Lauritz Bergendahls Minneløp

Sørkedalen IF. Sørkedalen

06.01.13

Resultatliste J 14 år 3 km klassisk Løypelengde: 3 KMReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Smeby,Henriette Kjelsås IL - ski 10:31 + 00:00
2Rønning,Ragnhild Vikersund IF - Ski 10:36 + 00:05
3Bratteng,Stine Gjelleråsen IF 10:43 + 00:12
4Ahlsand,Ingvil Kjelsås IL - ski 10:57 + 00:26
5Sølverud Wangen,Ingrid Magnor UL 11:18 + 00:47
6Skjæggestad,Marie Heming, IL - Ski 11:19 + 00:48
6Husby,Marte Andersen-Gott Rustad IL 11:19 + 00:48
8Bjørbæk,Stine Mælum IL 11:23 + 00:52
9Andersen,Louise Nora Heming, IL - Ski 11:24 + 00:53
10Brakstad,Ingrid Cecilie Bækkelagets SK 11:28 + 00:57
11Haug,Ingvild Marie Mjøndalen IF 11:33 + 01:02
12Duvholt,Guro Nalum Nanset IF 11:35 + 01:04
13Staude,Anniken Prietz Heming, IL - Ski 11:42 + 01:11
14Hovland,Oda Hatlestad IL Jardar 11:43 + 01:12
15Hannisdal,Henriette Heming, IL - Ski 11:44 + 01:13
16Horn,Selma Koll IL 11:45 + 01:14
17Bakken,Bettine Haugsbygd IF 11:47 + 01:16
17Thomsen,Kaia Ritland Heming, IL - Ski 11:47 + 01:16
19Larsen,Hanna Kristine Heddal IL 11:49 + 01:18
20Blomseth,Vilde Heming, IL - Ski 11:52 + 01:21
21Frankrig,Karen Kjelsås IL - ski 11:53 + 01:22
22Thorstensen,Elisabeth Hofgaard Lyn Ski 11:54 + 01:23
23Norli,Stine Runar, IL 11:56 + 01:25
24Tørnby,Pauline Rømskog IL 11:57 + 01:26
25Claussen,Mina Bærums Verk IF 11:58 + 01:27
26Granøien,Tuva Ertzaas Bærums Verk IF 11:59 + 01:28
27Thorsdal,Sigrid Stathelle og Omegn IL 12:00 + 01:29
28Thorstensen,Hannah Margrethe Koll IL 12:03 + 01:32
29Aaslund,Ingrid Fet SK 12:04 + 01:33
29Kullerud,Frida Trøsken IL 12:04 + 01:33
29Norli,Vera Johanne Haslum IL 12:04 + 01:33
32Røstadsand,Synne Kjelsås IL - ski 12:10 + 01:39
33Moholth,Aurora IL Bevern - Ski 12:11 + 01:40
34Opsahl,Martine Rustad IL 12:14 + 01:43
35Talmo,Maren Sophie Koll IL 12:16 + 01:45
36Wiger,Marte Høybråten og Stovner IL 12:19 + 01:48
37Gundersen,Ella Hegg Fossum IF 12:32 + 02:01
38Langvatn,Sara Nesodden IF - Ski 12:33 + 02:02
39Rimmereid,Benedicte Lyn Ski 12:35 + 02:04
40Steenfeldt-Foss,Nora Heming, IL - Ski 12:49 + 02:18
41Lyngstad,Jenny Roald Bækkelagets SK 12:53 + 02:22
42Landsverk,Selma Lyn Ski 12:59 + 02:28
43Jensen,Selma Lyn Ski 13:03 + 02:32
44Øvreeide,Vilde Kjelsås IL - ski 13:07 + 02:36
45Olafsen,Nora Rustad IL 13:11 + 02:40
46Bergsland,Marte Trøsken IL 13:17 + 02:46
47Lindbæck,Ebba Lyn Ski 13:33 + 03:02
48David-Andersen,Hedvig Marie Sørkedalens IF 13:43 + 03:12
49Wangen,Maren Aarthun Bjørndal IF 13:44 + 03:13
50Libæk,Cathrine Lyn Ski 13:47 + 03:16
51Hongseth,Synne Heming, IL - Ski 13:52 + 03:21
52Libæk,Oda Lyn Ski 14:23 + 03:52
DNSHelmersen,Ida Brustad Rustad IL
DNSFøyen,Maria Leseth Kjelsås IL - ski
DNSSøbstad,Linnea Skaare Koll IL
DNSWold,Pia Hauken, IL

08.01.13 13:23:29 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit