DNB cup2/Statkraft junior1 Spr

Lygna Skisenter. Lygna Skisenter

08.12.13

Resultatliste Menn SeniorReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Tufte,Pål Kristian Grue Geilo IL / Team Statkraft Lillehammer 28:31 + 00:00 (1-1)
2Gjesbakk,Fredrik Bossmo & Ytteren IL 28:38 + 00:07 (0-2)
3Andersen,Joakim Hald Asker SK 28:41 + 00:10 (1-0)
4Fenne,Thomas Voss SSL / Team Norgesbakeriet 28:48 + 00:17 (0-1)
5Aalvik,Erling Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 28:51 + 00:20 (1-2)
6Stenersen,Torstein Målselvs Skiskyttere / Team Østersund 28:54 + 00:23 (0-2)
7Hov,Sigurd Svene IL / Team Statkraft Lillehammer 29:05 + 00:34 (0-1)
8Lindland,Martin Bødalen IF 29:29 + 00:58 (0-2)
9Stubbe,Erland Vedeler Oslo SSL / Team Statkraft Lillehammer 29:53 + 01:22 (0-2)
10Hol,Marius Målselvs Skiskyttere 29:56 + 01:25 (0-1)
11Ingebrigtsen,Marius Norø Sirdal Skilag 30:01 + 01:30 (0-2)
12Røiseland,Sverre T. Knaben IL / Sirdal Ski 30:04 + 01:33 (0-1)
13Andresen,Frode Hønefoss SSK 30:06 + 01:35 (1-3)
14Stensvold,Eivind Geilo IL 30:07 + 01:36 (0-0)
15Bergli,Vegar Skonseng UL / Team Polarsirkelen ski 30:10 + 01:39 (3-2)
16Erdal,Ole Martin Førde IL, skiskyttargruppe / Team Statkraft Nordfjord 30:13 + 01:42 (2-2)
16Thomassen,Amund Hoff Sauda SSL 30:13 + 01:42 (1-1)
18Rui,Martin Froland IL / Sirdal Ski 30:14 + 01:43 (1-1)
19Christiansen,Eirik Robert Simostranda IL 30:16 + 01:45 (2-1)
20Mørkve,Bjarte Eldar IL / Team Statkraft Trondheim 30:26 + 01:55 (1-2)
21Solvang,Bjarte Hålandsdal IL / Team Statkraft Hordaland 30:29 + 01:58 (0-3)
22Galåen,Magnar Kne Røros IL 30:30 + 01:59 (0-3)
23Brattsveen,Rune Nordre Land IL 30:32 + 02:01 (0-3)
24Rolland,Sigve Ness Tingvoll IL / Team Statkraft Trondheim 30:42 + 02:11 (1-1)
25Bratli,Eirik Fossum IF 30:45 + 02:14 (1-2)
25Ulvund,Kolbjørn Eldar IL / Team Statkraft Hordaland 30:45 + 02:14 (1-1)
27Dramdal-Borge,Eirik Svene IL 30:54 + 02:23 (1-0)
28Frydenlund,Ole Kristian MjøsSki / Team Natrudstilen 30:56 + 02:25 (1-0)
28Muan,Martin Meldal IL / Team Statkraft Trondheim 30:56 + 02:25 (2-2)
30Joramo,Knut T. Målselvs Skiskyttere / Team Østersund 31:10 + 02:39 (2-0)
31Sæten,Christian Nittedal SSL 31:11 + 02:40 (3-2)
32Kjerneth,Marius Sørskogbygda IL 31:13 + 02:42 (3-1)
32Gifstad,Thomas Oslo SSL / Team Statkraft Oslo Akershus 31:13 + 02:42 (4-1)
34Berg,Even Langseth Åsnes SSL / Team Natrudstilen 31:20 + 02:49 (2-1)
35Kilskar,Ole Rødvik Frol IL 31:22 + 02:51 (1-1)
36Langmoen,Torgeir Åsnes SSL 31:32 + 03:01 (2-2)
37Bertrand,Guillaume CAN / Team Statkraft Lillehammer 31:33 + 03:02 (0-2)
38Mjåland,Andreas Birkenes IL / Sirdal Ski 31:42 + 03:11 (2-2)
39Bjørsland,Eyvind Estenstad Trondhjems Skiskyttere / Team Statkraft Trondheim 31:45 + 03:14 (0-1)
40Huse,Andreas Aalberg Fossum IF 32:16 + 03:45 (2-4)
41Christensen,Jørgen Bråthen Lier IL 32:45 + 04:14 (3-2)
42Gilje,Stian Sandnes SSL 32:51 + 04:20 (5-2)
43Larsen,Kris-Andrè Målselvs Skiskyttere 32:57 + 04:26 (1-2)
44Heldal,Anton Drangedal IL 34:12 + 05:41 (0-3)
45Rostad,Trym Gjerdrum IL 37:48 + 09:17 (2-3)
DNFØwre,Eirik Andreas Åsnes SSL / Team Natrudstilen
DNSWærnes,Andreas Dahlø Trondhjems Skiskyttere / Team Statkraft Trondheim
DNSWold,Asbjørn Vik IL / Team Norgesbakeriet
DNSNygård,Syver Byåsen SSL / Team Statkraft Trondheim
DNSStormoen,Tor Petter Lillebo Alvdal IL / Team Statkraft Nord-Østerdal
DNSGundersen,Tore Martin Søbak Åsnes SSL
DNSGjermundshaug,Vegard Bjørn Alvdal IL

Kontakt e-post adresse: nils@prestkvern.net

08.12.13 18:00:05 eSkiskyting versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit