Tønsberg 4 dagers

.

Resultatliste

Aktiv kvinner 10 Etapperitt |  Aktiv kvinner 11-12 Etapperitt |  Aktiv kvinner 13-14 Etapperitt |  Aktiv kvinner 15-16 Etapperitt |  Aktiv kvinner Junior Etapperitt |  Aktiv kvinner Senior Etapperitt | 
Aktiv menn 10 Etapperitt |  Aktiv menn 11-12 Etapperitt |  Aktiv menn 13-14 Etapperitt |  Aktiv menn 15-16 Etapperitt |  Aktiv menn Elite Etapperitt |  Aktiv menn Junior Etapperitt | 

Resultatliste Aktiv kvinner 10 EtapperittReturn
Plass Startnr Navn Klubb                 Tid
NC2ENGEBRETSEN Hannah Horten OCK 0:02:06
NC1HAUGEN Solveig CK Sør 0:01:59
Resultatliste Aktiv kvinner 11-12 EtapperittReturn
Plass Startnr Navn Klubb                 Tid
15KNOTTEN Tiril Kristine Re SK 0:01:40 + 0:00:00
23GJØS Martine Horten OCK 0:01:40 + 0:00:00
34ARMO Solveig Rief Horten OCK 0:01:51 + 0:00:11
46SÆVIK Gunn Marit SK Lyngdal & Omegn 0:02:00 + 0:00:20
Resultatliste Aktiv kvinner 13-14 EtapperittReturn
Plass Startnr Navn Klubb                 Tid
111GÅSKJENN Ingvild Horten og Omegns Cykleklubb 0:01:31 + 0:00:00
28CHRISTIANSEN Isabelle Sagstad CK Sotra 0:01:38 + 0:00:07
314SUNDBY Martine Bjerke Smaalenene SK 0:01:43 + 0:00:12
416STRØMME Vilde Aspelund Åsane CK 0:01:43 + 0:00:12
512JOHANSSON Linn Cecilie Nanset IF Sykkel 0:01:45 + 0:00:14
69MATTER Thea Kristine Eidsvoll SK 0:01:51 + 0:00:20
713MAURTVEDT Thea Smaalenene SK 0:01:56 + 0:00:25
815TEIGLAND Andrine Åsane CK 0:02:00 + 0:00:29
910SALMINEN KLÆBOE Hanna Harstad CK 0:02:12 + 0:00:41
Resultatliste Aktiv kvinner 15-16 EtapperittReturn
Plass Startnr Navn Klubb                 Tid
127ANDREASSEN Elise Karoline Moi Sandnes SK 0:01:33 + 0:00:00
228TERJESEN Andrea Sandnes SK 0:01:37 + 0:00:04
317ERIKSEN Malin Eidsvoll SK 0:01:40 + 0:00:07
425JOHANSEN Elise Aanes Raufoss & Gjøvik SK 0:01:41 + 0:00:08
526SKOTTENE Silje Synnøve Raufoss & Gjøvik SK 0:01:41 + 0:00:08
624TANGEN Ingvild Ø Ottestad IL Sykkel 0:01:42 + 0:00:09
722AASETH Vilde Ottestad IL Sykkel 0:01:46 + 0:00:13
823SEL Tora Helene Ottestad IL Sykkel 0:01:47 + 0:00:14
921DAHLING Marte Magnussen Jømna/Heradsbygd Sykkel 0:01:47 + 0:00:14
1020SKAUFEL Mia Eidem IL Stjørdals-Blink Sykkel 0:01:48 + 0:00:15
1129MYHR Synnøve Tromsø CK 0:02:06 + 0:00:33
1219LINDTVEIT Thea Jørgine Groven Hero, IK 0:02:06 + 0:00:33
Resultatliste Aktiv kvinner Junior EtapperittReturn
Plass Startnr Navn Klubb                 Tid
130KRISTIANSEN Larisa Grenland SK 0:01:27 + 0:00:00
233OMDAHL Karoline Røste Raufoss & Gjøvik SK 0:01:35 + 0:00:08
332ODDLI Trine Orkla CK 0:01:36 + 0:00:09
434KOLLSGÅRD Oda D Sandnes SK 0:01:40 + 0:00:13
531FINSRUD Karoline Lillehammer CK 0:01:43 + 0:00:16
635EIKÅS Hanna Monslaup Stavanger SK 0:01:44 + 0:00:17
Resultatliste Aktiv kvinner Senior EtapperittReturn
Plass Startnr Navn Klubb                 Tid
152NILSSON Johanna Örebrocyklisterna Syl 0:01:30 + 0:00:00
250GUNNVALDSEN Jannicke Sandnes SK 0:01:32 + 0:00:02
341JENSEN Bjørg Eva Asker CK 0:01:34 + 0:00:04
436SJÖBLOM Linnea Alrikson GO Green 0:01:36 + 0:00:06
542MELAND Anne-Katrine CK Victoria 0:01:37 + 0:00:07
643SØRGJERD Camilla Indset CK Victoria 0:01:38 + 0:00:08
749AARRESTAD Lisbeth H. Sandnes SK 0:01:38 + 0:00:08
838SIMONSEN Janne Asker CK 0:01:38 + 0:00:08
945MATTER Pia Charlotte Eidsvoll SK 0:01:39 + 0:00:09
1040CHRISTIANSEN Elisabeth Asker CK 0:01:42 + 0:00:12
1144DYBWAD Vibeke CK Victoria 0:01:43 + 0:00:13
1251OLSSON Sara Uddevall CK 0:01:43 + 0:00:13
1346OMMUNDSEN Marie Elise IK Hero Sykkel 0:01:47 + 0:00:17
1448VISSEBRÅTEN Lene IK Hero Sykkel 0:01:48 + 0:00:18
1547HOFSTAD Katrine IK Hero Sykkel 0:01:48 + 0:00:18
Resultatliste Aktiv menn 10 EtapperittReturn
Plass Startnr Navn Klubb                 Tid
NC57TOPP Audun Riste Ringerike SK 0:02:12
NC56VIK Ivar Dyngeland Fana IL Sykkel 0:02:05
NC54SORTEBECH Kevin Bodø CK 0:01:59
NC58OLSEN Kjetil Ringerike SK 0:02:05
NC53JACOBSEN Martin Bergen CK 0:02:14
NC55VETRHUS Tor Ove CK Sør 0:01:57
Resultatliste Aktiv menn 11-12 EtapperittReturn
Plass Startnr Navn Klubb                 Tid
174BERGSJØ Christian Tønsberg Cykkelklubb 0:01:38 + 0:00:00
265GJØS Bendik Horten OCK 0:01:39 + 0:00:01
372KRISTENSEN DANIEL Tønsberg CK 0:01:40 + 0:00:02
467WÆRENSKJOLD Søren Mandal CK 0:01:41 + 0:00:03
563ØVERBY Mats Drammen CK 0:01:45 + 0:00:07
668LIED Henrik Viken Nesset CK 0:01:47 + 0:00:09
761HAGEN Theodor CK Nittedal 0:01:49 + 0:00:11
864LARSEN Ulrik Inge Grenland SK 0:01:51 + 0:00:13
971BERG Jørgen Andreas Svelvik SK 0:01:52 + 0:00:14
1060ARENTZ Fredrik Bærum OCK 0:01:52 + 0:00:14
1169KVAMME Håkon Re SK 0:01:55 + 0:00:17
1266AAS-HANSEN Nicklas Krathe Horten og Omegns Cykleklubb 0:01:55 + 0:00:17
1359GROTH REINERT Thomas Christian Asker CK 0:01:56 + 0:00:18
1473JOHNSEN Jørgen Tønsberg CK 0:02:02 + 0:00:24
15123MYHR Henrik Aalby Bærum OCK 0:02:06 + 0:00:28
1662HALVORSEN Aleksander Åsland CK Sør 0:02:32 + 0:00:54
Resultatliste Aktiv menn 13-14 EtapperittReturn
Plass Startnr Navn Klubb                 Tid
196BERGMANN Petter Konnerud IL Sykkel 0:01:26 + 0:00:00
2119UNNEBERG Markus Maurtvedt Tønsberg CK 0:01:30 + 0:00:04
385BIRKELAND Frode Svortevik Førde CK 0:01:30 + 0:00:04
475REINSVOLLSVEEN Sander Asker CK 0:01:32 + 0:00:06
588HØVÅS Kristian Grenland SK 0:01:34 + 0:00:08
6104KNOTTEN Iver Johan Re SK 0:01:35 + 0:00:09
786ÅSRØNNING Lars Gauldal SK 0:01:35 + 0:00:09
897OLSEN Håkon Brathovde Modum Cykleklubb 0:01:36 + 0:00:10
981HAUGEN Audun CK Sør 0:01:36 + 0:00:10
10102SELNES Ola Raufoss & Gjøvik SK 0:01:36 + 0:00:10
1199SVENSLI Sondre Nesset CK 0:01:36 + 0:00:10
1282VETRHUS Alf Vidar CK Sør 0:01:36 + 0:00:10
13114RØNNING Vebjørn Svelvik SK 0:01:36 + 0:00:10
1479GRANDE Ottar Bodø CK 0:01:37 + 0:00:11
15108HOFFSTAD Olaf Richter Sandefjord SK 0:01:37 + 0:00:11
16113HØYSKEL Henrik William SpKl. Rye Sykkel 0:01:38 + 0:00:12
17112SUNDE Jørgen Strømstad SpKl. Rye Sykkel 0:01:38 + 0:00:12
1884VIK Mikal Dyngeland Fana IL Sykkel 0:01:38 + 0:00:12
1991HALVORSEN Erik Gellein Horten OCK 0:01:38 + 0:00:12
2089SKOLAND Mathias Heen Grimstad Sykleklubb 0:01:38 + 0:00:12
21107HOMME Erling Risør CK 0:01:39 + 0:00:13
22109FRØYLAND Jonatan Sandnes SK 0:01:39 + 0:00:13
23100BERSÅS Håkon Angvik Nesset CK 0:01:39 + 0:00:13
2483TOFTE Magnus CK Sør 0:01:40 + 0:00:14
25117ANDREASSEN Aksel Dalgård Tromsø CK 0:01:41 + 0:00:15
26122TRONSTAD Karl Jonas Åsane CK 0:01:42 + 0:00:16
27111NERLAND August Sørlie SpKl. Rye Sykkel 0:01:42 + 0:00:16
28105TOPP Simen Riste Ringerike SK 0:01:42 + 0:00:16
2998SØRENSEN Petter Moss CK 0:01:42 + 0:00:16
30115MYHR Gard Edvard Tromsø CK 0:01:43 + 0:00:17
3187BJØRNVALD Vegard Grenland SK 0:01:44 + 0:00:18
32118SEMB Tobias Horn Tønsberg CK 0:01:45 + 0:00:19
3380KULSET Sindre Bærum OCK 0:01:47 + 0:00:21
34110VATNEDAL Sander SK Lyngdal & Omegn 0:01:47 + 0:00:21
3577DVERSET Kristoffer Brasetvik Bodø CK 0:01:47 + 0:00:21
36120SUHRKE Tobias Tafjord Tønsberg CK 0:01:48 + 0:00:22
3792GIBSON Christoffer Horten OCK 0:01:49 + 0:00:23
38116MIKALSEN Kristoffer Haugen Tromsø CK 0:01:52 + 0:00:26
39101SLAAEN Anders Kampesæter Raufoss & Gjøvik SK 0:01:52 + 0:00:26
4094HOLE Ådne Horten og Omegns Cykleklubb 0:01:53 + 0:00:27
4193LØKKEN Laurits Horten og Omegns Cykleklubb 0:01:55 + 0:00:29
4278DÄHN WILAND Gabriel Bodø CK 0:01:59 + 0:00:33
4390NILSBERG Thomas W. Horten OCK 0:02:06 + 0:00:40
44121SALHUS Erlend B Åsane CK 0:02:22 + 0:00:56
4576AALRUST Håkon Lunder Asker CK 0:02:22 + 0:00:56
4695RØRVIG Jesper Horten og Omegns Cykleklubb 0:05:13 + 0:03:47
DNF103KLEVJER Kristian Re SK
Resultatliste Aktiv menn 15-16 EtapperittReturn
Plass Startnr Navn Klubb                 Tid
1208HALVORSEN Kristoffer CK Sør 0:01:17 + 0:00:00
2254RASMUSSEN Stian Eide Tønsberg CK 0:01:25 + 0:00:08
3218SKJOLD Mathias Grimstad SK 0:01:25 + 0:00:08
4248JAERSON Daniel Johansen Svarstad IL Sykkel 0:01:25 + 0:00:08
5237SLEEN Torjus Re SK 0:01:26 + 0:00:09
6223ARNTSEN Ansgar Harstad CK 0:01:26 + 0:00:09
7243SKOGSTAD Ole Petter Skiptvet IL Sykkel 0:01:29 + 0:00:12
8201SAUGSTAD Lars Brumunddal SK 0:01:29 + 0:00:12
9239ENGEBRETSEN Frederik Ringerike SK 0:01:29 + 0:00:12
10251EDØY Sigbjørn Tromsø CK 0:01:29 + 0:00:12
11249STEEN Fredrik Svelvik SK 0:01:29 + 0:00:12
12203LUNDER Mikkel Tefre Bærum OCK 0:01:29 + 0:00:12
13202BJØRTOMT Jørgen Johan Bærum OCK 0:01:30 + 0:00:13
14216WÆRSTED Syver Westgaard Grenland SK 0:01:30 + 0:00:13
15229PETTERSEN Henrik Moss CK 0:01:30 + 0:00:13
16240HOFFSTAD Christian Sandefjord SK 0:01:30 + 0:00:13
17214ROE Henrik Neri Grenland SK 0:01:30 + 0:00:13
18211VIK Sverre Dyngeland Fana IL Sykkel 0:01:30 + 0:00:13
19232SEL Ole Ingar Ottestad IL Sykkel 0:01:32 + 0:00:15
20234MADLAND Eirik Andre Raufoss & Gjøvik SK 0:01:32 + 0:00:15
21238SKARE Michael L Ringerike SK 0:01:32 + 0:00:15
22230JOHANSSON Joakim Nanset IF Sykkel 0:01:32 + 0:00:15
23235OWREN Erling Nyborg Raufoss & Gjøvik SK 0:01:33 + 0:00:16
24206ENGH Markus Bærum OCK 0:01:33 + 0:00:16
25231HAUGSVÆR Håvard Nordhordland SK 0:01:33 + 0:00:16
26241SNEISEN Jørgen Bang Sandefjord SK 0:01:33 + 0:00:16
27207VETRHUS Daniel Andre CK Sør 0:01:33 + 0:00:16
28247PRESTERUD Ola Lund SpKl. Rye Sykkel 0:01:34 + 0:00:17
29225HAGEN Peder Benjamin Grimstad IF Frøy Sykkel 0:01:34 + 0:00:17
30246KLEIVI Halvor SpKl. Rye Sykkel 0:01:34 + 0:00:17
31250VANGEN Martin Tromsø CK 0:01:35 + 0:00:18
32219KØHLER Victor Grimstad Sykleklubb 0:01:35 + 0:00:18
33236OMDAHL Martin Røste Raufoss & Gjøvik SK 0:01:36 + 0:00:19
34256KRIEK Kristian Åsane CK 0:01:36 + 0:00:19
35210BERGESEN Daniel Jacobsen Fana IL Sykkel 0:01:36 + 0:00:19
36252HEDLEY Sebastian TVK 0:01:36 + 0:00:19
37253FOSS Christoffer TVK 0:01:36 + 0:00:19
38244GJESSING Anders Smaalenene SK 0:01:37 + 0:00:20
39205BJERK Didrik Bærum OCK 0:01:38 + 0:00:21
40226SVARVA Aslak L. IL Sverre Sykkel 0:01:38 + 0:00:21
41228KURE Lars-Olav Moss CK 0:01:39 + 0:00:22
42217LUNDE Ulrik Grenland SK 0:01:39 + 0:00:22
43220SAGADALEN Karl Andreas Hadeland CK 0:01:39 + 0:00:22
44221BØE Even Skogan Hadeland CK 0:01:40 + 0:00:23
45213GERRITSEN Stijn Glåmdal SK 0:01:42 + 0:00:25
46204MYHR Markus Aalby Bærum OCK 0:01:42 + 0:00:25
47255TVEITAN Henrik Tønsberg CK 0:01:42 + 0:00:25
48215BERGAN MOEN Sondre Grenland SK 0:01:43 + 0:00:26
49224SYVERSEN Øyvind Anders Myrset Hero, IK 0:01:46 + 0:00:29
50242VATNEDAL Bjørn Tomas SK Lyngdal & Omegn 0:01:47 + 0:00:30
51227FLADHUS Runar Modum CK 0:01:51 + 0:00:34
52212EKREN Filip Gauldal SK 0:01:59 + 0:00:42
53233SLAAEN Eivind Kampesæter Raufoss & Gjøvik SK 0:02:00 + 0:00:43
Resultatliste Aktiv menn Elite EtapperittReturn
Plass Startnr Navn Klubb                 Tid
1460OLSEN Martin Lillehammer CK 0:01:20 + 0:00:00
2469HAUG Ola OneCo-Mesterhus Cycling Team 0:01:23 + 0:00:03
3475WANGBERG Helge Humberset Oslostudentenes IK Sykkel 0:01:23 + 0:00:03
4492ZIESLER Christian Sandnes SK 0:01:24 + 0:00:04
5483KØRNER Max Emil Ringeriks-Kraft Look 0:01:25 + 0:00:05
6398JACOBSEN Tormod Hausken Stavanger SK 0:01:25 + 0:00:05
7389JENSEN August TVK 0:01:25 + 0:00:05
8464HAUGEN Jens Henrik Lørenskog CK 0:01:25 + 0:00:05
9482KRISTOFFERSEN Anders Ringeriks-Kraft Look 0:01:25 + 0:00:05
10410CAMERON Harald Asker CK 0:01:26 + 0:00:06
11481HAFSÅS Marius Andre Ringeriks-Kraft Look 0:01:26 + 0:00:06
12399VIKA Kristian Bakkan Stavanger SK 0:01:26 + 0:00:06
13397LANDA Oscar Stavanger SK 0:01:26 + 0:00:06
14423FORMO Martin Drammen CK 0:01:26 + 0:00:06
15419BERNTZEN Hans Petter Smette Bærum OCK 0:01:27 + 0:00:07
16491DRAGNES Glenn Sandefjord SK 0:01:27 + 0:00:07
17392STIEN Adrian Aas TVK 0:01:27 + 0:00:07
18484RANDIN Alexander Ringeriks-Kraft Look 0:01:27 + 0:00:07
19478BERGER Håkon Frengstad Ringeriks-Kraft Look 0:01:27 + 0:00:07
20456NILSEN Jaran KF Team Vestfold Elite 0:01:27 + 0:00:07
21445ANDERSEN Oddbjørn Klomtsen IF Frøy Sykkel 0:01:28 + 0:00:08
22436BRENNO Ole Martin Slettemoen Grenland SK 0:01:28 + 0:00:08
23421LILLAND Håkon CK Allianse 0:01:28 + 0:00:08
24402WORMSEN Kristoffer Sommer Argon 18 - Unaas Cycling 0:01:28 + 0:00:08
25500MARKASKARD Frans-Leonard Team Øster Hus - Ridley 0:01:28 + 0:00:08
26468STENDAHL Martin OneCo-Mesterhus Cycling Team 0:01:28 + 0:00:08
27443FISKÅ Øystein Seth IF Frøy Sykkel 0:01:29 + 0:00:09
28462SKADTVEDT Ola Lillehammer CK 0:01:29 + 0:00:09
29476SCHOU Mikael Ringeriks-Kraft Look 0:01:29 + 0:00:09
30452JARLSETH Eirik Kasa Joker Merida 0:01:29 + 0:00:09
31396HUNDHAMMER Anders Stavanger SK 0:01:29 + 0:00:09
32480HERMANSEN Sindre Eid Ringeriks-Kraft Look 0:01:29 + 0:00:09
33454BORGERSEN Reidar Bohlin Joker Merida 0:01:29 + 0:00:09
34424KITTELSEN Sondre Drammen CK 0:01:30 + 0:00:10
35393LØVIK Åsmund Romstad TVK 0:01:30 + 0:00:10
36418WESTGAARD Kristoffer Ylven Bærum OCK 0:01:30 + 0:00:10
37458WÅLE Ole Edvard KF Team Vestfold Elite 0:01:30 + 0:00:10
38426NYQVIST Erik Eidsvoll SK 0:01:30 + 0:00:10
39473SPIKSETH Elias Angell OneCo-Mesterhus Cycling Team 0:01:30 + 0:00:10
40387LUNKE Sindre Skjøstad TVK 0:01:30 + 0:00:10
41450JENSEN Christer Joker Merida 0:01:31 + 0:00:11
42448BREEN Vegard Joker Merida 0:01:31 + 0:00:11
43493AASE Eimund Sandnes SK 0:01:31 + 0:00:11
44474AMUNDRUD Kjetil Johansen Oslostudentenes IK Sykkel 0:01:31 + 0:00:11
45416SAFAE Shahin Bærum OCK 0:01:31 + 0:00:11
46477BRAHUSHI Thomas Nesset Ringeriks-Kraft Look 0:01:31 + 0:00:11
47417DAHLING Aleksander Bærum OCK 0:01:31 + 0:00:11
48411HJORTH Jonas Asker CK 0:01:31 + 0:00:11
49415IVERSEN Mathias Bodø CK 0:01:32 + 0:00:12
50472LANDA Andreas OneCo-Mesterhus Cycling Team 0:01:33 + 0:00:13
51471FORBORD Kristian Engen OneCo-Mesterhus Cycling Team 0:01:33 + 0:00:13
52439FEGRI Kenneth Hadeland CK 0:01:33 + 0:00:13
53437SLAGSVOLD Jon Roberto Mercado Grenland SK 0:01:33 + 0:00:13
54461RØNNING Håkon Lillehammer CK 0:01:33 + 0:00:13
55404ELFMARK Ola Argon 18 - Unaas Cycling 0:01:33 + 0:00:13
56412NILSEN Bjarne Asker CK 0:01:33 + 0:00:13
57414HANSEN Dan Erik Bergen CK 0:01:34 + 0:00:14
58457SKAATAN Jørgen Løkken KF Team Vestfold Elite 0:01:34 + 0:00:14
59433NESSET Sigurd Frøy - Trek 0:01:34 + 0:00:14
60466GODEJORD Børge Nesset CK 0:01:35 + 0:00:15
61408JOHANSEN Sebastian Ferner Argon 18 - Unaas Cycling 0:01:35 + 0:00:15
62441ARNTSEN Knut Ståle Harstad CK 0:01:35 + 0:00:15
63459RØNNING Erik Kristiansand Stud.IL Sykkel 0:01:35 + 0:00:15
64395BODIN Jimmy Treck Sweden Racing 0:01:35 + 0:00:15
65400VEJMELKA Daniel Team Sparta Praha ck 0:01:35 + 0:00:15
66390GAUNDAL Jon Arne TVK 0:01:35 + 0:00:15
67386BAKSAAS Gunnar Morten Tønsberg CK 0:01:36 + 0:00:16
68470HANNESTAD Christian OneCo-Mesterhus Cycling Team 0:01:36 + 0:00:16
69435SUNDHAGEN Tord Andre Frøy - Trek 0:01:36 + 0:00:16
70485JÆGERSBORG Morten Bjerke Ringeriks-Kraft Look 0:01:37 + 0:00:17
71490MOE Dag Julius Rye, Sp.Kl. 0:01:37 + 0:00:17
72467REM Thomas Norges Cykleforbund 0:01:37 + 0:00:17
73430SANDVIK Morten Renslo Frøy - Trek 0:01:38 + 0:00:18
74429MARTHINSEN Lars Lysø Frøy - Trek 0:01:38 + 0:00:18
75388KOLSUNG Erik Borg TVK 0:01:39 + 0:00:19
76451GOMNES Daniel Slåtto Joker Merida 0:01:39 + 0:00:19
77407ANDERSSON Mats Argon 18 - Unaas Cycling 0:01:40 + 0:00:20
78498ORSTAD Sveinung Sandnes SK 0:01:41 + 0:00:21
79495BJELLAND Tore Sandnes SK 0:01:41 + 0:00:21
80453GJØLBERG Adrian Joker Merida 0:01:42 + 0:00:22
81434HILLMANN Asbjørn Frøy - Trek 0:01:43 + 0:00:23
82455FLØTTEN Audun Brekke Joker Merida 0:01:45 + 0:00:25
83446HALLGREN Adrian Flemming IF Frøy Sykkel 0:01:45 + 0:00:25
84494FJÆLBERG Sondre Jensen Sandnes SK 0:01:47 + 0:00:27
85497DYRNES Amund Sandnes SK 0:01:47 + 0:00:27
86405NORDAHL Magnus Argon 18 - Unaas Cycling 0:01:48 + 0:00:28
87403TØNSAGER Magnus Argon 18 - Unaas Cycling 0:01:49 + 0:00:29
88442FREMSTAD Sindre Hustvedt IF Frøy Sykkel 0:01:50 + 0:00:30
89425SKATVEDT Åsmund Eidsvoll SK 0:02:00 + 0:00:40
90427GABRILS Emil Falun CK 0:02:01 + 0:00:41
91428ORSET Jonas Frøy - Trek 0:02:03 + 0:00:43
92394ERTSÅS Kjetil Andreas TVK 0:02:05 + 0:00:45
93422MYLÉN Nicolay Rønningen CK Oslofjord 0:02:05 + 0:00:45
94391BRAAEN Bernt Christian TVK 0:02:06 + 0:00:46
95463STENSLØKKEN Lars Lillehammer CK 0:02:31 + 0:01:11
96438TRUTT Sindre H. Hadeland CK 0:02:41 + 0:01:21
97413DESA David Leopold Sætersdal Bergen CK 0:03:21 + 0:02:01
DNF486TANDREVOLD Halvor Rye, Sp.Kl.
Resultatliste Aktiv menn Junior EtapperittReturn
Plass Startnr Navn Klubb                 Tid
1349SELNES Sivert Lillehammer CK 0:01:21 + 0:00:00
2384IMMELSJÖ Kalle Jönköpings CK 0:01:22 + 0:00:01
3340EIKELAND Ken-Levi Glåmdal SK 0:01:23 + 0:00:02
4341ODDLI Anders Glåmdal SK 0:01:23 + 0:00:02
5342SCHMIDT Petter Glåmdal SK 0:01:23 + 0:00:02
6301HAVERSTAD Andreas Asker CK 0:01:23 + 0:00:02
7348FANDREM Sivert Lillehammer CK 0:01:24 + 0:00:03
8378BUGGE Volrath Robinson Tønsberg CK 0:01:24 + 0:00:03
9353TRØNNES Leif Lillehammer CK 0:01:25 + 0:00:04
10361STIGSRUD Eirik Ringerike SK 0:01:25 + 0:00:04
11316LUNDER Nikolai Tefre Bærum OCK 0:01:25 + 0:00:04
12306SVARTÅS Simen Asker CK 0:01:25 + 0:00:04
13334EIDSLI Andreas Gauldal SK 0:01:26 + 0:00:05
14344ABRAHAMSEN Jonas Grenland SK 0:01:27 + 0:00:06
15325CARLSON Martin Cykkelklubben Jarlsberg 0:01:27 + 0:00:06
16372HOVLAND Bjørn Alexander Stavanger SK 0:01:27 + 0:00:06
17319RØA Henrik Bærum OCK 0:01:27 + 0:00:06
18338THEODORSEN Petter Glåmdal SK 0:01:28 + 0:00:07
19308BECH Tobias Asker CK 0:01:28 + 0:00:07
20304LUKKEDAL Øivind Asker CK 0:01:28 + 0:00:07
21368HENRIKSEN Aleksander Bergby Rye, Sp.Kl. 0:01:29 + 0:00:08
22312KLAFSTAD Jonas Bærum OCK 0:01:29 + 0:00:08
23347HARRING Per Jönköpings CK 0:01:29 + 0:00:08
24339BJØRKLI Gjermund Grini Glåmdal SK 0:01:29 + 0:00:08
25364ANDRESEN Eirik Osberg Rye, Sp.Kl. 0:01:30 + 0:00:09
26336ERIKSEN Sivert Grøtan Gauldal SK 0:01:30 + 0:00:09
27352KLEIVEN Njål Eivind Lillehammer CK 0:01:30 + 0:00:09
28302INGEBRIGTSEN Tobias Asker CK 0:01:30 + 0:00:09
29373RAMSVIK Audun Tromsø CK 0:01:30 + 0:00:09
30331KASTEMYR Pontus Falu CK 0:01:30 + 0:00:09
31315KRISTENSEN Håvard Eggen Bærum OCK 0:01:30 + 0:00:09
32369FRØYLAND Adrian Sandnes SK 0:01:30 + 0:00:09
33317WESTGAARD Marius Ylven Bærum OCK 0:01:31 + 0:00:10
34380BEKKESTAD Robin Tønsberg CK 0:01:31 + 0:00:10
35328MATTER Erich Eidsvoll SK 0:01:31 + 0:00:10
36321JAERSON Thomas Johansen Cykkelklubben Jarlsberg 0:01:31 + 0:00:10
37330LUND Thomas Sandholt Eidsvoll SK 0:01:31 + 0:00:10
38366GØRBITZ Peter Andreas Prydz Rye, Sp.Kl. 0:01:31 + 0:00:10
39329EVENSEN Henrik Eidsvoll SK 0:01:31 + 0:00:10
40351SVENDSEN Oskar Nikolai Birger Lillehammer CK 0:01:31 + 0:00:10
41335HØISETH Vegard Gauldal SK 0:01:32 + 0:00:11
42374AASVOLD Kristian TVK 0:01:32 + 0:00:11
43360TRÆEN Torstein Ringerike SK 0:01:32 + 0:00:11
44324BØRSHEIM Vegard Cykkelklubben Jarlsberg 0:01:32 + 0:00:11
45383DAHLBERG Andreas Örebrocyklisterna Syl 0:01:32 + 0:00:11
46326REIERSEN Magnus Cykkelklubben Jarlsberg 0:01:32 + 0:00:11
47333AUSTEVOLL Ole Andrè Fana IL Sykkel 0:01:32 + 0:00:11
48343SILJAN Sondre Magnus Grenland SK 0:01:32 + 0:00:11
49358THORSEN Jonas Ringerike SK 0:01:33 + 0:00:12
50323HOLM Magnus Cykkelklubben Jarlsberg 0:01:33 + 0:00:12
51310JACOBSEN Tobias Thørnquist Bodø CK 0:01:33 + 0:00:12
52350UTBY Tobias Lillehammer CK 0:01:33 + 0:00:12
53327MONSEN Johan Dalane SK 0:01:33 + 0:00:12
54322NORDENG Marius Cykkelklubben Jarlsberg 0:01:33 + 0:00:12
55313SØRUM Håkon Nikolai Stange Bærum OCK 0:01:33 + 0:00:12
56362KAGGESTAD Christian Erwan Ringerike SK 0:01:33 + 0:00:12
57376FOSS Marius TVK 0:01:34 + 0:00:13
58305RØMCKE Eivind Asker CK 0:01:34 + 0:00:13
59379SKONNORD Ole Peder Tønsberg CK 0:01:34 + 0:00:13
60303OLSEN Jens Kristian Asker CK 0:01:34 + 0:00:13
61346PERSSON Markus Jönkjöpings ck-sykkel 0:01:35 + 0:00:14
62357ESPELUND Jarl Ringerike SK 0:01:35 + 0:00:14
63371LINDMAN Michael Fjell Smaalenene SK 0:01:35 + 0:00:14
64309OLSEN Andreas Sandnes Bodø CK 0:01:36 + 0:00:15
65359GROV Magnus Austlid Ringerike SK 0:01:37 + 0:00:16
66381HORN Peter Hagelund Ulstein OSK 0:01:37 + 0:00:16
67311SCHJEM Andreas Bodø CK 0:01:37 + 0:00:16
68367FORFANG Ole Rye, Sp.Kl. 0:01:37 + 0:00:16
69332DALE Roger Fana IL Sykkel 0:01:38 + 0:00:17
70320GULESTØL Simen CK Nittedal 0:01:38 + 0:00:17
71363VÆRNES Gaute Sørensen Ringerike SK 0:01:40 + 0:00:19
72354KURE Tor-Einar Moss CK 0:01:40 + 0:00:19
73370VEA Mathias SK Lyngdal & Omegn 0:01:40 + 0:00:19
74365HANSEN Jonas Boye Rye, Sp.Kl. 0:01:41 + 0:00:20
75314KULSET Kristian Bærum OCK 0:01:43 + 0:00:22
76355ØYEN Kjell-Arne Nanset IF Sykkel 0:01:52 + 0:00:31
77318MEYN Peter Bærum OCK 0:02:01 + 0:00:40
78337UNNESTAD Sigurd Glåmdal SK 0:02:05 + 0:00:44
79356SKALLEBERG Reidar Nanset IF Sykkel 0:02:13 + 0:00:52
80377FREDRIKSEN Sverre Skogan TVK 0:03:11 + 0:01:50

03.08.12 13:46:17 eSykkel Versjon 4.0 Emit as

Lisensinnehaver Emit