Tour de Lax 2013

Laksvatn Ski og Skiskytterlag.

25.05.13

Resultatliste per klasse

Menn 17 - 19, 52 km |  Kvinner 17-19, 52 km |  Trim, 52 km |  Menn 20-29, 104 km |  Kvinner 30-39, 52 km | 
Kvinner 40-49, 52 km |  Kvinner 50-59, 52 km |  Menn 20-29, 52 km |  Menn 30-39, 52 km |  Menn 40-49, 52 km | 
Menn 50-59, 52 km |  Menn 60-69, 52 km |  Menn 20-29, 104 km |  Menn 17-20, 104 km |  Menn 30-39, 104 km | 
Menn 40-49, 104 km |  Menn 50-59, 104 km | 

Resultatliste Menn 17 - 19, 52 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Johansen,Ole Gunnar Tromsø Cykelklubb 1:21:49,05 + 00:00,00
Resultatliste Kvinner 17-19, 52 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Myhr,Synnøve Tromsø Cykelklubb 1:59:59,92 + 00:00,00
Resultatliste Trim, 52 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skog,Øyvind Hoe Tromsø Cykelklubb 1:23:16,79 + 00:00,00
2Nilssen,Lars Petter Astafjord Sykkelklubb 1:23:22,17 + 00:05,38
3Hoe,Marius Lyngen-karnes Sykkel 1:29:52,95 + 06:36,16
4Brattli,Eric Tromsø Cykelklubb 1:29:53,94 + 06:37,15
5Leknessund,Andreas Tromsø Cykelklubb 1:30:03,02 + 06:46,23
6Andreassen,Aksel Dalgård Tromsø Cykelklubb 1:30:12,37 + 06:55,58
7Brattli,Dag Tromsø Cykelklubb 1:30:13,31 + 06:56,52
8Benjaminsen,Kristian Tromsø Cykelklubb 1:30:13,38 + 06:56,59
9Benjaminsen,Sverre Tromsø Løpeklubb 1:30:14,14 + 06:57,35
10Myhr,Gard Edvard Tromsø Cykelklubb 1:30:14,58 + 06:57,79
11Klingan,Alf Kåre Tromsø Taxi 1:33:32,26 + 10:15,47
12Solvang,Rolf-Helge Tromsø Cykelklubb 1:33:32,35 + 10:15,56
13Schøning,Bjørn Barlinghaug 1:33:33,08 + 10:16,29
14Sivertsen,Bjørn Martin Nordkjosbotn VGS 1:33:33,74 + 10:16,95
15Nordtømme,Thomas Egen 1:34:59,24 + 11:42,45
16Altmann,Espen Egen 1:34:59,44 + 11:42,65
17Andreassen,Knut Helge Kurbadet 1:35:12,52 + 11:55,73
18Leknessund,Oda Tromsø Cykelklubb 1:35:49,06 + 12:32,27
19Leknessund,Arild Tromsø Cykelklubb 1:35:49,07 + 12:32,28
20Aspenes,Bjørn Erik NOTEAM 1:38:02,25 + 14:45,46
21Biendel,Mikal Lyngen-karnes Sykkel 1:39:00,91 + 15:44,12
22Solvang,Rino Senja Ck 1:39:15,10 + 15:58,31
23Dalmo,Roy Tromsø Skiskytterlag 1:39:15,12 + 15:58,33
24Eidesen,Tor Team Biltrend 1:39:15,24 + 15:58,45
25Skoglund,Jens NOTEAM 1:42:56,03 + 19:39,24
26Andreassen,Tor Erling Sofa Elite 1:43:31,71 + 20:14,92
27Hansen,Bjørn Avinor 1:45:24,31 + 22:07,52
28Olsen,Stian Heitmann Senja Ck 1:46:46,53 + 23:29,74
29Hemmingsen,Bjørn- Are Lufttransport 1:47:33,95 + 24:17,16
30Gamst,Ivar Tromsø Taxi 1:48:01,17 + 24:44,38
31Bjarnesen,Jan Ludvig Team Sca 1:54:03,40 + 30:46,61
32Hillesøy,Rolf Sofa Elite 1:56:05,03 + 32:48,24
33Solvang,Jack Hemoriders 1:56:14,65 + 32:57,86
34Ringstad,Martin Laksvatn Sykkel 1:57:57,76 + 34:40,97
35Frekhaug,Henrik Eikrem Tromsø Cykelklubb 1:57:58,86 + 34:42,07
36Damsgård,Rolf Sofa Elite 1:58:05,76 + 34:48,97
37LANDBAKK,EMILIE Laksvatn Sykkel 1:58:20,56 + 35:03,77
38Sandvik,Marit Egen 1:58:25,51 + 35:08,72
39Aspenes,Frode Breivika BIL 2:07:16,11 + 43:59,32
40Richardsen,Gunhild Laksvatn Sykkel 2:09:58,32 + 46:41,53
41Norbye,Sandra Benedicte Laksvatn Sykkel 2:10:46,49 + 47:29,70
42Markussen,Ingar NOTEAM 2:12:17,95 + 49:01,16
43Hansen,Tore A Statens Vegvesen 2:15:00,07 + 51:43,28
44Olsen,Cato Myrnes Tromsø Cykelklubb 2:17:09,62 + 53:52,83
45Berntsen,Kai Ole PEAB BIL 2:34:34,17 +1:11:17,38
DNSHenriksen,Bernt Andreas Senja Ck
DNSDahl,Steinar Sofa Elite
Resultatliste Menn 20-29, 104 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
2Eikeland,Odin Foldvik Nordlysbyen Sykkel 2:44:14,29 + 00:00,00
Resultatliste Kvinner 30-39, 52 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jensen,Tone Tromsø Cykelklubb 1:37:43,51 + 00:00,00
Resultatliste Kvinner 40-49, 52 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lillegård,Aid Schei Thon Hotels/ Tcyk/tj Racing Te 1:33:17,38 + 00:00,00
2Aas,Inger-Lise Tj Racingteam 1:33:18,99 + 00:01,61
3Tollefsen,Greta Tromsø Cykelklubb 1:33:21,94 + 00:04,56
4Hansen,Kari Lena Laksvatn Sykkel 1:42:55,13 + 09:37,75
5Olsen,Lina Nordreisa IL Sykkel 1:58:24,34 + 25:06,96
Resultatliste Kvinner 50-59, 52 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Fredriksen,Lill- Tove Laksvatn Sykkel 1:49:55,12 + 00:00,00
Resultatliste Menn 20-29, 52 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Diaz,Andres NOTEAM 1:21:38,60 + 00:00,00
2Partapuoli,Ul-Juhan Sirma Il 1:21:39,06 + 00:00,46
3Hausner,Ole Remi Tromsø Cykelklubb 1:21:39,27 + 00:00,67
4Eikrem,Daniel Tromsø Cykelklubb 1:21:41,41 + 00:02,81
5Hanssen,Audun Senja Ck 1:27:15,53 + 05:36,93
DNSFløtten,Kjell Vidar Senja Ck
Resultatliste Menn 30-39, 52 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Husner,Lasse Lyngen-karnes Sykkel 1:21:38,90 + 00:00,00
2Vaeng,Egil Senja Ck 1:21:39,36 + 00:00,46
3Nummelin,Jim Gratangen Il Sykkel 1:21:52,01 + 00:13,11
4Bøckman,Kristian Harstad Cykleklubb 1:21:53,90 + 00:15,00
5Strøm,Frode Narvik Cykleklubb 1:22:01,08 + 00:22,18
6Ottesen,Trond Åge Tromsø Cykelklubb 1:26:01,63 + 04:22,73
7Tollefsen,Eirik Bravida 1:26:52,82 + 05:13,92
8Johansen,Kai Inge Kaldfornia 1:31:02,48 + 09:23,58
9Fusland,Tommy ATEA BIL 1:33:15,01 + 11:36,11
10Wangberg,Lasse Tromsø Cykelklubb 1:33:51,21 + 12:12,31
Resultatliste Menn 40-49, 52 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kristoffersen,Trond Tromsø Cykelklubb 1:21:39,70 + 00:00,00
2Stakkvold,Øystein Tromsø Cykelklubb 1:21:41,66 + 00:01,96
3Edøy,Svein Are Tromsø Ck/tj Racing Team 1:21:42,11 + 00:02,41
4Hansen,Frode Lyngen-karnes Sykkel 1:21:43,53 + 00:03,83
5larsen,arnt hugo Perez Cycling 1:21:44,36 + 00:04,66
6Olsen,Frode Laksvatn Sykkel 1:21:49,45 + 00:09,75
7Sørensen,Torbjørn Tromsø Ck/tj Racing Team 1:21:52,47 + 00:12,77
8Wilhelmsen,Tore Tj Racingteam /tcyk 1:21:52,84 + 00:13,14
9Slåtto,Magnar Tromsø Cykelklubb 1:21:53,32 + 00:13,62
10Jakobsen,Ronald Tromsø Cykelklubb 1:21:54,67 + 00:14,97
11Mortensen,Torkild Tj Racingteam /tcyk 1:21:57,29 + 00:17,59
12Lillevik,Bjørn Jægervatnet IL Sykkel 1:26:42,94 + 05:03,24
13Lund,Jørn Tromsø Cykelklubb 1:26:43,73 + 05:04,03
14Hanssen,Stig Tromsø Cykelklubb 1:26:44,92 + 05:05,22
15Jensen,Svein Tore Tromsø Cykelklubb 1:26:47,82 + 05:08,12
16Andreassen,Dag Erik FDJ 1:26:48,43 + 05:08,73
17Antonsen,Dagfinn Astafjord Sykkelklubb 1:26:49,35 + 05:09,65
18Henriksen,Kurt-Egil Tromsø Ck/ernst & Young 1:27:09,94 + 05:30,24
19Birkelund,Rolf Nordreisa IL Sykkel 1:27:12,03 + 05:32,33
20Johansen,Jarle Rotvold Perez Cycling 1:28:54,17 + 07:14,47
21Hansen,Per - Steinar Laksvatn Sykkel 1:33:18,04 + 11:38,34
22Warth,Ken Olav Tj Racingteam 1:33:18,54 + 11:38,84
23Solstad,Nils Perez Cycling 1:33:21,52 + 11:41,82
24Jaklin,Trond Tj Racingteam 1:33:23,53 + 11:43,83
25Fjellstad,Per-Einar Nordreisa IL Sykkel 1:35:34,32 + 13:54,62
26Kristiansen,Morten Senja Ck 1:36:34,93 + 14:55,23
27Mathisen,Jon H. NOTEAM 1:37:37,66 + 15:57,96
28Hartvigsen,Helge NOTEAM 1:39:11,91 + 17:32,21
29Antonsen,Signor Tj Racingteam 1:42:54,84 + 21:15,14
30Nilsen,Jan Viktor Klubb Solar 1:42:55,24 + 21:15,54
DNFJohansen,Svein Morten Perez Cykling / Røyken Il
DNSRøkenes,Alf Eirik Ksat Bil
Resultatliste Menn 50-59, 52 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kristiansen,Roy-Hugo Tromsø Cykelklubb 1:21:53,30 + 00:00,00
2Olsen,Sigmund Laksvatn Sykkel 1:22:05,35 + 00:12,05
3Larsen,Odd Egil Laksvatn Sykkel 1:22:32,08 + 00:38,78
4Lindquister,Dag Erik Tromsø Cykelklubb 1:23:25,37 + 01:32,07
5fyhn,Jørn Lyngen-karnes Sykkel 1:26:43,19 + 04:49,89
6Amundsen,Trond Tromsø Cykelklubb 1:26:46,59 + 04:53,29
7Mellem,Knut Perez Cycling/troms Kraft 1:26:47,30 + 04:54,00
8Pallesen,Gunnar Tcyk/tj Racing Team 1:26:47,42 + 04:54,12
9Ness,Torgeir Tromsø Cykelklubb 1:31:02,85 + 09:09,55
10Lillegård,Morgan Perez Cycling 1:33:17,04 + 11:23,74
11Stoltz,Kjetil Tcyk/tj Racing Team 1:33:18,72 + 11:25,42
12Nilsen,Tore Perez Cycling 1:33:20,59 + 11:27,29
13Vaeng,Odd Eivinn Senja Ck 1:34:08,36 + 12:15,06
14Kongsli,Trond Arne Tromsø Cykelklubb 1:37:43,77 + 15:50,47
15Jensen,Arvid Perez Cycling 1:42:54,23 + 21:00,93
16Allertsen,Per Arne Laksvatn Sykkel 1:52:26,25 + 30:32,95
17Nilsen,Bjørn Henning Perez Cycling 1:52:26,35 + 30:33,05
DNFOlsen,Steinar Nordreisa IL Sykkel
Resultatliste Menn 60-69, 52 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sørsand,Arild Lyngen-karnes Sykkel 1:26:52,86 + 00:00,00
2Hemmingsen,Stein Thode Tromsø Cykelklubb 1:27:11,67 + 00:18,81
3Nilsen,Ernst Vesterålen Sykkelklubb 1:39:09,57 + 12:16,71
4Marvik,Randulf Nordreisa IL Sykkel 1:42:54,82 + 16:01,96
Resultatliste Menn 20-29, 104 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sundstrøm,Erlend Tromsø Cykelklubb 2:44:08,02 + 00:00,00
Resultatliste Menn 17-20, 104 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bjørn,Arve Guddingsmo Tromsø Cykelklubb 2:54:11,51 + 00:00,00
Resultatliste Menn 30-39, 104 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Setting,Andreas Tromsø Cykelklubb 2:44:07,89 + 00:00,00
2Amundsen,Espen Thijssen Tromsø Cykelklubb 2:44:08,12 + 00:00,23
3Steene,Erik Tromsø Cykelklubb 2:44:08,46 + 00:00,57
4Kristoffersen,Kristoffer Senja Ck 2:44:09,94 + 00:02,05
5Johansen,Kent Raymond Tromsø Cykelklubb 2:44:10,50 + 00:02,61
6Isaksen,Tore Nordlysbyen Sykkel 2:46:13,17 + 02:05,28
7Haugen,Øystein Tromsø Cykelklubb 2:46:22,23 + 02:14,34
8Olsen,Tore Nordreisa IL Sykkel 2:53:19,10 + 09:11,21
DNFDanielsen,Andreas Tromsø Cykelklubb
DNFNyseth,Andreas Egen
Resultatliste Menn 40-49, 104 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Simonsen,Knut Ståle Harstad Cykleklubb 2:44:08,34 + 00:00,00
2Soleng,Trond Tromsø Cykelklubb 2:44:09,31 + 00:00,97
3Bjørn,Einar Tromsø Cykelklubb 2:44:10,45 + 00:02,11
4Brekmo,Kenneth Tromsø Cykelklubb 2:45:27,46 + 01:19,12
5Sollid,Snorre Manskow Tromsø Cykelklubb 2:46:13,65 + 02:05,31
6Børve,Hans Erik Astafjord Sykkelklubb 2:46:15,73 + 02:07,39
7Hansen,Bengt Frode Tromsø Cykelklubb 2:46:17,77 + 02:09,43
8Helle,Roar Senja Ck 2:47:56,61 + 03:48,27
9Lund,Jan Tromsø Cykelklubb 2:47:59,65 + 03:51,31
10Molund,Leon Breistrand Sykkelklubb 2:52:50,84 + 08:42,50
11Skoglund,Henning Knut Tromsø Cykelklubb 2:59:13,51 + 15:05,17
12Rømme,Ronnie Team Gåping 2:59:59,37 + 15:51,03
DNFjensen,inge Tromsø Cykelklubb
DNSMeløe,Bård Vesterålen Sykkelklubb
Resultatliste Menn 50-59, 104 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Rotvold,Ketil Tromsø Cykelklubb 2:46:18,63 + 00:00,00
2Ovanger,Hans-Are Tromsø Cykelklubb 2:47:56,26 + 01:37,63
3Jensen,Kurt Jan Tromsø Cykelklubb 2:59:59,42 + 13:40,79
4Arntsen,Bjørn Tromsø Kakemann 3:05:55,18 + 19:36,55

Kontakt e-post adresse: ove.asheim@gmail.com

25.05.13 18:50:11 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit