Nordmarka Skogsmaraton

JBV BIL Oslo/IL GeoForm. Sognsvann NIH, Oslo

16/06/12

Resultatliste per klasse

Kvinner aktive 18-34 år |  Kvinner bedrift 18-34 år |  Kvinner veteran 35-39 år |  Kvinner veteran 40-44 år |  Kvinner veteran 45-49 år |  Kvinner veteran 50-54 år | 
Kvinner veteran 55-59 år |  Kvinner veteran 60-64 år |  Kvinner veteran 65-69 år |  Kvinner veteran 70-74 år |  Kvinner veteran 75-79 år |  Kvinner mosjon | 
Menn aktive 18-34 år |  Menn bedrift 18-34 år |  Menn veteran 35-39 år |  Menn veteran 40-44 år |  Menn veteran 45-49 år |  Menn veteran 50-54 år | 
Menn veteran 55-59 år |  Menn veteran 60-64 år |  Menn veteran 65-69 år |  Menn veteran 70-74 år |  Menn veteran 75-79 år |  Menn mosjon | 

Resultatliste Kvinner aktive 18-34 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Nilsen,Inger Liv Bjerkreim Lillehammer OK 2:55:35 + 00:001
2Wangensteen,Arnlaug Høre/Ryfoss IL 3:21:34 + 25:591
3Hauge,Katharina NOTEAM 3:39:34 + 43:591
4Bratlie,Solveig NTNUI 3:42:28 + 46:532
5Tøsdal,Margunn Bye NOTEAM 3:46:23 + 50:481
6Lagerberg,Cathrine Skicamp Hemsedal 3:47:47 + 52:121
7Mathisen,Thea Fredrikstad IF 3:52:03 + 56:281
8Edvardsen,Melissa NOTEAM 3:52:55 + 57:202
9Ødegård,Jorid Trøsken IL 3:54:03 + 58:281
10Storruste,Eva NOTEAM 3:54:43 + 59:082
11Bing,Agnes NHHI 3:55:00 + 59:251
12Torgrimsen,Torill Louise Privat 3:57:01 +1:01:261
13Dragseth,Elisabeth KPMG 4:02:01 +1:06:262
14Widenstål,Marte NOTEAM 4:08:31 +1:12:561
15Huso,Anne Andersen-Ranberg NOTEAM 4:08:37 +1:13:021
16Lagerberg,Cecilie NOTEAM 4:10:56 +1:15:211
17Gaupaas,Matilde NOTEAM 4:15:44 +1:20:091
18Bazilchuk,Molly Timini Idrett 4:16:31 +1:20:561
19Maartmann,Ida Fredrikke Heming 4:17:12 +1:21:371
20Tokle,Hanne NOTEAM 4:38:47 +1:43:122
21Reynolds,Gracie NOTEAM 4:39:40 +1:44:051
22Stuhlfauth,Susanne NOTEAM 4:40:25 +1:44:501
23Bastien,Sheri NOTEAM 4:44:24 +1:48:491
24Neess,Ida NOTEAM 4:50:42 +1:55:071
25Stoliarenko,Aleksandra NOTEAM 5:26:09 +2:30:341
DNFJones,Hanna Maria NOTEAM 1
DNFHeggernes,Agneta KIF 1
Resultatliste Kvinner bedrift 18-34 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Fon Holmøy,Kristiane Privat 4:00:19 + 00:002
2Bjerkely,Nina Wilhelmsens Idrettslag 4:19:39 + 19:201
3Flattum Muggerud,Astrid Marie NTNUI 4:43:21 + 43:021
4Engen,Marthe Posten BIL 4:50:25 + 50:061
Resultatliste Kvinner veteran 35-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Steinsvik,Rita Kripos IL 3:45:22 + 00:006
2Falk,Therese NOTEAM 3:51:41 + 06:191
3Munsterhjelm,Lena NOTEAM 4:05:42 + 20:202
4Aarstad,Stine Ås 4:06:32 + 21:101
5Heggelund,Nina Bærums Verk IF 4:08:56 + 23:341
6Ryymin,Anna NOTEAM 4:29:12 + 43:501
7swakhoven,marte Team Pay 4:43:00 + 57:381
8Steiro,Kristine ABB 4:48:57 +1:03:352
9Krischke,Victoria Team Hope for the Warriors 5:16:15 +1:30:531
DNFVrålstad,Emmanuelle Steria 3
Resultatliste Kvinner veteran 40-44 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Bjørk,Mai Britt Sandefjord OK 3:33:59 + 00:001
2Ragnvaldsen,Monica Heming 3:34:22 + 00:233
3Aabrekk,Tone Bergene STIF 3:39:58 + 05:595
4Rydland,Mona IL i BUL 3:44:34 + 10:352
5Hoksmo,Elin SK Kraft 3:56:21 + 22:221
6Scheistrøen,Line NOTEAM 4:10:25 + 36:261
7Moen,Pernille Lillehammer Skiklubb 4:36:27 +1:02:281
8Kvitting,Hege Røykås Racing girls 4:53:16 +1:19:173
9Tørstad,Marit NOTEAM 4:55:39 +1:21:401
Resultatliste Kvinner veteran 45-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Wigaard,Elisabeth Raumyrveien Springers 3:21:56 + 00:002
2Mohn,Sidsel Skjæggestad Sikfiskarlaget 3:31:07 + 09:111
3Banoun,Ninette SK Vidar 3:33:49 + 11:533
4Tverfjell,Solgunn Koll IL 3:34:04 + 12:081
5Monsen,Ingunn SK Vidar 3:42:12 + 20:162
6Strand,Monica NOTEAM 3:56:50 + 34:546
7Nygard,Ann Britt NOTEAM 4:00:42 + 38:461
8Kristiansen,Joanna NOTEAM 4:03:16 + 41:201
9Bøhnsdalen,Eli Harriet Shell 4:10:24 + 48:281
10Sunde,Turid Holemark NOTEAM 4:11:54 + 49:581
11Langøigjelten,Bente Hamar Skiklubb 4:16:18 + 54:222
12Thomassen,Siw-Mette Treningscamp 4:30:49 +1:08:531
13Malm,Susannah Statnett BIL 4:36:52 +1:14:562
14Wold,Ellen Romerike Ultraløperklubb 4:49:01 +1:27:056
15Mjelde,Rønnaug Torsrud NOTEAM 5:13:19 +1:51:232
Resultatliste Kvinner veteran 50-54 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Nordlund,Anne Goderstad Froland Il 3:51:45 + 00:007
2Følling,Marianne Treningscamp 4:04:27 + 12:422
3Huse,Hilde Sweco 4:09:19 + 17:346
4Strandset,Anne-Brit Romerike Runners Team 4:09:55 + 18:101
5Knudsen,Gry NOTEAM 5:02:08 +1:10:2311
Resultatliste Kvinner veteran 55-59 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Hovden,Åse Toten Treningssenter 3:59:29 + 00:0013
2Isachsen,Kristin Asker Skiklubb 4:19:49 + 20:201
3Vinje,Inger-Marie Kondis 4:23:17 + 23:484
4Dancke,Alvilde Joggekameratene 4:30:00 + 30:318
Resultatliste Kvinner veteran 60-64 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Gylterud,Toril Jutul 4:41:26 + 00:003
Resultatliste Kvinner veteran 65-69 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Rømuld,Aud F. Drøbak Maratonklubb 4:49:20 + 00:006
Resultatliste Kvinner veteran 70-74 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Yksnøy,Oline Rustad IL 5:11:30 + 00:0011
2Rustlie,Signy Henden NOTEAM 5:55:09 + 43:3914
Resultatliste Kvinner veteran 75-79 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Grønntun,Lillemor Spiriton 7:28:01 + 00:0012
Resultatliste Kvinner mosjonReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
Andersen,Gry Lund NOTEAM 6:14:55 1
Andersen,Siss NOTEAM 5:15:22 2
DNFBakken,Titina Jevnaker IF 1
Bredesen,Ingrid NOTEAM 4:25:53 1
Cox,Gayle Fjellgeitene.no 5:01:25 1
Dolk,Ann-Marie NSG 5:16:34 4
Engebretsen,Kristin NOTEAM 5:04:44 1
Engelmark,Katrin NOTEAM 4:09:41 1
Evju,Cecilie Eldrup Team Festina Lente 5:25:47 1
Fjellvang,Yvonne Toppløperne 5:06:42 2
Gangeskar,Line NOTEAM 5:19:59 1
Gramannslund,Åse Natascha Den Russiske Elite 6:02:27 1
Heinz,Simone UiA BIL 4:55:52 2
Hjorth,Maren WILRUN 4:19:39 1
Johnsen,Martine L. PJS 4:52:21 1
Jørstad,Lise NOTEAM 5:07:30 2
Knapstad,Hilde Klif BIL 5:21:56 1
Kock,Malin NOTEAM 4:35:14 1
Lie,Janne Svetlana Den Russiske Elite 6:58:02 1
Magnussen,Kristin Tangvik Oslo Frontrunners 4:38:34 3
Marås,Ellen Anastasia Den Russiske Elite 6:23:48 1
Mattila,Heidi NOTEAM 4:03:13 1
DNFMauland Larsen,Kristin GTI 1
Meberg Stine,Ruth NOTEAM 5:00:44 1
Moos,Lydia NOTEAM 6:09:40 1
Nome,Astrid Treningscamp 4:43:47 1
Nordrehaug,Linn NOTEAM 4:53:00 2
Olsen,Hilde Fredriksen NOTEAM 4:33:16 1
Petersen,Mette NOTEAM 5:06:28 2
Petrohai,Wenche Toppløperne 5:06:42 2
Rathe,Liv Heming 4:15:41 3
Roaldset Haukø,Bodhild NOTEAM 4:19:54 1
Robles Larsen,Karla Ingen 3:34:11 1
Rødland,Kristin NOTEAM 5:45:53 1
Skånland,Synnøve Margrethe Haga NOTEAM 4:15:10 2
Smedsvig,Anette PJS 5:06:03 1
Stenersen,Ingrid NOTEAM 4:41:49 1
Stensholdt Granum,Hanne Iljana Den Russiske Elite 5:29:59 1
Stensli,Sølvi Røyse 4:48:05 2
Vildalen,Stephane NOTEAM 6:10:01 1
Wiseth,Cathrine Fjellgeitene.no 4:53:18 1
Østhus,Gitte NOTEAM 6:45:39 1
Resultatliste Menn aktive 18-34 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Idland,Trond Gjesdal IL 2:44:44 + 00:001
2Blom,Lasse Gogut Modum FIK 2:47:36 + 02:521
3Marvik,Jarle IK Tjalve 2:56:56 + 12:122
4Dammen,Kjetil Hagtvedt Team United Bakeries/Rustad IL 2:58:42 + 13:581
5Sletten,Gerhard Oslofjord Triathlon 2:59:07 + 14:232
6Molstad,Sjur NOTEAM 2:59:57 + 15:131
7Skjeflo,Espen Waage OSI Langrenn 3:01:07 + 16:232
8Mostad,Fredrik NHHI 3:01:20 + 16:361
9Fleisje,Henrik YIT BIL 3:04:33 + 19:491
10Ellefsen,Håvard Su-Kameratene 3:06:31 + 21:479
11Ziesler,Jacob Sandnes IL 3:07:34 + 22:501
12Øie,Vegard Nordbygda/Løten ski 3:11:07 + 26:231
13Gurigard,Trym Hals Vingrom IL 3:12:08 + 27:241
14Aarnes,Hans Christian Nittedal Il 3:12:10 + 27:266
15Nagelsen Hansen,Mats OPIL 3:13:01 + 28:171
16Rognes,Stig Rognes Racing 3:14:29 + 29:451
17Vogt-Svendsen,Simen NTNUI 3:18:34 + 33:501
18Hauge,Erlend Eidsvoll Værks Skiklubb 3:21:05 + 36:211
19Jakobsen,Ken-Robert Ampmandens Døtre 3:22:12 + 37:282
20Nævestad,Tor-Olav Team Tor 3:22:17 + 37:333
21Natvig,Henrik Nittedal Il 3:23:09 + 38:257
22Berg Mathisen,Even Raufoss & Gjøvik SK 3:25:02 + 40:181
23Wilner,Christoffer Rustad IL 3:28:17 + 43:331
24Køhn,Mathias Langfjæran Askim 3:31:58 + 47:143
25Sjøberg,Erlend Røa 3:32:49 + 48:051
26Marthinusen,Ivar NTNUI 3:33:17 + 48:331
27Nielsen,Thomas NOTEAM 3:36:43 + 51:591
28Wormsen,Anders Ingen Klubb 3:38:15 + 53:312
29Vårli,Lars STX OSV 3:38:26 + 53:427
30Aalbu,Anders Malvik IL 3:39:15 + 54:313
31Kvammen,Ådne Lura IL 3:39:45 + 55:011
32Flemmen,Thomas Team Stredet 3:43:09 + 58:251
33Gundersen,Per Ole M. NOTEAM 3:46:42 +1:01:581
34Andresen,Stein Wilhelm Nittedal Il 3:46:52 +1:02:082
35Kapitány,Robert NOTEAM 3:53:52 +1:09:081
36Granli,Morten Swedbank First 3:53:58 +1:09:141
37Dybendal,Per NOTEAM 3:54:56 +1:10:121
38Fotland,Anders Fotland Bygg 3:54:58 +1:10:141
39Espeland,Trygve TREUNGEN 3:55:43 +1:10:591
40Odden,Ole Nicolai XLI 4:02:22 +1:17:382
41Bratberg,Øivind Hammeren Løpertrupp 4:02:43 +1:17:598
42Dahl,Even Mesna NOTEAM 4:02:47 +1:18:031
43Nielsen,Niels Hygum NOTEAM 4:05:56 +1:21:121
44Liuska,Timo NOTEAM 4:06:18 +1:21:341
44Ahosola,Tuomo NOTEAM 4:06:18 +1:21:341
46Holzhauser,Frank JIL Oslo S 4:10:10 +1:25:261
47Gomez,Fernando NOTEAM 4:14:10 +1:29:261
48Bekkelien,Martin Clausen Sørbråten IL 4:14:57 +1:30:131
49Qvenild,Morten Uglerommet Running 4:17:44 +1:33:001
50Kroken,Stian Ingen 4:18:44 +1:34:002
51Johannsson,Stefan Karl Kongelig Norsk Seilforening 4:22:58 +1:38:141
52Sverdrup,Andreas Gjellebæk NOTEAM 4:31:03 +1:46:191
53Walde,Christer DFFFR 4:31:05 +1:46:211
54Hansen,Frank Robert NOTEAM 4:32:29 +1:47:455
55Bots,Steffen NOTEAM 4:35:09 +1:50:251
56Dyb,Nils Kristian Hurum CK 4:38:17 +1:53:332
57Story,Russell boys rule 4:39:40 +1:54:561
58Hansen,Erik 4:40:24 +1:55:401
59Garmannslund,Fridtjof NOTEAM 4:45:25 +2:00:411
60Tangen,Tom Kjetil Team Livredd 4:55:20 +2:10:361
60Katzenmaier,Lars Team Livredd 4:55:20 +2:10:361
62Nevestveit,Roger Usken DFFFR 5:32:40 +2:47:561
DNFLunde,Rune NOTEAM 2
DNFNeuhaus,Stephan OSI 2
Resultatliste Menn bedrift 18-34 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Bjøntegaard,Tormod Scandpower BIL 3:13:28 + 00:001
2Pedersen,Øyvind SK Rye 3:23:54 + 10:263
3Løitegård,Anders SK Rye 3:25:44 + 12:161
4Tysnes,Kristoffer VETBIL 3:32:04 + 18:362
5Ranheim,Patrick Jernbaneverket BIL Oslo 3:34:46 + 21:181
6Leiren,Lars JIL Oslo S 3:55:59 + 42:312
7Halsbog,Fredrik Camilo Treningscamp 3:58:50 + 45:221
8Solum,Alexander PwC BIL 3:59:50 + 46:222
9Mikkonen,Jaakko If Skadeforsikring BIL / NIL 4:05:01 + 51:331
10Naas,Gunnar Mikal Kondis 4:12:59 + 59:314
11Hagen,John Petter SAP Norge AS 4:19:20 +1:05:523
12Zieba,Krzysztof Jan SINTEF Petroleum 4:20:06 +1:06:381
13Mathiesen,Paal Ingen 4:30:43 +1:17:151
14Bollerud,Roger KOPIL 4:44:22 +1:30:542
Resultatliste Menn veteran 35-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Olsen,Jon Oslo Sportslager 2:45:49 + 00:003
2Grøan,Morten Team Oslo Sportslager 2:57:27 + 11:384
3Gleichmar,Hendrik NOTEAM 3:06:19 + 20:302
4Kresz,Robert Karlsrud Trim&Velvære 3:10:41 + 24:521
5Bryhn,Anders Heming 3:10:44 + 24:551
6Nygård,Henning Telenor BIL 3:11:04 + 25:156
7Skotheim,Rolf Koll 3:14:23 + 28:342
8Mortensen,Tore Justervesenet BIL 3:15:48 + 29:596
9Aker,Vemund Treningscamp 3:16:11 + 30:225
10Garfjell,Bjørn-Harald SK Kraft 3:18:12 + 32:233
11Wahl,Mauritz NOTEAM 3:19:37 + 33:482
12Ihle,Ole-Martin Ihle TUB Team 2/Funkenhauser 3:22:29 + 36:401
13Solberg,Øyvind Blaker I.L. 3:26:13 + 40:242
14Raastad,Paal OPIL 3:26:29 + 40:402
15Sivertsen,Vegard Aker Solutions 3:27:03 + 41:143
16Kaasa,Tor Egil Skarphedin 3:27:47 + 41:581
17Høvde,Torbjørn Østmarka mjød og knivstikkarla 3:28:24 + 42:353
18Mæhlen,Jens Einar NOTEAM 3:29:23 + 43:342
19Iversen,Per Richard OSI Friidrett 3:33:47 + 47:585
20Alnæs-katjavivi,Patji Ingen 3:33:50 + 48:013
21Helland,Tarjei NOTEAM 3:34:28 + 48:391
22Iversen,John OSI 3:37:16 + 51:273
23Wicklund,Tor Atle NOTEAM 3:37:52 + 52:034
24Martinsen,Trond Cato Flytoget AS 3:38:51 + 53:027
25Been,Halvor Moss Skiklubb 3:39:05 + 53:161
26Roncoroni,Luca Team Italia 3:39:19 + 53:301
27Steffensen,Christian TV2 3:39:41 + 53:521
28Sæthre,Karsten NOTEAM 3:41:48 + 55:592
29Snekkestad,Kenneth NOTEAM 3:43:52 + 58:033
30Tøsdal,Andreas Bye Hasunds Hund 3:46:31 +1:00:421
31Nilsen,Svein Egil SKD BIL 3:47:57 +1:02:083
32Stordrange,Jan Kristian Flekkefjord 3:48:26 +1:02:378
33Carson,Jon Team Troll 3:50:31 +1:04:421
34Kristiansen,Thomas Østmarka mjød og knivstikkarla 3:51:48 +1:05:597
35Maarud,Øyvind Hippieklubben Rustad 3:51:49 +1:06:002
36Heidenstrøm,Roar Østmarka mjød og knivstikkarla 3:52:01 +1:06:122
37Brenni,Thomas Romerike Ultraløperklubb 3:52:52 +1:07:031
38Schau,Morten Pyramidegutta 3:54:02 +1:08:137
39Hol,Knut Ole Privat 3:54:55 +1:09:061
40Gladis,David Pohora.cz 3:58:13 +1:12:241
41Bådshaug,Tor Rustad IL 3:58:15 +1:12:261
42Hoelsengen,Per Ivar Hvam IL 3:58:38 +1:12:492
43Eek-Jensen,Christian SK Breial 3:59:20 +1:13:312
44Holager,Christopher JIL Oslo S/Sletta Gym 4:00:02 +1:14:134
45Iden,Martin If Skadeforsikring BIL 4:01:06 +1:15:172
46Luckow,Nicholas NOTEAM 4:01:52 +1:16:035
47Derbakk,Nils Jørgen Flytoget AS 4:06:59 +1:21:101
48Rønning,Rolf Computas AS 4:08:53 +1:23:045
49Aschehoug,Kenneth JIL Oslo S 4:09:11 +1:23:221
50Wethal,Joakim Privat 4:10:51 +1:25:021
51Standberg,Victor Ukulele 4:11:12 +1:25:237
52Gulbrandsen,Odd Idar NOTEAM 4:12:52 +1:27:033
53Haglund,Niklas SATS 4:13:21 +1:27:321
54Hellerud,Bernt Pyramidegutta 4:16:55 +1:31:065
55Halvorsen,Anders Petterød Econa 4:20:16 +1:34:271
56Volden,Sindre Oslo Frontrunners 4:23:10 +1:37:211
57Krischke,James Team Hope for the Warriors 4:23:45 +1:37:561
58Brattli,Ole Kristian Trondheim Triatlonklubb 4:23:56 +1:38:071
59Wølner,Steinar NOTEAM 4:24:33 +1:38:442
60Kværk,Geir UiO 4:28:30 +1:42:411
61Olaisen,Birger Retterstøl IFE SOL / FFI 4:31:39 +1:45:502
62Løkkevik,Jens-Otto NOTEAM 4:35:12 +1:49:231
63Zarruk,Gustavo IFE BIL 4:39:28 +1:53:393
64Schau,Åsmund Sollien HGC 4:39:41 +1:53:522
65Brodersen,Inge Kristian NOTEAM 4:40:06 +1:54:172
66Hågensen,Sindre Orkanger IF 4:42:43 +1:56:541
67Aas,Andreas Lumbe JBV BIL Oslo 4:48:11 +2:02:221
68Hafseng,Henrik NOTEAM 4:54:04 +2:08:153
69Lund,Søren No Team 4:55:01 +2:09:121
70Isaksen,Christian Privat 4:55:10 +2:09:211
71Lachica,Roy Team Lachica 4:59:58 +2:14:091
72Pedersen,Claus Morten Clutch 5:08:36 +2:22:471
73Ånesland,Steinar Birkeland Klatreklubb 5:13:23 +2:27:341
74Frank,Mats Askim IF Langrenn 5:14:22 +2:28:331
75Haugen,Svein Georg Drammen kickboksingklubb 5:47:14 +3:01:251
DNFTeum,Erlend Clutch 3
DNFAlsaker,Geir NorgesGruppen ASA 1
Resultatliste Menn veteran 40-44 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Christophersen,Arild Team United Bakeries 2:39:32 + 00:001
2Qvenild,Kristian Raumyrveien Springers 2:54:35 + 15:035
3Nasvik,Ingve SK Rye 2:59:40 + 20:083
4Schuler,Thomas Vikhamar Kondis 3:06:03 + 26:314
5Karlsen,Morten D. S.K. KRAFT 3:10:13 + 30:413
6Hoel,Kristian Storebrand Sport 3:13:12 + 33:4010
7Asplin,Kristian Trollo 3:13:34 + 34:026
8Strand,Arthur NOTEAM 3:14:17 + 34:452
9Janitz,Magne Moss Multichallenge 3:15:06 + 35:342
10Andersen,Bernt Bråten minimalt.no 3:17:49 + 38:172
11Flatin,Ole Erik NOTEAM 3:20:06 + 40:344
12Hafting,Torkel Koll 3:20:24 + 40:521
13Mosfjell,Kjetil OPIL 3:23:54 + 44:221
14Ramberg,Håkon NOTEAM 3:25:32 + 46:002
15Røttingen,Frode Røa IL 3:25:39 + 46:072
16Christensen,Per Njård 3:25:56 + 46:244
17Thorkildsen,Rasmus Asker Triathlon Klubb 3:26:34 + 47:021
18Halvorsen,Rune Oslo Frontrunners 3:27:47 + 48:151
19Eek,Christian OKK 3:28:27 + 48:551
20Endreson,Morten Rælingen Skiklubb 3:29:26 + 49:543
21Garder,Steffen NOTEAM 3:29:28 + 49:562
22Olsen,Lars SKD BIL/Finstad Fortløpende 3:29:41 + 50:091
23Whiting,Matthew Rix Østmarka IL Triathlon 3:29:58 + 50:261
24Jacobsen,Thomas Svane SK Rye 3:32:19 + 52:471
25Brande,Richard NOTEAM 3:32:55 + 53:231
26Haug,Thomas Blodsmak.no 3:34:54 + 55:221
27Hagen,Aage Team Pay / Lyn Ski 3:35:04 + 55:322
28Støer,Pål Vegar Privat 3:36:52 + 57:203
29Korsaksel,Morten Netcom BIL 3:37:29 + 57:571
30Rachlew,Cato Experian 3:38:05 + 58:336
31Økern,Hans Petter teamull.com 3:38:56 + 59:242
32Fredriksen,Terje Håkon Gjerdrum Fysikalske 3:39:38 +1:00:063
33Erstad,Tore NOTEAM 3:39:56 +1:00:241
34Kvadsheim,Hallgeir NOTEAM 3:41:16 +1:01:441
35Grossmann,Tim Expert B.I.L. 3:41:18 +1:01:463
36Blaauw,Andre SiV HF 3:44:56 +1:05:242
37Brox,Hans Thomas Northern Runners 3:46:01 +1:06:291
38Breievne,Yngve Sporild No Team 3:46:17 +1:06:451
39Berget,Vidar Making Waves AS 3:46:47 +1:07:1516
40Dønvold,Øyvind HIFen 3:47:19 +1:07:473
41Dryland,Neil SKD BIL 3:47:41 +1:08:091
42Andersen,Roy Freddy Fredrikstad IF 3:48:31 +1:08:592
43Andersen,Ståle KFUM 3:49:03 +1:09:312
44Brenden,Frode JIL Oslo S 3:49:36 +1:10:041
45Åsheim,Ståle Privat 3:50:04 +1:10:321
46Mikaelsson,Johan NOTEAM 3:51:15 +1:11:431
47Stray-Pedersen,Theis Privat 3:53:39 +1:14:071
48Berntzen,Lars STIL 3:54:33 +1:15:011
49Bjorå,Ragnar Solkroken 3:54:42 +1:15:101
49Aasmundsen,Tommy Gjøvik klatreklubb 3:54:42 +1:15:101
51Thorkildsen,Kim NOTEAM 3:58:08 +1:18:361
52Harket,Even NOTEAM 3:59:13 +1:19:411
53Vinnogg,Erik Computas AS 4:01:07 +1:21:351
54Roland,Sten Rune No Team 4:01:47 +1:22:153
55Havdal,Lars Johan Botne Skiklubb 4:04:38 +1:25:061
56Hoel,Øystein NOTEAM 4:05:02 +1:25:303
57Helgesen,Tormod Team Ull 4:05:29 +1:25:572
58Andersson,Jan Olof NOTEAM 4:06:48 +1:27:161
59Skarupke,Robert USC Mainz 4:17:24 +1:37:521
60Lona,Kåre Finstad Treningscamp 4:18:11 +1:38:392
61Lode,Morten How NOTEAM 4:18:14 +1:38:422
62Røed,Bjarte Future Subsea 4:18:19 +1:38:472
63Thorbjørnsen,Rune Oslo Kommune BIL 4:20:31 +1:40:593
64Halldorsson,Johann Kongelig Norsk Seilforening 4:22:59 +1:43:271
65Haagensen,Per Koll 4:34:59 +1:55:272
66Markmanrud,Jens Christoffer Jotun BIL 4:35:11 +1:55:392
67Tronstad,Anders Sarpsborg Sykleklubb 4:45:04 +2:05:325
68Olivie,Dirk NOTEAM 4:45:19 +2:05:471
69Kodila,Alain Timothee ATK 4:53:54 +2:14:222
70Monsrud,Tom Team Livredd 4:55:19 +2:15:471
71Skjæraasen,Olaf IFE-BIL 4:56:47 +2:17:151
72Nybak,Åsmund NOTEAM 5:02:09 +2:22:371
73Bergheim,Sven-Inge NOTEAM 5:09:51 +2:30:192
74Eidsheim,Bjørn NOTEAM 5:20:00 +2:40:283
75Brynlund,Kai NOTEAM 5:20:09 +2:40:371
DNFMosfjell,Per Einar OPIL 2
Resultatliste Menn veteran 45-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Moen,Jan-Åge SUS BIL 2:59:01 + 00:002
2Vågen,Geir Koll IL 3:03:52 + 04:514
3Carlsen,Trond Inge Rustad IL 3:08:01 + 09:004
4Mohr,Frants Romerike Ultraløperklubb 3:09:24 + 10:2311
5Øfstaas,Bjørge Blindern løpeklubb 3:17:21 + 18:206
6Larsen,Kim Aarli Skeid 3:17:51 + 18:5015
7Langøigjelten,Pål-Erik Hamar Skiklubb 3:19:49 + 20:481
8Eide,Helge KS & Skedsmo 3:22:24 + 23:236
9Skevik,Pål Brevpost IL 3:24:17 + 25:165
10Røraas,Tore sjumil.no 3:24:24 + 25:235
11Eiksund,Ole Arne GlaxoSmithKline BIL 3:25:07 + 26:067
12Granli,Tore Statnett BIL 3:27:22 + 28:212
13Miller,Alexander Ferd AS 3:29:05 + 30:042
14Patel,Arvin IL i BUL 3:31:05 + 32:041
15Roti,Øystein NOTEAM 3:31:38 + 32:371
16Saxegaard,Jørgen Hjellnes Consult 3:32:01 + 33:001
17Ohr,Steinar Høvik Jogg 3:35:57 + 36:564
18Tysdahl,Harald Acando BUSS 3:38:02 + 39:011
19Fredriksen,Erik H. Lundbeck AS 3:38:44 + 39:432
20Floater,Michael OSI 3:40:24 + 41:232
21Aulie,Harald Røa 3:41:17 + 42:161
22Hauge,Lars Greåker IF 3:41:30 + 42:292
23Grøstad,Thomas AGA BIL 3:42:02 + 43:013
24Bekkelien,Ståle Sørbråten IL 3:42:59 + 43:586
25Stokland,Jarle NOTEAM 3:43:15 + 44:141
26Schonhowd,Kjetil Lillehammer Skiklub 3:43:39 + 44:381
27Forsmo,Anders Sykehuset i Vestfold BIL 3:44:55 + 45:542
28Hansson,Anders Solvikingarna 3:46:30 + 47:291
29Singstad,Harald Borthen Forsvarsbygg, FBI 3:46:33 + 47:324
30Skulstad,Helge Skedsmo Skiklubb 3:50:10 + 51:093
31Garsjø,Per Otto NOTEAM 3:52:47 + 53:461
32Olsson,Lasse Noregs Korrekturuturleserforbu 3:55:11 + 56:101
33Berge,Gunnar Rustad IL 3:57:44 + 58:434
34Wennemo,Erik Gold's Gym 3:58:06 + 59:056
35Paalsrud,Knut Ivar NOTEAM 3:58:15 + 59:141
36Thorsberg,Finn Grue IL O-gruppa 3:58:45 + 59:447
37Earl,Mark Privat 4:00:57 +1:01:562
38Ronneng,Halvor NRK BIL 4:03:04 +1:04:031
39Wolfgramm,Lennart Anarkokommunistene 4:05:41 +1:06:402
40Sunde,Børre Greensocks Oldstars 4:07:52 +1:08:511
41Slåen,Stein Tore Otta IL Trim 4:11:31 +1:12:303
42Malmo,Tore Netcom BIL 4:12:03 +1:13:022
43Alvin,Jan-Erik Hold formen IL 4:12:54 +1:13:532
44Guren,Tom Olav Sandefjord OK 4:14:33 +1:15:325
45Bertelsen,Tom-Rune Drammen Kickboxing klubb 4:15:13 +1:16:1218
46Trenchard,Eirik Privat 4:16:33 +1:17:321
47Davis,Mark NOTEAM 4:16:34 +1:17:331
48Nordbø,Gunnar Flekkefjord Friidrett 4:16:36 +1:17:3510
49Christiansen,Kjell Joggekameratene 4:18:04 +1:19:031
50Graffer,Guttorm Nets Active 4:19:53 +1:20:521
51Lindgren,Per Øyvind kristiansand kommune 4:21:30 +1:22:291
52Bjørkum,Per NOTEAM 4:21:51 +1:22:505
53Slungaard,Tom Norsk Eiendomsinformasjon AS 4:22:05 +1:23:0419
54Rymoen,Espen Moss Skiklubb 4:24:23 +1:25:222
55Solhaug,Sverre NOTEAM 4:24:41 +1:25:401
56Festersen,Tage Klub 100 Marathon/LØBEREN 4:25:06 +1:26:053
57Gaaserud,Terje Herøya Industripark BIL 4:28:26 +1:29:254
58Hytjanstorp,Bjørn Spiridon LLL 4:33:53 +1:34:524
59Johansen,Johnny Team Extreme 4:35:00 +1:35:592
60Birkenes,Geir NOTEAM 4:40:58 +1:41:571
61Lauritzsen,Lage Fosheim Privat 4:44:02 +1:45:011
62Løkås,Arnt Hugo Oslotrikken 4:46:32 +1:47:312
63Finstad,Arild Kongsberg O-lag 4:47:15 +1:48:141
64Rørvik,Stian Ness UNDERTOPPEN 4:49:16 +1:50:153
65Major,Dave 100 Marathon Club UK 4:54:35 +1:55:341
66Mjelde,Arve NOTEAM 5:13:19 +2:14:184
Resultatliste Menn veteran 50-54 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Høst,Gudmund Råtassene 2:59:43 + 00:002
2Treffen,Tor Sjåstad/V.Lier 3:05:43 + 06:009
3Nilsen,Vidar KLP BIL 3:05:54 + 06:1112
4Ellefsen,Vidar Golder Associates BIL 3:08:25 + 08:422
5Baumann,Fredrik William Heming / Team NPRO 2 3:16:23 + 16:401
6Iversen,Einar Romerike Ultraløperklubb 3:21:52 + 22:099
7Fjeldbo,Roar Sandefjord OK 3:22:50 + 23:075
8Long,Mike Rathfarnham (Dublin) 3:25:08 + 25:2510
9Bratsberg,Bernt Kondis 3:33:26 + 33:434
10Monsen,Frode Oppegård IL 3:33:32 + 33:491
11Bjølgerud,Sverre Kr Modum FIK 3:38:28 + 38:452
12Lund,John IBM Klubben 3:38:56 + 39:131
13Aas,Erik Brechan Joggekameratene/Handelsbanken 3:49:45 + 50:021
14Johnsrud,Jan Erik Joggekameratene - AGA/BIL 3:49:46 + 50:031
15Solhaug,Odd Henning Driv IL 3:52:30 + 52:471
16Wiger,Ole Morten Rustad IL 3:53:11 + 53:281
17Sivertsen,Roar NOTEAM 3:53:43 + 54:004
18Stremme,Christian Flekkefjord idrettsforening 3:54:41 + 54:582
19Vikerhaug,Ole Fet Skiklubb 3:55:20 + 55:371
20Onarheim,Øivin Klubb Skiforeningen 3:57:13 + 57:301
21Magnussen,Kurth-Asle Bøler IF/Brevpos 3:58:10 + 58:271
22Nordheim,Carl Fredrik Sportsklubben Rye 3:58:27 + 58:442
23Gilbrant,Helge Terje NOTEAM 4:09:56 +1:10:133
24Hallås,Sten Dagfinn NAV HMS Oslo og Akershus 4:14:58 +1:15:152
25Tørstad,Eirik KATY MARATHON CLUB 4:19:04 +1:19:212
26Gaupås,Alf DNM.Bergen 4:19:31 +1:19:481
27Jahren,Harald Hellerøy & Co 4:28:31 +1:28:481
28Madsen,Asbjørn Friskis og Svettis 4:36:50 +1:37:074
29Bruce,Erik Tretten b 4:47:08 +1:47:251
30Haukedal,Frode Magnus Wil 4:48:15 +1:48:321
31Røssland,Jarle Flytoget AS 4:49:04 +1:49:212
32Montes Ortega,Jenaro Enrique NOTEAM 4:53:14 +1:53:311
33Øie,Harry Tormod Nettbuss Drammen 5:09:53 +2:10:101
34Pedersen,Arild NOTEAM 5:10:27 +2:10:441
Resultatliste Menn veteran 55-59 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Nielsen,Erik Waage NOTEAM 3:03:33 + 00:002
2Høst,Håkon Lyn Ski 3:14:28 + 10:557
3Leirvåg,Dag Haugesund IL 3:20:31 + 16:584
4Gjerde,Bjørn Kåre IL i BUL 3:25:49 + 22:1612
5Nilsen,Harald Flekkefjord IF 3:26:20 + 22:474
6Skretteberg,Arne Modum FIK 3:26:38 + 23:051
7Braathen,Ole Bjørn Sjåstad/V.Lier 3:28:28 + 24:5512
8Guttulsrød,Ole Ryggejoggen 3:45:25 + 41:525
9Hetland,Jan GTI 3:47:46 + 44:1314
10Roovers,Rudolf Ck Valdresekspressen 3:51:30 + 47:577
11Karlsrud,Roger Privat 3:52:12 + 48:393
12Collier,Steve Atomen Halden BIL 3:54:54 + 51:215
13Fotland,Ove BPI 3:54:59 + 51:261
14Strimbeck,Richard Ingen 3:57:52 + 54:191
15Christensen,Einar Kondis 3:58:24 + 54:511
16Kirkerud,Yngvar IBM Klubben 4:04:38 +1:01:057
17Braut,Ivar NOTEAM 4:04:53 +1:01:201
18Tangerås,Arvid Strandebarm IL 4:04:55 +1:01:222
19Johnsen,Tor-Petter Sturla 4:06:13 +1:02:404
20Indregard,Tore Jutul Il 4:10:35 +1:07:025
21Fossheim,Rune DNL-Kondis 4:11:15 +1:07:4213
22Hovden,Jon Toten Treningssenter 4:14:38 +1:11:0510
23Haugen,Inge Asbjørn Hornindal IL 4:17:44 +1:14:1112
24Gullholm,Jon Forsvaret Kolsås BIL 4:23:59 +1:20:262
25Aasbø,Henrik IK Rindals-Troll 4:44:43 +1:41:103
26Mathisen,Hans-Olaf H. Lundbeck AS 5:11:02 +2:07:292
27Frydenlund,Halgeir Tretten b 5:12:22 +2:08:491
28Andersen,Øystein BFG Fana- EiendomsRådgivning A 6:31:08 +3:27:354
DNFTry,Lars Tvedestrand turn og idrettsf 5
Resultatliste Menn veteran 60-64 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Fancett,Kenneth Beckenham Running Club 3:26:11 + 00:002
2Øiseth,Øivind Oslo Idrettslag 3:38:38 + 12:276
3Kvikstad,Magne Harald Reinsvoll IF 3:40:49 + 14:381
4Tveter,Trygve Koll 3:44:23 + 18:122
5Nordnes,Lars-Ove Jutul Il 3:47:38 + 21:274
6Lassesen,Terje NOTEAM 3:58:01 + 31:503
7Riis,Trygve Rådtassene BIL 3:59:02 + 32:5114
8Waalen,Kristian Spiridon 4:31:03 +1:04:522
9Østevik,Torstein Klepp IL 4:36:00 +1:09:498
10Krøvel,Harald NOTEAM 4:57:46 +1:31:357
11Køhn,Svein Mathias Askim 5:16:48 +1:50:374
12Pedersen,Jan-Sverre Romerike Runners 5:34:06 +2:07:551
13Nordland,Ivar DNB-bedrift 5:36:13 +2:10:0216
Resultatliste Menn veteran 65-69 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Olsen,Sverre Ruukki 3:48:56 + 00:001
2Skogvang,Kjell Spiridon 3:50:26 + 01:3017
3Hasvoll,Arne Horten friidrett 4:15:05 + 26:0913
4Gausemel,Jan Øystre Slidre 4:31:35 + 42:3919
5Anderssen,Knut Asker 4:43:01 + 54:0510
6Jess,John Erik NOTEAM 4:48:53 + 59:571
7Erichsen,Knut Stovnerkameratene 4:58:11 +1:09:1519
8Opsahl,Terje IK Hero 4:59:07 +1:10:111
9Hammer,Jarle Nittedal I.L. 4:59:27 +1:10:317
10Bjerke,Ola Sørum IL 5:34:07 +1:45:113
Resultatliste Menn veteran 70-74 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Farstad,Bjarne Johan Bryn 4:52:28 + 00:005
2Lock,Allan Silson Joggers 4:56:32 + 04:043
3Lundby,Arne SpiridonLLL 5:25:37 + 33:0918
4Bjørneklett,Arvid Ingen 6:31:38 +1:39:108
Resultatliste Menn veteran 75-79 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Feøy,Leif Ålesund Friidrettsklubb 4:39:19 + 00:009
2Moen,Ketil IL Koll 5:21:12 + 41:5315
Resultatliste Menn mosjonReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
Ackenhausen,Øistein NOTEAM 6:36:39 17
Andersen,Andreas NOTEAM 5:09:18 1
Andersen,Fredrik NOTEAM 3:57:58 1
Andersson,Isak NOTEAM 4:29:45 1
Antonsen,Anders Høgg 5:53:25 1
Arntzen,Dagfinn Ellingsrud IL 6:05:37 19
Bakken,Wiggo Jevnaker IF 6:06:29 10
Berge,Erik NOTEAM 5:38:59 1
Borthen,Henrik Heming IL 3:57:26 1
Borthen,Thomas NOTEAM 3:57:53 2
Brandt-Kjelsen,Espen Nesodden 3:49:20 1
Bredesen,Ivar Asbjørn Høgg 5:53:24 2
Danbolt,Ole Jørgen Ingen 4:20:52 2
Dolk,Bengt NSG 4:04:32 4
Eikemo,Jørn Kondis 5:25:44 11
Eriksen,Harald Elvebakken vgs 4:42:31 1
Eriksen,Jan Erik Kataja Frisk Stil 4:28:23 2
Gabrielsen,Torsten NOTEAM 5:40:43 1
Gammelgaard,Jakob NOTEAM 5:05:01 1
Gustavsen,Stian NOTEAM 4:52:51 1
Haga,Thomas NOTEAM 4:29:56 1
Hagen,Espen Flytoget AS 4:23:50 1
Hansen,Hans Martin Teigen NOTEAM 4:58:02 1
Hasle,Sven Erik NOTEAM 5:25:46 4
Haug,Arild NOTEAM 6:44:12 7
Haugen,Kim NOTEAM 6:19:58 1
Haukeland,Morten Sporty Morty 4:08:31 1
Heggtveit,Per Olav Telenor BIL 4:07:24 1
Hem Stenersen,Magne NOTEAM 4:13:20 1
Heyerdahl-Larsen,Stian NOTEAM 4:06:49 1
Hinz,Anders NOTEAM 4:11:53 2
Hjelle,Nils Skattedirektoratet B. I. L. 4:00:00 13
Hjorthaug,Erling Team Stupidbets 4:09:17 1
Hole,Steffen Amlie TRG 3:33:49 2
Holter,Frank Olaf Privat 5:45:17 3
Holthe,Vidar NOTEAM 5:25:49 1
Horvei,Tom Kristian Team Stupidbets 3:58:40 1
Høydal,Willy Team Herbalife 4:25:19 1
Johannessen,Kjell Hauketo 6:19:16 1
Johannessen,Kyrre Holm NOTEAM 4:47:32 2
Jøssang,Stein NOTEAM 4:21:06 2
Kleveland,Roy Cato Sletta Gym 3:59:49 4
Kristiansen,Bendik Torres 4:51:56 2
Krogh Halvorsen,Jens Kjelsås Il 5:00:44 1
Langerød,Inge Henning NOTEAM 3:53:20 1
Lie,Mads Halfdan Lincoln City Supporter Fan Klu 3:55:35 1
Lindborg,Håvard Aker Solutions 3:22:47 1
Liseth,Baard Schartum Oslofjord Triathlon 9:25:57 3
Lund,Per Vestby IL 4:50:11 7
Mortensen,Christian B. De døde elefanter 4:32:58 1
Nordheim,Kristoffer Equipe Ganger-Rolv 3:58:26 1
Nordkvelde,Mads Martin HSIL 3:49:15 2
Nørstenes,Jo Rælingen Skiklubb 4:19:54 5
Olsen,Terje NOTEAM 6:56:17 6
Rydland,Jens Flekkefjord 4:14:46 1
Rydland,Lars Tore RrBil 3:56:57 1
Sander,Pål NOTEAM 5:47:21 3
Sandness,Jakob Kongsberg politiidrettslag 4:15:40 5
Schaug,Gard NOTEAM 4:43:56 1
Skånland,Øystein Haga NOTEAM 3:34:20 3
Solbakken Løvaas,Martin Andreas Skøelv IGL 5:08:22 1
Solbakken,Tor-Henrik NOTEAM 3:51:46 1
Stensli,Hans Olav Røyse 4:56:38 2
Stokke,Tor Inge Bærum kommune, Datakameratene 3:49:33 1
Stubberud,Even NOTEAM 4:12:19 1
Stålsett,Eirik NOTEAM 4:36:51 1
Sundet,Mads NOTEAM 3:55:29 1
Sæther,Sturla Godø NOTEAM 4:23:44 1
Tafjord,Jo Sølve NOTEAM 3:56:49 9
Tellefsdal,Peder Storsalen 3:46:51 1
Thorstensen,Runar Romerike Ultraløperklubb 4:48:05 13
Tse,Kai See NOTEAM 3:38:32 3
Tumelionis,Vidmantas NOTEAM 3:36:27 1
Valkvæ,Erlend Peter NOTEAM 4:05:20 1
Vere,Jan G. Brødrene Dahl BIL 5:44:16 1
Weydahl,Birger Drøbak Maratonklubb 5:57:27 7

02/07/12 18:47:15 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: JBV BIL