevik,Jon-Albert NOTEAM 33:28 + 05:05
37Brivio,Luca NOTEAM 33:38 + 05:15
38Hamre,Bård NOTEAM 33:44 + 05:21
39Suhndli,Morten Lima Gang og Spaserlaug 33:45 + 05:22
40Weighill,Colin Schlumberger 33:52 + 05:29
41Astad,Kristian Presterud Astad IL 34:12 + 05:49
42Wendelboe,Jeppe Siemenslaget 34:30 + 06:07
43Nygård,Rune SpareBank 1 SR-Bank 34:36 + 06:13
44Skogman,Hans NOTEAM 34:43 + 06:20
45Tveterås,Øystein GE Money Bank 34:46 + 06:23
46Neteland,Gjermund NOTEAM 35:00 + 06:37
47Slang,Aleksander Lee Sentralskattekontoret 35:03 + 06:40
48Jenssen,Jens Erich NOTEAM 35:07 + 06:44
49Kolnes,Torjus YiT 35:14 + 06:51
50Harbin,Nicolam Kvinesdal legesenter 35:16 + 06:53
51Seljeset Mjøs,Håvard G-max Forus 35:19 + 06:56
52Hoffoseter,Kristian NOTEAM 35:20 + 06:57
53Kristensen,Torstein Fabricom 35:24 + 07:01
54Flaa,Tom Henrik AIBEL AS 35:26 + 07:03
54Barstad,Bjørn SUS bil 35:26 + 07:03
56Jordbrekk,Frode Havdur IL 35:35 + 07:12
57Shafizadeh,Pourya Sparebank 1Sr-bank 35:37 + 07:14
58Helland,Sverre BI builders 35:39 + 07:16
59Sivertsen,Michael Atea 35:41 + 07:18
59Alsaker,Roger NOTEAM 35:41 + 07:18
61Manojlovic,Nenad NOTEAM 35:42 + 07:19
62Aarthun,Eirik NOTEAM 35:47 + 07:24
63Cowling,Daniel Grant NOTEAM 35:48 + 07:25
64Fjogstad,Jostein NOTEAM 36:00 + 07:37
65Bleika,Erik Sellevold Bergen Group Rosenberg 36:02 + 07:39
66Casas,Gabriel Team Nalga 36:19 + 07:56
66Rødvelt,Lars TOTAL 36:19 + 07:56
68Eikeland,Håvard Aibel 36:20 + 07:57
69Kristiansen,Erik Godalen vgs 36:23 + 08:00
70Espegren,Finn Erik Statoil BIL 36:41 + 08:18
71Torsvik,Magnus Tveit AIBEL AS 36:52 + 08:29
72Stensland,Erling N. NOTEAM 36:59 + 08:36
73Skavdal,Arnt Erling Tampnet BIL 37:00 + 08:37
73Foyn,Vegard NOTEAM 37:00 + 08:37
75Dirdal,Eirik Halliburton 37:06 + 08:43
76Strømø,Stian TOP TOY 37:10 + 08:47
77Harbin,Alexander NOTEAM 37:22 + 08:59
78Lehne,Håvard Heldal Lehne Løping 37:24 + 09:01
79Strømø,Dan Top-Toy 37:30 + 09:07
80Stornes,Alexander NOTEAM 37:36 + 09:13
81Bø,Bjørn Ivar Øvra Holding 37:37 + 09:14
82Johansen,Sven Robert Team SexySven 37:41 + 09:18
83Tran,Quang Trung Stavanger Triathlon Klubb / Ca 37:45 + 09:22
84Kongsberg,Henrik Convinto 37:50 + 09:27
85Jevne,Magnus Statoil 38:08 + 09:45
86Hasche,Patrick YiT 38:14 + 09:51
87Bjørnsen,Bjørn Rune Stream AS 38:15 + 09:52
88Wold,Stian DnB Markets 38:29 + 10:06
88Engesæter,Anders NOTEAM 38:29 + 10:06
90Hægeland,Anners NOTEAM 38:39 + 10:16
91Pollestad,Grunde AIBEL AS 38:42 + 10:19
92Kalvatn,Eivind NOTEAM 38:46 + 10:23
93Strand,Morten Holger Halliburton 38:48 + 10:25
94Lea,Gaute YiT 38:58 + 10:35
95Malde,Svein Ivar National Oilwell Varco 39:00 + 10:37
96Hansson,Andreas NOTEAM 39:12 + 10:49
97Steinsbø Gaulen,Espen Halliburton 39:28 + 11:05
98Hartvedt,Atle PricewaterhouseCooper AS 39:32 + 11:09
99Olstad,Erik PricewaterhouseCooper AS 39:55 + 11:32
100Helleren,Johan Halliburton 40:09 + 11:46
101Hurum,Magne Halliburton 40:21 + 11:58
102Førland,Per Tore Tjelta Legesenter 41:32 + 13:09
103Nærland,Terje G-max Forus 42:00 + 13:37
104Hansen,Kevin Soleng NOTEAM 42:01 + 13:38
105Fløtre,Lars Tore Statoil 42:17 + 13:54
106Selvåg,Ole YiT 42:27 + 14:04
107Hobbelstad,Petter Gmax Forus 43:05 + 14:42
108Grotle,Frekdrik AIBEL AS 43:10 + 14:47
109Wærholm,Daniel NOTEAM 43:11 + 14:48
110Bäumler,Tobias Siemens AS 43:32 + 15:09
111Kaarstad,Simon Halliburton 43:36 + 15:13
112Rolland,Arvid Apeland G-max Forus 43:49 + 15:26
113Stav,Håvard YiT 43:56 + 15:33
114Sunde,Stian Stavanger Triathlonklubb 44:04 + 15:41
115Stensrud,Christian Tenotec 44:16 + 15:53
116Øvrebø,Torbjørn NOTEAM 45:04 + 16:41
117Fehn,Anders NRK Rogaland 45:16 + 16:53
118Halset,Erlend NOTEAM 45:46 + 17:23
119Staff,Simen NOTEAM 46:36 + 18:13
120Vervik,Glenn Torger YiT 47:31 + 19:08
121Haxhiu,Ideal AIBEL AS 47:53 + 19:30
122Ødegård,Robert NOTEAM 49:05 + 20:42
123Nilsen,Preben NOTEAM 49:10 + 20:47
124Utbjoa,Kenneth YiT 50:12 + 21:49
125Dam,Joakim G-Max 51:28 + 23:05
126Gilje,Marius YiT 51:55 + 23:32
127Tonning,Terje YiT 52:35 + 24:12
128Hoiting,Ronnie YiT 54:36 + 26:13
129Norheim,Stian André G-Max 1:04:34 + 36:11
130Rossavik,Roar G-Max 1:12:56 + 44:33
DNSGilje,Bjørnar AIBEL AS
DNSBerget,Kåre Contesto
DNSWasmuth,Bjarte Contesto
DNSTjørhom,Håkon Figgjo IL
DNSNilsen,Inge Halliburton
DNSAase,Frank Halliburton
DNSHetland,Stian Intertek West Lab
DNSNermoen,Anders IRIS
DNSKleiberg,Jan Tore Vaulen Kiropraktorklinikk
DNSLind,Jo Andreas Sægrov NOTEAM
Resultatliste M35Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Dalsrud,Tom Ole Octae 26:36 + 00:00
2Aune,Helge Hausta Kapital Forvaltning 28:08 + 01:32
3Erland,Sveinung Gassco 28:39 + 02:03
4Peikli,Vegard Sandnes I.L. 28:58 + 02:22
5Sørensen,Sindre Stavanger Triathlonklubb 29:45 + 03:09
6Kyvik,Per Morten GDF SUEZ E&P 29:59 + 03:23
7Undseth,Hans Olav Sauda IL 30:02 + 03:26
8Huus,Ørjan SpareBank 1 SR-Bank 30:09 + 03:33
9Berge,Sveinung Velde 31:11 + 04:35
10Van Der Hoek,Jeroen Strik/Statoil BIL 31:13 + 04:37
11Molden,Mathias Laerdal 31:14 + 04:38
12Stueland,Eirik Top Star Runners 31:23 + 04:47
13Sætre,Paal NOTEAM 31:52 + 05:16
14Gjelsvik,Einar Noreco 31:54 + 05:18
15Fjeldså,Arne Roger NOTEAM 32:02 + 05:26
16Tveit,Odd Einar Firecom 32:22 + 05:46
17Oftedal,Thomas Bogafjell sykleklubb 32:32 + 05:56
18Alnes,Håvard Statoil BIL 32:40 + 06:04
19Kleggetveit,Stian Viking Håndball 33:29 + 06:53
20Rønningen,Sigurd NOTEAM 33:36 + 07:00
21Tverland,Runar Statoil 33:43 + 07:07
21Hisken,John Yngve Ryggraden.no 33:43 + 07:07
23Herabakke,Jon Anders DnB 33:44 + 07:08
24Alsvik,Trond G-Helland 33:49 + 07:13
25Hein,Charles Eirik Sandviks 33:51 + 07:15
26Østbø,Egil Top Star Runners 34:08 + 07:32
27Torgersen,Helge NOTEAM 34:46 + 08:10
28Lindseth,Magnus Makrellitekter 34:48 + 08:12
29Young,Michael ConocoPhillips 34:52 + 08:16
30Esmann,Torgeir Supesmann 35:04 + 08:28
31Billiard,Emmanuel TOTAL 35:13 + 08:37
32Rettedal,Ingve NOTEAM 35:14 + 08:38
33Furholt,Vidar Gjedrem NOTEAM 35:16 + 08:40
34Olavsen,Tore DnB 35:17 + 08:41
35Nordenborg,Tore Baker Hughes 35:31 + 08:55
36Skov,Thorleif Top Star Runners 35:37 + 09:01
37Akin,Mert Sandnes Judo Klubb 35:45 + 09:09
38Galta,Terje SpareBank 1 SR-Bank 35:47 + 09:11
39Helgesen,Pål Thomas NOTEAM 35:54 + 09:18
40Steinnes,Dag NOTEAM 35:56 + 09:20
41Loe,Runar NOTEAM 35:58 + 09:22
42Roness,Rune Dysjaland skule 36:38 + 10:02
43Austrheim,Trond Top Star Runners 36:44 + 10:08
44Fossum,Tommy NOTEAM 37:01 + 10:25
45Eikeland,Geir Statoil 37:14 + 10:38
46Svalheim,Kristian Mocca Consulting 37:16 + 10:40
46Woldstad,Tarjei NOTEAM 37:16 + 10:40
48Tolo,John Sigurd Laerdal Medical 37:19 + 10:43
49Sørheim,Sveinung Swire 37:26 + 10:50
50Stefanowicz,Robert KNM 37:50 + 11:14
51Sørskår,Espen NOTEAM 37:53 + 11:17
52Aarreberg,Jan Inge Sandnes Sparebank 37:57 + 11:21
53Frafjord,Geir Top Star Runners 38:12 + 11:36
54Kaland,Kjetil Colosseum 38:36 + 12:00
54Hebnes,Einar Hafesfjord tre 38:36 + 12:00
56Sæbø,Øystein Statoil 38:52 + 12:16
57Stanislawski,Robert Miastko 40:16 + 13:40
58Bakka,Kenneth NOTEAM 41:12 + 14:36
59Nilsen,Kenneth NOTEAM 41:27 + 14:51
60Buch Hansen,Christian Tordenskiolds Disipler 42:10 + 15:34
61Urdahl,Gaute Fjell Statoil 43:05 + 16:29
62Hagen,Jostein Moe NOTEAM 47:53 + 21:17
63Rygh,Morten Asko Norge 48:16 + 21:40
64Nielsen,Thomas GTI 51:36 + 25:00
65Rodriguez-Santiago,Roberto NOTEAM 1:09:09 + 42:33
Resultatliste M40Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lyngnes,Bjarne ConocoPhillips 28:49 + 00:00
2Ersdal,Tor Albert NOTEAM 29:04 + 00:15
3Aareskjold,Torbjørn Tannlege Teamet 29:42 + 00:53
4Helgevold,Ketil Eigersund Kommune 30:56 + 02:07
5Myklebost,Lars J P Kenny Norge 30:58 + 02:09
6Gundersen,Atle Fjodevents 31:47 + 02:58
7Aase,Sindre Talisman legal 32:01 + 03:12
8Heggheim,Tore NOTEAM 32:14 + 03:25
9Schils,Jenol NOTEAM 32:24 + 03:35
10Ihle,Sveinung Stavanger politi 33:44 + 04:55
11Molvær,Jarl NOTEAM 33:51 + 05:02
12Østbø,Ståle Røyneberg skole 33:55 + 05:06
13Nilsen,Reidar Boreal Transport Norge 33:56 + 05:07
13Erland,Øyvind NOTEAM 33:56 + 05:07
15Furnes,Clemens CORE, UIS 34:01 + 05:12
16Lidsheim,Vetle Sandnes Sparebank 34:09 + 05:20
17Rosseid,Trond Lodve Stavanger kommune 34:12 + 05:23
18Andersen,Børge Manchester United 34:26 + 05:37
19Bjerga,Kristian Madlamark skole 34:50 + 06:01
20Hagevik,Trygve Tampnet BIL 34:54 + 06:05
21Hana,Kjetil Godalen vgs 35:09 + 06:20
22Lindtner,Geir Randaberg kommune 35:19 + 06:30
22Berge,Lars Sigve DnB 35:19 + 06:30
24Nordhagen,Bjørn dbp 35:20 + 06:31
25Schrøder-Nielsen,Are Sandviks 35:21 + 06:32
26Blom Pettersen,John Inge Halliburton 35:32 + 06:43
27Bø,Sindre Bratte Rogalands Venner 35:43 + 06:54
28Beneventi,Harald Susbil 35:53 + 07:04
29Hammer,Stein NOTEAM 35:55 + 07:06
30Vigane,Åge St. Olav VGS 35:57 + 07:08
31Holm,Jan Stubben IL 36:37 + 07:48
32Bungum,Bjørn Unitech 36:44 + 07:55
33Thingbø,Anders Figgjo AS 36:53 + 08:04
33Fagerland,Svein Proplan utvikling AS 36:53 + 08:04
35Refvem,Fredrik Stavanger Aftenblad 36:54 + 08:05
36Hovda,Christoffer I. SpareBank 1 SR-Bank 37:05 + 08:16
37Botnen,Ørnulf NOTEAM 37:12 + 08:23
38Aarekol,Dagfinn Lyse BIL 38:29 + 09:40
39Nordhagen,Arild dbp 39:15 + 10:26
40Hamre,Helge DNB BIL 39:21 + 10:32
41Kårstad,Eirik UiS BIL 39:27 + 10:38
42Bø,Dan Frode NOTEAM 39:36 + 10:47
43Eliassen,Lars Petter NOTEAM 39:42 + 10:53
44Hansen,Jens Otto Skåra Stabil 40:02 + 11:13
45Haugland,Alf Håkon Statoil 40:12 + 11:23
46Solbakk,Tommy Halliburton 40:28 + 11:39
47Samuelsen,Eivind NOTEAM 40:45 + 11:56
48Kaada,Anders NOTEAM 41:07 + 12:18
49Halseth,Jan Henning YiT 41:16 + 12:27
50Friisenfeldt,Bjørn Sola Trykkeri & Kopi AS 42:21 + 13:32
51Melberg,Kjartan Inwind 42:45 + 13:56
52Hundt,Matthias Statens vegvesen BIL 44:00 + 15:11
53Savage,John Halliburton 45:55 + 17:06
54Fosse,Bjørn NOTEAM 45:56 + 17:07
55Vig,Olav NOTEAM 46:16 + 17:27
56Hatlevik,Agnar NOTEAM 46:33 + 17:44
57Håland,Bård Ove dbp 47:12 + 18:23
58Roalkvam,Kjetil Stord IL 1:16:32 + 47:43
DNFJensen,Egil DnB Markets
DNSAune,Rune Madla IL
DNSEnge,Espen Talisman
DNSTårup,Arne NOTEAM
Resultatliste M45Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Moen,Jan Åge SUS bil 28:40 + 00:00
2Eiterjord,Gunnar GTI 28:42 + 00:02
3Nicolaysen,John GTI / Ålgård Fysioterapi 29:01 + 00:21
4Benz,Roman GTI Stavanger 29:12 + 00:32
5Hellerud,Gjermund GTI 30:18 + 01:38
6Ueland,Åsbjørn VARHAUG IDRETTSLAG 30:40 + 02:00
7Høgberg,Rune Skjalg il 31:21 + 02:41
8Ulsnes,Steinar Grannes Aktivitetslag 31:30 + 02:50
9Bergjord,Odd Geir Statoil 31:33 + 02:53
10Sirevåg,Knut Helse Stavanger 31:50 + 03:10
11Vangdal,Jan Erik Sentralskattekontoret 31:57 + 03:17
12Heggheim,Jone NOTEAM 32:13 + 03:33
13Eidem,Tore Lensvik il 32:24 + 03:44
14Erichsen,Jørn-Atle GTI 32:38 + 03:58
15Nysæther,Jon Barratt Statoil 33:24 + 04:44
16Midthassel,Leiv Skjalg il 33:47 + 05:07
17Chesak,Joe NOTEAM 33:50 + 05:10
18Enæs,Gaute Statoil 33:53 + 05:13
19Pollestad,Asle CHC Helisport 34:08 + 05:28
20Henrikssen,Odin Statoil 34:13 + 05:33
21Bru,Martin Vardeneset ballklubb 34:29 + 05:49
22Herstad,Are Sentralskattekontoret 34:40 + 06:00
23Freyer,Rune Fishbones 34:49 + 06:09
24Håland,Erik NOTEAM 34:52 + 06:12
25Håland,Morten Godalen vgs 35:41 + 07:01
26Hepburn,Neil Halliburton 35:50 + 07:10
27Odland,Rolf Michael NOTEAM 36:20 + 07:40
28Meisland,Oddvar Trappefabrikken Kjell Meisland 36:34 + 07:54
29Dalheim,Tore Dakon AS 36:39 + 07:59
30Odland,Odd Harald NOTEAM 37:16 + 08:36
31Sjulstad,Ulf NOTEAM 37:22 + 08:42
32Broberg,Helge NOTEAM 37:33 + 08:53
33Bergevik,Trond Seabrokers Group 37:34 + 08:54
34Holmboe,Rolf Håkon VNG Norge AS 37:35 + 08:55
35Williamson,Adrian SUT A/S 37:55 + 09:15
36Madsen,Georg NOTEAM 38:22 + 09:42
37Jakobsen,Atle NOTEAM 38:31 + 09:51
38Eie,Geir Egil NOTEAM 38:39 + 09:59
39Bekkelund,Dag BIS Industrier 39:33 + 10:53
40Risan,Jan Frelsesarmeen 40:20 + 11:40
41Langballe,Thormod Sandviks 41:52 + 13:12
42Hutson,Peter NOTEAM 42:52 + 14:12
43Jod,Inge SUS 43:06 + 14:26
44Borge,Tor Arne Skjalg il 43:17 + 14:37
45Fiskum,Erlend Kruse BIL 44:58 + 16:18
46Hansen,Sven NOTEAM 46:26 + 17:46
47Sandnes,Arne NOTEAM 47:10 + 18:30
48Våge,Egil YiT 48:24 + 19:44
49Bru,Svein Inge NOTEAM 49:40 + 21:00
50Nyvoll,Arild Landsbyløperne Randaberg 52:24 + 23:44
DNSWister,Per Kristian Forus og Gausel
DNSEgeland,Frode NOTEAM
DNSLeivestad,Olav NOTEAM
DNSRoti,Øystein NOTEAM
DNSHansen,Tom Figgjo IL
Resultatliste M50Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nordbotten,Atle Statoil BIL 29:41 + 00:00
2Søndenå,Erik Petro aktiv 30:06 + 00:25
3Haarr,Oddvar Bryne FIK 32:25 + 02:44
4Fandrem,Jørgen Team MDE 33:19 + 03:38
5Tjelta,Odd Petrol 33:56 + 04:15
6Lid,Nils Sandnes Sparebank 33:58 + 04:17
7Røed,Bernt Erik Statoil 34:21 + 04:40
8Undall,Kjell ConocoPhillips 35:04 + 05:23
9Vestre,Trond Ivar Fretex 36:20 + 06:39
10Svensson,Per Helge Tampnet BIL 36:37 + 06:56
11Rygg,Geir NOTEAM 37:09 + 07:28
12Lomeland,Brynjulf CHC-Heliom 37:30 + 07:49
13Døble,Olaf EniNorge 37:50 + 08:09
14Karstensen,Rune Exxon Mobil 37:52 + 08:11
15Iversen,Bengt Helge AIBEL AS 37:53 + 08:12
16Sola,John Ben Statoil 38:45 + 09:04
17Kleppa,Leiv Kåre NOTEAM 38:57 + 09:16
18Sondresen,Arne Magne Susbil 39:30 + 09:49
19Haaland,Torstein Statoil 39:52 + 10:11
20Høivik,Tor-Geir Team Høivik 40:06 + 10:25
21Otteson,Sølve ISS 41:01 + 11:20
22Slåtsveen,Tormod ConocoPhillips 41:22 + 11:41
23Jakobsen,Einar Steen Diakonhjemmet Høgskole 41:27 + 11:46
24Mogensen,Rune ConocoPhillips 41:55 + 12:14
25Egeli,Robert Trim 42:09 + 12:28
26Ohm,Kjetil NOTEAM 43:28 + 13:47
27Undal,Arne SKB 46:14 + 16:33
28Søyland,Yngve NOTEAM 46:35 + 16:54
29Haugvaldstad,Oddvar Statoil BIL 48:07 + 18:26
DNSTjøswold,Jens Statoil BIL
Resultatliste M55Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Wergeland,Steinar Mandal og Halse IL 33:08 + 00:00
2Ognedal,Tormod Stavanger Sykkel Klubb 34:01 + 00:53
3Haugland,Svein lemminkainen 35:49 + 02:41
4Stokkelaned,Svein M-1 Swaco 36:59 + 03:51
5Gossenberg,Patrizio Eni Norge 37:25 + 04:17
6Abeland,Dag Hermann GTI 37:45 + 04:37
7Bjørge,Eldar Statoil BIL 39:07 + 05:59
8Fjell,Lars Johan Logtek 39:27 + 06:19
9Kyte,Svein O Statens vegvesen BIL 40:11 + 07:03
10Malde,Terje YiT 40:59 + 07:51
11Dale,Øystein VIDAR FK 41:05 + 07:57
12Johansson,Ulf NOTEAM 43:27 + 10:19
13Baldersheim,Terje NOTEAM 45:11 + 12:03
14Bethuelsen,Stein Stavanger kommune sykkelklubb 45:50 + 12:42
15Rullestad,Arne Elit1 47:21 + 14:13
16Arendal,Jan Statoil 52:34 + 19:26
DNSHavn,Torfinn EniNorge
DNSRydning,Gudmund Petrol
DNSRønneberg,Paul NOTEAM
Resultatliste M60Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hagland,Olav Eni Norge 34:03 + 00:00
2Faltinsen,Jan ConocoPhillips 36:26 + 02:23
3Idsø,Terje NOTEAM 41:13 + 07:10
4Stav,Olav Stavanger kommune 43:11 + 09:08
Resultatliste M65Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kvernenes,Olav Skjalg il 32:55 + 00:00
2Erland,Harald Statens vegvesen BIL 43:46 + 10:51
3Aske,Magnor NOTEAM 52:28 + 19:33
4Øyås,Leo Andreas NOTEAM 56:11 + 23:16
Resultatliste M70Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jåtun,Tore Elit 1 46:34 + 00:00
2Roaldkvam,Kåre Stord 51:00 + 04:26
Resultatliste MEReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Grønnevig,Ørjan GTI Stavanger 24:13 + 00:00
2Rønning Tjelta,Asle IL.Skjalg 24:36 + 00:23
3Zenebe Brkineh,Firew Sandnes IL 24:57 + 00:44
4Ingebrigtsen,Filip Sandnes friidrett 25:46 + 01:33
5Halvorsen,Tom Erik GTI 25:58 + 01:45
6Simen,Bergseth Skjalg 26:18 + 02:05
7Osmundsen,Gunnar Skjalg il 26:19 + 02:06
8Groven,Gjermund Skjalg il 26:20 + 02:07
9Kristiansen,Tore Olav GTI 26:44 + 02:31
10Wergeland,Jan Erik Sandnes I.L. 27:00 + 02:47
11Groven,Sigbjørn Skjalg il 27:18 + 03:05
12Øxnevad,Dag Skjalg il 27:54 + 03:41
13Engh,Erling Skjalg il 28:16 + 04:03
14Harestad,Børge Skjalg il 28:19 + 04:06
15Hoås,Jon Arne Egersund IK 28:24 + 04:11
16Fjell,Øystein Zahl Skjalg il 28:32 + 04:19
17Susort,Trond Magne GTI Stavanger 29:13 + 05:00
18Lima,Alf Johan Lima Gang og Spaserlaug 31:21 + 07:08
Resultatliste K70Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Roalkvam,Signy Stord 1:16:35 + 00:00

06.05.12 22:43:18 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit