DNB cup2/Statkraft junior1 Spr

Lygna Skisenter. Lygna Skisenter

08.12.13

Resultatliste Menn 18 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jonsson,Kristoffer Vingrom IL /NTG-L 21:39 + 00:00 (0-1)
2Haug,Mattis Fet SK /NTG-G 21:40 + 00:01 (0-2)
3Pettersen,Sindre Nittedal SSL / Team Statkraft Oslo Akershus 22:20 + 00:41 (2-2)
4Eggen,Andreas Kjeverud Hernes IL /NTG-L 22:27 + 00:48 (0-3)
5Jorde,Sindre Fjellheim Asker SK 22:33 + 00:54 (1-2)
6Mobakken,Jonas Uglem Oslo SSL 22:36 + 00:57 (0-2)
7Fystro,Espen Vingrom IL /NTG-L 22:39 + 01:00 (0-1)
8Monstad,Brage Malm Lier IL /NTG-G 22:40 + 01:01 (1-1)
9Kleven,Simen Simostranda IL /NTG-G 22:44 + 01:05 (1-1)
10Killingberg,Kristian Lier IL /NTG-G 22:45 + 01:06 (0-3)
11Klynderud,Øivind Østre Toten Skilag /MVGS 22:54 + 01:15 (0-1)
12Fosse,Arild Voss SSL / Team Statkraft Hordaland 22:57 + 01:18 (0-2)
13Johnsen,Espen Knaben IL /SVG 22:59 + 01:20 (1-0)
14Langeland,Harald Øvrebø IL /SVG 23:02 + 01:23 (1-1)
14Valbø,Steinar Drangedal IL / Team Statkraft Telemark 23:02 + 01:23 (0-1)
16Spjøtvold,Martin Trondhjems Skiskyttere /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 23:05 + 01:26 (1-2)
16Hojem,Peder Stiklestad IL /STVGS 23:05 + 01:26 (0-3)
18Glomnes,Sverre Ryland Fet SK 23:40 + 02:01 (0-2)
19Karlsen,Aleksander Morsund Lier IL /MVGS 23:46 + 02:07 (1-2)
20Røksund,Jakob Fossum IF /NTG-L 23:49 + 02:10 (1-2)
21Reistad,Vegard Bruem Stiklestad IL /STVGS 23:55 + 02:16 (1-3)
22Storvik,Thomas Bærums Skiklub 23:56 + 02:17 (0-1)
23Larsen,Daniel Hønefoss SSK 24:00 + 02:21 (1-1)
24Myklebust,Erlend Solhaug Stårheim IL 24:04 + 02:25 (1-2)
24Løchting,Vetle Sørskogbygda IL / Team Natrudstilen 24:04 + 02:25 (2-2)
26Nordbotten,Øystein Sandnes SSL /SVG 24:08 + 02:29 (0-1)
27Rørvik,Markus Sandnes SSL /SVG 24:16 + 02:37 (1-1)
28Toresen,Jens Petter Oslo SSL /NTG-L 24:19 + 02:40 (1-1)
28Solli,Sigurd Jacobsen Lørenskog SK 24:19 + 02:40 (1-2)
30Klevar,Sindre Heddal IL / Team Statkraft Telemark 24:35 + 02:56 (2-1)
31Smeby,Even Sagosen IL Bevern /NTG-G 24:38 + 02:59 (1-3)
32Schiellerup,Anders Emil Geilo IL /NTG-G 24:41 + 03:02 (3-3)
33Løvland,Anders Moi IL /SVG 24:42 + 03:03 (1-2)
34Stubbe,Jørgen Sundfær Inderøy IL /STVGS 24:43 + 03:04 (3-1)
34Løvås,Tobias Eid Trondhjems Skiskyttere 24:43 + 03:04 (1-1)
36Tvilde,Eirik Voss SSL 24:46 + 03:07 (1-1)
37Eiken,Torstein Fossum IF 24:59 + 03:20 (0-4)
38Halsteinslid,Georg Kristian Markane IL 25:04 + 03:25 (0-2)
39Vangsnes,Trygve Hålandsdal IL / Team Statkraft Hordaland 25:14 + 03:35 (0-1)
40Johansen,Jonas Vingrom IL 25:25 + 03:46 (2-0)
41Østensen,Herman Fossum IF /NTG-L 25:30 + 03:51 (1-4)
42Engelsen,Martin Nikolai Rølvåg Bossmo & Ytteren IL 25:38 + 03:59 (3-2)
43Selvnes,Vegard Orkdal IL 25:48 + 04:09 (3-3)
43Nyhus,Vebjørn Søderberg Simostranda IL 25:48 + 04:09 (2-3)
45Slydal,Anders Oslo SSL /NTG-L 25:54 + 04:15 (2-4)
46Olsen,Sindre Raade Tromsø SSL /NTG-T 25:56 + 04:17 (4-1)
47Almås,Fredrik Byåsen SSL /HVGS/ Team Statkraft Trondheim 26:07 + 04:28 (0-2)
48Strømsøyen,Sondre Røsbak Tynset IF / Team Statkraft Nord-Østerdal 26:09 + 04:30 (2-2)
49Wold,Endre Vik IL / Team Statkraft Hordaland 26:23 + 04:44 (5-3)
50Granrud,Even Dahlen Hernes IL / Team Natrudstilen 26:24 + 04:45 (2-2)
51Rødland,Ole Martin Fossum IF 26:41 + 05:02 (3-2)
52Hallingstad,Gaute Hagen Ål SSL 26:47 + 05:08 (2-2)
52Brittmark,Øystein Kleppe Lier IL 26:47 + 05:08 (5-3)
54Koppergård,Andreas Lier IL /MVGS 27:00 + 05:21 (5-0)
55Skråmestø,Olav Ål SSL 27:04 + 05:25 (0-1)
55Floden,Torgal Hermann Trysilgutten IL / Team Natrudstilen 27:04 + 05:25 (1-3)
57Tanbergmoen,Trym Ødegaard Hønefoss SSK 27:14 + 05:35 (5-1)
58Sivertsen,Magnar Birkenes IL /SVG 27:24 + 05:45 (1-0)
59Nes,Espen Segrov Fana IL 27:27 + 05:48 (1-4)
60Østebø,Anders Sandnes SSL /SVG 27:38 + 05:59 (1-4)
61Gammelsæter,Erlend Tingelstad SSK / Team Lygna skiskyting 28:06 + 06:27 (3-3)
62Kiviranta,Sindre Kristoffer Hornindal IL / Team Statkraft Nordfjord 28:08 + 06:29 (5-1)
63Pettersen,Vebjørn Szalay Sandnes SSL /SVG 28:10 + 06:31 (1-3)
64Stadaas,Mads Hålandsdal IL / Team Statkraft Hordaland 28:21 + 06:42 (2-3)
65Lysne,Øistein Sommerfeldt Asker SK 32:21 + 10:42 (5-3)
DNSSkaug,Edvard Raddum Tretten SSL /MVGS
DNSSkogan,Eirik Ishol Steinkjer SK /STVGS
DNSSkar,Hogne Findal Sannidal IL / Team Statkraft Telemark
DNSBarstad,Tobias Berggren Fossum IF
DNSOppegård,Øyvind Lajord Bjerke IL Ski

Tillegg og fratrekk i tid

Startnr:236 : § 5.4a Manglende strafferunde (2 min) 17 og eldre

Kontakt e-post adresse: nils@prestkvern.net

08.12.13 18:00:05 eSkiskyting versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit