La Sportiva Skåla Rett Opp

.

18.08.12

Resultatliste per klasse

Jenter 15-17 år |  Kvinner 18-19 år |  Kvinner 20-22 år |  Kvinner 23-34 år |  Kvinner 35-39 år | 
Kvinner 40-44 år |  Kvinner 45-49 år |  Kvinner 50-54 år |  Kvinner 55-59 år |  Kvinner 60-64 år | 
Kvinner 70-74 år |  Gutar 15-17 år |  Menn 18-19 år |  Menn 20-22 år |  Menn 23-34 år | 
Menn 35-39 år |  Menn 40-44 år |  Menn 45-49 år |  Menn 50-54 år |  Menn 55-59 år | 
Menn 60-64 år |  Menn 65-69 år |  Menn 70-74 år |  Menn 75+ |  Trimklasse | 

Resultatliste Jenter 15-17 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Erdal,Karoline Førde Il 1:51:40 + 00:00
2Rypdal,Olivia Magnorsdotter Isfjorden Il 2:10:33 + 18:53
3Lomeland,Lene Gjesdal Il 2:10:42 + 19:02
DNSBendiksen,Erin Skjåk Il
Resultatliste Kvinner 18-19 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
DNSTapaninen,Anja Sofie Bønes
Resultatliste Kvinner 20-22 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Staver,Tuva Toftdahl Strindheim / Team La Sportiva 1:29:09 + 00:00
2Kvalheim,Eirin Aasen Noteam 2:20:16 + 51:07
3Lunde,Gina Bærums Verk 2:46:33 +1:17:24
Resultatliste Kvinner 23-34 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hestad,Audhild Gaular Il 1:33:32 + 00:00
2Jurenikova,Eva Domnarvets Goif 1:34:28 + 00:56
3Goodhead,Kate Bristol And West 1:39:41 + 06:09
4Erdal,Marianne Noteam 1:44:58 + 11:26
5Lein,Ingvild Årøen Kondis Ålesund 1:46:35 + 13:03
6Økland Lien,Trine Sweco BIL 1:50:42 + 17:10
7Vigen,Thea Oslo 1:51:29 + 17:57
8Haugen,Marie Renate Loen 1:52:57 + 19:25
9Vik,Elisabeth Varegg Team Melkesyre 1:55:50 + 22:18
10Sundfjord,Vibeke Molde 1:57:06 + 23:34
11Furuly,Cathrine Dunker Biri Il 1:59:12 + 25:40
12Nøvik,Hanne Ntnu 2:01:46 + 28:14
13Christensen,Ane Charlotte Oslo 2:02:02 + 28:30
14Hove,Ingunn Førde 2:05:35 + 32:03
15Kristiansen,Ane Bare David Klubb 2:07:52 + 34:20
16Ramm,Birgitte Multiconsult 2:09:35 + 36:03
17Skibenes,Anne Grete Team Hatlelid Skibenes 2:10:01 + 36:29
18Romarheim,Tone Marit Hjellvik Il 2:10:30 + 36:58
19Wilhelmsen,Cecilie Alværn Sats Sandviken 2:12:26 + 38:54
20Breien,Hedda Svedje Og Fjell 2:13:09 + 39:37
21Vigen,Ellen Oslo 2:17:36 + 44:04
22Kjærevik,Ann Helen Hsi 2:17:44 + 44:12
23Syvertsen,Therese Jølster 2:18:04 + 44:32
24Larsen,Kristine O. Selje 2:18:19 + 44:47
25Sørensen,Camilla M.O. Jølster 2:19:07 + 45:35
26Bettum,Tora Johanne Sportsmaster Bil 2:26:04 + 52:32
27Fretheim,Anni Oslo 2:28:33 + 55:01
28Fosse,Nina Noteam 2:45:47 +1:12:15
29Bakke,Birgitte Bergen 3:03:10 +1:29:38
DNSMelau,Cathrine Bergen
DNSHaugen,Malene Loen Il
Resultatliste Kvinner 35-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Buer,May Britt Gular Il 1:26:09 + 00:00
2Sjursen,Therese Bfg Fana 1:32:18 + 06:09
3Ulleberg,Karine Fluge Il Try 1:39:09 + 13:00
4Ouren,Borghild Vingrom Il 1:46:37 + 20:28
5Reigstad,Vigdis Gaupholm Il Fri 1:49:42 + 23:33
6Berle,Bente Melkesyre.no 1:59:43 + 33:34
7Furustad,Mette Camilla Rykkinn 2:01:05 + 34:56
8Stuart,Helen Broomhill Bounders 2:02:19 + 36:10
9Sandvik,Anne- Grethe Florø 2:03:37 + 37:28
10Straus,Rikke Lerøy 2:08:50 + 42:41
11Flø,Kjersti Westrum Hødd 2:10:02 + 43:53
12Rusten,Guro Ingen 2:11:32 + 45:23
13Andvik,Janne Noteam 2:13:48 + 47:39
14Winterthun,Irene Statoil 2:14:00 + 47:51
15Bakke,Elin Lom Il 2:14:38 + 48:29
16Kalberg,Elisabeth Tømt Askelandsbanden 2:26:55 +1:00:46
17Viken,Ingvild Molde 2:31:36 +1:05:27
18Aldo,Kristin Ck Toten- Tråkk 2:33:24 +1:07:15
19Johansson,Jannicke Sekkingstad Sekkingstad As 2:35:04 +1:08:55
20Nyheim,Janicke Sjursen Godvik 2:36:41 +1:10:32
21Vallestad,Berit-Astri Sprek Og Blid 3:01:20 +1:35:11
Resultatliste Kvinner 40-44 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mudge,Angela Gartmore 1:22:22 + 00:00
2Evertsen,Anita Håkenstad Øystre Slidre Il 1:22:46 + 00:24
3Marathon,Kirsten Gular 1:27:15 + 04:53
4Eikås,Janne Jølster 1:41:10 + 18:48
5Liepelt,Benedikte Ekko/aureosen 1:49:23 + 27:01
6Ådland,Marianne Nesbø Norengros 1:52:16 + 29:54
7Almenning,Hanne Sofie Florø 1:55:26 + 33:04
8Torsvik,Merete Tviberg Godvik 1:56:50 + 34:28
8Gundersen,Lise Bjørkhaug Tif Viking 1:56:50 + 34:28
10Trones,Kari Bjørkhaug Tif Viking 1:56:57 + 34:35
11Brusdal,Ruth Norengros K.j. Brusdal As 1:58:02 + 35:40
12Kryvi,Sophie Dedekam Nordnes Majones 2:01:36 + 39:14
13Wæhle,Lin La Nucia 2:02:06 + 39:44
14Straume,Eva First Securities 2:02:50 + 40:28
15Mostrøm,Tove Mjøsdalen I.l 2:04:38 + 42:16
16Rohde,Kristine Syril 2:04:50 + 42:28
17Lindvik,Marita Team Bring Diva 2:05:16 + 42:54
18Storsæter,Britt Kristin Norengros 2:06:46 + 44:24
19Ludvigsen,Vibeke Melkesyre.no 2:07:11 + 44:49
20Nordås,Randi Mjøsdalen I.l 2:08:57 + 46:35
21Skaug,Heidi Isfjorden 2:14:43 + 52:21
22Lunde,Anne Elin Stryn 2:15:19 + 52:57
23Bakkene,Ellen Fana 2:18:56 + 56:34
23Jørgensen,Tone Sogndal 2:18:56 + 56:34
25Bolme,Jorunn Førde Statoil 2:21:20 + 58:58
26Sivertsen,Jorunn Sudbø Il Gneist Orientering 2:21:27 + 59:05
27Larsen,Linda Lerøy 2:23:02 +1:00:40
Resultatliste Kvinner 45-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Saanum,Inger Dagny Mhi 1:35:22 + 00:00
2Orten,Elise Il Fri Friidrett 1:49:18 + 13:56
3Olafsdottir,Astrid Hsi 1:49:23 + 14:01
4Grieg,Camilla Grieg Team 1:52:23 + 17:01
5Solheim,Turid Marianne Statens Vegvesen Region Midt, 1:56:23 + 21:01
6Lomeland,Helen Gjesdal Il 1:56:43 + 21:21
7Eidsheim,Therese Mjøsdalen Il 1:57:02 + 21:40
8Hanstveit,Inger Marie Mjøsdalen 1:59:07 + 23:45
9Albrektsen,Grethe St.olavs Bil 2:02:28 + 27:06
10Holsen,Anne Berit Holsen Idrettslag 2:03:37 + 28:15
11Øygard,Aase Britt Jølster Il 2:03:55 + 28:33
12Storhov,Torunn Spets Multiconsult 2:07:00 + 31:38
13Vallestad,Marit Jølster Il 2:12:48 + 37:26
14Bache,Anne Christine Noteam 2:13:07 + 37:45
15JAkobsen,Mette Aune Blåfall As 2:15:40 + 40:18
16Fleten,Jorunn Lunde Førde Ck 2:15:59 + 40:37
17Amdal,Ellen Sauda Sykkelklubb 2:19:23 + 44:01
18Hamre,Anne Karin Sogndal 2:20:14 + 44:52
19Herfindal,Torunn Høgskolen I Bergen 2:21:11 + 45:49
20Haugen,Gunn Lerøy 2:30:20 + 54:58
21Bråten,Åshild Småkraft As 2:31:47 + 56:25
22Bohinen,Hilde Noteam 2:43:56 +1:08:34
Resultatliste Kvinner 50-54 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Grahl- Madsen,Marte Bergen 1:52:52 + 00:00
2Godager,Tine - 2:05:40 + 12:48
3Ersland,Anna Hsi 2:10:31 + 17:39
4Alværn,Marianne If Skadeforsikring 2:18:21 + 25:29
5Hamre,Grete Deknepollen 2:25:09 + 32:17
6Sandbakk,Inger Lise Team Motbakke 2:30:31 + 37:39
7Gjerstad,Andrine Mjøsdalen I.l 2:36:36 + 43:44
8Tøsse,Åse Melkesyre 2:37:52 + 45:00
9Tessem,Bodil Wenaas As 2:44:15 + 51:23
Resultatliste Kvinner 55-59 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Tråve,Anna Magrethe Lærdal Il 1:44:48 + 00:00
2Stavø,Norunn Florø Tif 1:48:00 + 03:12
3Straume,Linda No Team 2:52:03 +1:07:15
DNSMorvik,Bente Tøsse Melkesyre
Resultatliste Kvinner 60-64 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Molland,Sigrun Aks 77 2:03:34 + 00:00
2Svardal,Solveig Eikefjord I.l. 2:09:11 + 05:37
3Berge,Liv Åheim Il 2:19:29 + 15:55
DNSYtrehus,Ingunn Tromsø Univ. Bil
Resultatliste Kvinner 70-74 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Erstad,Johanne-Marie Øiystese Il 3:22:10 + 00:00
Resultatliste Gutar 15-17 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bu,Torstein Førde Il 1:28:41 + 00:00
2Rauset,Andreas Sandane T & Il 1:31:54 + 03:13
3Lomeland,Sondre Gjesdal Il 1:33:50 + 05:09
4Grimsbø,Bendik Førde Il 1:37:36 + 08:55
5Aagnes,Sebastian Kolsås 1:37:46 + 09:05
6Vonen,Rasmus - 1:38:23 + 09:42
7Biehler,Niels As Meudon France Cordialement 1:45:48 + 17:07
8Trefall,Magnus Eksingedalen Il 1:53:58 + 25:17
9Kvalheim,Sigmund Aasen Måløy 2:05:58 + 37:17
Resultatliste Menn 18-19 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kampenhøy,Anders Furnes Skiløperforening 1:28:07 + 00:00
2Skarbø,Henrik Waagen Skarbø Krinnslag 1:28:21 + 00:14
3Munkvold,Oddne Håvardstun Førde Il 1:28:28 + 00:21
4Knutsen,Simon Kif Fridrett 1:33:24 + 05:17
5Gjørven,Jarle Midthjell Markane 1:34:24 + 06:17
6Bringsvor,Eirik Voksøy Sandsøy Il 1:40:29 + 12:22
7Dæhlie,Jon Ludvik Åsen I. L. 1:49:04 + 20:57
8Trefall,Einar Eksingedalen Il 3:02:20 +1:34:13
Resultatliste Menn 20-22 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Knutsen,Eivind Tjalve Ik 1:18:29 + 00:00
2Eide,Erlend Eidsfossen Sykkel 1:21:06 + 02:37
3Vedvik,Marius Gular 1:22:33 + 04:04
4Bakke,Henrik Il I Bul 1:23:52 + 05:23
5Erdal,Ole Martin Førde Il 1:24:18 + 05:49
6Haga,Tommy Sandnes Il 1:25:41 + 07:12
7Aalberg,Andreas Fossum If 1:26:32 + 08:03
8Svela,Per Bjerkreim Il 1:28:10 + 09:41
9Sandbakk,Ulrik Stryn 1:53:53 + 35:24
10Valaker,Marius Nanyang Technological Universi 2:02:35 + 44:06
11Andersen,Nikolai Oslo 2:10:04 + 51:35
12Holte,Rune Ålesund 2:17:45 + 59:16
DNSRomarheim,Jogeir Hjellvik Il
Resultatliste Menn 23-34 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Arslan,Ahmet Ankara 1:07:06 + 00:00
2Ludvigsen,Thorbjørn Thorsen Bfg Fana/ Melkesyre.no 1:13:10 + 06:04
3Haugsnes,Eirik Dagssønn Il Pioner 1:13:40 + 06:34
4Bereket,Tomas Larvik Turn 1:14:58 + 07:52
5Skjervheim,Lars Erik Voss Il 1:17:34 + 10:28
6Kiserud,Yngve Mædicinernes Ck 1:21:17 + 14:11
7Rindal,Arve Eid Il 1:22:56 + 15:50
8Sæten,Christian Team Stredet 1:24:03 + 16:57
9Søfteland,Andreas Søfteland Friidrett 1:27:09 + 20:03
10Tichelkamp,Thomas Ntnui Telemark-Alpint 1:29:09 + 22:03
11Kristensson,Mikael Leksands Ok 1:29:32 + 22:26
12Nitter,Lars Jakob Vik Il 1:29:40 + 22:34
13Djønne,Jon Ivar Fri 1:29:43 + 22:37
14Haugen,Svein Arne Multiconsult Bil 1:31:08 + 24:02
15Christophersen,Knut Bergen 1:31:46 + 24:40
16Holsen,Jonny Førde 1:32:08 + 25:02
17Gjedrem,Hans Martin Valldal Il / La Sportiva 1:32:16 + 25:10
18Hagen,Jan Roger Straumsnes Il 1:33:04 + 25:58
19Olsnes,Jan-Henrik Il Fri 1:33:25 + 26:19
20Werner,Benjamin Ntnui Friidrett 1:33:30 + 26:24
21Borgen,Harald Sundgot Sportsmaster Bil 1:33:42 + 26:36
22Blankvoort,Stefan Trondheim 1:33:54 + 26:48
23Mooney,John Ptsv Rosenheim / Salomon 1:35:07 + 28:01
24Haugen,Kay Roger Loen 1:35:11 + 28:05
25Espe,Idar Heimdal Fjellgeitene.no 1:35:35 + 28:29
26Sundland,Jon Are Unneland Idrettslag 1:36:42 + 29:36
27Gimmestad,Håvard Bergen 1:36:52 + 29:46
28Steinsland,Mats Melkesyre.no 1:37:04 + 29:58
29Kusslid,Jon Inge Førde Il 1:38:17 + 31:11
30Bøhmer,Christian Svelvik Sk- Triatlon 1:39:37 + 32:31
31Andersen,Runar Team Fotopro 1:39:45 + 32:39
32Marthinusen,Ivar Trondheim 1:39:46 + 32:40
33Basteskår,Andre Prakt Eiendom As 1:39:48 + 32:42
34Haukaas,Gaute Multiconsult Bil 1:40:18 + 33:12
35Flegstad,Jim Sem 1:40:33 + 33:27
36Kvalheim,Remi Bergen Triathlon Club 1:40:36 + 33:30
37Hornnes,Bjørnar Oslo 1:40:56 + 33:50
38Egeland,Sindre Multiconsult 1:41:59 + 34:53
39Gunnarsson,Vidar Gti Stavanger 1:42:13 + 35:07
40Myrbostad,Ole Kristian Molde 1:42:44 + 35:38
41Edvardsen,Dagfinn Løpeklubben Bergen 1:42:57 + 35:51
42Bolsønes,Ole Stabukken 1:43:06 + 36:00
43Kleppenes,Bjørn Magne Hyen Il 1:43:57 + 36:51
44Hunnes,Hans Jakob Trondheim 1:44:32 + 37:26
45Småbrekke,Jan-Eirik Sweco BIL 1:44:45 + 37:39
46Fjellestad,Gunnar Fjellhug Vereide 1:44:57 + 37:51
47Mork,Stian Velledalen Il 1:46:35 + 39:29
48Rogne,Kristoffer Bulandet Il 1:47:09 + 40:03
49Simpson,Thomas Sweco 1:47:26 + 40:20
50K.- Lødemel,Jarle Fretheim Stryn 1:47:28 + 40:22
51Svår,Leif Åge Hornindal 1:48:11 + 41:05
52Frantzen,Martin Joggegruppa 1:48:38 + 41:32
53Bernhardsen,Joachim Prakt Eiendom As 1:48:41 + 41:35
54Nilsen,Erling Team Fotopro 1:48:49 + 41:43
55Risøy,Endre Eid Il 1:49:31 + 42:25
56Kallekleiv,Tarjei Sweco 1:49:33 + 42:27
57Bjørbæk,Lars Flora Turlag 1:49:53 + 42:47
58Lofthus,Espen Multiconsult 1:49:55 + 42:49
59Basteskår,David Bare David Klubb 1:50:02 + 42:56
60Tandstad,Jo Andre Velledalen Il 1:50:49 + 43:43
61Andersen,Eirik Vestfossen If 1:51:06 + 44:00
62Austrheim,Harald Sweco BIL 1:51:16 + 44:10
63Ølness,Thomas Søfteland Friidrett 1:51:28 + 44:22
64Ruud,Kristian Haugen Via Regia 1:52:09 + 45:03
65Edvardsen,Roger Løpeklubben Bergen 1:52:20 + 45:14
66Svardal,Stig Jarle Sweco BIL 1:52:24 + 45:18
67Drange,Ole Kristian Tysnes 1:53:36 + 46:30
68Uthaug,Sindre Champagneatletene 1:54:13 + 47:07
69Kårstad,Bent Småkraft As 1:55:25 + 48:19
70Sæther,Sverre Georg Eikelandsosen 1:55:42 + 48:36
71Hoff,Sindre Viksdalen 1:56:50 + 49:44
72Sælen,Christer Il Fri 1:58:46 + 51:40
73Moe,Erik Stryn 1:59:14 + 52:08
74Hordvik,Stian Noteam 1:59:21 + 52:15
75Hordvik,Aslak Noteam 1:59:51 + 52:45
76Aass,Øyvind Team Pedro 2:00:13 + 53:07
77Grønfur,Gaute L. Jølster 2:01:04 + 53:58
78Gidskehaug,Sindre Lavik Knekten Il 2:01:25 + 54:19
79Maridal,Odd Arne Korsveggarden Tindeklubb 2:01:36 + 54:30
80Hordvik,Espen Noteam 2:01:44 + 54:38
81Kalberg,Tor Olav Hugdal Askelandsbanden 2:01:48 + 54:42
82Nordeide,Lim Alexander Billetto 2:01:53 + 54:47
83Sandvik,Christian Småkraft As 2:02:10 + 55:04
84Oppedal,Øyvind Anga 2:02:37 + 55:31
85Ødegård,Martin Krik 2:02:58 + 55:52
86Årman,Jakob Bergen 2:05:23 + 58:17
87Birkeland,Jon Anders Hjellvik Il 2:06:24 + 59:18
88Holan,Ben Vembli 2:06:37 + 59:31
89Otterlei,Knut Tore Team Nautilus 2:07:04 + 59:58
90Holte,Roger Klæbu 2:07:41 +1:00:35
91Engeli,Marius Fjellgeitene.no 2:09:28 +1:02:22
92Sørensen,Jon Andre Oslo 2:09:29 +1:02:23
92Carlson,Christian Hankø Consulting 2:09:29 +1:02:23
94Kalstad,Jan Reidar Lerøy 2:09:38 +1:02:32
95Holte,Kenneth Noteam 2:10:40 +1:03:34
96Flo,Svein Erik Bring Stryn 2:12:53 +1:05:47
97Kvamme,Kent Olav Gjelsvik Øvre Ervik 2:13:29 +1:06:23
98Svihus,Ole Oslo 2:15:13 +1:08:07
99Glad,Håkon Løvset Fernet Il 2:15:39 +1:08:33
100Hofland,Eivind Hofline 2:15:50 +1:08:44
101Wefring,André Ikke Bare David Klubb 2:16:08 +1:09:02
102Edvardsen,Endre Løpeklubben Bergen 2:16:21 +1:09:15
103Haugen,Tore Hankø Consulting 2:16:56 +1:09:50
104Eide,Thomas Laurentius Team Pedro 2:17:23 +1:10:17
105Hartmark,Stein Bjerke 2:17:38 +1:10:32
106Søviknes,Harald Kondis 2:18:57 +1:11:51
107Pedersen,Hans-Fredrik Lerøy 2:23:16 +1:16:10
108Hagen,Jo Team Hagen 2:25:53 +1:18:47
109Brunborg,Terje Ulset 2:27:21 +1:20:15
110Stusdal,Remi Lerøy 2:28:29 +1:21:23
111Fjelddalen,Per Af Gruppen Bil 2:28:34 +1:21:28
112Skibenes,Johannes Team Hatlelid Skibenes 2:30:25 +1:23:19
113Baugstø,Torbjørn Lerøy 2:31:47 +1:24:41
114Mosgaard-Lier,Erik Via Regia 2:38:53 +1:31:47
115Skarstein,Tor Helge Bergen 2:39:32 +1:32:26
116Snekkevik,Odd Egil Odfjell Drilling 2:40:20 +1:33:14
117Olsen,Christian Nordgreen Florø 2:46:47 +1:39:41
118Horn,Henrik Oslo 2:47:55 +1:40:49
119Frantzen,Petter Joggegruppa 2:56:12 +1:49:06
120Nilsen,Jørgen Egenes Lerøy 2:56:41 +1:49:35
121Moe,Kenneth Holst Team Domstein 3:05:29 +1:58:23
122Bjørstad,Stian Røsvik Stormen B.i.l 3:21:55 +2:14:49
DNSEnger,Ole-Christen Team Pedro
DNSLjosland,Ingvar Oslo
Resultatliste Menn 35-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ouren,Geir Ludvig Aasen Øvrebø Il / Team Npro 1:19:51 + 00:00
2Tjønneland,Jann Olav Viksdalen Il 1:20:39 + 00:48
3Osborne,Adam Leeds City Ac 1:21:57 + 02:06
4Haaheim,Lars Olaf Varegg 1:25:28 + 05:37
5Tvinnereim,Jon Meyer Noteam 1:27:22 + 07:31
6Skaten,Geir Storetvedt Il Gular 1:27:23 + 07:32
7Johansen,Einar Runner Up 1:27:35 + 07:44
8Bøyum,Per Olav Syril 1:28:53 + 09:02
9Stensrud,Simen Unilabs 1:31:57 + 12:06
10Tomren,Geir Tony Sport1 Tomra 1:33:14 + 13:23
11Fjellestad,Edvard Fjellhug/vereide 1:33:29 + 13:38
12Aske,Sverre Nesdal Fjellhug Vereide 1:34:11 + 14:20
13Stensvold,Johnny Lsk Bil 1:34:37 + 14:46
14Kalhagen,Rune Aase Nordfjordeid 1:36:50 + 16:59
15Dalseth,Torgeir Team Moa Revisjon! 1:37:33 + 17:42
16Kusslid,Kjell Olav Haukedalen 1:38:14 + 18:23
17Mallesvik,Vidar Teammoses 1:39:38 + 19:47
18Skjevdal,Rune Norsk Grønnkraft 1:40:47 + 20:56
19Bringsvor,Anders Sandsøy Il 1:41:14 + 21:23
20Thomassen,Pål Fjellgeitene 1:41:48 + 21:57
21Haugen,Steinar Frei 1:42:06 + 22:15
22Emblem,Gunnar Karl Hakallestranda Kondisjonsklubb 1:42:30 + 22:39
23Heimseter,Helge Arnstein Eikefjord Il 1:42:41 + 22:50
24Sjursæther,Arne Hordvik 1:42:47 + 22:56
25Skjølberg,Gisle Bremanger Idrettslag 1:42:56 + 23:05
26Engeli,Lars Fjellgeitene.no 1:43:19 + 23:28
27Trumpy,Henrik Bergen 1:43:33 + 23:42
28Askeland,Rune Bkk BIL/ Fjellgeitene.no 1:43:50 + 23:59
29Nesse,Haagen Fjellgeitene.no 1:44:31 + 24:40
30Skar,Øyvind Team Kjerringfri 1:44:33 + 24:42
31Skår,Bjarte Brødrene Dahl 1:44:38 + 24:47
32Ulvedal,Knut-Gunnar Il Veten 1:44:58 + 25:07
33Vikebø,Frode Bendiksen Havforskningsinstituttet 1:45:13 + 25:22
34Tjellaug,Jon- Terje Stryn T & Il 1:45:17 + 25:26
35Steinsland,Arild Motbakke Kameratene 1:45:18 + 25:27
36Bolme,Knut Statoil 1:45:35 + 25:44
37Fure,Kenneth Fjellhug Vereide I.l. 1:46:22 + 26:31
38Alnes,Håvard Stavanger 1:46:37 + 26:46
39Johansen,Anders Ottestad Sykleklubb 1:46:45 + 26:54
40Rasmussen,Bjarte Ck Henie 1:46:58 + 27:07
41Tvedt,Øyvind Fanavoll Noteam 1:48:10 + 28:19
42Martinsen,Thomas Bergen 1:48:27 + 28:36
43Iversen,Tormod Førde Ck 1:48:52 + 29:01
44Larsen,Kim Øivind Privat 1:49:06 + 29:15
45Hope,Øyvind Fana Flis 1:49:09 + 29:18
46Sørland,Arve Einar Nordfjordeid 1:49:27 + 29:36
47Edvardsdal,Endre Lerøy 1:49:38 + 29:47
48Johansen,Cato Neibil 1:49:57 + 30:06
49Kaland,Jim Bergen Kommune 1:50:15 + 30:24
50Visnes,Inge Andre Almenning Il 1:50:39 + 30:48
51Fekjær,Sverre Bringsrud Team Kjerringfri 1:51:34 + 31:43
52Skrøppa,Jan Bjarte Førde 1:52:25 + 32:34
53Vågene,Vegard Hide Brann 1:52:40 + 32:49
54Richardsen,Cato Bygningsbyrået 1:53:01 + 33:10
55Borge,Geir Stokko 1:53:45 + 33:54
56Bakke,Terje Skanska Aktiv 1:54:01 + 34:10
57Lund,Harald Francke Oslo 1:55:00 + 35:09
58Smaadal,Ørjan Jølster 1:56:19 + 36:28
59Orre,Knut Sykkylven 1:56:52 + 37:01
60Alme,Lars Otto Fjellhug Vereide Il 1:57:27 + 37:36
61Langeland,Reidar Team Arnanipa 1:57:30 + 37:39
62Bjørsvik,Leif Egil Motbakke Kameratene 2:00:01 + 40:10
63Vangsnes,Jan-Erik Eldar 2:00:03 + 40:12
64Fremstad,Martin Porsgrunn 2:00:48 + 40:57
65Viksøy,Jostein Noteam 2:02:09 + 42:18
66Lekven,Njål Noteam 2:02:45 + 42:54
67Hvidsten,Thor Bergen 2:06:04 + 46:13
68Indrefjord,Arild Lerøy 2:09:16 + 49:25
69Vedå,Runar Hjellvik Il 2:09:38 + 49:47
70Pettersen,Øyvind Hordvik 2:11:11 + 51:20
71Nesse,Roald Noteam 2:14:44 + 54:53
72Nordberg,Jan- Tore Odfjell Well Syre Klubb. 2:16:58 + 57:07
73Isaksen,Ketil Oslo 2:17:29 + 57:38
74Vangen,Jan Atle Archer 2:18:17 + 58:26
75Godø,Andreas Rørvik Det Norske Veritas 2:20:11 +1:00:20
76Iversen,Eivind Noteam 2:20:22 +1:00:31
77Røstberg,Stein Fredrik Molde 2:21:17 +1:01:26
78Johannessen,Kjetil Ck Henie 2:25:14 +1:05:23
79Rønnekleiv,Stian Florø 2:26:17 +1:06:26
80Tørresdal,Frode Noteam 2:28:10 +1:08:19
81Ortega,Eduard Acorrecuita 2:30:31 +1:10:40
82Bredesen-Opset,Brede Bo Bil 2:31:55 +1:12:04
83Bastiansen,Tore Aamodt Mi Swaco, Et Schlumberger Sels 2:39:34 +1:19:43
84Hauge,Kenneth Bruvik 2:41:55 +1:22:04
85Mølsæter,Magnus Tomaco Bil 2:55:30 +1:35:39
86Sviggum,Geir Shanghai Uphill 2:56:47 +1:36:56
87Lien,Øyvind Noteam 2:58:13 +1:38:22
88Pisani,Alexander Porsgrunn 3:17:17 +1:57:26
DNSHammer,Stig Hjellvik Il
Resultatliste Menn 40-44 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Wyatt,Jonathan Atletica Trento 1:09:37 + 00:00
2Hjelmeset,Odd-Bjørn Fjellhug / Vereide 1:24:35 + 14:58
3Skaar,Ingvar Statoil Bergen Bil 1:25:14 + 15:37
4Richmond,Kenny Shettleston Scotland 1:25:51 + 16:14
5Nylund,Sven Molde Olymp Il 1:25:54 + 16:17
6Gurvin,Per Eivind Førde Il 1:27:02 + 17:25
7Alrun,Stephan - 1:27:29 + 17:52
8Vallestad,Ole Jonny Holsen 1:29:17 + 19:40
9Fænn,Sigbjørn Markane I.l. 1:29:57 + 20:20
10Hauso,Harald Varegg 1:30:20 + 20:43
11Dyrkolbotn,Roy Mjøsdalen I.l 1:33:02 + 23:25
12Stedje,Dag Endre Sogndal/stedjeaosen 1:35:05 + 25:28
13Røkke,Erik Stordal Il Langrenn 1:35:47 + 26:10
14Frislid,Ola Heggjabygda Il 1:36:14 + 26:37
15Svihus,Årstein Bergen 1:36:45 + 27:08
16Myhre,Karsten Kongsberg 1:36:59 + 27:22
17Løkke,Trond Erlends Sorti 1:37:00 + 27:23
18Espedal,Leif Jarle Svint Il 1:37:10 + 27:33
19Værøy,Inge Noteam 1:37:18 + 27:41
20Instebø,Tore Bck 1:37:19 + 27:42
21Steinsland,Tommy Melkesyre.no 1:37:20 + 27:43
22Rauset,Eivind Eidsfossen Sykkel 1:38:46 + 29:09
23Sviggum,Kent Avinor 1:39:05 + 29:28
24Nystøyl,Harald Svein Hakallestranda Kondisjonslag 1:39:23 + 29:46
25Mølsæter,Martin First Asset Management 1:39:33 + 29:56
26Vatsaas,Arnstein Volda Trakkarlag 1:39:35 + 29:58
27Knivsflå,Ingvald Geiranger Il 1:40:27 + 30:50
28Degerman,Eric Ifk Umeå 1:40:33 + 30:56
29Stück,Volker Fellbach 1:40:58 + 31:21
30Bolstad,Jan Øyvind Fanaråk 1:41:42 + 32:05
31Ludvigsen,Bjarne Melkesyre.no 1:41:53 + 32:16
32Seliussen,Morten Bfg Fana 1:42:45 + 33:08
33Styrvoll,Kjetil Søfteland 1:43:03 + 33:26
33Nilsen,Trond Inge Søfteland 1:43:03 + 33:26
35Hovland,Frode Bravo Seafood 1:43:04 + 33:27
36Aadland,Rune K. Team Arnanipa 1:43:14 + 33:37
37Rusten,Jakob Ingen 1:44:18 + 34:41
38Rachlew,Cato Team C-010 1:44:28 + 34:51
39Klakegg,Hallvad Sparebanken Sogn Og Fjordane 1:46:58 + 37:21
40Winterthun,Cato Bkk Bil 1:47:40 + 38:03
41Pettersen,Finn Ove Kongsberg 1:48:11 + 38:34
42Thorstensen,Morten Gjelleråsen IF 1:48:27 + 38:50
43Porten,John Kenneth Embl 1:48:50 + 39:13
44Skjerven,Christen Bergen Triathlon Club 1:49:10 + 39:33
45Nyberg,Øyvind Melkesyre.no 1:49:15 + 39:38
46Skjelvan,Ketil Ola Bkk Bil 1:49:48 + 40:11
47Hodnefjell,John Måløy I.l. 1:50:47 + 41:10
48Kvåle,Olav Bruheim Skjåk Il 1:51:09 + 41:32
49Lerøy,Knut Hallvard Lerøy 1:51:24 + 41:47
50Bjordal,Øyvind Nesttun 1:52:03 + 42:26
51Fauske,Geir Tryg Forsikring 1:52:24 + 42:47
52Amundsen,Rudy Kleven Maritime 1:53:35 + 43:58
53Kårstad,Lars Inge Bygstad/bergen 1:53:43 + 44:06
54Binder,Sturla Frekhaug 1:53:46 + 44:09
55Høydal,Kjell Ove Florø 1:55:29 + 45:52
56Gran,Bjørn Axel Halden SK 1:55:43 + 46:06
57Vindheim,Ivan Nordnes Majones 1:55:49 + 46:12
58Osen,Arild Fhi Bergen 1:56:11 + 46:34
59Gladsø,John Anton Sogndal 1:57:02 + 47:25
60Aune,André Bravo Seafood 1:57:47 + 48:10
61Gunnarskog,Brynjar Indre Arna 1:58:37 + 49:00
62Sørhøy,Frode Melkesyre.no 1:58:57 + 49:20
63Nielsen,Karsten V S Tcm Mongstad 1:59:01 + 49:24
64Halland,Roy-Ove Il-Fri 1:59:38 + 50:01
65Magnussen,Christian F.l.opp 1:59:56 + 50:19
66Otterlei,Kjell Harald Langevåg I.l. 2:00:04 + 50:27
67Skorpen,Tore Bach Ck Henie 2:01:06 + 51:29
67Nesdal,Dag Sivert Myklebost 2:01:06 + 51:29
69Rosenberg,Bjørn E. Bergen 2:01:24 + 51:47
70Blytt,Rune - 2:02:38 + 53:01
71Fonn,Pål Team Fana Glass 2:06:02 + 56:25
72Mo,Harald Pwc Bil 2:06:05 + 56:28
73Monclair,Espen Statoil Bil 2:06:55 + 57:18
74Åsvang,Håkon Bravo Seafood 2:07:27 + 57:50
75Kjempenes,Håvard Jølster 2:07:44 + 58:07
76Hausken,Leif Arne Godøy Il 2:08:13 + 58:36
77Hellebust,Frode Brødrene Dahl 2:09:08 + 59:31
78Offerdal,Tor Anders Lærdal Il 2:10:32 +1:00:55
79Vidal,Pierre Oslo 2:10:53 +1:01:16
80Romarheim,Karl Johannes Nordhordland Sykkelklubb 2:12:19 +1:02:42
81Mosevoll,Eivind Hjellvik Il 2:12:24 +1:02:47
82Bergan,Eirik Mjøsdalen I.l 2:15:08 +1:05:31
83Hammersborg,Stig Morten Embl 2:17:02 +1:07:25
84Tveiterås,Tore Hjellvik Il 2:18:38 +1:09:01
85Bruheim,Svein Bravo Seafood 2:19:46 +1:10:09
86Høyvik,Roy Arthur Fjellgeitene 2:21:01 +1:11:24
87Borch,Bjørnar Leithe Tromsø Løpeklubb 2:21:08 +1:11:31
88Vedå,Torbjørn Hjellvik Il 2:23:15 +1:13:38
89Cornell,Richard Embl 2:23:35 +1:13:58
90Sunde,Frode Team Åjaaau 2:23:57 +1:14:20
91Lunde,Terje Høvik 2:25:30 +1:15:53
92Herstad,Olav Tambarskjelvar Il 2:27:21 +1:17:44
93Vatne,Arne Lerøy 2:46:30 +1:36:53
DNSKvelstad,Ole R&b
DNSHolmen,Ulf Lier
Resultatliste Menn 45-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mundal,Kjell Jølster Il 1:27:05 + 00:00
2Øygard,Geir Jølster Il 1:29:02 + 01:57
3Øvrebust,Pål Bjørn Stordal Il 1:30:04 + 02:59
4Aanensen,Stein Mhi 1:30:15 + 03:10
5Brudevoll,Arvid Vik Idrettslag 1:30:32 + 03:27
6Hammersvik,Jørund Førde Il 1:31:07 + 04:02
7Bukve,Oddgeir Jotun Il 1:35:12 + 08:07
8Bangjord,Tom Kristiansund 1:35:14 + 08:09
9Skogen,Audun Hakallestranda Kondisjonslag 1:36:08 + 09:03
10Auflem,Ole Dag Loen 1:37:03 + 09:58
11Nygård,Jan Karsten Bremanger Il 1:39:24 + 12:19
12Evensen,Geir Statoil 1:39:56 + 12:51
13Karbø,Nils Ås 1:40:18 + 13:13
14Lien,Per Oddvar Kyrkjebø Il 1:40:45 + 13:40
15Endestad,Per Eikefjord Il 1:40:56 + 13:51
16Saunes,Hallstein Hødd Il 1:41:00 + 13:55
17Nilsson,Marcus Rånäs 4h 1:41:34 + 14:29
18Hestholm,Roger Syril 1:41:40 + 14:35
19Erdal,Herman Førde Il 1:41:53 + 14:48
20Andreassen,Trond Espa 1:42:20 + 15:15
21Hovden,Ivar Knausen Il 1:42:39 + 15:34
22Kjærner-Semb,Jan Varegg Il 1:42:52 + 15:47
23Lunde,Harald Storesunde Il 1:44:21 + 17:16
24Instebø,Arne Fyllingsdalen 1:44:28 + 17:23
25Kavli,Tony Noteam 1:45:14 + 18:09
26Hanstveit,Øystein Mjøsdalen I.l 1:45:28 + 18:23
27Tysseland,Svein Tore Samnanger Il 1:45:48 + 18:43
28Flo,Kjetil Stryn T&il 1:46:51 + 19:46
29Espelid,Magne Mjøsdalen I.l 1:47:19 + 20:14
30Taule,Øyvind Melkesyre 1:47:55 + 20:50
31Hildre,Knut Prosjekt 1,45 1:48:20 + 21:15
32Ulvang,Bjørn Tryg Forsikring 1:48:21 + 21:16
33Bøe,Kåre Markane I.l. 1:48:35 + 21:30
34Brune,Bjørn Arve Stranda Il 1:48:39 + 21:34
35Roska,Helge Eidsfossen Sykkel 1:49:50 + 22:45
36Hauge,Svein Fjellhug Vereide 1:50:21 + 23:16
37Eikanger,Tom-Eirik Gular 1:50:40 + 23:35
38Heggen,Odd Harald Heggjabygda Il 1:51:24 + 24:19
39Skrede,Vegard Noteam 1:52:38 + 25:33
40Årset,Endre Norsk Grønnkraft 1:52:42 + 25:37
41Helgaas,Magne Nodhordland Sykkelklubb 1:53:54 + 26:49
42Haugen,Lars Bergen 1:54:43 + 27:38
43Pedersen,Jonny Flekke 1:54:46 + 27:41
44Tvedt,Øystein Statoil Mongstad 1:54:57 + 27:52
45Rognø,Jarle Yit Bil 1:55:03 + 27:58
46Thorstensen,Jarle Fyllingsdalen 1:55:25 + 28:20
47Folstad,Erlend Airlift 1:55:28 + 28:23
48Pedersen,Jan Harald Hyen Il 1:55:49 + 28:44
49Mossestad,Freddy Fyllingsdalen 1:56:17 + 29:12
50Rokk,Jørn Team Kabelen 1:56:24 + 29:19
51Øygard,Jan Erik Førde Il 1:56:26 + 29:21
52Bjørdal,Hugo Bygningsbyrået 1:57:13 + 30:08
53Hoel,Jan Fana 1:57:19 + 30:14
54Fredriksen,Fridtjof Sykkylven Il 1:57:26 + 30:21
55Holvik,Stein Kjetil Team Bedbull 1:57:33 + 30:28
56Guttesen,Claus Bbil 1:57:34 + 30:29
57Høines,Åge Bygningsbyrået 1:58:01 + 30:56
58Tysse,Per Arild Bulandet Il 2:01:09 + 34:04
59Kongsvik,Knut Førde Il 2:01:39 + 34:34
60Tennefoss,Anders Lerøy 2:02:04 + 34:59
61Haaland,Knut Bergen 2:03:15 + 36:10
62Hundvebakke,Geir Bergen 2:03:29 + 36:24
63Heltne,Jon- Kenneth Eidsvåg Motbakke Og Bankett Kl 2:03:57 + 36:52
64Alapnes,Roy Flakstadvåg Laks 2:04:26 + 37:21
65Biehler,Jean- Marc As Meudon France 2:04:28 + 37:23
66Lingjerde,Arild Nesttun 2:05:57 + 38:52
67Espeseth,Dag Andre Lerøy 2:06:03 + 38:58
68Hanstveit,Odd Arne Mjøsdalen I.l 2:06:41 + 39:36
69Mjåtveit,Ove Førde 2:06:47 + 39:42
70Sandvik,Stig Bønes 2:06:53 + 39:48
71Sævig,Bjarte Lerøy 2:07:12 + 40:07
72Vange,Per Kristian Eldre Herrer Med Joggesko 2:07:13 + 40:08
73Hamre,Lars Rune Moi Il 2:07:33 + 40:28
74Espelid,Tormod Mjøsdalen I.l 2:07:45 + 40:40
75Johnsen,Halvor Bring Express 2:08:31 + 41:26
76Gjørven,Jan Egil Markane 2:09:24 + 42:19
77Hjemdal,Erlend Paradis 2:09:59 + 42:54
78Indrebø,Jan Ove Eid 2:10:34 + 43:29
79Gulbrandsen,Jørn Ck Toten- Tråkk 2:12:19 + 45:14
80Hilt,Morten Eidsvåg Motbakke 2:13:25 + 46:20
81Humberset,Ivar Sfs Bil 2:15:09 + 48:04
82Norheim,Helge Bulandet Idrettslag 2:15:22 + 48:17
83Gullaksen,Stein Harald Sandsli 2:16:02 + 48:57
84Tungland,Nils Sauda Sykkelklubb 2:16:15 + 49:10
85Berge,Hans-Erik Veritas Bil 2:16:57 + 49:52
86Engevik,Harald Florø 2:17:43 + 50:38
87Damm,Atle Onninen 2:17:44 + 50:39
88Fossen,Tore Team Bedbull 2:22:33 + 55:28
89Osvoll,Olav Sunnfjord Energi 2:40:20 +1:13:15
90Molvik,Dag Olav Hakallestranda Kondisjon 2:47:44 +1:20:39
91Garate,Christian Alejandro Melkesyre.no 3:04:16 +1:37:11
DNSTveit,Ben Sture Bergen Politi
DNSBaldersheim,Einar Knoff Team Balder
DNSAlisøy,Svein Ove Førde
Resultatliste Menn 50-54 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Rypdal,Magnor Isfjorden 1:22:12 + 00:00
2Hordnes,Terje Fana Il 1:27:34 + 05:22
3Krakset,Petter Hakallestranda Kondisjonslag 1:31:59 + 09:47
4Vonen,Brynulf - 1:34:44 + 12:32
5Solheim,Magnar Norddalsfjoro I.l 1:35:00 + 12:48
6Sverdrup-Thygeson,Lars Team Høvik Jogg 1:35:44 + 13:32
7Hammersland,Henry Eidsfossen Sykkel 1:36:26 + 14:14
8Eidsheim,Tore Mjøsdalen Il 1:37:37 + 15:25
9Halland,Vidar Sunnfjord Energi As 1:38:14 + 16:02
10Horn,Ketil Noteam 1:38:51 + 16:39
11Grahl- Madsen,Martin Fana 1:39:10 + 16:58
12Odden,Ivar Sparebank 1 Lom Og Skjåk 1:39:58 + 17:46
13Øygard,Kjell Jølster Il 1:41:03 + 18:51
14Boge,Lars Mjøsdalen I.l 1:41:45 + 19:33
15Bakkebø,Anders Åheim 1:41:48 + 19:36
16Kvalheim,Olav Nyborg 1:42:42 + 20:30
17Øvsthus,Øystein Mjøsdalen I.l 1:43:31 + 21:19
18Fjelldal,Hans-Aksel Veidekke Bil 1:43:54 + 21:42
19Sæther,Morten Oslo 1:46:14 + 24:02
20Karbø,Per Ingebrigt Sunnylven Il 1:46:30 + 24:18
21Nyhammer,Klaus Knarvik 1:47:31 + 25:19
22Tonning,Gullak Hydro BILHøyanger 1:48:12 + 26:00
23Aksnes,Magne Lauvstad 1:48:39 + 26:27
24Kobeltvedt,Jens-Eivind Abb Bil 1:49:21 + 27:09
25Rosenberg,Stein Paul Ud 1:50:57 + 28:45
26Tombre,Ove Ytre Arna 1:51:17 + 29:05
27Kristiansen,Kjetil Sportsmaster 1:51:32 + 29:20
28Lossius,Morten Ingvar Holmen I. L. 1:53:26 + 31:14
29Finne,Styrk Csc 1:53:29 + 31:17
30Kleppe,Bjørn Helge Mjøsdalen 1:53:55 + 31:43
31Eriksen,Trygve Norengros K.j. Brusdal As 1:57:35 + 35:23
32Solberg,Geir Melkesyre.no 1:57:56 + 35:44
33Sildnes,Øystein Rune Storsild Bil 1:58:56 + 36:44
34Gjerstad,Vidar Mjøsdalen I.l 1:58:57 + 36:45
35Marøy,Halfdan Ny Pers 1:58:59 + 36:47
36Askildsen,Morthen Dnb 2:03:21 + 41:09
37Alfsen,Petter Dnb Friidrett 2:03:42 + 41:30
38Austefjord,Steinar Justagjerdskamerarane 2:04:25 + 42:13
39Holm,Ole Yit Bil 2:06:46 + 44:34
40Berge,Audun Eldre Herrer Med Joggesko 2:07:22 + 45:10
41Hjelle,Olav M. Eid Il 2:08:41 + 46:29
42Kobbeltvedt,Nils Birger Il 5360 2:09:02 + 46:50
43Kleiven,Kjell Førde Il 2:10:38 + 48:26
44Åberg,Anders Skåneslättens Ol 2:11:24 + 49:12
45Øye,Tor Idar Vartdal 2:11:26 + 49:14
46Sandbakk,Hans Team Motbakke 2:12:41 + 50:29
47Martinsen,Per St:kilda 2:13:06 + 50:54
48Røykenes,Hans Petter Klp 2:13:17 + 51:05
49Espelid,Ola Neumann Bygg As 2:13:55 + 51:43
50Rolf,Hanstveit Mjøsdalen I. L. 2:14:37 + 52:25
51Skarbø,Ole Jon Team Skarbø 2:14:58 + 52:46
52Ingvoldstad,Frode Sportsmaster 2:15:28 + 53:16
53Midtsæter,Valter Mjøsdalen I.l 2:16:30 + 54:18
54Høstaker,Øyvind Førde 2:17:30 + 55:18
54Ellingsen,Åsmund Blåfall As 2:17:30 + 55:18
56Christiansen,Bjørge Statoil 2:21:25 + 59:13
57Selheim,Are Noteam 2:21:47 + 59:35
58Windingstad,Gorm Møkkaløkka Seilforening 2:23:19 +1:01:07
59Kvalheim,Egil Noteam 2:25:11 +1:02:59
59Straume,Arne No Team 2:25:11 +1:02:59
61Peltola,Jukka Nesøya 2:28:19 +1:06:07
62Mjelstad,Hermund Syril 2:32:55 +1:10:43
63Yndesdal,Nils Erling Syril 2:38:36 +1:16:24
64Lunde,Magne Bærums Verk 2:50:29 +1:28:17
Resultatliste Menn 55-59 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Driveklepp,Erik Volda 1:37:08 + 00:00
2Torvanger,Terje Bremanger Idrettslag 1:37:18 + 00:10
3Bjarkø,Arild Nord Østerdal Ok 1:40:16 + 03:08
4Boge,Anders Mjøsdalen I.l 1:45:11 + 08:03
5Torvanger,Aage Florø Turn Og Idrett 1:45:29 + 08:21
6Vasset,Per Gunnar Sparebanken Møre Bil 1:46:04 + 08:56
7Øvsthus,Aksel Mjøsdalen I.l 1:46:30 + 09:22
8Myklebust,Arne Eidsfossen Sykkel 1:46:46 + 09:38
9Bakke,Leif Arne Sparebanken Sogn Og Fjordane 1:48:17 + 11:09
10Almås,Paul Håkon Hommelvik 1:55:36 + 18:28
11Eide,Reidar Førde Il 1:55:39 + 18:31
12Hove,Kjell Tambar 1:57:55 + 20:47
13Johansen,Edvard Florø Tif 2:00:04 + 22:56
14Bjørset,Kjetil Sparebanken Sogn Og Fjordane 2:00:23 + 23:15
15Repstad,Tor Bjarne Søgne 2:01:13 + 24:05
16Danielsen,Petter Fiskelaget As 2:02:03 + 24:55
17Vik,Bjørnulf Team Arena 2:03:18 + 26:10
18Alnes,Paul Ålesund 2:06:40 + 29:32
19Lundin,Per St:kilda 2:07:28 + 30:20
20Holsen,Brynjar Eikefjord Idrettslag 2:14:55 + 37:47
21Straume,Paul Ove No Team 2:15:02 + 37:54
22Fjøsne,Jostein Hordaveg 2:16:01 + 38:53
23Hanstveit,Per Bjarte Mjøsdalen I.l 2:16:44 + 39:36
24Aarnes,Anders Statoil Houston 2:20:15 + 43:07
25Morvik,Arvid Melkesyre 2:20:19 + 43:11
26Rogne,Leif Bulandet 2:23:49 + 46:41
27Jakobsen,Arne Blåfall As 2:24:55 + 47:47
28Schnelle,Jan-Hugo Yit Bil 2:43:38 +1:06:30
29Gjetrang,Rolf Fetsund 3:41:15 +2:04:07
Resultatliste Menn 60-64 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jon,Sjurgard Lom 1:34:19 + 00:00
2Andersen,John A. Varegg 1:35:50 + 01:31
3Bernes,Ove Mjøsdalen I.l 1:36:58 + 02:39
4Søvik,Sivert Lørenskog 1:45:15 + 10:56
5Kvenseth,Per Gunnar Villa 1:49:30 + 15:11
6Sundby,Trond Balestrand I.l. 1:52:12 + 17:53
7Torheim,Jarle Eid I.l. 1:53:37 + 19:18
8Halsvik,Geir Høgskolen I Ålesund 1:57:22 + 23:03
9Opdal,Alf Espevær 1:58:57 + 24:38
10Hjortland,Magne Norengros 1:59:10 + 24:51
11Ødegård,Torgeir Skjåk 2:03:51 + 29:32
12Solberg,John Mjøsdalen I.l 2:04:21 + 30:02
13Asheim,Stein P. Isfjorden 2:05:14 + 30:55
14Byrkjeland,Kjetil Ottadalen Sykkelklubb 2:09:18 + 34:59
15Njåstad,Trygve Neumann Bygg As 2:13:16 + 38:57
16Olsen,Osvald Team Ajauuu 2:17:12 + 42:53
17Thurn-Basberg,Halvor Sauradnkameratadn 2:22:11 + 47:52
18Hanstveit,Tor Gunnar Mjøsdalen I.l 2:23:19 + 49:00
19Eliassen,Dag Florø Sportsklubb 2:34:02 + 59:43
20Lyslo,Olav Gloppen Fil 3:09:23 +1:35:04
DNSHaugetun,Ola Rong
Resultatliste Menn 65-69 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Molland,Leif Aks 77 1:45:53 + 00:00
2Hanstveit,Birger Mjøsdalen I.l 1:53:49 + 07:56
3Roset,Jan Steinar Gloppen Friidretsklubb 2:01:20 + 15:27
4Bakke,Jon Stif-Svelgen 2:03:19 + 17:26
5Tysse,Steinar Mjøsdalen I.l 2:09:01 + 23:08
6Etterlid,Andreas Førde Il 2:11:32 + 25:39
7Ringstad,Kjetil Haddal 2:12:03 + 26:10
8Kvalsvik,Hans Bjørn Florø Turn&idrettsf. 2:12:32 + 26:39
9Sørheim,Bjørn Sauradnkamaratadn 2:15:23 + 29:30
10Lillestøl,Knut Hornindal 2:18:05 + 32:12
11Solheimslid,Jan Førde 2:19:21 + 33:28
12Helgås,Oddvar Team Sunnfjord Energi 2:31:18 + 45:25
Resultatliste Menn 70-74 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lind,Christian Børs Røa I.l. 1:57:36 + 00:00
2Klubben,Nils Are Godvik 2:25:51 + 28:15
Resultatliste Menn 75+Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Øyra,Magne Nordfjordeid 2:18:28 + 00:00
2Hoff,Asbjørn Viksdalen Idrettslag 2:22:20 + 03:52
3Korssjøen,Roald Spillum 2:27:13 + 08:45
4Sollid,Leidulv Fjellhug Vereide 2:33:12 + 14:44
DNSSkjerven,Eivind Stryn T & Il
Resultatliste TrimklasseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
DNSWiken,Mari-Anne Melkesyre.no
DNSMølmesdal,Tor Mølmesdal Motbakke
DNSFølling,Jenny Bygstad
DNSSolberg,Thor Arne Osøyro

Kontakt e-post adresse: frode.groedahl@gmail.com

25.09.12 21:47:39 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Molde