Sjusjørittet 2012

.

28.07.12

Resultatliste per klasse

K 17-19 |  K 20-24 |  K 25-29 |  K 30-34 |  K 35-39 | 
K 40-44 |  K 45-49 |  K 50-54 |  K 55-59 |  M 17-19 | 
M 20-24 |  M 25-29 |  M 30-34 |  M 35-39 |  M 40-44 | 
M 45-49 |  M 50-54 |  M 55-59 |  M 60-64 |  M 65-69 | 
M 70 pluss | 

Resultatliste K 17-19Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bekkemoen,Kine Solør Ck 3:04:20 + 00:00
Resultatliste K 20-24Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Harstad,Erle NOTEAM 2:36:55 + 00:00
2Goa,Trine Lillehammer Sykehus Bil 2:40:07 + 03:12
3Olsen,Cecilie Bøckmann Solør Ck 2:47:38 + 10:43
4Golden Olsen,Irene NOTEAM 4:25:49 +1:48:54
DNFGjermundshaug Pedersen,Ida NOTEAM
Resultatliste K 25-29Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Harstad,Lene Asker Ck 2:22:07 + 00:00
2Jørgensen,Silje Team Jørgensen 2:55:26 + 33:19
3Bråten,Gunn Else Odal SK 3:12:01 + 49:54
4Sedahl,Tine NOTEAM 3:17:30 + 55:23
Resultatliste K 30-34Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Holum-Jakobsen,Kjersti Næroset Il 2:43:07 + 00:00
2Mæhlum,Ida NOTEAM 2:48:38 + 05:31
Resultatliste K 35-39Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Løvsletten,Wenche Ottestad Il Sykkel 2:16:49 + 00:00
2Haagensen,Rikke Moss Ck 2:16:49 + 00:00
3Antonsen,Lene NOTEAM 2:47:55 + 31:06
4Kleven Bjørnstad,Anita NOTEAM 3:14:02 + 57:13
DNFKirkevik,Stine Olsen Ottestad Il Sykkel
Resultatliste K 40-44Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kjernåsen Halbakken,Heidi Elverum Sykleklubb 2:03:48 + 00:00
2Brekken,May Ck Toten Tråkk 2:19:43 + 15:55
3Møller,Line Rye SK 2:20:47 + 16:59
4Magnussen,Anne Lise Jh Sykkel 2:22:06 + 18:18
5Westby,Inger Røste Nes Sportsklubb Sykkel 2:22:20 + 18:32
6Vigerust,Kristin NOTEAM 2:43:24 + 39:36
7Bråten,Lilliann Sildnes Eide Il 2:44:31 + 40:43
8Sæthermoen,Bent NOTEAM 2:55:59 + 52:11
9Jacobsen,Siri Wilhelmsen Idrettslag 2:57:06 + 53:18
10Myhre,Hilde Follo SK 3:11:45 +1:07:57
11Holm,Hildegun Driv Il Sykkel 3:35:25 +1:31:37
DNSLiljegren,Therese If Frøy/skd Bil
Resultatliste K 45-49Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Thon,Ragnhild Skiptvet Il 2:00:27 + 00:00
2Halseth,Line Ottestad Il Sykkel 2:06:01 + 05:34
3Landheim Austlid,Kari Ottestad Il Sykkel 2:43:04 + 42:37
4Myhr,Anne NOTEAM 2:47:53 + 47:26
5Lundby,Inger NOTEAM 2:58:09 + 57:42
6Sedahl,Anne Karin NOTEAM 3:17:29 +1:17:02
DNSBrovold Nilsen,Anne Espern Jenter På Hjul
Resultatliste K 50-54Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Grumstad,Marit Kloppa Offroadklubb 2:32:09 + 00:00
2Holthe,Vigdis Ck Toten Tråkk 2:58:12 + 26:03
Resultatliste K 55-59Return
Plass Navn Klubb                 Tid
DNSOlsen,Sissel Norgesgruppen
Resultatliste M 17-19Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Thon,Martin Lillehammer Ck/ntg-L 1:46:30 + 00:00
2Baksjøberget,Sander Ottestad SK /merida Grassroot 1:49:03 + 02:33
3Baksjøberget,Ulrik Ottestad SK / Merida Grassroot 1:49:17 + 02:47
4Amundsen,Jonas Nes SK 1:54:51 + 08:21
5Bollum,Sondre Ntg Lillehammer 1:55:57 + 09:27
6Kjonerud,Kristian A Lillehammer Ck 1:57:07 + 10:37
7Knutsmoen,Kristoffer Nesodden SK 2:01:12 + 14:42
8Andersen,Fredik Ole Oldereid Lyn Ski 2:02:49 + 16:19
9Nordsletten,Even Koll 2:24:49 + 38:19
DNFDanielsen,Eirik Romeriksåsen SK
Resultatliste M 20-24Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hopen,Morten Aleksander Brøttum Il - Sykkel 1:47:43 + 00:00
2Berg,Even Langseth Solør Ck 1:47:47 + 00:04
3Barlund,Jonas Lillehammer Ck 1:52:23 + 04:40
4Evensen,Jonas Team Sport1 Lillehammer 2:01:17 + 13:34
5Brennlien,Amund Mjøsski 2:04:53 + 17:10
6Strøm,Thomas Brumunddal Sykleklubb 2:07:27 + 19:44
7Sjetne,Fredrik Tøh SK 2:25:07 + 37:24
DNFØwre,Eirik Andreas Kjellmyra
Resultatliste M 25-29Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nilstad,Ola Milslukern Pro Cycling 1:44:41 + 00:00
2Røed,Even Andreas Nes Sportsklubb Sykkel 1:47:18 + 02:37
3Offigstad,Oddvin Lillehammer Ck 1:47:51 + 03:10
4Jansen,Frode Ottestad Il Sykkel 1:49:31 + 04:50
5Osufsen,Stian Brumunddal Sykleklubb 1:55:03 + 10:22
6Kolstad,Kristian Lhmr Sykehus Bil 1:56:48 + 12:07
7Selmo,Erland Lium Biri 1:56:51 + 12:10
8Lierhagen,Stig Roar Brumunddal Sykleklubb 1:57:02 + 12:21
9Hansen,Kim Andre Nesoddenprotour 1:59:58 + 15:17
10Kristiansen,Marius Marka Masters 2:00:23 + 15:42
11Kontorp,Erik Solør Ck 2:07:11 + 22:30
12Braastad,Sigurd Odin Lck 2:15:20 + 30:39
13Pettersen,Marius A. F. Sande Sportsklubb - Sykkel 2:25:05 + 40:24
14Valmot,Andreas NOTEAM 2:36:16 + 51:35
DNSTrømborg,Stian Toyota Fuji Norge
DNSHagen,Thomas Sande Sportsklubb
Resultatliste M 30-34Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Fuglerud,Tor-Atle Team Helium Kf 1:44:46 + 00:00
2Myrvold,Øyvind Lillehammer Ck 1:47:21 + 02:35
3Valråmoen,Kenneth Hedmark Terrengsykkel 1:49:48 + 05:02
4Sollie,Roar Raufoss Og Gjøvik Sykkelklubb 1:50:19 + 05:33
5Bergstrøm,Jens Åslia SK 1:50:22 + 05:36
6Haraldsen,Tor Arne Team Odalen 1:50:35 + 05:49
7Gasmann,Per Ola Lillehammer Ck 1:55:07 + 10:21
8Krogsveen,Lars Ringebu/Fåvang Skiklubb 1:55:25 + 10:39
9Ljåstad,Knut Magnus SK Rye / Move Bil 1:56:40 + 11:54
10Lunde,Daniel Ck Valdresekspressen 1:56:59 + 12:13
11Hartz,Helge Jh Sykkel 1:57:12 + 12:26
12Rådalen,Thomas Skiptvet Il 2:09:28 + 24:42
13Næstad,Thomas Moe Lillehammer Ck/handelsbanken 2:11:08 + 26:22
14Deglum,Erik Østby NOTEAM 2:11:29 + 26:43
15Hjelmseth,Morten Lillehammer Ck/team Gøss 2:12:11 + 27:25
16Rønning,Stian Toten-kranken Ck 2:18:52 + 34:06
17Grønvold,Ingolf Mesta Hamar 2:38:07 + 53:21
18Farberg,Endre Rørlegger'n 2:39:49 + 55:03
19Hansen,Vegar NOTEAM 3:06:41 +1:21:55
DNSSvingen,Christer Raufoss Og Gjøvik Sykkelklubb
Resultatliste M 35-39Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stensby,Stig Anders Ottestad Il Sykkel 1:44:41 + 00:00
2Gråv,Roger Lillehammer Ck 1:47:24 + 02:43
3Jensen,Pål Arne Raufoss Og Gjøvik Sykkelklubb 1:47:49 + 03:08
4Thorvaldsen,Pål Ottestad Il Sykkel 1:48:14 + 03:33
5Thorsby,Pål-Andre Nesodden SK 1:49:26 + 04:45
6Robstad,Bjørn Ottestad Il Sykkel 1:49:45 + 05:04
7Tokerud,Bjørn Erik Rgsk 1:52:51 + 08:10
8Sagbakken,Roger Lillehammer Ck 1:54:53 + 10:12
9Øksdahl,Kristian Odal SK 1:56:55 + 12:14
10T-Wang,Jørgen Ottestad Il Sykkel 1:58:08 + 13:27
11Skovseth,Oddbjørn Eidsvoll Sykkelklubb 2:00:21 + 15:40
12Nyberg,Geir Inge Eidsvoll Sykkelklubb 2:00:30 + 15:49
13Burås,Jostein Lillehammer 2:01:20 + 16:39
14Keller,Erich Atea 2:01:51 + 17:10
15Bjørnstadjordet,Jan Leo Lillehammer Ck/team Gøss 2:03:29 + 18:48
16Rolfsen,Ronny Lørenskog Ck 2:04:11 + 19:30
17Kleven,Erik Ottestad Il Sykkel 2:06:01 + 21:20
18Sunde,Kjell Magne Lillehammer Sportel 2:08:09 + 23:28
19Holum-Jakobsen,Geir Andre Næroset Il 2:08:30 + 23:49
19Kvisberg,Olekristian Tine Brumunddal 2:08:30 + 23:49
21Svendsen,Frank Foreningen Frikransen 2:08:41 + 24:00
22Kolloen,Håvard Nes Sportsklubb Sykkel 2:09:30 + 24:49
23Bekkelund,Thor Brian NOTEAM 2:11:00 + 26:19
24Nordengen,Geir Arne Team Gema 2:20:58 + 36:17
25Alvim,Gunnar Spydeberg Il 2:20:59 + 36:18
26Johansen,Rollef NOTEAM 2:23:53 + 39:12
27Thorsplass,Lars Erik Sykehuspartner 2:37:25 + 52:44
28Gjerde,Pål Skedsmo Kommune Bil 2:38:54 + 54:13
29Hemma,Brede Storkjøkkensenteret 2:43:28 + 58:47
30Korslund,Roy Stian Ck Toten Tråkk 2:57:50 +1:13:09
31Skjennum,Runar NOTEAM 3:00:06 +1:15:25
32Jensen,Martin NOTEAM 3:27:55 +1:43:14
33Lundby,Stian Team Tide Forsikring 3:55:01 +2:10:20
Resultatliste M 40-44Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nyland,Espen Ottestad Il Sykkel 1:47:19 + 00:00
2Posaasen,Bjørn Steinar Eidsvoll Sykkelklubb 1:49:11 + 01:52
3Dahling,Martin Jh Sykkel 1:49:46 + 02:27
4Kirkerud,Magnus Sportsklubben Rye-Sykkel 1:54:58 + 07:39
5Hoel,Sven Ove Sportsklubben Rye-Sykkel 1:55:05 + 07:46
6Holm,Lars Atle Driv Il Sykkel 1:57:09 + 09:50
7Heggelund,Johan Brede Brumunddal Sykleklubb 2:01:19 + 14:00
8Dørmænen,Stig B. Sportsklubben Rye-Sykkel 2:03:45 + 16:26
9Bakkestuen,Roger Brøttum Il - Sykkel 2:06:15 + 18:56
10Andersen,Rune Brumunddal Sykleklubb 2:09:36 + 22:17
11Melve,Stig Aage NOTEAM 2:09:46 + 22:27
12Ullestad,Erlend NOTEAM 2:10:15 + 22:56
13Pedersen,Jørn-Arve Eidsvoll Sykkelklubb 2:12:12 + 24:53
14Lunde,Olav Are Boc 2:14:39 + 27:20
15Løvseth,Haagen Sjusjøen Il Natrudstilen 2:15:19 + 28:00
16Komperud,Øyvind Marka Masters 2:16:33 + 29:14
17Solem,Tore Brumunddal Sykleklubb 2:16:39 + 29:20
18Røe,Leif Lillehammer Ck 2:17:20 + 30:01
19Elstad,Kristen Bdo 2:20:47 + 33:28
20Venstad,Thor NOTEAM 2:20:57 + 33:38
21Karlsen,Mads Redigh NOTEAM 2:24:36 + 37:17
22Jacobsen,Anders Skeid Fotball 2:24:41 + 37:22
23Ranheim,Christian If Frøy - Sykkel 2:25:08 + 37:49
24Thoresen,Ronny Siemens Sykkelklubb 2:25:57 + 38:38
25Tidemann,Knut Ck Toten Tråkk 2:27:39 + 40:20
26Evensen,Kjetil NOTEAM 2:39:33 + 52:14
27Furum,Palle Gartner Bil 2:43:18 + 55:59
28Løkke,Eirik Ck Toten Tråkk 2:44:03 + 56:44
29Øverby,Per Inge NOTEAM 2:47:24 +1:00:05
30Dahl,Arve Mesnali Pjall Og Pedal 2:53:23 +1:06:04
31Edvardsen,Njål Annstein NOTEAM 3:14:32 +1:27:13
32Jansen,Morten Team Tide Forsikring 3:55:01 +2:07:42
DNSRingen,Gunnar If Frøy/pwc Bil
DNSHøglien,Ingar Sportsklubben Rye-Sykkel
DNSGrini,Ola Brumunddal Sykleklubb
Resultatliste M 45-49Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lierhagen,Kjell Arild Hedmark Terrengsykkel 1:46:29 + 00:00
2Thon,Jarle Skiptvet Il 1:49:17 + 02:48
3Østlie,Tor-Arne Lørenskog Ck 1:50:23 + 03:54
4Loftesnes,Magne Ceres 1:50:33 + 04:04
5Hovde,Jan Brumunddal Sykleklubb 1:54:59 + 08:30
6Olsen,Tommy Ottestad Il Sykkel 1:55:10 + 08:41
7Aadnøy,Per Magne Romeriksåsen SK 1:55:21 + 08:52
8Aarstad,Trond Odal SK 1:55:25 + 08:56
9Heyerdahl,Stig Ottestad Il Sykkel 1:57:06 + 10:37
10Haug,Hallgeir Land Ck 1:57:17 + 10:48
11Anderdahl,Ole Sportsklubben Rye-Sykkel 2:00:18 + 13:49
12Jansson,Tomas Arvika Is 2:01:09 + 14:40
13Knutsmoen,Rune Nesodden SK 2:01:15 + 14:46
14Hagen,Bent Team Foss Sport 2:02:04 + 15:35
15Strandbakke,Geir Team Sport 1 Lillehammer 2:03:00 + 16:31
16Hamnes,Ståle Lillehammer Ck / Norconsult 2:03:36 + 17:07
17Wangen,Terje Ck Toten Tråkk 2:05:09 + 18:40
18Flattum,Terje Ck Toten Tråkk 2:05:59 + 19:30
19Trefjord,Tor Olav Eidsvoll Sykkelklubb 2:12:32 + 26:03
20Sogn,Kent Sand Il Terrengsykkel 2:13:52 + 27:23
21Evensen,Rune Raufoss Og Gjøvik Sykkelklubb 2:16:45 + 30:16
22Berge,Rolf Lhmr Sykehus Bil 2:19:44 + 33:15
23Moen,Morten Hamar Skiklubb 2:22:06 + 35:37
24Ludvigsen,Anstein Dnb/kompani Test Team 2:28:20 + 41:51
25Frydenlund,Jan Treningskompaniet 2:28:29 + 42:00
26Lillehol,Øystein Høland SK 2:33:44 + 47:15
27Loraas,Frode Kopmani Test Team 2:38:46 + 52:17
28Brekken,Jan Kjetil Team Olympiaparken 2:41:25 + 54:56
29Kvisberg,Stein Kopmani Test Team 2:43:16 + 56:47
30Alfstad,Jon Tomas NOTEAM 2:43:37 + 57:08
31Børkesveen,Jørn Tine Brumunddal 2:45:30 + 59:01
DNFJohnsen,John Arne Eidsvoll Sykkelklubb
DNFLægran,Snorre Sweco
Resultatliste M 50-54Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bø,Geir Lfs 2:04:17 + 00:00
2Gillebo,Trygve Asker Ck 2:08:27 + 04:10
3Lægreid,Øystein Sarpsborg SK 2:09:37 + 05:20
4Barlund,Erik Lillehammer Sykehus Bil 2:10:14 + 05:57
5Danielsen,Odd Øti 2:11:51 + 07:34
6Bratberg,Nils Ottestad Il Sykkel 2:12:18 + 08:01
7Sanderud,Rolf Einar Odal SK 2:12:21 + 08:04
8Aasen,Terje Eidsvoll Sykkelklubb 2:13:56 + 09:39
9Berge,Ole Mandagsklubben-005 2:14:42 + 10:25
10Ellingsberg,Lars Kølabånn SK 2:20:50 + 16:33
11Fredriksen,Tor Lillehammer Skiklub 2:20:53 + 16:36
12Bekken,Åsmund Odal SK 2:24:41 + 20:24
13Nordsletten,Lars Koll 2:25:56 + 21:39
14Sogn,Magne Jh-Sykkel 2:26:25 + 22:08
15Berg,Erik Solør Ck 2:34:16 + 29:59
16Solheim,Eirik Slå Brutter Klubben 2:36:08 + 31:51
17Christensen,Henning Holter Hamar Skiklubb 2:36:27 + 32:10
18Vika,Harald Ceres 2:42:09 + 37:52
19Larsson,Roy Markveien Mat Og Vinhus 3:01:30 + 57:13
DNFAndersen,Kjell Arild Hernes Institutt
Resultatliste M 55-59Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Løken,Svein Roger Ck Toten Tråkk 1:47:43 + 00:00
2Håvard,Håkonsen Team Kveindaln 2:06:04 + 18:21
3Lishaugen,Rolf Odal SK 2:08:31 + 20:48
4Nilstad,Terje Lillehammer Sykehus Bil 2:11:03 + 23:20
5Andersen,Ulf Skaug Rudshøgda 2:18:43 + 31:00
6Kristiansen,Willy Brumunddal Sykleklubb 2:22:01 + 34:18
7Rypdal,Ketil Ringerike Sykkelklubb 2:22:36 + 34:53
8Bakken,Gudmund Lillehammer Skiklub 2:25:19 + 37:36
9Mælingen,Oddgeir Friskis & Vettis, Lillehammer 2:28:32 + 40:49
10Hinder,Atle Arendal Cc 2:31:11 + 43:28
11Bjørnstad,Geir Håkon Bli Bolig 2:36:10 + 48:27
12Kristensen,Trond Vang Skiløperforening 2:49:20 +1:01:37
13Nysæter,Odd Byggmakker Skattum 3:09:40 +1:21:57
14Jørgensen,Per Helge Team Jørgensen 3:28:08 +1:40:25
DNFIhlenm,Jonny Ceres
DNSAlver,Erik NOTEAM
DNSBergan,Erik Team Glade Hjul/rsk
DNSRønning,Thor Arne Ottestad Il Sykkel
Resultatliste M 60-64Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Finstad,Per Anton Brumunddal Sykleklubb 2:12:39 + 00:00
2Jørgensvåg,Jonny Ceres 2:24:15 + 11:36
3Andresen,Ole Bjørkelangen Sf 2:33:44 + 21:05
4Sæther,Odd NOTEAM 2:34:32 + 21:53
5Børke,Knut Pedalentusiastene 2:36:54 + 24:15
6Ulvesveen,Oddmund Lillehammer Sykehus Bil 3:09:52 + 57:13
Resultatliste M 65-69Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jevne,Per Gunnar Nittedal 2:21:07 + 00:00
2Gaden,Helge Kjelsås 2:28:25 + 07:18
3Krosby,Anders Johan Fredrikstad Skiklubb 2:40:11 + 19:04
4Helstad,Birger Næroset Il 2:48:42 + 27:35
DNSBrobakken,Gunnar Redalen Il
Resultatliste M 70 plussReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Pettersen,Terje Strømmen&lillestr. Skikl. 2:52:27 + 00:00
2Pederstad,Thor NOTEAM 3:04:48 + 12:21

28.07.12 14:28:10 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Veldre Sag