Geiranger frå fjord til fjell

.

16.06.12

Resultatliste per klasse

Nibbeløpet 5 Kvinner |  Nibbeløpet 5 Menn |  Nibbeløpet 21 Kvinner 19-22 år |  Nibbeløpet 21 Kvinner 23-39 år |  Nibbeløpet 21 Kvinner 40-44 år | 
Nibbeløpet 21 Kvinner 45-49 år |  Nibbeløpet 21 Kvinner 50-54 år |  Nibbeløpet 21 Kvinner 55-59 år |  Nibbeløpet 21 Kvinner 60-64 år |  Nibbeløpet 21 Menn 17-18 år | 
Nibbeløpet 21 Menn 19-22 år |  Nibbeløpet 21 Menn 23-39 år |  Nibbeløpet 21 Menn 40-44 år |  Nibbeløpet 21 Menn 45-49 år |  Nibbeløpet 21 Menn 50-54 år | 
Nibbeløpet 21 Menn 55- 59 år |  Nibbeløpet 21 Menn 60-64 år |  Nibbeløpet 21 Menn 65-69 år |  Nibberittet 21 Kvinner elite |  Nibberittet 21 Kvinner 20-29 år | 
Nibberittet 21 Kvinner 30-39 år |  Nibberittet 21 Kvinner 40-49 år |  Nibberittet 21 Kvinner 50-59 år |  Nibberittet 21 Kvinner 60-69 år |  Nibberittet 21 Menn 17-19 år | 
Nibberittet 21 Menn 20-29 år |  Nibberittet 21 Menn 30-39 år |  Nibberittet 21 Menn 40-49 år |  Nibberittet 21 Menn 50-59 år |  Nibberittet 21 Menn 60-69 år | 
Nibberittet 21 Menn 70+ |  Nibbeløpet 21 Menn 80+ |  Nibberittet 21 Menn elite | 

Resultatliste Nibbeløpet 5 KvinnerReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lorgen Øvrebust,Martine Stordal Il 23:03,5 + 00:00,0
2Klokset,Sofie Tomrefjord IL 24:46,0 + 01:42,5
3Skogen,Kari Vikane 25:00,3 + 01:56,8
4Odden,Mari Skjåk IL 25:10,1 + 02:06,6
5Røkke,Live Johanne Vestre Stordal IL Langrenn 26:50,2 + 03:46,7
6Lorgen Øvrebust,Lone Stordal Il 26:55,0 + 03:51,5
7Røkke,Tiril Oline Vestre Stordal IL Langrenn 27:23,9 + 04:20,4
8Løvoll,Kristina Marie eidsdal il 27:36,6 + 04:33,1
9Lunheim,Vibeke Interkommunalt arkiv for Møre 27:39,2 + 04:35,7
10Eik,Synnøve Tomrefjord il ski 28:01,5 + 04:58,0
11Eide,Liv Reidun NOTEAM 28:06,8 + 05:03,3
12Heggen,Emilie Valldal il 28:13,5 + 05:10,0
13Vestre,Hanna Tomrefjord IL 28:55,7 + 05:52,2
14Flatnes,Cecilie Ålesund Løpeklubb 29:14,8 + 06:11,3
15Baade,Ingrid Therese G.I.L 31:51,0 + 08:47,5
16Håhjem,Bente Eide NOTEAM 32:11,0 + 09:07,5
17Hole,Edel Johanne Geiranger IL 34:22,9 + 11:19,4
18Dalhus,Andrea Lovise Norddal IL 39:59,5 + 16:56,0
19Dalhus,Kari E. Løvoll Norddal IL 39:59,8 + 16:56,3
20Unhjem,Thea ISFJORDEN IL 41:36,9 + 18:33,4
21Endrerud,Jannicke ISFJORDEN IL 41:37,4 + 18:33,9
22Hjelle,Viktoria Geiranger IL 43:36,0 + 20:32,5
23Hole,Kristine Lovise Geiranger IL 43:36,4 + 20:32,9
Resultatliste Nibbeløpet 5 MennReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nyheim,Alexander Løvik Tomrefjord IL 18:25,2 + 00:00,0
2Glomnes,Iver Matias Linge Valldal il 19:05,8 + 00:40,6
3Haugen,Rasmus Hornindal I.L. 19:06,3 + 00:41,1
4Øyberg,Thomas Skjåk IL 19:07,2 + 00:42,0
5Odden,Ivar SB1 Lom og Skjåk 19:22,0 + 00:56,8
6Knivsflå,Ingvald G.I.L 20:31,2 + 02:06,0
7Øyberg,Sigvald Skjåk IL 20:38,1 + 02:12,9
8,Oscar Solnørdal ÅBK 21:30,8 + 03:05,6
9Glomnes,Kornelius Linge Valldal il 22:35,1 + 04:09,9
10Røkke,Petter Elias Vestre Stordal IL Langrenn 22:55,9 + 04:30,7
11Rønneberg,Martinus eidsdal il 23:49,7 + 05:24,5
12Skogen,Isak Vikane 23:53,9 + 05:28,7
13Westerås,Lars Olav Geiranger IL 24:04,1 + 05:38,9
14Skogen,Einar Vikane 24:06,5 + 05:41,3
15Lein,Jostein Post 2 24:54,8 + 06:29,6
16Bertelsen,Karl Erik NOTEAM 26:33,7 + 08:08,5
17Hovden,Einar Thokle Knausen IL 27:03,2 + 08:38,0
18Maraak,Sindre Geiranger IL 27:23,0 + 08:57,8
19Christensen,Greger Pizzakarane 27:26,1 + 09:00,9
20Buene,Geir Pizzakarane 27:27,6 + 09:02,4
21Westerås,Andreas Geiranger Idrettslag 28:11,8 + 09:46,6
22Kindsbækken,Ole Kristian TINGVOLL IL 29:17,1 + 10:51,9
23Krågebakk,Jon Estil Valldal il 29:45,0 + 11:19,8
24Dalhus,Knut Elias Norddal IL 31:36,1 + 13:10,9
25Dalhus,Oddmund Norddal IL 31:36,8 + 13:11,6
26Worren Nystøyl,Sigfred Sandsøy idrettslag 31:53,7 + 13:28,5
27Baade,Torbjørn G.I.L 31:53,9 + 13:28,7
28Unhjem,Emil ISFJORDEN IL 33:58,8 + 15:33,6
29Hjelle,Krister Geiranger IL 34:24,6 + 15:59,4
30Mæland,Oscar Geiranger IL 35:12,8 + 16:47,6
Resultatliste Nibbeløpet 21 Kvinner 19-22 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hole,Anniken Hjellbakk Sunnylven 2:15:40,5 + 00:00,0
2Rönnby,Sara Enhörna IF 2:26:15,9 + 10:35,4
Resultatliste Nibbeløpet 21 Kvinner 23-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hestad,Audhild Gaular IL 1:54:28,9 + 00:00,0
2Brande,Tonje ÅFIK 2:05:07,4 + 10:38,5
3Lein,Ingvild Årøen Kondis Ålesund 2:08:23,8 + 13:54,9
4Tonga,Marie Dahlberg Oslo Sportslager 2:23:47,1 + 29:18,2
5Olsen,Hege Susanne NOTEAM 2:25:34,4 + 31:05,5
6Rønning Eid,Arlèn Hødd 2:33:18,4 + 38:49,5
7Helljesen,Pia Hotell Geiranger 2:35:00,0 + 40:31,1
8Aasbø Kvande,Linda Trollheimen sykkelklubb 2:35:23,4 + 40:54,5
9Sæter,Gro Kvammen Trollheimen sykkelklubb 2:36:05,0 + 41:36,1
10Kleiven,Wenche NOTEAM 2:41:03,1 + 46:34,2
11Sverdrup,Karen NOTEAM 2:42:39,3 + 48:10,4
12Wissting,Jenny Svorkmo/NOI 2:44:37,8 + 50:08,9
13Buunk,Marion Kiropraktorsenteret 2:51:23,6 + 56:54,7
DNSDjurberg,Ebba NOTEAM
DNSHelset,Angelique I. Team Helset
Resultatliste Nibbeløpet 21 Kvinner 40-44 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Håkenstad Evertsen,Anita Øystre Slidre IL 1:50:04,4 + 00:00,0
2Lystad,Line Vågå IL 1:55:34,1 + 05:29,7
Resultatliste Nibbeløpet 21 Kvinner 45-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Eggen,Nancy NOTEAM 2:24:52,5 + 00:00,0
2Leine,Grethe A. Horten Marsjklubb. 3:10:42,6 + 45:50,1
3Langlo,Randi hornindal il 3:57:44,0 +1:32:51,5
DNSWevik,Heidi NOTEAM
Resultatliste Nibbeløpet 21 Kvinner 50-54 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kristensen,Siv Hornindal Idrettslag 3:57:44,0 + 00:00,0
Resultatliste Nibbeløpet 21 Kvinner 55-59 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stavø,Norunn Florø TIF 2:18:30,0 + 00:00,0
2Liaskar,Oddfrid Pulsen bedrift 2:47:19,7 + 28:49,7
Resultatliste Nibbeløpet 21 Kvinner 60-64 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Solbakken,Anne Berit NOTEAM 3:34:26,5 + 00:00,0
Resultatliste Nibbeløpet 21 Menn 17-18 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Austevoll,Håvard Kalandseid IL 1:45:13,2 + 00:00,0
2Skarbø,Henrik Waagan Skarbø Krinslag 1:52:25,6 + 07:12,4
3Austevoll,Vegard Kalandseid IL 1:52:45,3 + 07:32,1
4Hølmo,Simen Tomrefjord I.L. 1:58:02,7 + 12:49,5
DNSStavås,Jon Are Åndalsnes IF
Resultatliste Nibbeløpet 21 Menn 19-22 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Rönnby,Karl Enhörna IF 1:46:54,1 + 00:00,0
2Tranvåg,Joachim NTNUI 2:02:24,1 + 15:30,0
3Tronsgaard,Tomess SBK Drafn 2:18:11,1 + 31:17,0
4Tønsberg,Dag Øyvind NOTEAM 2:33:46,7 + 46:52,6
5Lundeberg Aas,Lage NOTEAM 2:41:16,3 + 54:22,2
Resultatliste Nibbeløpet 21 Menn 23-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Haaheim,Lars Olaf Varegg Team Melkesyre 1:42:55,3 + 00:00,0
2Hatlen,Knut Anders Stranda IL 1:45:46,8 + 02:51,5
3Häggström,Olof Stöcke TS Järnet 1:46:36,0 + 03:40,7
4Johansen,Einar Runner Up 1:49:25,0 + 06:29,7
5Moldskred,Joar Hakallestranda kondisjonslag 1:54:18,0 + 11:22,7
6Subaih,Alaa NOTEAM 1:57:35,0 + 14:39,7
7Werner,Benjamin NTNUI 1:59:19,3 + 16:24,0
8Ringsby,Peder NOTEAM 2:00:50,0 + 17:54,7
9Dalseth,Torgeir Team Moa Revisjon 2:01:44,6 + 18:49,3
10Emblem,Gunnar Karl Hakallestranda kondisjonslag 2:02:55,7 + 20:00,4
11Brandtzæg,Jens Ivar NOTEAM 2:03:54,8 + 20:59,5
12Major,Pierre NOTEAM 2:05:34,9 + 22:39,6
13Williams,Rory Rolls-Royce 2:06:05,8 + 23:10,5
14Runde,Øystein Sunnylven IL 2:06:08,1 + 23:12,8
15Berbu,Andreas Svorkmo/NOI 2:06:18,5 + 23:23,2
16Kavli,Lars ÅIF 2:06:52,9 + 23:57,6
17Oksavik,Bjørn Larsnes IL 2:07:19,3 + 24:24,0
18Møller,Pål Kenneth drammen ck 2:07:33,3 + 24:38,0
19Figenbaum,Peder Oslo Sportslager 2:07:38,7 + 24:43,4
20Fylling,Andreas Team Fylling 2:11:06,8 + 28:11,5
21Bond,Johannes NOTEAM 2:12:04,5 + 29:09,2
22Steins,Dirk Atomkraft? Nei takk! 2:13:05,2 + 30:09,9
23Tennfjord Mikalsen,Egil NOTEAM 2:13:37,7 + 30:42,4
24Koskinen,Roland Jack Daniels 2:15:22,5 + 32:27,2
25Wold,Glenn-erik NOTEAM 2:15:44,9 + 32:49,6
26Haugland,Arve eidsdal il 2:16:42,7 + 33:47,4
27Hansen,Tomas SBK Skiold 2:18:11,0 + 35:15,7
28Hauge-nilsen,Martin Kondis 2:18:32,6 + 35:37,3
29Brenne,Geir Vegard NOTEAM 2:18:41,3 + 35:46,0
30Hatlebø Svendsen,Paul Ivar Spjelkavik og Omegn Friidretts 2:18:44,2 + 35:48,9
31Arlov,Øystein NTNUI 2:22:19,9 + 39:24,6
32Haug,Øyvind Moss CK 2:22:28,3 + 39:33,0
33Johannessen,Knut-erik Spjelkavik 2:25:21,0 + 42:25,7
34Orre,Knut Sykkylven kommune 2:25:48,5 + 42:53,2
35Bidussi,Massimo NOTEAM 2:26:25,9 + 43:30,6
36Vaeng,Morten drammen ck 2:27:19,8 + 44:24,5
37Moquet,Herve A ti toi 2:27:28,7 + 44:33,4
38Eid,Sindre Hødd 2:33:18,6 + 50:23,3
39Ortega,Eduard NOTEAM 2:33:51,2 + 50:55,9
40Knudsen,Marius Volsdalen skole 2:36:02,0 + 53:06,7
41Hermansen,Eivind NOTEAM 2:41:50,4 + 58:55,1
42Snellman,Jerker NOTEAM 2:42:38,9 + 59:43,6
43Rzadkiewicz,Tomasz Polen 2:48:41,1 +1:05:45,8
44Zaghis,Jeremias Geiranger & Nordfjord Cruise H 2:58:13,9 +1:15:18,6
45Schilder,Kees NOTEAM 3:02:50,8 +1:19:55,5
46Runde,Jon Øyvind NOTEAM 3:13:09,1 +1:30:13,8
47Mohite,Amar Rolls-Royce Marine 3:14:49,3 +1:31:54,0
DNSHasselström,Linus NOTEAM
DNSRyste,Cato Sparebanken Møre
DNSSveen,Magnus TV 2
Resultatliste Nibbeløpet 21 Menn 40-44 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Vinnes,Jan Ketil Ålesund kondis 1:46:44,2 + 00:00,0
2Røkke,Erik Stordal IL Langrenn 1:54:52,0 + 08:07,8
3Gulbrandsen,Robert Skodje IL 1:55:36,2 + 08:52,0
4Fremmerlid,Malvin Sparebanken Møre 1:56:35,3 + 09:51,1
5Mølsæter,Martin First Asset Management 1:58:11,4 + 11:27,2
6Espedal,Leif Jarle Svint IL 1:59:04,5 + 12:20,3
7Bjørdal,Ronny Sparebanken Møre 2:01:49,7 + 15:05,5
8Brusevold,Hans Jørgen NOTEAM 2:03:39,8 + 16:55,6
9Midttun,Morten Asker Triathlon 2:07:27,2 + 20:43,0
10Nystøyl,Harald Svein Hakallestranda kondisjonslag 2:12:11,0 + 25:26,8
11Kuchenmeister,Martin Team Erdinger 2:15:33,1 + 28:48,9
12Hernes,Frank Hermann Kreftforeningen BIL 2:16:57,9 + 30:13,7
13Dimmen,Oddbjørn Rolls-Royce Marine 2:19:12,9 + 32:28,7
14Westerås,Rune Stordal Il 2:19:41,5 + 32:57,3
15Merlid,Richard Trollveggen Triathlon 2:24:09,1 + 37:24,9
16Blokkum,Arild Knowit 2:34:00,4 + 47:16,2
17Bonesmo,Jens Arne Hundeidvik IL 2:40:21,8 + 53:37,6
18Kili,Geir NOTEAM 2:41:34,8 + 54:50,6
19Assarehn,Kristian Löpning 3:07:09,3 +1:20:25,1
DNSAnthoniussen,Johan NOTEAM
DNSDagsvik,Jan Olav ogndal il
DNSHeggli,Leif Morten sandvollan il
DNSHeitmann,Michael Axgatan runners
Resultatliste Nibbeløpet 21 Menn 45-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Holstad,Haavard Haktor Vind il/treninga.no 1:49:40,5 + 00:00,0
2Skogen,Audun Hakallestranda kondisjon 1:53:38,9 + 03:58,4
3Øvrebust,Pål Bjørn Stordal Il 1:55:46,8 + 06:06,3
4Saunes,Hallstein IL Hødd 2:03:20,1 + 13:39,6
5Hovden,Ivar Knausen IL 2:04:46,0 + 15:05,5
6Ekroll,Asbjørn Ålesund 2:05:14,9 + 15:34,4
7Bjørdal,Øystein IL Lauparen 2:07:28,3 + 17:47,8
8Råmkes,Kjell-otto BUD IL 2:11:13,3 + 21:32,8
9Wilhelmson,Mats Filipstads IF 2:14:58,2 + 25:17,7
10Vad,Oddbjørn Stordal Il 2:21:09,5 + 31:29,0
11Skjegstad,Odd Vestnes Varfjell IL 2:21:55,6 + 32:15,1
12Andersson,Thomas Gursken IL 2:28:09,3 + 38:28,8
13Nilsen,Lars Arne Volda Athletklubb 2:28:31,8 + 38:51,3
14Brastad,Ole Kristian Bøler IF Friidrett 2:30:01,9 + 40:21,4
15Reinholt,Helge Treungen IL 2:32:30,0 + 42:49,5
16Bonesmo,Lars Petter Sykkylven IL 2:39:03,5 + 49:23,0
17Molvik,Dag Olav Hakallestranda kondisjon 2:43:05,3 + 53:24,8
18Røsberg,Jan- Severin NOTEAM 2:44:36,6 + 54:56,1
19Seljeset,Ragnar HIL 3:57:44,7 +2:08:04,2
DNSBakken,Per Olav Toten kranken
DNSKvam,Rune NOTEAM
DNSØstland,Torbjørn Aker Solutions
Resultatliste Nibbeløpet 21 Menn 50-54 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kragset,Petter Hakallestranda kondisjonslag 1:51:26,9 + 00:00,0
2Sverdrup-thygeson,Lars Høvik Jogg 1:52:21,5 + 00:54,6
3Melkild,Edmund Rekdal IL 1:56:53,9 + 05:27,0
4Gjerdalen,Jan Erik tynset i.f. 1:58:28,3 + 07:01,4
5Bakke,Kåre Gunnar Veidekke Bedrift IL. 1:59:48,1 + 08:21,2
6Solheim,Magnar Norddalsfjord I.L 2:00:56,2 + 09:29,3
7Rönnby,Johan Enhörna IF 2:13:43,1 + 22:16,2
8Muller,Erik Fåset IL 2:13:56,9 + 22:30,0
9Monsen,Stig DSV ÅLESUND 2:26:09,9 + 34:43,0
DNFPetersson,Joakim Väsby Triathlon
Resultatliste Nibbeløpet 21 Menn 55- 59 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skaar,Knut Ålesund 2:04:04,1 + 00:00,0
2Skinstad,Roar Vesterøy Hvaler 2:07:31,4 + 03:27,3
3Råheim,Geir Arve Ålesund Tennisklubb 2:26:10,8 + 22:06,7
4Johansen,Edvard Florø TIF 2:28:51,2 + 24:47,1
5Strand,Einar Olden il 2:30:17,3 + 26:13,2
6Haugland,Hans Konrad NOTEAM 2:33:46,8 + 29:42,7
7Sve,Rolleiv Stranda I.L. 2:58:26,4 + 54:22,3
DNFPrestegård,Christian IL Fanaråk/Kondis
DNSRoovers,Rudolf CK.Valdresekspressen
Resultatliste Nibbeløpet 21 Menn 60-64 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Fuglseth,Helge Ålesund FIK 2:15:07,4 + 00:00,0
2Fagerlund,Kjell Mindor Hasundgor IL 2:40:21,7 + 25:14,3
3Kjelland,Arnfinn Kondis Volda 2:48:16,1 + 33:08,7
4Karlsen,Sigleiv Flø 2:49:49,3 + 34:41,9
5Antonsen,Gudleik Ragnar NOTEAM 3:08:20,0 + 53:12,6
DNSBerset,Ola NOTEAM
DNSBusse,Alfred Spiridon Oldesloe
Resultatliste Nibbeløpet 21 Menn 65-69 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Solheimslid,Jan Førde 2:41:12,0 + 00:00,0
2Gjerde,Per Martin Hasundgot IL 2:43:44,9 + 02:32,9
3Grønningsæter,Ivar Norddal IL 2:45:14,1 + 04:02,1
4Øien,Olaf Einar Velledalen IL 3:05:18,2 + 24:06,2
DNSSandnes,Arne VIL
Resultatliste Nibberittet 21 Kvinner eliteReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Trønnes,Hanne ottadalen sk 1:19:17,9 + 00:00,0
2Løvset,Borghild orkla ck 1:19:18,4 + 00:00,5
3Trønnes,Mari ottadalen sk 1:21:54,8 + 02:36,9
Resultatliste Nibberittet 21 Kvinner 20-29 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Trønnes,Tone ottadalen sk 1:35:45,1 + 00:00,0
2Ingvarsson,Nina Cykelintresset 1:46:10,4 + 10:25,3
3Frostad,Katrine NOTEAM 2:00:35,7 + 24:50,6
4Espeland,Line Monsås Molde CK 2:09:07,2 + 33:22,1
5Festø,Vibeke Cathrin Oslo kommune BIL 2:23:45,7 + 48:00,6
6Nyland,Guro Ekroll Gular IL 2:37:50,8 +1:02:05,7
DNSHailemariam,Abeba Berhe moldolimp
DNSHøyvik,Berit-cathrin NOTEAM
Resultatliste Nibberittet 21 Kvinner 30-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Wissting,Jenny Svorkmo/NOI 1:40:58,0 + 00:00,0
2Fjellestad,Ingrid Eidsfossen sykkel 1:47:58,2 + 07:00,2
3Vedal,Merethe Toten-kranken 1:57:52,4 + 16:54,4
4Eide,Borghild eidsdal il 2:19:01,2 + 38:03,2
5Hallan,Anita Stordal Il 2:29:21,1 + 48:23,1
6Eikrem,Therese Saferoad 2:31:23,8 + 50:25,8
7Øvrebust,Helga NOTEAM 2:47:38,9 +1:06:40,9
8Johansen,Siw NOTEAM 2:49:17,3 +1:08:19,3
9Lossius Bjerke,Margareth Valldal il 2:55:41,9 +1:14:43,9
DNSBusengdal,Monica Stordal Il
DNSHelle,Karina Dale il sykkel
DNSårseth,Torild Gåseidnes åoc
Resultatliste Nibberittet 21 Kvinner 40-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Pedersen,Britt ulstein 1:31:06,1 + 00:00,0
2Sogn,Janne Toten-kranken CK 1:42:06,1 + 11:00,0
3Lindvik,Anne Kristin Ekornes BIL 1:42:24,0 + 11:17,9
4Røyset,Mona NOTEAM 1:51:27,3 + 20:21,2
5Bjerke,Elin Team Bjerke 2:00:40,8 + 29:34,7
6Koppang,Lisbeth stranda sykkelklubb 2:00:57,6 + 29:51,5
7Knörr,Anne Land ck 2:01:22,4 + 30:16,3
8Horremsbakk,Bente stranda sykkelklubb 2:05:38,6 + 34:32,5
9Østberg,Lene P. IF Frøy 2:06:18,7 + 35:12,6
10Skorpen,Carina Team skorpa 2:06:25,0 + 35:18,9
11Hestnes,Solveig Tomrefjord IL sykkel 2:14:54,8 + 43:48,7
12Fougner,Sissel NOTEAM 2:17:19,3 + 46:13,2
13Larsen,Tone Sula SK 2:21:00,6 + 49:54,5
14Andreassen,Marita B. BUAS 2:21:29,6 + 50:23,5
15Rødseth,Irene Gursken IL 2:26:30,5 + 55:24,4
16Yttredal,Else Ragni NIL 2:27:43,5 + 56:37,4
17Støle,Elisabeth Maråk Saferoad 2:43:46,1 +1:12:40,0
18Opsvik-bøe,Grethe NOTEAM 3:05:25,5 +1:34:19,4
DNSAndresen,Mette Tomter Land ck
DNSBruhn-henriksen,Janne Stryn Sykkelklubb
DNSBråstad,Lisbeth NOTEAM
DNSIngebrigtsen,Synnøve Treninga
DNSJensen,Vivian NOTEAM
DNSLekven,Grethe sykkylven sk
DNSLillebråten,Rita Ottadalen sykkelklubb
DNSMoen,Kjerstin systemhus
DNSMork,Hilde Mjelde åoc
DNSVindsnes,Elin Stordal Il
Resultatliste Nibberittet 21 Kvinner 50-59 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bjørklund,Helen Ottadalen sykkelklubb 1:42:53,1 + 00:00,0
2Longva,Rigmor BASF AS 1:52:51,7 + 09:58,6
3Unhjem,Gunn Bjerkeli Rauma Sykkelklubb 1:57:54,0 + 15:00,9
4Sandbakk,Inger Lise Team Motbakke 2:12:10,4 + 29:17,3
5Thorsen,Kari Hegge LandCK 2:15:13,5 + 32:20,4
6Lyngstad,Mildrid Molde CK 2:16:50,6 + 33:57,5
7S Bergli,Åse NOTEAM 2:17:25,8 + 34:32,7
8Vike,Sissel NOTEAM 2:35:57,0 + 53:03,9
9Watters,Anne-karin BUAS 2:44:11,8 +1:01:18,7
Resultatliste Nibberittet 21 Kvinner 60-69 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ytredal,Coby eidsdal il 1:52:28,4 + 00:00,0
2Bjåstad,Bodil NOTEAM 2:06:22,1 + 13:53,7
Resultatliste Nibberittet 21 Menn 17-19 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Solem,Eirik Elnesvågen IL 1:18:08,9 + 00:00,0
2Midtun,Emil Vee Rauma SK 1:21:07,1 + 02:58,2
3Selmer,Tormod Ulstein og Omegn SK 1:24:45,4 + 06:36,5
4Siurskas,Jonas stranda sykkelklubb 1:26:40,1 + 08:31,2
5Engkrog,Lars Andrè NOTEAM 1:40:01,6 + 21:52,7
6Græsdal,Eivind stranda sykkelklubb 1:44:41,5 + 26:32,6
7Skorpen,Aslak Fjeld ØTI 1:45:22,4 + 27:13,5
8Utgård Sæther,Espen sykkylven sk 1:46:12,1 + 28:03,2
9Skorpen,Markus Team skorpa 2:02:04,2 + 43:55,3
10Grønningsæter Gjerde,Jørgen Valldal il 2:10:46,8 + 52:37,9
DNSHustad,Jørn Rauma SK
Resultatliste Nibberittet 21 Menn 20-29 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Haugen,Jens Henrik Lørenskog CK 1:21:22,8 + 00:00,0
2Myren,Per IL Norodd Sykkel 1:22:09,0 + 00:46,2
3Levanger,Henning Sagene IF Sykkel 1:28:43,4 + 07:20,6
4Laahne,Aleksander Østmarka IL 1:30:42,8 + 09:20,0
5Jacobsen,Thorvald NOTEAM 1:33:23,0 + 12:00,2
6Heggen,Matias valldal 1:34:22,0 + 12:59,2
7Liu,Cong Høgskolen i Ålesund 1:39:06,6 + 17:43,8
8Slyngstad,Kenneth Nordøy IL 1:43:27,8 + 22:05,0
9Hauge-nilsen,Martin Kondis 1:44:26,0 + 23:03,2
10Lindstad,Sindre Toten-kranken CK 1:48:13,7 + 26:50,9
11Semb Lunde,Morten Prehospital Klinikk Vestfold 2:05:14,9 + 43:52,1
12Honningsvåg,Truls Coop Obs Bygg 2:07:46,4 + 46:23,6
13Høyer,Jonas KLP/TKG 2:14:45,5 + 53:22,7
14Sve,Christoffer Astad FC Walkover 2:16:58,9 + 55:36,1
15Holen,Anders Coop Obs! Bygg 2:20:51,9 + 59:29,1
16Vik,Anders NOTEAM 2:42:34,0 +1:21:11,2
17Dybvik,Thomas Hulk Coop Obs! Bygg 2:48:00,0 +1:26:37,2
DNSStige,Jakob NOTEAM
Resultatliste Nibberittet 21 Menn 30-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Vaeng,Morten drammen ck 1:13:30,0 + 00:00,0
2Remøy,Børge Ulstein osk 1:17:07,9 + 03:37,9
3Fritsvold,Pål IF Frøy / Norconsult BIL 1:17:09,1 + 03:39,1
4Svalheim,Stig Eidsfossen sykkel 1:17:19,6 + 03:49,6
5Møller,Pål Kenneth drammen ck 1:17:30,0 + 04:00,0
6Johansen,Anders Ottestad sykleklubb 1:17:53,3 + 04:23,3
7Kristiansen,Øystein Eidsfossen sykkel 1:18:07,3 + 04:37,3
8Holo,Birger Molde CK 1:18:11,4 + 04:41,4
9Halpern,Nigel Handsling Racing/Molde CK 1:20:53,4 + 07:23,4
10Linga,Per Steinar sykkylven sk 1:22:07,3 + 08:37,3
11Omdal,Stian NOTEAM 1:22:16,9 + 08:46,9
12Tomren,Geir Tony Tomrefjord IL 1:22:35,4 + 09:05,4
13Fiskerstrand,Andre Ventelo 1:23:47,1 + 10:17,1
14Refsnes,Frode stadt ck 1:24:20,4 + 10:50,4
15Urke,Stig Jonny sykkylven sk 1:24:54,2 + 11:24,2
16Figenbaum,Peder Oslo Sportslager 1:25:15,0 + 11:45,0
17Myklebust,Johan Aalesunds Roklub 1:25:49,8 + 12:19,8
18Øyen,Jan Erik Garmo IL 1:26:38,4 + 13:08,4
19Norderhaug,Gaute Sk Rye 1:26:44,6 + 13:14,6
20Lunde,Kjetil CK Henie 1:26:45,3 + 13:15,3
21Fallingen,Kjetil sykkylven sk 1:27:12,6 + 13:42,6
22Holo,Lars Erik Bolsøya IL 1:28:02,2 + 14:32,2
23Josten,Pål NOTEAM 1:28:46,7 + 15:16,7
24Haukaas,Gaute ECT AS 1:29:37,3 + 16:07,3
25Flataunet,Lars Arne Rauma SK 1:29:54,9 + 16:24,9
26Berbu,Andreas Svorkmo/NOI 1:30:08,0 + 16:38,0
27Kalhagen,Rune NOTEAM 1:30:11,3 + 16:41,3
28Otneim,Kai Arne stadt ck 1:30:25,3 + 16:55,3
29Nyhus,Geir Team Gøss 1:31:09,6 + 17:39,6
30Johansen,Joachim Sk Rye 1:31:11,5 + 17:41,5
31Klungsøyr,Thomas NOTEAM 1:31:52,0 + 18:22,0
32Bjåstad,Tore Grüner Kefirkameratane 1:33:20,7 + 19:50,7
33Lausund,Erling Sula SK 1:33:25,0 + 19:55,0
34Bjonviken,Tore OPIL 1:33:26,4 + 19:56,4
35Stokke,Kjetil Molde CK 1:35:39,3 + 22:09,3
36Haugland,Arve eidsdal il 1:36:53,0 + 23:23,0
37Haug,10 Moss CK 1:38:32,0 + 25:02,0
38Dybvik,Werner sykkel & pils 1:39:46,9 + 26:16,9
39Chytil,Svatopluk ingen 1:40:20,9 + 26:50,9
40Horn,Runar Team Måløy 1:40:58,2 + 27:28,2
41Indreeide,Aksel valldal 1:41:20,6 + 27:50,6
42Sveen,Marius Toten-kranken 1:41:56,5 + 28:26,5
43Løken,Bernt Arne åoc 1:42:26,7 + 28:56,7
44Horn,Bjørnar Team Måløy 1:42:35,3 + 29:05,3
45Rommen,Fredrik Isirubben 1:43:07,4 + 29:37,4
46Brune,Hans-erik Team Hercules 1:49:14,5 + 35:44,5
47Haugen,Edmund Toten-kranken 1:49:16,2 + 35:46,2
48Brandal,Ruben Langevåg IL 1:50:51,7 + 37:21,7
49Hjelmeseth,Cato NOTEAM 1:51:53,0 + 38:23,0
50Dale,Kenneth YIT 1:52:13,5 + 38:43,5
51Klokseth,Rune NOTEAM 1:52:16,6 + 38:46,6
52Lesniak,Slawomir valldal 1:52:22,3 + 38:52,3
53Jensen Indreflø,Tommy CK Victoria 1:52:24,1 + 38:54,1
54Jevnesveen,Kjetil Land ck 1:53:13,0 + 39:43,0
55Oldervik,Stig NOTEAM 1:53:26,1 + 39:56,1
56Grøtta Sandnes,Øyvind Emblem IL 1:54:11,8 + 40:41,8
57Svendsen,Frode NOTEAM 1:54:21,6 + 40:51,6
58Solhaug,Jon Axel Geiranger I.L. 1:56:33,3 + 43:03,3
59Kronborg,Dan Averøy Cykleklubb 1:58:24,3 + 44:54,3
60Borchsenius,Thomas Thales BIL 1:58:37,8 + 45:07,8
61Flåm,Kjell Inge hornindal il 1:59:06,0 + 45:36,0
62Ørjasæter,Arild Ove NOTEAM 1:59:54,5 + 46:24,5
63Hustøft,Sigbjørn PEAB BIL 1:59:56,1 + 46:26,1
64Hjelmstadstuen,Roger NOTEAM 2:00:39,3 + 47:09,3
65Ekelund,Christian NOTEAM 2:01:39,3 + 48:09,3
66Haugen,Erik Haugen Ingeniørkontor 2:01:48,0 + 48:18,0
67Heggernes,Magnar Nokas For Faen 2:03:13,0 + 49:43,0
68Dale,Bjarne Coop 2:03:22,3 + 49:52,3
69Hammerås,Jan-ove E.I.L. 2:03:31,9 + 50:01,9
70Aabech,Jens Team Spy+ 2:03:46,0 + 50:16,0
71Klungsøyr,Jan Arild NOTEAM 2:07:51,9 + 54:21,9
72Dambakken,Pål sørneset ski og sykkel 2:08:58,5 + 55:28,5
73Aabech,Magnus NOTEAM 2:09:03,2 + 55:33,2
74Molvær,Trond NOTEAM 2:10:13,3 + 56:43,3
75Kvalheim,Vidar måløy IL cykel 2:10:31,4 + 57:01,4
76Settemsdal,Oddbjørn Sykkylven Sykkelklubb 2:18:34,7 +1:05:04,7
77Tverdal,Ronny NOTEAM 2:30:33,0 +1:17:03,0
78Myrhaug,Kjell Magne NOTEAM 2:45:22,4 +1:31:52,4
79Drangå,Janus NOTEAM 2:51:15,5 +1:37:45,5
80Klemetsen,Jan Kristian NOTEAM 3:33:48,5 +2:20:18,5
DNFAarflot,Rune Volda/Erik Tanche Nilssen
DNFRasmussen,Bjarte CK Henie
DNSArantes,Rodrigo STX OSV
DNSBolstad,Fredrik Team Måløy
DNSGiske,Nils Peter NOTEAM
DNSHansen,Joar Northern Eel Test Team
DNSHolten,Trygge Angvik IL
DNSHåskjold,Jan Frode TINE SA
DNSIrvung,Preben G. NOTEAM
DNSJohansen,Tomi DnB eiendom
DNSNerbøvik,Jens Erik Aukra Sykkelklubb
DNSNesset,Arne G. Hareid Group
DNSNytun,Torstein NOTEAM
DNSRønnestad,Bent Northern Eel Test Team
DNSSaugestad,Ronny ekornes B.I.L
DNSVestavik,Stian Stx Osv Aukra
Resultatliste Nibberittet 21 Menn 40-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kolstad,Frode Molde CK 1:14:45,7 + 00:00,0
2Bjåstad,Bjørnar Bogafjell SK/Seabrokers Group 1:17:11,2 + 02:25,5
3Olsvik,Joachim åoc 1:17:26,3 + 02:40,6
4Kvande,Rune Trollheimen Sk 1:17:31,6 + 02:45,9
5Thorstad,Kåre Dehlie Brøttum IL Sykkel 1:17:53,9 + 03:08,2
6Birkeland,Christian åoc 1:18:10,7 + 03:25,0
7Solli,Lars Peder Trollheimen Sk 1:18:23,5 + 03:37,8
8Sørås,Trond Stordal Il 1:19:34,7 + 04:49,0
9Nordset,Bonde Lesja og Dovre Sykleklubb 1:21:36,0 + 06:50,3
10Sira,Ben Erik Ørsta sykkelklubb 1:24:02,1 + 09:16,4
11Kurseth,Eldar SykkylvenSK / GMAX 1:24:44,0 + 09:58,3
12Nørskov,Peter NOTEAM 1:25:19,4 + 10:33,7
13Sundero,Tore ottadalen sk 1:25:59,4 + 11:13,7
14Karlstrøm,Audun Vestnes Varfjell Sykkel 1:26:31,4 + 11:45,7
15Framnes,Stig Rune PwC BIL 1:26:47,3 + 12:01,6
16Coldevin,Trond Jørgen NOTEAM 1:27:05,5 + 12:19,8
17Gardien,Johan Stranda Sk 1:27:18,5 + 12:32,8
18Auale,Odne ottadalen sk 1:27:43,5 + 12:57,8
19Bjørdal,Jan Olav Ørsta sykkelklubb 1:27:49,9 + 13:04,2
20Bjørnestad,Per Inge sykkylven sk 1:27:51,5 + 13:05,8
21Løvoll,Jon Kåre eidsdal il 1:29:12,5 + 14:26,8
22Karlstrøm,Bård Olav Vestnes Varfjell Sykkel 1:29:13,4 + 14:27,7
23Myrum,Rolv Otta il 1:30:20,5 + 15:34,8
24Berdal,Per Magnus Valldal il 1:30:56,3 + 16:10,6
25Bakkebø,Kjell SFE bil 1:31:04,6 + 16:18,9
26Hanssen,Arne IF Frøy 1:32:08,1 + 17:22,4
27Sesseng,Knut Roger Molde CK 1:32:18,5 + 17:32,8
28Tvedt,Øystein Statoil 1:32:21,6 + 17:35,9
29Danielsen,Odd-harald NOTEAM 1:32:22,2 + 17:36,5
30Spilker,Hendrik Storstein CK NOR 1:35:12,4 + 20:26,7
31Øvrebø,Martin Måløy IL 1:35:22,5 + 20:36,8
32Pettersen,Fred Gisle Lyngstad og Omegn il 1:35:32,4 + 20:46,7
33Kalvatn,Johnny Ørsta sk 1:35:34,5 + 20:48,8
34Sirirud,Magnus Land ck 1:35:36,6 + 20:50,9
35Fure,Jan Kåre NOTEAM 1:35:43,3 + 20:57,6
36Wollheim,Stein Hallvard Land ck 1:35:48,3 + 21:02,6
37Janson,Mattias Axgatan runners 1:36:05,0 + 21:19,3
38Øvrelid,Geir-kåre Ulstein og omegn sykkelklubb 1:36:52,0 + 22:06,3
39Bø,Kåre Rauma Sykkelklubb 1:37:16,5 + 22:30,8
40Vestre,Oddgeir IL Lauparen 1:37:29,6 + 22:43,9
41Holstad,Bjørn Oskar Ulstein osk 1:40:24,2 + 25:38,5
42Myklebust,Bjørn NOTEAM 1:40:27,3 + 25:41,6
43Nesje,Bernt YIT 1:42:46,0 + 28:00,3
44Blokkum,Arild Knowit 1:42:56,0 + 28:10,3
45Gjerde,Jarle YIT 1:43:00,3 + 28:14,6
46Kyrkjeeide,Per Jakob Team Motbakke 1:43:02,0 + 28:16,3
47Eide,Jan Kåre EIL 1:43:06,2 + 28:20,5
48Bakken,Per Olav Toten-kranken 1:43:11,3 + 28:25,6
49Nærø,Frank Ronny NOTEAM 1:43:18,3 + 28:32,6
50Eliassen,Ingvar Ola stranda sykkelklubb 1:44:01,0 + 29:15,3
51Lyngstad,Stig Lyngstad I.L 1:44:03,5 + 29:17,8
52Nergård,Arne Aker Solutions 1:44:44,7 + 29:59,0
53Engkrog,Gunnar Sula SK 1:45:01,1 + 30:15,4
53Øvstedal,Jan Bøe sykkylven sk 1:45:01,1 + 30:15,4
55Nerhus,Jan Petter Sportsklubben Rye 1:45:16,8 + 30:31,1
56Westerås,Svein-inge Geiranger IL 1:46:08,9 + 31:23,2
57Skorpen,Johannes Team skorpa 1:46:47,8 + 32:02,1
58Ness,Oddgeir Sula sykkelklubb 1:47:05,3 + 32:19,6
59Dalheim,Torolv NOTEAM 1:47:13,1 + 32:27,4
60Havnegjerde,Tore Sula sykkelklubb 1:47:19,2 + 32:33,5
61Lauvstad,Frode Ekornes BIL 1:48:11,9 + 33:26,2
62Bjørdal,Hallgeir IL Lauparen 1:49:09,5 + 34:23,8
63Karlsen,Arild EIL offroad 1:49:35,1 + 34:49,4
64Hunter,David Rye SK 1:50:13,0 + 35:27,3
65Kili,Steinar YIT 1:50:42,4 + 35:56,7
66Hellevik,Pål IL Valder 1:50:50,0 + 36:04,3
67Moen,Morten Hamar Skiklubb 1:51:26,6 + 36:40,9
68Settemsdal,Inge sykkylven sk 1:53:41,1 + 38:55,4
69Lunde,Harald Team Motbakke 1:54:52,9 + 40:07,2
70Bjerkelund,Fredrik NOTEAM 1:55:38,9 + 40:53,2
71Sætre,Lars Haldor TRANSOCEAN 1:56:12,7 + 41:27,0
72Hammerø,Kurt Norbjørn 1:56:54,4 + 42:08,7
73Pettersen,Stig ottadalen sk 1:57:07,7 + 42:22,0
74Vik,Frode NOTEAM 1:59:27,3 + 44:41,6
75Sande,Bjørn NOTEAM 1:59:43,6 + 44:57,9
76Hoff,Gunnnar Sula SK 2:00:13,3 + 45:27,6
77Mork,Jan Arve åoc 2:00:43,2 + 45:57,5
78Vinje,Petter SK Rollon 2:02:09,4 + 47:23,7
79Festø,Roger Oslo kommune BIL 2:02:29,1 + 47:43,4
80Stene,Eldar Sula sykkelklubb 2:02:52,1 + 48:06,4
81Reite,Tron Espen Ørskog sykkelklub 2:03:07,2 + 48:21,5
82Foss,Rune NOTEAM 2:04:58,3 + 50:12,6
83Meyer,Axel åoc 2:05:07,9 + 50:22,2
84Flaten,Bengt Team Motbakke 2:06:58,6 + 52:12,9
85Ose,Terje Team Gåseid 2:07:04,5 + 52:18,8
86Vik,Magne Jan stranda sykkelklubb 2:08:14,7 + 53:29,0
87Engebakken,Roger Elverum Karosseri BIL 2:09:23,4 + 54:37,7
88Juliebø,Einar No Team 2:11:54,5 + 57:08,8
89Henriksen,Dag Storm Sulland BIL 2:13:15,8 + 58:30,1
90Risnes,Håvar Haakons Cycleclub 2:13:57,2 + 59:11,5
91Henriksen,Roger Vinmonopolet b.i.l 2:14:10,7 + 59:25,0
92Lauritsen,Trond Team Gåseid 2:15:54,1 +1:01:08,4
93Barstad,Robert Team Gåseid 2:16:19,2 +1:01:33,5
94Sæther,Knut-willy NOTEAM 2:16:44,2 +1:01:58,5
95Lederer,Peter NOTEAM 2:17:20,5 +1:02:34,8
96Heitmann,Jimmy Ulstein Sykkelklubb 2:19:07,1 +1:04:21,4
97Birkhol,Karl Andre stranda sykkelklubb 2:19:33,9 +1:04:48,2
98Bjerkan,Svein-erik TVK 2:19:43,9 +1:04:58,2
99Sunde,Frode Team Åjaaau 2:24:29,0 +1:09:43,3
100Lager,Øyvind NOTEAM 2:25:18,7 +1:10:33,0
101Sæterøy,Hans Endre Sandøy kommune 2:36:07,0 +1:21:21,3
102Nyland,Gunnar Hugo NOTEAM 2:37:56,1 +1:23:10,4
103Bergli,Tormod Benteler BIL 2:38:16,0 +1:23:30,3
104Bøe,Terje NOTEAM 3:02:40,7 +1:47:55,0
105Lindsholm,Øystein as Norske Shell 3:11:44,9 +1:56:59,2
106Nybakken,Anders Sykehuset Innlandet 3:31:10,6 +2:16:24,9
DNFRefsnes,Jan Arild NOTEAM
DNSEiken,Arild Brattvåg IL
DNSElstad,Kjetil Lillehammer CK
DNSHoem,Geir Ivar Team Dale Bruk
DNSHunnes,Øyvind Sykkylven Sykkelklubb
DNSKozlowski,Robert NOTEAM
DNSLarsen,Harald systemhus
DNSLervik,Roger Sparebanken Møre
DNSLund,Terje stranda sykkelklubb
DNSLødøen,Steinar hornindal il
DNSMølsæter,Bjørn Tore Sagene IF Sykkel
DNSNamtvedt,Bo Andre Bergen CK
DNSPetlund,Bjørn NOTEAM
DNSReiten,Roar Emblem IL
DNSSagli,Jo Sykkylven sykklklubb
DNSSkarpnord,Arild Nes spk sykkel
DNSSolheim,Jens Øyvind Sparebanken Hedmark
DNSØversveen,Tage Land ck
DNSBrun,Kjell Ivar ottadalen sk
Resultatliste Nibberittet 21 Menn 50-59 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hermle,Arthur NOTEAM 1:14:03,6 + 00:00,0
2Trønnes,Olav ottadalen sk 1:17:25,6 + 03:22,0
3Hammersland,Henry Eidsfossen sykkel 1:24:24,7 + 10:21,1
4Jacobsen,Stig Ørsta sykkelklubb 1:24:28,8 + 10:25,2
5Kjørren,Kjell Rune Ottadalen sykkelklubb 1:26:39,8 + 12:36,2
6Harstad,Gunnar Stryn Sykkel 1:27:24,8 + 13:21,2
7Ramsdal,Dagmund Flora ck 1:27:32,8 + 13:29,2
8Myklebust,Arne Eidsfossen Sykkelklubb 1:29:15,9 + 15:12,3
9Hungnes,Sverre Stranda Sk 1:30:02,1 + 15:58,5
10Opsvik,Knut Helge Stranda Sk 1:30:27,5 + 16:23,9
11Bakkebø,Anders Åheim 1:30:42,8 + 16:39,2
12Lødøen,Arild hornindal il 1:30:48,6 + 16:45,0
13Thorsen,Hallgeir Land ck 1:31:15,7 + 17:12,1
14Hatlebakk,Kjell Bjørn Ulstein osk 1:34:40,8 + 20:37,2
15Båtstad,Frank Ottadalensk 1:34:55,4 + 20:51,8
16Djupvik,Jan Helge Ulstein og omegn sykkelklubb 1:35:30,0 + 21:26,4
17Vasset,Per Gunnar Sparebanken Møre 1:36:42,8 + 22:39,2
18Repvik,Johnny stranda sykkelklubb 1:36:55,0 + 22:51,4
19Verpeide,Geir Stranda Sk 1:37:11,0 + 23:07,4
20Solheim,Per Terje Førde Ck 1:37:57,5 + 23:53,9
21Sundal,Øystein Eidsfossen sykkel 1:38:04,9 + 24:01,3
22Grothe,Josef ottadalen sk 1:39:25,1 + 25:21,5
23Rød,Jan Nessetck 1:40:32,5 + 26:28,9
24Bårdsgjære,Jan Erik sykkylven sk 1:40:36,6 + 26:33,0
25Jøsok,Geir Ulstein og omegn sykkelklubb 1:42:07,7 + 28:04,1
26Arlov,Thor Bjørn NOTEAM 1:43:09,3 + 29:05,7
27Jakobsen,Tell sk.rye 1:43:42,6 + 29:39,0
28Skarbø,Ole Jon Team Skarbø 1:44:10,6 + 30:07,0
29Pettersen,Steinar NOTEAM 1:44:22,6 + 30:19,0
30Dahl,Øivind MOI 1:50:31,8 + 36:28,2
31Bergli,Tore Land ck 1:50:50,2 + 36:46,6
32Vik,Oddbjørn Nygård ABB AS 1:51:02,4 + 36:58,8
33Rønneberg,Frode eidsdal il 1:51:38,0 + 37:34,4
34Aasen,Jan Petter Ørskog IL 1:52:44,3 + 38:40,7
35Lunde,Steinar Team Motbakke 1:54:52,2 + 40:48,6
36Monsås,John Egil Molde CK 1:55:03,7 + 41:00,1
37Neegård,Steinar OptoPlan 1:55:47,2 + 41:43,6
38Skår,Rune Ørsta sykkelklubb 1:57:06,3 + 43:02,7
39Bjørkedal,Jonn Gunnar VTI 1:59:16,9 + 45:13,3
40Hvattum,Tormod Åheim il 2:03:32,7 + 49:29,1
41Oterhals,Inge Arild Skanska Aktiv / Molde CK 2:04:18,5 + 50:14,9
42Berstad,Dag Magne NOTEAM 2:08:09,0 + 54:05,4
43Pladsen,Anders NOTEAM 2:08:09,7 + 54:06,1
44Larsen,Trond NOTEAM 2:10:20,3 + 56:16,7
45Vikan,Rolf Arne Fræna SK 2:11:41,0 + 57:37,4
46Kampelien,Asbjørn Nammo BIL 2:11:49,5 + 57:45,9
47Aas,Jan NOTEAM 2:13:04,3 + 59:00,7
48Longva,Rolf Nordøy IL 2:13:04,8 + 59:01,2
49Slyngstad,Terje Nordøy IL 2:13:04,9 + 59:01,3
50Stubberud,Torgeir Stubbings Møller Bil 2:14:47,7 +1:00:44,1
51Skorpen,Atle Barry ØTI 2:18:13,3 +1:04:09,7
52Follesø,Jon Otto Blindheim IL 2:18:26,1 +1:04:22,5
53Rønneberg,Oddbjørn Privat 2:20:43,2 +1:06:39,6
54Vik,Bjørnulf Team Arena 2:23:18,6 +1:09:15,0
55Beyer,Per Gunnar Skipsteknisk AS 2:26:46,8 +1:12:43,2
56Hökerud,Sture Saferoad 2:28:11,5 +1:14:07,9
57Schølseth,Kurt Nammo BIL 2:33:24,2 +1:19:20,6
58Eikrem,Kåre Johan Saferoad 2:33:29,1 +1:19:25,5
59Thomasrud,Magne NOTEAM 2:46:02,9 +1:31:59,3
60Holm,Roar Benteler 2:49:54,4 +1:35:50,8
61Håkensen,Steinar Elverum Karosseri BIL 2:58:59,6 +1:44:56,0
62Eriksen,Jens DSV 3:16:07,5 +2:02:03,9
DNFSandbakk,Hans Team Motbakke
DNSBrubæk,Bjørn Steinar Skåla IL
DNSBruvoll,Ståle Kjølsdalen
DNSFiksdal,Magne NOTEAM
DNSHasti,Audun Bergen CK
DNSJuliebø,Svein Inge Team Nipå
DNSLågeide,Leif H SAS
DNSMøller Gjerde,Karl stranda sykkelklubb
DNSNilssen,Frank BCK
DNSSkaugerud,Kai Toten-kranken
DNSTangen,Finn Sparebanken Møre
DNSVassbotn,Tore stranda sykkelklubb
DNSVikan,Endre National Oilwell Varco
DNSØdegård,Arne ottadalen sk
Resultatliste Nibberittet 21 Menn 60-69 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Røeggen,Sigurd Sk Rye 1:26:57,9 + 00:00,0
2Skjelbostad,Sverre Rauma CK 1:30:57,5 + 03:59,6
3Unhjem,Ove Rauma Sykkelklubb 1:32:32,7 + 05:34,8
4Kristiansen,Torbjørn Høgskolen i Bergen 1:34:44,0 + 07:46,1
5Hansen,Ole-petter ottadalen sk 1:36:54,9 + 09:57,0
6Bakke,Bjørn Ottadalen sykkelklubb 1:43:39,2 + 16:41,3
7Christiansen,Tom Willy Ørskog IL 1:44:32,9 + 17:35,0
8Ødegård,Torgeir Skjåk 1:48:16,2 + 21:18,3
9Hole,Asbjørn Ulstein osk 1:49:53,0 + 22:55,1
10Kjersem,Oddvar Tomrefjord IL - sykkel 1:51:22,7 + 24:24,8
11Kjersem,Arnt rauma s.k 1:51:48,5 + 24:50,6
12Hareide,Modolf Engesetdal IL 1:54:05,0 + 27:07,1
13Elde,Svein Ulrik Ulstein og omegn sykkelklubb 2:00:01,0 + 33:03,1
14Ingebrigtsen,Johnny ULSTEIN og omegen sykkelklub 2:03:06,2 + 36:08,3
15Liberg,Bjørn Inge Team Flatmo 2:12:50,8 + 45:52,9
16Bjåstad,Sverre Ulstein og omegn sykkelklubb 2:13:26,2 + 46:28,3
17Hoel,Magne Valldal il 2:14:45,9 + 47:48,0
18Bjerregård,Erling Hydro bil 2:27:55,5 +1:00:57,6
19Flatmo,Jan NOTEAM 2:40:17,9 +1:13:20,0
20Morsund,Norvald NOTEAM 2:53:01,0 +1:26:03,1
21Knutsen,Aslak Elverum Karosseri BIL 2:58:59,7 +1:32:01,8
22Klemetsen,Kjell Jarle NOTEAM 3:34:06,6 +2:07:08,7
DNSEmilsen,Kjell Treninga.no
DNSGrytbakk,Rolf Arne Ottadalen sykkelklubb
DNSIgesund,Knut NOTEAM
DNSLade,Terje Leiv åoc
DNSMaurset,Olav NOTEAM
DNSOpperud,Jan-arve Treninga.no
Resultatliste Nibberittet 21 Menn 70+Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hvidsten,Svein Holmestrand sykkelklubb 1:43:22,7 + 00:00,0
2Stokke,Kjell Torgeir Fürst B.I.L. 2:05:56,6 + 22:33,9
DNSTronstad,Olav Tomrefjord Sykkel
Resultatliste Nibbeløpet 21 Menn 80+Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sørland,Karstein Emblem IL 3:35:49,9 + 00:00,0
Resultatliste Nibberittet 21 Menn eliteReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ertsås,Kjetil TVK 1:06:53,8 + 00:00,0
2Barlaup,Hallvar Fannefjord SK 1:10:45,8 + 03:52,0
3Nilstad,Ola Ottadalen SK / Milslukern 1:13:09,1 + 06:15,3
4Godejord,Børge Nesset Ck 1:13:11,3 + 06:17,5
5Tokle,Kristian orkla ck 1:16:16,8 + 09:23,0
6Espeland,Magnus Røysum Nesset Ck 1:16:39,3 + 09:45,5
7Hjorth,Jonas Asker CK 1:22:27,5 + 15:33,7
8Helsem,Eirik André TVK 1:24:52,3 + 17:58,5
9Myhrvold,Roger totenkranken 1:31:11,9 + 24:18,1
DNSVatsaas,Arnstein NOTEAM

Kontakt e-post adresse: frode.groedahl@gmail.com

19.06.12 21:45:30 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Molde