Lauritz Bergendahls Minneløp

Sørkedalen IF. Sørkedalen

06.01.13

Resultatliste J 11 år 2 km klassisk Løypelengde: 2 KMReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kirkeberg Mørk,Emma Drammens Ballklubb 07:16 + 00:00
2Rønning,Tuva Vikersund IF - Ski 07:37 + 00:21
3Melling,Maria Hartz Glassverket IF 07:38 + 00:22
4Vestengen,Maria Nittedal IL 07:53 + 00:37
5Rolstad,Kristiane Kjelsås IL - ski 08:29 + 01:13
6Arnesen,Astrid Lyn Ski 08:33 + 01:17
7Torkildsen,Karoline Lyn Ski 08:37 + 01:21
8Helland,Kristin Maltun Kjelsås IL - ski 08:41 + 01:25
9Arnkværn,Christine Louise Stavn Rustad IL 08:44 + 01:28
10Støkken,Mia Njård 08:45 + 01:29
11Økern,Fanny Varden Njård 08:46 + 01:30
12Lyssand,Pernille E Njård 08:47 + 01:31
13Rolstad,Ingeborg Kjelsås IL - ski 08:49 + 01:33
13Aasland,Pia Engemoen Try, ILet 08:49 + 01:33
13Ottestad,Tora Bjørndal Lyn Ski 08:49 + 01:33
16Bakken,Marte Madslien Kjelsås IL - ski 08:51 + 01:35
17Sevang,Marie Lyn Ski 08:52 + 01:36
18Jakobsen,Dina Hegesdatter Årvoll IL 08:56 + 01:40
18Lund,Tuva Kristine Fossum IF 08:56 + 01:40
20Janols,Lovise Bergset Høybråten og Stovner IL 08:58 + 01:42
21Tørnby,Carina Rømskog IL 08:59 + 01:43
22Fürstenberg,Theresa Lyn Ski 09:00 + 01:44
23Wilmo,Stine Bergesen Bækkelagets SK 09:03 + 01:47
24Lindstrøm,Nicoline Lyn Ski 09:05 + 01:49
25Widding,Hermine Heming, IL - Ski 09:08 + 01:52
25Haug,Thea Marie Koll IL 09:08 + 01:52
27Dragesund,Kari Kulild Kjelsås IL - ski 09:09 + 01:53
28Øvreeide,Ingeborg Kjelsås IL - ski 09:10 + 01:54
29Breivik,Yngvild Langedal Koll IL 09:12 + 01:56
30Ragnvaldsen,Sabina Try, ILet 09:13 + 01:57
31Lunde,Oda Overrein Røa IL 09:18 + 02:02
31Arnesen,Maya Jones Heming, IL - Ski 09:18 + 02:02
33Hustvedt,Sille Rustad IL 09:21 + 02:05
34Kvisle,Iben Haugen Lyn Ski 09:22 + 02:06
35Thorsdal,Selma Stathelle og Omegn IL 09:25 + 02:09
36Stavrum,Selma Maria B. Lyn Ski 09:30 + 02:14
36Sæther,Marie Navjord Magnor UL 09:30 + 02:14
38Thorstensen,Sina Marie Koll IL 09:31 + 02:15
39Solberg,Hedvig Marie Røa IL 09:38 + 02:22
39Bottolfsen,Martine Balteskard Røa IL 09:38 + 02:22
41Peters,Malin Rustad IL 09:39 + 02:23
42Blindheim,Ingrid Lillomarka SK 09:42 + 02:26
43Syvertsen,Erle Sofie Kjelsås IL - ski 09:50 + 02:34
44Seim,Edda Rakel Koll IL 09:54 + 02:38
45Wisløff,Martine Bækkelagets SK 09:55 + 02:39
46Waage,Ingrid Lillomarka SK 10:05 + 02:49
47Norland,Julie Dahl Lyn Ski 10:08 + 02:52
48Marcussen,Filippa Lyn 10:19 + 03:03
49Thulin,Olivia Lyn Ski 10:21 + 03:05
49Langeland,Mia Haslum IL 10:21 + 03:05
51Sveinsson,Vilde Njård 10:25 + 03:09
52Skogstad,Mathilde Sørkedalens IF 10:26 + 03:10
53Svalheim,Kristine Græsholt Rustad IL 10:31 + 03:15
54Trong-Johansen,Lea Mathilde Lyn Ski 10:32 + 03:16
55Tretli,Nora Tomine Rustad IL 10:34 + 03:18
56Berents,Frida Heming, IL - Ski 10:39 + 03:23
57Syrstad,Synne Røa IL 10:41 + 03:25
58Hodnesdal,Hanna Try, ILet 10:44 + 03:28
59Liahjell,Margrethe Lyn Ski 10:47 + 03:31
60Pinsli,Astrid Sørkedalens IF 10:48 + 03:32
61Sørkedalen-Linaae,Emilie Lyn Ski 10:53 + 03:37
62Allertsen,Gina Larsen Rustad IL 10:57 + 03:41
63Hjellegjerde Martinsen,Julie Røa IL 11:21 + 04:05
64Jøranlid Heieren,Hedvig Røa IL 11:22 + 04:06
65Tannum,Hanne Emilie Sørkedalens IF 11:42 + 04:26
66Bråthen,Katja Vørrang Sørkedalens IF 13:20 + 06:04
DNSLundqvist,Marthe Ås IL
DNSHolst,Iris Haslum IL
DNSWalby,Bergljot Kvien Koll IL
DNSRøiri,Marie Lyn Ski
DNSRandby,Gro Njølstad Oseberg Skilag

08.01.13 13:23:32 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit