Straumemila

Nordre Fjell Friidrett.

01.05.12

Resultatliste per klasse

Barn 4-7 kl Gutter 5 km |  Barn 4-7 kl Jenter 5 km |  Bedriftsklasse 5 km |  Kvinner senior 10 km |  Menn senior 10 km | 
Ungdom 5-7 kl Gutter 5 km |  Ungdom 5-7 kl Jenter 5 km |  Ungdom 8-10 kl Gutter 5 km |  Ungdom 8-10 kl Jenter 5 km | 

Resultatliste Barn 4-7 kl Gutter 5 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Andersen,Joakim m NOTEAM 27:03 + 00:00
2Andersen,Benjamin M NOTEAM 27:26 + 00:23
3Aannerød,Erik Ingen Klubb 29:08 + 02:05
4Elvestad,Jens Ingen Klubb 32:32 + 05:29
5Jung,Felix Ingen Klubb 35:54 + 08:51
6Jung,Leo Ingen Klubb 35:56 + 08:53
7Hanuren,Amalini Ingen Klubb 36:30 + 09:27
8Søgnebotnen,Daniel Ingen Klubb 39:02 + 11:59
9Lokøy,Thomas Sotra Sportsklubb 50:28 + 23:25
10Lokøy,Gard Sotra Sportsklubb 50:31 + 23:28
Resultatliste Barn 4-7 kl Jenter 5 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Madsen,Mia Ingen Klubb 27:18 + 00:00
2Snekkevik,Milissa Sotra Sportsklubb 32:40 + 05:22
3Jung,Linea Ingen Klubb 32:43 + 05:25
4Gripsgård,Susanne Ingen Klubb 35:44 + 08:26
5Midkandal,Maren Ingen Klubb 37:32 + 10:14
6Kleppe Borlaug,Emma Ingen Klubb 38:30 + 11:12
7Kårstad,Tuva Bergitte Ingen Klubb 42:30 + 15:12
8Hanseth,Malene Ingen Klubb 50:08 + 22:50
Resultatliste Bedriftsklasse 5 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Anglevik,Roger Asko Vest 25:54 + 00:00
Resultatliste Kvinner senior 10 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Seim,Ragnhild Anglevik Laksevåg Friidrett 44:20 + 00:00
2Strøm,Julie Ingen Klubb 44:50 + 00:30
3Landro,Cesilie Norna Salhus 44:57 + 00:37
4Liland,Hanne Ingen Klubb 45:52 + 01:32
5Askeland,Hilde Ingen Klubb 46:21 + 02:01
6Holm-Hellesøy,Beate Ingen Klubb 47:50 + 03:30
7Korneliussen,Ragnhild Ingen Klubb 48:14 + 03:54
8Skoge,Monica Ingen Klubb 48:51 + 04:31
9L. Hess,Martha Ingen Klubb 49:44 + 05:24
10Tidemann,Vibecke Ingen Klubb 51:53 + 07:33
11A. Gjelsvik,Trine Ingen Klubb 52:04 + 07:44
12Sæthre,Borgny Hageberg Ingen Klubb 52:14 + 07:54
13Ingebrigtsen,Heriette Vex gruppen 53:06 + 08:46
14Vannes,Solveig Ingen Klubb 54:27 + 10:07
15Angeltveit,Heidi Ingen Klubb 56:09 + 11:49
16Grov,Marianne Ingen Klubb 57:19 + 12:59
17Straumsnes,Lene Ingen Klubb 58:12 + 13:52
18Elvestad,Hege Ingen Klubb 58:53 + 14:33
19Ryngøye,Torill Katinka Ingen Klubb 1:01:43 + 17:23
20Bergtun,Kristine Ingen Klubb 1:02:10 + 17:50
21Agasøster,Bente Ingen Klubb 1:02:25 + 18:05
22Måkestad,Hanne Ingen Klubb 1:12:40 + 28:20
22Rossgård,Andrea Ingen Klubb 1:12:40 + 28:20
Resultatliste Menn senior 10 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Taranger,Bjørn Ingen Klubb 36:15 + 00:00
2Handal,Eirik Ingen Klubb 37:33 + 01:18
3Bruland,Grunde Ingen Klubb 37:55 + 01:40
4Knappskog,Fredrick Sotra Sportsklubb 39:19 + 03:04
5Benjaminsen,Olav Nordre Fjell Friidrett 39:20 + 03:05
6G. Solberg,Robert Ingen Klubb 39:54 + 03:39
7Drotningsvik,Lucas Ingen Klubb 40:16 + 04:01
8Strøm,Jan Kåre Ingen Klubb 41:05 + 04:50
9Pettersen,Jørgen Kondis 41:29 + 05:14
10Johansen,Geir Ole Bergen Triathlon Club 42:11 + 05:56
11Midthjell,Svein Erik Eid IL 42:16 + 06:01
12Gjerstad,Terje Ingen Klubb 43:14 + 06:59
13Noel,Gustav Ingen Klubb 43:57 + 07:42
14Halseth,Jan Otto Ingen Klubb 44:49 + 08:34
15Landro,Audun Ingen Klubb 44:55 + 08:40
16Glesnes,Jarle Ingen Klubb 45:04 + 08:49
17Noel,Simon Ingen Klubb 45:27 + 09:12
18Løland,Øyvind Ingen Klubb 45:31 + 09:16
19Larsen,Michael Ingen Klubb 46:04 + 09:49
20Indrevik,Fredrick Aleksander Ingen Klubb 46:17 + 10:02
21Sangolt,Kevin Ingen Klubb 46:54 + 10:39
22Sætre,Yngve Ingen Klubb 46:59 + 10:44
23Kløverud,Arnstain Ingen Klubb 47:08 + 10:53
24Krogenæs,Erlend Ingen Klubb 48:19 + 12:04
25Stamneshagen,Sindre Apollo Klubb 48:46 + 12:31
26Elvestad,Lars Ingen Klubb 48:48 + 12:33
27Navarsete,Wenche Ingen Klubb 49:17 + 13:02
28Stamneshagen,Bjørn Helge Apollo Klubb 50:33 + 14:18
29Henningsen,Arve Ingen Klubb 51:41 + 15:26
30Johansen,Jørgen Ingen Klubb 52:01 + 15:46
31Melberg,Svein Ingen Klubb 52:22 + 16:07
32Indrevik,Joackim Ingen Klubb 52:49 + 16:34
33Indrevik,TOm Georg Ingen Klubb 54:05 + 17:50
34Garman,Bjørn Ingen Klubb 54:28 + 18:13
35Hopland,Leif Oddfjeld 55:57 + 19:42
36Kålås,Thor Ingen Klubb 56:57 + 20:42
37Monsen,Stig Ingen Klubb 59:27 + 23:12
38Sætre,Øyvind Ingen Klubb 1:01:29 + 25:14
39Halleraker,Sturle NOTEAM 1:02:26 + 26:11
Resultatliste Ungdom 5-7 kl Gutter 5 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ekerhovd,Lasse Ingen Klubb 18:25 + 00:00
2Gjedrem Aannerød,Tord Ingen Klubb 19:13 + 00:48
3Seim,Olav Sotra Sportsklubb 20:17 + 01:52
4Kårstad,Trygve NOTEAM 21:15 + 02:50
5Langeland,Samuel NOTEAM 21:56 + 03:31
6Gjøsæter,Olav Andreas NOTEAM 21:57 + 03:32
7Lyngelund,Thomas Aktiv 356 22:37 + 04:12
8Kløverud,Markus Ingen Klubb 23:14 + 04:49
9Krogsæther,Reidar NOTEAM 24:04 + 05:39
10Handal,Bjørnar Ingen Klubb 25:47 + 07:22
11V. Helset,Jacop Ingen Klubb 29:46 + 11:21
12Klubben,Lauritz Ingen Klubb 35:13 + 16:48
13Jung,Elisabeth Ingen Klubb 35:56 + 17:31
14Sebakk,Hermann Ingen Klubb 37:22 + 18:57
15Borlaug,Frode Ingen Klubb 38:30 + 20:05
16Deisz,Nicolai Ingen Klubb 39:05 + 20:40
Resultatliste Ungdom 5-7 kl Jenter 5 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Dahle Gjerstad,Jenny Ingen Klubb 22:15 + 00:00
2Elvestad,Kaja Ingen Klubb 22:45 + 00:30
3Landro,Malin Ingen Klubb 26:19 + 04:04
4F.Fjeld,Jenny Marie Run, Endre, Run! 26:38 + 04:23
5Løvaas,Erika Ingen Klubb 26:50 + 04:35
6Brekke,Elise Sotra Sportsklubb 26:55 + 04:40
7Neset,Mia Lie Ingen Klubb 27:32 + 05:17
7Neset,Geir Ove Ingen Klubb 27:32 + 05:17
9Monsen,Malene Ingen Klubb 28:13 + 05:58
10Sundal Olsen,Helena Sotra Sportsklubb 28:14 + 05:59
11Molland,Marie Nordre Fjell 29:45 + 07:30
11Monsen,Emilie Ingen Klubb 29:45 + 07:30
13Gripsgård,Mathilde Ingen Klubb 32:32 + 10:17
14Løkkås,Hanne Sotra Sportsklubb 37:34 + 15:19
Resultatliste Ungdom 8-10 kl Gutter 5 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Gjøsæter,Ole Morten NOTEAM 17:02 + 00:00
2Langeland,Jørgen Johan NOTEAM 17:46 + 00:44
3Dyrnes,Eirik Ingen Klubb 18:02 + 01:00
4Kålås,Paul Ingen Klubb 22:18 + 05:16
5Landro,Nils Ingen Klubb 25:11 + 08:09
6Huseby,Knut O. Kong Oscar Dc 26:21 + 09:19
7Løvås,Lars Erik Ingen Klubb 26:50 + 09:48
8Fjell,Lars Ingen Klubb 27:17 + 10:15
9Søgnebotnen,Lasse Ingen Klubb 31:40 + 14:38
9Deisz,Håkon Ingen Klubb 31:40 + 14:38
11Lervik,Lasse Ingen Klubb 39:46 + 22:44
12Justad,Morten Ingen Klubb 41:07 + 24:05
Resultatliste Ungdom 8-10 kl Jenter 5 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Brekkke,Helene Sotra Sportsklubb 22:43 + 00:00
2Fjell,Kristina Ingen Klubb 24:07 + 01:24
3Solheimvik,Torild Silva Regnskap 28:53 + 06:10

01.05.12 19:58:29 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Noteam