KM Fellesstart 2013

Lygna Skisenter. Lygna Skisenter

03.02.13

Resultatliste per klasse

G 14 år 3 km klassisk felles |  G 13 år 3 km klassisk felles |  J 14 år 3 km klassisk felles |  J 13 år 3 km klassisk felles |  G 16 år 5 km klassisk felles | 
G 15 år 5 km klassisk felles |  J 16 år 5 km klassisk felles |  J 15 år 5 km klassisk felles |  Menn senior 10 km klassisk felle |  M 19/20 år 10 km klassisk felles | 
M 18 år 10 km klassisk felles |  M 17 år 10 km klassisk felles |  FH K19 stående 5 km klassisk fel |  FH K18 stående 5 km klassisk fel |  Kvinner senior 5 km klassisk fel | 
K 19/20 år 5 km klassisk felles |  K 18 år 5 km klassisk felles |  K 17 år 5 km klassisk felles | 

Resultatliste G 14 år 3 km klassisk fellesReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kolstadbakken,Anders Rogne IL 08:24,4 + 00:00,0
2Wangen,Sigurd Lillehammer Skiklub 08:26,4 + 00:02,2
3Ramsberg,Kristoffer Kolbukameratene, IL 08:29,1 + 00:04,7
4Kjorstad,Asmund Harpefoss IL 08:31,8 + 00:07,4
5Magnussen,Eirik Sundheim Skrautvål IL 08:33,3 + 00:08,9
6Jakobsen,Åsmund Nordre Land IL 08:35,3 + 00:10,9
7Schiøtz,Henrik Oppen Svea Skilag 08:52,8 + 00:28,3
8Borgli,Even Skjaker Jaren IL 08:55,6 + 00:31,1
9Vaet,Jørgen Jacobsen Lillehammer Skiklub 08:57,4 + 00:32,9
10Flugstad,Fredrik Fuglerud Gjøvik SK 08:57,5 + 00:33,8
11Ringstad,Marius Buskenes Roterud IL 09:01,3 + 00:36,8
12Brennum,Øystein Kolberg Lillehammer Skiklub 09:04,5 + 00:40,8
13Stangjordet,Thomas Raufoss IL 09:13,9 + 00:49,4
14Bjørnsgaard,Lars Lillehammer Skiklub 09:17,2 + 00:52,7
15Thon,Sander Etnedal Skilag 09:19,6 + 00:55,1
16Sandvold,Carl Martin Raufoss IL 09:32,6 + 01:08,1
17Hoel,Elias Østre Toten Skilag 09:44,8 + 01:20,3
18Flata,Oskar Berntsen Lillehammer Skiklub 09:53,8 + 01:29,3
19Gjerdingen,Sigurd Søndre Ål Sportsklubb 10:02,4 + 01:37,9
20Pettersen,Vegard Raufoss IL 10:14,9 + 01:50,4
21Nereng,Stig Henning Nordre Land IL 10:20,8 + 01:56,3
22Vesterås,Marius Viken Varde IL 10:21,6 + 01:57,1
23Heggelund,Fredrik Mysen Lillehammer Skiklub 10:35,3 + 02:10,8
24Ulven,John Arne Flenes Eina Sportsklubb 10:40,7 + 02:16,2
DNSBrenna,Vidar Skrautvål IL
Resultatliste G 13 år 3 km klassisk fellesReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Evensen,Ansgar Vind IL 08:23,4 + 00:00,0
2Karsrud,Kristoffer Alm Raufoss IL 08:38,7 + 00:15,3
3Nyhagen,Håkon Rogne IL 08:42,1 + 00:18,7
4Haugnes,Mathias Raufoss IL 08:58,9 + 00:35,5
5Sørumshaugen,Arngrim Gjøvik SK 09:11,1 + 00:47,7
6Lindmoen,Petter Raufoss IL 09:13,3 + 00:49,9
7Harefallet,Sander Imerslund Østre Toten Skilag 09:24,4 + 01:01,0
8Tandsether,Jørgen Gjøvik SK 09:30,5 + 01:07,1
9Rosendal,Sander Skrautvål IL 09:34,9 + 01:11,5
10Hoff,Einar Lillehammer Skiklub 09:35,9 + 01:12,5
11Stalenget,Peder Øyer-Tretten IF 09:38,2 + 01:14,8
12Øyen Kvernstuen,Jarmund Lom IL 09:42,4 + 01:19,0
12Møllerhagen,Amund Kolbukameratene, IL 09:42,4 + 01:19,0
14Auråen,Torgeir Kolbukameratene, IL 09:51,1 + 01:27,7
15Løkken,Vinjar Raufoss IL 09:53,4 + 01:30,0
16Ugland,Tobias Vind IL 09:54,3 + 01:30,9
17Høgnes,Ivar Jevnaker Idrettsforening Ski 10:02,7 + 01:39,3
18Tuv Myhre,Magnus Jevnaker Idrettsforening Ski 10:09,5 + 01:46,1
19Göthe,Marius Skau Svea Skilag 10:10,2 + 01:46,8
20Eriksen,Christian Opsahl Vind IL 10:16,8 + 01:53,4
21Ringlund,Ole Anton Tormod Skilag 10:19,3 + 01:55,9
22Rønning,Samuel Heimly Harestua IL 10:30,8 + 02:07,4
23Nesje-Haugli,Trym Søre Ål IL 10:35,9 + 02:12,5
24Johannesen,Raymond Svea Skilag 10:41,5 + 02:18,1
25Bjørnstad,Eskil Hoel Østre Toten Skilag 10:50,5 + 02:27,1
26Gisleberg,Gudbrand Gran IL 10:52,3 + 02:28,9
27Øhre Skiaker,Emil Gran IL 10:55,3 + 02:31,9
28Berg Hansen,Fredrik Rinna IL 11:12,9 + 02:49,5
29Dynna,Gudbrand Wirstad Vestre Gran IL 12:21,1 + 03:57,7
30Hole-Stenerud,Magnus Tingelstad IF 13:15,6 + 04:52,2
DNSGranvold,Simen Varde IL
DNSFlaten,Lars Kristian Jaren IL
DNSFossheim,Tobias Raufoss IL
DNSMarkestad,Henrik Vind IL
Resultatliste J 14 år 3 km klassisk fellesReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stakston,Sigrid Søre Ål IL 08:54,7 + 00:00,0
2Lund Aakre,Oda Lom IL 09:17,9 + 00:23,2
3Seierstad,Dorthe Ballangrud Raufoss IL 09:39,2 + 00:44,5
4Berger,Guro Skari Lillehammer Skiklub 09:40,9 + 00:46,2
5Bakkemo,Tuva Gjøvik SK 09:48,5 + 00:53,8
6Tolfsen,Maiken Leistra Østre Toten Skilag 09:57,3 + 01:02,6
7Karlsen,Guro Lillehammer Skiklub 10:28,8 + 01:34,1
8Hasli,Agnethe Redalen IL 10:34,3 + 01:39,6
9Flaterud,Johanne Bark Raufoss IL 10:42,4 + 01:47,7
10Grøneng,Ane Holm Lillehammer Skiklub 11:51,0 + 02:56,3
DNSHamre,Ingrid Lykken Søre Ål IL
DNSSethne,Ingrid Kolbukameratene, IL
DNSHøgås,Emilie Eriksen Roterud IL
DNSHoff-Nordstrand,Ingrid Lillehammer Skiklub
DNSBrevik,Lina Gran IL
Resultatliste J 13 år 3 km klassisk fellesReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Slåen,Anna Tormod Skilag 09:30,3 + 00:00,0
2Stubrud,Hege Lindvik Søre Ål IL 09:31,4 + 00:01,1
3Nordseth,Karen Amalie Snertingdal IF Ski 09:32,3 + 00:02,0
4Berntsen,Annette Vind IL 09:42,1 + 00:11,8
5Bakken,Pernille Vind IL 09:47,3 + 00:17,0
6Strandlie,Kristine H Gjøvik SK 10:13,6 + 00:43,3
7Gullikstad,Pernille Søre Ål IL 10:19,8 + 00:49,5
8Bergum,Sigri Øyer-Tretten IF 10:23,4 + 00:53,1
9Kolstadbakken,Elin Rogne IL 10:25,5 + 00:55,2
10Gulbrandsen,Kristine Bekken Brandbu IF 10:26,5 + 00:56,2
11Kvam,Eline Øyer-Tretten IF 10:30,0 + 00:59,7
11Rønn,Kristine Harpefoss IL 10:30,0 + 00:59,7
13Aaserud,Marthe Vestre Gran IL 10:35,9 + 01:05,6
14Mjølstad-Svendsen,Anna Varde IL 10:55,1 + 01:24,8
15Hoel,Jorid Kolbukameratene, IL 10:55,2 + 01:24,9
16Evertsen,Ronja Håkenstad Øystre Slidre IL 10:57,2 + 01:26,9
17Syversen,Julie Harestua IL 11:03,3 + 01:33,0
18Melby,Annie Øystre Slidre IL 11:05,0 + 01:34,7
19Foss,Thea Helene L Varde IL 11:06,0 + 01:35,7
20Alm,Anne Sigrid Gran IL 11:06,3 + 01:36,0
21Kvamme,Miriam Gjøvik SK 11:17,4 + 01:47,1
22Øyjordet,Tilde Lom IL 11:22,7 + 01:52,4
23Ragnhildsløkken,Johanne Lunde Vind IL 11:37,6 + 02:07,3
24Sunde,Kamomilla Brandbu IF 11:47,3 + 02:17,0
25Kvamme,Rakel Gjøvik SK 11:52,8 + 02:22,5
26Bakke,Nora Kolbukameratene, IL 12:31,2 + 03:00,9
27Ulven,Marthe Marie Flenes Eina Sportsklubb 12:59,1 + 03:28,8
28Bakke,Erna Marie Tøfting Varde IL 14:22,8 + 04:52,5
DNSNesje-Haugli,Eva Søre Ål IL
Resultatliste G 16 år 5 km klassisk fellesReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stakston,Petter Søre Ål IL 13:09,3 + 00:00,0
2Skinstad,Mårten Soleng Vind IL 13:39,4 + 00:30,1
3Gravdahl,Magnus Raufoss IL 13:57,0 + 00:47,7
4Rudland,Hans Kristian Kvam IL 13:57,2 + 00:47,9
5Strandbråten,Jostein S Begna IL 13:58,5 + 00:49,2
6Staum,Erik Follebu SK 14:10,1 + 01:00,8
7Gullikstad,Henrik Søre Ål IL 14:10,8 + 01:01,5
8Riksaasen,Bjørn Georg Vågå IL 14:12,1 + 01:02,8
9Brøste,Simen Eide Lillehammer Skiklub 14:14,6 + 01:05,3
10Kolsgaard,Even Vind IL 14:20,1 + 01:10,8
11Lyckander,Vetle Gunnar Gran IL 14:22,0 + 01:12,7
12Snellingen,Ola Nygård Svea Skilag 14:23,9 + 01:14,6
13Granseth,Henrik Roland Lillehammer Skiklub 14:34,7 + 01:25,4
14Rønn,Kjetil Harpefoss IL 14:38,8 + 01:29,5
15Risdal,Torger Bjørnson Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL 14:41,8 + 01:32,5
16Sommerstad,Vetle Raufoss IL 14:43,5 + 01:34,2
17Slaaen,Eivind Kampesæter Raufoss IL 14:52,9 + 01:43,6
18Aurmo,Erik Lom IL 14:53,2 + 01:43,9
19Kleiven,Petter Andre Gjøvik SK 14:53,3 + 01:44,0
20Nereng,Svein Harald Nordre Land IL 16:35,0 + 03:25,7
DNFSkyttermoen,Christian Follebu SK
DNFBakkelund,Emil Kolbukameratene, IL
DNFRøise,Kristian Kolbukameratene, IL
DNSKjonerud,Håkon A Lillehammer Skiklub
DNSHeggelund,Simen Eger Raufoss IL
Resultatliste G 15 år 5 km klassisk fellesReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Wassrud,Emil Sør-Fron IL 14:00,1 + 00:00,0
2Bossum,Andreas Søre Ål IL 14:16,1 + 00:16,0
3Skaarseth,Iver Lillehammer Skiklub 14:17,3 + 00:17,2
4Offigstad,Håvard Søre Ål IL 14:21,8 + 00:21,7
5Øium,Anders Tormod Skilag 14:29,9 + 00:29,8
6Henningsen,Christoffer Lillehammer Skiklub 14:30,2 + 00:30,1
7Udnæs,Oskar Roland Lillehammer Skiklub 14:31,5 + 00:31,4
8Volberg,Eskil Sør-Fron IL 14:45,4 + 00:45,3
9Bakkelund,Petter Tallerud Kolbukameratene, IL 15:02,9 + 01:02,8
10Vaglum,Ener Søberg Søre Ål IL 15:19,9 + 01:19,8
11Gårderløkken,Jens Tormod Skilag 15:20,4 + 01:20,3
12Fagerholm,Tor Håkon Østre Toten Skilag 15:43,5 + 01:43,4
13Jakobsen,Kristian Gjøvik SK 15:53,8 + 01:53,7
14Husom,Amund Kirkebøen Lillehammer Skiklub 16:29,6 + 02:29,5
15Udnæs,Elias Roland Lillehammer Skiklub 16:33,0 + 02:32,9
16Sætre,Sivert Harpefoss IL 16:40,8 + 02:40,7
17Brendemoen,Aleksander Tormod Skilag 17:10,8 + 03:10,7
18Evensen,Anton Søre Ål IL 17:35,5 + 03:35,4
DNFBjertnæs,Johannes Jevnaker Idrettsforening Ski
DNSSimenstad,Martin Kraby Vind IL
DNSHattestad,Erik Lillehammer Skiklub
DNSMittet,Andreas Staune Roterud IL
DNSMoholt,Fredrik Jevnaker Idrettsforening Ski
DNSMagnussen,Sindre Jevnaker Idrettsforening Ski
DNSSlettum,Martin Gjøvik SK
DNSBostad,Herman Gjøvik SK
Resultatliste J 16 år 5 km klassisk fellesReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Johansen,Marte Mæhlum Østre Toten Skilag 15:03,2 + 00:00,0
2Thomte,Tina Andrea Vind IL 15:38,5 + 00:35,3
3Sagstuen,Susann Østre Toten Skilag 15:39,1 + 00:35,9
4Brenna,Inger Skrautvål IL 15:44,3 + 00:41,1
5Lindmoen,Marthe Raufoss IL 15:55,4 + 00:52,2
6Lodgaard,Ane Raufoss IL 16:29,5 + 01:26,3
7Løkken,Eir Raufoss IL 17:03,6 + 02:00,4
8Aa,Ragnhild Rykhus Dombås IL 17:06,8 + 02:03,6
9Øistuen,Gina Flugstad Etnedal Skilag 17:26,1 + 02:22,9
10Øyjordet,Lisell Lom IL 17:50,4 + 02:47,2
DNFØren,Karoline Bye Lillehammer Skiklub
DNSKarsrud,Kristine Alm Raufoss IL
Resultatliste J 15 år 5 km klassisk fellesReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Myhrvold,Mathilde Vind IL 14:53,9 + 00:00,0
2Nøvik,Mari Virik Skåbu-Tverrbygda- Espedalen IL 15:49,2 + 00:55,3
3Korslund,Martine Roterud IL 15:51,7 + 00:57,8
4Nordlunde,Mari Follebu SK 16:21,9 + 01:28,0
5Grøntjernet,Anna Svea Skilag 16:39,7 + 01:45,8
6Myhre,Kristine Tuv Jevnaker Idrettsforening Ski 17:48,0 + 02:54,1
7Evertsen,Anja Håkenstad Øystre Slidre IL 18:04,5 + 03:10,6
8Hågå,Margit Dombås IL 18:27,8 + 03:33,9
DNSSandbæk,Kristin Østre Toten Skilag
DNSSnuggerud,Sigrid Redalen IL
Resultatliste Menn senior 10 km klassisk felleReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nyenget,Martin Løwstrøm Lillehammer Skiklub / Team Coop Talent 25:06,5 + 00:00,0
2Bakkene,Eivind Øystre Slidre IL / Team Lillehammer 25:57,7 + 00:51,2
3Nyeng,Emil Ringebu/Fåvang SK / Team Lillehammer 25:57,8 + 00:51,3
4Bakken,Timo Andre Hokksund IL / Team Lillehammer 25:58,4 + 00:51,9
5Skinstad,Petter Soleng Vind IL / Team Norgeshus 26:02,6 + 00:56,1
6Klemoen,Eivind Bjeglerud Vind IL / Team Synnfjell 26:04,5 + 00:58,0
7Østberg,Eivind Flugstad Gjøvik SK 26:09,6 + 01:03,1
8Nilsen,Gjermund Gran IL / Team Hadeland 26:21,7 + 01:15,2
9Bjertnæs,Jens Jevnaker Idrettsforening Ski / Team Hadeland 26:40,2 + 01:33,7
10Bakke,Henrik Lyn Ski 26:41,5 + 01:35,0
11Handeland,Sondre Sauda IL 27:29,2 + 02:22,7
12Kabbe,Ole-Henrik Bærums Verk IF 27:32,4 + 02:25,9
13Syversen,Gøran Harestua IL 28:13,4 + 03:06,9
14Stensæter,Vegard Harestua IL 28:46,6 + 03:40,1
15Wangensteen,Ole Gunnar Fjellblom IL 28:57,2 + 03:50,7
16Klemoen,Anders Bjeglerud Torpa Ski / Team Synnfjell 29:27,9 + 04:21,4
17Godli,Eivind Svea Skilag 30:29,0 + 05:22,5
18Blindheim,Petter Bulken IL 31:22,0 + 06:15,5
19Aspebakken,Odd Eilif Lillehammer Skiklub 32:44,1 + 07:37,6
DNFLie,Sturla Viking, TIF
DNSUlset,Nils Erik Tingvoll IL
Resultatliste M 19/20 år 10 km klassisk fellesReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hippe,Even Sæteren NTG-L/ Bagn IL / Team Valdres Ski 25:59,1 + 00:00,0
2Nilsen,Vegard Bjerkreim Lillehammer Skiklub 26:18,5 + 00:19,4
3Holm,Markus Emaus Lillehammer Skiklub 26:20,9 + 00:21,8
4Andersen,Peter Lillehammer Skiklub 26:21,0 + 00:21,9
5Hamnes,Vegard Øyer-Tretten IF 26:33,0 + 00:33,9
6Bakkum,Glenn Øyer-Tretten IF 26:33,1 + 00:34,0
7Johansen,Teodor Strand Gjøvik SK 26:51,6 + 00:52,5
8Holtklimpen,Amund Roterud IL 26:57,0 + 00:57,9
9Kjærnsli,Henrik Lillehammer Skiklub 27:27,6 + 01:28,5
10Kjonerud,Kristian A Lillehammer Skiklub 27:29,4 + 01:30,3
11Gulbrandsen,Christian NTG-G/ Gran IL / Team Hadeland 27:42,6 + 01:43,5
12von Essen,Thomas Andre NTG-G/ Spydeberg IL 28:22,9 + 02:23,8
13Folkvord,Ingvar Sandnes IL 28:23,7 + 02:24,6
14Nordlunde,Kristoffer Follebu SK 28:39,9 + 02:40,8
15Dotterud,Sondre Kvikne Lillehammer Skiklub 28:51,9 + 02:52,8
16Gulbrandsen,Einar Fossøy Jevnaker Idrettsforening Ski / Team Hadeland 28:52,6 + 02:53,5
17Ramsrud,Sondre Lillehammer Skiklub 28:54,4 + 02:55,3
18Bjone,Jon Christen Brandbu IF / Team Hadeland 29:09,7 + 03:10,6
19Granseth,Robert Lillehammer Skiklub 31:18,1 + 05:19,0
20Bø,Gaute Hovde Lom IL 32:25,0 + 06:25,9
21Bø,Andreas Hovde Lom IL 33:29,9 + 07:30,8
DNSHoffsbakken,Erik K Lillehammer Skiklub
Resultatliste M 18 år 10 km klassisk fellesReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stikbakke,Tormod Østre Toten Skilag / Gjøvik/Toten Langrenn 27:21,8 + 00:00,0
2Staff,Ørjan NTG-G/ Brandbu IF / Team Hadeland 27:21,9 + 00:00,1
3Skaarseth,Anders NTG-L/ Lillehammer Skiklub 27:25,2 + 00:03,4
4Bollum,Sondre Gjøvik SK 27:30,8 + 00:09,0
5Brendbakken,Amund Gjøvik SK / Gjøvik/Toten Langrenn 28:39,6 + 01:17,8
6Tyrom,Kjetil Follebu SK 29:14,1 + 01:52,3
7Nordrum,Bård Valberg Ringebu/Fåvang SK 29:15,5 + 01:53,7
8Aa,Syver Rykhus Dombås IL 29:28,7 + 02:06,9
9Schiøtz,Haakon Oppen Svea Skilag / Team Hadeland 29:29,9 + 02:08,1
10Eid,Emil Hasund Harestua IL 30:05,6 + 02:43,8
11Bjørnsgaard,Hans Lillehammer Skiklub 30:40,3 + 03:18,5
12Asplin,Elling Fossheim Lillehammer Skiklub 32:07,5 + 04:45,7
DNSTofte,Erling Lillehammer Skiklub
DNSHestetræet,Kristoffer Lillehammer Skiklub
DNSWinger,Arne Markus Østre Toten Skilag
DNSGrønstad,Henrik Koll IL
Resultatliste M 17 år 10 km klassisk fellesReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Slettom,Sjur NTG-L/ Lom IL 27:21,3 + 00:00,0
2Hanslien,Iver Andreas Svarstad Lillehammer Skiklub 28:27,4 + 01:06,1
3Ramstad,Simen Bratberg Vind IL / Gjøvik/Toten Langrenn 28:37,2 + 01:15,9
4Holth,Aslak Gundersen Svea Skilag / Team Hadeland 28:37,9 + 01:16,6
5Flaten,Håvard Brandbu IF / Team Hadeland 29:29,3 + 02:08,0
6Haugen,Johannes Urdahl Roterud IL 29:36,7 + 02:15,4
7Slåen,Anders Tormod Skilag 29:44,2 + 02:22,9
8Owren,Erling Nyborg Gjøvik SK / Gjøvik/Toten Langrenn 29:57,8 + 02:36,5
9Askeli,Brage Gjøvik SK / Gjøvik/Toten Langrenn 31:10,2 + 03:48,9
10Jansson,Sander Ringebu/Fåvang SK 32:36,5 + 05:15,2
11Gamme,Ole Gran IL / Team Hadeland 33:10,9 + 05:49,6
12Lie,Bjarte Aurdal IF Langrenn 33:27,0 + 06:05,7
DNFStangjordet,Martin Raufoss IL / Gjøvik/Toten Langrenn
DNSStenshagen,Mattis NTG-L/ Follebu SK
DNSLangedal,Børge Løvseth Gjøvik SK / Gjøvik/Toten Langrenn
DNSKlynderud,Øivind Østre Toten Skilag
DNSAsplin,Peder Fossheim Follebu SK
Resultatliste FH K19 stående 5 km klassisk felReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Karlsen,Marie Vind IL 20:55,9 + 00:00,0
Resultatliste FH K18 stående 5 km klassisk felReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
DNSOlsen,Anne Karen MVS/ Svea Skilag / Team Hadeland
Resultatliste Kvinner senior 5 km klassisk felReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kvåle,Barbro Brandbu IF / Team Lillehammer 14:07,8 + 00:00,0
2Wangensteen,Maren Vestre Slidre IL 14:46,0 + 00:38,2
3Brænden,Ida Gran IL 22:32,7 + 08:24,9
DNSKolseth,Kirsti Tormod Skilag
Resultatliste K 19/20 år 5 km klassisk fellesReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Murud,Thea Krokan NTG-L/ Roterud IL 14:41,7 + 00:00,0
2Udnæs,Eirin Christina Roland Lillehammer Skiklub 14:45,0 + 00:03,3
3Nordskar,Sylvia Thorson Lillehammer Skiklub 14:45,8 + 00:04,1
4Sandsengen,Siri NTG-L/ Rogne IL / Team Valdres Ski 15:02,8 + 00:21,1
5Bjørnsgaard,Marthe Lillehammer Skiklub 15:19,3 + 00:37,6
6Nordgården,Sigrid Vestringen IL 15:21,2 + 00:39,5
7Torgersen,Kristine K Vind IL / Gjøvik/Toten Langrenn 15:40,4 + 00:58,7
8Skyttermoen,Nathalie Follebu SK 15:57,9 + 01:16,2
9Gjeitnes,Mathea Molde og Omegn 16:43,9 + 02:02,2
DNSJansson,Lena NTG-L/ Ringebu/Fåvang SK
DNSBø,Julie Vollum Lillehammer Skiklub
DNSGangsø,Marie Renee Sørum NTG-G/ Svea Skilag / Team Hadeland
DNSRiksaasen,Anniken Sofie Vågå IL
DNSSkaarseth,Stine Lillehammer Skiklub
DNSKildal,Ingvild Lillehammer Skiklub
DNSThyli,Mathilde Lillehammer Skiklub
DNSHaugen,Berit Kvernstad Ringebu/Fåvang SK
Resultatliste K 18 år 5 km klassisk fellesReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Snortheimsmoen,Hege Vestre Slidre IL 14:59,6 + 00:00,0
2Schonhowd,Stine NTG-L/ Svea Skilag / Team Hadeland 15:19,9 + 00:20,3
3Simenstad,Maren Kraby Vind IL / Gjøvik/Toten Langrenn 15:58,7 + 00:59,1
4Nyeng,Maria Ringebu/Fåvang SK 16:04,9 + 01:05,3
5Isum,Signe Lindstad Øyer-Tretten IF 16:42,2 + 01:42,6
DNSSyversen,Mille Bøhm Bækkelagets SK / Team Valdres Ski
DNSBø,Kristiane Vollum Lillehammer Skiklub
Resultatliste K 17 år 5 km klassisk fellesReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nordlunde,Marte Follebu SK / NTG-L 15:08,8 + 00:00,0
2Sørumshaugen,Ingrid Gjøvik SK / Gjøvik/Toten Langrenn 15:16,2 + 00:07,4
3Håkenstad-Bråten,Marte Lillehammer Skiklub 15:21,2 + 00:12,4
4Brenden,Anne Marthe Redalen IL / Gjøvik/Toten Langrenn 15:39,4 + 00:30,6
5Bergehagen,Anna Lillehammer Skiklub 16:08,0 + 00:59,2
6Buraas,Marte Sofie Lillehammer Skiklub 16:24,6 + 01:15,8
7Rønn,Ingrid Harpefoss IL 17:24,2 + 02:15,4

Kontakt e-post adresse: morten.flaten@hebb.no

03.02.13 15:54:23 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Lygna