Lauritz Bergendahls Minneløp

Sørkedalen IF. Sørkedalen

06.01.13

Resultatliste Rustad ILReturn
Plass Navn Klasse                Tid
62Allertsen,Gina Larsen J 11 år 2 km klassisk 10:57 +03:41
9Arnkværn,Christine Louise Stavnum J 11 år 2 km klassisk 08:44 +01:28
74Bratheim,Tormod G 12 år 2 km klassisk 08:53 +02:19
5Bratlie,Ingvild K 18 år 5 km klassisk 19:05 +01:06
DNSBusengdal,Martin G 13 år 3 km klassisk 00:00
Eggen-Vaa,Ånund G 9 år 2 km klassisk 10:58
11Eriksrud,Lars Kåsine Menn senior 10 km klas 28:26 +03:06
1Flaten,Jacob Blixt G 11 år 2 km klassisk 07:10 +00:00
85Fornes,Espen Thomassen G 12 år 2 km klassisk 10:10 +03:36
20Fornes,Torjus Fluge G 13 år 3 km klassisk 11:23 +01:48
Fornes,Venil Fluge J 9 år 2 km klassisk 10:16
96Gjerland,Oskar M. G 13 år 3 km klassisk 14:10 +04:35
105Gjertsen,Vegard G 13 år 3 km klassisk 18:56 +09:21
36Grude,Hannah Elisabeth J 12 år 2 km klassisk 08:29 +01:41
58Grude,Håkon Jørgen G 14 år 3 km klassisk 11:35 +01:44
49Gunnufsen,Caroline J 12 år 2 km klassisk 09:00 +02:12
39Harstveit,Magnus G 15 år 5 km klassisk 17:26 +03:04
5Harstveit,Marie J 13 år 3 km klassisk 11:42 +00:55
Haslene-Lien,Oscar G 9 år 2 km klassisk 12:29
DNSHelmersen,Ida Brustad J 14 år 3 km klassisk 00:00
35Herbrandsen,Joakim G 15 år 5 km klassisk 17:11 +02:49
61Herbrandsen,Jonas G 12 år 2 km klassisk 08:23 +01:49
Hjelle,Andreas G 10 år 2 km klassisk 10:36
6Husby,Marte Andersen-Gott J 14 år 3 km klassisk 11:19 +00:48
Husby,Vetle Andersen-Gott G 9 år 2 km klassisk 09:20
15Hustvedt,Arnkjell Menn senior 10 km klas 30:55 +05:35
46Hustvedt,Iver G 14 år 3 km klassisk 11:18 +01:27
33Hustvedt,Sille J 11 år 2 km klassisk 09:21 +02:05
11Hvamstad,Lina Eikenes J 12 år 2 km klassisk 07:45 +00:57
11Hægeland,Tor Olav G 15 år 5 km klassisk 15:38 +01:16
11Høie,Ina J 15 år 5 km klassisk 18:22 +01:43
26Høie,Jens G 11 år 2 km klassisk 08:10 +01:00
48Ivan,Axel Dalholt G 11 år 2 km klassisk 08:38 +01:28
75Jakobsen,Sebastian Lihaug G 12 år 2 km klassisk 08:55 +02:21
47Karlsen,Joakim Eriksrud G 12 år 2 km klassisk 07:58 +01:24
DNSKjørstad,Sander Hoel G 12 år 2 km klassisk 00:00
Kjørstad,Vetle Hoel G 10 år 2 km klassisk 08:58
1Klepp,Henrik G 14 år 3 km klassisk 09:51 +00:00
Klokseth,Mathilde Sofie J 10 år 2 km klassisk 10:22
Klokseth,Sunniva Oline J 9 år 2 km klassisk 12:26
80Korsbrekke,Oskar G 14 år 3 km klassisk 13:58 +04:07
54Kristoffersen,Nils Oskar G 14 år 3 km klassisk 11:31 +01:40
27Krogh,Ane Sofie J 12 år 2 km klassisk 08:14 +01:26
3Leirvik,Jens Olav Lium M 17 år 10 km klassisk 34:36 +04:11
28Lund,Dina Kolderup J 12 år 2 km klassisk 08:15 +01:27
Lutnæs,Tørres G 10 år 2 km klassisk 08:55
92Mikalsen,Max Hammer G 11 år 2 km klassisk 10:31 +03:21
48Moe,Edvin G 15 år 5 km klassisk 17:52 +03:30
97Maaø,Matteo G 13 år 3 km klassisk 14:13 +04:38
43Nerland,Emily J 13 år 3 km klassisk 13:11 +02:24
45Olafsen,Nora J 14 år 3 km klassisk 13:11 +02:40
74Olafsen,Trym G 11 år 2 km klassisk 09:19 +02:09
23Olsson,Jacob Grønseth G 12 år 2 km klassisk 07:24 +00:50
66Olsson,Markus Grønseth G 14 år 3 km klassisk 12:03 +02:12
34Opsahl,Martine J 14 år 3 km klassisk 12:14 +01:43
Orseth,Edvard G 9 år 2 km klassisk 10:26
80Orseth,Kasper G 12 år 2 km klassisk 09:23 +02:49
30Pedersen,Bendik Håland G 12 år 2 km klassisk 07:28 +00:54
Pedersen,Ella Håland J 9 år 2 km klassisk 12:09
41Peters,Malin J 11 år 2 km klassisk 09:39 +02:23
33Riege,Amund G 13 år 3 km klassisk 11:42 +02:07
DNSRimstad,Torjus Leite G 13 år 3 km klassisk 00:00
57Sandsdalen,Andreas Hoel G 12 år 2 km klassisk 08:16 +01:42
26Sandsdalen,Øystein Hoel G 14 år 3 km klassisk 10:44 +00:53
7Sandvik,Sondre Menn senior 10 km klas 27:50 +02:30
60Skistad,Emma Skøien J 13 år 3 km klassisk 15:12 +04:25
Skogvoll,Kristian G 9 år 2 km klassisk 11:26
54Sletner,Marit Røvig J 13 år 3 km klassisk 14:08 +03:21
9Smenes,Atle Menn senior 10 km klas 27:52 +02:32
DNSSolvoll,Thea J 16 år 5 km klassisk 00:00
42Strøm,Fabian G 13 år 3 km klassisk 11:49 +02:14
DNSStrøm,Herman Hove G 16 år 5 km klassisk 00:00
37Strøm,Tobias G 15 år 5 km klassisk 17:17 +02:55
53Svalheim,Kristine Græsholt J 11 år 2 km klassisk 10:31 +03:15
56Sydor,Oliwia J 12 år 2 km klassisk 09:39 +02:51
63Sætre,Marius G 11 år 2 km klassisk 09:00 +01:50
5Sætre,Morten Andre G 14 år 3 km klassisk 10:10 +00:19
DNSSønsteby,Morten Menn senior 10 km klas 00:00
26Sørensen,Lars G 15 år 5 km klassisk 16:30 +02:08
33Sørhøy,Katarina J 15 år 5 km klassisk 22:37 +05:58
44Tangen,Marte J 12 år 2 km klassisk 08:52 +02:04
18Tendal,Frida Sofie J 12 år 2 km klassisk 08:01 +01:13
55Tretli,Nora Tomine J 11 år 2 km klassisk 10:34 +03:18
50Usler,Carmen Maria J 12 år 2 km klassisk 09:02 +02:14
Usler,Cornelia Maria J 10 år 2 km klassisk 09:43
55Uv,Sander André G 13 år 3 km klassisk 12:08 +02:33
Viste,Anine J 9 år 2 km klassisk 11:11
23Viste,Elise J 12 år 2 km klassisk 08:11 +01:23
24Westgaard,Einar Lund G 13 år 3 km klassisk 11:26 +01:51
30Westgaard,Eline Lund J 15 år 5 km klassisk 21:06 +04:27
53Yngsdal,Nicolay Bjønness G 14 år 3 km klassisk 11:28 +01:37
4Ødegården,Vegard M 18 år 10 km klassisk 32:28 +04:59
16Øvergård,Torstein Andre Menn senior 10 km klas 31:02 +05:42
48Øye,Thorvald G 11 år 2 km klassisk 08:38 +01:28
66Aasland,Brage Daniel G 12 år 2 km klassisk 08:31 +01:57

08.01.13 13:23:48 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit