Nordmarka Skogsmaraton

JBV BIL/GeoForm/JIL Oslo S. Sognsvann NIH, Oslo

15.06.13

Resultatliste per klasse

Kvinner aktive 18-34 år |  Kvinner bedrift 18-34 år |  Kvinner veteran 35-39 år |  Kvinner veteran 40-44 år |  Kvinner veteran 45-49 år | 
Kvinner veteran 50-54 år |  Kvinner veteran 55-59 år |  Kvinner veteran 65-69 år |  Kvinner veteran 70-74 år |  Kvinner veteran 75-79 år | 
Kvinner mosjon |  Menn aktive 18-34 år |  Menn bedrift 18-34 år |  Menn veteran 35-39 år |  Menn veteran 40-44 år | 
Menn veteran 45-49 år |  Menn veteran 50-54 år |  Menn veteran 55-59 år |  Menn veteran 60-64 år |  Menn veteran 65-69 år | 
Menn veteran 70-74 år |  Menn veteran 75-79 år |  Menn mosjon | 

Resultatliste Kvinner aktive 18-34 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Lerkerød,Kjersti BUL 3:12:53 + 00:001
2Breivold,Hanna NTNUI 3:28:13 + 15:201
3Voldset,Anne-Marthe 3:39:17 + 26:241
4Bakken,Guro Halsa Sør-Fron IL 3:43:49 + 30:561
5Bruskeland,Siri NOTEAM 3:46:54 + 34:011
6Sagstad,Silje 3:49:00 + 36:071
7Huso,Anne Möhlenpris IL 3:52:09 + 39:162
8Hjukse,Gro Siljan BK-Ski 3:53:41 + 40:481
9Sollie,Selene Julie 3:55:55 + 43:021
10Nielsen,Charlotte 3:59:23 + 46:301
11Andersen-Ranberg,Nina Christine Kamfjord 3:59:33 + 46:401
12Holene,Karianne 4:00:59 + 48:061
13Stuhlfauth,Susanne 4:05:14 + 52:212
14Ferguson,Leila Romerike Ultraløperklubb 4:06:56 + 54:033
15Brekke,Lill-Tone Heitmann 4:07:14 + 54:211
16Aarnes,Sofie Teach First Norway 4:12:13 + 59:201
17Pedersen,Nina Caroline 4:19:35 +1:06:421
18Moen,Ane Guro 4:22:24 +1:09:311
19Tokle,Hanne 4:29:31 +1:16:383
20Messelt,Berit Team Messelt 4:37:43 +1:24:501
21Berg,Kristina Hovland Bærums Verk IF 4:38:49 +1:25:561
22Østevik,Liv 4:40:37 +1:27:441
23Sermontyte,Vaida 4:50:27 +1:37:341
24Pettersen,Stine Therese Ulimoen Løp for livet 4:51:58 +1:39:051
25Reinhardtsen,Sigrun 4:57:32 +1:44:392
26Grønskar,Lise Tacoklubben 4:58:02 +1:45:091
27Bakken,Kristine 4:59:45 +1:46:521
28Norbeck,Karoline 5:08:52 +1:55:591
29Jahr,Hannah 5:22:47 +2:09:541
30Moen,Janne Elisabeth 5:54:21 +2:41:281
DNFHauge,Katharina 2
Resultatliste Kvinner bedrift 18-34 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Lange,Ida GE Healthcare BIL 3:23:29 + 00:001
2Elieson,Anine CAD consult AS 3:47:01 + 23:321
3Hjørnevik,Åshild Stabil 3:52:02 + 28:331
4Lundquist,Marlene Halden 4:04:07 + 40:381
5Høigaard,Mona Romerike Runners 4:10:02 + 46:332
6Wasrud,Kristine JBV BIL Oslo 4:15:20 + 51:511
7Hjorth,Maren Team NPRO 4:19:15 + 55:462
8Borthen,Kristine CAD consult AS 4:20:23 + 56:541
9Pedersen,Annie Sønderby JIL Oslo S 4:33:59 +1:10:301
10Næss-Ulseth,Frida Team Coremine 4:47:24 +1:23:551
11Fugger,Elisabeth JIL Trondheim 4:53:42 +1:30:131
Resultatliste Kvinner veteran 35-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Robles Larsen,Karla Rustad IL 3:30:52 + 00:002
2Skak,Louise Nordic Sport 3:34:41 + 03:491
3Falk,Therese 3:49:37 + 18:452
4Torgrimsen,Torill Louise Privat 3:54:38 + 23:462
5Engelmark,Katrin 3:56:09 + 25:172
6Holmgren,Cecilie Romerike Ultraløperklubb 4:15:29 + 44:371
7Vesterhus,Synne G Team SkiGo 4:17:57 + 47:051
8Schneider,Sandra 4:21:31 + 50:391
9Vrålstad,Emmanuelle Steria 4:30:38 + 59:464
10Torp,Monica 4:43:46 +1:12:541
11Boddy,Diane Riversway Road Runners 5:03:13 +1:32:211
12Fjellvang,Yvonne Toppløperne 5:15:44 +1:44:523
Resultatliste Kvinner veteran 40-44 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Holme,Cathrine Moss Skiklubb 3:29:55 + 00:002
2Ragnvaldsen,Monica Heming 3:40:41 + 10:464
3Steinsvik,Rita Kripos IL 3:43:55 + 14:007
4Hoksmo,Elin SK Kraft 3:59:00 + 29:052
5Borgen,Marianne Standal 4:08:59 + 39:041
6Bottolfsen,Barbro Røa 4:10:47 + 40:521
6Wenaas,Trude Røa 4:10:47 + 40:521
8Juvik,Anne RRG - Røykås Racing Girls 4:15:57 + 46:021
9Tørstad,Marit 4:18:49 + 48:542
10Scheistrøen,Line 4:20:18 + 50:232
11Rokke,Rikke Olafsen 4:21:40 + 51:451
12Mikaelsen,Mona Margaretha SkiLøperne 4:21:42 + 51:472
13Elvebakk,Beate Røykås Racing girls 4:35:52 +1:05:571
14Kringen,Helga SkiLøperne 4:43:03 +1:13:081
15Torsrud,Ingunn 4:53:18 +1:23:231
16Moen,Pernille Lillehammer Skiklub 5:04:54 +1:34:592
17Böckmann-Eldevik,Tone 5:08:59 +1:39:041
18Kvitting,Hege Røykås Racing girls 5:09:48 +1:39:534
Resultatliste Kvinner veteran 45-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Karlsen,Marit Trust Me Records 3:23:44 + 00:002
2Mohn,Sidsel Skjæggestad Team Corena 3:37:50 + 14:062
3Fjeldstad,Anne-Sofie Tjøme 3:39:04 + 15:201
4Tverfjell,Solgunn Koll 3:40:52 + 17:082
5Banoun,Ninette SK Vidar 3:44:35 + 20:514
6Sunde,Turid Holemark Privat 4:09:00 + 45:162
7Strand,Monica Sunde Gruppen 4:10:18 + 46:347
8de Lange,Elisabeth Jutul IL 4:11:01 + 47:171
9Gudmestad,Anne Marit Asker Sykkelklubb 4:15:30 + 51:461
10Nordin,Annamana NOTEAM 4:22:35 + 58:511
11Thomassen,Siw-Mette Treningscamp 4:27:09 +1:03:252
12Berg,Anne Birgitte Fabricius 4:39:48 +1:16:041
13Junghans,Antje 4:43:52 +1:20:081
14McGrath,Margaret Atomen BIL 4:44:39 +1:20:551
15Røhme,Marianne Kondis 4:46:22 +1:22:385
16Mjelde,Rønnaug Team Slitvargen 4:50:58 +1:27:143
17Aastorp,Bjørg Øie 4:59:13 +1:35:291
18Bienicke,Beate FC Deutsche Post 5:11:47 +1:48:031
19Opsahl,Elisabeth Nes danseklubb 5:23:54 +2:00:101
20Carter,Andrea Riversway Road Runners 5:41:46 +2:18:021
Resultatliste Kvinner veteran 50-54 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Følling,Marianne Treningscamp 3:44:49 + 00:003
2Øyen,Frøydis Hallstensen Romerike Runners Team 4:06:29 + 21:401
3Strandset,Anne-Brit Romerike Runners Team 4:08:46 + 23:572
4Norlund,Anne Goderstad Solheim Langdistanseklubb 4:15:43 + 30:548
5Huse,Hilde Elise Sweco 4:22:57 + 38:087
6Furio,Anita Shropshire Shufflers 4:48:36 +1:03:471
7Knudsen,Gry 5:09:48 +1:24:5912
Resultatliste Kvinner veteran 55-59 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Ristebråten,Annie Fagernes IL 4:03:08 + 00:001
2Hovden,Åse Sandberg Toten Treningssenter 4:03:17 + 00:0914
3Dørum,Wenche Royal Sport 4:06:55 + 03:474
4Stedøy-Johansen,Ingvill Merete IF Frøy 4:08:33 + 05:253
Resultatliste Kvinner veteran 65-69 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Haukeland,Gunhild HIL 6:38:50 + 00:0011
Resultatliste Kvinner veteran 70-74 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Yksnøy,Oline Rustad IL 5:21:44 + 00:0012
Resultatliste Kvinner veteran 75-79 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Grønntun,Lillemor IL Spiriton 5:32:16 + 00:0013
2Rustlie,Signy Henden Lørenskog FIL 5:51:48 + 19:3215
Resultatliste Kvinner mosjonReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
Assarsson,Erika Glimåkra 5:36:40 1
Bakken,Titina Romerike Ultraløperklubb 4:56:29 1
Baldersheim,Nina 5:45:10 1
Bengtsson,Linda Klåveröds Skidklubb 4:05:14 1
Bergh Svedahl,Martina Asplan Viak BIL 5:27:42 1
Bjerke,Maria 4:35:39 1
Bjørge,Kirsten Eiesland Team Ludo 4:17:27 1
Brekka,Trine Eide Privat 5:15:28 1
Bridgewater,Sarah N/A 6:52:19 1
Dolk,Ann-Marie NSG 5:10:36 5
Enger,Katrine Berge 5:00:00 1
Enger,Tone Berge NOTEAM 5:00:00 1
Evju,Cecilie Eldrup Festina Lente 4:55:41 2
furu,Stine Vågstranda Idrettslag 4:47:17 1
Garfors,Benedicte Bjarnoll Grøn Naustdal Maratonklubb 5:24:09 1
Hansen,Bente Aker solutions BIL 4:24:43 1
Jensvold,Hilde Barkholm Festina Lente 4:55:42 1
Jørgensen,Marie Louise 4:23:54 1
Karstensen,Anine 6:49:09 1
DNFLetellier,Carole 1
Magnussen,Kristin Oslo Frontrunners 4:43:16 4
Mataityte,Ruta 5:05:32 1
Moody,Kjersti NOTEAM 4:05:51 1
Petrohai,Wenche Toppløperne 5:13:21 3
Røsdal,Trude NIFU BIL 4:33:55 1
Schiele,Monica Sjukt Sprek 4:27:55 1
Schytt,Karina 5:03:25 1
Stendebakken,Nina 5:36:40 1
Stenersen,Elin Hem 4:03:05 1
Sundheim,Helene Statnett 4:56:28 1
Vogt-Svendsen,Heidi Bækkelagets SK 5:20:20 1
von Knorring,Pollyanna Skiforeningens Turskøytegruppe 5:44:42 2
Walhovd,Kristine B LCBC 3:44:31 1
Wangensteen,Mona 4:52:29 1
Østhus,Gitte 6:52:19 2
Resultatliste Menn aktive 18-34 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Strupstad,John Henry FIK Ren-Eng 2:39:09 + 00:001
2Marvik,Jarle IK Tjalve 2:53:18 + 14:093
3Instebø,Eigil Gloppen Friidrettslag 2:53:35 + 14:261
4Gottfridsson,David Slevik IL 2:57:00 + 17:511
5Nordby,Johan Ernst & Young BIL 3:01:14 + 22:051
6Bjerland,Torstein 3:02:11 + 23:021
7Aarnes,Hans Christian Nittedal IL 3:04:28 + 25:197
8Stovner,Roar Bakken 3:08:37 + 29:281
9Ellefsen,Håvard SU-Kameratene 3:10:59 + 31:5010
10Vogt-Svendsen,Simen Stabil 3:11:31 + 32:222
11Myrum,Craig 3:13:44 + 34:351
12Kjønsberg,Øyvind Vind IL 3:16:24 + 37:151
13Aalbu,Anders Malvik IL 3:18:01 + 38:524
14Øvrum,Øystein 3:18:37 + 39:281
15Brandebura,Michal 3:20:24 + 41:151
16Jakobsen,Ken-Robert Ampmandens Døtre 3:20:32 + 41:233
17Køhn,Mathias Langfjæran Kiwi Vogtsgate 587 3:21:30 + 42:214
18Schrumpf,Thorkild Skarphedin 3:23:14 + 44:051
19Nævestad,Tor-Olav Team Tor 3:26:12 + 47:034
20Flåtnes,Erik Andebu 3:26:56 + 47:471
21Natvig,Henrik Nittedal IL 3:27:10 + 48:018
22Hole,Steffen Amlie Team Raske Gutter 3:27:14 + 48:053
23Gunnarsson,Simon Jerkules Atletklubb 3:28:02 + 48:531
24Kopperstad,Olav Norvald 3:28:07 + 48:581
25Teigland,Johannes Privat 3:28:41 + 49:321
26Aspelund,Edvard 3:29:25 + 50:161
27Waaler,Christian SK Rye 3:30:41 + 51:321
28Espejord,Sindre 3:31:40 + 52:311
29Flemmen,Thomas Team Stredet 3:32:03 + 52:542
30Olaussen,David Nobelshesten 3:32:42 + 53:331
31Grindland,Ola NTNUI 3:33:37 + 54:282
32Solnørdal,Vegar 3:35:17 + 56:081
33Gundersen,Per Ole M. 3:35:19 + 56:102
34Sjøberg,Erlend Team NPRO 2 3:36:07 + 56:582
35Reiersdal,Morten Henseid IL 3:36:31 + 57:221
36Bengtsson,Staffan IL Mogutten 3:38:34 + 59:251
37Eidhof,Chris 3:40:44 +1:01:351
38Bjørseth,Magnus Strømmen og Lillestrøm SK 3:41:54 +1:02:451
39Andresen,Stein Wilhelm Nittedal IL 3:43:23 +1:04:143
40Høiland,Tore 3:44:20 +1:05:111
41Ruud,Pål Simen 3:44:32 +1:05:231
42Buhaug,Mads Øyer-Tretten IF 3:45:58 +1:06:491
43Odden,Ole Nicolai LB 3:46:19 +1:07:103
44Normann,Håvard NOTEAM 3:46:38 +1:07:291
45Holm,Henning EVO 3:51:39 +1:12:301
46Borthen,Henrik Heming 3:53:43 +1:14:342
47Doan,Kevin Van BDO 3:54:08 +1:14:591
48Kurvits,Erko SK Keremeister 3:55:28 +1:16:191
49Mikkelsen,Andreas Jebsen Janus IF 3:55:31 +1:16:221
50Bjørnvold,Jon Wilhelmsens Idrettslag 3:57:12 +1:18:031
51Granli,Morten Romerike Ultraløperklubb 3:58:48 +1:19:392
52Percheron,Benoît 4:01:51 +1:22:421
53Moen,Kjetil 4:06:08 +1:26:591
54Hansen,Erik 4:06:58 +1:27:492
55Borthen,Thomas Janus IF 4:07:31 +1:28:223
56Treider,Martin Oppegård IL 4:07:38 +1:28:291
57Leng,Samuel Army 4:08:02 +1:28:531
58Hellerud,Lars Peder Karset 4:16:37 +1:37:281
59Sverdrup,Andreas Gjellebæk Möhlenpris IL 4:17:42 +1:38:332
60Kristiansen,Mikkel 4:21:16 +1:42:072
61Mosvold,Thorvald Ullevål IL/Oslofjord triatlon 4:23:51 +1:44:421
62Berstad,Eivind Teach First Norway 4:23:52 +1:44:431
63Heimsvik,Stian 4:25:30 +1:46:211
64Hansen,Magne HSIL 4:26:38 +1:47:291
65Bratberg,Øivind Hammeren Løpertrupp 4:32:45 +1:53:369
66Pettersen,Marius A. F. Strømsgodset IF 4:39:27 +2:00:181
67Galaasen,Anders Mølster Løpetid 4:39:51 +2:00:421
68Galland,Alexandre 4:41:52 +2:02:431
69Holm,Magnus 4:48:47 +2:09:381
70Jordan,Tom Riversway Road Runners 4:54:11 +2:15:021
71Ross,Nicolas 4:57:06 +2:17:571
72O'Dwyer,Alex Sandhurst 5:05:12 +2:26:031
73Harreschou,Philip Tøyen Golfklubb 5:23:37 +2:44:281
74Natvig,Halvor Nittedal IL 5:24:38 +2:45:291
75Bellsoley,Hugo Team Raid Edhec 6:05:31 +3:26:221
Resultatliste Menn bedrift 18-34 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Holager Rødde,Tor SpareBank 1 Markets 3:21:05 + 00:001
2Askgaard,Nils Team STR 3:21:56 + 00:511
3Ottosen,Endre Norsk Energi 3:31:12 + 10:071
4Hanslien,Magnus PwC 3:33:18 + 12:132
5Schiefloe,Jørund MUNO 3:38:56 + 17:512
6Normann,Geir KLP BIL 3:43:30 + 22:251
7Setså,Marius GE Healthcare 3:43:49 + 22:441
8Solum,Alexander PwC BIL 3:45:51 + 24:463
9Vikebak,Kristoffer Barbøl Nordisk Senter BIL 3:50:55 + 29:501
10Kolbeinstveit,Atle Econa 3:53:31 + 32:261
11Nielsen,Niels Hygum FFI BIL 3:54:02 + 32:572
12Garcia,Alexis 3:54:18 + 33:131
13Øiamo,Preben Pulse Communications 3:54:49 + 33:441
14Storsve,Andreas Berg LCBC UiO 4:00:15 + 39:101
15Eek-Nielsen,Ole Håkon 4:05:25 + 44:201
16Ludvigsen,Tomas Cisco 4:06:07 + 45:021
17Persen,Ken Gøran Embriq BIL 4:08:32 + 47:271
18Øvergaard,Hans Michael KLP BIL 4:14:22 + 53:171
19Schau,Eirik 4:14:30 + 53:251
20Høyer,Jonas KLP BIL 4:15:17 + 54:121
21Bauer,Karl-Axel Team KAM 4:19:16 + 58:111
22Folgerø,Sigstein Norges musikkhøgskole 4:21:08 +1:00:031
23Haddal,Paal Oslo Sportslager 4:23:24 +1:02:191
24Kristiansen,Steffen Mio Nedre Fjellstrand Kappgangklub 4:25:20 +1:04:151
25Furnes,Bjørn Tore JIL Trondheim 4:26:37 +1:05:321
26Hevrøy,Sjur UD 4:34:45 +1:13:401
27Ramstad,Joakim JBV BIL Oslo 4:37:09 +1:16:041
28Holzhauser,Frank JIL Oslo S 4:42:39 +1:21:342
29Ystad,Paul Andreas Marchioro Norsk Energi 4:46:34 +1:25:291
30Christiansen,Magnus Moore Stephens 4:51:20 +1:30:151
31Mjelde,Jon Moore Stephens 5:08:29 +1:47:241
32Corr,Eddie JIL Grorud 5:23:36 +2:02:311
DNFLawrence,Samuel Riversway Roadrunners 1
Resultatliste Menn veteran 35-39 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Aker,Vemund Treningscamp 3:12:39 + 00:006
2Garfjell,Bjørn-Harald SK Kraft 3:13:57 + 01:184
3Verås,Bjørn Inge Gjestrud Sikfiskarlag 3:14:51 + 02:121
4Fleisje,Henrik YIT BIL 3:16:36 + 03:572
5Wormsen,Anders 3:16:47 + 04:083
6Mc Neela,Michael Mayo AC 3:25:08 + 12:291
7Skorstad,Frode SK Rye 3:28:20 + 15:412
8Høvde,Torbjørn Østmarka mjød og knivstikkarla 3:28:26 + 15:474
9Alvik,Sverre Veritas BIL 3:28:54 + 16:151
10Wethal,Joakim IL i BUL 3:29:23 + 16:442
11Helland,Tarjei Vålerenga Ski 3:29:33 + 16:542
12Lønaas,Håvard Bråtane CK 3:29:57 + 17:185
13Bakke,Terje Skanska aktiv 3:30:59 + 18:201
14Myklebust,Tomas 3:31:18 + 18:391
15Gjestrud,Erlend Sikfiskarlaget 3:31:22 + 18:431
16Andrijauskas,Arunas 3:33:38 + 20:591
17Mæhlen,Jens 3:37:16 + 24:373
18Hafseng,Henrik 3:38:32 + 25:534
19Sivertsen,Vegard Aker Solutions 3:39:54 + 27:154
20Stordrange,Jan Kristian Flekkefjord 3:40:42 + 28:039
21Iversen,Per Richard OSI Friidrett 3:41:06 + 28:276
22Rydevik,Kalle Club Kalle 3:41:33 + 28:541
23Potter,Marc Riversway Roadrunners 3:41:35 + 28:561
24Iversen,John OSI 3:41:58 + 29:194
25Innselset,Jan Erlend Peab BIL / Team Fjelluft 3:47:28 + 34:491
26Brunette,Matt Norges Banks Idrettslag 3:48:07 + 35:281
27Wicklund,Tor Atle 3:48:43 + 36:045
28Lind,Jahn Thomas Ull/Kisa Håndball 3:49:30 + 36:511
29Steffensen,Christian Møllefaret 3:49:40 + 37:012
30Børter-Eriksson,Mikael Stora Essingen 3:50:21 + 37:421
31Holager,Christopher JIL Oslo/Sletta Gym 3:52:38 + 39:595
32Arntzen,Odd Anders Agder Energi BIL 3:52:47 + 40:081
33Snekkestad,Kenneth Posten 3:53:11 + 40:324
34Jannerup,Peter Humlebæk skole 3:54:01 + 41:221
35Lie,Henrik 3:56:13 + 43:341
36Lysen,Kjetil Norges Banks Idrettslag 3:56:21 + 43:421
37Støyle,Alf Kristian 3:57:38 + 44:591
38Heiestad,Henrik Oppegård Kenyans 4:02:09 + 49:301
39Solli,Martin 4:02:38 + 49:591
40Kristiansen,Thomas Østmarka Mjød og Knivstikkarla 4:04:45 + 52:068
41Jensen,Arne Bjørge Tyttebærkroken IL 4:04:52 + 52:131
42Been,Halvor Moss Skiklubb 4:06:35 + 53:562
43Asbjørnsen,Knut Olav SkiLøperne 4:06:43 + 54:041
44Standberg,Victor Ukulele 4:08:13 + 55:3410
45Derbakk,Nils Jørgen Flytoget 4:09:56 + 57:172
46Heidenstrøm,Roar Østmarka mjød og knivstikkarla 4:11:05 + 58:263
47Lund,Kenneth Semb 4:11:59 + 59:201
48Bakken,Erlend Skaarbrevik 4:12:00 + 59:213
49Sundet,Mads Hamnedalens vel 4:12:35 + 59:562
50Berge,Harald Crossfit Oslo 4:13:34 +1:00:552
51Ødegaard,Espen Gærningen skiklubb 4:14:49 +1:02:101
52Volden,Sindre 4:15:37 +1:02:582
53Juul-Gam,Tom MAD RUNNER 4:16:00 +1:03:211
54Eikrem,Tor Olav Norsk Energi 4:17:55 +1:05:162
55Stålsett,Eirik 4:21:09 +1:08:302
56Patry,Frederic FFF 4:21:53 +1:09:143
57Bjørnås,Vidar 4:22:46 +1:10:071
58Bøhmer,Stian Florø 4:23:33 +1:10:541
59Jakobsen,Aksel 4:27:00 +1:14:213
60Vada,Geir-Arne Politiets idrettslag, Sør-Tr.l 4:27:08 +1:14:291
61Martinsen,Anders ABBV 4:27:24 +1:14:451
62Syversrud,Roy Arne Romerike Ultraløperklubb 4:27:31 +1:14:522
63Hafsmoe,Per Niklas OPIL 4:33:28 +1:20:491
64Stokke,Hallvard 4:35:57 +1:23:181
65Juelsen,Ole Team Messelt/MOPIL 4:37:44 +1:25:051
66Granå,Andre Privat 4:46:29 +1:33:501
67Lystad,Jarle 4:48:19 +1:35:401
68Andersen,Christian Team Andersen 4:48:34 +1:35:553
69Gausemel,Håvar 4:55:31 +1:42:5213
70Opdahl,Lars Lieng Heming 4:55:32 +1:42:531
71Langgaard-Nielsen,Stian Nybro inventura 5:09:33 +1:56:541
72Stordalen,Thomas Røa IL 5:18:16 +2:05:371
73Olaisen,Birger Retterstøl FFI BIL 5:24:23 +2:11:443
74Magnussen,Vidar Maratonklubben 6:32:25 +3:19:461
Resultatliste Menn veteran 40-44 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Schuler,Thomas Vikhamar Skiforeningen 3:04:46 + 00:005
2Solheim,Haakon Rustad IL 3:05:17 + 00:313
3Karlsen,Morten D. SK KRAFT 3:08:56 + 04:104
4Solvold,Odd Ivar Runar Triathlon 3:14:13 + 09:271
5Hoel,Kristian Privat 3:15:04 + 10:1811
6Stray,Aleksander DNB Markets 3:17:18 + 12:321
7Bjerkestrand,Øyvind 3:17:38 + 12:522
8Roncoroni,Luca Civello/Drøbak 3:18:27 + 13:412
9Mittun-Kjos,Thomas Blodsmak SK 3:18:53 + 14:071
10Christensen,Per Njård 3:20:27 + 15:415
11Boman,Kim DnB BIL 3:22:50 + 18:049
12Spinde,Dag OSI/NVE 3:24:47 + 20:011
13Christensen,Bjørn Moss FK 3:25:03 + 20:171
14Mortensen,Tore Justervesenet BIL 3:27:04 + 22:187
15Nasvik,Ingve SK Rye 3:28:15 + 23:294
16Bjørkå,Hans Otto Skanska aktiv 3:30:00 + 25:143
17Selvik,Sigbjørn BDO 3:30:28 + 25:421
18Rachlew,Cato Team C-010 3:30:44 + 25:587
19Andersen,Roy Freddy Fredrikstad IF 3:33:45 + 28:593
20Ramberg,Håkon Corre Forrest Corre 3:37:28 + 32:423
21Trædal,Kaare Øystein Making Waves AS 3:38:26 + 33:401
22Müller,Richard Lyn 3:39:07 + 34:211
23Larsen,Svein Erik SEB 3:40:02 + 35:163
24Stenseth,Eivind Enter Forsikring 3:40:05 + 35:192
25Andersen,Ståle KFUM 3:40:37 + 35:513
26Sande,Nils Ola Ous bil 3:43:07 + 38:211
27Strøm-Roum,Henrik OUS 3:43:42 + 38:561
28Kvadsheim,Hallgeir 3:44:05 + 39:192
29Blaauw,Andre SiV HF 3:44:46 + 40:003
30Gran,Marius Pusterom 3:44:51 + 40:051
31Gossner,Andreas forsprang.NET 3:46:05 + 41:192
32Brande,Richard 3:46:46 + 42:002
33Lid,Arve Team Fjelluft 3:46:49 + 42:034
34Dale,Christopher 3:48:00 + 43:141
35Berget,Vidar Making Waves AS 3:48:50 + 44:0417
36Balfour,Alexander 3:48:54 + 44:083
37Hernes,Frank Hermann Kreftforeningen BIL 3:57:10 + 52:241
38Dyremyhr,Dag Oskar 3:57:44 + 52:585
39Aasmundsen,Tommy Gjøvik klatreklubb 3:58:10 + 53:242
40Hoel,Øystein 4:01:05 + 56:194
41Breievne,Yngve Sporild Hasle-Løren 4:02:56 + 58:102
42Mackenzie,Alasdair Clan Mackenzie 4:06:26 +1:01:404
43Pinås,Tomas Romerike Ultraløperklubb 4:08:49 +1:04:031
44Pedersen,Bjørn-Erik Ås IL 4:10:03 +1:05:171
45Rossin,Eric 4:10:25 +1:05:391
46Krogh,Harald Takeda Nycomed Marathon Club 4:10:43 +1:05:571
47Markmanrud,Jens Christoffer Jotun BIL 4:12:20 +1:07:343
48Rydland,Jens Oslofjord Triatlon 4:13:00 +1:08:142
49Terrone,Francesco 4:14:50 +1:10:042
50Hagen,Espen Flytoget 4:15:47 +1:11:012
51Eriksen,Harald Elvebakken vgs 4:16:02 +1:11:162
52Johansen,Jan Ivar E. Team Ull 4:17:52 +1:13:061
53Ragnarssson,Tomas 4:20:27 +1:15:411
54Haagensen,Per Fondsfinans BIL 4:21:01 +1:16:153
55Thorbjørnsen,Rune Oslo Kommune BIL 4:23:09 +1:18:234
56Nielsen,Jon Magne Klif BIL 4:26:13 +1:21:271
57Hansen,Max Bern Milslukern 4:26:34 +1:21:481
58Backlund,Patriq MAD Runners 4:36:46 +1:32:001
59Rogstad,Stig Fil og Hvil 4:41:26 +1:36:401
60Lode,Morten How 4:41:58 +1:37:123
61Kringen,Stein-Roger NRK BIL 4:43:02 +1:38:161
62Auestad,Geir FLO IL 4:45:02 +1:40:161
63Granå,Ronny 4:46:30 +1:41:441
64Helgesen,Tormod Team Ull 4:46:37 +1:41:513
65Björnson,Mattias Björnstorps IF 4:51:51 +1:47:051
66Bjørkenes,Espen 4:52:45 +1:47:591
67Kodila,Alain Timothée ATK 4:56:25 +1:51:393
68Nielssen,Geir Sandefjord 12 IL 4:58:46 +1:54:002
69Eidsheim,Bjørn 5:36:50 +2:32:044
70Østlie,Magnus Theiste Sandefjord 12 IL 6:31:48 +3:27:021
Resultatliste Menn veteran 45-49 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Larsen,Kim Aarli Skeid 3:16:16 + 00:0016
2Eiksund,Ole Arne GSK BIL 3:19:45 + 03:298
3Enge,Trond Varde IL 3:20:26 + 04:101
4Eide,Helge KS & Skedsmo Kommune 3:21:35 + 05:197
5Gran,Rolf 3:24:21 + 08:051
6Lyngstad,Terje Jølster IL 3:25:56 + 09:401
7Patel,Arvin BUL 3:27:22 + 11:062
8Saxegaard,Jørgen Hjellnes Consult BIL 3:28:12 + 11:562
9Roti,Øystein 3:29:16 + 13:002
10Fredriksen,Erik Asker Turløp 3:32:33 + 16:173
11Skevik,Pål Brevpost IL 3:33:02 + 16:466
12Miller,Alexander 3:33:34 + 17:183
13Mjelde,Arve Privat 3:37:01 + 20:455
14Bennett,Tim SK Vidar / Team Skigo 3:37:42 + 21:2610
15Chittka,Jörg fifty-fifty 3:38:44 + 22:281
16Pålsson,Bruno Ranrike Berserk & Triathlon 3:39:23 + 23:071
17Lindblad,Geir Mette Lise's løpeklubb 3:41:29 + 25:131
18Sie,Kjetil 3:43:12 + 26:561
19Heines,Vebjørn 3:44:34 + 28:181
20Husebø,Steinar Myrstad Hamkam 3:46:46 + 30:303
21Grøstad,Thomas AGA BIL 3:50:15 + 33:594
22Andersson,Jan Olof 3:50:21 + 34:052
23Lundgaard,Jostein Nammo Raufoss Bil 3:50:33 + 34:173
24Ohr,Steinar Høvik Jogg 3:50:38 + 34:225
25Storli,Hans Budal IL 3:51:32 + 35:161
26Paalsrud,Knut Ivar 3:56:41 + 40:252
27Røraas,Tore sjumil.no 3:58:22 + 42:066
28Ruds,Olegs 3:59:02 + 42:461
29Selvig-Larsen,Kai 3:59:12 + 42:561
30Nymoen,Jim A. ISS 3:59:52 + 43:361
31Bale,Hans A. Øvrevoll Hosle 4:02:49 + 46:331
32Wolfgramm,Lennart Vekst er dårlig for miljøet 4:04:16 + 48:003
33Bekkelien,Ståle Sørbråten IL 4:04:22 + 48:067
34Wennemo,Erik Gold's Gym 4:05:11 + 48:557
35Popp,Magnus 4:05:49 + 49:331
36Garsjø,Per Otto Uniconsult BIL 4:08:57 + 52:412
37Jebsen,Christian Heming 4:09:38 + 53:222
38Slåen,Stein Tore Otta IL trimgruppa 4:09:50 + 53:344
39Meisland,Oddvar Trappefabrikken Kjell Meisland 4:10:44 + 54:284
40Risholm,Haakon 4:15:26 + 59:107
41Vittersø,Helge SLF BIL 4:15:35 + 59:192
42Lawson,Adam 4:15:54 + 59:381
43Berge,Gunnar Rustad IL 4:17:29 +1:01:135
44Hytjanstorp,Bjørn Spiridon LLL 4:20:21 +1:04:055
45Davis,Mark 4:21:39 +1:05:232
46Mengshoel,Tore 4:23:05 +1:06:491
47Rymoen,Espen Rygge IL 4:23:50 +1:07:343
48Tveit,Per Moss Skiklubb 4:23:51 +1:07:351
49Lona,Kåre Romerike Ultraløperklubb 4:24:49 +1:08:333
50Thorsberg,Finn Grue IL O-gruppa 4:28:37 +1:12:218
51Weseth,Tarjei Øvrevoll-Hosle IL 4:28:59 +1:12:431
52Mortensen,Niels Kongsberg 4:34:23 +1:18:073
53Nordbø,Gunnar Flekkefjord idrettsforening 4:36:59 +1:20:4311
54Slungaard,Tom Norsk Eiendomsinformasjon AS 4:39:58 +1:23:4220
55Bajevs,Aleksandrs 4:40:40 +1:24:241
56Aas,Tor Erik Solberg Bil AS 4:46:28 +1:30:121
57Eriksen,Rolf Sats Runningteam 4:50:34 +1:34:181
58Engebretsen,Steinar A. Asker Skiklubb 4:56:43 +1:40:271
59Cardet,Jean-Francois Les normands du Cotentin 5:21:16 +2:05:001
60Isene,Tor-Arne 5:38:12 +2:21:561
DNFSørgjerd,Øyvind Telenor 1
Resultatliste Menn veteran 50-54 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Høst,Gudmund Heming 3:00:13 + 00:003
2Ringen,Harald Oppegård IL 3:04:50 + 04:374
3Bjørnerud,Atle Heming 3:05:40 + 05:272
4Vågen,Geir Koll 3:09:24 + 09:115
5Nilsen,Vidar KLP BIL 3:09:40 + 09:2713
6Treffen,Tor Sjåstad /V.Lier 3:18:11 + 17:5810
7Lund,John IBM Klubben 3:21:47 + 21:342
8Holter,John Arild Sørbråten IL 3:24:39 + 24:2613
9Carlsen,Trond Inge Rustad IL 3:26:23 + 26:105
10Mohr,Frants Romerike Ultraløperklubb 3:27:17 + 27:0412
11Ellingsen,Bjarte Norsk Luftambulanse 3:29:17 + 29:044
12Grimsby,John Signo BIL 3:29:39 + 29:261
13Berntsen,Atle Oslo 3:48:13 + 48:0010
14Sendstad,Ragnar Livsnyterne 3:50:11 + 49:581
15Stedøy-Johansen,Magne IF Frøy 3:53:00 + 52:471
16Tønseth,Carl Peter Lyn Ski/GE Healthcare BIL 3:55:56 + 55:433
17Sveen,Halvor Ready/Team Aktiv 3:59:01 + 58:484
18Johannessen,Svein Rune Kondis 3:59:29 + 59:162
19Pettman,Stephen Riversway Road Runners 4:03:00 +1:02:471
20Johnsen,Dag Tore Kondis 4:03:54 +1:03:414
21Andersen,Knut Olav Ringerike Friidrettsklubb 4:07:40 +1:07:2713
22Ugelstad,Torbjørn DNM 4:09:41 +1:09:282
23Lillevold,Mads Ås IL 4:10:38 +1:10:251
24Karlsen,Trond Skimilajoggen 4:14:10 +1:13:571
25Tørstad,Eirik Gamleveien veteranklubb 4:16:05 +1:15:523
26Pentland,Michael 4:23:11 +1:22:582
27Mygland,Svein Fjellkraft 4:32:58 +1:32:451
28Rindahl,Johnny Team Ull 4:34:15 +1:34:021
29Erdal,Helge Magnus Statoil BIL 4:36:39 +1:36:261
30Saugnes,Per-Ola Fagerli BIL 4:36:47 +1:36:343
31Hallås,Sten Dagfinn NAV HMS O/A 4:39:35 +1:39:223
32Bruce,Erik Tretten b 4:40:22 +1:40:092
33Gausel,Erik Høyenhall Gymforening 4:45:13 +1:45:001
34Sivertsen,Roar 4:47:23 +1:47:105
35Furio,Dino 4:48:37 +1:48:241
36Svensson,Terje Fredrikstad IF 4:50:42 +1:50:294
37Johnson,Stephen Riversway Road Runners U.K. 4:54:10 +1:53:571
38Keshtjella,Tony DARDANEAGLE 4:54:29 +1:54:168
39Korsnes,Per Privat 5:06:09 +2:05:561
40Haukedal,Frode Magnus Wil 5:10:01 +2:09:482
41Juul Jensen,Carsten Holbæk 5:45:34 +2:45:211
42Bjørløw,Lars Kristian JBV BIL Oslo/Heming 6:18:55 +3:18:421
DNFAndresen,Egil 1
Resultatliste Menn veteran 55-59 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Høst,Håkon Lyn Ski 3:06:01 + 00:008
2Braathen,Ole Bjørn Sjåstad Vestre Lier 3:35:50 + 29:4913
3Gjerde,Bjørn Kåre IL i BUL 3:36:31 + 30:3013
4Iversen,Einar Romerike Ultraløperklubb 3:43:01 + 37:0010
5Karlsen,Jan-Henrik Skiforeningen 3:46:14 + 40:131
6Kanebog,Ragnvald Siemens 3:52:56 + 46:553
7Guttulsrød,Ole Ryggejoggen 3:53:19 + 47:186
8Walderhaug,Randolf Oslofjord Triatlon 3:53:48 + 47:471
9Roovers,Rudolf Ck Valdresekspressen 3:54:53 + 48:528
10Braut,Ivar 4:02:57 + 56:562
11Johnsen,Tor-Petter Sturla 4:06:17 +1:00:165
12Kristensen,Jan Telenor BIL 4:07:51 +1:01:501
13Stebbing,Wayne Sats Running Lillestrøm 4:08:35 +1:02:341
14de Pencier,Joseph 4:10:49 +1:04:481
15Kirkerud,Yngvar IBM Klubben 4:12:52 +1:06:518
16Høvik,Hans 4:15:14 +1:09:131
17Christensen,Einar 4:16:08 +1:10:072
18Indregard,Tore IL Jutul 4:28:19 +1:22:186
19Aasbø,Henrik Rindal IL 4:31:05 +1:25:044
20Bækman Kristensen,Bent Holbæk 4:32:47 +1:26:461
21Hovden,Jon Toten Treningssenter 4:36:02 +1:30:0111
22Collier,Steve Atomen Halden BIL 4:44:39 +1:38:386
23Reinhardtsen,Øystein 4:46:43 +1:40:421
24Madsen,Asbjørn Friskis og Svettis 4:58:25 +1:52:245
25Fuentes,Ricardo Rollag og Veggli IL 5:41:34 +2:35:334
26Johansen,Bård SiB 6:11:06 +3:05:051
27Andersen,Øystein BFG Fana / EiendomsRådgivning 6:58:47 +3:52:465
DNFFrydenlund,Hallgeir Tretten b 2
Resultatliste Menn veteran 60-64 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Dørum,Lars Chr. Skimilajoggen 3:22:56 + 00:006
2Lybeck,Torodd Fagernes IL 3:53:49 + 30:536
3Riis,Trygve Norges forskningsråd BIL 3:57:34 + 34:3815
4Nordnes,Lars-Ove Jutul IL 3:59:53 + 36:575
5Enoksen,Roy Harry Privat 4:06:34 + 43:388
6Hetland,Jan EIK Friidrettsklubb 4:08:04 + 45:0815
7Tangerås,Arvid Strandebarm IL 4:13:52 + 50:563
8Önnerby,Göran Anderstorps OK 4:21:18 + 58:221
9Mariani,Lorenzo Tusculum 4:27:15 +1:04:191
10Haugland,Jan IL Halsakameratene 4:35:10 +1:12:141
11Waalen,Kristian Spiridon 4:35:13 +1:12:173
12Haugen,Inge Asbjørn Hornindal IL 4:37:51 +1:14:5513
13Østevik,Torstein Klepp IL 4:40:38 +1:17:429
14Tunby,Jan Reidar Heming 4:55:24 +1:32:281
15Guldbjørnsen,Peder Askim IF 5:00:48 +1:37:521
16Meinhold,Günter 100Marathon Club Deutschland 5:11:52 +1:48:561
17Hem,Bjørn MSK 5:21:37 +1:58:415
18Cervero,Robert 5:39:32 +2:16:361
Resultatliste Menn veteran 65-69 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Brennhovd,Herbjørn Gol IL 3:31:09 + 00:006
2Skogvang,Kjell Spiridon 3:57:26 + 26:1718
3Hasvoll,Arne 4:23:28 + 52:191
4Skjørshammer,Morten Skiforeningen 4:43:22 +1:12:131
5Erichsen,Knut Trygve Stovnerkameratene 4:46:05 +1:14:5620
6Nordland,Ivar DNBNOR-BEDRIFT 4:59:19 +1:28:1017
7Hammer,Jarle Nittedal IL 5:18:17 +1:47:088
8Kittelsen,Svein Kondis 5:22:57 +1:51:481
9Arntzen,Dagfinn 6:22:10 +2:51:0120
Resultatliste Menn veteran 70-74 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Lock,Allan Silson Joggers 4:45:16 + 00:004
2Gausemel,Jan Øystre Slidre IL 4:51:33 + 06:1720
3Farstad,Bjarne Johan Idrettslaget Bryn 5:16:04 + 30:486
4Sel,Harald Bryne FIK 5:47:53 +1:02:372
5Bjørneklett,Arvid 7:09:36 +2:24:209
Resultatliste Menn veteran 75-79 årReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
1Stoltenberg-Hansson,Erik Norcem Brevik 4:40:36 + 00:0017
2Moen,Ketil IL Koll 5:09:16 + 28:4016
3Kinn,Jan Sverre JIL Oslo S 6:53:16 +2:12:407
Resultatliste Menn mosjonReturn
Plass Navn Klubb                 TidAnt.gng
Ackenhausen,Øistein COOP 6:57:19 18
Anderssen,Knut Asker 5:30:13 11
Antonsen,Anders Høgg 5:03:50 2
Bakken,Wiggo Jevnaker IF 5:43:48 11
Basol,Ali Istanbul Orienteering Club 5:38:14 1
Berg,Bjørn Advokatfirmaet Riisa & Co 4:40:04 1
Bergheim,Sven-Inge 4:48:23 3
Bertelsen,Tom-Rune Drammen Kickboxing klubb 4:28:56 19
Bommen,Thommy 5:41:34 1
Borgen,Sverre Team Ena 4:08:58 1
Bredesen Maliberg,Andreas Åsnes Finnskog IL 5:13:58 1
DNFBredesen,Ivar Asbjørn Høgg 3
Breian,Anders 4:21:11 1
Brenna,Kristen 3:27:40 3
Bækken,Jørgen 3:59:08 1
Børkeeiet,Petter 4:28:57 1
Colldén,Jan 4:39:08 1
Dahl,Aleksander Danske Bank 4:10:05 1
Danbolt,Ole Jørgen 5:38:00 3
Deilhaug,Andreas Askimbonden 4:48:41 1
Dolk,Bengt NSG 4:06:47 5
Dybendal,Øystein Åsnes jakt og fiskeforening 4:38:45 1
Eikemo,Jørn Heming 5:48:16 12
Eikemo,Oscar Alexander Heming 5:46:15 1
Enger Nakken,Christian 4:57:29 1
Enger,Rune Kondis 6:35:19 7
DNFEriksen,Jan Erik Kataja Frisk Stil 3
Fossheim,Rune Kondis 4:22:27 14
Furulund,Vegard 3:15:42 1
Furunes,Erling FUFIGHTERS 4:25:29 1
Følling,Magnus Team NPRO 2 3:59:34 1
Gabrielsen,Torsten Intuia 4:41:02 2
Garfors,Gunnar Garfors springekompani 3:28:12 1
Garfors,Øystein Naustdal Maratonklubb 3:57:58 1
Gilbrant,Helge Terje 4:33:40 4
DNFGraffer,Guttorm Nets Active 2
Granmo,Tor Skatt øst 6:49:10 2
Gulbrandsen,Steffen NOTEAM 5:02:37 1
DNFHagen,Hans-Kristian Åsnes jakt og fiskeforening 1
Halvorsen,Jon 5:38:03 1
Hasle,Sven Erik 5:48:33 5
Hasselgård,Lars Fredrik Team Ena 3:54:30 1
Haug,Arild 5:14:50 8
Hem Stenersen,Magne 3:59:04 2
Holter,Frank Olaf Valhall 5:47:32 4
Holth,Magnus Kråkstad IL 4:32:38 1
Hox,Lars Sleipner Motor AS 4:23:21 1
Hungnes,Bjørn 5:43:52 1
Hungnes,Torkil 5:43:52 2
Høyer,Andreas 4:39:28 1
Ivarsson,Anders Det Bruna Laget 4:41:46 2
Jacobsen,Lars CWB 4:39:58 1
Jahnsen,Tor Erling Torridal IL 6:21:03 2
Johannesen,Kjell Arne Privat 5:44:45 8
Jøssang,Stein 3:55:16 3
Kheradmandi,Espen 4:29:47 1
Klausen,Per Kristian 4:48:38 1
Kleveland,Roy Cato Sletta Gym 3:44:01 5
Kringlen,Espen 4:29:02 1
Kristiansen,Bendik Tempranillo 4:13:08 3
Krogstad,Audun 4:21:23 1
Krøvel,Harald Kondis 4:52:44 8
Kvick,Olle NOBIL 4:12:38 1
Lund,Per 5:44:12 8
Medle,Kjartan SK Rye 5:00:00 1
Mjånes,Jens-Reidar IL Knubben 5:09:58 1
Myrabø,Steinar JBV BIL Oslo/IL GeoForm 5:54:23 17
Nordal,Asbjørn Nor Team 6:19:24 13
Nygård,Stian 4:42:14 1
Nørstenes,Jo Rælingen Skiklubb 4:06:29 6
Naas,Gunnar Mikal Vogt-Naas IL 5:08:58 5
Oland Stjern,Eivind 4:05:48 3
Paulsen,Sverre Oslo 4:28:35 1
Pettersen,Mattis 4:25:49 1
Pickhardt,Sven 4:33:28 1
Reinhartsen,Jørn Stian 6:38:10 1
Rogne,Øyvind Klubben av Klubber 4:37:09 1
Sagen,Tore 5:26:41 1
Sandberg,Roland Varpe BK 6:31:48 1
Sander,Pål 5:28:49 4
Sandness,Jakob Kongsberg politiidrettslag 4:46:09 6
Sheppard,Roy Christianssands Bryggeri 6:21:03 3
Skauen,Thor Otto 5:38:52 1
Solhaug,Fritz 7:56:56 1
Standahl,Bjørn Ivar 4:24:52 1
Stoves,Ted 5:19:02 2
DNFSøberg,Are 1
Tallaksen,Pål Team Bob 6:47:18 1
Thorbjørnsen,Anders LoL 4:17:17 1
Thorstensen,Runar Romerike Ultraløperklubb 4:56:28 14
Try,Lars 6:12:05 6
Ursin,Kristoffer 4:24:39 1
Wandås,Johan Veidekke entreprenør 3:51:12 1
Wang,Christoffer 4:14:43 1
Weydahl,Birger Drøbak Maratonklubb 5:55:07 8
Wigen,Anders 4:34:43 1
Ødegård,Marius IL i BUL 5:20:28 1
Øverbye,Morten Heggedal IL 4:13:54 1
Aass,Nicolai Heming 4:46:44 1

20.06.13 18:07:07 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: NSkm