DNB cup2/Statkraft junior1 Spr

Lygna Skisenter. Lygna Skisenter

08.12.13

Resultatliste Menn 20-21 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Rørvik,Fredrik Mack Målselvs Skiskyttere 28:17 + 00:00 (0-0)
2Gjørven,Jarle Midthjell Markane IL / Team Statkraft Lillehammer 29:13 + 00:56 (0-0)
3Bakken,Per Arne Os IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 29:14 + 00:57 (0-1)
4Smeby,Henrik Sagosen IL Bevern / Team Statkraft Lillehammer 29:20 + 01:03 (1-1)
5Femsteinevik,Martin Hålandsdal IL / Team Statkraft Hordaland 29:27 + 01:10 (1-1)
6Gausemel,Amund Iversen Vingrom IL / Team Statkraft Lillehammer 30:03 + 01:46 (1-2)
7Gifstad,Henrik Oslo SSL / Team Statkraft Oslo Akershus 30:06 + 01:49 (0-2)
8Svaland,Håkon Birkenes IL 30:12 + 01:55 (1-3)
9Dotterud,Sondre Kvikne Vingrom IL / Team Statkraft Lillehammer 30:13 + 01:56 (1-1)
10Lyngstad,Anders Trønsdal Inderøy IL /STVGS 30:14 + 01:57 (1-0)
10Leren,Tore Vingelen IL / Team Statkraft Lillehammer 30:14 + 01:57 (0-3)
12Kvam,Andreas Meldal IL /MVGS 30:16 + 01:59 (0-2)
13Forsberg,Niklas SVERIGE / Biathlon Østersund 30:18 + 02:01 (1-1)
13Luchsinger,Tommi IL Bevern / Team Statkraft Lillehammer 30:18 + 02:01 (1-3)
15Haugum,Marius Bærums Skiklub / Team Statkraft Oslo Akershus 30:28 + 02:11 (1-3)
16Kalkenberg,Simon Ågheim Skonseng UL / Team Polarsirkelen ski 30:35 + 02:18 (1-2)
17Aas-Eng,Per Buttingsrud Vingelen IL / Team Statkraft Lillehammer 30:37 + 02:20 (2-2)
18Livik,Håkon Meråker SSK /MVGS 30:40 + 02:23 (0-1)
18Gurigard,Vemund Ravnsborg Vingrom IL 30:40 + 02:23 (0-2)
20Ulekleiv,Øystein Dombås IL / Team Statkraft Lillehammer 30:42 + 02:25 (2-1)
21Øverby,Anders Lier IL 30:45 + 02:28 (1-1)
22Meland,Johan Eirik Markane IL / Team Statkraft Lillehammer 30:48 + 02:31 (1-2)
22Steien,Aasmund Kjøllmoen Folldal IF / Team Statkraft Nord-Østerdal 30:48 + 02:31 (1-2)
24Haugen,Chris Endre Trondhjems Skiskyttere /HVGS/ Team Statkraft Lillehammer 30:54 + 02:37 (1-0)
25Sonflå,Espen Meråker SSK /MVGS 30:57 + 02:40 (0-2)
26Solligård,Øystein Orkdal IL 31:00 + 02:43 (2-0)
27Aalerud,Kristian Andre Bærums Skiklub / Team Statkraft Oslo Akershus 31:13 + 02:56 (2-2)
28Nymoen,Håvard Vingelen IL / Team Statkraft Nord-Østerdal 31:14 + 02:57 (4-1)
29Foyn,Thomas Berge Bærums Skiklub / Team Statkraft Oslo Akershus 31:20 + 03:03 (0-3)
30Johansen,Kristian Hønefoss SSK 31:26 + 03:09 (1-0)
31Aabel,Nils Christian Birkenes IL 31:31 + 03:14 (1-0)
32Blikra,Endre Trondhjems Skiskyttere /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 31:43 + 03:26 (2-2)
33Evjen,Vebjørn Lier IL / Team Statkraft Oslo Akershus 31:45 + 03:28 (1-1)
34Nergård,Jonas Hernes IL / Team Natrudstilen 31:46 + 03:29 (1-3)
35Aketun,Bendik Fyresdal SSL / Team Statkraft Lillehammer 31:56 + 03:39 (0-2)
36Fladsrud,Eskil Østre Toten Skilag /MVGS 31:57 + 03:40 (2-1)
37Hensema,Sondre Eriksen Bødalen IF / Sirdal Ski 32:10 + 03:53 (0-2)
38Skinnes,Vegard Simostranda IL 32:15 + 03:58 (1-1)
39Nenseter,Aslak Bø SSL 32:23 + 04:06 (1-1)
40Blokkum,Jørgen Trondhjems Skiskyttere /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 32:27 + 04:10 (1-1)
41Turvoll,Joar Vik IL / Team Statkraft Hordaland 32:28 + 04:11 (0-4)
42Skogset,Martin Trondhjems Skiskyttere /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 32:43 + 04:26 (0-0)
43Finne,Eirik Viking, TIF / Team Statkraft Hordaland 32:56 + 04:39 (3-3)
44Netland,Thomas Hålandsdal IL / Team Statkraft Hordaland 33:02 + 04:45 (2-1)
45Toldnes,Ådne Snåsa SSL /MVGS 33:08 + 04:51 (0-3)
45Haugen,Hallgeir Trondhjems Skiskyttere /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 33:08 + 04:51 (1-3)
47Steimler,Håkon Hernes IL / Team Natrudstilen 33:16 + 04:59 (2-1)
48Heldal,Anders Bødalen IF / Sirdal Ski 33:31 + 05:14 (2-2)
49Storli,Jacob Senderud Byåsen SSL /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 33:44 + 05:27 (2-3)
50Standal,Bendik Steinkjer Byåsen SSL /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 33:47 + 05:30 (2-2)
51Thomassen,Håkon Hoff Sauda SSL 33:49 + 05:32 (3-3)
52Bjerkadal,Haakon Bossmo & Ytteren IL 33:50 + 05:33 (1-3)
53Larsen,Håkon Sørbøen Ål SSL /NTG-G 34:02 + 05:45 (2-4)
54Antonsen,Simen Torp Hernes IL / Team Natrudstilen 34:18 + 06:01 (1-1)
55Johansen,Stian MjøsSki 34:26 + 06:09 (1-3)
56Grundnes,Johan Nittedal SSL 34:30 + 06:13 (2-2)
57Hol,Espen Målselvs Skiskyttere / Team Statkraft Lillehammer 35:02 + 06:45 (5-3)
58Germundson,Ole-Marius Fossum IF 35:12 + 06:55 (3-4)
59Eriksson,Kåre Johan Gåsø Meråker SSK /MVGS 35:40 + 07:23 (4-4)
60Raphael,Elias Schirmer Meråker SSK 35:52 + 07:35 (1-5)
61Skåre,Eirik Fjær Trondhjems Skiskyttere /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 36:54 + 08:37 (3-5)
62Almås,Petter Byåsen SSL /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 39:27 + 11:10 (5-2)
DNFMaltun,Didrik Fossum IF
DNFPedersen,Nikolai Hattfjelldal IL
DNFGrøtte,Tommy Trondhjems Skiskyttere /HVGS
DNSStorsveen,Aleksander Sørskogbygda IL
DNSRekve,Anders Voss SSL / Team Statkraft Hordaland
DNSMuller-Sørensen,Eirik Asker SK
DNSSkjelstad,Emil Østre Toten Skilag /NTG-L
DNSHaugen,Espen Trondhjems Skiskyttere /HVGS/ Team Statkraft Trondheim
DNSVee,Gaute Kvistad Steinkjer SK
DNSKnotten,Haakon Vingrom IL / Team Statkraft Lillehammer
DNSBuskerud,Jan Erik Simostranda IL
DNSWist,Johann Bleivik Trondhjems Skiskyttere /HVGS/ Team Statkraft Trondheim
DNSElvebakk,Sondre Voss SSL / Team Statkraft Hordaland

Kontakt e-post adresse: nils@prestkvern.net

08.12.13 18:00:05 eSkiskyting versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit