KM Skiathlon NC 4 Fauske

Fauske IL.

13.01.13

Resultatliste per klasse

J 8 år 1 km fri |  G 8 år 1 km fri |  J 9 år 1 km fri |  G 9 år 1 km fri |  J 10 år 1 km fri | 
G 10 år 1 km fri |  G 11 år 2 km fri fellestart |  J 11 år 2 km fri fellestart |  G 12 år 2 pursuit |  J 12 år 2 pursuit | 
J 14 år pursuit |  J 13 år pursuit |  G 14 år pursuit |  G 13 år pursuit |  J 16 år pursuit | 
J 15 år pursuit |  G 16 år pursuit |  G 15 år pursuit |  K 18 år pursuit |  K 17 år pursuit | 
M 19/20 år pursuit |  M 18 år pursuit |  M 17 år pursuit |  Menn senior pursuit | 

Resultatliste J 8 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Bentsen,Ingrid Vinger IL 06:00
Kristiansen,Anna Rossi Heimhug IL/UL 2:32:33
Kristiansen,Lina Heimhug IL/UL 07:38
Resultatliste G 8 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Jensen,Adun Noreng Alsvåg IL 05:29
Slettmyr,Ronny Andre Fauske IL Ski 08:59
Storli,Per-Kristian Fauske IL Ski 06:57
Strøm,Pål Simon Heimhug IL/UL 08:10
Resultatliste J 9 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Alstad-Larsen,Marte Fauske IL Ski 04:57
Dahlskjær,Susann Olsen Siso, IL 06:19
Johansen,Henriette Madelen Sortland og Omegn SK - Ski 06:39
Kjelstrup,Lena Elveos Innstrandens IL 05:09
Løkke,Lise Sortland og Omegn SK - Ski 05:22
Myhre,Thea Madelen Heimhug IL/UL 06:07
Olsen,Nora Siso, IL 05:13
Tjærandsen-Skau,Une Marie Innstrandens IL 06:33
Resultatliste G 9 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Blind,Per Anders Vinger IL 05:01
Knutsen,Vetle Mathiesen Innstrandens IL 04:27
Olsen,Malvin Alsvåg IL 04:41
Pedersen,Steffen Janssønn Kjøpsnes IL 07:14
Støver,Filip Fauske IL Ski 07:53
Resultatliste J 10 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Amundsen,Marie Fauske IL Ski 03:28
Bentsen,Eline Vinger IL 04:02
DNSFagerbakk,Ida Lovise Fauske IL Ski
Grovassbakk,Pernille Siso, IL 04:32
Kristiansen,Malene Heimhug IL/UL 05:01
Strøm,Inga Sofie Heimhug IL/UL 05:26
Valvik,Ingvild W. Siso, IL 03:43
Resultatliste G 10 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Aune,Armand Innstrandens IL 04:09
Blix,Andreas Richard Innstrandens IL 04:12
Eiterjord,Sigve Solem Innstrandens IL 03:48
Fredheim,Leander Fauske IL Ski 05:00
Johansen,Robin Fauske IL Ski 04:41
Kristiansen,Eirik Rossi Heimhug IL/UL 05:38
Kristiansen,Kristian Heimhug IL/UL 03:57
Megård Olsen,Asbjørn Valnesfjord IL 04:16
Nordeng,Johan Lien Alsvåg IL 03:13
Nordeng,Sivert Alsvåg IL 03:45
DNSSolbakken,Sondre Innstrandens IL
Stemland,Olav Ludvigsen Fauske IL Ski 07:08
Wårheim,Sondre Fauske IL Ski 05:24
Resultatliste G 11 år 2 km fri fellestartReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Murbræch,Mats Innstrandens IL 05:47 + 00:00
2Mohaug,Preben Siso, IL 06:40 + 00:53
3Nilsen,Jonatan Stålbrott IL 07:00 + 01:13
4Hjørnerød,Morten Mosjøen IL 07:19 + 01:32
5Johansen,Roar Remen Stokmarknes IL 07:32 + 01:45
6Sandslett,Jarand Fauske IL Ski 07:45 + 01:58
7Kringhaug,Esten Innstrandens IL 11:45 + 05:58
Resultatliste J 11 år 2 km fri fellestartReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nordeng,Marte Lien Alsvåg IL 06:47 + 00:00
2Solbakken,Maja Innstrandens IL 07:03 + 00:16
3Blind,Christina Elise Vinger IL 07:13 + 00:26
4Myhre,Michelle Heimhug IL/UL 07:57 + 01:10
5Olsen,Hedda Siso, IL 08:12 + 01:25
6Hauan,Ellen Kristine Drevja IL 08:23 + 01:36
7Lian,Sanna Rognan IL 08:34 + 01:47
8Dahlskjær,Shanett Olsen Siso, IL 08:38 + 01:51
9Olsen,Caminda Alsvåg IL 10:08 + 03:21
Resultatliste G 12 år 2 pursuitReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Karlsen,John Ivar Melbo IL 11:16 + 00:00
2Nikolaisen,Christian Notø Stålbrott IL 11:17 + 00:01
3Tjærandsen-Skau,Ask Innstrandens IL 11:48 + 00:32
4Nordtug,Petter Tangstad Innstrandens IL 11:54 + 00:38
5Pettersen,Jakob Sørlie Melbo IL 12:39 + 01:23
6Hagenes,Kristoffer Valnesfjord IL 13:13 + 01:57
7Knudsen Gjelseth,Marcus Splint, IL 14:07 + 02:51
8Loraas,Benjamin Valnesfjord IL 14:26 + 03:10
9Andreassen,Sondre Innstrandens IL 18:47 + 07:31
DNFRodahl,Emil Borg Innstrandens IL
Resultatliste J 12 år 2 pursuitReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Arntsen,Oda Innstrandens IL 12:12 + 00:00
2Bjørneberg,Tirill Stålbrott IL 13:11 + 00:59
3Moen,Sigrid Tverlandet IL 13:17 + 01:05
4Skiri,Kaja Samuelsen Innstrandens IL 13:53 + 01:41
DNSStorvik,Matilde Drevja IL
Resultatliste J 14 år pursuitReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1N Holmstrøm,Andrea Karoline Fauske IL Ski 14:25 + 00:00
2Irgens,Nora Marie Innstrandens IL 16:18 + 01:53
3Alstad-Larsen,Maja Fauske IL Ski 16:22 + 01:57
DNSKvandal,Julie Leirfjord IL
Resultatliste J 13 år pursuitReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Helbostad,Sigrid Therese Innstrandens IL 14:01 + 00:00
2Løkke,Andrea Sortland og Omegn SK - Ski 15:17 + 01:16
3Sørensen,Maja Stokmarknes IL 15:18 + 01:17
4Jensen,Jenny Vangberg Innstrandens IL 15:39 + 01:38
5Sørensen,Ingrid Stokmarknes IL 15:43 + 01:42
6Eilertsen,Regine Slotnes Stålbrott IL 16:52 + 02:51
7Helskog,Henrikke Fauske IL Ski 16:57 + 02:56
8Sveen,Solveig Bjune Innstrandens IL 17:03 + 03:02
9Eggesvik,Alva Nordfjorden IL 17:06 + 03:05
Resultatliste G 14 år pursuitReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hagenes,Marcus Valnesfjord IL 12:19 + 00:00
2Godal,Amund Kleist Innstrandens IL 12:20 + 00:01
3Hjørnerød,Mikkel Mosjøen IL 12:30 + 00:11
4Pedersen,Henrik Ulnes Melbo IL 12:45 + 00:26
5Kaspersen,Even-Johan Bossmo og Ytteren IL 12:46 + 00:27
6Aarthun,Sigurd Åga IL 12:59 + 00:40
7Schønsee,Kristoffer Melbo IL 13:06 + 00:47
8Øvernes,William Stormfjell IL 13:23 + 01:04
9Nyvold,Henrik Innstrandens IL 13:51 + 01:32
10Finstad,Marius Ekrem Innstrandens IL 14:22 + 02:03
11Breivik,Armand Splint, IL 14:25 + 02:06
12Olsen,Jørgen Kabelvåg SK 14:34 + 02:15
13Hemminghytt,Torbjørn Nordfjorden IL 14:47 + 02:28
14Sandnes,Kristian Splint, IL 15:11 + 02:52
15Høssung,Tobias Lenger Fauske IL Ski 17:57 + 05:38
DNSSolbakken,Håvard Innstrandens IL
Resultatliste G 13 år pursuitReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Eiterjord,Nikolai Solem Innstrandens IL 13:42 + 00:00
2Holm,Johan Mannvik Innstrandens IL 13:49 + 00:07
3Larsen,Tobias Splint, IL 14:06 + 00:24
4Aronsen,Lars Bossmo og Ytteren IL 14:18 + 00:36
5Kristiansen,Joakim Hopen Innstrandens IL 14:23 + 00:41
6Knutsen,Elias Mathiesen Innstrandens IL 15:09 + 01:27
7Blix,Henrik August Innstrandens IL 15:54 + 02:12
8Pedersen,Brage Solstrand Høken Ski 16:09 + 02:27
9Johansen,Trond Remen Stokmarknes IL 16:12 + 02:30
10Bakke,Oskar Innstrandens IL 16:13 + 02:31
11Kongsbakk,Trygve Bø Innstrandens IL 16:42 + 03:00
12Slotten,Bjørn Henrik Fauske IL Ski 18:31 + 04:49
13Reiss,Adam Johannes Siso, IL 19:11 + 05:29
14Pedersen,Martin Ulnes Melbo IL 19:14 + 05:32
DNSPaulsen,Henrik Innstrandens IL
DNSStorli,Ole-Marius Fauske IL Ski
Resultatliste J 16 år pursuitReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Karlsen,Marthe Melbo IL 16:45 + 00:00
2Helskog,Emilie Fauske IL Ski 17:59 + 01:14
3Schei,Pernille Sortland og Omegn SK - Ski 18:04 + 01:19
4Pareli,Emilie Sortland og Omegn SK - Ski 18:33 + 01:48
5Stornes,Hennie Barstrand Fauske IL Ski 19:36 + 02:51
6Pettersen,Kristine Furfjord Innstrandens IL 21:17 + 04:32
7Skogan,Martha Kalvig Innstrandens IL 22:03 + 05:18
8Hemminghytt,Johanna Emilie Nordfjorden IL 22:19 + 05:34
DNSEide,Inga Haukland Innstrandens IL
Resultatliste J 15 år pursuitReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Karlsen,Julie Melbo IL 17:16 + 00:00
2Aune,Lone Innstrandens IL 19:33 + 02:17
3Jensen,Juni Vangberg Innstrandens IL 20:00 + 02:44
DNSAufles,Amalia Drevja IL
Resultatliste G 16 år pursuitReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Loraas,Sebastian Innstrandens IL 14:57 + 00:00
2Murbræch,Sander Innstrandens IL 15:04 + 00:07
3Henriksen,Jørgen Sortland og Omegn SK - Ski 16:09 + 01:12
4Sandnes,Magnus Splint, IL 16:11 + 01:14
5N Holmstrøm,Brian Fauske IL Ski 16:30 + 01:33
6Storteig,Henrik Tverlandet IL 20:46 + 05:49
DNSLange,Hans Henrik Sortland og Omegn SK - Ski
Resultatliste G 15 år pursuitReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kristiansen,Joakim Støre Siso, IL 15:24 + 00:00
2Andreasen,Jesper Halsøy IL Ski 15:25 + 00:01
3Moen,Vebjørn Tverlandet IL 16:02 + 00:38
4Sørensen,Jonas Stokmarknes IL 16:29 + 01:05
5Slydahl,Aleksander Halsøy IL Ski 16:49 + 01:25
6Lillevoll,Adrian Sandnes Valnesfjord IL 17:35 + 02:11
7Nystadbakk,Øyvind Fauske IL Ski 17:57 + 02:33
8Hauan,Bernt Erik Drevja IL 18:12 + 02:48
9Skiri,Espen Samuelsen Innstrandens IL 19:11 + 03:47
DNSWillumsen,Eivind Fauske IL Ski
Resultatliste K 18 år pursuitReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Rolandsen,Christina Fauske IL Ski 17:06 + 00:00
2Hansen,Ine Innstrandens IL 18:48 + 01:42
DNSSveen,Mette Bjune Innstrandens IL
DNSWinther,Sara Innstrandens IL
Resultatliste K 17 år pursuitReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mathisen,Ingrid Fauske IL Ski 16:09 + 00:00
2Nilsen,Tiril Brandt Bossmo og Ytteren IL 17:30 + 01:21
3Kvandal,Amalie Leirfjord IL 21:44 + 05:35
Resultatliste M 19/20 år pursuitReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Texsnes,Morten Innstrandens IL 29:09 + 00:00
2Solvang,Eirik Innstrandens IL 29:44 + 00:35
3Olsen,Andreas Sandnes Innstrandens IL 31:05 + 01:56
4Sætermo,Isak Storforshei Il 31:28 + 02:19
5Sorsell,Emil Storforshei Il 33:31 + 04:22
6Skogan,Jakob Kalvig Valnesfjord IL 35:19 + 06:10
Resultatliste M 18 år pursuitReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Thomassen,Joakim Vangen Innstrandens IL 30:26 + 00:00
2Nordeng,August Sortland og Omegn SK - Ski 31:57 + 01:31
3Jensen,Johan Vangberg Innstrandens IL 32:00 + 01:34
4Staurbakk,Christian Innstrandens IL 33:31 + 03:05
DNFJohnsen,Marcus Sortland og Omegn SK - Ski
DNSJensen,Isak Nordeng Sortland og Omegn SK - Ski
Resultatliste M 17 år pursuitReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Godal,Ask Kleist Innstrandens IL 29:46 + 00:00
2Jakola,Jørgen Innstrandens IL 30:26 + 00:40
3Winther,Arnt Gunnar MVS/ Kabelvåg SK 31:12 + 01:26
4Irgens,Håvard Innstrandens IL 31:52 + 02:06
5Olsen,Anders Johan MVS/ Kabelvåg SK 31:57 + 02:11
6Kjelstrup,Erlend Elveos Innstrandens IL 33:04 + 03:18
7Storvik,Tobias Drevja IL 33:33 + 03:47
DNSMosti,Fredrik Hanssen Innstrandens IL
Resultatliste Menn senior pursuitReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hansten,Knut Aksel Splint, IL 32:08 + 00:00
2Ellefsen,Lars Arne Innstrandens IL 32:09 + 00:01
3Sorsell,Andreas Storforshei Il 32:30 + 00:22
4Larsen,Tom-Emil Stormfjell IL 32:45 + 00:37
5Storborg,Stian Rømo Splint, IL 32:48 + 00:40
6Karlsen,John Eirik Melbo IL 33:29 + 01:21
7Valvik,Vidar Siso, IL 33:54 + 01:46
8Rasmussen,Christian Jørgen Stormfjell IL 38:39 + 06:31
DNSOlsen,Gøran Siso, IL

13.01.13 14:12:15 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Lødingen IL