KM Oppland fristil

Lygna skisenter.

02.02.13

Resultatliste per klasse

G 10 år 1 km fri |  G 9 år 1 km fri |  G 8 år 1 km fri |  J 10 år 1 km fri |  J 9 år 1 km fri | 
J 8 år 1 km fri |  G 12 år 2 km fri |  G 11 år 2 km fri |  J 12 år 2 km fri |  J 11 år 2 km fri | 
G 14 år 3 km fri |  G 13 år 3 km fri |  J 14 år 3 km fri |  J 13 år 3 km fri |  G 15 år 5 km fri | 
G 16 år 7,5 km fri |  J 16 år 5 km fri |  J 15 år 5 km fri |  Menn senior 20 km fri |  M 19/20 år 20 km fri | 
M 18 år 15 km fri |  M 17 år 10 km fri |  Kvinner senior 15 km fri |  K 19/20 år 15 km fri |  K 18 år 10 km fri | 
K 17 år 10 km fri | 

Resultatliste G 10 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Andersen,Tobias Harestua IL 05:46
Aurmo,Ola Lom IL 05:17
DNSBerge,Sivert Laderud Svea Skilag
Bjørnaa,Torje Strand Lillehammer Skiklub 05:22
Bulling,Vetle Gran IL 05:58
Båstad,Tobias Svea Skilag 06:23
Eggen,Martin Kjeverud Hernes IL 06:39
Evje,Oliver Arnet Harestua IL 05:59
Fredriksen,Eskild Harestua IL 05:45
Gammelmo,Simen Svea Skilag 06:00
DNSGisleberg,Kjetil Søndre Ål Sportsklubb
Gjestvang,Hans Kolbjørn Østre Toten Skilag 07:15
Gorset,Emil Solan Svea Skilag 07:21
Granlund,Ole Anders Moen Sportsklubb 05:59
Gøransson,Mathias Dulsrud Østre Toten Skilag 07:03
Hoelsveen,Jonas Eina Sportsklubb 06:05
Holm Grøneng,Sjur Lillehammer Skiklub 05:34
Håkenstad-Bråten,Falk Lillehammer Skiklub 05:15
Katnosa,Mathias Olsen Svea Skilag 05:38
Lindmoen,Eirik Bueno Raufoss IL 05:15
Lundby,Jakob Østre Toten Skilag 05:41
Mallaug,Jo Lom IL 05:06
DNSMaurtvedt,Anders Gran IL
Monsen,Jonas Brandbu IF 06:22
Nordseth,Peder Elias Snertingdal IF Ski 06:26
Overen,Sindre Kolbukameratene, IL 06:52
Sagbakken Myrland,Imre Bøverbru IL 06:28
Thomsen,Casper Svea Skilag 06:04
Ulven,Einar Eina Sportsklubb 07:12
Valle,Sondre Røyne Gjøvik SK 05:50
Resultatliste G 9 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Bjørge,Mathias Fuglerud Raufoss IL 06:38
Bjørnerød,Alfred Spydeberg IL 06:35
Borgen,Sivert Østre Toten Skilag 05:36
DNSEriksen,Pål Opsahl Vind IL
Gisleberg,Vegard Søndre Ål Sportsklubb 07:59
Granheim,Sivert Moen Sportsklubb 07:32
Jansen,Jo Henrik Raufoss IL 06:47
Markestad,Joakim Vind IL 06:16
Midthun,Jonas Raufoss IL 07:06
Molden,Ola Hjelmås Gran IL 06:56
Sandli Messel,Kevin Jevnaker Idrettsforening Ski 06:44
Sangnæs,Anders Raufoss IL 06:18
Sivesindtajet,Jennor Bøverbru IL 08:14
Snuggerud,Ole Edvard Redalen IL 06:47
Strandbakken,Even G. Bøverbru IL 05:57
Sørbøen,Thomas Bagn IL 06:03
Tolfsen,Jesper Leistra Østre Toten Skilag 06:13
Træthaug,Jakob Søre Ål IL 06:52
Resultatliste G 8 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
DNSAlm,Oliver Østre Toten Skilag
Almsbakken,Elias Østvold Østre Toten Skilag 07:39
Heggen,Lars Harestua IL 06:31
Hoelsveen,Mathias Eina Sportsklubb 06:57
Knotten,Simen Bror IL Ivrig 06:34
Krueger,Keano Lee Redalen IL 08:13
Krågsrud,Lars Harestua IL 08:05
Rognstad,Jacob Gulbrandsen Moen Sportsklubb 08:42
Rognstad,Jonas Gulbrandsen Moen Sportsklubb 09:02
Sangnes,Oskar Bøverbru IL 07:02
Startnr,Ledig NOTEAM 34:53
Stølen,Ole Hedalen Øystre Slidre IL 11:01
Sveen,Andreas Hermansen Åsen IL 06:41
Syversen,Jonas Harestua IL 06:22
Sørbøen,Marius Bagn IL 09:23
Ulven,Johan Eina Sportsklubb 08:36
Wien,Simen Monsrud Harestua IL 07:55
Woldengen,Marius Moen Sportsklubb 07:46
Resultatliste J 10 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Alm,Karen Elise Gran IL 08:15
Berntsen,Mia Emilie Vind IL 06:00
DNSBorgli,Vilde Skjaker Jaren IL
Dragerengen,Ingrid Raufoss IL 06:38
Hole-Stensrud,Amalie Tingelstad IF 08:42
Høgnes,Oda Jevnaker Idrettsforening Ski 06:32
Knotten,Elin Katrine IL Ivrig 05:48
Kvamme,Kristine Vegårshei IL 05:07
Meli,Oline Svea Skilag 05:48
Molden,Emma Jevnaker Idrettsforening Ski 07:29
Rognstad,Oda Gulbrandsen Moen Sportsklubb 09:07
Startnr,Ledig NOTEAM 31:26
Stølen,Tonje Hedalen Øystre Slidre IL 08:56
DNSUgland,Mia Vind IL
Ulven,Hilde Kristine Flenes Eina Sportsklubb 06:46
Vesteng,Helena Svea Skilag 07:42
Ødegaard,Martine Mjør Gran IL 07:02
Ørud,Karine Østre Toten Skilag 06:58
Resultatliste J 9 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Børresen Bollingmo,Synne Raufoss IL 06:00
Gulbrandsen,Christine H. Moen Sportsklubb 07:15
Kvam,Thea Øyer-Tretten IF 06:39
Nordvik,Mathea Brandbu IF 06:46
Pettersen,Thea Elisabeth Bu Gran IL 06:43
Startnr,Ledig NOTEAM 32:55
Startnr,Ledig NOTEAM 39:40
DNSWiseth,Launy Søre Ål IL
Resultatliste J 8 år 1 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Brorson,Vår Linvollen Svea Skilag 08:56
Gjestvang,Tina Kristin Østre Toten Skilag 09:27
Hoelsveen,Malin Eina Sportsklubb 07:10
Klevenberg,Emma Gjøvik SK 07:32
Kravdal,Marie Gjøvik SK 08:19
DNSNyhagen,Hedda Rogne IL
Rustad,Isabell Harestua IL 07:47
Startnr,Ledig NOTEAM 1:13:38
Vesteng,Karen Svea Skilag 10:27
Ørud,Mina Østre Toten Skilag 08:48
Resultatliste G 12 år 2 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skaug,Sivert Raddum Øyer-Tretten IF 05:51 + 00:00
2Bakkelund,Sivert Tallerud Kolbukameratene, IL 05:55 + 00:04
2Aurmo,Reidar Lom IL 05:55 + 00:04
4Karlsen,Jostein Lillehammer Skiklub 06:00 + 00:09
5Kvam,Håvard Kolbukameratene, IL 06:01 + 00:10
6Berge,Eskil Harestua IL 06:02 + 00:11
7Jevne,Erik Johannes Øyer-Tretten IF 06:04 + 00:13
8Sethne,Simen Kolbukameratene, IL 06:06 + 00:15
9Strømvall,Raimond Haugom Østre Toten Skilag 06:10 + 00:19
10Bjørnaa,Birk Strand Lillehammer Skiklub 06:18 + 00:27
11Nyland Glemmestad,Amund Raufoss IL 06:19 + 00:28
12Karlsen,Even Lillehammer Skiklub 06:20 + 00:29
13Pettersen,Jørgen Ninive Raufoss IL 06:28 + 00:37
14Vaet,Vemund Jacobsen Lillehammer Skiklub 06:32 + 00:41
15Riste,Markus Østre Toten Skilag 06:34 + 00:43
16Fjellheim,HenrikTeslo Brandbu IF 06:42 + 00:51
17Wangen,Erling Lillehammer Skiklub 06:43 + 00:52
18Villanger,Ludvig Raufoss IL 06:47 + 00:56
19Hoff,Henrik Ekera Moen Sportsklubb 06:48 + 00:57
20Dukefoss,Frikk Lillehammer Skiklub 06:49 + 00:58
21Strandlie,Jørgen Raufoss IL 06:50 + 00:59
22Magnussen,Vemund Sundheim Skrautvål IL 06:52 + 01:01
23Wiseth,Brage Søre Ål IL 06:56 + 01:05
24Dragerengen,Ivar Raufoss IL 07:04 + 01:13
24Lae Steinsrud,Bendik Raufoss IL 07:04 + 01:13
26Holm,Ola Emaus Lillehammer Skiklub 07:06 + 01:15
27Jakobsen,Simen Nordre Land IL 07:13 + 01:22
28Henriksen,Stian Midthus Østre Toten Skilag 07:26 + 01:35
29Yfantis,Georgios Svea Skilag 07:44 + 01:53
30Strandbakken,Iver G. Bøverbru IL 07:50 + 01:59
31Velta,Tobias Jensen Brandbu IF 08:41 + 02:50
DNSLangedal,Sivert Løvseth Gjøvik SK
DNSHoel,Aksel Østre Toten Skilag
Resultatliste G 11 år 2 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bjertnæs,Bjarte Jevnaker Idrettsforening Ski 06:02 + 00:00
2Hagen,Mads Brandbu IF 06:03 + 00:01
3Berger,Isak Skari Lillehammer Skiklub 06:23 + 00:21
4Bostad,Viktor Gjøvik SK 06:24 + 00:22
5Stubrud,Bjørn Lindvik Søre Ål IL 06:27 + 00:25
6THON,VEGARD Etnedal Skilag 06:38 + 00:36
7Christensen,Christian Thon Skrautvål IL 06:42 + 00:40
8Ragnhildsløkken,Oskar Lunde Vind IL 06:44 + 00:42
9Bentzen,Oskar Jæger Haugsbygd IF 06:52 + 00:50
10Sveen,Christian Hermansen Åsen IL 06:54 + 00:52
11Svendsen,Sigurd Mjølstad- Varde IL 06:55 + 00:53
12Kristiansen,Sindre Lystad Raufoss IL 06:57 + 00:55
13Holm,Henrik Emaus Lillehammer Skiklub 07:02 + 01:00
14Evertsen,Birk Håkenstad Øystre Slidre IL 07:03 + 01:01
15Ramsberg,Tobias Kolbukameratene, IL 07:07 + 01:05
16Gisleberg,Oskar Søndre Ål Sportsklubb 07:10 + 01:08
17Spilsberg,Magnus Gjøvik SK 07:11 + 01:09
18Klevenberg,Magnus Gjøvik SK 07:14 + 01:12
19Petterson,Magnus Østre Toten Skilag 07:17 + 01:15
20Petterson,Jonas Østre Toten Skilag 07:23 + 01:21
21Molden Stenbro,Sindre Søndre Ål Sportsklubb 07:24 + 01:22
22Kvamme,Thor Herman Søre Ål IL 07:31 + 01:29
23Flatla,Lars-Olav Harestua IL 07:41 + 01:39
23Gjestvang,Steffen Østre Toten Skilag 07:41 + 01:39
25Sivesindtajet,Jonas Bøverbru IL 07:52 + 01:50
26Fosse,Martin Strande Brandbu IF 07:56 + 01:54
27Lindstad,Morten Øystre Slidre IL 08:00 + 01:58
28Wilhelmsen,Eirik Harestua IL 08:35 + 02:33
29Gundersen,Bernhard W. Harestua IL 08:36 + 02:34
29Nordvik,Mats Brandbu IF 08:36 + 02:34
31Mag-isa,Angelo Gabriel Kolbukameratene, IL 08:43 + 02:41
DNSSivesind,Emil Bøverbru IL
DNSNyhagen,Jonas Rogne IL
DNSSætre,Sjur Harpefoss IL
Resultatliste J 12 år 2 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Knotten,Tiril Kristine IL Ivrig 05:59 + 00:00
2Krueger,Carlotta Kim Redalen IL 06:12 + 00:13
3Norland,Øydis Gjøvik SK 06:16 + 00:17
4Lindmoen,Anita Bueno Raufoss IL 06:27 + 00:28
5Bakkemo,Hedda Gjøvik SK 06:32 + 00:33
6Meli,Nora Svea Skilag 06:41 + 00:42
7Snuggerud,Ingvild Redalen IL 06:55 + 00:56
8Snortheimsmoen,Thea Vestre Slidre IL 06:56 + 00:57
9Bruce,Monika Høistad Lillehammer Skiklub 06:58 + 00:59
10Gjerdingen,Hanna Søndre Ål Sportsklubb 07:02 + 01:03
11Lykken Hamre,Elisabeth Søre Ål IL 07:06 + 01:07
12Hilleren,Selma Stakston Lillehammer Skiklub 07:12 + 01:13
13Grøndalen,Julie Raufoss IL 07:13 + 01:14
14Flaterud,Josefine Bark Raufoss IL 07:14 + 01:15
15Granseth,Signe Fluberg SK 07:26 + 01:27
16Brenna,Maria Skrautvål IL 07:28 + 01:29
17Rognstad,Ingeborg Moen Sportsklubb 07:40 + 01:41
17Sørlie,Ylva Nereng Raufoss IL 07:40 + 01:41
19Bjørnerød,Karoline Spydeberg IL 07:57 + 01:58
20Valle,Mari Røyne Gjøvik SK 08:07 + 02:08
21Tolfsen,Mirthe Leistra Østre Toten Skilag 08:29 + 02:30
22Stølen,Lise Hedalen Øystre Slidre IL 09:51 + 03:52
DNSMoholt,Kristine Jevnaker Idrettsforening Ski
DNSBollingmo,Otilie Børresen Raufoss IL
DNSMaurtvedt,Ingrid Gran IL
DNSBossum,Ingvild Søre Ål IL
Resultatliste J 11 år 2 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Foss,Marthe Sofie L Varde IL 06:52 + 00:00
2B Seierstad,Janne Raufoss IL 06:55 + 00:03
2Kjørven,Solveig Svea Skilag 06:55 + 00:03
4Mallaug,Emma Lom IL 06:58 + 00:06
5Melbybråten,Eivor Rogne IL 07:03 + 00:11
6Heggen,Anna Harestua IL 07:04 + 00:12
7Hoem,Sigrid Straumheim Raufoss IL 07:11 + 00:19
8Flugstad,Andrine Fuglerud Gjøvik SK 07:12 + 00:20
8Slåen,Marie Tormod Skilag 07:12 + 00:20
10Kravdal,Kristine Gjøvik SK 07:18 + 00:26
11Gravdahl,Ellen Raufoss IL 07:21 + 00:29
12Hoffsbakken,Tina K Biri IL 07:38 + 00:46
13Træthaug,Tina Søre Ål IL 08:21 + 01:29
14Johnsrud,Hannah Gran IL 08:26 + 01:34
15Oppen,Birgitte Svea Skilag 09:07 + 02:15
16Schiøtz,Maria Oppen Svea Skilag 09:35 + 02:43
17Krågsrud,Ida Harestua IL 12:22 + 05:30
DNSHøgås,Julie Eriksen Roterud IL
DNSSundgaard,Sigrid Jøranli Søre Ål IL
DNSBergum,Live Lerfald Øyer-Tretten IF
Resultatliste G 14 år 3 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kolstadbakken,Anders Rogne IL 07:42 + 00:00
2Jakobsen,Åsmund Nordre Land IL 07:56 + 00:14
3Ramsberg,Kristoffer Kolbukameratene, IL 08:12 + 00:30
4Borgli,Even Skjaker Jaren IL 08:16 + 00:34
5Kjorstad,Asmund Harpefoss IL 08:17 + 00:35
6Magnussen,Eirik Sundheim Skrautvål IL 08:19 + 00:37
7Wangen,Sigurd Lillehammer Skiklub 08:28 + 00:46
8Brennum,Øystein Kolberg Lillehammer Skiklub 08:32 + 00:50
9Ringstad,Marius Buskenes Roterud IL 08:46 + 01:04
10Flugstad,Fredrik Fuglerud Gjøvik SK 08:54 + 01:12
10Schiøtz,Henrik Oppen Svea Skilag 08:54 + 01:12
12Vaet,Jørgen Jacobsen Lillehammer Skiklub 08:55 + 01:13
13Bjørnsgaard,Lars Lillehammer Skiklub 09:06 + 01:24
14Sandvold,Carl Martin Raufoss IL 09:10 + 01:28
15Hoel,Elias Østre Toten Skilag 09:17 + 01:35
16Thon,Sander Etnedal Skilag 09:19 + 01:37
17Gjerdingen,Sigurd Søndre Ål Sportsklubb 09:20 + 01:38
17Stangjordet,Thomas Raufoss IL 09:20 + 01:38
19Brenna,Vidar Skrautvål IL 09:37 + 01:55
20Bruce,Øystein Høistad Lillehammer Skiklub 09:42 + 02:00
21Pettersen,Vegard Raufoss IL 09:51 + 02:09
22Nilsen,Sander Gjøvik SK 09:52 + 02:10
23Flata,Oskar Berntsen Lillehammer Skiklub 09:56 + 02:14
24Nereng,Stig Henning Nordre Land IL 10:03 + 02:21
25Vesterås,Marius Viken Varde IL 10:25 + 02:43
26Heggelund,Fredrik Mysen Lillehammer Skiklub 10:55 + 03:13
DNSHolthe Gunstad,Hans Kolbukameratene, IL
Resultatliste G 13 år 3 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Evensen,Ansgar Vind IL 07:49 + 00:00
2Karsrud,Kristoffer Alm Raufoss IL 08:13 + 00:24
3Sørumshaugen,Arngrim Gjøvik SK 08:15 + 00:26
4Nyhagen,Håkon Rogne IL 08:17 + 00:28
5Haugnes,Mathias Raufoss IL 08:38 + 00:49
6Tuv Myhre,Magnus Jevnaker Idrettsforening Ski 09:11 + 01:22
6Stalenget,Peder Øyer-Tretten IF 09:11 + 01:22
8Løkken,Vinjar Raufoss IL 09:15 + 01:26
9Ugland,Tobias Vind IL 09:21 + 01:32
10Göthe,Marius Skau Svea Skilag 09:38 + 01:49
11Øyen Kvernstuen,Jarmund Lom IL 09:39 + 01:50
12Sangnæs,Fredrik Raufoss IL 09:42 + 01:53
13Rønning,Samuel Heimly Harestua IL 09:48 + 01:59
14Høgnes,Ivar Jevnaker Idrettsforening Ski 09:55 + 02:06
15Johannesen,Raymond Svea Skilag 09:59 + 02:10
16Gisleberg,Gudbrand Gran IL 10:03 + 02:14
17Bjørnstad,Eskil Hoel Østre Toten Skilag 10:05 + 02:16
18Ringen,Harald Kolbukameratene, IL 10:07 + 02:18
19Nesje-Haugli,Trym Søre Ål IL 10:09 + 02:20
20Lindstrøm,Niclas Vind IL 10:15 + 02:26
21Myrvold,Håvard Jevnaker Idrettsforening Ski 10:17 + 02:28
22Øhre Skiaker,Emil Gran IL 10:18 + 02:29
23Eriksen,Christian Opsahl Vind IL 10:40 + 02:51
24Hansen,Robert Melby Nordre Eidsvoll IL 10:52 + 03:03
25Paulsen,Tobias Bærums Verk IF 11:03 + 03:14
26Berg Hansen,Fredrik Rinna IL 11:17 + 03:28
DNSMarkestad,Henrik Vind IL
DNSHoff,Einar Lillehammer Skiklub
DNSGranvold,Simen Varde IL
DNSHole-Stensrud,Magnus Tingelstad IF
Resultatliste J 14 år 3 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stakston,Sigrid Søre Ål IL 08:32 + 00:00
2Seierstad,Dorthe Ballangrud Raufoss IL 09:06 + 00:34
3Lund Aakre,Oda Lom IL 09:19 + 00:47
4Bakkemo,Tuva Gjøvik SK 09:24 + 00:52
5Karlsen,Guro Lillehammer Skiklub 09:31 + 00:59
5Berger,Guro Skari Lillehammer Skiklub 09:31 + 00:59
7Tolfsen,Maiken Leistra Østre Toten Skilag 09:39 + 01:07
8Jørstad,Kristin Helle Øystre Slidre IL 09:43 + 01:11
9Sveen,Marion Heidal IL 09:44 + 01:12
10Hoff-Nordstrand,Ingrid Lillehammer Skiklub 09:50 + 01:18
11Lindmoen,Gina Raufoss IL 09:59 + 01:27
12Flaterud,Johanne Bark Raufoss IL 10:07 + 01:35
13Hasli,Agnethe Redalen IL 10:11 + 01:39
14Høgås,Emilie Eriksen Roterud IL 11:02 + 02:30
DNSHamre,Ingrid Lykken Søre Ål IL
DNSBrevik,Lina Gran IL
DNSSethne,Ingrid Kolbukameratene, IL
Resultatliste J 13 år 3 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Slåen,Anna Tormod Skilag 09:03 + 00:00
2Stubrud,Hege Lindvik Søre Ål IL 09:06 + 00:03
3Gullikstad,Pernille Søre Ål IL 09:19 + 00:16
3Bakken,Pernille Vind IL 09:19 + 00:16
5Hagen,Helle Brandbu IF 09:22 + 00:19
6Berntsen,Annette Vind IL 09:23 + 00:20
7Kolstadbakken,Elin Rogne IL 09:40 + 00:37
8Kvam,Eline Øyer-Tretten IF 09:50 + 00:47
9Aaserud,Marthe Vestre Gran IL 09:57 + 00:54
10Gulbrandsen,Kristine Bekken Brandbu IF 10:08 + 01:05
11Evertsen,Ronja Håkenstad Øystre Slidre IL 10:11 + 01:08
12Rønn,Kristine Harpefoss IL 10:12 + 01:09
13Syversen,Julie Harestua IL 10:17 + 01:14
14Foss,Thea Helene L Varde IL 10:28 + 01:25
15Alm,Anne Sigrid Gran IL 10:43 + 01:40
16Strandlie,Kristine H Gjøvik SK 10:46 + 01:43
17Nordseth,Karen Amalie Snertingdal IF Ski 10:50 + 01:47
18Kvamme,Miriam Gjøvik SK 10:51 + 01:48
19Sunde,Kamomilla Brandbu IF 11:06 + 02:03
20Melby,Annie Øystre Slidre IL 11:19 + 02:16
21Kvamme,Rakel Gjøvik SK 11:28 + 02:25
21Øyjordet,Tilde Lom IL 11:28 + 02:25
23Sæther,Emilie Bilgrav Østre Toten Skilag 12:51 + 03:48
24Bakke,Erna Marie Tøfting Varde IL 13:03 + 04:00
DNSNesje-Haugli,Eva Søre Ål IL
DNSBergum,Sigri Øyer-Tretten IF
Resultatliste G 15 år 5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Wassrud,Emil Sør-Fron IL 13:13 + 00:00
2Bjertnæs,Johannes Jevnaker Idrettsforening Ski 13:18 + 00:05
2Skaarseth,Iver Lillehammer Skiklub 13:18 + 00:05
4Grindhaug,Christopher Christoph Heming, IL - Ski 13:32 + 00:19
5Henningsen,Christoffer Lillehammer Skiklub 13:49 + 00:36
6Offigstad,Håvard Søre Ål IL 13:58 + 00:45
7Udnæs,Oskar Roland Lillehammer Skiklub 14:00 + 00:47
8Bossum,Andreas Søre Ål IL 14:13 + 01:00
9Øium,Anders Tormod Skilag 14:20 + 01:07
10Bakkelund,Petter Tallerud Kolbukameratene, IL 14:32 + 01:19
11Jakobsen,Kristian Gjøvik SK 14:46 + 01:33
12Kulset,Sindre Fossum IF 14:50 + 01:37
13Volberg,Eskil Sør-Fron IL 14:57 + 01:44
14Gårderløkken,Jens Tormod Skilag 15:05 + 01:52
15Vaglum,Ener Søberg Søre Ål IL 15:14 + 02:01
16Husom,Amund Kirkebøen Lillehammer Skiklub 15:23 + 02:10
17Slettum,Martin Gjøvik SK 15:29 + 02:16
18Søyset Holmestad,Amund Lillehammer Skiklub 15:41 + 02:28
19Norland,Åsmund Gjøvik SK 15:43 + 02:30
20Evensen,Anton Søre Ål IL 15:44 + 02:31
21Simenstad,Martin Kraby Vind IL 16:08 + 02:55
22Brendemoen,Aleksander Tormod Skilag 16:10 + 02:57
23Sæther,Kristoffer Bilgrav Vind IL 16:35 + 03:22
24Bostad,Herman Gjøvik SK 17:15 + 04:02
25Haug,Østen Myhre Tormod Skilag 17:50 + 04:37
26Kristensen,Mikkel Nordre Land IL 19:15 + 06:02
DNSMoholt,Fredrik Jevnaker Idrettsforening Ski
DNSDalby,Jonas Gjøvik SK
DNSMittet,Andreas Staune Roterud IL
DNSSætre,Sivert Harpefoss IL
Resultatliste G 16 år 7,5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stakston,Petter Søre Ål IL 20:22 + 00:00
2Strandbråten,Jostein S Begna IL 21:16 + 00:54
3Skinstad,Mårten Soleng Vind IL 21:45 + 01:23
4Gravdahl,Magnus Raufoss IL 22:16 + 01:54
5Riksaasen,Bjørn Georg Vågå IL 22:24 + 02:02
6Rudland,Hans Kristian Kvam IL 22:33 + 02:11
7Risdal,Torger Bjørnson Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL 22:36 + 02:14
7Brøste,Simen Eide Lillehammer Skiklub 22:36 + 02:14
9Gullikstad,Henrik Søre Ål IL 22:37 + 02:15
10Kolsgaard,Even Vind IL 22:38 + 02:16
10Staum,Erik Follebu SK 22:38 + 02:16
12Røise,Kristian Kolbukameratene, IL 22:49 + 02:27
13Aurmo,Erik Lom IL 23:46 + 03:24
14Slaaen,Eivind Kampesæter Raufoss IL 23:47 + 03:25
14Lyckander,Vetle Gunnar Gran IL 23:47 + 03:25
16Granseth,Henrik Roland Lillehammer Skiklub 23:55 + 03:33
17Rønn,Kjetil Harpefoss IL 23:57 + 03:35
18Snellingen,Ola Nygård Svea Skilag 24:08 + 03:46
19Nereng,Svein Harald Nordre Land IL 24:45 + 04:23
20Heggelund,Simen Eger Raufoss IL 24:54 + 04:32
21Sommerstad,Vetle Raufoss IL 25:03 + 04:41
22Kleiven,Petter Andre Gjøvik SK 25:30 + 05:08
23Bakkelund,Emil Kolbukameratene, IL 26:19 + 05:57
DNSKjonerud,Håkon A Lillehammer Skiklub
DNSSkyttermoen,Christian Follebu SK
Resultatliste J 16 år 5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Johansen,Marte Mæhlum Østre Toten Skilag 14:17 + 00:00
2Karsrud,Kristine Alm Raufoss IL 14:35 + 00:18
3Thomte,Tina Andrea Vind IL 14:38 + 00:21
4Brenna,Inger Skrautvål IL 15:03 + 00:46
5Sagstuen,Susann Østre Toten Skilag 15:08 + 00:51
6Lindmoen,Marthe Raufoss IL 15:20 + 01:03
7Lodgaard,Ane Raufoss IL 15:57 + 01:40
8Løkken,Eir Raufoss IL 15:58 + 01:41
9Aa,Ragnhild Rykhus Dombås IL 16:28 + 02:11
10Øyjordet,Lisell Lom IL 17:33 + 03:16
11Øren,Karoline Bye Lillehammer Skiklub 17:37 + 03:20
12Øistuen,Gina Flugstad Etnedal Skilag 17:59 + 03:42
13Myrvold,Mari Jevnaker Idrettsforening Ski 18:35 + 04:18
Resultatliste J 15 år 5 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Myhrvold,Mathilde Vind IL 14:16 + 00:00
2Nordlunde,Mari Follebu SK 14:54 + 00:38
3Korslund,Martine Roterud IL 15:05 + 00:49
4Grøntjernet,Anna Svea Skilag 15:15 + 00:59
5Nøvik,Mari Virik Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL 16:04 + 01:48
6Martinsen,Karoline Strømmen Vind IL 16:05 + 01:49
7Evertsen,Anja Håkenstad Øystre Slidre IL 16:41 + 02:25
DNSSandbæk,Kristin Østre Toten Skilag
Resultatliste Menn senior 20 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Gundersen,Tore Martin Søbak Lillehammer Skiklub / Team Coop Talent 49:13 + 00:00
2Ramstad,Håkon Gjøvik SK / Team Norgeshus 50:29 + 01:16
3Skinstad,Petter Soleng Vind IL / Team Norgeshus 50:30 + 01:17
4Klemoen,Eivind Bjeglerud Vind IL / Team Synnfjell 50:48 + 01:35
5Lie,Sturla Viking, TIF 52:09 + 02:56
6Thyli,Vetle Raufoss IL / Team Norgeshus 52:20 + 03:07
7Vognild,Trond Dombås IL 53:27 + 04:14
8Handeland,Sondre Sauda IL 54:27 + 05:14
9Wangensteen,Ole Gunnar Fjellblom IL 55:54 + 06:41
10Klemoen,Anders Bjeglerud Torpa Ski / Team Synnfjell 56:39 + 07:26
11Aspebakken,Odd Eilif Lillehammer Skiklub 1:00:22 + 11:09
12Ulset,Nils Erik Tingvoll IL 1:02:12 + 12:59
13Lindstad,Dag Stian Østre Toten Skilag 1:04:22 + 15:09
DNSDahl,Svein Halvor Skarphedin, IL
DNSGaasø,Trygve Henden Fjellhug/Vereide IL
DNSBakke,Henrik Lyn Ski
Resultatliste M 19/20 år 20 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hippe,Even Sæteren NTG-L/ Bagn IL / Team Valdres Ski 51:07 + 00:00
2Ulekleiv,Øystein Dombås IL 51:15 + 00:08
3Nilsen,Vegard Bjerkreim Lillehammer Skiklub 52:31 + 01:24
4Folkvord,Ingvar HSG/ Sandnes IL 53:13 + 02:06
5Kjonerud,Kristian A Lillehammer Skiklub 53:33 + 02:26
5Andersen,Peter Lillehammer Skiklub 53:33 + 02:26
7Johansen,Teodor Strand Gjøvik SK 53:38 + 02:31
8Holtklimpen,Amund Roterud IL 53:48 + 02:41
9Aas-Eng,Per Buttingsrud Tolga IL 53:52 + 02:45
10Bakkum,Glenn Øyer-Tretten IF 53:53 + 02:46
11Hamnes,Vegard Øyer-Tretten IF 54:09 + 03:02
11Gjørven,Jarle Midthjell Markane IL 54:09 + 03:02
13Holm,Markus Emaus Lillehammer Skiklub 54:10 + 03:03
14Hoffsbakken,Erik K Lillehammer Skiklub 54:17 + 03:10
15Ramsrud,Sondre Lillehammer Skiklub 54:54 + 03:47
16Kjærnsli,Henrik Lillehammer Skiklub 55:18 + 04:11
17Bjone,Jon Christen Brandbu IF / Team Hadeland 55:48 + 04:41
18Gulbrandsen,Einar Fossøy Jevnaker Idrettsforening Ski / Team Hadeland 1:00:23 + 09:16
DNFLundberg Grønolen,Knut Fredrik Roterud IL
DNFvon Essen,Thomas Andre NTG-G/ Spydeberg IL
DNFGulbrandsen,Christian NTG-G/ Gran IL / Team Hadeland
DNSMuller-Sørensen,Eirik Asker SK
DNSGausemel,Amund Iversen Roterud IL
DNSHol,Espen Bardufoss og Omegn IF
Resultatliste M 18 år 15 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bollum,Sondre Gjøvik SK 38:04 + 00:00
2Skaarseth,Anders NTG-L/ Lillehammer Skiklub 39:40 + 01:36
3Kulset,Kristian Fossum IF 40:08 + 02:04
4Stikbakke,Tormod Østre Toten Skilag / Gjøvik/Toten Langrenn 40:10 + 02:06
5Bergel,Henrik Norås Asker SK 42:07 + 04:03
6Petterson,Håvard Østre Toten Skilag 43:01 + 04:57
7Brendbakken,Amund Gjøvik SK 43:32 + 05:28
8Nordrum,Bård Valberg Ringebu/Fåvang SK 43:50 + 05:46
9Winger,Arne Markus Østre Toten Skilag 44:46 + 06:42
10Aa,Syver Rykhus Dombås IL 44:56 + 06:52
11Tyrom,Kjetil Follebu SK 46:29 + 08:25
DNFStaff,Ørjan NTG-G/ Brandbu IF / Team Hadeland
DNSSandbæk,Ola Østre Toten Skilag
Resultatliste M 17 år 10 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Slettom,Sjur NTG-L/ Lom IL 25:13 + 00:00
2Stenshagen,Mattis NTG-L/ Follebu SK 25:20 + 00:07
3Eggen,Andreas Kjeverud Hernes IL 26:46 + 01:33
4Jonsson,Kristoffer Roterud IL 26:55 + 01:42
5Hanslien,Iver Andreas Svarstad Lillehammer Skiklub 27:07 + 01:54
6Ramstad,Simen Bratberg Vind IL / Gjøvik/Toten Langrenn 27:08 + 01:55
7Holth,Aslak Gundersen Svea Skilag / Team Hadeland 27:14 + 02:01
8Røksund,Jakob Fossum IF 27:43 + 02:30
9Owren,Erling Nyborg Gjøvik SK / Gjøvik/Toten Langrenn 28:01 + 02:48
10Askeli,Brage Gjøvik SK / Gjøvik/Toten Langrenn 28:30 + 03:17
11Jansson,Sander Ringebu/Fåvang SK 29:07 + 03:54
12Jakobsen,Knut Einar Gjøvik SK 29:09 + 03:56
13Gamme,Ole Gran IL / Team Hadeland 30:35 + 05:22
14Haugen,Johannes Urdahl Roterud IL 30:52 + 05:39
15Lie,Bjarte Aurdal IF Langrenn / Team Valdres Ski 31:41 + 06:28
DNFSveen,Martin Heidal IL
DNSStangjordet,Martin Raufoss IL / Gjøvik/Toten Langrenn
DNSLangedal,Børge Løvseth Gjøvik SK / Gjøvik/Toten Langrenn
Resultatliste Kvinner senior 15 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kristoffersen,Emilie Lillehammer Skiklub 41:53 + 00:00
2Wangensteen,Maren Øystre Slidre IL 42:09 + 00:16
3Storslett,Anne Moelven IL 48:05 + 06:12
Resultatliste K 19/20 år 15 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Murud,Thea Krokan NTG-L/ Roterud IL 44:13 + 00:00
2Gussiås,Mari Støen NTG-L/ Molde og Omegn IF - Ski 44:51 + 00:38
3Torgersen,Kristine K Vind IL / Gjøvik/Toten Langrenn 45:04 + 00:51
4Nordskar,Sylvia Thorson Lillehammer Skiklub 45:09 + 00:56
5Bjørnsgaard,Marthe Lillehammer Skiklub 45:51 + 01:38
6Udnæs,Eirin Christina Roland NTG-L/ Lillehammer Skiklub 46:00 + 01:47
7Sandsengen,Siri NTG-L/ Rogne IL / Team Valdres Ski 46:15 + 02:02
8Neraasen,Sigrid Bilstad Åsmarka IL 47:18 + 03:05
9Thyli,Mathilde Lillehammer Skiklub 47:53 + 03:40
10Guldvik,Mathilde Roterud IL 48:30 + 04:17
11Skyttermoen,Nathalie Follebu SK 52:16 + 08:03
DNFGangsø,Marie Renee Sørum NTG-G/ Svea Skilag / Team Hadeland
DNSBø,Julie Vollum NTG-L/ Lillehammer Skiklub
DNSRiksaasen,Anniken Sofie Vågå IL
DNSNordgården,Sigrid Vestringen IL
DNSJansson,Lena NTG-L/ Ringebu/Fåvang SK
DNSKildal,Ingvild Lillehammer Skiklub
DNSHaugen,Berit Kvernstad Ringebu/Fåvang SK
DNSSkaarseth,Stine Lillehammer Skiklub
Resultatliste K 18 år 10 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kvamme,Lisa NTG-L/ Vegårshei IL 28:54 + 00:00
2Schonhowd,Stine NTG-L/ Svea Skilag / Team Hadeland 30:45 + 01:51
3Knotten,Karoline NTG-L/ Lillehammer Skiklub 30:51 + 01:57
4Nyeng,Maria Ringebu/Fåvang SK 32:25 + 03:31
5Snortheimsmoen,Hege Vestre Slidre IL / Team Valdres Ski 32:34 + 03:40
6Isum,Signe Lindstad Øyer-Tretten IF 32:40 + 03:46
7Syversen,Mille Bøhm NTG-G/ Bækkelagets SK 33:33 + 04:39
8Simenstad,Maren Kraby Vind IL / Gjøvik/Toten Langrenn 33:45 + 04:51
9Bø,Kristiane Vollum Lillehammer Skiklub 33:52 + 04:58
10Hilleren,Nikoline Stakston Lillehammer Skiklub 36:15 + 07:21
Resultatliste K 17 år 10 km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sørumshaugen,Ingrid Gjøvik SK / Gjøvik/Toten Langrenn 29:25 + 00:00
2Håkenstad-Bråten,Marte NTG-L/ Lillehammer Skiklub 30:56 + 01:31
3Buraas,Marte Sofie Lillehammer Skiklub 31:09 + 01:44
4Nordlunde,Marte NTG-L/ Follebu SK 32:02 + 02:37
5Thoresen,Turi Storstrøm Alvdal IL 32:43 + 03:18
6Bergehagen,Anna Lillehammer Skiklub 33:27 + 04:02
7Brenden,Anne Marthe Redalen IL / Gjøvik/Toten Langrenn 34:32 + 05:07
8Rønn,Ingrid Harpefoss IL 36:10 + 06:45

Kontakt e-post adresse: morten.flaten@hebb.no

02.02.13 14:18:52 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Lygna