Lauritz Bergendahls Minneløp

Sørkedalen IF. Sørkedalen

06.01.13

Resultatliste G 16 år 5 km klassisk Løypelengde: 5 KMReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Martens Meyer,Herman Frogner IL 13:56 + 00:00
2Ryttervold,Ivar Andre Frogner IL 14:10 + 00:14
3Rønning,Sigurd Vikersund IF - Ski 14:31 + 00:35
4Skinstad,Mårten Soleng Vind IL 14:38 + 00:42
5Rolfsen,Simen Thune Fossum IF 14:45 + 00:49
6Sønsterud,Lars Bækkelagets SK 14:55 + 00:59
7Haug,Henrik Sørlie Fossum IF 15:00 + 01:04
8Olsen,Sondre Gjelleråsen 15:01 + 01:05
9Benestad,Georg Johan Heming, IL - Ski 15:02 + 01:06
10Tveter,Fredrik Oppegård IL 15:04 + 01:08
10Martinussen,Karsten Fossum IF 15:04 + 01:08
12Holth,Bendik Skjønberg Birkebeineren, IF 15:09 + 01:13
13Kjennerud,Eivind Sande Sportsklubb 15:15 + 01:19
13Måbø,Ulrik Stathelle og Omegn IL / Team Grenland Ski 15:15 + 01:19
15Hovland,Øystein Hatlestad IL Jardar 15:16 + 01:20
15Bleich,David Oppegård IL 15:16 + 01:20
17Fremming,Jonas Heming, IL - Ski 15:20 + 01:24
18Bjørtomt,Jørgen Johan Bærums Verk IF 15:27 + 01:31
19Velle,Jakob Bækkelagets SK 15:39 + 01:43
20Aamodt Resell,Åsmund Koll IL 15:46 + 01:50
21Moseby,Erling Koll IL 15:47 + 01:51
22Flaen,Sebastian Sundet Heming, IL - Ski 15:49 + 01:53
23Lorentsen,Mathias Koll IL 15:50 + 01:54
24Tveiterås,Bård Tollef Lyn Ski 15:55 + 01:59
25Rokke,Matteo Daniel Heming, IL - Ski 16:00 + 02:04
26Haug,Eirik Driv IL - Ski 16:03 + 02:07
27Mikalsen,Magnus Driv IL - Ski 16:06 + 02:10
28Teien,Eirik Sande Sportsklubb 16:13 + 02:17
29Evju,Herman Birkebeineren, IF 16:14 + 02:18
30Fischer,Jørgen Nes Ski 16:19 + 02:23
31Bånerud,Kjetil Koll IL 16:20 + 02:24
32Berg-Pedersen,Håkon Heming, IL - Ski 16:21 + 02:25
33Nybø,Marius Myren Nes Ski 16:22 + 02:26
34Wølneberg,Magnus IL Jardar 16:26 + 02:30
35Torjussen,Eirik IL Jardar 16:28 + 02:32
36Schjølberg,Eskil Nesodden IF - Ski 16:32 + 02:36
37Moosmayer,Jonas Holmen IF 16:45 + 02:49
38Bjerknes,Jonas Knoph Fossum IF 17:00 + 03:04
39Astrup Arnesen,Ulrik Heming, IL - Ski 17:09 + 03:13
40Normannseth,Vidar Oppegård IL 17:17 + 03:21
40Romundstad,Henrik Heming, IL - Ski 17:17 + 03:21
42Svartedal,Oskar Høybråten og Stovner IL 17:20 + 03:24
43Haugen,Alexander Oppegård IL 17:58 + 04:02
DNSStrøm,Herman Hove Rustad IL
DNSSkjølsvold,Mats Burud Bjørndal IF
DNSSolbakke,Marcus Bækkelagets SK
DNSHokholt,Erlend Oppegård IL
DNSNygaard,Simen Wrige Larvik Ski
DNSStangebye,Martin Lyn Ski
DNSHøiseth,Ingar Frogner IL
DNSLeinum,Ernst Christian Koll IL
DNSIversen,Vegard Stornes Asker SK / Team G-Sport Asker
DNSAbrahamsen,Eirik Stokke IL
DNSHøst,Herman Mølmen Lyn Ski

08.01.13 13:23:27 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit