KM Sprint NC3 Finale Fauske

Fauske IL Ski. Klugsetmarka

12.01.13

Resultatliste per klasse

J 12 år sprint klassisk |  G 12 år sprint klassisk |  J 13 år sprint klassisk |  G 13 år sprint klassisk |  J 14 år sprint klassisk | 
G 14 år sprint klassisk |  J 15 år sprint klassisk |  G 15 år sprint klassisk |  J 16 år sprint klassisk |  G 16 år sprint klassisk | 
K 17 år sprint klassisk |  K 18 år sprint klassisk |  M 17 år sprint klassisk |  M 18 år sprint klassisk |  M 19/20 år sprint klassisk | 
Menn senior sprint klassisk | 

Resultatliste J 12 år sprint klassiskReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Arntsen,Oda Innstrandens IL 03:53,9 + 00:00,0
2Skiri,Kaja Samuelsen Innstrandens IL 04:06,4 + 00:12,5
3Bjørneberg,Tirill Stålbrott IL 04:12,9 + 00:19,0
4Moen,Sigrid Tverlandet IL 04:13,6 + 00:19,7
DNSStorvik,Matilde Drevja IL
Resultatliste G 12 år sprint klassiskReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nikolaisen,Christian Notø Stålbrott IL 03:28,3 + 00:00,0
2Karlsen,John Ivar Melbo IL 03:41,9 + 00:13,6
3Pettersen,Jakob Sørlie Melbo IL 03:43,9 + 00:15,6
4Tjærandsen-Skau,Ask Innstrandens IL 03:44,1 + 00:15,8
4Rodahl,Emil Borg Innstrandens IL 03:44,1 + 00:15,8
6Nordtug,Petter Tangstad Innstrandens IL 03:44,8 + 00:16,5
7Loraas,Benjamin Valnesfjord IL 03:59,8 + 00:31,5
8Hagenes,Kristoffer Valnesfjord IL 04:02,0 + 00:33,7
9Knudsen Gjelseth,Marcus Splint, IL 04:21,2 + 00:52,9
10Andreassen,Sondre Innstrandens IL 04:43,2 + 01:14,9
Resultatliste J 13 år sprint klassiskReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Helbostad,Sigrid Therese Innstrandens IL 03:29,7 + 00:00,0
2Løkke,Andrea Sortland og Omegn SK - Ski 03:40,3 + 00:10,6
3Sørensen,Maja Stokmarknes IL 03:41,8 + 00:12,1
4Helskog,Henrikke Fauske IL Ski 03:42,0 + 00:12,3
5Sørensen,Ingrid Stokmarknes IL 03:43,5 + 00:13,8
6Jensen,Jenny Vangberg Innstrandens IL 03:45,9 + 00:16,2
7Sveen,Solveig Bjune Innstrandens IL 04:02,1 + 00:32,4
8Eggesvik,Alva Nordfjorden IL 04:06,9 + 00:37,2
9Eilertsen,Regine Slotnes Stålbrott IL 04:10,0 + 00:40,3
DNSSchreiner,Benedicte Stien Bossmo og Ytteren IL
Resultatliste G 13 år sprint klassiskReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Eiterjord,Nikolai Solem Innstrandens IL 03:21,2 + 00:00,0
2Larsen,Tobias Splint, IL 03:25,6 + 00:04,4
3Holm,Johan Mannvik Innstrandens IL 03:28,4 + 00:07,2
4Aronsen,Lars Bossmo og Ytteren IL 03:29,9 + 00:08,7
5Kristiansen,Joakim Hopen Innstrandens IL 03:39,0 + 00:17,8
6Knutsen,Elias Mathiesen Innstrandens IL 03:43,8 + 00:22,6
7Blix,Henrik August Innstrandens IL 03:45,5 + 00:24,3
8Bakke,Oskar Innstrandens IL 03:55,5 + 00:34,3
9Kongsbakk,Trygve Bø Innstrandens IL 03:57,0 + 00:35,8
10Pedersen,Brage Solstrand Høken Ski 04:11,0 + 00:49,8
11Johansen,Trond Remen Stokmarknes IL 04:12,0 + 00:50,8
12Slotten,Bjørn Henrik Fauske IL Ski 04:13,1 + 00:51,9
13Reiss,Adam Johannes Siso, IL 04:41,1 + 01:19,9
14Pedersen,Martin Ulnes Melbo IL 04:42,2 + 01:21,0
15Paulsen,Henrik Innstrandens IL 04:43,6 + 01:22,4
DNSStorli,Ole-Marius Fauske IL Ski
Resultatliste J 14 år sprint klassiskReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1N Holmstrøm,Andrea Karoline Fauske IL Ski 03:30,1 + 00:00,0
2Alstad-Larsen,Maja Fauske IL Ski 03:48,4 + 00:18,3
3Irgens,Nora Marie Innstrandens IL 03:49,8 + 00:19,7
4Kvandal,Julie Leirfjord IL 04:18,1 + 00:48,0
Resultatliste G 14 år sprint klassiskReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hagenes,Marcus Valnesfjord IL 02:58,8 + 00:00,0
2Hjørnerød,Mikkel Mosjøen IL 03:04,2 + 00:05,4
3Aarthun,Sigurd Åga IL 03:05,0 + 00:06,2
4Godal,Amund Kleist Innstrandens IL 03:06,4 + 00:07,6
5Øvernes,William Stormfjell IL 03:07,1 + 00:08,3
6Kaspersen,Even-Johan Bossmo og Ytteren IL 03:08,3 + 00:09,5
7Pedersen,Henrik Ulnes Melbo IL 03:10,3 + 00:11,5
8Nyvold,Henrik Innstrandens IL 03:15,6 + 00:16,8
9Schønsee,Kristoffer Melbo IL 03:17,3 + 00:18,5
10Breivik,Armand Splint, IL 03:26,6 + 00:27,8
11Sandnes,Kristian Splint, IL 03:30,1 + 00:31,3
12Olsen,Jørgen Kabelvåg SK 03:30,3 + 00:31,5
13Finstad,Marius Ekrem Innstrandens IL 03:37,3 + 00:38,5
14Hemminghytt,Torbjørn Nordfjorden IL 03:38,7 + 00:39,9
15Høssung,Tobias Fauske IL Ski 04:19,3 + 01:20,5
DNSSolbakken,Håvard Innstrandens IL
Resultatliste J 15 år sprint klassiskReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Karlsen,Julie Melbo IL 03:11,1 + 00:00,0
2Aune,Lone Innstrandens IL 03:26,0 + 00:14,9
3Jensen,Juni Vangberg Innstrandens IL 03:30,0 + 00:18,9
4Aufles,Amalia Drevja IL 03:55,9 + 00:44,8
5Storvik,Martine Drevja IL 05:15,3 + 02:04,2
Resultatliste G 15 år sprint klassiskReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kristiansen,Joakim Støre Siso, IL 02:49,2 + 00:00,0
2Andreasen,Jesper Halsøy IL Ski 02:55,7 + 00:06,5
3Moen,Vebjørn Tverlandet IL 02:57,6 + 00:08,4
4Kristoffersen,Paul Andre Storforshei IF 02:58,6 + 00:09,4
5Sørensen,Jonas Stokmarknes IL 03:01,4 + 00:12,2
6Hauan,Bernt Erik Drevja IL 03:04,1 + 00:14,9
7Nystadbakk,Øyvind Fauske IL Ski 03:07,0 + 00:17,8
8Lillevoll,Adrian Sandnes Valnesfjord IL 03:07,9 + 00:18,7
9Slydahl,Aleksander Halsøy IL Ski 03:12,1 + 00:22,9
10Skiri,Espen Samuelsen Innstrandens IL 03:36,5 + 00:47,3
DNSWillumsen,Eivind Fauske IL Ski
Resultatliste J 16 år sprint klassiskReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Karlsen,Marthe Melbo IL 03:02,7 + 00:00,0
2Helskog,Emilie Fauske IL Ski 03:08,4 + 00:05,7
3Schei,Pernille Sortland og Omegn SK - Ski 03:12,8 + 00:10,1
4Pareli,Emilie Sortland og Omegn SK - Ski 03:24,7 + 00:22,0
5Stornes,Hennie Barstrand Fauske IL Ski 03:26,0 + 00:23,3
6Pettersen,Kristine Furfjord Innstrandens IL 03:43,9 + 00:41,2
7Skogan,Martha Kalvig Innstrandens IL 03:49,6 + 00:46,9
8Hemminghytt,Johanna Emilie Nordfjorden IL 04:06,2 + 01:03,5
DNSEide,Inga Haukland Innstrandens IL
Resultatliste G 16 år sprint klassiskReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Loraas,Sebastian Innstrandens IL 02:40,3 + 00:00,0
2Murbræch,Sander Innstrandens IL 02:40,7 + 00:00,4
3Sandnes,Magnus Splint, IL 02:51,4 + 00:11,1
4Henriksen,Jørgen Sortland og Omegn SK - Ski 02:53,7 + 00:13,4
5N Holmstrøm,Brian Fauske IL Ski 02:54,5 + 00:14,2
6Storteig,Henrik Tverlandet IL 03:20,1 + 00:39,8
7Bullvåg,Valter Innstrandens IL 03:26,7 + 00:46,4
DNSLange,Hans Henrik Sortland og Omegn SK - Ski
Resultatliste K 17 år sprint klassiskReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mathisen,Ingrid Heimhug IL/UL 03:01,7 + 00:00,0
2Nilsen,Tiril Brandt Bossmo og Ytteren IL 03:11,2 + 00:09,5
3Rønnåbakk,Lise Stormfjell IL 03:44,6 + 00:42,9
4Kvandal,Amalie Leirfjord IL 03:59,6 + 00:57,9
DNSJensen,Oda Eidem Innstrandens IL
Resultatliste K 18 år sprint klassiskReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Rolandsen,Christina Fauske IL Ski 03:01,3 + 00:00,0
2Winther,Sara Innstrandens IL 03:12,0 + 00:10,7
3Hansen,Ine Innstrandens IL 03:19,8 + 00:18,5
Resultatliste M 17 år sprint klassiskReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Godal,Ask Kleist Innstrandens IL 04:03,9 + 00:00,0
2Jakola,Jørgen Innstrandens IL 04:08,3 + 00:04,4
3Kjelstrup,Erlend Elveos Innstrandens IL 04:08,5 + 00:04,6
4Irgens,Håvard Innstrandens IL 04:14,7 + 00:10,8
5Olsen,Anders Johan MVS/ Kabelvåg SK 04:19,0 + 00:15,1
6Winther,Arnt Gunnar MVS/ Kabelvåg SK 04:27,8 + 00:23,9
7Storvik,Tobias Drevja IL 04:30,8 + 00:26,9
DNSMosti,Fredrik Hanssen Innstrandens IL
Resultatliste M 18 år sprint klassiskReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Johnsen,Marcus Sortland og Omegn SK - Ski 04:12,5 + 00:00,0
2Thomassen,Joakim Vangen Innstrandens IL 04:13,2 + 00:00,7
3Nordeng,August Sortland og Omegn SK - Ski 04:14,0 + 00:01,5
4Jensen,Johan Vangberg Innstrandens IL 04:17,6 + 00:05,1
5Staurbakk,Christian Innstrandens IL 04:17,8 + 00:05,3
6Jensen,Isak Nordeng Sortland og Omegn SK - Ski 04:32,7 + 00:20,2
DNSJensen,Rolf Martin Bossmo og Ytteren IL
Resultatliste M 19/20 år sprint klassiskReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sætermo,Isak Storforshei IF 04:10,2 + 00:00,0
2Olsen,Andreas Sandnes Innstrandens IL 04:16,6 + 00:06,4
3Solvang,Eirik Innstrandens IL 04:19,2 + 00:09,0
4Skogan,Jakob Kalvig Valnesfjord IL 04:58,0 + 00:47,8
DNSTexsnes,Morten Innstrandens IL
DNSNilsen,Markus Norum Sortland og Omegn SK - Ski
Resultatliste Menn senior sprint klassiskReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hansten,Knut Aksel Splint, IL 04:06,9 + 00:00,0
2Sorsell,Andreas Storforshei IF 04:11,2 + 00:04,3
3Storborg,Stian Rømo Splint, IL 04:18,1 + 00:11,2
4Undli,Fredrik Innstrandens IL 04:23,1 + 00:16,2
5Larsen,Tom-Emil Stormfjell IL 04:34,2 + 00:27,3
6Rasmussen,Christian Jørgen Stormfjell IL 05:02,0 + 00:55,1

Hjemmeside:Fauske IL Ski Kontakt e-post adresse: ski@lodingen-il.no

12.01.13 14:00:03 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Lødingen IL