Mellomtider Obik skikarusell 2013

Løype: 1 Menn
NrNavn 1 rundeMål
1 Lars Petter Stormo
Team Oslo Sportslager
12:07(2) 25:02 +00:00
12:55(1)
2 Anders Stenbrenden
Milslukern
12:07(2) 25:05 +00:03
12:58(3)
3 Arne Sand
Bjørn Myhre Sport
12:04(1) 25:09 +00:07
13:05(5)
4 Erling Christiansen
Milslukern Sport
12:15(5) 25:11 +00:09
12:56(2)
5 Hans Martin Slommerud
Nes Ski
12:29(10) 25:28 +00:26
12:59(4)
Vetle Christiansen
NOTEAM
12:14(4) 25:28 +00:26
13:14(7)
7 Eirik Watterdal
Nøtterøy Ski
12:23(8) 25:36 +00:34
13:13(6)
8 Peder Stadaas
Milslukern
12:20(6) 25:38 +00:36
13:18(8)
9 Even Chiodera
Team SKIGO
12:24(9) 25:43 +00:41
13:19(9)
10 Jan Erik Buskerud
Bakke If
12:38(11) 26:11 +01:09
13:33(10)
11 Torbjørn Svanstrøm
Concrete Structures
12:42(14) 26:22 +01:20
13:40(11)
12 Magnus Rosen
Skigo/ Nordea Bil
12:40(13) 26:31 +01:29
13:51(18)
Vegar Bjørnestad Skar
Bærums Verk If
12:22(7) 26:31 +01:29
14:09(25)
14 Hans Erik Sand
NOTEAM
12:38(11) 26:34 +01:32
13:56(22)
15 Svein Fjeldheim
Brd. Dahl Team Fjelluft
12:55(19) 26:36 +01:34
13:41(12)
Hans Chr Aarnes
Adv. Nicolaisen
12:52(17) 26:36 +01:34
13:44(14)
17 Jan Martin Smørdal
Intersport Bogstadveien/team U
12:49(15) 26:39 +01:37
13:50(16)
18 Karl Ivar Helsvig
Team Gran Sport
12:50(16) 26:40 +01:38
13:50(16)
19 Bo Engdahl
IL Koll
12:53(18) 26:46 +01:44
13:53(20)
20 Øystein Pettersen
Statnett Bil
13:06(26) 26:47 +01:45
13:41(12)
21 Eirik Næss-Ulseth
Team Coremine
13:04(25) 26:49 +01:47
13:45(15)
22 Geir Inge Hansen
Norrøna Bil
13:00(21) 26:51 +01:49
13:51(18)
23 Eirik Messelt
Haugen Il/team Umb Ski
12:56(20) 26:57 +01:55
14:01(23)
24 Jan Erlend Innselset
Peab BIL/ Team Fjelluft
13:12(30) 27:05 +02:03
13:53(20)
25 Magnus Hals
Team Baker Hansen
13:03(23) 27:12 +02:10
14:09(25)
26 Knut Magnus Skar
Norwegian
13:07(28) 27:15 +02:13
14:08(24)
27 Martin Høsøien
Miljøverndepartementet
13:02(22) 27:18 +02:16
14:16(31)
28 Espen Ristvedt
Milslukern Sport
13:07(28) 27:19 +02:17
14:12(28)
29 Svend Vinje
Team NPRO Lyn ski
13:14(32) 27:26 +02:24
14:12(28)
30 Clemet Fougner
Selvaagbygg Aktiv
13:22(35) 27:34 +02:32
14:12(28)
31 Øystein Rodem
Mcdonalds Norge
13:03(23) 27:43 +02:41
14:40(48)
32 Anders Grendahl
Aas-Jakobsen BIL
13:26(40) 27:44 +02:42
14:18(33)
33 Jo Simen Skog
Team NPRO 2
13:13(31) 27:45 +02:43
14:32(39)
34 Paul Vanberg
OUS. Ullevål BIL
13:06(26) 27:51 +02:49
14:45(52)
35 Nils Robert Hodnesdal
Storebrand Sport
13:24(37) 27:52 +02:50
14:28(35)
Øivind Thorvald Due Trier
Bull Ski Kajakk
13:41(54) 27:52 +02:50
14:11(27)
37 Anders Hauge
Multitude
13:17(34) 27:53 +02:51
14:36(44)
38 Christian Hals
Team Baker Hansen
13:37(49) 27:54 +02:52
14:17(32)
39 Sven Krohn
Kco advokaterSki Go
13:24(37) 27:55 +02:53
14:31(38)
40 Knut Bergo
Røa il
13:22(35) 28:01 +02:59
14:39(46)
Nils Sælen
Nordea Bil
13:28(42) 28:01 +02:59
14:33(40)
42 Morten Buchholdt
Stor-Elvdal Skiklubb
13:39(52) 28:02 +03:00
14:23(34)
43 Petter Sveen Nilsen
ThommessenSkigo
13:36(48) 28:04 +03:02
14:28(35)
44 Knut Jostein Sætnan
Opil
13:24(37) 28:05 +03:03
14:41(49)
45 Jon Semb
Afg Gruppen
13:37(49) 28:10 +03:08
14:33(40)
46 Simen Bjørstad
Canal Digital/telenor Bil.
13:30(44) 28:11 +03:09
14:41(49)
47 Henrik Sollie
Goldfish Båt og Ski
13:15(33) 28:14 +03:12
14:59(60)
48 Arne-Vidar Hellefossmo
Sparebank 1 Bil
13:28(42) 28:15 +03:13
14:47(54)
49 Henrik Natvig
Rotneslegene
13:45(61) 28:20 +03:18
14:35(43)
50 Trond G. Amundsen
Skiforeningen
13:42(55) 28:21 +03:19
14:39(46)
51 Odd Roar Jakobsen
Njård
13:40(53) 28:23 +03:21
14:43(51)
Øystein Røe
Team NPRO 2
13:55(75) 28:23 +03:21
14:28(35)
53 Håvard Grenan
Team SKIGO
13:26(40) 28:25 +03:23
14:59(60)
54 Yngve Aasum
Statoil BIL OSLO
13:49(66) 28:27 +03:25
14:38(45)
55 Ola Holmestad
BearingPoint
13:43(58) 28:28 +03:26
14:45(52)
56 Rune Nordengen
NOTEAM
13:30(44) 28:37 +03:35
15:07(73)
57 Knut-Arne Løite
AdrenalinEventSørkedalens IF
13:50(69) 28:39 +03:37
14:49(55)
Tron Witt
Sparebank 1 Bil
14:05(87) 28:39 +03:37
14:34(42)
Jan Inge Trontveit
Telenor BIL
13:35(47) 28:39 +03:37
15:04(70)
60 Tomas Kristensen
Team K K
13:31(46) 28:40 +03:38
15:09(75)
61 Fredrik Mohn Lian
Patatas
13:42(55) 28:41 +03:39
14:59(60)
62 Morten Kristiansen
Statnett Bil
13:46(63) 28:46 +03:44
15:00(63)
Svein-Erik Smestad
Skimt
13:45(61) 28:46 +03:44
15:01(64)
64 Frode Mikkelsen
Heming
13:42(55) 28:47 +03:45
15:05(71)
65 Hans Petter Askilsrud
Åskameratene
13:52(72) 28:48 +03:46
14:56(57)
66 Bernt Vilnes
Norconsult BIL
14:00(80) 28:52 +03:50
14:52(56)
Knut Ove Kristiansen
Finor as
13:37(49) 28:52 +03:50
15:15(82)
Runar Sageng
Norrøna Storkjøkken
13:43(58) 28:52 +03:50
15:09(75)
69 Trond Egil Egebakken
Team Aker
13:51(70) 28:53 +03:51
15:02(65)
70 Øystein Albrechtsen
QuestBack AS
13:51(70) 28:54 +03:52
15:03(67)
71 Dag Haakenstuen
Team Aktiv Bygg
13:53(74) 28:55 +03:53
15:02(65)
Erling Klæboe
Team Skigo/ Embriq
13:49(66) 28:55 +03:53
15:06(72)
73 Atle Haakenstad
Veidekke
14:00(80) 28:56 +03:54
14:56(57)
74 Gulbrandsen Hans Petter
Dnb
13:46(63) 28:58 +03:56
15:12(80)
Ole Anker-Rasch
OvertoppenHeming
13:44(60) 28:58 +03:56
15:14(81)
76 Nicholas Martin
Hydro Oslo bil
14:02(82) 29:05 +04:03
15:03(67)
77 Jon Haukeland
Foss vgs
14:16(102) 29:12 +04:10
14:56(57)
Kristian Østby-Deglum
Liakara Kongsberg Oil Gas T
13:46(63) 29:12 +04:10
15:26(89)
79 Kjell Yngvar Hole
Dnb
14:12(94) 29:21 +04:19
15:09(75)
Bjørnulf Lande
OSI
14:02(82) 29:21 +04:19
15:19(86)
81 Ekeland Lars
Dnb
13:49(66) 29:23 +04:21
15:34(103)
3 Krogstad
Ernst & Young
13:58(78) 29:23 +04:21
15:25(87)
83 Even Krogsveen
RingebuFåvangSKNPRO2
14:16(102) 29:25 +04:23
15:09(75)
84 Olav Hasund
Santander/asker Skiklubb
14:18(105) 29:27 +04:25
15:09(75)
85 Lasse Arnesen
Sweco
14:11(92) 29:28 +04:26
15:17(83)
Kjetil Høihjelle
Team Umb Ski
14:02(82) 29:28 +04:26
15:26(89)
87 Jon Haldorsen
Team Norwaytv
14:03(86) 29:29 +04:27
15:26(89)
Hallvard Eriksen Buer
Blodsmak Sportsklubb
14:26(110) 29:29 +04:27
15:03(67)
89 Leif Sørensen
Nortura
14:07(88) 29:32 +04:30
15:25(87)
90 Christian Korvald
Team SKIGO
14:15(100) 29:33 +04:31
15:18(85)
91 Preben Lie
Fredrikstad Skiklubb
14:02(82) 29:34 +04:32
15:32(100)
92 Thomas Støkken
Njård
13:55(75) 29:37 +04:35
15:42(112)
Knut Kårhus
Skiforeningen
14:29(115) 29:37 +04:35
15:08(74)
94 Christoffer Wilner
Rustad il
14:12(94) 29:38 +04:36
15:26(89)
95 Per Bjørnsrud
Statnett Bil
14:13(97) 29:44 +04:42
15:31(97)
96 Jan-Tore Jørgensen
Lier Idrettslag
14:13(97) 29:45 +04:43
15:32(100)
97 Ole Kristian Ruud
JM NORGE AS
14:29(115) 29:46 +04:44
15:17(83)
98 Andreas Langeland
Ski Team Quattro
14:08(91) 29:52 +04:50
15:44(115)
Bjørn Ole Inglingstad
Team Aktiv Bygg
13:59(79) 29:52 +04:50
15:53(124)
Birger Solberg
Sibelco
14:07(88) 29:52 +04:50
15:45(116)
101 Are Kongshaug
NOTEAM
14:20(108) 29:55 +04:53
15:35(105)
102 ronny ledang
SLS
14:27(113) 29:56 +04:54
15:29(94)
103 Trond Overn
SK Rye
14:26(110) 29:57 +04:55
15:31(97)
Henning Normann
Henning Normann Consulting
14:27(113) 29:57 +04:55
15:30(95)
105 Brage Ellingsæter
Forsvarets Forskningsinstitutt
13:52(72) 29:58 +04:56
16:06(140)
106 Ragnar Horn
RS Platou
13:57(77) 30:00 +04:58
16:03(137)
Finn Braathen
NorgesGruppen BIL
14:11(92) 30:00 +04:58
15:49(120)
anders rønnevig
Dnb
14:14(99) 30:00 +04:58
15:46(118)
109 Stig Hemstad
Team NorgeshusGE Healthcare
14:18(105) 30:01 +04:59
15:43(114)
110 Øystein Grande
Veritas BIL
14:29(115) 30:03 +05:01
15:34(103)
Erlend Sjøberg
Krigsskolen
14:18(105) 30:03 +05:01
15:45(116)
112 Inge Johannessen
NetCom BIL
14:29(115) 30:04 +05:02
15:35(105)
Tore Kjølseth
Lundin
14:24(109) 30:04 +05:02
15:40(110)
Tomas Magnussen
UNIT4 Agresso BIL
14:34(124) 30:04 +05:02
15:30(95)
115 Alexander Moen Thue
OSI
14:16(102) 30:08 +05:06
15:52(122)
116 Andre Borka
Team SKIGO
14:07(88) 30:09 +05:07
16:02(135)
Vegard Solhaug
Finans Norge
14:15(100) 30:09 +05:07
15:54(125)
118 Erik Baardsgaard
Team AkerSK Rye
14:42(132) 30:10 +05:08
15:28(93)
119 Jo Braadlie
Bukser Og Berging
14:36(127) 30:12 +05:10
15:36(108)
120 Tore Methlie Hagen
Cowi BIL
14:42(132) 30:13 +05:11
15:31(97)
121 Gøran Andre Hansen
Multiconsult BIL
14:42(132) 30:14 +05:12
15:32(100)
122 Berg Eirik
Dnb
14:33(123) 30:15 +05:13
15:42(112)
123 Thomas Tronstad
OBOS
14:43(136) 30:18 +05:16
15:35(105)
124 Fredrik Nygaard
Team Aker
14:26(110) 30:22 +05:20
15:56(129)
125 Stein Roar Solberg
Stabil
14:12(94) 30:23 +05:21
16:11(153)
126 Stian Andersen
StatkraftEPAkombi
14:35(125) 30:24 +05:22
15:49(120)
127 Christian Høe
Skiforeningen/netcom Bil
14:37(128) 30:29 +05:27
15:52(122)
Michael Zwaig
Britanniatorget legesenter
14:30(119) 30:29 +05:27
15:59(131)
129 Eivind Olsen
OKBILNittedal IL
14:54(146) 30:34 +05:32
15:40(110)
130 Henrik Ljøgodt Moen
Team SKIGO
14:43(136) 30:37 +05:35
15:54(125)
131 Ivar Brandvold
Fred. Olsen Energy
14:44(138) 30:38 +05:36
15:54(125)
Didrik Dæhlin
Jernlungen
14:32(122) 30:38 +05:36
16:06(140)
133 Kristian Fensholt
Electronova
14:30(119) 30:39 +05:37
16:09(150)
134 Inge Solberg
Opil
14:40(131) 30:41 +05:39
16:01(134)
135 Lars-Petter Weyer-Larsen
NOTEAM
15:06(163) 30:43 +05:41
15:37(109)
136 Helge Hjort
adv.firmaet Hestenes og Dramer
14:56(147) 30:44 +05:42
15:48(119)
137 Morten Warberg
Team SKIGO
14:39(129) 30:45 +05:43
16:06(140)
Bjørn Hauge
BundeBygg
14:46(141) 30:45 +05:43
15:59(131)
139 Henrik Helmersmo
FMC Technologies
14:44(138) 30:49 +05:47
16:05(139)
140 Sigve Eikrem Finnøy
Team Umb Ski
14:42(132) 30:55 +05:53
16:13(154)
141 Johs Hjelmstad
Liakara
14:39(129) 30:57 +05:55
16:18(160)
142 Christian Jomaas
Fossum IF
14:35(125) 30:59 +05:57
16:24(170)
143 Espen Thorn
Multiconsult
15:05(162) 31:00 +05:58
15:55(128)
Inge Ugland
Opil
14:30(119) 31:00 +05:58
16:30(176)
145 Steffen U. Gjerald
COWI
15:03(157) 31:01 +05:59
15:58(130)
146 Erik Fagerholt
Orkdal Il
14:45(140) 31:03 +06:01
16:18(160)
147 Frank Kachel
Vestre Aker Skiklubb
14:58(148) 31:04 +06:02
16:06(140)
148 Einar Skaarud
Team Reno BILOslo
14:59(150) 31:05 +06:03
16:06(140)
149 Håkon Håversen
Rustad il
15:03(157) 31:06 +06:04
16:03(137)
150 Magnar Tørres
Fossum IF
15:00(154) 31:09 +06:07
16:09(150)
Thomas Oma
Sparebank 1 Bil
14:53(145) 31:09 +06:07
16:16(157)
152 Øystein Sandnes
NOTEAM
15:08(165) 31:10 +06:08
16:02(135)
153 Arne Jørgen Kildahl
Skiforeningen
14:51(142) 31:14 +06:12
16:23(168)
154 Jens Christian Eitrem Landmark
Forssum
15:08(165) 31:16 +06:14
16:08(148)
155 Kreutz Morten
Dnb
14:58(148) 31:17 +06:15
16:19(163)
Tore Weldingh
BDO
15:17(179) 31:17 +06:15
16:00(133)
157 Erik Fossum
Team SKIGO
15:12(175) 31:20 +06:18
16:08(148)
Roger Helstad
Nets Active
15:03(157) 31:20 +06:18
16:17(158)
159 Hans Røragen
JM NORGE AS
15:04(161) 31:22 +06:20
16:18(160)
160 Bjørn Øystein Kroken
Vegdirektoratets idrettsforeni
14:51(142) 31:23 +06:21
16:32(179)
161 Henrik Hagberg
WR BIL
14:59(150) 31:24 +06:22
16:25(172)
Geir Normann Hansen
Nets Active
15:17(179) 31:24 +06:22
16:07(146)
163 Håkon Ramuz Bomann-Larsen
Aker Solutions BIL
15:00(154) 31:26 +06:24
16:26(173)
164 Gaute Egeland Sanda
Hydro Oslo bil
15:10(172) 31:27 +06:25
16:17(158)
165 Anders Sivertsgård
Statnett Bil
15:09(169) 31:28 +06:26
16:19(163)
166 Anders Kampesæter
Sweco BIL
15:01(156) 31:29 +06:27
16:28(174)
167 Olve Slind
e-vita as
15:15(178) 31:30 +06:28
16:15(155)
168 Malmedal Stig Arve
Dnb
15:03(157) 31:31 +06:29
16:28(174)
169 Bjørn Olav Smørgrav
Dnb
15:29(192) 31:35 +06:33
16:06(140)
Andreas Næss
Dnb
15:28(189) 31:35 +06:33
16:07(146)
Ahlsen Stian
Dnb
14:59(150) 31:35 +06:33
16:36(180)
172 Tore Jakobsen
follo sk
15:27(188) 31:36 +06:34
16:09(150)
173 Arvid H. Bentdal
Skiforeningen
14:52(144) 31:37 +06:35
16:45(188)
174 Roy Cato Einarsen
Opil
15:08(165) 31:38 +06:36
16:30(176)
175 Ingve Løkken
Nordea Bil
15:17(179) 31:39 +06:37
16:22(166)
176 Arne Martin Moen
Norges Banks Idrettslag
15:18(182) 31:40 +06:38
16:22(166)
177 Tommy Røsten
Team 2 Skigo
15:11(174) 31:42 +06:40
16:31(178)
178 Tord Erik Skyrud
OSI-Langrenn
14:59(150) 31:44 +06:42
16:45(188)
179 Knut C Hals
Team Baker Hansen
15:09(169) 31:46 +06:44
16:37(181)
180 Ingar Amundsen
Statens Strålevern
15:23(187) 31:47 +06:45
16:24(170)
181 Hans Jacob Nordhov
Rustad il
15:12(175) 31:49 +06:47
16:37(181)
182 Sven Lystad
NOTEAM
15:06(163) 31:50 +06:48
16:44(186)
183 Jan Kristian Lygre
Aas-JakobsenNydalen
15:36(197) 31:51 +06:49
16:15(155)
Per Kristian Winge
Røa il
15:28(189) 31:51 +06:49
16:23(168)
185 Carl Peter Tønseth
GE Healthcare BILLyn Ski
15:10(172) 31:53 +06:51
16:43(185)
186 Ove Hansen
Nordea Bil
15:09(169) 31:57 +06:55
16:48(193)
187 Anders Gulbrandsen
Embriq BIL
15:12(175) 31:59 +06:57
16:47(192)
188 Trond Heimdal
Skiforeningen
15:22(185) 32:06 +07:04
16:44(186)
189 Jan Wolther
høybråten og stovner
15:48(205) 32:07 +07:05
16:19(163)
190 Lars Allgot
Statnett Bil
15:33(194) 32:10 +07:08
16:37(181)
191 Martin Stinussen Kollstrøm
Direktoratet for nødkommunikas
15:22(185) 32:13 +07:11
16:51(194)
192 Helge Fadnes
Statnett Bil
15:18(182) 32:14 +07:12
16:56(195)
193 Vegard Cock
Holmenkollen CK Crayon AS
15:08(165) 32:16 +07:14
17:08(209)
194 Trond Inge Carlsen
Rustad il
15:42(202) 32:20 +07:18
16:38(184)
195 Ola Røkke
NOTEAM
15:41(201) 32:26 +07:24
16:45(188)
196 Bjørn Hestangen
Dnb
15:28(189) 32:28 +07:26
17:00(200)
Haugen Marius
Dnb
15:21(184) 32:28 +07:26
17:07(206)
198 Erik Smith
Heming
15:31(193) 32:35 +07:33
17:04(204)
199 Kjell Kraakmo
Nordea Bil
15:50(209) 32:36 +07:34
16:46(191)
200 Halvor Natvig
Uio
15:37(198) 32:39 +07:37
17:02(203)
201 Mikkel Børge-Ask
Dnb
15:42(202) 32:40 +07:38
16:58(198)
Kjetil Farup
Nordea Bil
15:40(199) 32:40 +07:38
17:00(200)
203 Hans-Jørgen Breder
Fossum IF
15:40(199) 32:45 +07:43
17:05(205)
204 Pål Fredriksen
Rye
15:49(208) 32:50 +07:48
17:01(202)
Sigbjørn Selvik
BDO
15:33(194) 32:50 +07:48
17:17(213)
206 Jonas Gahr Støre
Helsedepartementet
15:55(213) 32:52 +07:50
16:57(196)
Per Gunnar Jevne
Nittedal
15:54(211) 32:52 +07:50
16:58(198)
208 Tore Stensrud
Team Aker
15:48(205) 32:55 +07:53
17:07(206)
209 Fredrik Falck-Knutsen
Skiforeningen
15:59(218) 32:56 +07:54
16:57(196)
210 Anders Bakken Arneberg
BUL
15:58(216) 33:05 +08:03
17:07(206)
211 Svein A. Sørsdal
Alcatel-Lucent
16:02(222) 33:13 +08:11
17:11(210)
212 Tormod Emsell Larsen
mnemonic bil
16:00(220) 33:17 +08:15
17:17(213)
213 Trond Brevik
TB Rådgivningstj.
16:08(224) 33:21 +08:19
17:13(212)
214 Stein Lorentzen-Lund
Skådalen Skiasyl
15:59(218) 33:22 +08:20
17:23(217)
Arne Rykhus
Multiconsult BIL
15:55(213) 33:22 +08:20
17:27(221)
216 Ulf Fjelldal
Dnb
15:54(211) 33:24 +08:22
17:30(224)
217 Knut Andreas Strøm-Gundersen
HMK
16:01(221) 33:27 +08:25
17:26(220)
218 Christoffer Solgaard Jakobsen
GE Healthcare
16:09(225) 33:30 +08:28
17:21(216)
219 Dag Olav Norem
FINN.no
16:14(231) 33:32 +08:30
17:18(215)
220 Øystein Nilsen
Rye
15:58(216) 33:33 +08:31
17:35(229)
221 Stein Solvik
JM NORGE AS
15:47(204) 33:35 +08:33
17:48(237)
222 Viggo Kampli
Røa il
16:27(246) 33:38 +08:36
17:11(210)
223 Ivar Nygård
mnemonic AS
16:13(229) 33:41 +08:39
17:28(223)
Helge Ness
NOTEAM
15:35(196) 33:41 +08:39
18:06(249)
225 Knut Magnussen
Dnb
16:10(226) 33:43 +08:41
17:33(226)
226 Olav Lauvrak
Statoil BIL OSLO
16:12(228) 33:46 +08:44
17:34(227)
227 Steve Dougnac
Dnb
16:24(242) 33:47 +08:45
17:23(217)
228 Rune Frøysa Åsprang
BEKK
15:55(213) 33:55 +08:53
18:00(242)
229 Arne F Opsahl
Sandvika videregående skole
16:18(236) 33:56 +08:54
17:38(230)
230 Kjell Christian Martinsen
Dnb
16:17(235) 33:57 +08:55
17:40(232)
Jørgen Syversen
Opil
16:30(249) 33:57 +08:55
17:27(221)
232 Mikael Praagman Moe
Oslostudentenes Ik ski
16:25(243) 33:59 +08:57
17:34(227)
233 Bård Bakke
Skiforeningen
16:36(255) 34:00 +08:58
17:24(219)
234 Per Kristian Helland
NTNUI
16:22(240) 34:01 +08:59
17:39(231)
235 Dag Kristen Solberg
Forsvaret
15:48(205) 34:02 +09:00
18:14(254)
236 Petter Voss
Foss vgs
16:20(238) 34:03 +09:01
17:43(234)
237 Steve Kristiansen
follo sk
16:16(233) 34:06 +09:04
17:50(239)
238 Sverre Aarsand
NOTEAM
16:37(256) 34:09 +09:07
17:32(225)
239 Kim Stefan Anderson
Dnb
16:27(246) 34:10 +09:08
17:43(234)
240 Hans Anton Stubberud
HiBu-BIL
16:18(236) 34:11 +09:09
17:53(240)
241 Morten Bjørge
Opil
16:25(243) 34:14 +09:12
17:49(238)
242 Morten Qvenild
NOTEAM
16:13(229) 34:15 +09:13
18:02(245)
243 Erik Torkelsen
Ringnes Bil.
16:35(254) 34:16 +09:14
17:41(233)
244 Anders Lillemork Nilsen
Statnett Bil
16:07(223) 34:19 +09:17
18:12(253)
Bjørn Petter Grini
Deloitte BIL
16:11(227) 34:19 +09:17
18:08(251)
246 Dag Snorre Jentoft
Team Reno BILOslo
16:21(239) 34:25 +09:23
18:04(247)
247 Tore Hordvik
Veritas BIL
16:23(241) 34:33 +09:31
18:10(252)
Bjørn Harald Olstad
NIH BIL
16:33(252) 34:33 +09:31
18:00(242)
249 Lars Hemma
Brøttum
16:16(233) 34:35 +09:33
18:19(257)
250 Eirik Frøysa Åsprang
NOTEAM
16:14(231) 34:39 +09:37
18:25(263)
251 Morten Svendsen
Nesøya I.L.
16:38(257) 34:41 +09:39
18:03(246)
252 Svein Håland
Vegvesen Bil
16:25(243) 34:44 +09:42
18:19(257)
253 Thomas Forsberg
ABB BIL
17:05(269) 34:48 +09:46
17:43(234)
254 Eirik Bøe Karlsen
Telenor BIL
16:52(264) 34:53 +09:51
18:01(244)
255 Veddeng Eivind Sars
Dnb
16:31(251) 34:58 +09:56
18:27(264)
256 Johs. Bjørndal
Cowi BIL
16:30(249) 35:01 +09:59
18:31(266)
257 Grahn Morten
Dnb
17:11(275) 35:05 +10:03
17:54(241)
Morten Hals
Team Baker Hansen
16:27(246) 35:05 +10:03
18:38(271)
Erik Pande Horn
Swedbank First Securities
16:33(252) 35:05 +10:03
18:32(267)
260 Lars Erik Hoel
Team EiendomsInvestor
16:47(261) 35:10 +10:08
18:23(260)
Ulf Lund
Swedbank First/surnadal Il
16:38(257) 35:10 +10:08
18:32(267)
262 Arne Dahl
Lynski
16:49(262) 35:13 +10:11
18:24(261)
263 Atle Johannessen
EVRY
17:07(271) 35:14 +10:12
18:07(250)
Helge Refsum
Diakonhjemmet Sykehus
16:44(259) 35:14 +10:12
18:30(265)
265 Tor-Ivan Granheim
RamBIL
17:11(275) 35:16 +10:14
18:05(248)
266 Knut Andreas Hals
Team Baker Hansen
15:51(210) 35:17 +10:15
19:26(287)
267 Petter Krohn
Dnb
16:58(265) 35:22 +10:20
18:24(261)
268 Harald Berge
NOTEAM
16:46(260) 35:27 +10:25
18:41(273)
269 Brede Havneraas
Nordea Bil
17:16(280) 35:31 +10:29
18:15(255)
270 Arne Eirik Nielsen
Webstep AS
17:16(280) 35:33 +10:31
18:17(256)
271 Simen Landmark
Kns
17:10(274) 35:42 +10:40
18:32(267)
272 Jostein Magnussen
Netlife Research BIL Festeson
16:49(262) 35:43 +10:41
18:54(280)
273 Håvard Bakken
OBIL
17:05(269) 35:48 +10:46
18:43(274)
Lars Edvinsen
Fredrikstad Skiklubb
17:11(275) 35:48 +10:46
18:37(270)
275 Dag Erichsrud
Dnb
17:28(283) 35:49 +10:47
18:21(259)
276 Arne Øyvind Kolstrøm
Rambøll
16:59(266) 35:53 +10:51
18:54(280)
Geir Solli
Embriq BIL
17:13(278) 35:53 +10:51
18:40(272)
278 magnus følling
Team NPRO 2
17:09(272) 35:55 +10:53
18:46(275)
279 Martin Nord
Telenor BIL
17:00(268) 35:56 +10:54
18:56(283)
280 Nils Ole Kristensen
Statnett Bil
17:09(272) 36:04 +11:02
18:55(282)
281 Claes Frisk
Vg
17:13(278) 36:06 +11:04
18:53(279)
282 Chul Christian Aamodt
Festesonen
17:28(283) 36:19 +11:17
18:51(277)
283 Arne Svenning
NOTEAM
17:21(282) 36:20 +11:18
18:59(284)
284 Anstein Gjengedal
Opil
17:36(286) 36:23 +11:21
18:47(276)
285 Mats Dalevoll
Sparebank 1 Bil
17:41(289) 36:33 +11:31
18:52(278)
286 Holmqvist Niclas
Dnb
17:31(285) 36:34 +11:32
19:03(285)
287 Løfstedt Marcus
Dnb
16:59(266) 36:56 +11:54
19:57(296)
288 Steinar Jørgensen
NOTEAM
17:42(290) 37:09 +12:07
19:27(288)
289 Øystein Nerva
Nordea Bil
17:40(287) 37:19 +12:17
19:39(291)
290 Øystein Garnes
DNV BIL
17:58(295) 37:23 +12:21
19:25(286)
291 Morten Tveit
NOTEAM
17:57(294) 37:24 +12:22
19:27(288)
292 Widar Hellerud
Møller B.i.l.
17:56(293) 37:25 +12:23
19:29(290)
293 Kurt Tryaire Haugen
Bærum Kommune BIL
17:40(287) 37:26 +12:24
19:46(293)
294 Paal Eilertsen
Team Reno BILOslo
17:43(291) 37:40 +12:38
19:57(296)
295 Vegard Stenberg
Byåsen Festlangrenn
18:15(300) 37:57 +12:55
19:42(292)
296 Haakon Holth-Larsen
Nordea Bil
18:12(298) 38:07 +13:05
19:55(294)
297 Magnus Ebbesen
Veritas BIL
18:13(299) 38:08 +13:06
19:55(294)
298 Per Edvin Norbraathen
Norges Banks Idrettslag
18:04(296) 38:52 +13:50
20:48(300)
299 Terje Olstad
Dnb
18:57(301) 39:10 +14:08
20:13(298)
300 Erik Aasen
Møller B.i.l.
18:05(297) 39:30 +14:28
21:25(302)
301 Gard Arneson Haugen
NOTEAM
18:57(301) 39:35 +14:33
20:38(299)
302 Per Fossum
COWI
19:20(303) 40:56 +15:54
21:36(303)
303 Martin Helum
mnemonic AS
20:00(307) 41:08 +16:06
21:08(301)
304 Andreas Alvenes
Sparebank 1 Bil
19:32(304) 41:49 +16:47
22:17(305)
305 Petter Kvamme Jensen
596
19:57(306) 42:01 +16:59
22:04(304)
306 Harald Andreas Simonsen
Multiconsult
19:48(305) 42:06 +17:04
22:18(306)
307 Einar Berger
Opil
23:08(308) 51:08 +26:06
28:00(307)
308 Trond Lohre
Team SKIGO
17:48(292) 57:31 +32:29
39:43(309)
309 Per Kristian Baarstad
Baarstad Consult
26:59(309) 58:48 +33:46
31:49(308)
310 Peter Hermanrud
Njård
00:00 2:16:02 +1:51:00
2:16:02(310)

Kontakt e-post adresse: bjarte@emit.no

23.01.13 22:58:15 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Fauske