DNB cup2/Statkraft junior1 Spr

Lygna Skisenter. Lygna Skisenter

08.12.13

Resultatliste Menn 19 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Svaland,Lars Aasheim Birkenes IL /SVG 20:46 + 00:00 (0-0)
2Bødal,Isak Flo Stårheim IL /NTG-L/ Team Statkraft Nordfjord 20:50 + 00:04 (1-2)
3Skåland,Jon Nikolai Ims Sandnes SSL /SVG 22:18 + 01:32 (0-1)
4Owren,Amund Vingrom IL /NTG-L 22:19 + 01:33 (0-2)
5Bollum,Sondre Gjøvik SK /NTG-L 22:27 + 01:41 (1-2)
6Juveli,Anders Sommerstad Lier IL /NTG-L 22:33 + 01:47 (3-1)
7Flotten,Ole Andreas Oppdal IL /NTG-L 22:36 + 01:50 (1-3)
8Dotzler,Georg Noer Fossum IF 22:44 + 01:58 (1-1)
9Madsstuen,Asbjørn Asker SK 22:55 + 02:09 (1-2)
10Grue,Kristian Fet SK 22:57 + 02:11 (0-2)
11Andersen,Frikk Hald Asker SK 23:13 + 02:27 (2-2)
12Nilsen,Anders Brekke IL Bevern /SVG 23:29 + 02:43 (3-2)
13Ruud,Hans Tingelstad SSK 23:32 + 02:46 (1-2)
14Ramsfjell,Adrian Brekken Figgjo IL /Sirdal VGS 23:34 + 02:48 (1-0)
15Bakken,Emil Østre Toten Skilag 23:35 + 02:49 (2-1)
15Bårtveit,Martin Geilo IL /NTG-G 23:35 + 02:49 (1-4)
17Bergel,Henrik Norås Asker SK /NTG-L 23:41 + 02:55 (1-2)
18Hjelmevoll,Leif Malvin Voss SSL / Team Statkraft Hordaland 23:59 + 03:13 (1-3)
19Håkonsen,Magnus Bø SSL / Team Statkraft Telemark 24:10 + 03:24 (2-1)
20Aslesen,Henrik Fet SK /NTG-G 24:12 + 03:26 (4-0)
21Riksaasen,Steinar Dombås IL /MVGS 24:13 + 03:27 (2-3)
22Tryggestad,Trygve Aaland Sunnylven IL / Team Statkraft Nordfjord 24:16 + 03:30 (1-2)
23Vig,Jens Bredde Asker SK 24:20 + 03:34 (2-3)
24Dokken,Jonas Geilo IL 24:22 + 03:36 (2-1)
25Snekkevik,Sindre Kloster Tromsø SSL /NTG-T 24:30 + 03:44 (2-2)
26Linga,Odin Fana IL 24:50 + 04:04 (1-0)
27Forberg,Sigmund A. Kvammen Bø SSL / Team Statkraft Telemark 24:57 + 04:11 (3-2)
28Sircus,Robert Sirdal Skilag 24:59 + 04:13 (2-2)
29Sundhaugen,Kristian Østre Toten Skilag 25:13 + 04:27 (1-1)
30Petterson,Håvard Østre Toten Skilag 25:14 + 04:28 (1-4)
31Bjerkevoll,Erik Gjellan Oslo SSL /NTG-G 25:15 + 04:29 (2-4)
32Gilberg,Stian Skåland Moi IL /SVG 25:33 + 04:47 (2-2)
33Gjørven,Lars Midthjell Markane IL / Team Statkraft Nordfjord 25:46 + 05:00 (1-4)
34Hanserud,Jakob Asker SK 25:48 + 05:02 (3-0)
35Vinger,Arne Markus Østre Toten Skilag 26:13 + 05:27 (3-2)
35Aaland,Steinar Hardbagg IL 26:13 + 05:27 (3-1)
37Sandbæk,Ola Østre Toten Skilag 26:35 + 05:49 (3-2)
38Eide,Daniel Stensæth Asker SK 26:53 + 06:07 (4-4)
39Mjøs,Andreas Halkjelsvik Fossum IF 27:20 + 06:34 (2-4)
40Myhre,Erlend Skonseng UL / Team Polarsirkelen ski 27:53 + 07:07 (4-3)
41Nesse,Pål Marius Fet SK /MVGS 28:46 + 08:00 (2-3)
42Koch,Alexander Drangedal IL / Team Statkraft Telemark 32:19 + 11:33 (5-4)
43Breidablikk,Grunde Markane IL 32:32 + 11:46 (5-3)
DNSSolbakken,Mikkel Sørskogbygda IL / Team Natrudstilen

Kontakt e-post adresse: nils@prestkvern.net

08.12.13 18:00:05 eSkiskyting versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit