NM2013 Hundekjøring Kongepokal

Arr.:NHF og Holmenkollen SK. Sted: Spidsbergseter

Resultatliste per klasse

4 spann sprint, 7.5km |  Snøre 1sp, Menn Sr. 2x7.5km |  Snøre 1sp, Kv. Sr. 2x5km |  Snøre 1sp, Menn Jr 2x5km |  Snøre 1sp, Kv. Jr 2x5km | 
Snøre 1sp, Piker 13-16år 5km |  Snøre 1sp, Gutt 13-16år, 5km |  Snøre 1sp, rekr. 11-12år 5km |  MILJØ, 5km |  Barn | 

Resultatliste 4 spann sprint, 7.5kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hillestad,Lena Boysen Holmenkollen Sportsklubb 14:27 + 00:00
2Hercher,Alain Frankrike 14:52 + 00:25
3Holthe,Ole Jørgen Thue Bærum HK 14:55 + 00:28
4Hoel,Yngve Hadeland TK 15:21 + 00:54
5Aaseby,Solveig K. Nittedal HK 15:22 + 00:55
6Haugan,Frode Hamar Trekkhundklubb 15:31 + 01:04
6Gatti,Beatrice Hamar Trekkhundklubb 15:31 + 01:04
8Skjønsberg,Ane Morisbak Asker Trekkhundklubb 15:37 + 01:10
9Vedler,Alexandra Bærum HK 16:06 + 01:39
10Ruud,Atle Hamar TK 16:09 + 01:42
11Dahl,Maria M Innherred TK 16:20 + 01:53
12Lurås,Mona Hamar Trekkhundklubb 16:27 + 02:00
12Øksnevad,Karoline Conradi Norsk TK 16:27 + 02:00
14Engli,Ole Petter Hamar Trekkhundklubb 16:36 + 02:09
15Olsen,Kristoffer Grøtan Trysil HK 16:49 + 02:22
16Teslo,Gro Hamar Trekkhundklubb 17:04 + 02:37
17Bjørnbakken,Thea Hamar Trekkhundklubb 17:23 + 02:56
18Moen,Mona Arnegård Trysil HK 17:29 + 03:02
19Vedeler,Thomas Bærum HK 17:54 + 03:27
20Fugleberg,Terje Drammen TK 18:07 + 03:40
21Hoel,Terje Molde og Omegn hundekjørerlag 18:11 + 03:44
22Larsen,Tonje Åsrud Bærum HK 18:18 + 03:51
23Teslo,Svein Erik Hamar Trekkhundklubb 19:09 + 04:42
24Eikevik,Atle NOTEAM 19:36 + 05:09
25Løw,Line Oslomarka Trekkhund Klubb 20:10 + 05:43
26Alhaug,Gitte Bordvik Hamar Trekkhundklubb 20:37 + 06:10
27Øksnevad,Erik Norsk TK 21:45 + 07:18
DNFEggers,Erik Hamar TK
DNSØrbeck,Jan Erik Elven Trysil HK
DNSBirkeland,Kent Bærum HK
DNSBroers,Jos Hamar Trekkhundklubb
Resultatliste Snøre 1sp, Menn Sr. 2x7.5kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mæland,Jørgen Bærum HK 33:21 + 00:00
2Kristiansen,Petter Trysil HK 33:26 + 00:05
3Lillestu,Mikal Trysil HK 33:38 + 00:17
4Sinding-Larsen,Viktor Nittedal HK 33:39 + 00:18
5Osufsen,Stian Trysil HK 34:46 + 01:25
6Bjervig,Espen Nittedal HK 34:50 + 01:29
7Amundsen,Eirik Ofstad Bærum HK 35:23 + 02:02
8Petterson,Mikael Sverige (Sødra Dalernas DK) 35:42 + 02:21
9Olden,Yngve Trysil HK 36:48 + 03:27
10Bache,Andres Norsk TK 40:04 + 06:43
11Øksnevad,Svein Norsk TK 43:06 + 09:45
12Rojo,Munir Uali Spain 46:47 + 13:26
DNFMoen,Svein Ivar Trysil HK
DNSLohne,Asbjørn Hamar TK
DNSEnger,Simen Nittedal HK
DNSHenriksson,Mikael Sverige (Sundsvall BK)
DNSSkara,Carl Fredrik Nittedal HK
Resultatliste Snøre 1sp, Kv. Sr. 2x5kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kelly,Suzannah Asker Trekkhundklubb/Canada 21:16 + 00:00
2Olden,Maiken Trysil HK 22:03 + 00:47
3Osufsen,Karianne Norsk TK 22:16 + 01:00
4Krakk,Marianne Hadeland TK 23:02 + 01:46
5Evensen,Tonje Wahl Trysil HK 23:45 + 02:29
6Hov,Marie Bærum HK 24:00 + 02:44
7Brøndbo,Lisa Innherred TK 24:26 + 03:10
8Hoel,Yvette Hadeland TK 24:40 + 03:24
9Krakk,Ida Hadeland TK 25:09 + 03:53
10Sinding-Larsen,Linn Beate Nittedal HK 25:24 + 04:08
11Lutnæs,Randi Elin Trysil HK 26:01 + 04:45
12Spigseth,Cathrine Bærum HK 26:02 + 04:46
13Solberg,Karine Helene B. Bærum HK 26:23 + 05:07
14Thorsen,Malene Nittedal HK 27:24 + 06:08
DNSBergström,Linda Sverige (Falu Draghundsklubb)
Resultatliste Snøre 1sp, Menn Jr 2x5kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Aaseby,Iver Nittedal HK 24:35 + 00:00
2Lunde,Martin Nittedal HK 27:18 + 02:43
3Holthe,Ole Jørgen Thue Bærum HK 29:19 + 04:44
DNSSletmoe,Emil Tianen Nittedal HK
Resultatliste Snøre 1sp, Kv. Jr 2x5kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Amundrud,Anna Kristine Bærum HK 23:36 + 00:00
DNSLutnæs,Mathilde Trysil HK
Resultatliste Snøre 1sp, Piker 13-16år 5kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Klevengen,Stine Lyse Hadeland TK 10:36 + 00:00
2Bjervik,Birthe Nittedal HK 10:51 + 00:15
3Hillestad,Julie Boysen Holmenkollen Sportsklubb 11:00 + 00:24
4Almqvist,Oda Foss Hadeland TK 11:11 + 00:35
5Aaseby,Eira Nittedal HK 11:17 + 00:41
6Holthe,Julie Thue Bærum HK 11:21 + 00:45
7Lystad,Aurora Nittedal HK 11:57 + 01:21
8Kalvsjøhagen,Ella Hadeland TK 11:59 + 01:23
9Skara,Guro Nittedal HK 12:21 + 01:45
10Johansen,Sara Nittedal HK 12:36 + 02:00
11Jøranlid,Sara Tåje Norsk TK 12:42 + 02:06
12Fredriksen,Marthe Drammen TK 12:49 + 02:13
13Amundrud,Inger Helene Bærum HK 14:18 + 03:42
14Bryde,Alva Emilie Guibaud Asker Trekkhundklubb 15:55 + 05:19
DNSAalrust,Anbjørg Hamar TK
Resultatliste Snøre 1sp, Gutt 13-16år, 5kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skara,Marius Nittedal HK 11:38 + 00:00
2Berntzen,Sander Trysil HK 12:38 + 01:00
Resultatliste Snøre 1sp, rekr. 11-12år 5kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Amundrud,Oda Marie Bærum HK 18:26
Bjervik,Synnøve Nittedal HK 13:16
DNSEikevik,Vegard no-team
Hillestad,André Boysen Holmenkollen Sportsklubb 12:15
Hoel,Birk Lurås NOTEAM 16:05
Killie Nordbotten,Jenny Bærum HK 12:12
Kleveggen,Sara Lyse Hadeland TK 12:18
Olden,Emma Trysil HK 19:53
Aadland,Petter Thorslund Nittedal HK 11:11
Resultatliste MILJØ, 5kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Solberg,Karine Helene B. Bærum HK 11:14 + 00:00
2Tøgersen,Tonje NOTEAM 12:33 + 01:19
3Odland,Karina NOTEAM 20:19 + 09:05
Resultatliste BarnReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Bjervig,Milla NOTEAM Fullført
Kalvsjøhagen,Johan NOTEAM Fullført
Aaseby,Even NOTEAM Fullført

02.02.13 17:05:20 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Asker Trekkhundklubb