Grefsenkollen Opp 2013

Nydalens SK.

25.05.13

Resultatliste per klasse

Kvinner 12 -13 år |  Kvinner 14-15 år |  Kvinner 16-17 år |  Kvinner 18-19 år |  Kvinner 20-22 år | 
Kvinner 23-34 år |  Kvinner 35-39 år |  Kvinner 40-44 år |  Kvinner 45-49 år |  Kvinner 50-54 år | 
Kvinner 55-59 år |  Kvinner 60-64 år |  Kvinner funksjonshemmet |  Menn 12-13 år |  Menn 14-15 år | 
Menn 16-17 år |  Menn 18-19 år |  Menn 20-22 år |  Menn 23-34 år |  Menn 35-39 år | 
Menn 40-44 år |  Menn 45-49 år |  Menn 50-54 år |  Menn 55-59 år |  Menn 60-64 år | 
Menn 65-69 år |  Trim ungdom |  Trim voksen | 

Resultatliste Kvinner 12 -13 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mobakken,Ane Uglem Lillomarka skiklubb 21:55 + 00:00
2Ulvang,Runa Koll 24:07 + 02:12
3Dengerud,Karianne Olsvik Koll IL 25:21 + 03:26
4Kolkinn,Oda Støen Søndre Ål Spk 26:17 + 04:22
5Ulseth,Frida Bakken Nydalens Skiklub 26:19 + 04:24
6Leuckfeld Pedersen,Ingrid kjelsås 26:23 + 04:28
7Osnes-Ringen,Christina Elise Lyn ski 26:50 + 04:55
8Njaastad,Sanne Kjelsås il 26:59 + 05:04
9Morken,Maria Norheim IK Tjalve 27:03 + 05:08
10Lie,Maiken Kjelsås il 27:55 + 06:00
11Hagen,Helle Brandbu if ski 28:16 + 06:21
12Sunde,Kamomilla Brandbu if ski 31:10 + 09:15
13Lyssand,Pernille Njård 31:56 + 10:01
Resultatliste Kvinner 14-15 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Amundsen,Hedda Østberg Asker Skiklubb Team G-Sport 22:57 + 00:00
2Ulvang,Nora Tjalve 23:17 + 00:20
3Hole,Judith Ingela Rickertsen Bækkelagets SK - ski 23:25 + 00:28
4Lie,Camilla kjelsås 23:54 + 00:57
5Strengenes,Stina Seline Rosenbe Nordre Eidsvoll IL 24:40 + 01:43
6Thorstensen,Hannah Margrethe Koll 24:59 + 02:02
7Andersen,Louise Heming 25:26 + 02:29
8Frankrig,Karen kjelsås 25:33 + 02:36
9Talmo,Maren Sophie Koll 26:34 + 03:37
10Wahlstrøm,Marie Heming IL 27:11 + 04:14
11Melhus,Kaia Heming 27:32 + 04:35
12Johnsen,Thea Forbord GIF Gjelleråsen 28:56 + 05:59
13Langvatn,Sara Nesodden IF 29:29 + 06:32
14Waal,Karla IL Heming 33:09 + 10:12
15Syvertsen,Eirin kjelsås 36:49 + 13:52
Resultatliste Kvinner 16-17 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lægran,Oda Sk Vidar 23:18 + 00:00
2Jensen,Anna Kjelsås il 24:11 + 00:53
3Aarrestad,Anniken Nydalens SK 27:35 + 04:17
4Schneider,Andrea ØHIL 29:46 + 06:28
Resultatliste Kvinner 18-19 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Morken,Kaja IK Tjalve 21:56 + 00:00
2Langkaas,Elise Bærums Verk IF 24:08 + 02:12
Resultatliste Kvinner 20-22 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Gresslien,Tonje kjelsås 22:49 + 00:00
2Sætha,Barbro Øyer Tretten 25:03 + 02:14
3Bjørnerud,Mona Hobøl Klelsås 26:32 + 03:43
4Kildal,Frida Lill Løpeklubben 30:29 + 07:40
5Tunaal,Alexandra Heming 30:33 + 07:44
6Herseth Noppi,Oda NIHI 31:10 + 08:21
Resultatliste Kvinner 23-34 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bersagel,Annie Tjalve 18:53 + 00:00
2Ourom,Mari Oppsal orientering 21:44 + 02:51
3Sørset,Astrid Brathaug kjelsås 21:53 + 03:00
4Bergsløkken,Ida privat 22:05 + 03:12
5Haugen,Mari Modum FIK 22:31 + 03:38
6Bartnes,Catharina Kluge BIL 22:39 + 03:46
7Aarnes,Sofie Teach First Norway 22:53 + 04:00
8Vilberg,Siri OSI 23:12 + 04:19
9Dahlen,Anfrid Aas-Jakobsen BIL/ Osmarka IL 23:16 + 04:23
10Gythfelt Von Der Lippe,Hedda El oUs kreftsenter 23:33 + 04:40
11Ragvin,Nicole Nydalens SK 23:36 + 04:43
12Rosenlund,Gry ingen 23:38 + 04:45
13Haaskjold,Ingrid Team NPRO2 23:39 + 04:46
14Sundlisæter,Nina - 24:08 + 05:15
15Karset,Marthe Kristine H Team SKIGO 24:15 + 05:22
16Storeng,Marit Wefling SK Rye 24:22 + 05:29
17Stene,Dana Nydalens SK 24:39 + 05:46
18Haugen,Stine Rustad IL 24:41 + 05:48
19Kempas,Laura Hiisirasti 24:44 + 05:51
20Tveito,Guro Voss IL 24:52 + 05:59
21Skogli,Karoline kjelsås 25:33 + 06:40
22Hammeren Holstad,Hanne Tøyenparken bakkeløpeklubb 25:44 + 06:51
23Kasbo,Mari Tøyenparken bakkeløpeklubb 26:03 + 07:10
24Søråsen,Kristine Årvollskogen 26:30 + 07:37
25Lyngnes,Martha Springskalle 26:54 + 08:01
26Endresen,Helle privat 26:59 + 08:06
27Rønning,Trude DNB 27:01 + 08:08
28Aas,Ragnhild privat 27:05 + 08:12
29Marøy,Oda ingen 27:06 + 08:13
30Bergan,Marit Sofie ingen 27:09 + 08:16
31Godager,Tessa Team Raske Gutter 27:10 + 08:17
32Skaarbrevik,Cathrine Hatlane 27:11 + 08:18
33Weyde,Birgitte Magnus KRIK 27:20 + 08:27
34Fretheim,Anni SSB 28:30 + 09:37
35Hvale,Torunn KRIK 28:57 + 10:04
36Havsås,Karine NOTEAM 29:00 + 10:07
37Torstensson,Theres K-Joggen 29:20 + 10:27
38Kildal,Cathrine Torshov 29:34 + 10:41
39Lund-Johansen,Helene Oslos Bratteste 29:50 + 10:57
40Nordibø,Tone Birgit Bygland IL 31:05 + 12:12
41Feragen,Maren Lyn ski 35:08 + 16:15
Resultatliste Kvinner 35-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ulleberg,Karine Fluge IL Try 22:00 + 00:00
2Sjaastad,Elin Hoel Gjerdrum IL 22:37 + 00:37
3Lyngnes,Klara Springskalle 24:28 + 02:28
4Hauge,Cecilie Wærp kjelsås 25:00 + 03:00
5Nilsen,Tone kjelsås 26:36 + 04:36
6Huuse,Adelheid Mortensen Futt'n Fart Running Team 28:17 + 06:17
7Nilsen,Mette Lund Vålerenga if 28:46 + 06:46
8Lied,Karoline Steenbuch privat 29:08 + 07:08
9Skoga,Janette MEIR 33:08 + 11:08
Resultatliste Kvinner 40-44 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Wilkens Jernberg,Thine kjelsås 22:13 + 00:00
2Løkken,Berit Blodsmak Sportskubb 24:23 + 02:10
3Værø,Lillian privat 25:04 + 02:51
4Tønnessen,Lene Espegren Sk Vidar 25:34 + 03:21
5Hisdal,Signe Karlsen ingen 27:15 + 05:02
6Glomnes,Hege Jahr privat 28:01 + 05:48
7Svendsen,Edel kjelsås 28:24 + 06:11
8Johansen,Monica IL Try 29:43 + 07:30
9Blindheim,Birgitte Rikshospitalet 29:46 + 07:33
10Vatn,Marie Probat 30:25 + 08:12
11Thoresen,Hilde Hesteskohoppene 32:16 + 10:03
12Johnsen,Cecilie privat 41:39 + 19:26
Resultatliste Kvinner 45-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Madslien,Kari Nydalens Skiklub 21:32 + 00:00
2Brennhovd,Marit Sk Vidar 21:45 + 00:13
3Krüger,Inger Hegstad Lyn ski 22:48 + 01:16
4Tverfjell,Solgunn Marita Koll 24:16 + 02:44
5Banoun,Ninette Nordea / SK Vidar 24:21 + 02:49
6Laulo,Marit A. Statoil BIL 24:33 + 03:01
7Myhr,Anne Sk Vidar 26:21 + 04:49
8Thorvik,Heidi kjelsås 27:15 + 05:43
9Myhre,Cecilie Blindern Koll 27:17 + 05:45
10Bedsvaag,Cecilie Try/Team Victoria Sophie 28:44 + 07:12
Resultatliste Kvinner 50-54 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Helseth,Wenche Treningscamp 25:22 + 00:00
2Østby,Lene Hesteskohoppene IL 30:43 + 05:21
3Kongsgård,Bente kjelsås 31:03 + 05:41
Resultatliste Kvinner 55-59 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hallen,Mette Nydalen SK 28:14 + 00:00
Resultatliste Kvinner 60-64 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ytrehus,Ingunn Northern Runners 29:38 + 00:00
Resultatliste Kvinner funksjonshemmetReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sargenius,Hanna Kjelsås il 26:00 + 00:00
2Gravvold,Tone Team RP 28:52 + 02:52
Resultatliste Menn 12-13 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Talmo,Olaf Koll 19:26 + 00:00
2Thorvik,David kjelsås 19:41 + 00:15
3Langvatn,Håvard Nesodden IF 20:27 + 01:01
4Eggen,Sivert Rustad IL 21:41 + 02:15
5Jonsson,Isak Nydalen Skiklub 22:32 + 03:06
6Trålim,Kristoffer Korsvoll IL 23:04 + 03:38
7Hole,Alf Kristian Rickertsen Bækkelagets SK - ski 23:15 + 03:49
8Osnes-Ringen,Filip Lyn ski 23:31 + 04:05
9Rossvoll,Sebastian Bærums Verk 23:46 + 04:20
10Wang Johansen,Iver kjelsås 23:52 + 04:26
11Hagen,Trym Lyn ski 24:15 + 04:49
12Skeime Kostøl,Vemund Gjelleråsen if-Ski 24:51 + 05:25
13Torgersen,Olav Lyn ski 25:12 + 05:46
14Smeby,Alexander Nydalen SK 26:11 + 06:45
15Farbrot,Birk Nesodden IF 26:15 + 06:49
16Berg,Fridtjof Haslum IL 26:54 + 07:28
17Wahlstrøm,Henrik Heming IL 28:23 + 08:57
Resultatliste Menn 14-15 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Amundsen,Harald Østberg Asker Skiklubb Team G-Sport 19:07 + 00:00
1Laulo,Lars Heming 19:07 + 00:00
3Sperstad,Albert Tyrving 19:22 + 00:15
4Jonsson,Elias Nydalen Skiklub 19:30 + 00:23
5Hægeland,Tor Olav Nesheim Rustad IL 19:33 + 00:26
6Anderssen,Eirik Søgård Lillomarka skiklubb 19:56 + 00:49
7Rogne,Anders Nittedal 20:16 + 01:09
8Tandberg,Jostein Kjelsås IL/Nydalens sk 20:35 + 01:28
9Grymyr,Jens Christian Bødalen IF/Ski 20:49 + 01:42
10Krüger,Espen Hegstad Nydalens SK 21:14 + 02:07
11Roberg,Anders Kristiansen kjelsås 21:32 + 02:25
12Stenberg-Nilsen,Peder Nydalens SK 21:35 + 02:28
13Straumsheim,Ola Trommald Lyn ski 22:09 + 03:02
14Myhre,Phillip Blindern Koll 22:12 + 03:05
15Ryssdal,Christian Truyen Lyn ski 23:14 + 04:07
15Sollie,Kristian kjelsås 23:14 + 04:07
17Foss,Herman Strømmen og Lillestrøm skiklub 23:39 + 04:32
18Åsheim,Henning kjelsås 24:00 + 04:53
19Dyrstad,Sigurd Nydalen 24:47 + 05:40
20Jensen,Trym Moeng Nydalen SK 27:39 + 08:32
21Varsi,Martin Bærums Verk 28:30 + 09:23
22Ness,Vegard Heming 29:01 + 09:54
Resultatliste Menn 16-17 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Persen,Espen Røa IL/NTG-G 18:35 + 00:00
2Mobakken,Jonas Uglem Lillomarka skiklubb 19:12 + 00:37
3Skeime Kostøl,Vetle Gjelleråsen if-Ski 19:23 + 00:48
4Larsen,Rene Fredholm Ull/Kisa IL 19:50 + 01:15
5Bjørndal,Lars Kolbotn 20:09 + 01:34
6Rolstad,Eivind Kjelsås il 20:43 + 02:08
7Lerkendal,Nicolay Gjelleråsen IF Ski 22:21 + 03:46
8Digerud,Lars Lillomarka skiklubb 22:47 + 04:12
9Nilsen,Peder Kjelsås il 22:59 + 04:24
10Vollan,Erling Pettersen Høybråten og stovne IL 23:46 + 05:11
11Olsen,Erik Kjelsås il 24:09 + 05:34
Resultatliste Menn 18-19 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Røer,Sigurd Lund Bækkelagets SK 19:25 + 00:00
2Tjelle,Johan Nittedal 21:37 + 02:12
3Vangen,William Hærens befalsskole 27:35 + 08:10
Resultatliste Menn 20-22 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Grønvold,Sondre Lyn ski 17:59 + 00:00
2Bergstå,Robert Svarstad IL 18:38 + 00:39
3Aanensen,Lars Milslukern Sport 18:49 + 00:50
4Holmøy,Torgeir Lyn ski 19:32 + 01:33
5Tenold,Lars Tenold Ull/Kisa 20:13 + 02:14
6Furan,Petter IL Krigsskolen 21:03 + 03:04
7Hansen,Magne HSIL 21:55 + 03:56
8Hegre,Trond Christian Krigsskolen 22:44 + 04:45
9Forgard,Arne Åseral IL 23:40 + 05:41
9Nordtorp,Håkon Nittedal 23:40 + 05:41
11Kjellby,Peter Mandal Tjukkasklubb 23:54 + 05:55
Resultatliste Menn 23-34 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Negash,Weldu IL i Bul 16:33 + 00:00
2Sundby,Øyvind Heiberg IK Tjalve 17:20 + 00:47
3Deighan Hanssen,John Christian Asker SK 17:49 + 01:16
4Kristoffersen,Inge Vind IL 18:32 + 01:59
5Hunnes,Bjørnar OUS BIL 18:43 + 02:10
6Heggebø,Kristian Vindafjord IL 19:01 + 02:28
7Buer,Hallvard Eriksen Blodsmak Sportsklubb 19:04 + 02:31
8Bergstå,Stian Svarstad IL 19:22 + 02:49
9Olsrud,Håkon Grønsveen Nordbygda/Løten ski 19:29 + 02:56
10Haukland,Tore-Christian Newsec Sport 19:38 + 03:05
11Ringsby,Peder Team Otis 19:58 + 03:25
12Eriksrud,Even Gardsgutta.com 20:05 + 03:32
13Astad,Tord Trebuchet AS 20:23 + 03:50
13Klevstrand,Kristoffer kjelsås 20:23 + 03:50
15Kjønsberg,Øyvind Vind IL 20:25 + 03:52
16Tyssing,Njål Torillson WTF Oslo 20:32 + 03:59
17Smedsrud,Trond Atle PwC 20:37 + 04:04
18Rognes,Stig Rognes Racing 20:40 + 04:07
19Rodem,Øystein Driv Trening AS 20:41 + 04:08
20Prestegård,Marius Voss IL 20:48 + 04:15
20Stensæter,Vegard Peab BIL 20:48 + 04:15
22Mygland,Ståle Steelrunners 20:50 + 04:17
23Hauge,Lars Petter Ernst & Young BIL 20:56 + 04:23
24Aastebøl,Iver Rødt - Running for parliament 21:08 + 04:35
25Bø,Askild Skedsmo Kommune BIL 21:28 + 04:55
26Lier,Bjørn ingen 21:34 + 05:01
27Schmitt,Jems HesselbergTak AS 21:39 + 05:06
28Hammerstad,Sondre Ullevål Bandy 21:42 + 05:09
29Bratengen,Morten privat 21:44 + 05:11
29Settem,Kenneth BDO 21:44 + 05:11
29Steinsholt,Halvor Clear Channel Norway 21:44 + 05:11
32Fladmoe,Audun SK Rye 21:51 + 05:18
33Hauge,Ole Martin Veritas BIL 21:52 + 05:19
34Backer,Thomas Lombardi Team Mir 22:02 + 05:29
35Dalastøyl,Gaute DNT Oslo 22:09 + 05:36
36Søetorp,Øyvind - 22:13 + 05:40
37Kjelstadli,Kristoffer Tøyenparken bakkeløpeklubb 22:17 + 05:44
38Borgen,André ingen 22:18 + 05:45
39Larsson,Christian Obil 22:23 + 05:50
40Egge,Geir Stryn 22:24 + 05:51
41Bremerthun,Inge Roar Lillehammer Skiklubb/Team Rask 22:34 + 06:01
42Ellila,Georg Teach First Norway 22:37 + 06:04
43Myrvold,Kjetil Setskog 22:39 + 06:06
44Falck-Knutsen,Fredrik UECC 22:44 + 06:11
45Bonne Øyri,Jonas Heming/Team Raske Gutter 22:47 + 06:14
45Petersen,Magnus Team Pettersn 22:47 + 06:14
47Rød,Erik Aaj BIL 22:50 + 06:17
48Hagli,Andreas Oslofjord Triatlon 22:52 + 06:19
49Årdal,Alf Hatlane 22:56 + 06:23
49Fylling,Andreas Treningscamp 22:56 + 06:23
51Weydahl,Sindre Båstad IL SKI 23:00 + 06:27
52Vestre,Terje Hatlane 23:10 + 06:37
53Barlaug,Eirik Lund Advokatfirma Ræder DA 23:11 + 06:38
54Van Doan,Kevin BDO 23:12 + 06:39
55Hornnes,Bjørnar Vik IL 23:19 + 06:46
56Gjerde,Geir DNB Næringsmegling 23:39 + 07:06
57Anda Aronsen,Johan Nordberg Tennisklubb 23:44 + 07:11
58Dahl,Tinus Kodal Ski 23:45 + 07:12
59Helgesen,Ole Thomas Accenture BIL 23:46 + 07:13
59Melum,Erlend Krigsskolen 23:46 + 07:13
61Barth,Daniel Peter Slemdal Judoklubb 23:55 + 07:22
62Følling,Magnus Team Npro 2 23:57 + 07:24
62Holm,Henning EVO 23:57 + 07:24
64Nerhus,Vegard Eidsdal IL 24:14 + 07:41
65Herje,Andreas Team Bentsebru 24:47 + 08:14
66Stenersen,Preben ingen 24:58 + 08:25
67Grønn,Fenger Jørgen Powerade 25:19 + 08:46
68Ørnholt,Jørgen Vestre Aker SK 25:21 + 08:48
69Hodnebrog,Øivind CICERO 25:28 + 08:55
70Finstad,Tom OBRE 25:42 + 09:09
71Bäck,Lars-Göran privat 25:53 + 09:20
72Haug,Lasse ATOM elektro 26:11 + 09:38
73Wilson,James Team Aktiv Bygg 26:23 + 09:50
74Bach,Esben -- 26:26 + 09:53
75Christiansen,Magnus K-Joggen 26:36 + 10:03
76Mjørud,Conrad Klatremusen 26:44 + 10:11
77Adair,Allan individual 26:54 + 10:21
78Hammeren Holstad,Hans-Henry Tøyenparken bakkeløpeklubb 29:32 + 12:59
79Sundlisæter,Ola Magnus Steria 29:36 + 13:03
80Vidnes,Frank Carlos Hatlane 29:57 + 13:24
81Gabrielsen,Christer Hatlane 30:16 + 13:43
82Jensen,Arnfinn ingen 31:04 + 14:31
83Brevik,Christian Billy 34:14 + 17:41
Resultatliste Menn 35-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mørk,Øystein SK Kraft 17:29 + 00:00
2Myklebust,Kjetil Norges musikkhøgskole 18:57 + 01:28
3Følling,Ole-Jacob Team Npro 2 19:59 + 02:30
3Kolverud,Fredrik privat 19:59 + 02:30
5Svendgård,Vegar FIK Ren-Eng 20:10 + 02:41
6Hansen,Trond Sk Vidar 20:19 + 02:50
7Belstad,Gaute Bøler IF / Team Fjelluft 20:38 + 03:09
8Braa,Anders UMB BIL 20:43 + 03:14
9Skånlund,Håvard OBOS 21:18 + 03:49
10Dahl,Rune DBK 21:28 + 03:59
10Løvhaug,Karl Rikard Oslo Economics 21:28 + 03:59
12Aker,Vemund Treningscamp 21:38 + 04:09
13Hansen,Truls Gmb aktiv 21:50 + 04:21
14Rossvoll,Henrik Bærums Verk/Therma 22:20 + 04:51
14Kristiansen,Chris Novanett 22:20 + 04:51
16Telle-Hansen,Roger Team Fjelluft 22:23 + 04:54
17Skjevdal,Rune Elkem BIL 22:27 + 04:58
18Wethal,Joakim BUL 22:39 + 05:10
19Sætre,Per Olav Witness the Fitness 22:42 + 05:13
20Stagrim-Kjær,Stein-Olav JBV Bil 22:53 + 05:24
21Lund,Kenneth Semb Hatlane 22:55 + 05:26
22Jøssang,Stein ingen 22:56 + 05:27
23Lysen,Kjetil Norges Banks Idrettslag 23:19 + 05:50
24Rykhus,Arne Multiconsult 23:25 + 05:56
25Klevstul,Frode VXG.com / Blodsmak Sportsklubb 23:29 + 06:00
26Sundlisæter,Eirik - 23:55 + 06:26
27Patey,Thomas Team altmuliggutta 24:01 + 06:32
28Fjellheim,Thomas Odal Sykkelklubb 24:09 + 06:40
29Dombestein,Arne Team Includia 24:13 + 06:44
29Haglund,Niklas SATS 24:13 + 06:44
31Sjaastad,Geir Einar privat 24:27 + 06:58
32Sivertsen,Magne Sand Nøklevann ro- og padleklubb 25:00 + 07:31
33Orieta,Juan Pablo Tollernes IL 25:26 + 07:57
34Håvik,Claus privat 25:28 + 07:59
35Bjørke,Nils Rambøll 25:40 + 08:11
36Helleren,Øystein privat 25:56 + 08:27
37Floor,Tor Hernan Min egen 26:49 + 09:20
38Berg,Morten NRP 26:58 + 09:29
39Notaro,Piero Telenor BIL 27:06 + 09:37
40Beltran,Erick Paul The Sharks 30:17 + 12:48
41Vestheim,Einar Team Includia 35:46 + 18:17
Resultatliste Menn 40-44 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sjöqvist,Erik Enhörna IF 16:55 + 00:00
2Hagesveen,Arild Bøler IF/SKIGO 18:26 + 01:31
3Grøan,Morten HSIL/ Oslo Sportslager 18:50 + 01:55
4Hægeland,Torbjørn Rustad IL 18:51 + 01:56
5Cornelissen,Gerard Sk Vidar 19:21 + 02:26
6Solheim,Øystein Rognes Rognes Racing 19:42 + 02:47
7Hjelmseth,Harald Umoe Consulting 19:46 + 02:51
8Lillehagen,Odd privat 19:58 + 03:03
9Kruse,Thomas Nordtvet skole 20:00 + 03:05
10Rusten,Jakob - 20:27 + 03:32
11Galåen,Jan Magne kjelsås 20:33 + 03:38
11Strøm-Roum,Henrik OUS BIL Rikshospitalet 20:33 + 03:38
13Røe,Yngve kjelsås 20:56 + 04:01
14Rachlew,Cato Team C-010 21:19 + 04:24
15Solbakken,Christofer Skiforeningen 21:30 + 04:35
16Bøgseth,Morten Team Sophus Aars vei 22:20 + 05:25
17Berger,Stefano Villa Import 22:23 + 05:28
18Tønnessen,Espen NIAK 22:31 + 05:36
19Gossner,Andreas forsprang.NET 22:32 + 05:37
20Hisdal,Jonny Oslofjord triathlon klubb 22:41 + 05:46
21Mycklebye,Frode Hafslund BIL 23:05 + 06:10
22Johannessen,Inge Eniro BIL 23:21 + 06:26
23Pettersen,Jan Olav Korsvoll IL 23:41 + 06:46
24Myhre,Aslak Sira Kaninbyen 23:44 + 06:49
25Gran,Kyrre Fet o-lag 24:21 + 07:26
26Hoelsengen,Per Ivar Hvam IL 24:48 + 07:53
27Hoelsengen,Tor Edvin Raumnes & Årnes IL 24:55 + 08:00
28Breievne,Yngve Sporild Hasle-Løren IL 24:59 + 08:04
29Hofstad,Bjørnar Norges Bank BIL 25:22 + 08:27
30Kobbenes,Haakon na 25:29 + 08:34
31Helgesplass,Per no team 25:36 + 08:41
32Haga,Sverre Kårvåg IL 25:50 + 08:55
33Lyssand,Kristian Njård 27:11 + 10:16
34Wahlstrom,Einar Heming IL 28:25 + 11:30
Resultatliste Menn 45-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Folland,Rolf Kårvåg IL 19:48 + 00:00
2Arnesen,Kimme Heming 20:08 + 00:20
3Jensen,Tore Kjelsås il 20:36 + 00:48
4Schrøder,Jørn Sk Vidar 20:39 + 00:51
5Talmo,Frode Koll / BA-HR 20:47 + 00:59
6Mysen,Mads SINTEF BIL 21:37 + 01:49
7Bennett,Tim SK Vidar/United Bakeries 21:48 + 02:00
8Morken,Jens Arne Norges Banks Idrettslag 21:57 + 02:09
9Røraas,Tore no team 22:09 + 02:21
10Roberg,Stig privat 22:13 + 02:25
11Rolstad,Eskild Oslo skiskytterlag 22:14 + 02:26
12Hegge,Morten Team Sophus Aars vei 22:33 + 02:45
13Blindheim,Terje Lillomarka SK 22:36 + 02:48
14Sandvik,Jostein Kjelsås il 22:52 + 03:04
15Høgden,Ståle Gylne Tider 23:38 + 03:50
16Ulseth,Per Ola Nydalens Skiklub 23:51 + 04:03
17Grymyr,Johnny Team Grymyr 24:02 + 04:14
18Bjørndal,Dag Heming 24:09 + 04:21
19Berg,Allan Team Julie 24:10 + 04:22
20Moslet,Jon Team Includia 24:22 + 04:34
21Langballe,Tore Dammann Driv Trening 24:55 + 05:07
22Nøttveit,Tom privat 25:13 + 05:25
23Larsen,Inge Nesodden IF 25:47 + 05:59
24Gundersen,Olav Lie Balleknusern IL 26:12 + 06:24
25Hovelsrud,Per Henrik Grefsen tennisklubb 26:50 + 07:02
26Johansen,Erik Computas 27:47 + 07:59
27Fossheim Lauritzen,Lage no team 28:29 + 08:41
28Myhre,Paal Christian Koll 29:34 + 09:46
29Nilsen,Jørgen André ingen 31:32 + 11:44
Resultatliste Menn 50-54 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Løken,Sverre Fossum IF 21:25 + 00:00
2Eriksen,Rune Ryggejoggen 21:35 + 00:10
3Eilertsen,Roger SK Rye 21:47 + 00:22
4Skancke,Einar Statsministerens kontor 22:10 + 00:45
5Atterås,Gunnar E-CO Energi 22:18 + 00:53
6Njaastad,Lars Affecto 22:25 + 01:00
7Eika,Torbjørn RØA IL / SSB IF 23:07 + 01:42
8Madsen,Ingar Koll 24:14 + 02:49
9Holter,Ole Kristian privat 24:32 + 03:07
10Bjørndal,Geir Sørkedalen IF 24:34 + 03:09
11Borgen,Gunnar SK Hypp & Fysen 25:52 + 04:27
12Christoffersen,Tormod Jeløy Skilag 26:03 + 04:38
13Christiansen,Håvard privat 26:16 + 04:51
14Rodriguez,Ariel ingen 26:37 + 05:12
15Lindtvedt,Håvard Nordea Bank 26:41 + 05:16
16Farinha,Tony SK Rye 26:55 + 05:30
17Schneider,Peter Fossum IF 27:45 + 06:20
18Nesvik,Einar privat 28:51 + 07:26
19Seim,Tor W Albarun 28:55 + 07:30
Resultatliste Menn 55-59 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jonsson,Sören Nydalen Skiklub 20:35 + 00:00
2Haakenstuen,Dag Team Aktiv Bygg 22:41 + 02:06
3Dahl,Stein Terje Elixia 24:10 + 03:35
4Sande,Sverre no team 24:24 + 03:49
5Bjørndal,Johs. COWI BIL 28:10 + 07:35
6Haugen,Baard Rustad IL 31:36 + 11:01
Resultatliste Menn 60-64 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bäck,Peder privat 27:46 + 00:00
Resultatliste Menn 65-69 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lauglo,Bjørn Stovnerkameratene 24:07 + 00:00
2Jevne,Per Gunnar Nittedal 25:25 + 01:18
3Myrvold,Botolf Jutul IL 27:07 + 03:00
4Ness,Henrik Try 29:49 + 05:42
Resultatliste Trim ungdomReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hegge-Samuelsen,Herman Team Sophus Aars vei 28:10 + 00:00
2Ness,Sander Try 46:37 + 18:27
Resultatliste Trim voksenReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kolsrud,Kim . 26:27 + 00:00
2Sunde,Tomas Brandbu if ski 31:11 + 04:44
3Hansen,Per-Kristian Aktiv Carl Berner 31:12 + 04:45
4Jakobsen,Teoline . 34:11 + 07:44
5Minge,Torill Kondis 34:40 + 08:13

25.05.13 15:41:05 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Nydalens SK