NNM2013 - fellesstart

.

09.03.13

Resultatliste per klasse

G 14 år - 4 km |  Åpen klasse - 4 km |  G 13 år - 4 km |  J 14 år - 4 km |  J 13 år - 4 km | 
J 15 år - 5 km |  G 16 år - 7,5 km |  G 15 år - 7,5 km |  J 16 år - 7,5 km |  K 17 år - 10 km | 
K 18 år - 10 km |  Kvinner Veteran - 10 km |  Kvinner senior - 15 km (FIS) |  K 19/20 år - 15 km (FIS) |  M 18 år - 15 km | 
M 17 år - 15 km |  Menn senior - 30 km (FIS) |  M 19/20 år - 20 km |  Menn Veteran - 20 km | 

Resultatliste G 14 år - 4 kmReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Myhr,Gard Edvard Tromsø SK - Langrenn 11:12,1 + 00:00,0
2Reinås,Jan Arthur Fjell Skilag 11:14,9 + 00:02,8
3Karlsen,Tobias Skjervøy IK 11:16,6 + 00:04,5
4Johnsgård,Henrik Senja Ski 11:20,6 + 00:08,5
5Isaksen,Vebjørn Lyngen/Karnes IL 11:25,8 + 00:13,7
6Espnes,Egil Senja Ski 11:26,3 + 00:14,2
7Godal,Amund Kleist Innstrandens IL 11:29,3 + 00:17,2
8Hjørnerød,Mikkel Mosjøen IL 11:36,4 + 00:24,3
9Daleng,Sander Oddnar Salangen IF-ski 11:36,5 + 00:24,4
10Lundamo,Simen Nordmo Bardufoss og Omegn IF 11:46,8 + 00:34,7
11Novstad,Sigve Bornø Medkila SL 11:50,5 + 00:38,4
12Kleven,Brage Kirkenes & Omegn SK 12:00,6 + 00:48,5
13Pedersen,Henrik Ulnes Melbo IL 12:01,6 + 00:49,5
14Kristoffer,Schønsee Melbo IL 12:01,7 + 00:49,6
15Finstad,Marius Ekrem Innstrandens IL 12:07,8 + 00:55,7
16Sørgård,Emil Haugsbygd 12:07,9 + 00:55,8
17Rege,Lars Olav Senja Ski 12:09,4 + 00:57,3
18Frantzen,Edvard Berg Salangen IF-ski 12:11,6 + 00:59,5
19Andersen,Tor Håkon Netland Bardu IL 12:12,4 + 01:00,3
19Heitmann,Einar IL FREA 12:12,4 + 01:00,3
21Joks,Henrik Arntzen Forsøk, IL 12:15,3 + 01:03,2
22Vaadal,Sigurd Vangberg Tromsø SK - Langrenn 12:18,7 + 01:06,6
23Olsen,Jørgen Kabelvåg SK 12:21,1 + 01:09,0
24Spissøy,Ola Pioner Ski, IL 12:23,7 + 01:11,6
25Alsen,Markus L Bossekop UL 12:24,6 + 01:12,5
26Breivik,Armand Splint, IL 12:25,9 + 01:13,8
27Nylund,John Eivind Bjerkvik IF 12:34,4 + 01:22,3
28Nyvold,Henrik Innstrandens IL 13:00,6 + 01:48,5
29Astad,Carl-Fredrik Tromsø SK - Langrenn 13:02,8 + 01:50,7
30Gerhardsen,Eirik Silsand Tromsø SK - Langrenn 13:04,7 + 01:52,6
31Rosanoff,Sander Vadsø SK 13:06,2 + 01:54,1
32Jørgensen,Ole Marius Vadsø SK 13:13,1 + 02:01,0
33Danielsen,Markus Holmer Bjerkvik IF 13:17,9 + 02:05,8
34Karolius,Benjamin Bjerkvik IF 13:28,7 + 02:16,6
35Paltto,Mathias Nordlys, IL 13:45,5 + 02:33,4
36Hansen,Andreas Strøm Medkila SL 13:52,9 + 02:40,8
37Olsen,Niklas Andre Tromsø SK - Langrenn 13:57,9 + 02:45,8
38Bjørnå,Robert Borch Bjerkvik IF 14:04,4 + 02:52,3
39Sandnes,Kristian Splint, IL 14:18,0 + 03:05,9
40Dyrstad,Håkon Sellevoll Nordreisa IL 14:18,7 + 03:06,6
41Hoff,Andre Gartland Salangen IF-ski 14:27,8 + 03:15,7
42Mentyjervi,Martin Sandnes IL 14:35,2 + 03:23,1
43Sivertsen,Anders Leiknes Pioner Ski, IL 15:05,9 + 03:53,8
44Myrvoll,Martin Salangen IF-ski 15:50,1 + 04:38,0
45Bendiktsen,Snorre Runeson Salangen IF-ski 17:11,4 + 05:59,3
DNSRottem,Jørgen Alta IF
DNSWitte,Mathias Alta IF
DNSArntsen,Martin Andreas Ballangen Ski
DNSLøvhaug,Simon Salangen IF-ski
Resultatliste Åpen klasse - 4 kmReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Ryeng,Dag Sibbern Sandnes IL 30:07,0 + 00:00,0
Resultatliste G 13 år - 4 kmReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Nilsen,Fredrik Alta IF 11:43,0 + 00:00,0
2Horn,Lasse B Senja Ski 11:54,7 + 00:11,7
3Engen,Jakob Brones Kvaløysletta Skilag 11:57,6 + 00:14,6
4Nilsen,Johannes Helsvig Alta IF 11:57,7 + 00:14,7
5Strøm,Jørgen Tverrelvdalen IL 12:03,7 + 00:20,7
6Nystu,Preben Nordreisa IL 12:09,4 + 00:26,4
7Hagberg,Børge Lampe Bossekop UL 12:10,1 + 00:27,1
8Johansen,Torjus Bossekop UL 12:14,2 + 00:31,2
9Eiterjord,Nikolai Solem Innstrandens IL 12:15,9 + 00:32,9
10Løftingsmo,Kristian Medkila SL 12:30,3 + 00:47,3
11Nicolaisen,Erik Senja Ski 12:30,6 + 00:47,6
12Carho,Sebastian Bardu IL 12:41,3 + 00:58,3
13Nordmo,Håkon Mellembygd IL 12:46,4 + 01:03,4
14Lien,Sigurd Bardu IL 12:49,1 + 01:06,1
15Nymo,Mathias Bardufoss og Omegn IF 12:49,2 + 01:06,2
16Sara,Ovlla Per S Nordlys, IL 12:57,0 + 01:14,0
17Hansen,Mathias Andersen Alta IF 12:57,6 + 01:14,6
18Jørgensen,Lars-Harald Bossekop UL 12:58,4 + 01:15,4
19Larsen,Tobias Splint, IL 13:17,1 + 01:34,1
20Lind,Laurits Ballangen Ski 13:28,3 + 01:45,3
21Rasmussen,Mathias Nordreisa IL 13:28,5 + 01:45,5
22Ryvoll,Trygve Tromsø SK - Langrenn 13:33,8 + 01:50,8
23Jenssen,Lars Nikolai Salangen IF-ski 13:41,7 + 01:58,7
24Simonsen,Vegard Stenvold Bardu IL 13:41,9 + 01:58,9
25Thomassen,Dagim Alta IF 13:50,0 + 02:07,0
26Mikalsen,Håvard Stil, IL 13:50,3 + 02:07,3
27Kristoffersen,Stian Vadsø SK 13:55,5 + 02:12,5
28Svendsen,Vinjar Nordlys, IL 13:57,3 + 02:14,3
29Sandelin,Hans Erik Nordreisa IL 14:06,9 + 02:23,9
30Svendsen,Krister Bardu IL 14:07,4 + 02:24,4
31Noste,Håvar Sandnes IL 14:17,3 + 02:34,3
32Johansen,Trond Remen Stokmarknes IL 14:24,4 + 02:41,4
33Larssen,Vebjørn Salangen IF-ski 14:32,0 + 02:49,0
34Benonisen,Ingar Andre Tromsø SK - Langrenn 15:00,0 + 03:17,0
35Johnsen,Even Vadsø SK 15:13,9 + 03:30,9
36Pedersen,Marius Leijon Bossekop UL 15:32,7 + 03:49,7
37Pedersen,Mathias aaen Sandnes IL 15:38,2 + 03:55,2
38Dalberg,Ian Tromsø SK - Langrenn 15:51,2 + 04:08,2
39Hansen,Håvard Sandnes IL 17:30,5 + 05:47,5
40Pedersen,Martin Ulnes Melbo IL 18:24,5 + 06:41,5
Resultatliste J 14 år - 4 kmReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Waltenberg,Julie Lyngen/Karnes IL 12:10,7 + 00:00,0
2Holsbø,Johanne Alta IF 12:14,3 + 00:03,6
3Johansen,Marthe Kråkstad Bossmo & Ytteren IL 12:20,4 + 00:09,7
4Samuelsen,Lise Lyngen/Karnes IL 12:36,9 + 00:26,2
5Persen,Vibeke Forsøk, IL 12:42,4 + 00:31,7
6Pedersen,Sara Tromsø SK - Langrenn 13:04,9 + 00:54,2
7Åsli,Aylin Fjell Skilag 13:07,0 + 00:56,3
8Kroken,Hanne Kristine Kvaløysletta Skilag 13:07,3 + 00:56,6
9Tovås,Amalie Storjord Fjell Skilag 13:09,9 + 00:59,2
10Vang,Amalie Triumf Nordreisa IL 13:13,9 + 01:03,2
11Lillegård,Oda Alta IF 13:28,6 + 01:17,9
12Jensen,Amalie Storaa Bardu IL 13:31,5 + 01:20,8
13Pedersen,Emma Krogh Nordkyn, IL 13:44,2 + 01:33,5
14Agersborg Skånhaug,Trine Fjell Skilag 13:52,2 + 01:41,5
15Darell,Amanda Hammerfest SK 13:52,3 + 01:41,6
16N Holmstrøm,Andrea Karoline Fauske IL Ski 14:02,2 + 01:51,5
17Martnes,Silje Sofie Medkila SL 14:22,4 + 02:11,7
18Alstad-Larsen,Maja Fauske IL Ski 14:22,8 + 02:12,1
19Hågensen,Tora Tromsø SK - Langrenn 14:38,8 + 02:28,1
20Leikvam,Hanna Bjerkvik IF 14:45,9 + 02:35,2
21Johannessen,Erika Alta IF 15:00,3 + 02:49,6
22Guttorm,Anna Laila Lindi Nordlys, IL 15:08,0 + 02:57,3
23Agersborg Skånhaug,Marte Fjell Skilag 15:10,0 + 02:59,3
24Gluggvasshaug,Siri Kristin Halsøy IL Ski 15:22,2 + 03:11,5
25Irgens,Nora Marie Innstrandens IL 15:26,1 + 03:15,4
26Simonsen,Sofie Halsøy IL Ski 16:17,5 + 04:06,8
27Johnsen,Hanne Kristin Pioner Ski, IL 16:37,6 + 04:26,9
28Kasprzycka,Maria Innstrandens IL 17:51,2 + 05:40,5
29Løvold,Natalie Salangen IF-ski 18:07,9 + 05:57,2
Resultatliste J 13 år - 4 kmReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Jakobsen,Magni Klevstad Alta IF 12:28,4 + 00:00,0
2Rørvik,Thea Mack Bardufoss og Omegn IF 12:51,6 + 00:23,2
3Storaa,Silje Bardufoss og Omegn IF 12:57,5 + 00:29,1
4Karlsen,Frida Ingebrigtsen Medkila SL 13:05,8 + 00:37,4
5Gulbrandsen,Ingrid Andrea Pioner Ski, IL 13:15,3 + 00:46,9
6Valnes,Lisa Amalie Bardufoss og Omegn IF 13:29,7 + 01:01,3
7Eilertsen,Merethe Medkila SL 13:42,8 + 01:14,4
8Høgbakk,Anna Lovise Nordreisa IL 13:47,2 + 01:18,8
9Hoel,Adelie Pioner Ski, IL 14:00,7 + 01:32,3
10Sørensen,Maja Stokmarknes IL 14:10,0 + 01:41,6
11Andreassen,Oda Johanne Fjell Skilag 14:17,9 + 01:49,5
12Moen,Ingunn Mellembygd IL 14:29,4 + 02:01,0
13Torbergsen,Linn Elise Winther Medkila SL 14:34,0 + 02:05,6
14Henriksen,Yngvild Pioner Ski, IL 14:50,5 + 02:22,1
15Sørensen,Ingrid Stokmarknes IL 14:52,7 + 02:24,3
16Johansen,Aili Polarstjernen, IL 15:11,1 + 02:42,7
17Daleng,Andrine Salangen IF-ski 15:39,1 + 03:10,7
18Eliassen,Kine Sofie Fauske IL Ski 15:46,6 + 03:18,2
19Eilertsen,Ingvild Medkila SL 15:52,0 + 03:23,6
20Eriksen,Louise Tromsø SK - Langrenn 16:20,3 + 03:51,9
21Prestbakmo,Else Fredrikke Salangen IF-ski 16:42,5 + 04:14,1
22Pedersen,Hedda Birgitte Halsøy IL Ski 16:47,6 + 04:19,2
23Talseth,Veslemøy Salangen IF-ski 19:19,8 + 06:51,4
DNSMonsen,Signe Marie Tromsø SK - Langrenn
Resultatliste J 15 år - 5 kmReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Karlsen,Julie Melbo IL 15:01,7 + 00:00,0
2Arnesen,Synne Senja Ski 15:21,7 + 00:20,0
3Ofstad,Ingvild Margrete Tromsø SK - Langrenn 15:31,6 + 00:29,9
4Walle,Emma Kjerstine Martinsen Bardu IL 16:02,8 + 01:01,1
5Henriksen,Agnethe Pioner Ski, IL 16:04,4 + 01:02,7
6Nilsen,Lina Konstanse Einebakke Lyngen/Karnes IL 16:12,4 + 01:10,7
7Hoel,Marie Ling Pioner Ski, IL 16:31,1 + 01:29,4
8Pleym,Kathrine Vadsø SK 16:54,4 + 01:52,7
9Larsen,Synnøve Lyngen/Karnes IL 17:02,5 + 02:00,8
10Kristiansen,Hannah Harila Polarstjernen, IL 17:16,1 + 02:14,4
11Heimdal,Johanne Bardu IL 17:21,7 + 02:20,0
12Olsen,Silje Bjørkli Senja Ski 17:31,2 + 02:29,5
13Jensen,Juni Vangberg Innstrandens IL 18:45,1 + 03:43,4
14Thorstensen,Mia Halsøy IL Ski 19:54,4 + 04:52,7
DNSLangseth,Marie Henriksen Nordreisa IL
DNSNystu,Pia Nordreisa IL
DNSSørslett,Marte Liengen Ballangen Ski
Resultatliste G 16 år - 7,5 kmReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Loraas,Sebastian Innstrandens IL 20:51,9 + 00:00,0
2Esjeholm,Magne Svendsen Alta IF 20:57,3 + 00:05,4
3Murbræch,Sander Innstrandens IL 21:01,0 + 00:09,1
4Bentzen,Martin Kvaløysletta Skilag 21:02,4 + 00:10,5
5Bjørkli,Tage Alta IF 21:30,1 + 00:38,2
6Monsen,Thor Erik Skaret Alta IF 21:53,3 + 01:01,4
7Lorentsen,Sondre Senja Ski 22:13,3 + 01:21,4
8Edøy,Sigbjørn Tromsø SK - Langrenn 22:18,5 + 01:26,6
9Siljebråten,Amund Bardu IL 22:20,1 + 01:28,2
10Helgaas,Erling Kvaløysletta Skilag 22:32,7 + 01:40,8
11Johansen,Eirik Bossekop UL 22:43,5 + 01:51,6
12Hoe,Marius Lyngen/Karnes IL 22:45,5 + 01:53,6
13Falsen,Brian Nordkyn, IL 23:16,2 + 02:24,3
14Sundheim,August Aasmo Tromsø SK - Langrenn 23:18,7 + 02:26,8
15Pleym,Johannes Jonassen Vadsø SK 23:27,9 + 02:36,0
16Holmstrøm,Brian Fauske IL Ski 23:32,7 + 02:40,8
17Sandnes,Magnus Splint, IL 23:52,6 + 03:00,7
18Schanche,Johan Ilar, IL 24:31,5 + 03:39,6
19Pedersen,William Nordkyn, IL 25:04,8 + 04:12,9
20Johnsen,Vebjørn Utsi Stil, IL 25:19,0 + 04:27,1
21Martnes,Jonas Medkila SL 25:34,0 + 04:42,1
22Johnsen,Kristoffer Utsi Stil, IL 26:05,7 + 05:13,8
23Jørgensen,Vegar André Bossekop UL 26:20,6 + 05:28,7
DNSLange,Hans Henrik Sortland og Omegn SK - Ski
DNSNesvold,Andreas Myre Ballangen Ski
DNSHansen Hauan,Sivert Kvaløysletta Skilag
Resultatliste G 15 år - 7,5 kmReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Johnsgård,Markus Senja Ski 22:45,4 + 00:00,0
2Moen,Sivert Mellembygd IL 22:47,6 + 00:02,2
3Andreasen,Jesper Halsøy IL Ski 22:56,1 + 00:10,7
4Nordmo Ingdal,Mats Jørgen Mellembygd IL 23:04,9 + 00:19,5
5Ryvoll,Adrian Øwre Medkila SL 23:13,7 + 00:28,3
6Engen,Sigurd Arne Brones Kvaløysletta Skilag 23:22,4 + 00:37,0
7Amundsen,Kim-Andre Fjell Skilag 23:27,0 + 00:41,6
8Østberg,Martin Medkila SL 23:27,6 + 00:42,2
9Dahler,Eirik Skoglund Bossekop UL 23:45,4 + 01:00,0
10Sørensen,Jonas Stokmarknes IL 23:48,2 + 01:02,8
11Benonisen,Robin Johan Tromsø SK - Langrenn 23:51,9 + 01:06,5
12Severinsen,Olav Lanes Tromsø SK - Langrenn 23:56,7 + 01:11,3
13Storvoll,Endre Medkila SL 24:12,7 + 01:27,3
14Slydahl,Aleksander Halsøy IL Ski 24:24,8 + 01:39,4
15Pedersen,Håkon-Bendik Halsøy IL Ski 25:04,2 + 02:18,8
16Hansen,Joakim Skjervøy IK 25:12,6 + 02:27,2
17Lillevoll,Adrian Sandnes Valnesfjord IL 25:33,5 + 02:48,1
18Krudtå,Bendik Bardufoss og Omegn IF 26:12,9 + 03:27,5
19Nystadbakk,Øyvind Fauske IL Ski 26:18,5 + 03:33,1
20Hammer,Johannes Bjørnhaug Kvaløysletta Skilag 26:29,9 + 03:44,5
21Skiri,Espen Samuelsen Innstrandens IL 27:05,5 + 04:20,1
22Andreassen,Einar Mikal Fjell Skilag 27:19,5 + 04:34,1
23Lyngstad,Severin Bossekop UL 27:19,6 + 04:34,2
24Willumsen,Eivind Fauske IL Ski 28:17,8 + 05:32,4
25Jenssen,Mathias Andre Salangen IF-ski 32:52,2 + 10:06,8
DNFKristiansen,Joakim Støre Siso, IL
DSQHauan,Bernt Erik Drevja IL
DSQGalaasen,Mathias Kirkenes & Omegn SK
DNSSimonsen,Viljar Pioner Ski, IL
DNSJohansen,Fredrik Bossekop UL
Resultatliste J 16 år - 7,5 kmReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Karlsen,Marthe Melbo IL 24:17,1 + 00:00,0
2Strand,Sirin Elisabeth Alta IF 24:57,3 + 00:40,2
3Karlsen,Ingrid Ingebrigtsen Medkila SL 25:23,2 + 01:06,1
4Schei,Pernille Sortland og Omegn SK - Ski 25:55,6 + 01:38,5
5Njuolla,Linn Birgitte Forsøk, IL 26:01,4 + 01:44,3
6Stornes,Hennie Barstrand Fauske IL Ski 26:21,5 + 02:04,4
7Dørmænen,Birgitte Vadsø SK 26:30,2 + 02:13,1
8Hillestad,Maiken Senja Ski 26:48,8 + 02:31,7
9Sandbakken,Anna Bardufoss og Omegn IF 27:33,9 + 03:16,8
10Helskog,Emilie Fauske IL Ski 27:40,5 + 03:23,4
11Horn,Katrine B Senja Ski 27:40,6 + 03:23,5
12Eilertsen,Lisa Helene Medkila SL 28:19,8 + 04:02,7
13Eide,Inga Haukland Innstrandens IL 28:41,4 + 04:24,3
14Wivesoll,Siren Myhre Kirkenes & Omegn SK 30:49,0 + 06:31,9
15Pettersen,Kristine Furfjord Innstrandens IL 31:56,2 + 07:39,1
16Skogan,Martha Kalvig Innstrandens IL 32:47,8 + 08:30,7
DNSVorren,Kaja Seim Polarstjernen, IL
DNSJoks,Martine Arntzen Forsøk, IL
Resultatliste K 17 år - 10 kmReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Mathisen,Ingrid Fauske IL Ski 30:42,5 + 00:00,0
2Abderhalden,Jogscha Nordreisa IL 32:16,9 + 01:34,4
3Bjørnenak,Amanda Bardu IL 32:22,3 + 01:39,8
4Rørvik,Sofie Mack Bardufoss og Omegn IF 32:44,8 + 02:02,3
5Larsen,Johanne Lyngen/Karnes IL 32:59,7 + 02:17,2
6Arnesen,Vilde Senja Ski 33:12,3 + 02:29,8
7Eidissen,Malin Senja Ski 36:59,5 + 06:17,0
DNSCelius,Ida Traa Sandnes IL
DNSEliseussen,Agnethe Sandnes IL
Resultatliste K 18 år - 10 kmReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Heimdal,Lovise Bardu IL 30:41,3 + 00:00,0
2Rolandsen,Christina Fauske IL Ski 32:10,5 + 01:29,2
3Winther,Sara Innstrandens IL 33:34,0 + 02:52,7
4Eide,Julianne Haukland Innstrandens IL 33:35,9 + 02:54,6
5Wivesoll,Susanne Myhre Kirkenes & Omegn SK 35:13,6 + 04:32,3
6Hessen,Katrine Kvaløysletta Skilag 36:05,3 + 05:24,0
Resultatliste Kvinner Veteran - 10 kmReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Danielsen,Lise Holmer Bjerkvik IF 34:49,6 + 00:00,0
Resultatliste Kvinner senior - 15 km (FIS)Return
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Andreassen,Solveig Wiggen Kvaløysletta Skilag 46:43,5 + 00:00,0
2Rognmo,June Sandnes IL 49:34,5 + 02:51,0
3Heimdal,Line Elise Bardu IL 51:26,9 + 04:43,4
4Idstrøm,Tina Kuusamon Erä-Veikot 52:36,1 + 05:52,6
5Kvammen,Vilde Tverrelvdalen IL 56:07,3 + 09:23,8
DNSHeimdal,Ingri Elise Krane Bardu IL
DNSBerthelsen,Niviaq Chemnitz Nordreisa IL
Resultatliste K 19/20 år - 15 km (FIS)Return
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Theodorsen,Silje Kvaløysletta Skilag 49:03,5 + 00:00,0
2Robertsen,Marit Katarina Kvaløysletta Skilag 49:18,6 + 00:15,1
3Espnes,Hilde Senja Ski 49:26,4 + 00:22,9
4Mikkelsen,Henriette Heitmann Alta IF 49:36,5 + 00:33,0
5Kvernmo,Kathrine Bardu IL 51:15,1 + 02:11,6
6Løvlien,Ine Kirkenes & Omegn SK 52:47,1 + 03:43,6
7Sollid,Charlotte Bardu IL 56:07,1 + 07:03,6
DNSHeimdal,Eline Bardu IL
DNSHanssen,Ellen Gyllan Ankenes SK
DNSSollid,Susanne Bardu IL
DNSHansen,Susanne Iren Skjervøy IK
Resultatliste M 18 år - 15 kmReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Erikstad,Audun Vadsø SK 39:20,8 + 00:00,0
2Mikkelsen,Eirik Medkila SL 41:44,1 + 02:23,3
3Gundersen,Sigurd J Vadsø SK 42:08,6 + 02:47,8
4Trosten,Daniel Forsøk, IL 43:51,3 + 04:30,5
5Jensen,Johan Vangberg Innstrandens IL 44:08,9 + 04:48,1
6Nordeng,August Sortland og Omegn SK - Ski 44:11,8 + 04:51,0
7Nyhus,Erlend Bardu IL 44:17,1 + 04:56,3
8Bekkevoll,Simen Bjerkvik IF 44:54,3 + 05:33,5
9Frost,Edvin Tromsø SK - Langrenn 46:03,9 + 06:43,1
10Svineng,Jonas Boberg Nordlys, IL 47:02,0 + 07:41,2
11Ryvoll,Nikolai Øwre Medkila SL 47:51,4 + 08:30,6
12Erichsen,Morten Ilar, IL 50:30,2 + 11:09,4
DNSJohnsen,Marcus Sortland og Omegn SK - Ski
DNSJohnsen,Vegard Ankenes SK
DNSJensen,Isak Nordeng Sortland og Omegn SK - Ski
DNSHovland,Torgeir Sulen Medkila SL
DNSThomassen,Joakim Vangen Innstrandens IL
Resultatliste M 17 år - 15 kmReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Vik,David Dong-Hee Alta IF 42:18,8 + 00:00,0
2Valnes,Erik Bardufoss og Omegn IF 42:19,1 + 00:00,3
3Godal,Ask Kleist Innstrandens IL 42:20,8 + 00:02,0
4Svendsen,Markus A. Bardu IL 42:27,4 + 00:08,6
5Winther,Arnt Gunnar Kabelvåg SK 42:57,0 + 00:38,2
6Eira,Aslak Ole Nordlys, IL 43:24,5 + 01:05,7
7Eilertsen,Eirik Renna Kirkenes & Omegn SK 43:33,2 + 01:14,4
8Torbergsen,Sindre A Winther Medkila SL 44:19,1 + 02:00,3
9Olsen,Sindre Raade Tromsø SK - Langrenn 44:42,0 + 02:23,2
10Thomassen,Eirik Strøm Alta IF 44:42,1 + 02:23,3
11Johansen,Mikkel Labahå Kirkenes & Omegn SK 45:10,2 + 02:51,4
12Simonsen,Sondre Stenvold Bardu IL 45:49,6 + 03:30,8
13Mikkelsen,Alexander Kirkenes & Omegn SK 45:58,2 + 03:39,4
14Jørgensen,Roar Vadsø SK 46:04,2 + 03:45,4
15Verstad,Anders Boine Nordlys, IL 46:15,4 + 03:56,6
16Bellika,Jens Alta IF 46:25,0 + 04:06,2
17Storvik,Tobias Drevja IL 46:28,3 + 04:09,5
18Mikkelsen,Vebjørn Heitmann Alta IF 47:22,7 + 05:03,9
19Svendsen,Vebjørn Medkila SL 47:48,2 + 05:29,4
20Anfinsen,Torstein Tromsø SK - Langrenn 48:00,8 + 05:42,0
21Kjelstrup,Erlend Elveos Innstrandens IL 48:38,3 + 06:19,5
22Mosti,Fredrik Hanssen Innstrandens IL 51:07,4 + 08:48,6
23Bjørnå,Håkon Borch Bjerkvik IF 53:34,1 + 11:15,3
DNFKleven,Jakob Kirkenes & Omegn SK
DNSGrønli,Simen Tromsø SK - Langrenn
DNSSandelin,Nils Martin Nordreisa IL
DNSHanssen,Mathias Gyllan Ankenes SK
DNSOlsen,Anders Johan Kabelvåg SK
Resultatliste Menn senior - 30 km (FIS)Return
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Idstrøm,Reima Kuusamon Erä-Veikot 1:22:09,1 + 00:00,0
2Mikkelsen,Martin Medkila SL 1:22:47,7 + 00:38,6
3Jensen,Rolf Einar Bossmo & Ytteren IL 1:23:10,6 + 01:01,5
4Sætre,Erlend Skippervik Forsøk, IL 1:24:27,4 + 02:18,3
5Bugge,Christian Tvedt Kvaløysletta Skilag 1:27:35,0 + 05:25,9
6Mikkelsen,Espen Vadsø SK 1:31:13,5 + 09:04,4
7Farstad,Eirik Burfjord Il Ski 1:32:43,2 + 10:34,1
8Kristensen,Karl Petter Nordreisa IL 1:34:31,6 + 12:22,5
DNFSkardal,Tore Polarstjernen, IL
DNSOfstad,Henning Andre Tromsø SK - Langrenn
DNSKristoffersen,Ørjan Alta IF
DNSBergsholm,Haakon S. Stokke Il
DNSWigelius,Juhàn Niillas Forsøk, IL
Resultatliste M 19/20 år - 20 kmReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Suhr,Bjørn Vidar Alta IF 51:01,9 + 00:00,0
2Solvang,Eirik Innstrandens IL 53:34,0 + 02:32,1
3Strømholt,Rune Tromsø SK - Langrenn 53:36,3 + 02:34,4
4Jacobsen,Tobias Thørnquist Innstrandens IL 54:26,3 + 03:24,4
5Andersen,Peter Lillehammer Skiklub 56:00,8 + 04:58,9
6Olsen,Andreas Sandnes Innstrandens IL 56:08,8 + 05:06,9
7Navjord,André Johnsen Stormfjell IL 57:15,0 + 06:13,1
8Hojem,Martin Kirkenes & Omegn SK 57:16,0 + 06:14,1
9Lønhaug,Patrick Vadsø SK 59:46,5 + 08:44,6
10Eikrem,Daniel Tromsø SK - Langrenn 1:02:02,5 + 11:00,6
11Skogan,Jakob Kalvig Valnesfjord IL 1:07:59,5 + 16:57,6
DNFHeimdal,Eivind Krane Bardu IL
DNSValøy,Elias Tromsø SK - Langrenn
DNSNilsen,Markus Norum Sortland og Omegn SK - Ski
DNSGrimsgaard,Jakob Deraas Tromsø SK - Langrenn
Resultatliste Menn Veteran - 20 kmReturn
Plass Navn Klubb                 LandTid
1Sørgård,Krister Haugsbygd 54:38,2 + 00:00,0
2Nilsen,Sven Tore Alta IF 57:24,2 + 02:46,0
3Karlsen,John Eirik Melbo IL 59:15,9 + 04:37,7
4Eliassen,Nils Asmund Kirkenes & Omegn SK 1:00:05,8 + 05:27,6
5Jakobsen,Per Kåre Alta IF 1:03:41,1 + 09:02,9
6Helgaas,Ole-Andre Kvaløysletta Skilag 1:04:23,6 + 09:45,4
7Gilberg,Steinar Kirkenes & Omegn SK 1:06:26,0 + 11:47,8
8Eilertsen,Tor Christian Medkila SL 1:07:30,4 + 12:52,2
9Pedersen,Arvid Nikolai Leijon Bossekop UL 1:08:03,9 + 13:25,7
10Nymo,Martin Bardufoss og Omegn IF 1:09:42,1 + 15:03,9
11Hammer,Egil Bjørnhaug Kvaløysletta Skilag 1:14:28,9 + 19:50,7
DNFLorentsen,Odd-Ivan Senja Ski
DNSDaleng,Kenneth Salangen IF-ski
DNSDarell,Thomas Eliassen Hammerfest SK
DNSMelseth,Håkon Arild Bardufoss og Omegn IF

09.03.13 16:37:55 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit